Bronsdivisionen försök 3 åriga och äldre Finaler
Datum Bana Förs.   Vinnare Kön   Härstamning   Kusk   Tränare   Tid Dist. Odds   1:a pris     Tvåa   Trea
                                  110 000          
                                  110 000          
                                  110 000          
                                  110 000          
                                  110 000          
2021-09-18 F 7   Hands Down D.E. v   Main Wise As - Light My Fire Bi   Morten Almeland Pedersen   Morten Almeland Pedersen   1.13,4a 2640 19.31   110 000     Oracle Tile   Great Winner
2021-09-11 Bs 6   One Kind of Art v   One too Many - Ina Dreamcatcher   Oskar J Andersson   Oskar J Andersson   1.12,3a 2140 5.24   110 000     Cash Cowboy   Xanthis de Roi
2021-09-04 J 5   Grandfather Bill v   Cantab Hall - Ultra Sund   Johan Untersteiner   Peter Untersteiner   1.13,3 2140 2.43   110 000     Astronascente Zac   Uncle Töll
2021-08-31 Ö 4   Kurri Jari Boko h   Make it Happen - Astrid Wibb   Rikard N Skoglund   Veijo Heiskanen   1.13,0a 2100 6.29   110 000     Vitro Diablo   Riptide R.D.
2021-08-28 B 3   Swagger v   Zola Boko - Clearwater Volo   Sandra Eriksson   Sandra Eriksson   1.11,2a 1640 2.51   110 000     Xanthis de Roi   Frodo S.
2021-08-21 G 2   Showtimejackflower v   Ken Warkentin - Gananoque Flower   Oskar Kylin Blom   Oskar Kylin Blom   1.13,9 2640 15.75   110 000     Bear Hope   Tale of Jacks
2021-08-07 1   Frodo S. v   Uniclove - Fijona   Björn Goop   Björn Goop   1.12,1a 2140 3.24   110 000     Cyrano de B.   Tale of Jacks
2021-07-31 H 6   The Bald Eagle v   Bold Eagle - Sngularity Hanover   Mats E Djuse   Reijo Liljendahl   1.13,3a 2640 3.47   110 000     Xanthis Coktail   One Kind of Art
2021-07-28 Bo 5   Got to Dash v   Ken Warkentin - Spoon Hornline   Mats E Djuse   Petri Salmela   1.13,1a 2140 45.92   110 000     Ava   Speedy Tilly
2021-07-24 Ax 4   Amornero Roc h   Igor Font - Nottegaia   Mika Forss   Alessandro Gocciadoro   1.11,7a 2140 1.58   110 000     Golden Guard   Astronascente Zac
2021-07-17 År 3   Strong Pepper h   Orlando Vici - Hot Babe   Dagfinn Aarum   Hans Christian Holm   1.13,1 2140 5.13   110 000     Barolo Roc   Taxi Out
2021-07-10 Hd 2   Laradja Vrijthout v   Maharajah - Wolverine Boko   Conrad Lugauer   Conrad Lugauer   1.10,7a 1640 2.49   110 000     Astronascente Zac   Rackham
2021-06-27 Kr 1   Easy Cash h   Ready Cash - Dream Play   Robert Bergh   Robert Bergh   1.11,6a 2140 2.66   110 000     Laradja Vrijthout   Boston Wise L.
2021-06-19 Bo 5   Swagger v   Zola Boko - Clearwater Volo   Sandra Eriksson   Sandra Eriksson   1.11,1a 1640 1.89   110 000     Syoss   Lexington Tooma
2021-06-12 Ös 4   Young King v   S.J.'s Caviar - Shanaya   Per Lennartsson   Per Linderoth   1.12,1a 2140 8.66   110 000     Gooner   Tale of Jacks
2021-06-09 Vg 3   Morotai Degato v   Maharajah - Maderrific   Oskar Kylin Blom   Oskar Kylin Blom   1.10,7a 1640 10.29   110 000     Amornero Roc   Go West Young Man
2021-06-05 Mp 2   Amerindienne v   Quarcio du Chene - Electra Bac   Örjan Kihlström   Stefan P Pettersson   1.12,2 2140 13.07   110 000     Riptide R.D.   Quite E.Wood
2021-05-22 G 1   Admiral As v   Ready Cash - Galiera As   Örjan Kihlström   Reijo Liljendahl   1.13,7a 2640 1.64   110 000     Minnestads Ecuador   Indy Lane
2021-05-16 Ch 11   Pere Ube v   Pastor Stephen - Vision B Happy   Johan Untersteiner   Peter Untersteiner   1.12,8a 2000 5.78   110 000     Il Duce Boko   Dominic Wibb
2021-05-15 U 10   Rally Funny s   Jaded - Vivan Ås   Ove A Lindqvist   Gunnar Bertilsson   1.11,2a 1640 58.41   110 000     Whelk   Moses
2021-05-09 Ve 9   Aston Bar h   Ready Cash - Marasque   Alessandro Gocciadoro   Alessandro Gocciadoro   1.14,1a 2620 2.14   110 000     Ivan B.R.   Amazing Warrior
2021-05-08 Å 8   Easy Cash h   Ready Cash - Dream Play   Robert Bergh   Robert Bergh   1.13,1a 2640 5.32   110 000     Rackham   Usain Töll
2021-05-01 Ö 7   Eddy West v   Sahara Dynamite - Starter Operation   Claes Sjöström   Claes Sjöström    1.14,1 2140 4.81   110 000     Il Duce Boko   Sato
2021-04-24 Hd 6   Upstate Face v   Joke Face - Staro Borderline   Carl Johan Jepson   Adrian Kolgjini   1.11,2a 1640 10.02   110 000     Quite E.Wood   Zaffiro Jet
2021-04-17 B 5   Otroligosåfin v   Pojke Kronos - Mellby O'såfin   Lars-Göran Söderberg   Lars-Göran Söderberg   1.12,3a 2140 10.43   110 000     Rally Hans   Frodo S.
2021-04-10 J 4   Oxidizer v   Dream Vacation - Carlotta K.   Ulf Ohlsson   David Persson   1.12,8a 2140 2.86   110 000     Rackham   Arvid S.H.
2021-04-04 Ro 3   Digital Class s   Super Photo Kosmos - Full Authority   Ulf Ohlsson   Stefan Melander   1.14,6a 2640 46.25   110 000     McGarret   G.R.J.'s Wolverine
2021-03-20 Mp 2   Grinnebys Orion v   From Above - Grefstads Superfly   Rikard N Skoglund   Jan Wickström   1.13,9 2140 59.61   110 000     Red Mile Brodde   Victory Lee
2021-03-20 Mo 1   Sam The Man h   Wishing Stone - Celebrity Karma   Magnus Teien Gundersen   Elise Kristine Holt   1.14,6a 2140 4.70   110 000     Admiral Knick   Mellby Frodo
2021-03-13 Ax 5   Sweetman v   Gift Kronos - Le Peu de Beaute   Erik Adielsson   Lars I Nilsson   1.14,7a 2640 9.41   110 000     Eclipse Am   McGarret
2021-03-06 Å 4   Zaffiro Jet h   Wishing Stone - First Lady Jet   Nicklas Korfitsen   Bo Westergaard   1.10,9a 1640 20.77   110 000     Upper Face   Dark Roadster
2021-02-27 Ro 3   Oxidizer v   Dream Vacation - Carlotta K.   Ulf Ohlsson   David Persson   1.13,0a 2140 2.88   110 000     Showtimejackflower   Balotelli Crown
2021-02-20 Mp 2   Racing Ribb v   Raja Mirchi - Amazing Ribb   Dante Kolgjini   Adrian Kolgjini   1.16,7 2140 11.35   110 000     Upstate Face   Milord
2021-01-30 E 1   Phoenix Photo v   Super Photo Kosmos - Glittra C.D.   Örjan Kihlström   Svante Ericsson   1.13,8a 2140 4.73   110 000     Västerbo HighScore   I'll Fixit
2021-01-23 Bs 5   Mas Capacity v   Conway Hall - Muscles Darling   Jorma Kontio   Katja Melkko   1.15,3a 3140 12.37   110 000     Kaptah   Wind Knight
2021-01-16 J 4   Cargo Door v   Gigant Neo - Euro Candy   Magnus A Djuse   Jerry Riordan   1.13,9a 2140 5.45   110 000     The Real Star   Love Håleryd
2021-01-09 B 3   Marschall Match v   Zola Boko - El Miss Uptown   Ulf Ohlsson   Tuija Irri   1.13,8 2140 3.77   110 000     Gardner Shaw   Royal T.N.
2021-01-02 Kr 2   Global Tailwind v   Dream Vacation - Global Instinct   Rikard N Skoglund   Joakim Elfving   1.11,6a 1640 7.68   110 000     Call Me Brodda   Inertial
2020-12-19 Hd 1   Inertial v   Yorktown Gunner - Digital Picture   Jörgen Sjunnesson   Ola Karlsson   1.14,1a 2640 11.46   110 000     Love Håleryd   Bear Hope
2020-12-12 B 6   Merritt v   Super Photo Kosmos - Cathy Freeman   Per Lennartsson   Daniel Wäjersten   1.12,4a 1640 9.33   110 000     Algot Zonett   Volare Gar
2020-12-05 Å 5   Beartime v   Pastor Stephen - Global Ninni   Carl Johan Jepson   Helena Edlund   1.13,3a 2140 6.15   110 000     Kick the Dust Ås   Inertial
2020-11-27 S 4   Betting Rebel v   Orlando Vici - Out of the Kitchen   Mika Forss   Micael Broberg   1.11,7a 1640 23.19   110 000     Beartime   Neelix
2020-11-21 J 3   Exaudio Vici v   Quatre Juillet - Origa Vici   Jorma Kontio   Katja Melkko   1.15,8 2640 3.93   110 000     Quattro Töll   Eclipse Am
2020-11-14 Ro 2   Van Gogh Z.S. v   Love You - Oyapock Oaks   Robert Bergh   Robert Bergh   1.12,7a 2140 1.96   110 000     Global Tailwind   Counterfeightr
2020-11-14 Bj 1   Marvellous Tooma h   Dream Vacation - Marvellous U.S.   Frode Hamre   Frode Hamre   1.13,2a 2100 4.44   110 000     Miracle Tile   Red Bar
2020-11-07 E 6   Cargo Door v   Gigant Neo - Euro Candy   Mats E Djuse   William Eriksson   1.10,1a 1640 16.62   110 000     Golden News   Rally Hans / Betting Rebel
2020-10-31 J 5   Farlander Am v   Lavec Kronos - Looming Storm   Stefan Persson   Johan Svensson   1.12,9a 2140 3.31   110 000     Ingo   Buzzer Beater
2020-10-24 Ö 4   Cab Lane h   Muscle Hill - Sybaris Hanover   Örjan Kihlström   Timo Nurmos   1.13,4 2140 3.87   110 000     Van Gogh Z.S.   Payet D.E.
2020-10-17 G 3   Born Unicorn v   Raja Mirchi - Lily Kronos   Örjan Kihlström   Daniel Redén   1.13,7a 3140 3.63   110 000     Indra's Secret   Global Winner
2020-10-03 Sk 2   Rossi Palema v   Symphonic Hanover - Fantasi Palema   Mats E Djuse   Thule Jonsson   1.11,2a 1640 5.88   110 000     Cab Lane   Balotelli Crown
2020-09-19 F 1   Farlander Am v   Lavec Kronos - Looming Storm   Johan Svensson   Johan Svensson   1.14,0a 2640 2.23   110 000     Hands Down D.E.   Allaway G.T.
