Silverdivisionen försök 3 åriga och äldre Finaler
Datum Bana Förs.   Vinnare Kön   Härstamning   Körsven   Tränare   Tid Dist. Odds   1:a pris     Tvåa   Trea
                                  125 000          
                                  125 000          
                                  125 000          
                                  125 000          
                                  125 000          
                                  125 000          
                                  125 000          
2021-09-18 F 6   Adde S.H. v   Nu Pagadi - Fast Allegro   Sören Boel   Peter Untersteiner   1.11,2a 1640 8.54   125 000     Majestic Man   Ingo
2021-09-11 Bs 5   Morotai Degato v   Maharajah - Maderrific   Oskar Kylin Blom   Oskar Kylin Blom   1.12,4a 2140 9.30   125 000     Digital Dominance   Van Gogh Z.S.
2021-09-04 J 4   Rackham h   Love You - Red Orchid   Christoffer Eriksson   Christoffer Eriksson   1.12,1a 2140 5.60   125 000     Zio Tom Jet   Sweetman
2021-08-28 B 3   Admiral As v   Ready Cash - Galiera As   Örjan Kihlström   Reijo Liljendahl   1.12,4a 2640 1.45   125 000     Mas Capacity   Fort Knox
2021-08-21 G 2   Chapuy v   Quite Easy U.S. - Popcorn Lavec   Åke Lindblom   Åke Lindblom   1.11,1a 1640 5.62   125 000     Oxidizer   Van Gogh Z.S.
2021-08-07 1   Eddy West v   Sahara Dynamite - Starter Operation   Claes Sjöström   Claes Sjöström   1.12,8a 2140 6.60   125 000     Summit in Sight   Van Gogh Z.S.
2021-07-31 H 5   Born Unicorn v   Raja Mirchi - Lily Kronos   Örjan Kihlström   Daniel Redén   1.11,1a 2140 2.34   125 000     Zap di Girifalco   Morotai Degato
2021-07-24 Ax 4   Adde S.H. v   Nu Pagadi - Fast Allegro   Johan Untersteiner   Peter Untersteiner   1.11,2a 1640 7.31   125 000     Beartime   Final Dream
2021-07-17 År 3   Rotate v   Scarlet Knight - Hermit Lady   Björn Goop   Björn Goop   1.12,7a 2640 5.63   125 000     Upstate Face   Digital Class
2021-07-10 Hd 2   Vikens High Yield v   Love You - Primadonna Tuna   Robert Bergh   Robert Bergh   1.13,4 2140 1.77   125 000     Zio Tom Jet   Racing Ribb
2021-06-27 Kr 1   Zio Tom Jet h   Maharajah - Nevada Jet   Magnus A Djuse   Jerry Riordan   1.12,9a 2140 4.19   125 000     Västerbo Lexington   Zoko Lane
2021-06-19 Bo 5   Upstate Face v   Joke Face - Staro Borderline   Erik Adielsson   Adrian Kolgjini   1.12,9a 2640 3.24   125 000     Cab Lane   Exodus Brick
2021-06-16 S 4   Born Unicorn v   Raja Mirchi - Lily Kronos   Örjan Kihlström   Daniel Redén   1.11,0a 2140 3.75   125 000     Rotate   Zap di Girifalco
2021-06-12 Ös 3   Upstate Face v   Joke Face - Staro Borderline   Adrian Kolgjini   Adrian Kolgjini   1.09,6a 1640 2.60   125 000     Vikens High Yield   Van Gogh Z.S.
2021-06-05 Mp 2   Pinto Bob v   Maharajah - Harkeröds Wilma   Torbjörn Jansson   Robert Bergh   1.11,4a 2140 23.84   125 000     Gina Mearas   Viking Brodde
2021-05-22 G 1   Van Gogh Z.S. v   Love You - Oyapock Oaks   Per Lennartsson   Robert Bergh   1.12,2 2140 2.43   125 000     Majestic Man   Red Bar
2021-05-15 U 10   Even's Cool Boy h   Un Mec d'Heripre - Even Southwind   Robert Dunder   Robert Dunder   1.11,5a 1640 18.89   125 000     Alcide Roc   Summit in Sight
2021-05-09 Ve 9   MAS Champ v   Il Villaggio - Aupair Affair   Santtu Raitala   Antti Ojanperä   1.12,8a 2120 4.93   125 000     Run For Royalty   Zap di Girifalco
2021-05-08 Å 8   Born Unicorn v   Raja Mirchi - Lily Kronos   Örjan Kihlström   Daniel Redén   1.11,7a 2140 2.75   125 000     Kick Off Classic   Beartime
2021-05-01 Ö 7   Seismic Wave v   Explosive Matter - Vanity Plates   Björn Goop   Timo Nurmos   1.12,8a 2100 1.45   125 000     Ubiquarian Face   Barkevious Mingo
2021-04-24 Hd 6   Vikens High Yield v   Love You - Primadonna Tuna   Robert Bergh   Robert Bergh   1.12,5 2140 2.02   125 000     Beartime   Kung Edward
2021-04-17 B 5   Cab Lane h   Muscle Hill - Sybaris Hanover   Per Lennartsson   Timo Nurmos   1.10,8a 1640 2.42   125 000     Balotelli Crown   Kaptah
2021-04-10 J 4   Farlander Am v   Lavec Kronos - Looming Storm   Stefan Persson   Johan Svensson   1.13,6a 2640 2.26   125 000     Staro Leonardo   Payet D.E.
2021-04-04 Ro 3   Cab Lane h   Muscle Hill - Sybaris Hanover   Per Lennartsson   Timo Nurmos   1.12,5a 2140 3.68   125 000     Mr Clayton J.F.   Kaptah
2021-03-20 Mp 1   Jaguar Dream h   Love You - Daydream Hanover   Claes Sjöström   Claes Sjöström   1.12,5a 2140 4.73   125 000     Payet D.E.   Mr Perfection
2021-03-13 Ax 5   Ubiquarian Face h   Joke Face - Babsane Face   Adrian Kolgjini   Adrian Kolgjini   1.11,5a 1640 1.90   125 000     Betting Rebel   Mr Clayton J.F.
2021-03-06 Å 4   Beartime v   Pastor Stephen - Global Ninni   Carl Johan Jepson   Helena Edlund   1.13,2 2140 5.39   125 000     Kung Edward   Mr Perfection
2021-02-27 Ro 3   Remarkable Feet h   Andover Hall - Falls for You   Jörgen Westholm   Jörgen Westholm   1.12,1a 2640 12.31   125 000     Global Undecided   Rally Hans
2021-02-20 Mp 2   Beartime v   Pastor Stephen - Global Ninni   Carl Johan Jepson   Helena Edlund   1.16,1a 2140 13.87   125 000     Remarkable Feet   Mr Clayton J.F.
2021-01-30 E 1   Malkin v   Mr Pine Chip - Eli Sea   Hanna Forslin   Hanna Forslin   1.11,6a 1640 9.49   125 000     Vacqueyras   Global Undecided
2021-01-23 Bs 5   Remarkable Feet h   Andover Hall - Falls for You   Jörgen Westholm   Jörgen Westholm   1.12,9a 1640 6.00   125 000     Merritt   Religious
2021-01-16 J 4   Night Brodde h   Up and Quick - Nagajka   Conrad Lugauer   Conrad Lugauer   1.12,9 2140 5.60   125 000     Felix V.M.   Toddler
2021-01-09 B 3   Algot Zonett v   Maharajah - Hilda Zonett   Daniel Wäjersten   Daniel Wäjersten   1.12,9a 2140 2.78   125 000     Remarkable Feet   Mr Clayton J.F.
2021-01-02 Kr 2   Fortune Mearas v   Dream Vacation - Intensity Kronos   Johan Untersteiner   Johan Untersteiner   1.14,9a 2640 7.87   125 000     Kennedy   Sir Henry P.Hill
2020-12-19 Hd 1   Zio Tom Jet h   Maharajah - Nevada Jet   Magnus A Djuse   Jerry Riordan   1.11,7a 1640 11.22   125 000     Staro Leonardo   Farlander Am
2020-12-12 B 6   Heading Reference v   Scarlet Knight - Vista d'Eronville   Daniel Wäjersten   Håkan Skoglund   1.13,6a 2140 8.52   125 000     Dom Perignon   Remarkable Feet
2020-12-05 Å 5   Vikens High Yield v   Love You - Primadonna Tuna   Robert Bergh   Robert Bergh   1.13,6a 2640 4.10   125 000     Zio Tom Jet   Franklin Face
2020-12-02 B 4   Ellieann s   Up Front Larry - Ann O'Sang   Sofia Frilén   Ingemar Söderberg   1.12,0a 1640 14.84   125 000     Remarkable Feet   Donners Am
2020-11-21 J 3   Night Brodde h   Up and Quick - Nagajka   Marc Elias   Conrad Lugauer   1.11,8a 1640 6.04   125 000     Staro Leonardo   Franklin Face
2020-11-14 Ro 2   Final Dream v   Royal Dream - Vamp   Linda Sedström   Magnus Jernemyr   1.11,1a 1640 4.11   125 000     Island Life   Ad Hoc
2020-11-14 Bj 1   Hickothepooh v   Triton Sund - Hilarious Face   Vidar Hop   Trond Anderssen   1.14,6a 2100 4.86   110 000     Always On Time   M.S. Triple J.
2020-11-07 E 6   Sir Henry P.Hill h   Juliano Star - Sex and the City   Rikard N Skoglund   Jörgen Westholm   1.12,1a 2140 22.87   125 000     Vagabond Bi   Ubiquarian Face
2020-10-31 J 5   Dragster v   Mirco Mesh - Timber Marie   Erik Adielsson   Roger Malmqvist   1.12,2a 2140 4.62   125 000     Mily   Staro Leonardo
2020-10-24 Ö 4   Seismic Wave v   Explosive Matter - Vanity Plates   Örjan Kihlström   Timo Nurmos   1.10,5a 1609 1.69   125 000     Dragster   Macelleria
2020-10-17 G 3   Vagabond Bi v   Varenne - Felicity Bi   Ulf Ohlsson   David Persson   1.11,7a 2140 3.17   125 000     Kick Off Classic   Dom Perignon
2020-10-03 Sk 2   Seismic Wave v   Explosive Matter - Vanity Plates   Björn Goop   Timo Nurmos   1.12,9a 2140 1.12   125 000     Overtimeosåfin   My Dream Art
2020-09-19 F 1   Rushmore Face v   Joke Face - Ms Stone   Adrian Kolgjini   Adrian Kolgjini   1.09,5a 1640 15.45   125 000     Chapuy   Empire Garbo
2020-09-12 H 6   Sir Henry P.Hill h   Juliano Star - Sex and the City   Rikard N Skoglund   Jörgen Westholm   1.13,1a 2640 14.25   125 000     Coogan   Heading Reference
2020-09-05 J 5   Harran Boko v   Maharajah - Zilan Boko   Marc Elias   Conrad Lugauer   1.11,7a 2140 3.65   125 000     Macelleria   Giant Shadow
2020-08-29 B 4   Sir Henry P.Hill h   Juliano Star - Sex and the City   Rikard N Skoglund   Jörgen Westholm   1.12,6a 2140 7.10   125 000     Coogan   Heading Reference
2020-08-22 3   Zap di Girifalco h   Dream Vacation - Bea di Girifalco   Björn Goop   Björn Goop   1.12,7a 2140 1.52   125 000     High Glider   Heading Reference
2020-08-15 Ro 2   Urban Kronos h   Muscle Hill - Playgirl November   Kim Eriksson   Roger Walmann   1.10,9a 1640 3.23   125 000     Southwind Hydro   Ribaude
2020-08-01 1   Flash Håleryd v   Conway Hall - Looking Flashy   Ulf Ohlsson   Ulf Stenströmer   1.11,4a 2140 13.19   125 000     Aron Palema   Man At Work
2020-07-25 Bs 6   Raja Ribb v   Raja Mirchi - Joyous Sound   Felicia Molin   Kristofer Jansson   1.14,8g 2640 38.40   125 000     Hazard Boko   Guillaume Boko
2020-07-18 Ax 5   Pastor Power v   Pastor Stephen - Tobina Pazzione   Peter Untersteiner   Peter Untersteiner   1.12,3a 2140 13.83   125 000     Sevilla   Kick Off Classic
2020-07-15 E 4   Maze Runner v   G.H.Nemo - Gale Warning   Ulf Ohlsson   Maria Törnqvist   1.10,1a 1640 42.14   125 000     Rushmore Face   Giant Shadow
2020-07-11 År 3   Zap di Girifalco h   Dream Vacation - Bea di Girifalco   Björn Goop   Björn Goop   1.12,4a 2140 2.06   125 000     Harran Boko   Monfalcone
2020-07-04 Hd 2   Gustafson v   Quick Wood - Ultimate Lady   Rick Ebbinge   Jeroen W.M. Engwerda    1.10,8a 1640 2.30   125 000     Sevilla   Maze Runner
2020-06-21 Kr 1   Zap di Girifalco h   Dream Vacation - Bea di Girifalco   Carl Johan Jepson   Björn Goop   1.11,6a 2140 2.94   125 000     Man At Work   Pastor Power
2020-06-13 Bo 4   Giant Shadow v   R.C.Royalty - Turnpike Trophy   Björn Goop   Björn Goop   1.13,4a 2140 1.47   125 000     Even's Cool Boy   Macelleria
2020-06-07 Ax 3   Floris Baldwin v   Passing Renka - Tanja de Bruin   Ville Karhulahti   Trond Anderssen   1.11,7a 2140 24.35   125 000     Kick Off Classic   Havefunwithme
2020-06-06 Ös 2   Only One Winner v   Scarlet Knight - Electra Bac   Björn Goop   Björn Goop   1.11,6a 1640 5.98   125 000     Highspirit   From The mine
2020-05-23 G 1   Heading Reference v   Scarlet Knight - Vista d'Eronville   Daniel Wäjersten   Håkan Skoglund   1.12,5a 2640 67.90   125 000     Viking Brodde   From The mine
2020-05-17 Ch 8   Bvlgari Peak h   Ready Cash - Inpursuitofvictory   Steen Juul   Steen Juul   1.14,1a 2000 14.04   125 000     Commit Boom Bay   Cobbys Olifant
2020-05-16 Mp 7   Maze Runner v   G.H.Nemo - Gale Warning   Ulf Ohlsson   Maria Törnqvist   1.12,5a 1640 7.83   125 000     Vincero Gar   Religious
2020-05-09 Å 6   Island Life v   Pine Chip - Gossip   Robert Bergh   Robert Bergh   1.12,4a 2140 4.92   125 000     Pastor Power   Roofie
2020-05-02 Ö 5   Very Kronos v   Ready Cash - Glide About   Erik Adielsson   Svante Båth   1.12,5a 2100 2.47   125 000     Religious   Hazard Boko
2020-04-25 Å 4   Wild Love s   Love You - Twins Vilda   Kevin Oscarsson   Bengt Simberg   1.11,7a 2140 9.71   125 000     Man At Work   M.S.Triple J.
