Ahlsell Legend S     Färjestads Jubileumslopp F     Lady Snärts lopp S     Sommartravet, final     Elittestet S   Långfredagsstayern   F  
  Algot Scotts Minneslopp Å     Golden Weddings lopp S     Lyons lopp Å     Assar Engbloms lopp B     Jubileumstestet S   Lars "Tvåan" Nilssons Minne   F  
  American Trot Ro     Good As Golds Derbyminne J     Lärlingseliten S     Stayermästaren Hd     Speed Race S   STL Ungdomslopp      
  Armbro Keepsakes lopp S     Gotlandslöpning Vi     Malabar Circle Ås lopp B     Stig H - Akademiens lopp S     Wångens Stora Lärlingspris     Spelarnas Pokal   S  
  Arvid Stjernswärds Minneslöpning J     Grand Prix Stayern B     Malmö Stads Pris J     Stig Lindmarks Styrkeprov Å     Salatrofén Es   Gotlandssmycket   Vi  
  Arvikas Jubileumslopp Ar     Grand Prix Stoet B     Mantorpsloppet Mp     Sto - SM       Torsten Janssons Minneslopp Åm   Mack Clowns Minne   H  
  Avelsföreningens Jubileumslöpning S     Guldbjörken U     Meadow Prophets Minne J     Stoeliten       Vinterbjörken U   Östersunds Stora Damlopp   Ös  
  Axevalla Maraton Ax     Gulddivisionen       Meadow Roads lopp S     Håkan "Lillis" Olssons lopp Ö     Arne Erikssons lopp Mp   Remy Nilssons Styrkeprov    
  Axevallalöpning Ax     Gulddivisionen final       Midnattspokalen D     Storsjöpokalen Ös     Sture Lidström slopp Mp   Lovely Godivas lopp   Å  
  Baletts lopp S     Gävle Stora Pris G     Midsommarkransen Sk     Runar Sandbergs lopp S     Takter-trofén Mp   Ungdomseliten   S  
  Baroness Karsks lopp S     Gösta Bergengrens Minneslopp B     Midsommarkransen Stonas Sk     Sundsvall Open Trot B     4-5 Åringslopp Hd   SmålandsStayern   Vg  
  Bengt Ivarssons Minne Bs     Gösta Nordins lopp S     Midsommarloppet     Supersprint Å     Gert Allercrantz Minne     High Coast Midnight Race   D  
  Bergslagsloppet Li     H.K.H. Prins Daniels lopp G     MälardalsCupen E+S     Sweden Cup Vg     Upp till bevis Hd   John Deeres Pokal   Bs  
  Berth Johanssons Memorial U     Hallandsmästaren Hd     Mälarpriset E     Svenskt Mästerskap Å     Bertil Knutssons Minneslopp Å   UltraStayern   Mp  
  Birger Bengtssons Minneslopp J     Harper Hanovers lopp S     Mäster Gustafs Pokal Bo     The Onions lopp S     Bergsåkers Stora Amatörpris B    
  Björnkampen Bo     Henning Kraffts Minne Å     Norrbottens Stora Pris Bo     The Owners Trophy S     Lars Lindbergs Minne B    
  Bollnäsloppet Bs     Henning Mårthans Minne     Norrlands Stoserie       The Red Mile Å     Nahars lopp - Open Trot Stayer B    
  *Bronsdivisionen, final       Hilda Zonetts lopp B     Norrländskt Varmblodsmästerskap B     The Right Way Åm     Lärlings-Kampen F    
  *Bronsdivisionen, försök       Hugo Åbergs Memorial J     Olympiatravet Å     Guldklockan S     Unionsstayern F    
  Bulwarks lopp S     Hästägarkannan Solvalla S     Olympiatravet, uttagningslopp       Ullbergs Minne Ax     UMIA-Mästaren U    
  C.L. Müllers Memorial J     Hästägarnas Sommarpris S     Orebro Intn'l Ö     Unionsloppet F     Oasis Bi:s lopp Mp    
  C.Th. Ericssons Memorial S     Iata Källs lopp S     Prins Carl Philips Jubileumspokal F     Uno Sweds Minneslopp F     Youanas lopp Å    
  Charlie Mills Race Ro     Itaka Sunds lopp S     Påskägget G     V75-Mästaren Å     Ungdoms-SM      
  Dartster F:s lopp S     Jubileumspokalen S     Queen L:s lopp S     Vallonloppet       Scandal Plays Minne Bo      
  Derbystayern J     Jämtlands Stora Pris Ös     Rekordförsöket Ti     Walter Lundbergs Memorial S     Peace Corps lopp S      
  Diamantstoet       Kalmarsundspokalen Kr     Rommeheatet Ro     Victory Tillys lopp S     Super Trot Cup        
  E.J:s Guldsko H     Kalmarsundsstayern Kr     Salaortens Jubileumspokal Ro     Vittsjöborgs Stolopp J     Peter Johanssons Minneslopp        
  Ego Boys Minne     Karl-Gösta Fylkings Minneslopp S     Serenas lopp B     Wången Cup       Lars Axelssons lopp G      
  Elitloppet S     Kentucky Fibbers lopp S     *Silverdivisionen, final       Yngve Larssons Memorial Hd     Sören Erikssons lopp G      
  Enoch Karlssons Minneslopp Ö     KG Bertmarks Minneslopp J     *Silverdivisionen, försök       Zoogins lopp B     Summer Meeting Stayer        
  European Championship for Mares S     Kjell P Dahlströms Minne Mp     Silverhästen S     Åbergs Nästa J     Summer Meeting Oslo        
  Express Gaxes lopp Ö,     *Klass I, final       Silverörnen     Åby Stora Pris Å     Summer Meeting Talents        
  Fillies And Mares S     *Klass I, försök       SM Amatörer       Ådalspriset D     Summer Meeting Halmstad        
  Fiona Sans lopp S     *Klass II, final       SM Damer       Årjängs Stora Sprinterlopp År     Summer Meeting Mares        
  Folke Hjalmarssons Minne F     *Klass II, försök       SM Lärlingar Å     Ändå Något Åm     Summer Meeting Copenhagen        
  Frances Bulwarks lopp S     Kronprinsessan Victorias lopp Ax     Smedträffen E     Östersunds Stora Stayerlopp Ös     Summer Meeting Fall        
  Fyra Kilometer S     L.C. Peterson-Broddas Minneslöpning J     Smålandsmästaren Vg     Östgötaloppet Mp     Årgångslopp