2020-09-12 H 6   Valiant Dream v   Offshore Dream - Emilia's Lily   Jorma Kontio   Kimmo Taipale   1.12,8a 2140 6.23   110 000     Pleasure for Cash   Merritt
2020-09-05 J 5   Lucky Base v   Akjas Funnymaker - Sidonie d'Husdine   Kevin Oscarsson   Hans Crebas   1.12,8 2140 5.33   110 000     Kennedy   Franklin Face
2020-08-29 B 4   Merritt v   Super Photo Kosmos - Cathy Freeman   Daniel Wäjersten   Daniel Wäjersten   1.10,8a 1640 5.93   110 000     Anything for You   Kalashnikov
2020-08-22 3   Everest Sisu v   Muscle Hill - Verify   Ingvar Nyberg   Elisabeth Lundholm   1.14,2 2640 14.36   110 000     Anything for You   Kaptah
2020-08-15 Ro 2   Wingmaster h   Pastor Stephen - Alandias Karisma   Kim Eriksson   Emelie Persson   1.12,1a 2140 52.37   110 000     Sandsjöns Enzo   Zaffiro Roc
2020-08-01 1   Jackpot Vrijthout v   Real de Lou - Donna de Tembia   Björn Goop   Björn Goop   1.12,9a 2140 3.61   110 000     Mr Clayton J.F.   Sandsjöns Enzo
2020-07-29 S 7   Waikiki Silvio v   Varenne - Laney Silvio   Björn Goop   Björn Goop   1.12,4a 2140 14.19   110 000     Atik D.L.   Ti Punch Broline
2020-07-25 Bs 6   Vae Victis Club h   Mago d'Amore - Efra   Örjan Kihlström   Daniel Redén   1.11,4a 1640 4.40   110 000     Twigs Ceasar   Fonda Boko
2020-07-18 Ax 5   Andre Ward v   Ens Snapshot - Hexia   Flemming Jensen   Flemming Jensen   1.12,1a 2140 9.21   110 000     Adde S.H.   Armour As
2020-07-11 År 4   Vagabond Bi v   Varenne - Felicity Bi   Ulf Ohlsson   David Persson   1.13,9a 3140 9.11   110 000     Randemar R.D.   Enzo Am
2020-07-04 Hd 3   Ivory di Quattro h   Love You - Outlook Kronos   Robert Bergh   Robert Bergh   1.12,4a 2140 2.67   110 000     Ingo   Lord Flax
2020-07-01 L 2   Ganyboy v   Ganymede - Leibzig   Kaj Widell   Leif Witasp   1.14,5a 2640 5.72   110 000     Twigs Ceasar   Vagabond Bi
2020-06-21 Kr 1   Ingo v   Infinitif - Lobby la Marc   Christoffer Eriksson   Christoffer Eriksson   1.13,9 2140 2.73   110 000     Hobby de L'iton   Andre Ward
2020-06-13 Bo 4   Deep Pockets v   Ready Cash - Bloom Boko   Örjan Kihlström   Svante Båth   1.12,7a 1640 2.84   110 000     Ribaude   Tayson Bi
2020-06-06 Ös 3   Hossiana Boko s   Maharajah - Ouzo Boko   Jörgen Westholm   Jörgen Westholm   1.12,9a 2140 5.54   110 000     Höwings Unbeatable   Mr Clayton J.F.
2020-06-04 Å 2   Ike Schermer v   Varenne - Psst   Rick Ebbinge   Jeroen W.M. Engwerda   1.13,8a 2640 4.54   110 000     Kennedy   Ingo
2020-05-23 G 1   Vikens High Yield v   Love You - Primadonna Tuna   Per Lennartsson   Robert Bergh   1.13,1 2140 1.87   110 000     Ribaude   Concrete Dee
2020-05-16 Mp 7   Zap di Girifalco h   Dream Vacation - Bea di Girifalco   Björn Goop   Björn Goop   1.12,6a 2140 6.74   110 000     Franklin Face   Sandsjöns Enzo
2020-05-09 Å 6   Guillaume Boko h   Prodigious - Proud Mary   Björn Goop   Björn Goop   1.14,7 2640 24.11   110 000     OnTrack He's Black   Personal Goals
2020-05-02 Ö 5   Seismic Wave v   Explosive Matter - Vanity Plates   Örjan Kihlström   Timo Nurmos   1.11,0a 1609 1.84   110 000     Randemar R.D.   Zap di Girifalco
2020-04-25 Å 4   Vikens High Yield v   Love You - Primadonna Tuna   Robert Bergh   Robert Bergh   1.12,0a 2140 1.90   110 000     Sandsjöns Enzo   Nero Maximus
2020-04-18 U 3   Better Boss v   S.J.'s Photo - Zea Laukko   Iikka Nurmonen   Iikka Nurmonen   1.12,6a 2140 1.89   110 000     Mr Clayton J.F.   Findus M.
2020-04-12 Ro 2   Bon Ego s   Maharajah - Stella Neova   Jorma Kontio   Björn Röcklinger   1.13,1a 1640 10.06   110 000     Jefferson Dotcom   Click Bait
2020-04-04 J 1   Giant Shadow v   R.C.Royalty - Turnpike Trophy   Björn Goop   Björn Goop   1.14,1 2640 1.94   110 000     Nero Maximus   Global Unspoked
2020-03-14 Hd 5   Adde S.H. v   Nu Pagadi - Fast Allegro   Peter Untersteiner   Peter Untersteiner   1.11,6a 1640 4.28   110 000     Smokey Herman   Jeffterson Dotcom
2020-03-07 F 4   Star Costashorta v   So Perfect - Starfruit   Oskar J Andersson   Jasmine Ising   1.13,1a 2140 9.41   110 000     Guillaume Boko   Joe Martini
2020-02-29 B 3   Religious h   Pastor Stephen - Pepita Zet   Mika Forss   Nina Pettersson-Perklén   1.15,8a 3140 1.74   110 000     Cyrius d'Ariane   Tempel L.B.
2020-02-22 Ax 2   Burning Man v   S.J.'s Caviar - Fasir   Örjan Kihlström   Petri Puro   1.15,5 2140 1.92   110 000     Ingo   Cantona Mearas
2020-02-15 Mp 1   Thriller N.P. v   Gruccione Jet - Follia Omicida   Carl Johan Jepson   Magnus Dahlén   1.14,3a 2140 10.04   110 000     Religious   Wind Knight
2020-01-25 E 6   Religious h   Pastor Stephen - Pepita Zet   Jorma Kontio   Nina Pettersson-Perklén   1.15,2a 2640 6.24   110 000     Bo C.   Remarkable Feet
2020-01-18 Kr 5 Franklin Face v Chocolatier - Andoverandout Erik Adielsson Lars I Nilsson 1.11,2a 1640 7.39 110 000 Man At Work Eldorado Mearas
2020-01-11 B 4   Rocky Tilly v   Ready Cash - Harmony Tilly   Rikard N Skoglund   Jörgen Westholm   1.15,7 2140 2.80   110 000     Grainfield Aiden   Vincent Chase
2020-01-04 J 3 Eldorado Mearas v Andover Hall - Aerobics Peter Ingves Peter Untersteiner 1.13,8a 2140 9.72 110 000 Randemar R.D. Demolition Man F.
2019-12-28 Ro 2   Electrical Storm v   Make It Happen - Blend Of Gold   Ulf Ohlsson   Mattias Djuse   1.15,8 2640 2.15   125 000     Rocky Tilly   Survival Kit
2019-12-21 Hd 1 Önas Nougat h Chocolatier - Sissel Godiva Per Nordström Per Nordström 1.12,1a 1640 20.72 125 000 Dats So Cool M.T.Mighty Winner
2019-12-14 B 7   Empire Garbo v   Credit Winner - Taste Ås   Erik Adielsson   Svante Båth   1.15,7 2140 11.82   125 000     Lexington Hall   Jeppas Picasso
2019-12-07 Å 6 Night Brodde h Up and Quick - Nagajka Conrad Lugauer Conrad Lugauer 1.13,3a 2140 5.01 125 000 Man at Work Velasquez Gar
2019-11-30 G 5   Magic Cash v   Ready Cash - Icy Shadow   Jorma Kontio   Timo Nurmos   1.13,7a 2640 3.76   125 000     Global Winner   Lövdala Principito
2019-11-23 J 4 Chapuy v Quite Easy - Popcorn Lavec Åke Lindblom Åke Lindblom 1.11,9a 1640 12.14 125 000 Man at Work Hierro Boko
2019-11-16 Bj 3   Hakon von Haithabu v   Here Comes Joey - Ada   Ulf Ohlsson   Anders Svanstedt   1.13,1a 1609 6.43   131 910     Ursula Horse   Golden Dream M.E.
2019-11-09 E 2 Harran Boko v Maharajah - Zilan Boko Conrad Lugauer Conrad Lugauer 1.13,5 2140 17.31 125 000 Divine Kennedy
2019-10-26 J 1   Cobbys Olifant v   Orlando Vici - Peach Penny   Thomas Uhrberg   Thomas Uhrberg   1.12,7a 2140 6.07   125 000     Ad Hoc   Höwings Unbeatable
2019-10-20 Ö 5 Deede Star v Juliano Star - Diadem Brodda Örjan Kihlström Timo Nurmos 1.14,1a 2609 4.06 125 000 Digger Lord Bo C.
2019-10-19 Ro 4   Macelleria v   Maharajah - Enjoy Our Nanny   Robert Bergh   Robert Bergh   1.13,9 2140 1.79   125 000     Dom Perignon   Win B.Hill
2019-10-05 Sk 3 Macelleria v Maharajah - Enjoy Our Nanny Per Lennartsson Robert Bergh 1.13,6a 2140 2.12 125 000 Waikiki Silvio Pascha Tilly
2019-10-01 J 2   Harran Boko v   Maharajah - Zilan Boko   Conrad Lugauer   Conrad Lugauer   1.12,9a 2140 1.97   125 000     M.T.Mighty Winner   Illuminati
2019-09-21 F 1 Marcello Wibb v Raja Mirchi - Astoria Amour Johan Untersteiner Johan Untersteiner 1.11,5a 1640 2.27 125 000 Gideon H.Renka Global Tailwind
2019-09-14 Bs 7   Marrakesh h   Ready Cash - Mygodwhata Face   Jorma Kontio   Timo Nurmos   1.15,3a 3140 2.64   125 000     Young da Vici   Zinco Jet
2019-09-07 6 From the Mine v From Above – Kålmans Tap Girl Magnus A Djuse Catarina Norqvist 1.13,5a 2140 3.95 125 000 Cobourg Hanover Mr Clayton J.F.
2019-08-31 J 5   Royal Navy Neo v   From Above - Omega Neo   Örjan Kihlström   Björn Goop   1.13,8 2640 2.13   125 000     Reverend Wine   Staro Leonardo
2019-08-24 B 4 All Star v Triton Sund - Beauty Sund Peter G Norman Peter G Norman 1.10,9a 1640 20.78 125 000 Track Angle Mr Clayton J.F.