2020-04-18 U 3   Macelleria v   Maharajah - Enjoy Our Nanny   Per Lennartsson   Robert Bergh   1.12,3a 1640 16.99   125 000     Hill Street   Te Quiero Grif
2020-04-12 Ro 2   Coogan v   Donato Hanover - Warrawee Lassie   Örjan Kihlström   Daniel Redén   1.14,1a 2640 3.57   125 000     Mellby Glader   Grainfield Aiden
2020-04-04 J 1   Prosperous v   Prodigious - Glorify   Björn Goop   Henk A.J. Grift   1.13,5a 2140 3.48   125 000     Niky Flax   Can Lane
2020-03-14 Hd 5   Martin de Bos h   Maharajah - Dicey Spicey   Erik Adielsson   Petri Puro   1.14,1a 2140 2.73   125 000     Grainfield Aiden   Kung Edward
2020-03-07 F 4   Man At Work v   Ken Warkentin - Illustre November   Örjan Kihlström   Timo Nurmos   1.11,1a 1640 2.23   125 000     Highspirit   Floris Baldwin
2020-02-29 B 3   Grainfield Aiden v   Andover Hall - Viva Via Vita   Hannu Korpi   Hannu Korpi   1.13,7a 2140 5.45   125 000     Dom Perignon   Man At Work
2020-02-22 Ax 2   Grainfield Aiden v   Andover Hall - Viva Via Vita   Mika Forss   Hannu Korpi   1.14,0a 2140 4.24   125 000     Martin De Bos   Southwind Hydro
2020-02-15 Mp 1   Reverend Wine v   Pastor Stephen - Fox Valley Lover   Carl Johan Jepson   Diederik Meilink   1.15,6a 2640 3.29   125 000     Grainfield Aiden   Dom Perignon
2020-01-25 E 6   Flash Håleryd v   Conway Hall - Looking Flashy   Carl Johan Jepson   Ulf Stenströmer   1.12,9a 2140 26.24   125 000     Southwind Hydro   Pascha Tilly
2020-01-18 Kr 5 Niky Flax v Love You - Stay With Us Johan Untersteiner Johan Untersteiner 1.12,5a 1640 3.48 125 000 Roofie He's a Diffacolt
2020-01-11 B 4   Hawk Cliff v   Orlando Vici - Go Topless   Örjan Kihlström   Timo Nurmos   1.15,0a 3140 3.99   125 000     Doctor Doxey Zenz   Cobourg Hanover
2020-01-04 J 3   Harran Boko v   Maharajah - Zilan Boko   Ken Ecce   Conrad Lugauer   1.13,7a 2140 4.06   125 000     Pastor Power   Niky Flax
2019-12-28 Ro 2   Doctor Doxey Zenz h   Donato Hanover - Elaine Kronos   Mathias Andersson   Mathias Andersson   1.12,8a 2140 3.69   150 000     Pascha Tilly   Sign Me Up Too
2019-12-21 Hd 1 Secret Mission v Muscles Yankee - Dancing Filly Henriette Larsen Jonny Mårtensson 1.13,7a 2140 5.13 150 000 Staro Leonardo Ferrari Kievitshof
2019-12-14 B 7   Ginny Weasley s   Andover Hall - Donepunk   Nicklas Westerholm   Robert Bergh   1.13,9a 1640 23.59   150 000     Hawk Cliff   Cobourg Hanover
2019-12-07 Å 6 Martin de Bos h Maharajah - Dicey Spicey Peter Ingves Petri Puro 1.13,1 2140 3.37 150 000 J.H.Mannerheim Island Life
2019-11-30 G 5   Victor A.U. h   Quite Easy - Victoria A.U.   Erik Adielsson   Svante Båth   1.12,0a 1640 19.87   150 000     Hazard Boko   Dom Perignon
2019-11-23 J 4 Martin de Bos h Maharajah - Dicey Spicey Peter Ingves Petri Puro 1.13,2a 2640 5.13 150 000 Sevilla Niky Flax
2019-11-16 Bj 3   Thunder Peak v   Quatre Juillet - Nikaia   Ken Ecce   Steen Juul   1.13,8a 2100 7.88   158 292     Minnestads el Paso   Hickothepooh
2019-11-09 E 2 Esprit Sisu v Ready Cash - Yankee T.L. Erik Adielsson Svante Båth 1.13,6a 2140 5.15 150 000 Pastor Power Island Life
2019-10-26 J 1   Niky Flax v   Love You - Stay With Us   Johan Untersteiner   Johan Untersteiner   1.11,6a 1640 7.03   150 000     Pastor Power   Rushmore Face
2019-10-19 Ro 4 Ural h Jaded - Kaviar Jorma Kontio Jo Susanne Richter 1.12,6a 2140 2.68 150 000 From the Mine Perfect Dynamite
2019-10-09 Å 3   Martin de Bos h   Maharajah - Dicey Spicey   Peter Untersteiner   Petri Puro   1.11,8a 1640 4.03   150 000     Always On Time   Flash Håleryd
2019-10-05 Sk 2 Eder Bob h Crazed - Keystone Blaze Magnus A Djuse Anna Näslund 1.12,5a 2140 6.12 150 000 Antonio Trot Voulez Vous
2019-09-21 F 1   Smevikens Cruiser h   Magic Carpet Ride - Enderella   Björn Goop   Veijo Heiskanen   1.12,3a 2140 34.84   150 000     Partizan Face   Martin de Bos
2019-09-14 Bs 6 Esprit Sisu v Ready Cash - Yankee T.L. Erik Adielsson Svante Båth 1.13,8a 2640 4.73 150 000 Bucks to Burn Exclamation Mark
2019-09-07 5   Global Undecided v   Prodigious - Montage    Mika Forss   Timo Nurmos   1.11,7a 2140 2.08   150 000     Eldorado B.   Weekend Fun
2019-08-31 J 4 Partizan Face v Raja Mirchi - Option Gede Adrian Kolgjini Adrian Kolgjini 1.11,0a 1640 33.13 150 000 Gina Schermer Secret Mission
2019-08-24 B 3   Ural h   Jaded - Kaviar   Jorma Kontio Jo Susanne Richter   1.11,7a 2140 7.48   150 000     Eldorado B.   Spickleback Face
2019-08-17 Ö 2 Very Kronos v Ready Cash - Glide About Erik Adielsson Svante Båth 1.14,1a 2609 5.24 150 000 Velvet Gio Zoko Lane
2019-08-03 1   Milliondollarrhyme v   Ready Cash - Nursery Rhyme   Fredrik B Larsson   Fredrik B Larsson   1.13,0a 2140 3.01   150 000     Bucks to Burn   Picasso
2019-07-27 H 5 Eldorado B. h Maharajah - Alexia Hammering Torbjörn Jansson Hans-Owe Sundberg 1.12,0 2140 1.92 150 000 Voulez Vous Antonio Trot
2019-07-20 Ax 4   Ural h   Jaded - Kaviar   Jorma Kontio Jo Susanne Richter   1.12,6a 2140 2.72   150 000     Hazard Boko   Floris Baldwin
2019-07-13 År 3 Apapmand h Ens Snapshot - Haute Couture Jeppe Juel Jeppe Juel 1.13,2a 2640 6.42 150 000 Ragazzo da Sopra Eldorado B.
2019-07-06 Hd 2   Comanche Moon h   Love You - Norwegian Dream   Joakim Lövgren   Joakim Lövgren   1.11,3a 1640 14.04   150 000     Master Crowe   Rushmore Face
2019-06-23 Kr 1 Partizan Face v Raja Mirchi - Option Gede Lutfi Kolgjini Adrian Kolgjini 1.11,5a 2140 19.45 150 000 Secret Mission Rafiki Fri
2019-06-15 Bo 4   Nobel Amok v   Zola Boko - Madame Amok   Robert Bergh   Robert Bergh   1.12,3a 2140 7.17   150 000     Eder Bob0   Bucks to Burn
2019-06-08 Ös 3   Eldorado B. h   Maharajah - Alexia Hammering   Torbjörn Jansson   Hans-Owe Sundberg   1.10,5a 1640 4.18   150 000     Weekend Fun   Te Quiero Grif
2019-06-01 Mp 2 Mack Dragan v Zola Boko - Stoms Nettan Carl Johan Jepson Morgan Wilhelmsson 1.12,3a 2140 4.40 150 000 M.T.Joinville Minnestads el Paso
2019-05-18 G 1   Stepping Spaceboy h   Dream Vacation - Stepping Space   Carl Johan Jepson   Admir Zukanovic   1.12,0a 2140 8.04   150 000     Shocking Superman   Flash Hammering
2019-05-12 Ch 7 Heart of Steel v Cantab Hall - Angel Heikant Peter Untersteiner Peter Untersteiner 1.12,5a 2000 1.79 151 188 Wingait C.H. Gustafson
2019-05-11 Å 6   Lesperanza s   Ready Cash - Esperance   Björn Goop   Björn Goop   1.12,6a 2640 2.00   150 000     He's a Diffacolt   Hawk Cliff
2019-05-04 Ö 5 Global Trust v Yankee Glide - Refuse to Lose Erik Adielsson Timo Nurmos 1.11,5a 2100 1.40 150 000 Eldorado B. Speedy Face
2019-04-27 Å 4   Varieta' Luis h   Ideale Luis - Griffin Baby   Alessandro Gocciadoro   Alessandro Gocciadoro   1.10,2a 1640 5.59   150 000     Milliondollarrhyme   Island Life
2019-04-21 Ro 3 Global Trust v Yankee Glide - Refuse to Lose Jorma Kontio Timo Nurmos 1.13,3 2140 3.47 150 000 Tobacco Flash Håleryd
2019-04-13 U 2   Mr Golden Quick v   Make it Happen - Indian Quick   Magnus A Djuse   Mika Haapakangas   1.13,1a 2640 5.07   150 000     Island Life   Antonio Trot
2019-04-06 J 1 Baron Gift h Gift Kronos - Countesse Photo Rickard Svanstedt Rickard Svanstedt 1.12,1a 2140 3.80 150 000 Great King Wine Stonewashd Diamant
2019-03-16 Mp 6   Rushmore Face v   Joke Face - Ms Stone   Adrian Kolgjini   Adrian Kolgjini   1.12,6a 1640 29.93   150 000     Global Trust   Frankie Brodde
2019-03-09 F 5 Weekend Fun v Jaded - Exciting Björn Goop Daniel Wikberg 1.15,2a 2140 4.80 150 000 Hawk Cliff Västerbo Grosbois
2019-03-02 Hd 4   Velvet Gio v   Nad Al Sheba - Mind Wise As   Carl Johan Jepson   Magnus Dahlén   1.13,2a 2640 6.05   150 000     J.H.Mannerheim   Transcendence
2019-02-23 B 3 Hawk Cliff v Orlando Vici - Go Topless Örjan Kihlström Timo Nurmos 1.13,1 2140 8.60 150 000 Weekend Fun Super Zantos
2019-02-16 Ax 2   Västerbo Exact v   Racer Bourbon - Västerbovivinnare   Thomas Uhrberg   Roger Persson   1.14,9a 2140 4.24   150 000     Rafiki Fri   Frankie Brodde
2019-01-26 Kr 1 Global Trust v Yankee Glide - Refuse to Lose Jorma Kontio Timo Nurmos 1.11,2a 1640 2.11 150 000 Master Crowe Te Quiero Grif
2019-01-19 S 5   Västerbo Grosbois v   Good As Gold - Tatum Trot   Rauno Pöllänen   Rauno Pöllänen   1.14,8 2640 8.06   150 000     Erik Sting   Super Zantos
2019-01-12 J 4 Västerbo Exact v Racer Bourbon - Västerbovivinnare Thomas Uhrberg Roger Persson 1.13,4a 2140 3.79 150 000 Velvet Gio Master Crowe
2019-01-05 B 3   Disco Volante v   Scarlet Knight - Glorify   Ulf Ohlsson   Stefan Melander   1.11,7a 1640 2.11   150 000     Erik Sting   Hagentoy
2018-12-29 Ro 2 Västerbo Grosbois v Good As Gold - Tatum Trot Rauno Pöllänen Rauno Pöllänen 1.13,1a 2140 13.54 150 000 Super Zantos Global Trust
2018-12-22 Mp 1   Stepping Spaceboy h   Dream Vacation - Stepping Space   Stefan Söderkvist   Admir Zukanovic   1.14,4a 2140 1.91   150 000     J.H.Mannerheim   Frankie Brodde
2018-12-15 Å 4 Gigant Invalley h Gigant Neo - Fachi Jörgen Sjunnesson Truls Desserud 1.13,9a 2640 10.05 150 000 Velvet Gio Olle Rols
2018-12-08 B 3   Magnifik Brodde v   Love You - Moral Victory   Samu Sundqvist   Ingemar Hultqvist   1.13,7a 1640 9.30   150 000     Weekend Fun   Mr Perfect
2018-12-01 J 2 Speedy Foxy Vicane s Chouchou des Dames - Speedy Vicane Kim Eriksson David Källgren 1.13,3a 2140 10.70 150 000 Olle Rols Sobel Conway
2018-11-17 Bj 1   The Last Ticket h   Thai Tanic - One Way Ticket   Dag-Sveinung Dalen   Björn Nyhus   1.12,5a 2100 36.07   152 238     Västerbo Exact   Gigant Invalley
2018-11-10 E 6 Speedy Foxy Vicane s Chouchou des Dames - Speedy Vicane Kim Eriksson David Källgren 1.12,9a 2140 12.41 150 000 Dear Friend Disco Volante
2018-11-03 Ro 5   Speedy Foxy Vicane s   Chouchou des Dames - Speedy Vicane   Kim Eriksson   David Källgren   1.12,6a 2140 14.35   150 000     Chief Orlando   Knifetown Winner
2018-10-27 J 4 Dear Friend s Orlando Vici - Juventas Broline Johan Untersteiner Johan Untersteiner 1.11,4a 1640 2.33 150 000 Stepping Spaceboy Don't Mind Me
2018-10-20 Ö 3   M.T.Joinville v   Meaulnes du Corta - Ivy L.B.   Jorma Kontio   Susanne Richter   1.13,5a 2609 6.05   150 000     Erik Sting   Isor Håleryd
2018-10-06 Sk 2 Very Kronos h Ready Cash - Glide About Erik Adielsson Svante Båth 1.12,2a 2140 1.85 150 000 Höwings Star Eder Bob
2018-09-22 F 1   Handsome Brad  h   Brad de Veluwe - Ulrica M.   Carl Johan Jepson   Ulf Stenströmer   1.12,6a 2140 1.42   150 000     Ragazzo da Sopra   Zoko Lane
2018-09-15 H 6 Antonio Tabac h Crazed - Grace Tabac Oskar Kylin Blom Oskar Kylin Blom 1.11,7a 2140 1.83 150 000 Trinity Lux Sir Q.C.
2018-09-08 5   Disco Volante v   Scarlet Knight - Glorify   Ulf Ohlsson   Stefan Melander   1.11,1a 1640 1.73   150 000     Erik Sting   Fantoccini
2018-09-01 J 4 Antonio Tabac h Crazed - Grace Tabac Oskar Kylin Blom Oskar Kylin Blom 1.11,7a 2140 8.74 150 000 Stepping Spaceboy Zoko Lane
2018-08-25 B 3   Handsome Brad  h   Brad de Veluwe - Ulrica M.   Carl Johan Jepson   Ulf Stenströmer   1.11,5a 2140 5.23   150 000     Moni Viking   M.T.Joinville
2018-08-18 G 2 Antonio Tabac h Crazed - Grace Tabac Oskar Kylin Blom Oskar Kylin Blom 1.11,2a 1640 10.36 150 000 Urban Kronos Erik Sting
2018-08-04 1   Linus Boy v   Zola Boko - Recos Lady   Kim Eriksson   Timo Nurmos   1.12,1a 2140 7.46   150 000     M.T.Joinville   Super Zantos
2018-07-28 Bs 5 Sir Q.C. v Raja Mirchi - Mumma Q.C. Ulf Ohlsson Catarina Lundström 1.13,1a 2640 3.65 150 000 Antonio Tabac Linus Boy
2018-07-21 Ax 4   Zoko Lane v   Zola Boko - Tango Gold   Thomas Uhrberg   Roger Persson   1.12,4a 2140 41.61   150 000     Trinity Lux   Nobel Amok
2018-07-14 År 3 Han Herred h Infinitif - Donna G.T. Ville Karhulahti Stig H Johansson 1.11,6a 2140 34.55 150 000 Baron Gift Magic Gwin
2018-07-07 Hd 2   GlobalSatisfaction h   Kadabra - Glide Path   Ulf Ohlsson   Timo Nurmos   1.10,5a 1640 3.36   150 000     Handsome Brad    Stepping Spaceboy
2018-06-24 Kr 1 Springover h Going Kronos - Malabara Peter Untersteiner Peter Untersteiner 1.13,1a 2140 3.71 150 000 GlobalSatisfaction Stepping Spaceboy
2018-06-16 Bo 4   Qahar Q.C. v   Scipion du Goutier - Mumma Q.C.   Ulf Ohlsson   Catarina Lundström   1.13,1a 2640 3.97   150 000     Don't Mind Me   Linus Boy
2018-06-09 Ös 3 Erik Sting v Sam Bourbon - Hottentott Carl Johan Jepson Timo Nurmos 1.09,9a 1640 3.05 150 000 Michelangelo Ås M.T.Insider
2018-06-02 Mp 2   Baron Gift h   Gift Kronos - Countesse Photo   Rickard Svanstedt   Rickard Svanstedt   1.11,6a 2140 4.67   150 000     Racing Mange   Broadway Appolo
2018-05-19 G 1 Angle of Attack v Scarlet Knight - Magyare Turgot Christoffer Eriksson Robert Bergh 1.11,9a 2140 1.83 150 000 Linus Boy Baron Gift
2018-05-13 Ch 7   Trinity Lux h   Love You - Eternidad   Wim Paal   Wim Paal   1.11,4a 2000 8.98   125 000     Springover   Global Republic
2018-05-12 Å 6 Coktail Fortuna v Love You - Dalloah No Robert Bergh Robert Bergh 1.12,1a 2140 2.40 150 000 Dragster Bryssel
2018-05-05 Ö 5   Michelangelo Ås v   Allstar Hall - Harmonica Ås   Örjan Kihlström   Daniel Redén   1.12,6a 2100 2.80   150 000     Springover   Baron Gift
2018-04-28 Å 4 Coktail Fortuna v Love You - Dalloah No Robert Bergh Robert Bergh 1.10,4a 1640 5.45 150 000 Mr Lindy Mellby Collector
2018-04-21 U 3   Qahar Q.C. v   Scipion du Goutier - Mumma Q.C.   Ulf Ohlsson   Catarina Lundström   1.13,8a 2640 4.13   150 000     Michelangelo Ås   Mr Perfect
2018-04-14 J 2 Rajesh Face h Raja Mirchi - Nippy Girl Lutfi Kolgjini Lutfi Kolgjini 1.12,0ag 2140 3.72 150 000 Master Crowe Springover
2018-04-01 Ro 1   GlobalSatisfaction h   Kadabra - Glide Path   Ulf Ohlsson   Timo Nurmos   1.11,6a 2140 2.15   150 000     Michelangelo Ås   Furious Francis
2018-03-24 Mp 6 Generaal Bianco v Ufo Kievitshof - Zaskia Fortuna Peter Untersteiner Peter Untersteiner 1.13,0a 2140 2.62 150 000 Trinity Lux Staro Ivy League
2018-03-17 Mo 5   Heartbreaker V.S. h   Super Photo Kosmos - Staying Alive   Björn Goop   Björn Goop   1.13,3a 2140 1.79   152 685     Evil Enok M.E.   Clemenza Am
2018-03-10 E 4 GlobalSatisfaction h Kadabra - Glide Path Ulf Ohlsson Timo Nurmos 1.14,5a 2140 1.85 150 000 Ajlexes Cubano Blue Star Champion
2018-03-03 Hd 3   Clemenza Am v   Muscle Hill - No Better Kronos   Lutfi Kolgjini   Lutfi Kolgjini   1.14,0a 2640 21.60   150 000     Master Crowe   Raggamuffin
2018-02-17 Ax 2 Linus Boy v Zola Boko - Recos Lady Johnny Takter Timo Nurmos 1.14,5 2140 2.53 150 000 GlobalSatisfaction Jonathan Palema
2018-02-03 Å 1   Master Crowe h   Conway Hall - Somack   Peter Ingves   Petri Puro   1.13,8a 2640 2.49   150 000     Heartbreaker V.S.   Nakoda Goj
2018-01-27 Kr 5 Jairo v Love You - Picardie Joakim Lövgren Joakim Lövgren 1.13,4a 2140 3.61 150 000 Augustus F. Trinity Lux
2018-01-20 Ro 4   Nakoda Goj v   Juliano Star - Timeless Sakra   Nicklas Westerholm   Nicklas Westerholm   1.13,6a 2140 2.63   150 000     Island Life   Abano H.
2018-01-13 J 3   Augustus F. v   Going Kronos - Macarena   Stefan Söderkvist   Helena Burman   1.10,9a 1640 5.89   150 000     Jairo   Clemenza Am
2018-01-06 B 2   Angle of Attack v   Scarlet Knight - Magyare Turgot   Robert Bergh   Robert Bergh   1.15,0a 2640 1.34   150 000     Lincoln Lawyer   Above All Ås
2017-12-30 Hd 1   Justice Ås v   Justice Hall - Pandora Ås   Peter Untersteiner   Peter Untersteiner   1.13,6a 1640 1.68   150 000     Slide So Easy   Augustus F.
2017-12-16 G 5 Lincoln Lawyer v Muscles Yankee - M.Stewart Björn Goop Håkan Wallberg 1.11,6a 1640 4.78 125 000 Victor A.U. M.T.Insider
2017-12-09 Å 4   Angle of Attack v   Scarlet Knight - Magyare Turgot   Robert Bergh   Robert Bergh   1.13,8a 2640 4.05   125 000     Pajas Face   Electric Light
2017-12-02 J 3 Angle of Attack v Scarlet Knight - Magyare Turgot Robert Bergh Robert Bergh 1.13,9a 2140 1.68 125 000 Jairo Onceforall Face
2017-11-19 Bj 2   Triton Neergård v   Super Arnie - Flo Jo   Jeppe Juel   Jeppe Juel   1.11,2a 1609 37.66   135 688     Heartbreaker V.S.   Donatomite
2017-11-11 E 1 Cab Hornline v San Pellegrino - Perle Mauritius Per Lennartsson Per Lennartsson 1.14,4g 2140 5.51 125 000 Super Nice Thaiger Exclusive
2017-11-04 B 6   Valeur v   Love You - Steffi Bob   Sandra Nordemo   Peter G Norman   1.11,1a 1640 8.18   125 000     Magnifik Brodde   Angle of Attack
2017-10-28 J 5 Speedy Foxy Vicane s Chouchou des Dames - Speedy Vicane Thomas Uhrberg David Källgren 1.12,2a 2140 7.91 125 000 Generaal Bianco Rolex Bigi
2017-10-21 Ö 4   Springover h   Going Kronos - Malabara   Peter Untersteiner   Peter Untersteiner   1.13,8a 2609 7.36   125 000     Valentino Strix   Linus Boy
2017-10-14 Å 3 Cab Hornline v San Pellegrino - Perle Mauritius Per Lennartsson Per Lennartsson 1.10,1a 1640 2.66 125 000 Furious Francis Rolex Bigi
2017-10-07 Sk 2   Angle of Attack v   Scarlet Knight - Magyare Turgot   Ulf Eriksson   Robert Bergh   1.14,0a 2140 4.59   125 000     T.Rex D.K.   Linus Boy
2017-09-23 F 1 Global Republic H Muscle Hill - Serene Yankee Per Oleg Midtfjeld Per Oleg Midtfjeld 1.11,4a 2140 3.40 125 000 Officer C.D. Speedy Foxy Vicane
2017-09-16 Bs 6   Springover h   Going Kronos - Malabara   Peter Untersteiner   Peter Untersteiner   1.13,7 2640 1.89   125 000     Antonio Tabac   Valentino Strix
2017-09-09 5 Aron Palema v Symphonic Hanover - Rosalinde Palema Mikael J Andersson Pär Hedberg 1.11,5a 1640 6.73 125 000 Michelangelo Ås Magnifik Brodde
2017-09-02 J 4   Danne Edel v   Coktail Jet - Osprey Boko   Björn Goop   Reijo Liljendahl   1.11,5a 2140 30.08   125 000     Speedy Foxy Vicane   Stay Alert
2017-08-26 B 3 Officer C.D. v Scarlet Knight - Kiss of Life Robert Bergh Robert Bergh 1.10,7a 1640 2.16 125 000 Cab Hornline Valeur
2017-08-19 Ro 2   Queer Fish v   Varenne - Gambari   Kaj Widell   Magnus Träff   1.14,6a 2640 3.91   125 000     Rolex Bigi   Mellby Drake
2017-08-05 1 Zenit Brick v Make it Happen - Exi Svärd Björn Goop Timo Nurmos 1.12,0a 2140 5.21 125 000 Queer Fish Re Doc
2017-07-29 H 5   Zenit Brick v   Make it Happen - Exi Svärd   Mika Forss   Timo Nurmos   1.11,9a 2140 14.66   125 000     Serious Try   Officer C.D.
2017-07-22 Ax 4 Bottnas Commandeur h Quevert - Steffi Bob Johnny Takter Hans R Strömberg 1.12,6ag 2140 19.78 125 000 Aron Palema Furious Francis
2017-07-15 År 3   Cab Hornline v   San Pellegrino - Perle Mauritius   Per Lennartsson   Per Lennartsson   1.12,1a 2140 4.29   125 000     Nakoda Goj   Photo Va Bene
2017-07-08 Hd 2 Tjacko Zaz v Crazed - Kinoras Zaz Johnny Takter Timo Nurmos 1.10,1a 1640 1.73 125 000 Bravo Navarone King City
2017-06-25 Kr 1   Spitcam Jubb  v   Campbell Hall - Lola Spit   Kaj Widell   Micael Broberg   1.12,1a 2140 13.11   125 000     Bravo Navarone   This Is It N.O.
2017-06-17 Bo 4 Whitehouse Express h Yankee Glide - Miss Garland Örjan Kihlström Daniel Redén 1.12,7a 2140 1.41 125 000 Officer C.D. Catch the Cash
2017-06-10 Ös 3   Queer Fish v   Varenne - Gambari   Erik Adielsson   Magnus Träff   1.10,7a 1640 5.97   125 000     Balfour   Höwings Star
2017-06-03 Mp 2 This Is It N.O. s Revenue - Glad Goal T. Kim Eriksson Martin Hansen 1.12,9a 2140 35.64 125 000 Make it Quick Fossens Bonus
2017-05-20 G 1   Whitehouse Express h   Yankee Glide - Miss Garland   Örjan Kihlström   Daniel Redén   1.12,9a 2140 2.81   125 000     Make it Quick    Regent Zet 
2017-05-14 Ch 8 Re Doc v Love You - Glenga A.L Christoffer Eriksson Robert Bergh 1.12,0a 2000 10.91 131 388 Cash Hanover Photo Lavec
2017-05-13 Å 7   Bravo Navarone s   From Above - Ocean Breeze   Christoffer Eriksson   Lutfi Kolgjini   1.12,8a 2640 1.83   125 000     Amazing Man   Sorbet
2017-05-06 Ö 6 Order to Fly h Order By Fax - Too Fat to Fly Per Lennartsson Per Lennartsson 1.11,5a 2100 11.14 125 000 Queer Fish Beppe Am
2017-04-29 Å 5   Tjacko Zaz v   Crazed - Kinoras Zaz   Björn Goop   Timo Nurmos   1.09,5a 1640 4.75   125 000     Officer C.D.   Victor A.U.
2017-04-22 U 4 Spitcam Jubb  v Campbell Hall - Lola Spit Kaj Widell Micael Broberg 1.13,9a 2640 6.47 125 000 Merry Broline  Danne Edel 
2017-04-16 Ro 3   Nappa Scar h   Scarlet Knight - Butterfly Player   Per Lennartsson   Per Lennartsson   1.13,4 2140 77.34   125 000     Ajlexes Cubano   Checco Boko
2017-04-08 J 2 D.D.'s Hitman h Donato Hanover - Deedee's Destiny Johnny Takter Petri Puro 1.11,7a 2140 1.75 125 000 Re Doc Bartender In
2017-03-25 Mp 1   Order to Fly h   Order By Fax - Too Fat to Fly   Per Lennartsson   Per Lennartsson   1.13,6a 2640 41.67   125 000     Djali Boko   Springover
2017-03-18 Mo 6 Alvena Take It s Make it Happen - Impulsive Peter Untersteiner Peter Untersteiner 1.15,4a 2140 4.02 162 825 Tango Vang Thai Navigator
2017-03-11 Bs 5   Ajlexes Cubano v   Super Light - Chica Star   Tomas Pettersson   Anders Jonsson   1.14,6 2140 6.04   125 000     Cupido Sisu   Carelin
2017-03-04 Kr 4 Zenit Brick v Make it Happen - Exi Svärd Jorma Kontio Timo Nurmos 1.13,0a 2140 2.55 125 000 Re Doc British Steel
2017-02-25 E 3   Make it Quick v   Make it Happen - Indian Quick D.K.   Kenneth Haugstad   Timo Nurmos   1.12,9a 2140 20.19   125 000     Jeepster   Carelin
2017-02-18 Ax 2 GlobalSatisfaction h Kadabra - Glide Path Ulf Ohlsson Timo Nurmos 1.14,8a 1640 2.75 125 000 Hertig Shim Orizzonte Trio
2017-02-04 Å 1   Origo Tilly v   Super Arnie - Regina Tilly   Torbjörn Jansson   Torbjörn Jansson   1.14,0 2140 413   125 000     Emmett Brown   Even's First Boy
2017-01-28 B 6 Zenit Brick v Make it Happen - Exi Svärd Jorma Kontio Timo Nurmos 1.13,8a 2140 2.65 125 000 Officer C.D. Catch the Cash
2017-01-21 F 5   Thai Navigator v   Ganymede - Role Model   Björn Goop   Anette Skårnes   1.14,2a 2640 3.80   125 000     Navigator Sib   Indoor Voices
2017-01-14 J 4 Aron the Baron v Västerbo Prestige - Gossip Gal Örjan Kihlström Jeanette Hansen 1.13,3a 1640 1.34 125 000 British Steel Even's First Boy
2017-01-07 Ro 3   Beppe Am v   Enjoy Lavec - Via di Jesolo   Örjan Kihlström   Roger Walmann   1.14,4 2140 1.87   125 000     Diggers Elias   Ski to the Max
2016-12-31 Mp 2 A.Hannibal h Skogans Orlov - Repute Åke Lindblom Åke Lindblom 1.14,4a 2140 11.72 125 000 Nakoda Goj U.P.W.Sund
2016-12-17 Å 1   Carabinieri h   Wellino Boko - Dew Princess   Peter Untersteiner   Peter Untersteiner   1.15,2a 2640 3.81   125 000     Slide So Easy   Ni Talar Bra Latin
2016-12-10 F 4 Fossens Bonus s Juliano Star - Matilda Mitj Magnus Jakobsson Magnus Jakobsson 1.12,4a 1640 4.36 125 000 Beppe Am Furious Francis
2016-12-03 J 3   Isor Håleryd v   Ready Cash - Velvet Ås   Peter Untersteiner   Peter Untersteiner   1.13,4a 2140 1.74   125 000     Ni Talar Bra Latin   Bartender In
2016-11-19 Bj 2 Tripolini V P v Archduke Kemp - Lady Magic Jeppe Juel Jeppe Juel 1.12,9a 1609 1.71 122 275 Bruno Di Quattro Time Machine
2016-11-12 B 1   Raz Mackenzie v   Love You - Good Looking   Roger Nilsson   Roger Nilsson   1.13,6a 2140 2.65   125 000     Beppe Am   Order by Keeper
2016-11-05 E   Usain Henna h Super Light - Kassandra Kuron Oskar Svanberg Oskar Svanberg 1.13,3a 2640 12.99 125 000 Djali Boko Stay Alert
2016-10-29 J 6   Next To None Sib v   Civil Action - Nilema Frost   Björn Goop   Björn Goop   1.12,1a 1640 8.15   125 000     Sylvester D.K.   Sylvester America
2016-10-22 Ro 5 Fossens Bonus s Juliano Star - Matilda Mitj Magnus Jakobsson Magnus Jakobsson 1.13,0a 2140 1.71 125 000 Carabinieri Order to Fly
2016-10-15 Å 4   Top of the World v   Conway Hall - Pilgrims Redhead   Ulf Ohlsson   Reijo Liljendahl   1.11,3a 1640 3.50   125 000     Pepe di Jesolo   Patricia Hastrup
2016-10-08 Sk 3 Victory Bonsai h Kadabra - Victory Bouquet Mika Forss Heikki Korhonen 1.13,2a 2140 2.73 125 000 Rondine d'Asolo Liberty Face
2016-10-01 F 2   Slide So Easy v   Quite Easy - Elegante Frökjär   Flemming Jensen   Flemming Jensen   1.12,3a 2140 2.38   125 000     Pepe di Jesolo   King City
2016-09-17 1 Special Promise h Mr Pine Chip - Jiving Kemp Jorma Kontio Mika Haapakangas 1.12,6a 1646 3.83 125 000 Leo on Line Lord Rocket
2016-09-10 H 5   Seedorf OMF v   Algiers Hall - Indy's Lindy   Erik Adielsson   Stig H Johansson   1.13,9a 2640 1.47   125 000     Jetset   Let's Dance D.E.