2019-08-18 Ti 3   Niky Flax v   Love You - Stay With Us   Johan Untersteiner   Johan Untersteiner   1.10,9a 1609 5.42   125 000     Sphinx d'Inverne   M.T.Mighty Winner
2019-08-17 Ö 2 Reverend Wine v Pastor Stephen - Fox Valley Lover Carl Johan Jepson Diederik Meilink 1.13,7 2140 11.71 125 000 Bo C. Fonda Boko
2019-08-03 1   Falcon Am v   Gift Kronos - Mackadamian   Claes Sjöström   Fredrik Linder   1.11,5a 1640 5.56   125 000     Lexington Hall   Hossiana Boko
2019-07-31 Mp 7 Lord Flax h Love You - Lady de Villeneuve Niclas Benzon Henrik Hollsten 1.12,1a 2140 2.32 125 000 Staro Leonardo Final Dream
2019-07-27 H 6   Global Undecided v   Prodigious - Montage   Örjan Kihlström   Timo Nurmos   1.13,0a 2640 1.71   125 000     All Star   Prodigious - Montage
2019-07-20 Ax 5 Grandfather Bill v Cantab Hall - Ultra Sund Björn Goop Björn Goop 1.13,4 2140 6.51 125 000 B.B.S.Jhonny Jaques Noir
2019-07-13 År 4   N.Y. Coeur de Soleil  h   Coktail Jet - Camargue   Magnus Teien Gundersen   Geir Vegard Gundersen   1.11,3a 1640 4.97   125 000     Urgent Call   Peder Mykla
2019-07-06 Hd 3 Pastor Power v Pastor Stephen - Tobina Pazzione Carl Johan Jepson Peter Untersteiner 1.12,8a 2140 4.19 125 000 Exclamation Mark Sir Henry P.Hill
2019-07-03 L 2   Hierro Boko v   From Above - Staro Almighty   Ulf Ohlsson   Marcus Lindgren   1.12,3a 1640 8.36   125 000     Vincero' Gar   Jaques Noir
2019-06-23 Kr 1 Sevilla v Ready Cash - True Fantasy Joakim Lövgren Joakim Lövgren 1.13,2a 2140 6.05 125 000 Final Dream Pastor Power
2019-06-15 Bo 6   Mellby Club v   Muscle Hill - Naomi de Lou   Jorma Kontio   Timo Nurmos   1.13,6a 3140 3.51   125 000     Actual Star   Coogan
2019-06-09 Bj 5 Reigning Moni h Donato Hanover - All Our Moni Örjan Kihlström Daniel Redén 1.11,6a 1609 2.71 131 910 Hierro Boko Gustafson
2019-06-08 Ös 4   Digital Performer v   Super Photo Kosmos - Dana di Ala   Rikard N Skoglund   Stefan Melander   1.14,7 2140 47.19   125 000     Mr Clayton J.F.   Zorro Swing
2019-06-05 Å 3 Vienvia Font h Conway Hall - Issima Ok Alessandro Gocciadoro Pietro Gubellini 1.12,0 2640 10.02 125 000 Martin de Bos Niky Flax
2019-06-01 Mp 2   Secret Mission v   Muscles Yankee - Dancing Filly   Henriette Larsen   Jonny Mårtensson   1.11,5a 1640 9.58   125 000     Urgent Call   Southwind Hydro
2019-05-18 G 1 Donners Am v Infinitif - Mackadamian Per Linderoth Per Linderoth 1.12,2a 2640 18.42 125 000 Coogan Fairplay Pellini
2019-05-11 Å 8   Pastor Power v   Pastor Stephen - Tobina Pazzione   Peter Untersteiner   Peter Untersteiner   1.13,2a 2140 6.28   125 000     Marvelous   Havbergs Knight
2019-05-04 Ve 7 Excalibur It v Express It - Tax Exemption Niko Jokela Antti Mäntymäki 1.12,6a 2100 5.91 128 262 Merit Gute Band
2019-05-04 Ö 6   Ural h   Jaded - Kaviar   Torbjörn Jansson   Susanne Richter   1.11,0a 1609 1.82   125 000     Southwind Hydro   Mr Creation
2019-04-27 Å 5 Vincero' Gar h S J's Photo - Lady Killer Gar Alessandro Gocciadoro Alessandro Gocciadoro 1.11,9a 2140 2.00 125 000 Cobbys Olifant Pastor Power
2019-04-21 Ro 4   Bucks to Burn v   Ready Cash - Staro Yours Truly   Örjan Kihlström   Daniel Redén   1.12,7a 2640 4.57   125 000     Sign Me Up Too   Heading Reference
2019-04-13 U 3 Hierro Boko v From Above - Staro Almighty Ulf Ohlsson Marcus Lindgren 1.11,6a 1640 9.26 125 000 Havbergs Knight Zorro Swing
2019-04-06 J 2   Harran Boko v   Maharajah - Zilan Boko   Conrad Lugauer   Conrad Lugauer   1.12,2 2140 5.72   125 000     Minnestads el Paso   Global Undecided
2019-03-23 Mo 1 Global Takeover v Pastor Stephen - Home Dear Home Lutfi Kolgjini Lars I Nilsson 1.14,9a 2640 7.38 125 000 Adiago Trot American Cheque
2019-03-16 Mp 6   Eelis v   Enjoy Lavec - Mazurka Lavec   Örjan Kihlström   Timo Nurmos   1.14,2a 2140 4.29   125 000     Leader Brodde   Havbergs Knight
2019-03-09 F 5 Perfect Dynamite v So Perfect - La Rapide Celine Rikard N Skoglund Tina Lisell 1.15,4 2640 1.95 125 000 Je t'Aime Explosiv Harpos Rockland
2019-03-02 Hd 4   Adiago Trot v   Zola Boko - Still on Broadway   Christoffer Eriksson   Marcus Lindgren   1.11,8a 1640 3.15   125 000     Secret Mission   Global Takeover
2019-02-23 B 3 Global Undecided v Prodigious - Montage Örjan Kihlström Timo Nurmos 1.13,5a 2140 9.07 125 000 Perfect Dynamite Leader Brodde
2019-02-16 Ax 2   Pacific Face v   Igor November - Peche de Ginai   Giuseppe Lubrano   Giuseppe Lubrano   1.16,2a 3140 7.71   125 000     Illuminati   Wild Love
2019-01-26 Kr 1 Legend Brodde v Credit Winner - Luck of the Day Carl Johan Jepson Lars Brindeborg 1.13,8a 2140 13.45 125 000 Illuminati Smevikens Cruiser
2019-01-19 S 5   Exclamation Mark v   Cantab Hall - Marita's Victory   Ulf Ohlsson   Reijo Liljendahl   1.12,6a 1640 4.10   125 000     Hawk Cliff   Wingait C.H.
2019-01-12 J 4 Dolan Spring v Muscle Hill - High Class Gal Stefan Söderkvist Helena Burman 1.14,8 2140 3.54 125 000 Juan Wild Love
2019-01-05 B 3   Exclamation Mark v   Cantab Hall - Marita's Victory   Örjan Kihlström   Reijo Liljendahl   1.14,2a 2140 9.37   125 000     It's Showtime Zaz   Zorro Swing
2018-12-29 Ro 2 Indy Lane v Ready Cash - Margo Hall Kim Eriksson Björn Röcklinger 1.13,9a 2640 3.26 125 000 Volocity de Vie Pampalo
2018-12-22 Mp 1   Secret Mission v   Muscles Yankee - Dancing Filly   Peter Untersteiner   Jonny Mårtensson   1.12,8a 1640 52.56   125 000     Dokonjo   J.S.Apollo
2018-12-15 Å 6 Tuxedo Bi v Love You - Iberia Bi Rick Ebbinge Jeroen Engwerda 1.13,6a 2140 4.67 125 000 Global Raceway Surprise Power
2018-12-08 B 5   Importedfrmdetroit v   Majestic Son - H.P.Espoir   Ulf Ohlsson   Markus Pihlström   1.17,2 2640 4.70   125 000     Donners Am   Output Pressure
2018-12-05 Å 4 Pacific Face v Igor November - Peche de Ginai Giuseppe Lubrano Giuseppe Lubrano 1.13,5a 2140 8.05 125 000 Can Lane Comanche Moon
2018-12-01 J 3   Partizan Face v   Raja Mirchi - Option Gede   Adrian Kolgjini   Adrian Kolgjini   1.12,5a 1640 6.22   125 000     Legend Brodde   New Star Power
2018-11-25 Ö 2 Laskari h Tschagga - Dodoma Jorma Kontio Timo Nurmos 1.13,5a 2100 3.39 125 000 Smevikens Cruiser Sign Me Up Too
2018-11-17 Bj 1   Always On Time v   Revenue - Pinnafarina   Tom Erik Solberg   Kjetil Helgestad   1.11,7a 1609 15.49   127 238     Masterglide   Rapide Frecel
2018-11-10 E 7 Hawk Cliff v Orlando Vici - Go Topless Björn Goop Timo Nurmos 1.13,3a 2140 5.01 125 000 Track Angle Stonewashd Diamant
2018-11-04 Hd 6   Dizzy River v   Dream Vacation - Just About Enough   Johan Untersteiner   Johan Untersteiner   1.12,3a 2140 10.71   125 000     Cantona Mearas   Velvet Gio
2018-11-03 Ro 5 Roheryn s Archduke Kemp - Carol Ale Jorma Kontio Timo Nurmos 1.11,0a 1640 11.14 125 000 Hawk Cliff Dreamboy As
2018-10-27 J 4   Global Trust v   Yankee Glide - Refuse to Lose   Björn Goop   Timo Nurmos   1.13,4a 2140 1.27   93 750     Ingen tvåa, dött   Tropicana Ås
    Esprit Sisu v Ready Cash - Yankee T.L. Erik Adielsson Svante Båth 1.13,4a 2140 2.63 93 750 lopp om första  
2018-10-20 Ö 3   Ural h   Jaded - Kaviar   Örjan Kihlström   Susanne Richter   1.11,9a 1609 2.15   125 000     Southwind Hydro   Rafiki Fri
2018-10-06 Sk 2 Milliondollarrhyme v Ready Cash - Nursery Rhyme Fredrik B Larsson Fredrik B Larsson 1.13,5a 2140 6.03 125 000 Celebrity Lane Doctor Doxey Zenz
2018-09-22 F 1   Global Trust v   Yankee Glide - Refuse to Lose   Jorma Kontio   Timo Nurmos   1.12,3a 2140 1.68   125 000     Mamasan   Output Pressure
2018-09-15 H 7 Volocity de Vie v Yankee Glide - Fleur de Vie Jorma Kontio Timo Nurmos 1.13,8a 2640 8.98 125 000 Looking Superb Raja Ribb
2018-09-08 6   Sign Me Up Too v   Mythical Lindy - My Sign   Emilia Leo   Emilia Leo   1.10,6a 1640 2.78   125 000     Dreamboy As   Celebrity Lane
2018-09-01 J 5 Toddler v From Above - Infanta Marc Elias Conrad Lugauer 1.12,1a 2140 3.95 125 000 Comanche Moon Cantona Mearas
2018-08-25 B 4   Knifetown Winner v   Conway Hall - For Goodness Saki   Nicklas Westerholm   Nicklas Westerholm   1.13,2a 2640 6.01   125 000     Dreamboy As   Tesio
2018-08-18 G 3 Mr Golden Quick v Make it Happen - Indian Quick Örjan Kihlström Mika Haapakangas 1.12,9a 2140 2.59 125 000 Mellby Demon Mellby Emeralds
2018-08-15 E 2   Great King Wine h   Maharajah - Comeback Diva   Stefan Söderkvist   Admir Zukanovic   1.12,3a 2140 7.76   125 000     Code Bon   Wasa Warrior
2018-08-04 1 Highspirit v Super Arnie - Spirituell Troels Andersen Troels Andersen 1.10,7a 1640 3.18 125 000 Flash Hammering Knifetown Winner
2018-07-28 Bs 7   Masterglide v   Yankee Glide - Millan Pamela   Magnus Jakobsson   Peter Untersteiner   1.12,6a 2140 10.80   125 000     Barbara L.Hanover   Sign Me Up Too
2018-07-21 Ax 6 Victory Kåsgård v Ens Snapshot - Happy Birthday Flemming Jensen Flemming Jensen 1.13,1a 2140 7.19 125 000 Araw Hoss Sambuca Knight
2018-07-18 E 5   Dom Perignon v   Zola Boko - Frosts Octopussy   Örjan Kihlström   Roger Walmann   1.15,8a 2640 1.63   125 000     Order by Heaven   Fighting Bax
2018-07-14 År 4 Uppohoppa h Triton Sund - Grenouille Örjan Kihlström Pasi Aikio 1.13,4a 2640 4.61 125 000 Monfalcone Dreamboy As
2018-07-07 Hd 3   Te Quiero Grif  h   Varenne - Gengis Fans   Peter Ingves   Veijo Heiskanen   1.13,2a 2140 7.32   125 000     Gandhi Boko    Arsenal 
2018-07-04 L 2 Volnik du Kras h Varenne - Oljka du Kras Alessandro Gocciadoro Alessandro Gocciadoro 1.10,3a 1640 1.79 125 000 Fighting Bax Oceanic Clearence
2018-06-24 Kr 1   Flash Hammering h   Orlando Vici - Maxie Hammering   Jörgen Westholm   Jörgen Westholm   1.13,6a 2140 7.58   125 000     Barbara L.Hanover   Dokonjo
2018-06-16 Bo 6 Dice Man v SJ's Caviar - International Red Björn Goop Stefan Melander 1.12,5a 1640 8.06 125 000 Mellby Dealer Ebony Boko
2018-06-13 Vg 5   Mack Dragan v   Zola Boko - Stoms Nettan   Carl Johan Jepson   Morgan Wilhelmsson   1.12,7a 2140 3.91   125 000     Ragazzo da Sopra   Ferrari River
2018-06-10 Bj 4 Toddler v From Above - Infanta Marc Elias Conrad Lugauer 1.10,6a 1609 1.51 127 238 Joe Hoo Lee Gandhi Boko
2018-06-09 Ös 3   Volnik du Kras h   Varenne - Oljka du Kras   Alessandro Gocciadoro   Alessandro Gocciadoro   1.12,5a 2640 1.89   125 000     Great King Wine   The Bucket List F.