2016-09-03 J 4 Top of the World v Conway Hall - Pilgrims Redhead Ulf Ohlsson Reijo Liljendahl 1.12,4a 2140 6.23 125 000 Scellino Luis Bravo Navarone
2016-08-27 B 3   Seedorf OMF v   Algiers Hall - Indy's Lindy   Erik Adielsson   Stig H Johansson   1.11,1a 1640 7.40   125 000     Michelangelo Ås   Liberty Face
2016-08-20 Ö 2 Tripolini V P v Archduke Kemp - Lady Magic Jeppe Juel Jeppe Juel 1.13,0a 2100 2.89 125 000 Clara R.C. Ruby Trap
2016-08-06 1   Mellby Apollo v   From Above - Mellby Rubin   Ulf Ohlsson   Reijo Liljendahl   1.12,8a 2140 7.85   125 000     Al's Winnermede   Coco de Vie
2016-07-30 Bs 5 Fire to the Rain v Yankee Glide - Adelaide Hall Ulf Ohlsson Reijo Liljendahl 1.13,2a 2140 2.30 125 000 Hero Sjöhammar Västerbo PayMyDay
2016-07-23 Ax 4   Seedorf OMF v   Algiers Hall - Indy's Lindy   Erik Adielsson   Stig H Johansson   1.11,5a 2140 8.04   125 000     Nadal Broline   Bruno di Quattro
2016-07-16 År 3 Takethem h From Above - d’Cherie Thomas Uhrberg Steen Juul 1.14,8 2640 1.61 125 000 Coldtown Rapide du Pommeau
2016-07-09 Hd 2   King City h   Muscle Hill - Creamy Mimi   Örjan Kihlström   Roger Walmann   1.10,9a 1609 11.60   125 000     Trust Launcher   Emmett Brown
2016-06-26 Kr 1 Nadal Broline v Yankee Glide - Aimee's Promise Ulf Ohlsson Reijo Liljendahl 1.12,1a 2140 2.30 125 000 Takethem Star Advisor Joli
2016-06-18 Bo 4   Fire to the Rain v   Yankee Glide - Adelaide Hall   Örjan Kihlström   Reijo Liljendahl   1.13,5a 2140 9.68   125 000     Coldtown   Liberty Face
2016-06-11 Ös 3 Sir Ratzeputz h Love You - Celebrate Erik Adielsson Timo Nurmos 1.10,0a 1609 2.48 125 000 Ask for You Global Patriot
2016-06-04 Mp 2   Archangel Am v   Going Kronos - No More Time   Erik Adielsson   Lutfi Kolgjini   1.11,9a 2140 6.35   125 000     Cantabs Fortune   Order to Fly
2016-05-21 G 1 Usain Swing v Thai Tanic - Ibiza Swing Leif Eriksson Kjell-Ove Eriksson 1.10,5a 1640 13.65 125 000 Only One Winner Fridericus
2016-05-15 Ch 8   Takethem h   From Above - d’Cherie   Steen Juul   Steen Juul   1.12,2a 2000 1.80   124 480     Georgie Mae   Tripolini V P
2016-05-14 Å 7 Sir Ratzeputz h Love You - Celebrate Björn Goop Timo Nurmos 1.13,6a 2640 4.13 125 000 Even's First Boy Kemas Magic
2016-05-07 Ö 6   Global Patriot s   Dream Vacation - I Dream the Dream   Magnus Jakobsson   Magnus Jakobsson   1.13,0a 2100 5.51   125 000     Al's Winnermede   Coldtown
2016-04-30 Å 5 Next To None Sib v Civil Action - Nilema Frost Björn Goop Björn Goop 1.10,7a 1640 3.12 125 000 Chatain Patricia Hastrup
2016-04-23 U 4   Alkalizer Am v   Olimede - Alltid V.G.   Erik Adielsson   Marcus Lindgren   1.14,3a 2640 1.43   125 000     Global Revenge   Tequila Palema
2016-04-16 J 3 Radysin America s Donato Hanover - Zagabria Dei Christoffer Eriksson Jerry Riordan 1.12,5a 2140 10.15 125 000 Go Green Pellini Even's First Boy
2016-04-09 Ax 2   Next To None Sib v   Civil Action - Nilema Frost   Björn Goop   Björn Goop   1.11,5a 1640 2.73   125 000     Final Oak   Blue Martini Ås
2016-03-27 Ro 1 Finish Future h Finish - Fine Fabric Björn Goop Timo Nurmos 1.13,7a 2640 21.42 125 000 Final Oak Scellino Luis
2016-03-19 Mo 6   Fridericus v   Allison Hollow - Fridericia   Veijo Heiskanen   Veijo Heiskanen   1.13,1a 2140 3.21   122 275     Choco Sun   Chatain
2016-03-12 Kr 5 Buzz Mearas v Dream Vacation - Dance of Joy Adrian Kolgjini Lutfi Kolgjini 1.13,6a 2140 1.53 125 000 Mr Chicago Quel Bourbon
2016-03-05 B 4   Scellino Luis v   Andover Hall - Susy Trio   Erik Adielsson   Stig H Johansson   1.12,9a 1640 2.61   125 000     Windy Ways   Wariner
2016-02-27 Hd 3 West Wing v Steinlager - Westgate Johan Untersteiner Johan Untersteiner 1.14,7a 2640 3.19 125 000 For Pleasure As Go Green Pellini
2016-02-20 Bs 2   Bolt Boko v   Express It - Meadowbranch Helga   Erik Lindegren   Erik Lindegren   1.15,8a 2140 7.78   125 000     Quality Questioned   Finish Future
2016-02-06 J 1 Georgie Mae s Valley Victor - Missysmandarine Örjan Kihlström Lars I Nilsson 1.12,9a 1640 4.18 125 000 Augustus F. Pioneer F.H.
2016-01-30 B 7   Wariner v   Cromwell - Winnie Way   Martin P Djuse   Martin P Djuse   1.14,8 2140 14.40   125 000     Windy Ways   Raz Mackenzie
2016-01-23 Ax 6 Bergshults Leffe v Gidde Palema - G.R.Fantazi Stefan Persson Stanley Ekberg 1.13,3a 1640 7.41 125 000 Pebbe Simoni Mr Vox
2016-01-16 G 5   Coco de Vie s   Chocolatier - Bliss   Ulf Ohlsson   Stefan Melander   1.15,3a 2640 3.04   125 000     Scellino Luis   Usain Swing
2016-01-09 Å 4 Pebbe Simoni v Demilo Crown - Gabriella Simoni Magnus Jakobsson Karoline Krogh-Hanssen 1.13,7a 2140 12.59 125 000 Bergshults Leffe Jonathan Palema
2016-01-02 Ro 3   Mr Vox v   Dexter Frontline - Dancing Vox   Magnus Jakobsson   Krister Jakobsson   1.12,8a 1640 4.74   125 000     Order by Keeper   Bolt Boko
2015-12.29 Hd 2 West Wing v Steinlager - Westgate Johan Untersteiner Johan Untersteiner 1.13,5a 1640 2.96 125 000 Carabinieri For Pleasure As
2015-12.19 Mp 1   Västerbo PayMyDay v   Credit Winner - Västerbo Daylight   Johnny Takter   Reijo Liljendahl   1.14,8 2140 26.77   125 000     Jonathan Palema   October Kronos
2015-12.12 Å 5 Bergshults Leffe v Gidde Palema - G.R.Fantazi Peter Untersteiner Stanley Ekberg 1.13,1a 2640 82.27 125 000 Calvin Borel Bar Plombier
2015-12.05 Ro 4   Venkatesh v   Varenne - Honey Face   Örjan Kihlström   Pasi Aikio   1.14,3a 2140 1.72   125 000     Namale Kronos   Usain Swing
2015-11-28 J 3 Bar Plombier v Tony Oaks - Francine Bar Erik Adielsson Eric Martinsson 1.13,3a 2140 4.13 125 000 Alkalizer Am Zinedine Bob
2015-11-21 Bj 2   Call Me Hanover v   Kadabra - Chiptease   Erlend Rennesvik   Anders L Wolden   1.11,2a 1609 21.62   128 175     Punk   Tripolini V.P.
2015-11-07 E 1 Long Night h Scarlet Knight - So Long Farewell Örjan Kihlström Stefan Melander 1.15,5 2640 15.14 125 000 Usain Henna Next To None Sib
2015-10-31 B 6   Venkatesh v   Varenne - Honey Face   Örjan Kihlström   Pasi Aikio   1.12,2a 2140 1.98   125 000     Gimeheaven Sisu   Usain Swing
2015-10-24 J 5 Shadow Woodland v The Bosses Lindy - Unlimited Visa Ulf Ohlsson Reijo Liljendahl 1.11,6a 1640 1.32 125 000 Ja El Tomcat Order by Keeper
2015-10-17 Ö 4   Sauveur h   Echo - Operah Bob   Åke Lindblom   Åke Lindblom   1.13,4 2640 1.39   125 000     Speed Delicious   Ni Talar Bra Latin
2015-10-10 Å 3 Huge Star v Juliano Star - Huge Goal Peter Ingves Veijo Heiskanen 1.12,0a 2140 12.96 125 000 Ocean Kronos Ja El Tomcat
2015-10-03 Sk 2   Sir Ratzeputz h   Love You - Celebrate   Erik Adielsson   Timo Nurmos   1.13,4a 2140 1.54   125 000     Usain Swing   Special Promise
2015-09-19 F 1 Lover Face v Love You - Ambra Ok Jörgen Sjunnesson Veijo Heiskanen 1.12,3a 2140 12.55 125 000 Ni Talar Bra Latin Sir Ratzeputz
2015-09-12 Bs 5   Venkatesh v   Varenne - Honey Face   Örjan Kihlström   Stefan Hultman   1.10,5a 1640 4.07   125 000     Shadow Woodland   Coldtown
2015-09-05 J 4 Bear Dancer v Dream Vacation - Epoque Effe Björn Goop Ulf Stenströmer 1.13,3 2140 6.91 125 000 Pedro Bi Trust Launcher
2015-08-29 B 3   Aristocat Boko v   From Above - Big Blue Kitten   Johnny Takter   Reijo Liljendahl   1.12,6a 2640 36.52   125 000     Montdore   Screen Height
2015-08-22 G 2 Allaballakaitoz v Credit Winner - Southwind Sweetbay Peter Untersteiner Peter Untersteiner 1.10,7a 2140 7.10 125 000 Mind Your Face Explosive de Vie
2015-08-08 D 1   Bandit Hornline h   San Pellegrino - Dash Girl   Jan Norberg   Robert Bergh   1.13,5 2140 9.52   125 000     Pedro Bi   Montdore
2015-08-01 6 Nimbus C.D. v Mythical Lindy - Kiss of Life Örjan Kihlström Stefan Hultman 1.12,0a 2140 1.25 125 000 Oliver Kronos Sir Ratzeputz
2015-07-25 H 5   Nimbus C.D. v   Mythical Lindy - Kiss of Life   Örjan Kihlström   Stefan Hultman   1.14,2a 2140 1.34   125 000     Elit Håleryd   Shadow Woodland
2015-07-18 Ax 4 Montdore h Love You - Self Made Woman Robert Bergh Robert Bergh 1.13,8a 2640 6.52 125 000 Djali Boko Super Otto
2015-07-11 År 3   Venkatesh v   Varenne - Honey Face   Örjan Kihlström   Stefan Hultman   1.12,9 2140 2.55   125 000     K.L.M.Buymethemoon   Zinedine Bob
2015-07-04 Hd 2 Quick Fix v From Above - Glued Adrian Kolgjini Lutfi Kolgjini 1.10,5a 1609 3.64 125 000 Remember My Name Denim Boko
2015-06-21 Kr 1   Naglo' del Nord h   Naglo - Entita' Del Nord   Veijo Heiskanen   Veijo Heiskanen   1.12,3a 2140 18.54   125 000     Shadow Woodland   Super Otto
2015-06-13 Bo 3 Aristocat Boko v From Above - Big Blue Kitten Ulf Ohlsson Reijo Liljendahl 1.12,9a 2140 11.07 125 000 Montdore Gimeheaven Sisu
2015-06-06 Ös 2   Oliver Kronos v   Varenne - Glide About   Björn Goop   Ulf Stenströmer   1.11,9a 1609 3.90   125 000     Highspeed Call   Nimbus C.D.
2015-05-23 G 1 Oliver Kronos v Varenne - Glide About Björn Goop Ulf Stenströmer 1.12,7a 2140 2.72 125 000 Quality Questioned  Stein Daylight
2015-05-16 Å 9   Super Otto v   Super Photo Kosmos - Havannas Julia   Kenneth Haugstad   Catarina Lundström   1.13,9 2640 6.61   125 000     Bear Dancer   Paparazzi
2015-05-10 Ch 8 Nok’en Frækkert v Mastery - Kama Sutra Jörgen Sjunnesson  Anita Bakkegård Hansen 1.12,4a 2000 9.64 126 508 Go Green Pellini Checco Boko
2015-05-09 U 7   Coldtown v   Cantab Hall - Brylin Starlet   Jorma Kontio   Timo Nurmos   1.13,0a 2140 1.47   125 000     Stein Daylight   Talk The Talk
2015-05-02 Ö 6 Greenleaf Slim  h Andover Hall - Mabelese Björn Goop Ulf Stenströmer 1.11,3a 1609 2.91 125 000 Highspeed Call Super Otto
2015-04-25 Å 5   Falcon Håleryd v   Varenne - Falnos Bellona   Johan Untersteiner   Johan Untersteiner   1.13,1a 2140 15.92   125 000     Rafolo   Coldtown
2015-04-18 Mp 4 Mind Your Face v Offshore Dream - Mind Your Manners Erik Adielsson Lars Friberg 1.12,9a 2140 4.45 125 000 Greenleaf Slim Royal Fighter
2015-04-11 J 3   Lover Face v   Love You - Ambra Ok   Veijo Heiskanen   Veijo Heiskanen   1.12,2a 2140 2.35   125 000     Archangel Am   Nok'en Fräkkert
2015-04-05 Ro 2 Västerbo HighFlyer v Look the Star - Västerbo Highclass Daniel Redén Daniel Redén 1.11,6a 1640 4.01 125 000 Super Otto Nato Dream
2015-03-21 Mo 1   Naglo' del Nord h   Naglo - Entita' Del Nord   Veijo Heiskanen   Veijo Heiskanen   1.13,2a 2140 1.91   128 175     Rafolo   Falcon Håleryd
2015-03-14 E 6 Zonguldak v Love You - Heartenings Crown Björn Goop Stefan Persson 1.12,7a 2140 1.58 125 000 Aristocat Boko Zinedine Bob
2015-03-07 B 5   On Hold v   Valley Victor - Kill Time   Magnus Jakobsson   Berne Gustafsson   1.15,4a 2640 1.88   125 000     Quick Razz   Queasy
2015-02-28 Hd 4 Naglo' del Nord h Naglo - Entita' Del Nord Veijo Heiskanen Veijo Heiskanen 1.12,4a 2140 2.61 125 000 Alamo Boko Remee la Marc
2015-02-21 G 3   Highspeed Call v   From Above - Love Call   Torbjörn Jansson   Nicklas Pettersson   1.12,6a 1640 3.42   125 000     Queasy   Västerbo HighFlyer
2015-02-14 Kr 2 Naglo' del Nord h Naglo - Entita' Del Nord Veijo Heiskanen Veijo Heiskanen 1.13,2a 2140 3.02 125 000 Västerbo HighFlyer Caliber T.T.