2018-06-02 Mp 2 Urban Kronos h Muscle Hill - Playgirl November Örjan Kihlström Roger Walmann 1.12,3a 2140 8.32 125 000 Mack Dragan Bålsta Palema
2018-05-19 G 1   Disco Volante v   Scarlet Knight - Glorify   Ulf Ohlsson   Stefan Melander   1.09,9a 1640 1.59   125 000     Overtimeosåfin   Sugar Daddy
2018-05-12 Å 7 Explosive Merlot h Explosive Matter - Marion Merlot Robert Bergh Robert Bergh 1.12,8a 2640 5.69 125 000 Magic Gwin Västerbo Grosbois
2018-05-05 Ve 6   Virginia Grif s   Varenne - Francy Capar   Alessandro Gocciadoro   Alessandro Gocciadoro   1.12,5a 2100 2.83   124 479     Shadow Of Brisbane   Joe Di Maggio
2018-05-05 Ö 5 Whisky Akema v Symphonic Hanover - Wiss Nickolina Claes Svensson Claes Svensson 1.12,0a 2100 6.20 125 000 Ragazzo da Sopra National Prince
2018-04-28 Å 4   Magic Gwin h   Maharajah - Falnos Gazelle   Kaj Widell   Mona Winkvist   1.12,1a 2140 2.60   125 000     Elite B.R.   Dancelli
2018-04-21 U 3 Disco Volante v Scarlet Knight - Glorify Ulf Ohlsson Stefan Melander 1.11,0a 1640 1.96 125 000 Erik Sting National Prince
2018-04-14 J 2   Super War Horse h   Super Photo Kosmos - Poison Valley   Kevin Oscarsson   Jerry Riordan   1.13,9 2640 8.13   125 000     Sobel Conway   Aileron
2018-04-01 Ro 1 Handsome Brad h Brad De Veluwe - Ulrica M. Carl Johan Jepson Ulf Stenströmer 1.14,7a 2640 3.41 125 000 Knifetown Winner Aileron
2018-03-24 Mp 6   Erik Sting v   Sam Bourbon - Hottentott   Carl Johan Jepson   Timo Nurmos   1.13,9a 2140 2.83   125 000     Mr Perfection   Rigoletto Jet
2018-03-17 Mo 5 Pastore Bob v From Above - Estrada O.R. Johan Untersteiner Johan Untersteiner 1.15,0a 2640 3.40 127 238 Rushmore Face Stormbringer G.R.
2018-03-10 E 4   Olle Rols v   Ready Cash - Killer Queen Rols   Peter Ingves   Mats Rånlund   1.14,4 2140 2.24   125 000     Forecast   Västerbo Grosbois
2018-03-03 Hd 3 Pastore Bob v From Above - Estrada O.R. Johan Untersteiner Johan Untersteiner 1.11,0a 1640 2.75 125 000 Mr Perfection Rafiki Fri
2018-02-17 Ax 2   Mr Perfect v   Andover Andover - B.My Honey   Kevin Oscarsson   Jim Oscarsson   1.14,0a 2640 16.12   125 000     Comte du Pommeau   Rafiki Fri
2018-02-03 Å 1 Tudor Kronos h Raja Mirchi - Malibu Princess Robert Bergh Robert Bergh 1.15,0 2140 1.56 125 000 Frisco Flame Scarpia
2018-01-27 Kr 5   Legoholm Zon s   Pine Chip - Coco Robin   Thomas Uhrberg   Sofia Aronsson   1.13,2a 2140 5.52   125 000     Staro Ivy League   Mellby Demon
2018-01-20 Ro 4   National Prince h   Maharajah - VästerboBanditRock   Erik Adielsson   Svante Båth   1.12,8a 1640 1.81   125 000     Persos Smokie   Sambuca Knight
2018-01-13 J 3 Qahar Q.C. v Scipion du Goutier - Mumma Q.C. Ulf Ohlsson Catarina Lundström 1.14,2a 2640 4.56 125 000 Juan Niky Flax
2018-01-06 B 2   Vic de Luxe v   Micro Mesh - Dark'n Lovely   Krister Söderholm   Mika Haapakangas   1.13,6 2140 10.23   125 000     Sambuca Knight   Tobacco
2017-12-30 Hd 1 Västerbo Exact v Racer Bourbon - Västerbovivinnare Thomas Uhrberg Roger Persson 1.12,0a 1640 6.80 125 000 Volontary Simplcty Niky Flax
2017-12-16 G 5 National Prince h Maharajah - VästerboBanditRock Erik Adielsson Svante Båth 1.12,9a 2140 6.32 110 000 Importedfrmdetroit Island Life
2017-12-09 Å 4 Global Trust h Yankee Glide - Refuse to Lose Jorma Kontio Timo Nurmos 1.12,1a 1640 2.07 110 000 Masterglide Joe Martini
2017-12-02 J 3 Juan v Love You - Sabaki Peter Ingves Christian Lindhardt 1.15,1 2640 18.93 110 000 Staro Ivy League Whisky Akema
2017-11-19 Bj 2 Dancelli v Norvelous Hanover - New Winning Olav Mikkelborg Olav Mikkelborg 1.13,0a 2100 2.56 119 405 Trinity Lux Shelby Glide
2017-11-11 E 1 Staro Ivy League v Make it Happen - Staro Bella Donna Peter Untersteiner Peter Untersteiner 1.13,6a 2140 18.13 110 000 Obi Degato Tobacco
2017-11-04 B 6 Bryssel h Ready Cash - Spacelane Björn Goop Björn Goop 1.14,5 2640 2.33 110 000 Importedfrmdetroit Tiger Williams
2017-10-28 J 5 Marciano v Muscle Hill - Knowledge Face Lutfi Kolgjini Lutfi Kolgjini 1.12,4a 2140 7.75 110 000 Pharaon Face Kung Edward
2017-10-21 Ö 4 M.T.Joinville v Meaulnes du Corta - Ivy L.B. Jorma Kontio Susanne Richter 1.12,6a 2100 2.50 110 000 Tobacco Bålsta Palema
2017-10-14 Å 3 Handsome Brad h Brad de Veluwe - Ulrica M. Carl Johan Jepson Ulf Stenströmer 1.13,7a 2640 2.38 110 000 Silver Annie Qahar Q.C.
2017-10-07 Sk 2 Voulez Vous v From Above - La Reine Ove A Lindqvist Ulrika Rehn 1.12,6a 1640 10.07 110 000 Archie Dream Mellby Demon
2017-09-23 F 1 Obi Degato v Varenne - Maderrific Björn Goop Björn Goop 1.11,8a 2140 3.72 110 000 Västerbo Exact Elite B.R.
2017-09-16 Bs 6 Generaal Bianco v Ufo Kievitshof - Zaskia Fortuna Peter Untersteiner Peter Untersteiner 1.12,9a 2140 1.97 110 000 Sugar Daddy Tiger Williams
2017-09-09 5 Bålsta Palema v Symphonic Hanover - Edit Palema Mikael J Andersson Pär Hedberg 1.14,4 2640 3.76 110 000 Merry Broline Betel Am
2017-09-02 J 4 Angle of Attack v Scarlet Knight - Magyare Turgot Robert Bergh Robert Bergh 1.11,1a 1640 3.42 110 000 Triton Neergård Eldrick Boko
2017-08-26 B 3 Explosive Merlot h Explosive Matter - Marion Merlot Robert Bergh Robert Bergh 1.13,3a 2640 4.49 110 000 Linus Boy Calle Laday
2017-08-19 Ro 2 Monfalcone h Thai Tanic - Melodie d'Inverne Tom Horpestad Tom Horpestad 1.12,9 2140 41.31 110 000 Victorious Star Olympic Torch
2017-08-05 1 Dartagnan Sisu h Ready Cash - Armbro Carroll Mattias Djuse Mattias Djuse 1.10,5a 1640 7.54 110 000 Super Zantos Mellby Demon
2017-07-29 H 7 Linus Boy v Zola Boko - Recos Lady Johnny Takter Timo Nurmos 1.12,9a 2140 9.92 110 000 Mellby Demon Brothers In Am
2017-07-22 Ax 6 Nobel Southwind v Explosive Matter - Lagunilla Peter Untersteiner Peter Untersteiner 1.13,5a 2140 3.11 110 000 Rosso Pomodoro Cerveza
2017-07-19 E 5 Broadway Appolo h Broadway Hall - Raising Rachel Johan Untersteiner Johan Untersteiner 1.11,6a 1640 1.92 110 000 Lavidaloca de Vie Mellby Demon
2017-07-15 År 4 Born in the U.S.A h Muscle Hill - Christina Rose Torbjörn Jansson Nora Udjus Hanssen 1.13,2 2640 4.34 110 000 Mellby Duke Monfalcone
2017-07-08 Hd 3 Nobel Amok v Zola Boko - Madame Amok Robert Bergh Robert Bergh 1.11,4a 2140 2.04 110 000 Nobel Southwind Talassio
2017-07-05 L 2 Sugar Daddy v Going Kronos - Sugar Step Kaj Widell Magnus Träff 1.12,8a 2140 8.64 110 000 Bottnas Commandeur Global Rebel
2017-06-25 Kr 1 Iago Zon h Raja Mirchi - Wirana Lady Joakim Lövgren Joakim Lövgren 1.12,3a 1640 4.14 110 000 Stepping Spaceboy Klöver All Over
2017-06-17 Bo 6 Grand Ale v Love You - Mustang Donna Hannu Hietanen Tiina Koskinen 1.12,0a 1640 32.55 110 000 Annabelle Dimanche Nochebuena Face
2017-06-14 Vg 5 Moni to Spare v Chocolatier - Live Moni Kenneth Haugstad Niklas Johansson 1.13,4a 2140 1.84 110 000 Västerbo Exact Flirt Fortuna
2017-06-11 Bj 4 Born in the U.S.A h Muscle Hill - Christina Rose Eirik Höitomt Nora Udjus Hanssen 1.13,0a 1609 3.31 119 405 Mellby Drake Forecast
2017-06-10 Ös 3 Voulez Vous v From Above - La Reine Ove A Lindqvist Ulrika Rehn 1.12,4a 2140 12.94 110 000 Linus Boy Bison Spiro
2017-06-03 Mp 2 Ottens Casher v Ready Cash - Ottens Julia Örjan Kihlström Roger Walmann 1.14,4 2640 10.22 110 000 Je T'aime Ruinart M.T.King of Cash
2017-05-20 G 1 M.T.Insider  h Offshore Dream - Pine Patch Olle Alsén Olle Alsén 1.10,7a 1640 7.75 110 000 Forecast Önas Igor 
2017-05-13 Å 8 Donato E. v Donato Hanover - Ultra Sund Örjan Kihlström Ulf Stenströmer 1.14,3 2640 3.16 110 000 Je T'aime Ruinart Amazing Dynamite
2017-05-07 Ve 7 Lincoln Lawyer v Muscles Yankee - M.Stewart Jorma Kontio Stefan Melander 1.13,1a 2100 7.01 117 226 Robin Roof Fighting Bax
2017-05-06 Ö 6 Moni to Spare v Chocolatier - Live Moni Kenneth Haugstad Niklas Johansson 1.13,6a 2100 2.48 110 000 Say that Again Island Life
2017-04-29 Å 5 Barkevious Mingo v From Above - Sävaflickan Carl Johan Jepson Nils L Norelius 1.13,9a 2140 3.00 110 000 Donato E. Say that Again
2017-04-22 U 4 Pokemon Ås  v Kadabra - Oblige Ås Erik Adielsson Marcus Lindgren 1.12,9a 1640 8.17 110 000 Sheriff Bi  Cut Him Some Slack 
2017-04-16 Ro 3 M.T.King of Cash v Ready Cash - Inside Broline Johan Untersteiner Johan Untersteiner 1.14,1a 2640 3.96 110 000 Donato E. Antonio Tabac
2017-04-08 J 2 Västerbo Arthur v CR Excalibur - VästerboBanditRock Kim Eriksson Robert Bergh 1.13,8 2140 20.91 110 000 Eldrick Boko Volontary Simplcty
2017-03-25 Mp 1 Dragster v Micro Mesh - Timber Marie Roger Malmqvist Roger Malmqvist 1.11,2a 1640 1.82 110 000 Aron Palema And here I Am
2017-03-18 Mo 6 Frankie Brodde v Crazed - French Affair Johan Untersteiner Peter Untersteiner 1.14,7a 2640 2.47 135 688 Emir La Brousse Sugarboy Petoj
2017-03-11 Bs 5 Digital Archive v Super Photo Kosmos - Quacelle Kim Eriksson Robert Bergh 1.14,2a 2640 1.98 110 000 Cash a Cheque Em Bellino B.