2015-01-31 Ax 1   Mind Your Face v   Offshore Dream - Mind Your Manners   Erik Adielsson   Lars Friberg   1.13,6a 1640 2.32   125 000     Örbäckens Cruella   Bear Dancer
2015-01-24 B 6 Queasy v Donato Hanover - Marinated Herring Örjan Kihlström Stefan Hultman 1.13,7a 2140 4.67 125 000 Rebellion Abborren
2015-01-17 Å 5   VästerboontheNews v   Credit Winner - Sandra Dime   Peter Ingves   Petri Puro   1.14,3a 2140 1.30   125 000     Remee la Marc   Nok'en Fräkkert
2015-01-10 Ro 4   Art on Line v   Rite On Line - Lass Fleur   Johnny Takter   Mikko Aho   1.13,2a 1640 2.58   125 000     Highspeed Call   Candor Hall
2015-01-03 J 3   Youana s   Pearsall Hanover - Euro Sund   Stefan Söderkvist   Catharina Johansson   1.13,6a 2140 20.79   125 000     VästerboontheNews   Prince di Poggio
2014-12-28 Ö 2 Art on Line v Rite On Line - Lass Fleur Johnny Takter Mikko Aho 1.15,1a 2100 2.92 125 000 Aristocat Boko Bear Dancer
2014-12-20 Å 1   October Kronos h   Varenne - NordicGoldNovember   Peter Untersteiner   Peter Untersteiner   1.12,0a 1640 2.95   125 000     Ja El Tomcat   Remee la Marc
2014-12-13 Mp 5 Fleetfoot Hanover s Andover Hall - Firefly Annie Peter Untersteiner Peter Untersteiner 1.13,6a 2140 3.21 120 000 VästerboontheNews Air Gunner
2014-12-06 B 4   Checco Boko v   Express It - Vintage Boko   Jorma Kontio   Timo Nurmos   1.13,6a 2140 1.76   125 000     Namale Kronos   Poker Kronos
2014-11-29 J 3 Royal Fighter h Varenne - Fröken Julie Jennifer Tillman Per K Eriksson 1.11,3a 1640 2.42 125 000 Eketorpets Tess Quality Questioned
2014-11-22 Bj 2   Underpaid Hanover h   Revenue - Up Front Lisa   Björn Goop   Björn Goop   1.12,8a 1609 2.65   120 000     K.L.M. Buymethemoon   Rafolo
2014-11-08 Hd 1 Overtaker by Sib v Civil Action - Nilema Frost Johan Untersteiner Johan Untersteiner 1.12,4a 1640 8.18 125 000 Royal Fighter Caliber T.T.
2014-11-01 E 6   Naglo' del Nord h   Naglo - Entita' Del Nord   Veijo Heiskanen   Veijo Heiskanen   1.13,8a 2640 11.57   125 000     Narold Vox   Tomorrowland
2014-10-25 J 5 More than Enough v Coktail Jet - Enough is Enough Jeppe Juel Jeppe Juel 1.13.1a 2140 35.44 125 000 Joker Stursk Prince di Poggio
2014-10-18 Ö 4   Food Money h   Andover Hall - Windylane Hanover   Mercedes Balogh   Thomas Jezek   1.13,0a 2100 4.86   125 000     Underpaid Hanover   No Deal
2014-10-11 Å 3 VästerboontheNews v Credit Winner - Sandra Dime Peter Ingves Petri Puro 1.10,9a 1640 2.81 125 000 Remee la Marc Joker Stursk
2014-10-04 H 2   Time Machine h   Super Arnie - Union Highness   Jörgen Westholm   Jörgen Westholm   1.12,5a 2140 6.05   125 000     Tell Me No Lies   Tresor d'Inverne
2014-09-20 1 Namale Kronos h Ken Werkentin - Zamia F.C. Peter Untersteiner Marcus Lindgren 1.11,8a 1646 42.78 125 000 Lillen Sisu Breedlove
2014-09-13 F 5   Magic Carpet Ride h   Angus Hall - Meadowbranch Magic   Jorma Kontio   Anders Pedersen   1.10,8a 1640 6.47   125 000     Mr Chicago   K.L.M.Buymethemoon
2014-09-06 J 4 Perfect Power v Ken Werkentin - Enjoy My Face Peter Untersteiner Peter Untersteiner 1.12,9a 2140 4.17 125 000 October Kronos Caliber T.T.
2014-08-30 B 3   Bret Boko v   Yankee Glide - Simb Capi   Jorma Kontio   Markku Nieminen   1.12,0a 1640 2.06   125 000     Underpaid Hanover   Dragon Tooma
2014-08-23 Ro 2 Narold Vox v Orlando Vici - Bonnie Vox Ulf Eriksson Krister Jakobsson 1.12,6a 2140 10.41 125 000 Big Sky Hurricane Long Night
2014-08-09 D 1   Narold Vox v   Orlando Vici - Bonnie Vox   Ulf Eriksson   Krister Jakobsson   1.12,7a 2140 7.46   125 000     Dance Photo   Tresor d'Inverne
2014-08-02 6 B.B.S.Sugarlight v Super Light - Sugarsweet Sid Peter Untersteiner Fredrik Solberg 1.10,0a 1640 1.13 125 000 Sandrngham Hanover Joker Stursk
2014-07-26 Bs 5   Tresor d'Inverne v   Orlando Vici - Supreme d'Inverne   Robert Bergh   Robert Bergh   1.14,0a 2640 3.12   125 000     Navigator Sib   On Hold
2014-07-19 Ax 4 Time Machine h Super Arnie - Union Highness Jörgen Westholm Jörgen Westholm 1.11,0a 1640 6.34 125 000 Sandrngham Hanover Mellby Apollo
2014-07-12- År 3   Arazi Boko v   Varenne - Laura Kemp   Örjan Kihlström   Henrik Södervall   1.12,9a 1609 4.73   125 000     Nato Dream   Caramella B.F.
2014-07-05 Hd 2 B.B.S.Sugarlight v Super Light - Sugarsweet Sid Peter Untersteiner Fredrik Solberg 1.10,5a 2140 1.92 125 000 October Kronos Magic Carpet Ride
2014-06-22 Kr 1   Jaguar Broline v   Pine Chip - Armbro Lantern   Flemming Jensen   Flemming Jensen   1.12,6a 2140 10.54   125 000     Scirocco Sisa   Arazi Boko
2014-06-14 Bo 4 Dance Photo s S J's Photo - Dancing Trout Ulf Ohlsson Petri Salmela 1.12,7a 2140 16.86 125 000 Fredrik Laday Elit Håleryd
2014-06-07 Ös 3   Tresor d'Inverne v   Orlando Vici - Supreme d'Inverne   Örjan Kihlström   Robert Bergh   1.11,6a 1609 3.47   125 000     Uhlan Noir   Dragon Tooma
2014-05-31 Mp 2   Octopus h   Yankee Glide - Decapode   Ulf Ohlsson   Timo Nurmos   1.11,2a 1640 17.05   125 000     Vendi   Art on Line
2013-05-17 G 1 Food Money h Andover Hall - Windylane Hanover Mercedes Balogh Thomas Jezek 1.13,0a 2140 3.78 125 000 B.B.S.Mandarino A.Hannibal
2014-05-11 Ch 8 MagicCarpetRide h Angus Hall - Meadowbranch Magic Björn Goop Anders Pedersen 1.13,2a 2000 25.95 133 091 Jaguar Broline Open
2014-05-10 U 7 Udo's Oiler v Orlando Vici - Carmela Kemp Örjan Kihlström Robert Bergh 1.14,3a 2140 14.03 125 000 Navigator Sib Tresor d'Inverne
2014-05-03 Ö 6 Tresor d'Inverne v Orlando Vici - Supreme d'Inverne Robert Bergh Robert Bergh 1.12,3a 1609 19.14 125 000 Mr Chicago Nato Dream
2014-04-26 Å 5 Olympic Kronos h Viking Kronos - Ebony Kronos Lutfi Kolgjini Lutfi Kolgjini 1.12,7a 2140 3.32 125 000 Arazi Boko Nougat Ås
2014-04-20 Ro 4 Chapeau h Love You - Crown Tess Erik Adielsson Stig H Johansson 1.11,2a 1640 14.96 125 000 Utility Bus Queasy
2014-04-12 E 3 Claes Boko h Varenne - Salma Boko Erik Adielsson Stig H Johansson 1.15,0a 2640 2.54 125 000 Food Money Navigator Sib
2014-04-05 J 2 Olympic Kronos h Viking Kronos - Ebony Kronos Lutfi Kolgjini Lutfi Kolgjini 1.13,0a 2140 2.11 125 000 Zinedine Bob Rico Follo
2014-03-22 Mo 1 Stormysky v Andover Hall - Not A Spacecase Ulf Ohlsson Reijo Liljendahl 1.14,7a 2140 2.98 128 424 Jaguar Broline One More Flight
2014-03-15 Å 6 Nothing But Class h Andover Hall - Bold Dreamer Peter Untersteiner Peter Untersteiner 1.11,9a 1640 2.65 125 000 Orione Spin Rebus
2014-03-08 F 5 Goldomaster v Dreamaster - Golden Glory Dagfinn Aarum Anders Danielsson 1.13,2a 2140 17.27 125 000 Lotus Elan Narold Vox
2014-03-01 Kr 4 Staro Bobcat v Giant Cat - Purple Arrow Anders Zackrisson Tommy Zackrisson 1.13,1a 2140 41.51 125 000 Vendi Jealous Broline
2014-02-22 G 3 Chapeau h Love You - Crown Tess Erik Adielsson Stig H Johansson 1.13,5a 1640 1.86 125 000 Utility Bus Lotus Elan
2014-02-15 Ax 2 Claes Boko h Varenne - Salma Boko Erik Adielsson Stig H Johansson 1.14,4a 2140 1.81 125 000 Abborren Quangaroo Zet
2014-02-01 J 1 Gigant Slugger v Gigant Neo - Aida Slugger Stefan Persson Kent S Larning 1.13,4a 1640 6.57 125 000 Jealous Broline Art on Line
2014-01-25 B 6 By Air v  From Above - Come Fly With Me Robert Bergh Robert Bergh 1.12,9a 1640 7.56 125 000 Narold Vox Chapeau
2014-01-18 Å 5 Nougat Ås v Striking Sahbra - Noblesse Ås Johnny Takter Peter Jensen 1.13,8a 2140 2.22 125 000 Jaguar Broline Nesmil Hanover
2014-01-11 S 4 Montgomery Gel v Jag de Bellouet - Com Nina Jorma Kontio Timo Nurmos 1.13,0a 2140 5.35 125 000 By Air Chapeau
2014-01-04 Hd 3   Nothing But Class h   Andover Hall - Bold Dreamer   Peter Untersteiner   Peter Untersteiner   1.12,2a 1640 20.16   125 000     M.T.Harmony   Prada Secret
2013-12-28 Ax 2 Örbäckens Cruella s Egon Lavec - Fast Food Claes Svensson Claes Svensson 1.12,9a 2140 5.93 125 000 Nougat Ås Latitude Broline
2013-12-21 B 1 B.B.S.Mandarino v San Pellegrino - Mandalay Marriage Robert Bergh Robert Bergh 1.15,8a 2140 6.40 125 000 Leo on Line Lord Rocket
2013-12-14 Å 5 Stelton v Dream Vacation - Nanuet's Crown Jeppe Juel Jeppe Juel 1.11,5a 1640 2.46 125 000 Lotus Elan Arazi Boko
2013-12-07 Ve 4 Stormysky v Andover Hall - Not A Spacecase Jorma Kontio Reijo Liljendahl 1.12,9a 1609 6.06 131 615 Order By Boss Jester Bowl
2013-11-30 J 3 Playing Tua s Gigant Neo - Sandy Nalan Thomas Uhrberg Thomas Uhrberg 1.13,8a 2140 6.84 125 000 Wiss Rambo Please Perfect
2013-11-23 G 2 Chapeau h Love You - Crown Tess Erik Adielsson Stig H Johansson 1.12,0a 1640 2.94 125 000 Sandrngham Hanover Ulm Karsk
2013-11-09 Hd 1 Art on Line v Rite On Line - Lass Fleur Mikko Aho Mikko Aho 1.13,7a 2140 4.97 125 000 Classic Son Wiss Rambo
2013-11-02 E 6 Seabiscuit v Credit Winner - Candy Tilly Jorma Kontio Timo Nurmos 1.13,1a 2140 1.66 125 000 Democrat Lotus Elan
2013-10-16 J 5 Pojke Kronos h Donato Hanover - Flicka Kronos Örjan Kihlström Roger Walmann 1.12,9a 1640 3.70 125 000 Kaka Midsummer King
2013-10-19 Ro 4 Overtaker by Sib v Civil Action - Nilema Frost Johan Untersteiner Roger Walmann 1.15,6 2640 3.36 129 356 Allaballakaitoz Midsummer King
2013-10-12 Å 3 Seabiscuit v Credit Winner - Candy Tilly Jorma Kontio Timo Nurmos 1.12,4a 2140 4.05 125 000 Stormysky Classic Son
2013-10-05 B 2 Ed You v Love You - Lancia Brick Robert Bergh Robert Bergh 1.10,8a 1640 4.81 125 000 Robin Ru Democrat
2013-09-21 Å 1 Arazi Boko v Varenne - Laura Kemp Örjan Kihlström Henrik Södervall 1.12,3a 2140 3.75 125 000 No Deal Allaballakaitoz
2013-09-07 Bs 4 Credit Fayline h Credit Winner - Fay Topline Magnus Jakobsson Magnus Jakobsson 1.10,9a 1640 5.89 129 356 Kaka Seabiscuit
2013-08-31 J 3 No Deal h Earthquake - Eli Split Flemming Jensen Flemming Jensen 1.12,5a 2140 1.75 125 000 Arazi Boko Allaballakaitoz
2013-08-24 B 2 Ed You v Love You - Lancia Brick Robert Bergh Robert Bergh 1.12,7a 2140 4.70 125 000 Quick Razz Sundsvik Saigon
2013-08-10 Sk 1 Sundsvik Saigon h Diamond Circle - V.G. Glory Girl John Östman Rainer Björkroth 1.12,7a 2140 9.48 129 356 Outlaw Merci Chiara Sisu
2013-08-03 6 Democrat v Pearsall Hanover - Sugar Dream Ulf Ohlsson Catarina Lundström 1.11,3a 1640 2.64 125 000 Credit Fayline Uranus de Tyrole
2013-07-27 H 5 Rocky Winner h Credit Winner - Level Fortytwo Åke Svanstedt Åke Svanstedt 1.13,1a 2140 1.42 125 000 Kaka Robin Ru
2013-07-20 Ax 4 No Deal h Earthquake - Eli Split Flemming Jensen Flemming Jensen 1.13,0 2140 2.03 125 000 Caliber T.T. Oolong
2013-07-13 År 3 Johnny B.Kemp h Credit Winner - Sarafina Hall Johan Untersteiner Daniel Redén 1.12,3a 2140 2.31 129 356 Rocky Winner Rocky Race
2013-07-06 Hd 2 Democrat v Pearsall Hanover - Sugar Dream Per Lennartsson Catarina Lundström 1.11,3a 1609 2.32 125 000 Kaka Lotus Elan
2013-06-23 Kr 1 Oolong h Viking Kronos - Dimbula Örjan Kihlström Stefan Hultman 1.14,3 2140 3.31 125 000 Johnny B.Kemp Borga Baron
2013-06-15 Bo 5 Rocky Winner h Credit Winner - Level Fortytwo Jorma Kontio Åke Svanstedt 1.11,6a 1640 1.97 125 000 Uranus de Tyrole Zyrano Boko
2013-06-09 Ch 4 Armando Kievitshof v Ganymede - Continental Lobell Adrian Kolgjini Lutfi Kolgjini 1.12,5a 2000 15.22 129 356 Hitchcock Pedro Alonso Nino
2013-06-08 Ös 3 Mr Chicago h Cantab Hall - Zeta Jones Åke Svanstedt Åke Svanstedt 1.12,5a 2140 1.82 125 000 Tidied Accelerator Sundsvik Saigon
2013-06-01 Mp 2 Digital Darling s Super Photo Kosmos - My Darling Stefan Melander Stefan Melander 1.10,1a 1640 5.55 125 000 Rocky Winner Princess Wine
2013-05-18 G 1 Twigs Tiffany s Lindy Lane - Twigs Likepine Daniel Redén Daniel Redén 1.13,3a 2140 6.95 125 000 Notre Crown Oppoppopp
2013-05-16 Å 5 Tidied Accelerator v Yankee Glide - Cookout Örjan Kihlström Stefan Melander 1.13,2a 2640 2.60 125 000 VästerboCheckPoint Allaballakaitoz
2013-05-11 4 Kaka h November - Elegance Real Erik Adielsson Stig H Johansson 1.14,0a 2148 1.74 90 000 Ingen tvåa, dött Flip a Coin
    Stay the Night h Ride the Night - Stayslinger Robert Bergh Robert Bergh 1.14,0a 2148 2.49 90 000 lopp om första  
2013-05-04 Ö 3 Burning Line Gral h Pearsall Hanover - Felizia Gral Anders Svanstedt Christer Wännström 1.12,0a 2100 10.91 125 000 Allaballakaitoz Armando Kievitshof
2013-04-27 U 2 B.W.L.Champion v Pine Chip - Lovely Johnny Takter Petri Salmela 1.11,7a 1640 7.63 125 000 Oolong Joker Stursk
2013-04-13 F 1 Going for Gold Zaz h Scarlet Knight - Spritte Zaz Jorma Kontio Timo Nurmos 1.12.4a 1640 1.56 125 000 O.U.Glide Midsummer King
2013-04-06 Mp 8 Obi-Wan h Ganymede - Hejsa Reerstrup Jörgen Sjunnesson Flemming Jensen 1.13,2a 2140 3.42 125 000 Opitergium Pingus Vang
2013-03-31 Ro 7 Macho Gossip v Love You - Fox Valley Anabell Åke Lindblom Åke Lindblom 1.15,7 2640 4.95 125 000 Jill Tilly Goldomaster
2013-03-23 J 6 Obi-Wan h Ganymede - Hejsa Reerstrup Jörgen Sjunnesson Flemming Jensen 1.13,4a 2140 8.91 125 000 Opitergium Capello Bob
2013-03-16 Mo 5 Broadway Legs h Broadway Hall - Classical Flirt Frode Hamre Frode Hamre 1.14,5a 2140 4.53 148 788 Triple Crown Belgrado
2013-03-09 S 4 Going for Gold Zaz h Scarlet Knight - Spritte Zaz Jorma Kontio Timo Nurmos 1.12,7a 1640 2.36 125 000 Capello Bob Marlin Jet
2013-03-02 B 3 Ted Blågul v Luxury Ås - Nettan Gul Robert Bergh Robert Bergh 1.17,3a 2140 12.43 125 000 Bon Frecia Calvados Crane
2013-02-23 Kr 2 Going for Gold Zaz h Scarlet Knight - Spritte Zaz Jorma Kontio Timo Nurmos 1.14,3a 1640 2.21 150 000 Capello Bob Donttellmewhattodo
2013-02-09 J 1 Photo Princess s Super Photo Kosmos - Milady Hornline Michael Lönborg Michael Lönborg 1.16,0a 2640 1.98 150 000 M.T.Big Business Nimbus Hackstable
2013-02-02 F 6 Bon Frecia h Steinlager - Fabiola Safir Jorma Kontio Timo Nurmos 1.15,9 2140 4.63 150 000 Sandrngham Hanover Belgrado
2013-01-26 Hd 5 New Line v King Conch - På'en Igen Frökjär Thomas Uhrberg Thomas Uhrberg 1.14,7a 2140 5.09 150 000 Nimbus Hackstable Caddie Eagle
2013-01-19 G 4 Belgrado h Pine Chip - Donna Degato Johnny Takter Anna Forssell 1.15,3 2140 6.60 150 000 Royal Neo Sandrngham Hanover
2013-01-12 Å 3 Capello Bob v Trade Balance - Yroflickan Kenneth Haugstad Stefan Persson 1.13,1a 1640 4.12 150 000 Gigant Slugger Broadway Legs
2013-01-05 B 2   Elles W.Phedo s   Kesaco Phedo - Elles W.Lolita   Ove A Lindqvist   Thomas Claesson   1.14,0a 1640 4.34   150 000     Simb Robitaille   Stormysky
2012-12-22 Ax 1 Mr Picolit h Scarlet Knight - Good Enough Åke Svanstedt Åke Svanstedt 1.14,0a 2140 1.17 150 000 Traveling Man Royal Neo
2012-12-15 Ro 5 Elles W.Phedo s Kesaco Phedo - Elles W.Lolita Ove A Lindqvist Thomas Claesson 1.13,9a 1640 3.44 150 000 So here I Am Conrads Fredrik
2012-12-08 Å 4 Beckman v Turbo Sund - Nins Palema Åke Svanstedt Åke Svanstedt 1.16,0 2640 2.32 150 000 Gigant Slugger New Line
2012-12-01 B 3 Truly Devoted s Yankee Glide - Devoted To Cause Erik Adielsson Stig H Johansson 1.15,0a 2140 9.94 150 000 Omelette Yosemite Boko
2012-11-24 J 2 Harry Haythrow v Rite On Line - Speedy Tilda Johan Untersteiner Johnny Johansson 1.11,6a 1640 32.88 150 000 Sune Palema Victoria Island
2012-11-10 Hd 1 Tjacke Gold v Good As Gold - Gallant Queen Stefan Söderkvist Kari Lähdekorpi 1.13,0a 2140 56.19 150 000 Nimbus Hackstable Vinnalt Herkule
2012-11-03 E 5 Beatasine s PJ Punjab - Hilarysine Björn Goop Risto Airaksinen 1.11,4a 1640 9.63 150 000 Main Kronos Ed You
2012-10-27 J 4 Wiss Rambo h Gidde Palema - Wiss S.T. Jörgen Sjunnesson Carl-Otto Göransson 1.12,8a 2140 14.17 150 000 Mr X.F.Royal Indigo Broline
2012-10-20 B 3 Ed You v Love You - Lancia Brick Olle Carlsson Olle Carlsson 1.14,7a 2640 2.99 150 000 Ailanthe Bell
2012-10-13 Å 2 Perfect Toll h Alf Palema - Tvindas S. Åke Svanstedt Åke Svanstedt 1.12,1a 1640 2.92 150 000 Avalon Spider Conchita Exclusive
2012-10-06 H 1 Covington Ås v Like A Prayer - Nilema Fine Åke Svanstedt Åke Svanstedt 1.14,9a 2140 2.22 150 000 Simb Robitaille Aces Majesty
2012-09-15 Å 5 Obi-Wan v Ganymede - Hejsa Reerstrup Jörgen Sjunnesson Flemming Jensen 1.11,9a 2140 11.91 150 000 Amour Rapide Harry Haythrow
2012-09-08 Sk 4 Parkin v Tap In - La Bigi Henrik Svensson Henrik Svensson 1.11,9a 1640 2.10 150 000 Avalon Spider Bagley
2012-09-01 J 3 Amour Rapide h Love You - Vouge Johnny Takter Johan Lejon 1.13,8a 2640 15.85 150 000 Indigo Broline New Line
2012-08-25 B 2 Saston h Kesaco Phedo - Jardise Stefan Melander Stefan Melander 1.12,9a 2140 6.44 150 000 Mr Picolit Ladies Man
2012-08-11 Ö 1 Montgomery Hill v S J's Photo - Funny Hill Flemming Jensen Flemming Jensen 1.11,4a 1609 4.99 150 000 Macho Gossip Main Kronos
2012-08-04 6 Harry Haythrow v Rite On Line - Speedy Tilda Johan Untersteiner Johnny Johansson 1.13,6a 2140 8.38 150 000 Nantucket Yosemite Boko
2012-07-28 Bs 5 Parkin v Tap In - La Bigi Henrik Svensson Henrik Svensson 1.11,2a 1640 2.43 150 000 Francais du Gull Mellby Sambuca
2012-07-21 Ax 4 Indigo Broline v Yankee Glide - Armbro Smile Jorma Kontio Åke Svanstedt 1.13,2a 2140 11.65 150 000 Ricardo des Ecus Nanny Fine
2012-07-14 År 3 Parkin v Tap In - La Bigi Henrik Svensson Henrik Svensson 1.13,5a 2140 3.33 150 000 Viking S.S. Nantucket
2012-07-07 Hd 2 True Advantage s Conway Hall - Paragon Princess Ulf Ohlsson Stefan Melander 1.10,9a 1609 2.47 150 000 Dont Wear Pjs Indigo Broline
2012-06-24 Kr 1 Nantucket h Viking Kronos - Malabar Lady Örjan Kihlström Stefan Hultman 1.12,3a 2140 11.72 150 000 Friction Global Money
2012-06-16 Bo 4 Flicka Rigas s Starchip Entrprise - Lina Rigas Ove A Lindqvist Ola Johansson 1.12,0a 1640 6.75 150 000 David Sisu Quantum Classic
2012-06-09 Ös 3 Mr Picolit h Scarlet Knight - Good Enough Åke Svanstedt Åke Svanstedt 1.13,0a 2140 1.20 150 000 Global Money Nantucket
2012-06-02 Mp 2 Friction h Scarlet Knight - Hermit Lady Stefan Melander Stefan Melander 1.12,2a 1640 3.10 150 000 Bagley Mellby Sambuca
2012-05-19 G 1 Friction h Scarlet Knight - Hermit Lady Örjan Kihlström Stefan Melander 1.12,6a 2140 2.04 150 000 Francais du Gull Rano
2012-05-12 D 5 Tion Medon Sisu v Kadabra - Strategic Victory Björn Goop Marcus Lindgren 1.12,1a 1640 17.84 150 000 Hard Cider Rano
2012-05-10 Å 4 Montgomery Hill v S J's Photo - Funny Hill Flemming Jensen Flemming Jensen 1.15,1a 2640 2.77 150 000 O'grady Harry Haythrow
2012-05-05 Ö 3 Blue Rock h Viking Kronos - Blue Bahia Per Lennartsson Per Lennartsson 1.13,7a 2100 2.57 150 000 Mysterious Kaffir Face
2012-04-28 U 2 Calvados Crane h Turbo Sund - Ållgis Frelinge Peter Eriksson Peter Eriksson 1.14,2a 2140 7.00 150 000 Flicka Rigas Tion Medon Sisu
2012-04-14 S 1 Blue Rock h Viking Kronos - Blue Bahia Per Lennartsson Per Lennartsson 1.12,4a 1640 3.61 150 000 Carlos Lightning Tjacke Gold
2012-04-07 Ro 6 Famous Fayline v From Above - Dream Fayline Per Lennartsson Per Lennartsson 1.14,2a 2640 3.17 150 000 Global Money Francais du Gull
2012-03-31 J 5 Royal Neo v Gigant Neo - Hoot Freight Daniel Olsson Jonny Lehrberg 1.13,6a 2140 9.01 150 000 Harry Haythrow Capello Bob
2012-03-24 E 4 Royal Neo v Gigant Neo - Hoot Freight Daniel Olsson Jonny Lehrberg 1.12,2a 1640 28.99 150 000 Francais du Gull Haraldinho
2012-03-10 Kr 3 Jackal Face v Viking Kronos - Hazel Sund Johnny Takter Helena Burman 1.12,4a 1640 1.56 150 000 Harry Haythrow Gigant Slugger
2012-03-03 Ax 2 Montgomery Hill v S J's Photo - Funny Hill Flemming Jensen Flemming Jensen 1.14,2a 2140 2.78 150 000 I Saw You Rano
2012-02-18 B 1 Rocky Race h Super Arnie - Etoile Race Leif Witasp Leif Witasp 1.13,6a 1640 4.62 150 000 Trustworthy Ås Lucky Gold
2012-02-11 Hd 7 Capello Bob v Trade Balance - Yroflickan Örjan Kihlström Kari Lähdekorpi 1.13,3a 1640 8.46 150 000 Harry Haythrow Schwerin Boko
2012-04-04 Mp 6 Nino Coger v Calvin Capar - Nicotina Trotting Oscar Nilsson Fredrik Persson 1.16,5a 2640 4.83 150 000 Royal Neo Wee Catch Diamond
2012-01-28 J 5 Jackal Face v Viking Kronos - Hazel Sund Johnny Takter Helena Burman 1.15,0a 2140 2.01 150 000 Mr Shimmer Wiss Pen
2012-01-21 B 4 Truly Devoted s Yankee Glide - Devoted To Cause Erik Adielsson Stig H Johansson 1.14,6a 2140 4.91 150 000 Trustworthy Ås Gills Abbe
2012-01-14 Å 3   Cayenne Käbb v   Dreamaster - Indira Brick   Erik Adielsson   Stig H Johansson   1.12,1a 1640 5.58   150 000     Famous Fayline   Jackal Face
2011-12-31 Hd 2 Jackal Face v Viking Kronos - Hazel Sund Johnny Takter Helena Burman 1.13,8a 2140 3.00 112 500 Ingen tvåa, dött Cloria Victis
    Tara Defi s Defi d'Aunou - Sissy Girl Flemming Jensen Flemming Jensen 1.13,8a 2140 3.03 112 500 lopp om 1:a plats  
2011-12-17 Å 1 Isak C.D. v Tap In - Syfröken Daniel Olsson Patrik O Sundberg 1.12,8a 1640 3.72 150 000 Kejser K.D. Sundbys Gidde
2011-12-10 Ö 5 Kaffir Face v Dahir de Prelong - Elegance Ok Lutfi Kolgjini Lutfi Kolgjini 1.16,1a 2100 3.54 150 000 I Saw You Jasper Lane
2011-12-03 Ax 4 Isak C.D. v Tap In - Syfröken Daniel Olsson Patrik O Sundberg 1.14,4a 1640 9.40 150 000 I Saw You Handsome Face
2011-11-26 J 3 O'grady h S J's Photo - Dawn Garbo Birger Jörgensen Gordon Dahl 1.13,9a 2140 1.86 150 000 New Line Harry Haythrow
2011-11-19 F 2 Alandias Karisma s Armbro Scorpion - Alandias Fanta Troels Andersen Troels Andersen 1.14,5 2640 35.65 150 000 Orlando Croft Gossip's Winner
2011-11-05 E 1 Jasper Lane v Lindy Lane - Jalna Örjan Kihlström Lasse Hesselgren 1.12,3a 1640 10.29 150 000 Caddie Comet Ridgehead Cahore
2011-10-29 J 4 Nick Nock h S J's Photo - Flicka Tröjborg Johnny Takter Tomas Malmqvist 1.13,4a 2140 11.76 150 000 Maxwell Mayday Covington Ås
2011-10-22 Ro 3 Maxwell Mayday v S J's Photo - Counting Crowns Johnny Takter Kari Lähdekorpi 1.15,2 2640 6.26 150 000 I Saw You Up Date Hoss
2011-10-15 Å 2 Mellby Sambuca v From Above - Jolly Holiday Åke Svanstedt Åke Svanstedt 1.11,5a 1640 1.89 150 000 Zapdos Håjt Mysterious
2011-10-08 G 1 Q.Forty Five h Muscles Yankee - Bax Machine Daniel Redén Daniel Redén 1.13,7a 2140 20.41 150 000 Victory Hill Jasper Lane
2011-09-17 Å 5 Kaffir Face v Dahir de Prelong - Elegance Ok Lutfi Kolgjini Lutfi Kolgjini 1.12,7a 2140 3.32 150 000 Bagley Wiss Pen
2011-09-10 Bs 4 El Sueco v Calvin Capar - Otilia Sund Ulf Ohlsson Kristina Wiik 1.12,2a 2140 2.67 150 000 Conrads Garland Voodoo Hornline
2011-09-03 J 3 Nahar v Love You - Mahonny Broline Per Lennartsson Per Lennartsson 1.14,8 2640 2.26 150 000 Wiss Pen Covington Ås
2011-08-27 B 2 Indigo Broline v Yankee Glide - Armbro Smile Per Lennartsson Åke Svanstedt 1.13,5a 2140 4.28 150 000 Womanizer Classic Tile
2011-08-13 Sk 1 Youpie v Jobie Tempest - La Concours Per Lennartsson Åke Svanstedt 1.12,6a 1640 8.25 150 000 Womanizer Glide Kronos
2011-08-06 6 Avalon Spider h Gidde Palema - Avalon Broline Roger Malmqvist Roger Malmqvist 1.13,9a 2140 4.09 150 000 Askö Toy Avanto
2011-07-30 H 5 S.J.'s Otto v S J's Photo - Z.Z.Top Åke Svanstedt Åke Svanstedt 1.12,1a 1640 3.40 150 000 Le Cannibale Maxwell Mayday
2011-07-23 Ax 4 Alandias Karisma s Armbro Scorpion - Alandias Fanta Flemming Jensen Troels Andersen 1.13,5 2140 13.43 150 000 Pelle Pirat Smash Express
2011-07-16 År 3 Caballion h Kesaco Phedo - Lady Brick Fredrik B Larsson Henrik Larsson 1.15,2ag 2640 1.58 150 000 Nautical Notion Svartmyrs Sigge
2011-07-09 Hd 2 Lass Inspiration h Viking's Way - Fantasy Goal Conrad Lugauer Conrad Lugauer 1.11,7a 1609 2.72 150 000 Muscles G.T. Avanto
2011-06-26 Kr 1 Zapdos Håjt h Diamond Way - Lolita Ås Thomas Jonsson Thomas Jonsson 1.13,5a 2140 46.92 150 000 Sanity Yukon Boko
2011-06-18 Bo 4 Avalon Spider h Gidde Palema - Avalon Broline Roger Malmqvist Roger Malmqvist 1.12,5a 1640 3.30 150 000 Flicka Rigas Swift Triumph
2011-06-11 Ös 3 Sanity v Love You - Flash Light Örjan Kihlström Malin Löfgren 1.12,6a 2140 4.59 150 000 Monster Drive Lost Without You
2011-06-04 Mp 2 Youpie v Jobie Tempest - La Concours Åke Svanstedt Åke Svanstedt 1.11,2a 1640 2.28 150 000 Avanto Yukon Boko
2011-05-21 G 1 Mr New Dawn v Alf Palema - Fly Away Lady Hans-Owe Sundberg Clas Wachsner 1.13,6a 2140 9.59 150 000 Just by Myself Macho Gossip
2011-05-14 6 Bachelores Dream s Credit Winner - Testebo Lady Sören Eriksson Thomas Lönn 1.16,8a 2640 2.78 150 000 Don't Blink Twice Simb Frizz
2011-05-12 Å 5 Totti T.Dream v Giant Chill - Dream Gazeau Flemming Jensen Flemming Jensen 1.12,9a 1640 5.38 150 000 G.H.Nemo Avanto
2011-05-07 Ö 4 Steel Pepper v Baron Pepper - Lass Zaza Erik Adielsson Stig H Johansson 1.13,7a 2100 6.93 150 000 Victory Hill Blue Rock
2011-04-30 U 3 Dandie Palema v Credit Winner - Agneta Palema Örjan Kihlström Mats Bucht 1.12,6a 1640 8.49 150 000 Bachelores Dream Avanto
2011-04-23 Ro 2 K.L.M.Prelong s Dahir de Prelong - Negrita Nego Åke Svanstedt Åke Svanstedt 1.13,1a 2140 6.81 150 000 I Saw You Chimall T.T.