2017-03-04 Kr 4 Frankie Brodde v Crazed - French Affair Johan Untersteiner Peter Untersteiner 1.13,1a 2140 3.98 110 000 The True F. Hank von Håleryd
2017-02-25 E 3 Blue Star Champion v Quite Easy - Eli Sea Svante Ericsson Svante Ericsson 1.11,6a 1640 17.35 110 000 Cash a Cheque Em Vind Farming
2017-02-18 Ax 2 Baron Gift h Gift Kronos - Countesse Photo Rickard Svanstedt Rickard Svanstedt 1.16,7 2140 3.29 110 000 Valentino Strix Barthold K.
2017-02-04 Å 1 Master Crowe h Conway Hall - Somack Peter Ingves Petri Puro 1.14,3a 2140 2.93 110 000 Hank von Håleryd Peder Mykla
2017-01-28 B 6 GlobalSatisfaction h Kadabra - Glide Path Ulf Ohlsson Timo Nurmos 1.14,2a 2640 7.34 110 000 Mountain Cleaver Leonas Santo
2017-01-21 F 5 Barkevious Mingo v From Above - Sävaflickan Carl Johan Jepson Nils L Norelius 1.13,7a 2140 8.05 110 000 Baron Gift Lincoln Lawyer
2017-01-14 J 4 Frankie Brodde v Crazed - French Affair Peter Untersteiner Peter Untersteiner 1.15,4 2140 7.41 110 000 Flo Rida Sea Valentino Strix
2017-01-07 Ro 3 Cut Him Some Slack v Celebrity Secret - Shewillblowuaway Claes Sjöström  Claes Sjöström  1.12,2a 1640 9.89 110 000 Snyting Queer Fish
2016-12-31 Mp 2 Springover h Going Kronos - Malabara Christoffer Eriksson  Tomas Malmqvist 1.15,1a 2640 5.76 110 000 Frankie Brodde Lincoln Lawyer
2016-12-17 Å 1 Master Crowe h Conway Hall - Somack Peter Ingves Petri Puro 1.13,9a 2140 3.26 110 000 Young Farmer Valeur
2016-12-10 F 4 Bryssel h Ready Cash - Spacelane Björn Goop Björn Goop 1.15,9 2640 2.41 110 000 Mellby Collector Da Vinci Boko
2016-12-03 J 3 Tjacko Zaz v Crazed - Kinoras Zaz Erik Adielsson Timo Nurmos 1.11,2a 1640 1.27 110 000 New Star Power Unity Knick
2016-11-19 Bj 2 Say that Again v Viking Kronos - Kiss Me Again Björn Goop Björn Goop 1.14,4a 2100 5.49 107 602 Juvels Boy Blue Star Champion
2016-11-12 B 1 Zenit Brick v Make it Happen - Exi Svärd Erik Adielsson Timo Nurmos 1.14,2a 2640 2.67 110 000 Valeur Ellieann
2016-11-05 E   Victor A.U.  h Quite Easy - Victoria A.U. Torbjörn Jansson Torbjörn Jansson 1.14,3 2140 5.41 110 000 Cab Hornline Carpenter On Tor
2016-10-29 J 7 Thaiger Exclusive v Adrian Chip - Lady Exclusive Peter Untersteiner Peter Untersteiner 1.11,3a 1640 1.83 110 000 Ymer Brick Broadway Appolo
2016-10-28 Ö 6 Da Vinci Boko v Chocolatier - Another Chip Peter G Norman Peter G Norman 1.13,6a 2100 3.79 110 000 Juvels Boy True Blue For You
2016-10-22 Ro 5 Zenit Brick v Make it Happen - Exi Svärd Jorma Kontio Timo Nurmos 1.13,6a 2140 5.25 110 000 Valeur Victor A.U.
2016-10-15 Å 4 Heartbreaker V.S. h Super Photo Kosmos - Staying Alive Björn Goop Björn Goop 1.13,7a 2640 2.06 110 000 Global Respons L.Dees Maggiesbest
2016-10-08 Sk 3 Höwings Star v Diamond Way - Sophia November Mika Forss Ingemar Hultqvist 1.11,8a 1640 15.27 110 000 Officer C.D. Rhapsody Ås
2016-10-01 F 2 Global Republic h Muscle Hill - Serene Yankee Thor Borg Trond Thorseth 1.12,3a 2140 1.88 110 000 Mellby Collector Sylvester
2016-09-17 1 Danne Edel v Coktail Jet - Osprey Boko Ulf Ohlsson Reijo Liljendahl 1.15,4 2650 4.52 110 000 Il Sånna Global Rebel
2016-09-10 H 6 Ajlexes Cubano v Super Light - Chica Star Tomas Pettersson Anders Jonsson 1.11,3a 1640 5.69 110 000 Serious Try Sugarmakesmecrazy
2016-09-05 F 5 Spitcam Jubb v Campbell Hall - Lola Spit  Kaj Widell Micael Broberg 1.13,6a 2640 18.65 110 000 Furious Francis Nobel Southwind
2016-09-03 J 4 Napoleon C.D. h Orlando Vici - Nagina Light Erik Adielsson Petri Puro 1.12,1a 2140 3.85 110 000 Heartbreaker V.S. Zigge Silvio
2016-08-27 B 3 Le Miracle v Taurus Dream - Le Reve Erik Adielsson Svante Båth 1.13,6a 2140 2.35 110 000 Victor A.U. Picasso Sama
2016-08-20 Ö 2 Springover h Going Kronos - Malabara Joakim Lövgren Joakim Lövgren 1.14,2 2640 3.49 110 000 Eder Bob Duffman
2016-08-06 1 Faith Hill s Muscle Hill - A Girl Named Sugar Örjan Kihlström Stefan Melander 1.15,2 2640 24.12 110 000 Catch the Cash New Muscle Ås
2016-07-30 Bs 7 Ceasar Sisu v Cantab Hall - Chynatown Örjan Kihlström Timo Nurmos 1.13,2a 1640 4.24 110 000 Max Bob Victor A.U.
2016-07-23 Ax 6 Furious Francis v Love You - Twigs Mellow Björn Goop Björn Goop 1.12,3a 2140 3.74 110 000 Stay Alert Vernin Starlight
2016-07-16 År 5 Cab Hornline h San Pellegrino - Perle Mauritius Per Lennartsson Per Lennartsson 1.13,0a 2140 6.59 110 000 Danne Edel Juvels Boy
2016-07-11 4 Razor Kronos v Ken Warkentin - Ellie America Per Linderoth Per Linderoth 1.13,7a 2140 10.23 110 000 Serious Try Faith Hill
2016-07-09 Hd 3 Bravo Navarone h From Above - Ocean Breeze Erik Adielsson Marcus Lindgren 1.14,3 2640 1.97 110 000 Officer C.D. King Sir Kir
2016-06-29 S 2 In Vain Sund h Revenue - Staro Yasmine  Mattias Djuse Daniel Redén 1.14,2a 2640 3.16 110 000 Reve d'Amour Ritmo di Poggio
2016-06-26 Kr 1 Xlnt Chili Tripel v Dream Vacation - Spring Skandal Joakim Lövgren Joakim Lövgren 1.11,5a 1640 5.45 110 000 Research Max Bob
2016-06-18 Bo 6 Whitehouse Express h Yankee Glide - Miss Garland Örjan Kihlström Daniel Redén 1.11,9a 1640 2.01 110 000 Nappa Scar Höwings Star
2016-06-12 Bj 5 Hero Sjöhammar v Super Arnie - Twilight Time Erik Adielsson Stig H Johansson 1.11,2a 1609 4.99 107 602 M.T.Insider King City
2016-06-11 Ös 4 Digital Control v Super Photo Kosmos - Active Route Robert Bergh Robert Bergh 1.13,9 2140 10.48 110 000 Catch the Cash Codebreaker
2016-06-04 Mp 3 Hero Sjöhammar v Super Arnie - Twilight Time Erik Adielsson Stig H Johansson 1.12,7a 2140 10.16 110 000 Slide so Easy Part Two
2016-05-27 Bs 2 Top of the World v Conway Hall - Pilgrims Redhead Ulf Ohlsson Reijo Liljendahl 1.12,4a 1640 6.13 110 000 Love Dancer Catch the Cash
2016-05-21 G 1 Seedorf O.M.F. h Algiers Hall - Indy's Lindy Erik Adielsson Stig H Johansson 1.13,7 2140 1.30 110 000 Melker Victor Ruda
2016-05-14 Å 8 Xlnt Chili Tripel v Dream Vacation - Spring Skandal Joakim Lövgren Joakim Lövgren 1.11,3a 1640 4.06 110 000 Protector King Sir Kir
2016-05-08 Ve 7 Whitehouse Express h Yankee Glide - Miss Garland Örjan Kihlström Daniel Redén 1.12,1a 2100 2.79 102 171 Velvet Girl Bravo Navarone
2016-05-07 Ö 6 Fossens Bonus s Juliano Star - Matilda Mitj Magnus Jakobsson Magnus Jakobsson 1.12,3a 2100 1.79 110 000 Heartbreaker V.S. Xlnt Chili Tripel
2016-04-30 Å 5 Global Republic h Muscle Hill - Serene Yankee Johnny Takter Trond Thorseth 1.12,2a 2140 13.33 110 000 King Sir Kir Caprino B.R.