2011-04-09 S 1 Persos Seaman v Running Sea - Persos Sandra Björn Goop Kari Lähdekorpi 1.12,6a 2140 15.18 150 000 Alvena Pampas Fraternity Party
2011-04-02 B 7 Classic Tile v Enjoy Lavec - Flor Tuli Åke Svanstedt Åke Svanstedt 1.15,5a 2640 2.23 150 000 Yellow Eden Highlight Brizard
2011-03-26 E 6 Baht Launcher v Tap In - Josephine Launcher Björn Goop Björn Goop 1.13,1a 1640 1.27 150 000 Glory Southwind Macho Gossip
2011-03-19 J 5 Yellow Eden v Duc du Bossis - Classy Valley Örjan Kihlström Stefan Hultman 1.14,0a 2640 3.42 150 000 Having Said That Eliott Hall
2011-03-05 Ax 4 Isak C.D. v Tap In - Syfröken Daniel Olsson Patrik O Sundberg 1.15,8a 2140 24.79 150 000 Highlight Brizard Karbo Cake
2011-02-26 B 3 Gills Abbe h From Above - Aros Tinna Jorma Kontio Kari Lähdekorpi 1.14,5a 1640 2.76 125 000 Tiffany Brodda Little Rainbow
2011-02-19 Kr 2 Rocket Power v Awesome Goal - Ornata Joakim Lövgren Joakim Lövgren 1.15,2a 2140 2.91 125 000 Ridgehead Cahore Hell of a Kemp
2011-02-05 Mp 1 Leonas Yannic h Credit Winner - Ylva Brodda Björn Goop Björn Goop 1.15,7a 1640 8.31 150 000 Fiona Southwind Finish Flyer
2011-01-29 Hd 6 Gills Abbe h From Above - Aros Tinna Björn Goop Kari Lähdekorpi 1.15,9 2640 6.18 150 000 Highlight Brizard Trade East
2011-01-22 B 5 Q.Forty Five h Muscles Yankee - Bax Machine Daniel Redén Daniel Redén 1.15,0a 2140 4.03 150 000 Lamborghini S.T. Highlight Brizard
2011-01-15 Å 4 Nouvelle Pelle v Juliano Star - Nouvelle Isabell Bo Falsig Bo Falsig 1.15,9a 2140 13.92 150 000 High Hope Face Karbo Cake
2011-01-08 J 3 Finish Flyer v Finish - Spinett G. Stefan Söderkvist Kari Lähdekorpi 1.17,9a 1640 7.45 150 000 Conrads Garland Tiffany Brodda
2011-01-02 F 2   Never Again h   Viking Kronos - Bourbon Eyes   Örjan Kihlström   Stefan Hultman   1.14,5a 2140 1.38   150 000     Nouvelle Pelle   Junior Vang
2010-12-18 Å 1 Oliver Twist h Pine Chip - Melrose Laukko Erik Adielsson Kari Lähdekorpi 1.16,4a 2140 2.37 125 000 Lamborghini S.T. Avanto
2010-12-11 B 5 Trustworthy Ås v Dream Vacation - Keep the Word Elin Gustavsson Ulf Ohlsson 1.14,1a 1640 13.31 125 000 Staro Cold Carat Simb Robitaille
2010-12-04 Hd 4 Classic Tile v Enjoy Lavec - Flor Tuli Åke Svanstedt Åke Svanstedt 1.13,9a 2140 1.83 125 000 Oliver Twist Frillan Filiokus
2010-11-27 Ro 3 Monster Drive h Thai Tanic - Kewpie Per Lennartsson Per Lennartsson 1.15,4a 2140 2.07 125 000 Oliver Twist Rano
2010-11-20 J 2 Global Journey h Self Possessed - Fling Ding Peter Ingves Åke Svanstedt 1.12,6a 1640 3.96 125 000 Cantab Hall D.E. Persos Seaman
2010-11-06 E 1 Conrads Garland v Armbro Trick - Karenina Lobell Åke Svanstedt Åke Svanstedt 1.13,5a 1640 5.57 125 000 Avanto Victory Hill
2010-10-30 J 4 Hardy Ribb v Super Arnie - Here She Comes Ulf Ohlsson Michael Lönborg 1.13,8a 2640 9.64 125 000 Youpie Neo Smed
2010-10-23 B 3 Rano v Rite On Line - Tina Yellow Ulf Ohlsson Ulf Ohlsson 1.13,2a 1640 7.53 125 000 Conrads Garland Meadow Zoot
2010-10-16 Å 2 Neo Smed h S J's Photo - Lugana Bay Erik Adielsson Kari Lähdekorpi 1.13,2a 2140 2.01 125 000 Monster Drive Avanto
2010-10-09 H 1 Tintomara Hornline s Pine Chip - Bonnie Factor Henrik Svensson Lars Wikström 1.12,6a 2140 10.79 125 000 Pinepower Rose Count Harry
2010-09-18 Å 5 Hardy Ribb v Super Arnie - Here She Comes Erik Adielsson Michael Lönborg 1.12,4a 1640 11.33 125 000 Tara Defi Miss Sixty
2010-09-11 Mp 4 Pinepower Rose v Pine Chip - Valley Rose Torbjörn Jansson Diederik Meilink 1.14,7a 2640 2.98 125 000 Neo Smed Minos Vang
2010-09-04 J 3 Premier League v Barbeque - Super Diva Björn Goop Olle Goop 1.13,1a 2140 14.39 125 000 Yason Boko Dresscode
2010-08-28 B 2 Minos Vang v S J's Photo - Casual Style Torbjörn Jansson Åke Svanstedt 1.13,1a 1640 2.06 125 000 M.T.Cherokee Ibiza Broline
2010-08-14 Sk 1 Minos Vang v S J's Photo - Casual Style Torbjörn Jansson Åke Svanstedt 1.13,4a 2140 2.91 125 000 Roberto Lost Without You
2010-08-07 S 6 Youpie v Jobie Tempest - La Concours Per Lennartsson Åke Svanstedt 1.14,5 2640 17.53 125 000 Hardy Ribb Scargel
2010-07-31 Bs 5 S.J.'s Otto v S J's Photo - Z.Z.Top Åke Svanstedt Åke Svanstedt 1.11,6a 1640 5.34 125 000 Persos Seaman Device
2010-07-24 Ax 4 Frillan Filiokus s Malabar Circle Ås - Fanny Filiokus Stefan Persson Stefan Persson 1.13,9a 2140 17.39 125 000 Roberto Manhattan Sassy
2010-07-17 År 3 Local Conch v King Conch - Fleur New Flemming Jensen Flemming Jensen 1.14,3 2640 2.70 125 000 Fraternity Party Rano
2010-07-10 Hd 2 Chimall T.T. v Victory Abroad - Marcon Lady Fredrik Persson Fredrik Persson 1.11,4a 1609 3.22 125 000 Hardy Ribb Conrads Garland
2010-06-27 Kr 1 S.J.'s Otto v S J's Photo - Z.Z.Top Åke Svanstedt Åke Svanstedt 1.14,3a 2140 4.10 125 000 M.T.Cherokee Chimall T.T.
2010-06-19 Bo 4 Bellini v Giant Force - By Night Petter Lundberg Petter Lundberg 1.17,5 2640 5.69 125 000 Fraternity Party Leonas Yeti
2010-06-12 Ös 3 Sharapova s Andover Hall - Wimbledon Björn Goop Olle Goop 1.13,3a 2140 9.74 125 000 Rakas Rano
2010-06-05 2 Victory Love h Angus Hall - Nouvelle Action Åke Svanstedt Åke Svanstedt 1.12,6a 2140 3.51 125 000 Karbo Cake Mr New Dawn
2010-05-22 S 1 Man On The Moon v Scarlet Knight - Kirin Lobell Jorma Kontio Stefan Melander 1.11,8a 1640 3.90 125 000 Roberto Beastar
2010-05-15 D 6 Rakas h Victory Party - Tricky Woo Per Lennartsson Per Lennartsson 1.12,4a 1640 5.93 125 000 French Express Bull Trap
2010-05-13 Å 5 Premier League v Barbeque - Super Diva Björn Goop Olle Goop 1.12,0a 1640 5.65 125 000 Roberto Black Gold
2010-05-08 G 4 S.J.'s Otto v S J's Photo - Z.Z.Top Åke Svanstedt Åke Svanstedt 1.13,1a 2140 3.29 125 000 Rano Junction
2010-05-01 Ö 3 Chimall T.T. v Victory Abroad - Marcon Lady Fredrik Persson Fredrik Persson 1.13,1a 2100 3.60 125 000 Just by Myself Premier League
2010-04-24 U 2 Speedy Gold v Good As Gold - Icerum John Östman Peter Smeds 1.12,0a 1640 8.39 125 000 Magic Space Leonas Yeti
2010-04-10 Mp 1 Tom Raider v Staro Showbiz - Tamina N.R. Fredrik Persson Fredrik Persson 1.14,4a 2140 7.66 125 000 Victory Love Frillan Filiokus
2010-04-03 Ro 7 Junction v Zoot Suit - Heavy Connection Jorma Kontio Kari Lähdekorpi 1.12,1a 1640 9.20 125 000 Ryan Trot Little Rainbow
2010-03-27 J 6 Beastar s Gentle Star - Skogans Nike Johnny Takter Jörgen Lorentzen 1.14,3a 2140 10.14 125 000 Heatison Junction
2010-03-20 Å 5 Premier League v Barbeque - Super Diva Carl-Erik Lindholm Olle Goop 1.16,4a 2640 12.54 125 000 T.X.Zoogood Junction
2010-03-06 J 4 Hoity Toity Face s Egon Lavec - Stolta Ester Jenny J Karlsson Ronny Rydell 1.12,9a 1640 2.57 125 000 Maximal Value Rutger Raket
2010-02-27 Ax 3 Celebrity Photo h S J's Photo - Musli Star Per Lennartsson Åke Svanstedt 1.16,1a 2140 11.38 125 000 Rutger Raket Max Hugo
2010-02-20 B 2 Staro Cold Carat h Juliano Star - Real Diamond Robert Bergh Robert Bergh 1.17,0 2640 6.01 125 000 Bellini Master Växus
2010-02-06 Hd 1 Hoity Toity Face s Egon Lavec - Stolta Ester Jenny J Karlsson Ronny Rydell 1.15,0a 2140 2.29 125 000 Quito Gold Hobgoblin Face
2010-01-30 Mp 6 Quantum Joyride s Express Ride - Nanette Hornline Tommy Karlstedt Kari Lähdekorpi 1.14,8a 1640 16.77 125 000 Paper Moon Speedy Gold
2010-01-23 Å 5 Lord of Makkegård v Super News - Bluebell Erik Adielsson Nicolaj Andersen 1.15,5a 2140 13.53 125 000 Roberto Nouvelle Pelle
2010-01-16 B 4 Einar Celeber h Express Ride - Judy Tim Örjan Kihlström Kari Lähdekorpi 1.16,2 2140 2.94 125 000 Caddie Comet Egola Boy
2010-01-09 Kr 3 Brian Key h Buzzin Brian - Lisett Key Peter Walltin Peter Walltin 1.15,0a 2140 51.85 125 000 Omega Boko Jos Cortina
2010-01-02 Ax 2   Prima Stella s   Gentle Star - Molly Hebre   Stefan Söderkvist   Kari Lähdekorpi   1.14,2a 1640 5.73   125 000     Nick Nock   Roberto
2009-12-19 Å 1 Sir Remington h Fast Photo - Full Speed Ahead Christoffer Eriksson Jerry Jönsson 1.15,9a 2640 18.65 125 000 Local Conch Nicolas Cake/Viol Hornline
2009-12-12 B 5 Sharapova s Andover Hall - Wimbledon Björn Goop Olle Goop 1.14,5a 2140 3.06 125 000 Clear Sign Speedy Gold
2009-12-05 Hd 4 Local Conch v King Conch - Fleur New Flemming Jensen Flemming Jensen 1.13,9a 2144 1.91 125 000 Nicolas Cake Master Danchip
2009-11-28 J 3 Access Tooma h Wall Street Banker - Bambina Guard Erik Adielsson Tommy Hanné 1.11,7a 1640 4.15 125 000 Sharapova Einar Celeber
2009-11-21 Kr 2 Hanoi v Netted - Super Lit Erik Adielsson Hans Adielsson 1.13,6a 2140 2.80 125 000 Clear Sign Nicolas Cake
2009-11-07 E 1 Imola November h Viking Kronos - Dizzy Crab Lutfi Kolgjini Lutfi Kolgjini 1.15,3a 2140 13.50 125 000 Device Lovely Lidob
2009-10-31 J 4 Hanoi v Netted - Super Lit Erik Adielsson Hans Adielsson 1.13,8a 2140 5.16 125 000 Tom Raider Cleo Nalan
2009-10-24 Ro 3 Local Conch v King Conch - Fleur New Flemming Jensen Flemming Jensen 1.14,6a 2640 4.96 125 000 Q.Forty Five Mr New Dawn
2009-10-17 Å 2 Cash Winning Vita v Echo - Cash Royal Åke Svanstedt Åke Svanstedt 1.13,1a 2140 2.19 125 000 Min Narkissos Hanoi
2009-10-10 Bs 1 Access Tooma h Wall Street Banker - Bambina Guard Tommy Hanné Tommy Hanné 1.13,0a 1640 3.44 125 000 Big Star Speedy Gold
2009-09-19 Å 7 M.T.Buffett h Pine Chip - Pebbles Vint Thomas Uhrberg Kari Lähdekorpi 1.13,8a 2140 17.23 125 000 Target Player Magic Sisa
2009-09-12 6 Skully Gully s Yankee Glide - Aupair Affair Erik Adielsson Stig H Johansson 1.12,1a 1640 2,72 125 000 Device Cash Winning Vita
2009-09-05 J 5 Yankee Challenge v Muscles Yankee - Simple Challenge Erik Adielsson Stig H Johansson 1.13,8a 2140 5.65 125 000 Victory Love Mighty Value
2009-08-29 B 4 Skully Gully s Yankee Glide - Aupair Affair Erik Adielsson Stig H Johansson 1.11,2a 1640 2.32 125 000 Jos Cortina Device
2009-08-22 Mp 3 Victory Love h Angus Hall - Nouvelle Action Åke Svanstedt Åke Svanstedt 1.13,5a 2140 3.47 125 000 Mighty Value M.T.Buffett
2009-08-15 F 2 Skully Gully s Yankee Glide - Aupair Affair Erik Adielsson Stig H Johansson 1.13,7a 2140 1.42 125 000 M.T.Cherokee Bring Me Luck U.S.