2016-04-23 U 4 Bravo Navarone h From Above - Ocean Breeze Erik Adielsson Marcus Lindgren 1.15,6 2140 3.80 110 000 Queer Fish Make it Quick
2016-04-16 J 3 Pepe di Jesolo v Ganymede - Zanna di Jesolo Björn Goop Edvin Ceka 1.11,9a 1640 6.56 110 000 Officer C.D. Orakel Face
2016-04-09 Ax 2 Bartender In v Muscles Yankee - Garfish Face Johan Untersteiner Johan Untersteiner 1.13,1a 2640 5.14 110 000 Roses Glory Make it Quick
2016-03-27 Ro 1 Picasso Sama v Brads Photo - Surya Laksmy Robert Bergh Robert Bergh 1.13,5a 2140 4.88 110 000 Scampi Hero Sjöhammar
2016-03-19 Mo 6 Royal Ice v Muscle Hill - The Ice Queen Frode Hamre Frode Hamre 1.14,2a 2640 4.08 107 602 Bartender In Special Envoy
2016-03-12 Kr 5 Orakel Face v Going Kronos - Rakel Sund Lutfi Kolgjini Lutfi Kolgjini 1.11,5a 1640 1.77 110 000 Hertig Shim Quite Windy
2016-03-05 B 4 Janne Sisu v Dream Vacation - Guenica d'Orgeres Ove A Lindqvist Jonas Edlund 1.15,5 2640 60.66 110 000 Digital Archive Above All Ås
2016-02-27 Hd 3 Michelangelo Ås v Allstar Hall - Harmonica Ås Stefan Söderkvist Robert Bergh 1.13,4a 2140 3.28 110 000 Shogun D.K. Tango Vang
2016-02-20 Bs 2 Ochongo Face v Kiss Francais - Jubel Kemp Erik Lindegren Erik Lindegren 1.11,9a 1640 5.99 110 000 Hero Sjöhammar Dionne Sisu
2016-02-06 J 1 Mr Arkansas Rose v Samuel Oaks - Defi de Rose Peter Ingves Conny Görtz 1.15,6 2640 15.91 110 000 Panoramic Elmer Gold
2016-01-30 B 7 Linslusen A.U. v Fast Photo - Victoria A.U. Ulf Ohlsson Svante Båth 1.13,1a 1640 2.88 110 000 Premier Kronos Patricia Bishop
2016-01-23 Ax 6 Diggers Elias v Finish - Diggers Catrine Björn Goop David Persson 1.16,7 2140 3.42 110 000 Dixie Exclusive Tack Wee
2016-01-16 G 5 Panoramic v Scarlet Knight - Cartolina Spin Örjan Kihlström Stefan Melander 1.13,7a 2140 3.50 110 000 Love Lini Be Spontaneous
2016-01-09 Å 4 Shogun D.K. v Gentle Star - Ladygill Christoffer Eriksson Mikael Pilenberg 1.12,4a 1640 2.83 110 000 Augustus F. Linslusen A.U.
2016-01-02 Ro 3 Panoramic v Scarlet Knight - Cartolina Spin Örjan Kihlström Stefan Melander 1.14,7a 2640 4.00 110 000 Diggers Elias O.P.Q.C.
2015-12.29 Hd 2 Snabba Cash v Ready Cash - Scarlet Diablo Peter Untersteiner Peter Untersteiner 1.13,1a 2140 3.06 110 000 Shogun D.K. Global Respons
2015-12.19 Mp 1 Seedorf O.M.F. v Algiers Hall - Indy's Lindy Erik Adielsson Stig H Johansson 1.15,4ag 2640 1.29 110 000 Send in the Clowns Diggers Elias
2015-12.12 Å 6 Scellino Luis v Andover Hall - Susy Trio Erik Adielsson Stig H Johansson 1.11,6a 1640 2.47 110 000 Only One Winner Odin Töll
2015-12.05 Ro 5 Al's Winnermede h Olimede - Memory Jorma Kontio Svante Ericsson 1.14,4a 2140 3.11 110 000 Coco de Vie Let's Dance D.E.
2015-11-29 Ö 4 Even's First Boy v Ken Warkentin - Even Southwind Flemming Jensen Flemming Jensen 1.14,4a 2100 3.26 110 000 Bolt Boko Raffinos
2015-11-28 J 3 Rapide du Pommeau h General du Pommeau - My Heaven Flemming Jensen Flemming Jensen 1.15,2 2640 3.67 110 000 Spirit Real Coco de Vie
2015-11-21 Bj 2 Tango Vang v Lindy Lane - L'amour November Jeppe Juel Peter Jensen 1.13,0a 2100 7.27 112 794 Thunder Peak Pilgrims Power
2015-11-07 E 1 Even's First Boy v Ken Warkentin - Even Southwind Flemming Jensen Flemming Jensen 1.12,4a 1640 7.54 110 000 Ski to the Max Handsome Knight
2015-10-31 B 6 Ryan Kronos v Varenne - Lollypop Wise Örjan Kihlström Peter G Norman 1.13,1 2140 20.55 110 000 Unique Julia Wariner
2015-10-24 J 5 Takethem h From Above - D'Cherie Steen Juul Steen Juul 1.12,2a 2140 2.43 110 000 Napoleon C.D. Stay Alert
2015-10-17 Ö 4 Diamond v Classic Photo - Gala dei Bessi Björn Goop Björn Goop 1.11,7a 1609 7.76 110 000 Global Patriot Unique Julia
2015-10-10 Å 3 Usain Henna h Super Light - Kassandra Kuron Oskar Svanberg Oskar Svanberg 1.12,7a 2640 2.27 110 000 Raggamuffin On Track Piraya
2015-10-03 Sk 2 Re Doc v Love You - Glenga A.L. Robert Bergh Robert Bergh 1.12,0a 2640 3.18 82 500 Ingen tvåa, dödd Unique Julia
    Mr Vox v Dexter Frontline - Dancing Vox Erik Adielsson Krister Jakobsson 1.12,0a 1640 2.04 82 500 lopp om första plats  
2015-09-19 F 1 Global Patriot h Dream Vacation - I Dream the Dream Magnus Jakobsson Magnus Jakobsson 1.11,0a 1640 6.00 110 000 Chatain Mr Lindy
2015-09-12 Bs 5 Usain Swing v Thai Tanic - Ibiza Swing Leif Eriksson Kjell-Ove Eriksson 1.13,4a 2640 45.30 110 000 Order to Fly Sorbet
2015-09-05 J 4 Buzz Mearas v Dream Vacation - Dance of Joy Adrian Kolgjini Lutfi Kolgjini 1.10,9a 1640 3.21 110 000 Mc Steamy Valetta Strix
2015-08-29 B 3 Usain Swing v Thai Tanic - Ibiza Swing Jens Eriksson Kjell-Ove Eriksson 1.12,7a 2140 57.09 110 000 Rutger Gigant Gigant Proud
2015-08-22 G 2 Dominator h Donato Hanover - Ultra Sund Björn Goop Björn Goop 1.12,4a 2140 2.00 110 000 Premier Kronos Gigant Proud
2015-08-08 D 1 Nadal Broline v Yankee Glide - Aimee’s Promise Ulf Ohlsson Reijo Liljendahl 1.12,9a 2140 1.87 110 000 Speed Delicious Liberty Face
2015-08-01 7 Ni Talar Bra Latin v Kiss Francais - Fattiga Lisa Stefan Söderkvist Peter Puro 1.13,2 2640 1.70 110 000 Diggers Elias Predator Icon
2015-07-25 H 6 Listas Rafiki v Global Glide - I am Lavec Jorma Kontio Anders Svanstedt 1.12,5a 2140 17.45 110 000 Ninepoints Lucy Julio de Luxe
2015-07-18 Ax 5 Star Advisor Joli v Look de Star - Rocco’s Advice Erik Adielsson Sofia Aronsson 1.11,8a 1640 2.10 110 000 Tripolini V.P. Ocean Kronos
2015-07-11 År 4 Nadal Broline v Yankee Glide - Aimee’s Promise Ulf Ohlsson Reijo Liljendahl 1.12,3a 2140 1.68 110 000 Ipod Mon Petit Cheval
2015-07-04 Hd 3 Tokio Hotel Hall h Andover Hall - La Star Bi Björn Goop Ulf Stenströmer 1.13,2 2640 3.70 110 000 Pantarei Ans Picasso
2015-07-01 L 2 Jonathan Palema v Adams Hall - Rosalinde Palema Carl Johan Jepson Pär Hedberg 1.13,5a 2140 3.37 110 000 Red Team Rex Staro Fendi
2015-06-21 Kr 1 Ready for More v Ready Cash - B.Glorious Ulf Ohlsson Reijo Liljendahl 1.11,7a 1640 2.98 110 000 Let's Dance Napoleon C.D.