2009-08-01 Sk 1 Scargel v Gentle Star - Scarlett Drew Örjan Kihlström Timo Nurmos 1.15,6a 2640 1.71 125 000 Victoria Sisu Nicolas Cake
2009-07-25 H 5 Staro Allentown h S.J.'s Photo - Regal L.B. Per Lennartsson Timo Nurmos 1.12,8a 2140 2.64 125 000 M.T.Cherokee Meadow Zoot
2009-07-18 Ax 4 Cash Winning Vita v Echo - Cash Royal Åke Svanstedt Åke Svanstedt 1.13,9a 2140 3.98 125 000 Jos Cortina Totti Boko
2009-07-11 År 3 Iceland h Scarlet Knight - Grandezza Ri Örjan Kihlström Stefan Melander 1.15,1a 2640 3.39 125 000 Min Narkissos Vulcan Sund
2009-07-04 Hd 2 Jos Cortina h Pine Chip - Jodphur Rich Björn Goop Olle Goop 1.11,7a 1644 7.53 125 000 Device Witness To History
2009-06-21 Kr 1 Sir Remington h Fast Photo - Full Speed Ahead Christoffer Eriksson Jerry Jönsson 1.13,5a 2140 44.60 125 000 Infatti November Tom Raider
2009-06-13 Bo 3 Infatti November h Viking Kronos - Joli November Erik Adielsson Stig H Johansson 1.12,7a 2140 2.63 125 000 Totti Boko Quantum Classic
2009-06-06 Ös 2 Khabibulin v Defi d'Aunou - Lill Amanda Per Linderoth Per Sundqvist 1.13,0a 1640 66.11 125 000 Access Tooma Witness To History
2009-05-23 S 1 Bob Hope h Kramer Boy - Godis B. Björn Goop Timo Nurmos 1.13,6a 2140 3.94 125 000 Joel Cortina Highlite Survivor
2009-05-16 D 6 G.Moll h S.J.'s Photo - Donna G.T. Bo Eklöf Akseli Lahtinen 1.13,3a 2140 5.04 125 000 Star Running Teaser Elegance
2009-05-14 Å 5 Cash Winning Vita v Echo - Cash Royal Åke Svanstedt Åke Svanstedt 1.11,6a 1640    4.55 125 000 Rutger Raket Witness To History
2009-05-09 4 Wait And Win h Reado - Whale Erik Adielsson Stig H Johansson 1.14,0a 2140 7.03 125 000 Bob Hope Gidde T.H.
2009-05-02 Ö 3 Iceland h Scarlet Knight - Grandezza Ri Örjan Kihlström Stefan Melander 1.13,0a 2100 4.30 125 000 Star Running Gentle Tilly
2009-04-25 U 2 Quantum Classic h Pasqual - Classic Suspense Robert Bergh Kari Vaaraniemi 1.13,4a 1640 10.84 125 000 Clear Sign Javelin Q.
2009-04-11 Ro 1 Access Tooma h Wall Street Banker - Bambina Guard Tommy Hanné Tommy Hanné 1.13,4a 2140 7.59 125 000 Verdi Sund Tom Raider
2009-04-04 E 4 Joel Cortina h S.J.'s Photo - Jodphur Rich Lutfi Kolgjini Lutfi Kolgjini 1.11.8a 1640 7.49 125 000 Witness To History Fortune Access
2009-03-28 J 3 Strong Boy D.E. v Echo - Deary Liesbois Thomas Uhrberg Mathias Blomqvist 1.13,4a 2140 7.35 125 000 Quarcio du Chene Rocket Power
2009-03-21 B 2 Jenspeter Hornline h Lindy's Crown - Meadowbranch Charm Ulf Ohlsson Ulf Ohlsson 1.15,8a 2640 17.40 125 000 Verdi Sund Star Running
2009-02-28 Å 1 Gift to Europe v Gift Box - Ming Brodda Torbjörn Näslund Arne Nilsson 1.15,0a 2140 14.75 125 000 Javelin Q. Wait and Win
2009-02-21 Ax 4 Teaser Elegance h Arnaqueur - Lass Spellbound Åke Svanstedt Åke Svanstedt 1.16,9a 2640 3.88 125 000 Rocket Power Outlaw Hall
2009-02-14 S 3 Elviria s S.J.'s Photo - Nouvelle Action Örjan Kihlström Roger Walmann 1.13,8a 2140 14.56 125 000 Access Tooma Witness to History
2009-02-07 J 2 Quarcio du Chene h Capriccio - Indira du Chene Björn Goop Olle Goop 1.11,4a 1640 2.98 125 000 Cadeau K. Strong Boy D.E.
2009-01-24 Hd 1 Strong Boy D.E. v Echo - Deary Liesbos Mathias Blomqvist Mathias Blomqvist 1.14,7a 2144 2.26 125 000 Rocket Power Prince de Charme
2009-01-17 Å 4 Heavy Flamingo v Armbro Fame - Duchess Bowl Erik Adielsson Merete Weiss Möller 1.14,7a 2140 32.90 125 000 Livi Barcelona Joel Cortina
2009-01-10 B 3 Witness to History h Self Possessed - Olympic Light Torbjörn Jansson Torbjörn Jansson 1.15,1a 2140 25.17 125 000 Elviria Slowstarter G.
2009-01-03 J 2   Excallibur v   S.J.'s Photo - Divine Harmonie   Lutfi Kolgjini   Lutfi Kolgjini   1.15,9a 2640 1.97   125 000     Star Running   Mars
2008-12-20 S 1 Verdi Sund h Super Photo Kosmos - Songlark Lobell   Örjan Kihlström Stefan Melander 1.13,8a 1640 8.82 125 000 Lindy Later Quantum Joyride
2008-12-13 F 6 Paul November h General November - Ina Scot Jörgen Sjunnesson Lutfi Kolgjini 1.14,7a 2140 5.15 125 000 Grilljanne Livi Barcelona
2008-12-06 Hd 5 Korvet Klintholm v Frisky Frazer - Primadonna Bogö Thomas Uhrberg Steen Juul 1.14,4a 1644 1.89 125 000 Teaser Elegance Strong Boy D.E.
2008-11-29 J 4 Steel Pepper v Baron Pepper - Lass Zaza Örjan Kihlström Stig H Johansson 1.15,1 2140 5.75 125 000 Livi Barcelona Mighty Value
2008-11-22 B 3 Hoof Beats h S.J.'s Photo - Prima Bangsbo Erik Adielsson Hans Adielsson 1.17,2a 2640 2.91 125 000 Lucky Dream B.L. Min Narkissos
2008-11-15 Kr 2 Korvet Klintholm v Frisky Frazer - Primadonna Bogö Thomas Uhrberg Steen Juul 1.13,1a 1640 3.29 125 000 Carmel Lindy Later
2008-11-01 E 1 Global Investment v Pine Chip - Armbro Naive Björn Goop Olle Goop 1.14,8a 2140 5.63 125 000 Dude Kemp Matrix Reloaded
2008-10-25 J 3 Excallibur v S.J.'s Photo - Divine Harmonie Lutfi Kolgjini Lutfi Kolgjini 1.13,6a 2140 5.02 125 000 Paul November Uncle Joe’s Jet
2008-10-18 H 2 Nobless Amok s Defi d'Aunou - Vapors Peter M Andersson Thomas Lönn 1.14,3a 2140 6.83 125 000 Khabibulin Cadeau K.
2008-10-11 Å 1 Paul November h General November - Ina Scot Johnny Takter Lutfi Kolgjini 1.14,0a 2140 3.29 125 000 Livi Barcelona Cadeau K.
2008-09-20 Å 7 Excallibur v S.J.'s Photo - Divine Harmonie Johnny Takter Lutfi Kolgjini 1.13,0a 2140 11.82 125 000 Gentle Tilly S.J.'s Photocopy
2008-09-13 Sk 6 Debbie Brodda s Credit Winner - Delvina Scotch Erik Adielsson Stig H Johansson 1.12,4a 1640 9.73 125 000 Dude Kemp Days of Glory
2008-09-06 J 5 Golden Tilly h Super Arnie - Icora Tilly Örjan Kihlström Glen Norman 1.14,1a 2640 6.12 125 000 Mighty Value Excallibur
2008-08-30 B 4 Dude Kemp v Lindy Lane - Key to Love Björn Goop Timo Nurmos 1.13,1a 2140 5.05 125 000 Timetosaygoodbye S.J.'s Photocopy
2008-08-23 Mp 3 Korvet Klintholm v Frisky Frazer - Primadonna Bogö Steen Juul Steen Juul 1.11,8a 1640 2.36 125 000 Brian Key Johnny Muscles
2008-08-16 Ro 2 S.J.'s Photocopy h S.J.'s Photo - Talcott Crown Per Lennartsson Catarina Lundström 1.15,2 2640 37.97 125 000 Dude Kemp Jos Cortina
2008-08-02 1 Loy Lavec h Enjoy Lavec - Befana Lavec Lars Lindberg Svante Båth 1.13,6a 2140 2.45 125 000 Hoof Beats Vallee Solide
2008-07-26 Bs 5 Eternal h Zoot Suit - A Gift From Heaven Ulf Ohlsson Ulrika Rehn 1.12,6a 1640 54.67 125 000 Arnie Sensation Greve Hamilton
2008-07-19 Ax 4 Celebrity Photo h S.J.'s Photo - Musli Star Johnny Takter Kari Lähdekorpi 1.14,0a 2140 7.50 125 000 S.J.'s Photocopy Beijing Man
2008-07-12 År 3 Hoof Beats h S.J.'s Photo - Prima Bangsbo Erik Adielsson Hans Adielsson 1.14,8a 2640 4.59 125 000 Beanie M.M. Ecupos Bitte
2008-07-05 Hd 2 Excallibur v S.J.'s Photo - Divine Harmonie Lutfi Kolgjini Lutfi Kolgjini 1.11,8a 1644 3.52 125 000 Fortune Access Always Alluring
2008-06-22 Kr 1 Dame Arrow s Silver Pine - Lady Sandy Niklas Robertsson Niklas Robertsson 1.13,4a 2140 22.51 125 000 Conrads On Line S.J.'s Photocopy
2008-06-14 Bo 4 Alvena Liston v Spotlite Lobell - Zoot Spin Erik Adielsson Stig H Johansson 1.13,6a 2140 14.19 125 000 Eternal Born To Dance
2008-06-07 Ös 3 Fortune Access v Smasher - Sue Fly Örjan Kihlström Kari Lähdekorpi 1.13,3a 1640 2.91 125 000 Turnaround Sven Erik Palema
2008-05-31 2 Jodas Julia s Igor Brick - Joda Lesdelles Örjan Kihlström Catarina Lundström 1.14,6a 2640 3.82 125 000 Beanie M.M. Lindy Later
2008-05-17 S 1 Majesty of Rock h His Majesty - She's Back Johnny Takter Kari Lähdekorpi 1.13,3a 2140 6.34 125 000 Master Växus Verdi Sund
2008-05-10 D 5 Mac Kindley v Extreme Aunou - Hasley Robert Bergh Robert Bergh 1.14,4a 2140 2.60 125 000 Timetosaygoodbye Global Investment
2008-05-08 Å 4 Copper Beech h Como - Copyright Conrad Lugauer Conrad Lugauer 1.11,5a 1640 1.61 125 000 Beijing Man Turnaround
2008-05-03 Ö 3 Ausa T.Y.C. s Good As Gold - Rikstens Yvette Thomas Uhrberg Thomas Uhrberg 1.14,0a 2100 35.30 125 000 What A Man Mac Kindley
2008-04-26 U 2 Sun Power C.G. v Meadowbranch Lucky - Sunshine John Östman Christer Westergren 1.13,7a 1640 9.61 125 000 Francoso Born To Dance
2008-04-12 G 1 What A Man h Conway Hall - Kirin Lobell Jorma Kontio Stefan Melander 1.14,7a 2640 9.04 125 000 Cadeau K. Sun Power C.G.
2008-04-05 E 4 First On Line Sec v Rite On Line - Nilema Frost Björn Goop Olle Goop 1.12,1a 1640 4.41 125 000 Master Växus Megaman Neo
2008-03-29 J 3 Across the Lines h Tap In - Picpoul de Pinet Erik Adielsson Hans Adielsson 1.13,9a 2140 6.14 125 000 Conrads On Line Coolman Crown
2008-03-22 Ro 2 Blue Canyon v S.J.'s Photo - Nealy Lobell Örjan Kihlström Roger Walmann 1.13,4a 1640 11.43 125 000 Lindy Later Taylor Made
2008-03-01 Å 1 Go On Pale v Pale Amber - Go On Fighting Johnny Takter Kari Lähdekorpi 1.15,3 2640 7.35 125 000 Garland Kronos Lindy Later
2008-02-23 S 4 Prestige v Buvetier d'Aunou - Song Speed Mikael J Andersson Mikael Selin  1.13,7a 2140 26.03 125 000 Simb Luke Barfine Player
2008-02-16 Ax 3 Maid For Tag s Tagliabue - Meter Maid Missy Torbjörn Jansson Olav Mikkelborg 1.12,2a 1640 2.94 125 000 Jojo Orly Important
2008-02-09 J 2 Fortune Access v Smasher - Sue Fly Johnny Takter Kari Lähdekorpi 1.14,2a 2140 3.19 125 000 Shiburre Andaloux
2008-01-26 B 1 Go On Pale v Pale Amber - Go On Fighting Per Lennartsson Kari Lähdekorpi 1.17,0 2640 1.59 125 000 Eiffel Tower Simb Luke
2008-01-19 Å 5 Copper Beech h Como - Copyright Conrad Lugauer Conrad Lugauer 1.14,5a 2140 1.25 125 000 First On Line Sec Paul November
2008-01-12 J 4 Lovebite v Dream Lover - Yankee Jubilee Claes Svensson Claes Svensson 1.15,5 2640 3.53 125 000 Earl Tilly Go On Pale
2008-01-05 F 3   Jodas Julia s   Igor Brick - Joda Lesdelles   Björn Goop   Catarina Lundström   1.13,4a 1640 6.02   125 000     Maid For Tag   Mireille Ås
2007-12-29 G 2 Prestige v Buvetier d'Aunou - Song Speed Stefan Söderkvist Mikael Selin  1.15,2a 2140 2.51 125 000 Davidov Timjans Kap
2007-12-22 J 1   Kanonis Lobell h   Carmody Lobell - Bingo Lunde   Kenneth Nielsen   Kenneth Nielsen   1.12,8a 1640 2.88   125 000     Olly Lane   Selldahir S.G.