2015-06-14 Bj 5 Punk h Angus Hall - Primavera Örjan Kihlström Bo Westergård 1.12,5a 1609 1.73 112 794 Obi Twitter
2015-06-13 Bo 4 Raz Mackenzie v Love You - Good Looking Roger Nilsson Roger Nilsson 1.14,2 2140 7.40 110 000 Hot Deposit Love Dancer
2015-06-07 Ax 3 Flex Lane h Federal Flex - Margo Hall Johnny Takter Lars I Nilsson 1.14,2a 2640 5.79 110 000 Kemas Magic Divas Revansch
2015-06-06 Ös 2 Shiraz Brodde v Love You - Stephanie Brodda Erik Adielsson Svante Båth 1.13,9a 2140 2.69 110 000 Liberty Face Usain Swing
2015-05-23 G 1 Shadow Woodland v The Bosses Lindy - Unlimited Visa Ulf Ohlsson Reijo Liljendahl 1.11,9a 2140 1.94 110 000 Arn Hammering Liberty Face 
2015-05-17 Ve 9 Thula Sana s Lindy Lane - Eli Brilliant Ari Moilanen Tapio Mäki-Tulokas 1.13,4a 2100 29.51 112 915 Anastacia Trot Västerbo PayMyDay
2015-05-16 Å 8 Staro Fendi v Self Possessed - Dadaumpa Jet Erik Adielsson Peter Untersteiner 1.12,9ag 2140 4.49 110 000 Snoopy D.K. Even's First Boy
2015-05-09 U 7 Montdore h Love You - Self Made Woman Robert Bergh Robert Bergh 1.15,2 2640 2.20 110 000 Hot Deposit Dollar Boko
2015-05-02 Ö 6 Shiraz Brodde v Love You - Stephanie Brodda Erik Adielsson Svante Båth 1.13,2a 2100 3.15 110 000 Tripolini V.P.  Carpenter On Tor 
2015-04-25 Å 5 Cadabra Tooma v Kadabra - Falnos Gaiety Lars Anvar Kolle Tor Olaf Halle 1.10,7a 1640 41.84 110 000 Remember My Name Pedro Bi
2015-04-18 Mp 4 Sauveur h Echo - Operah Bob Åke Lindblom Åke Lindblom 1.13,3a 2640 1.35 110 000 Usain Henna Tokio Hotel Hall
2015-04-11 J 3 Quick Fix v From Above - Glued Lutfi Kolgjini Lutfi Kolgjini 1.11,5a 2140 3.36 110 000 Lovelock Star Advisor Joli
2015-04-05 Ro 2 Jeppas Maxi v Varenne - Absolutely Perfect Torbjörn Jansson Robert Ekström 1.12,3a 1640 1.11 110 000 Solöns Rangel Twigs U.Canfly
2015-03-21 Mo 1 Relight My Fire v Ganymede - Basic Frode Hamre Frode Hamre 1.14,4a 2640 14.60 112 794 Send in the Clowns Love Voice
2015-03-14 E 6 Talk the Talk s Donato Hanover - Letsjustalkaboutme Örjan Kihlström Stefan Melander 1.13,5a 2640 6.49 110 000 Super Otto Vacqueyras
2015-03-07 B 5 Super Ariel s Super Arnie - Qrika Lep Micael Melander Kennet Häggström 1.14,2a 2140 9.46 110 000 Super Otto Fashion Diva
2015-02-28 Hd 4 Max Bob v Ganymede - Brooke Cashflow Peter Untersteiner Peter Untersteiner 1.11,9a 1640 21.20 110 000 Pedro Bi Angelo Am
2015-02-21 G 3 Extreme Luca h Uronometro - Fresco’s Winner Jorma Kontio Seppo Suuronen 1.14,8a 2140 5.59 110 000 Certification Pedro Bi
2015-02-14 Kr 2 Djali Boko h Ready Cash - Lucky Lavec Per Nordström Per Nordström 1.13,8a 2640 8.05 110 000 Send in the Clowns Asterix Hornline
2015-01-31 Ax 1 Rocket Zet h Muscles Yankee - Hefty Zet Björn Goop Daniel Redén 1.15,4a 2140 2.58 110 000 Livacious Lindy Send in the Clowns
2015-01-24 B 6 Pave the Way v Pearsall Hanover - Hot Pants Fredrik B Larsson Fredrik B Larsson 1.14,1a 1640 7.49 110 000 Finish Future Solöns Rangel
2015-01-17 Å 5 Oliver Kronos v Varenne - Glide About Björn Goop Ulf Stenströmer 1.14,9a 2640 2.04 110 000 West Wing Alamo Boko
2015-01-10 Ro 4 Diego M.Boko v Cantab Hall - Ineke P.Boko Örjan Kihlström Stefan Hultman 1.14,2a 2140 8.16 110 000 Montdore Greenstar
2015-01-03 J 3 Maffioso Face v Revenue - Nouchka Adrian Kolgjini Lutfi Kolgjini 1.12,6a 1640 5.76 110 000 Shadow Woodland Västerbo Paymyday
2014-12-28 Ö 2 Trailing Edge h Scarlet Knight - Veda Sund Torbjörn Jansson Robert Bergh 1.15,2a 2609 7.05 110 000 Super Otto Alamo Boko
2014-12-20 Å 1 West Wing v Steinlager - Westgate Johan Untersteiner Johan Untersteiner 1.13,2a 2140 2.58 110 000 Dante Boko Pedro Bi
2014-12-13 Mp 5 Finish Future h Finish - Fine Fabric Jorma Kontio Timo Nurmos 1.13,8a 2140 13.14 110 000 Mind Your Face Screen Height
2014-12-06 B 4 Coldtown v Cantab Hall - Brylin Starlet Jorma Kontio Timo Nurmos 1.12,4a 1640 1.64 110 000 Laurentius Romeo Berkut Boko
2014-11-29 J 3 Lover Face v Love You - Ambra Ok Veijo Heiskanen Veijo Heiskanen 1.11,6a 2140 1.55 110 000 Falcon Håleryd Call Me Keeper
2014-11-22 Bj 2 Aqua Challenger h Great Challenger - Aqua Symphony Gunnar Austevoll Trond Anderssen 1.13,5a 2100 3.63 105 000 Photo Va Bene Quantanamera
2014-11-08 Hd 1 Frozen v Orlando Vici - Klevas Gustavia Jeppe Juel Peter Jensen 1.13,3a 2640 1.67 110 000 Zonguldak Speed Delicious
2014-11-01 E 6 Bear Dancer v Dream Vacation - Epoque Effe Björn Goop Ulf Stenströmer 1.13,3a 2140 8.39 110 000 Quality Questioned Coldtown
2014-10-25 J 5 Red Rapide h Daguet Rapide - Fleur New Flemming Jensen Flemming Jensen 1.11,6a 1640 2.53 110 000 Maffioso Face Remember My Name
2014-10-18 Ö 4 Sauveur h Echo - Operah Bob Åke Lindblom Åke Lindblom 1.13,3a 2609 2.23 110 000 Zonguldak Coldtown
2014-10-11 Å 3 Bear Dancer v Dream Vacation - Epoque Effe Ulf Ohlsson Ulf Stenströmer 1.13,7a 2140 3.30 110 000 High Stage Race Cowboyland
2014-10-04 H 2 Quality Questioned v Andover Hall - Jalopy Kenneth Haugstad Stefan Hultman 1.11,9a 1640 6.72 110 000 Pedro Bi Romeo Amok
2014-09-20 1 Checco Boko v Express It - Vintage Boko Ulf Ohlsson Timo Nurmos 1.13,5a 2148 2.70 110 000 Deal or No Deal Saxo Holmsminde
2014-09-13 F 5 Jeppas Maxi v Varenne - Absolutely Perfect Torbjörn Jansson Robert Ekström 1.11,8a 2140 1.28 110 000 Riff Kronos Pedro Bi
2014-09-06 J 4 Frozen v Orlando Vici - Klevas Gustavia Jeppe Juel Peter Jensen 1.12,2a 2640 3.87 110 000 High Stage Oliver Kronos
2014-08-30 B 3 Poker Kronos v Viking Kronos - Frances Lavec Robert Bergh Robert Bergh 1.11,5,a 1640 1.80 110 000 Laurentius Romeo Åge Hornline
2014-08-23 Ro 2 Mind Your Face v Offshore Dream - Mind Your Manners Erik Adielsson Lars Friberg 1.12,7a 2140 3.54 110 000 Nabab di Poggio You Talking to Me
2014-08-09 D 1 Sally Hill s Quite Easy - Eurythmics Tomas Pettersson Tomas Pettersson 1.12,9a 2140 10.82 110 000 Åge Hornline Mind Your Face
2014-08-04 Hd 8 Eketorpets Tess s Kashner Hanover - Joanne Peter Untersteiner Peter Untersteiner 1.12,3a 2140 1.43 110 000 Bailey Sweet Grim Falcon Håleryd
2014-08-02 7 Curtsy Hanover s Cantab Hall - Chiptease Örjan Kihlström Roger Walmann 1.11,5a 1640 2.88 110 000 Trixarn Conrads Elsa
2014-07-26 Bs 6 Paying Guest v Banker Hall - Volita du Ling Robert Bergh Robert Bergh 1.13,0a 2140 5.35 110 000 Åge Hornline Mellby Vargtass
2014-07-19 Ax 5 Jeppas Maxi v Varenne - Absolutely Perfect Torbjörn Jansson Robert Ekström 1.12,6a 2140 1.89 110 000 Acriter Naglo' del Nord
2014-07-12- År 4 K.L.M. Buymethemoon h Pine Chip - K.L.M.See Bye Fly Erik Adielsson Anders L Wolden 1.12,0a 1640 5.58 110 000 Curtsy Hanover Twigs Voici
2014-07-05 Hd 3 Nescafe h Daguet Rapide - Nuit d'Aunou Örjan Kihlström Reijo Liljendahl 1.12,7a 2140 8.20 110 000 Nimbus C.D. Naglo' del Nord
2014-07-02 L 2 Highspeed Call v From Above - Love Call Carl-Erik Lindblom Nicklas Pettersson 1.11,4a 1640 3.69 110 000 Curtsy Hanover Gitano
2014-06-22 Kr 1 Royal Fighter h Varenne - Fröken Julie Jennifer Tillman Per K Eriksson 1.11,5a 2140 5.97 110 000 Eketorpets Tess Keeping Julia
2014-06-14 Bo 5 O.P.'s Flirt h Flirtin Man - Jobi Nhorse Örjan Kihlström Markus Pihlström 1.13,3a 2140 3.34 110 000 Mellby Vargtass Paying Guest
2014-06-08 Bj 4 Ruth Reerstrup s Carmody Lobell - Diva Reerstrup Bo Westergaard Bo Westergaard 1.13,6a 2100 15.35 105 000 You Talking to Me Nozler
2014-06-07 Ös 3 Caramella B.F. s Amer I Can - Frida Filiokus Ulf Ohlsson Reijo Liljendahl 1.14,2a 2609 6.36 110 000 My Ovi Vacqueyras
2014-05-31 Mp 2 Costatantisoldi v Revenue - Pandea d'Este Torbjörn Jansson Risto Airaksinen 1.13,1a 2140 6.03 110 000 Vici Lane Finish Future
2013-05-17 G 1 Betterthancheckers h Donato Hanover - Armbro Domino Jorma Kontio Timo Nurmos 1.11,4a 1609 2.15 110 000 Rocket Zet Knifetown Action
2014-05-11 Ch 8 Race Cowboyland h Legendary Lover K - Välg Cowboyland Morten Friis John Friis 1.13,2a 2000 103.31 120 992 VästerboontheNews State of Liberty
2014-05-10 U 7 Max de Lux h Tap In - Maxie Mara Erik Adielsson Martin Westerlund 1.14,8a 2640 29.40 110 000 Bicc's Hotshot Paying Guest
2014-05-03 Ö 6 B.B.S.Sugarlight v Super Light - Sugarsweet Sid Peter Untersteiner Fredrik Solberg 1.12,1a 2100 1.72 110 000 Rocket Zet Junior Troy
2014-04-26 Å 5 Royal Fighter h Varenne - Fröken Julie Jennifer Tillman Per K Eriksson 1.11,4a 1640 34.98 110 000 K.L.M.Buymethemoon Handsome Knight
2014-04-20 Ro 4 B.B.S.Sugarlight v Super Light - Sugarsweet Sid Peter Untersteiner Fredrik Solberg 1.13,2a 2140 1.25 110 000 Eros Tooma Ponziopilato Stra
2014-04-12 E 3 K.L.M. Buymethemoon h Pine Chip - K.L.M. See Bye Fly Kenneth Haugstad Anders Wolden 1.12,1a 1640 22.76 110 000 Sandra Volo Photoshop
2014-04-05 J 2 Twin's Fairytail h Orlando Vici - Mint Hornline Johnny Takter Lars I Nilsson 1.13,9a 2640 1.61 110 000 Race Cowboyland Alfas da Vinci
2014-03-22 Mo 1 More Than Enough v Coktail Jet - Enough is Enough Jeppe Juel Jeppe Juel 1.14,3a 2140 3.00 112 371 Sejr Gammelsbæk Creek's Star
2014-03-15 Å 6 Sahara Fairytale s Viking Kronos - Sahara Shadow Adrian Kolgjini Lutfi Kolgjini 1.13,8a 2640 7.97 110 000 Navigator Sib Rooibos
2014-03-08 F 5 Queasy  v Donato Hanover - Marinated Herring Örjan Kihlström Stefan Hultman 1.11,6a 1640 7.51 110 000 Pave the Way Polar L.B.
2014-03-01 Kr 4 Leonas Kaiser h Enjoy Lavec - Maxi Kimberley Oskar Svanberg Oskar Svanberg 1.14,1a 2140 9.48 110 000 Checco Boko Zanimede
2014-02-22 G 3 Rooibos h Rotation - Miss Tessami Björn Goop Björn Goop 1.15,8a 2640 5.90 110 000 Costatantisoldi Aaron Boko
2014-02-15 Ax 2 Mr Pellegrino v San Pellegrino - Margate Andre Bakker Veronica Haglund 1.13,8a 1640 6.94 110 000 Caddie Geisha Rocket Zet
2014-02-01 J 1 Twitter v Offshore Dream - Face for Ever Björn Goop Björn Goop 1.13,8a 2140 3.73 110 000 Perfect Power Paparazzi
2014-01-25 B 6 Mr Vox v Dexter Frontline - Dancing Vox Tomas Pettersson Krister Jakobsson 1.15,1a 2140 43.90 110 000 Navigator Sib Such a Feeling
2014-01-18 Å 5 Rooibos h Rotation - Miss Tessami Torbjörn Jansson Björn Goop 1.15,3a 2640 5.46 110 000 Mr Fitch Dream Duo
2014-01-11 S 4 Donttellmeanymore v Andover Andover - Possesive Lilly Kenneth Haugstad Niklas Robertsson 1.12,7a 1640 3.39 110 000 Queasy Real Showman
2014-01-04 Hd 3 VästerboontheNews v Credit Winner - Sandra Dime Peter Ingves Petri Puro 1.12,5a 2140 3.94 110 000 M.T.Fortune Winner Elit Håleryd
2013-12-28 Ax 2 Kalle v Smok'n Lantern - Burning Desire Dagfinn Aarum Dagfinn Aarum 1.14,7a 2640 9.08 110 000 Kazire de Bob Rooibos
2013-12-21 B 1 Peaberry v Fast Photo - Elderberry Jennifer Tillman Henrik Larsson 1.14,3a 1640 3.21 110 000 Brisco Boko Rico Follo
2013-12-14 Å 5 By Air v From Above - Come Fly With Me Örjan Kihlström Robert Bergh 1.13,2a 2140 3.73 110 000 Mellby Viking Keeping Julia
2013-12-07 Ve 4 Bret Boko v Yankee Glide - Simb Capi Ari Moilanen Markku Nieminen 1.16,5a 2100 7.52 105 292 Funny Farm A.Hannibal
2013-11-30 J 3 Claes Boko h Varenne - Salma Boko Erik Adielsson Stig H Johansson 1.11,9a 1640 5.59 110 000 Real Showman Queen's Delight
2013-11-23 G 2 Mellby Amiral v Dream Vacation - Keep on Moving Johan Untersteiner Roger Walmann 1.13,7a 2140 1.95 110 000 Dellvann Eros Tooma
2013-11-09 Hd 1 Huge Star v Juliano Star - Huge Goal Flemming Jensen Flemming Jensen 1.15,2a 2640 6.47 110 000 M.T.Fortune Winner Narold Vox
2013-11-02 E 6 Prey Frontline v Love You - Ritzy Girl Ulf Ohlsson Petri Salmela 1.11,3a 1640 1.82 80 000 Ingen tväa, dött lopp Pioneer F.H.
    Open Mind Bi h Andover Hall - No Nonsense Woman Jorma Kontio Reijo Liljendahl 1.11,3a 1640 2.23 80 000 om första plats  
2013-10-16 J 5 Laurier Dag v Love You - Jingle Sund Robert Bergh Robert Bergh 1.13,9a 2140 1.49 110 000 Pioneer F.H. Kricken C.D.
2013-10-19 Ro 4 Open Mind Bi h Andover Hall - No Nonsense Woman Örjan Kihlström Reijo Liljendahl 1.14,0a 2140 4.21 110 000 Bret Boko Knifetown Action
2013-10-12 Å 3 Zjanti River h Toss Out - Green Grove Åke Svanstedt Åke Svanstedt 1.11,6a 1640 6.34 110 000 K.L.M.Buymethemoon Onice Axe
2013-10-05 B 2 Laurier Dag v Love You - Jingle Sund Robert Bergh Robert Bergh 1.14,3a 2640 2.80 110 000 Narold Vox Long Night
2013-09-21 Å 1 Call Me Hanover h Kadabra - Chiptease Johnny Takter Marcus Lindgren 1.12,7a 2140 10.21 110 000 Västerbo HighFlyer Elit Håleryd
2013-09-14 F 5 October Kronos h Varenne - NordicGoldNovember Adrian Kolgjini Lutfi Kolgjini 1.11,1a 1640 4.82 110 000 Rite on Win Lazer Broline
2013-09-07 Bs 4 Ulm Karsk v Scarlet Knight - Nova Karsk Mattias Djuse Anna Forssell 1.13,4a 2140 8.19 110 000 Långarsbo Blixten Quangaroo Zet
2013-08-31 J 3 Alamo Boko h S J's Photo - Andiamo Flemming Jensen Flemming Jensen 1.14,3a 2640 1.62 110 000 October Kronos Lazer Broline
2013-08-24 B 2 Västerbo HighFlyer v Look de Star - Västerbo Highclass Daniel Redén Daniel Redén 1.13,6 2140 5.09 110 000 Pink Elephant Tresor d'Inverne
2013-08-10 Sk 1 Oracle Kronos h Kadabra - Gala Aas Ulf Ohlsson Jan-Olov Persson 1.11,5a 1640 5.20 110 000 Ulm Karsk Greenstar
2013-08-03 7 Overtaker by Sib v Civil Action - Nilema Frost Johan Untersteiner Roger Walmann 1.13,0a 2140 2.96 110 000 Stein Daylight Namale Kronos
2013-07-27 H 6 Ulm Karsk v Scarlet Knight - Nova Karsk Mattias Djuse Anna Forssell 1.11,5a 1640 4.70 110 000 Captivating Ås Ybanos
2013-07-20 Ax 5 Le Mat v Juliano Star - La Concours Robert Bergh Robert Bergh 1.12,2a 2140 2.09 80 000 Ingen 2:a, dött Jitanes
    Avanti L.M. h Love You - Orchide Hornline Bo Falsig Bo Falsig 1.12,2a 2140 33.85 80 000 lopp om 1:a plats  
2013-07-17 D 4 Zeuxis Hornline v San Pellegrino - Parodie Royale Ulf Ohlsson Märta Alkerud 1.14,5a 2140 53.02 110 000 Ardi Boko Across the Bridge
2013-07-13 År 3 Estrella Dorada s Gidde Palema - Lovely Hornline Kim Eriksson Göran B Andersson 1.11,3a 1640 7.47 110 000 Mr Jef Fior Jitanes
2013-07-06 Hd 2 Le Mat v Juliano Star - La Concours Örjan Kihlström Robert Bergh 1.13,8 2640 1.80 110 000 Sem Jafet Mr Jef Fior
2013-06-23 Kr 1 Cesar Duo h Super Arnie - Salima Om Erik Adielsson Olavi Niemi 1.11,3a 1640 13.41 110 000 Real Showman Pampas S.I.R.
2013-06-15 Bo 5 Le Mat v Juliano Star - La Concours Robert Bergh Robert Bergh 1.15,8 2640 2.06 110 000 Ninepoints Charlie Valiant Kemp
2013-06-09 Ch 4 No Deal h Earthquake - Eli Split Johnny Takter Flemming Jensen 1.12,3a 2000 2.09 117 597 Jitanes Attrape Moi
2013-06-08 Ös 3 Caddie Gallant h Love You - Dixie Lavec Jorma Kontio Timo Nurmos 1.13,3a 2140 2.48 110 000 Up Up and Away Captivating Ås
2013-06-01 Mp 2 Abborren s Love You - Makrill Jorma Kontio Timo Nurmos 1.13,8 2640 6.49 110 000 Aega Band Arazi Boko
2013-05-18 G 1 Democrat v Pearsall Hanover - Sugar Dream Per Lennartsson Catarina Lundström 1.10,6a 1609 1.78 110 000 Keep Well Up Up and Away
2013-05-16 Å 7 Havbergs Mimi s Skogans Orlov - Maritima Girl Erik Adielsson Sören Bertilsson 1.12,8a 2140 6.72 110 000 Parodie Candor Hall
2013-05-12 Bj 6 Please Perfect h Ens Snapshot - Perfect Cowboyland Thomas Uhrberg Steen Juul 1.14,7a 2100 7.98 119 030 Berlusconi Millstone
2013-05-11 5 Caddie Gallant h Love You - Dixie Lavec Jorma Kontio Timo Nurmos 1.14,7 2650 1.64 110 000 Northern Spy Armani Trot
2013-05-04 Ö 4 Mr Chicago h Cantab Hall - Zeta Jones Åke Svanstedt Åke Svanstedt 1.11,9a 1609 4.78 110 000 Credit Fayline Borga Baron
2013-04-27 Ve 3 Ginger Belle s Here Comes Joey - Tracy Björn Goop Risto Airaksinen 1.13,4a 2100 5.50 87 743 Pike River Tomorrowland
2013-04-27 U 2 Dead Wood v Backstreet Guy - Vårdis Krister Söderholm Urban Engdelius 1.14,7a 2140 17.59 110 000 Stein Daylight Armani Trot
2013-04-13 F 1 El Mago Pellini h Chocolatier - My Intuition Lutfi Kolgjini Lutfi Kolgjini 1.13,6a 2140 7.81 110 000 Fighter Gull Democrat
2013-04-06 Mp 8 Rocky Winner h Credit Winner - Level Fortytwo Åke Svanstedt Åke Svanstedt 1.12,1a 1640 1.61 110 000 Mosaique Face Dragon Tooma
2013-03-31 Ro 7 Indescribable s Scarlet Knight - Crudelia Spin Björn Goop Stefan Melander 1.13,9a 2140 6.84 110 000 By Air Ginger Belle
2013-03-23 J 6 Beatles v Love You - Shesellseashells Erik Adielsson Michael Lönborg 1.15,2 2640 10.85 110 000 Elit Håleryd Prada Secret
2013-03-16 Mo 5 Nonstop Sas h Diamond Way - Image of Beauty Öystein Tjomsland Öystein Tjomsland 1.15,1a 1640 12.86 89 272 Ingen 2:a, dött Pavie Vang
    Breedlove v Love You - Shewillblowuaway Örjan Kihlström Kari Lähdekorpi 1.15,1a 1640 1.38 89 272 lopp om 1:a plats  
2013-03-09 S 4 Havbergs Mimi s Skogans Orlov - Maritima Girl Erik Adielsson Sören Bertilsson 1.13,3a 2140 5.23 110 000 Caddie Gallant Oolong
2013-03-02 B 3 Breedlove v Love You - Shewillblowuaway Björn Goop Kari Lähdekorpi 1.15,9 1640 3.95 110 000 Benskins Tambur
2013-02-23 Kr 2 Middle East v Express Ride - East Is East Erik Adielsson Kari Lähdekorpi 1.15,4 2140 13.81 110 000 Global Mazerine Pioneer F.H.
2013-02-09 J 1 Luringen Palema v Gidde Palema - Maida Vale Lutfi Kolgjini Lars I Nilsson 1.12,9a 1640 3.17 110 000 First Jag Jitanes
2013-02-02 F 6 Art on Line v Rite On Line - Lass Fleur Mikko Aho Mikko Aho 1.15,2a 2640 12.84 110 000 Quangaroo Zet Avanti L.M.
2013-01-26 Hd 5 Mr Fitch v Tap In - Anakena Conrad Lugauer Conrad Lugauer 1.14,7 2140 4.26 110 000 Prada Secret Elit Håleryd
2013-01-19 G 4 Oolong h Viking Kronos - Dimbula Örjan Kihlström Stefan Hultman 1.16,3a 2640 7.52 110 000 Keso Aeronaut
2013-01-12 Å 3 Breedlove v Love You - Shewillblowuaway Johnny Takter Kari Lähdekorpi 1.13,0a 1640 12.94 110 000 Sanssouci Mr Fitch
2013-01-05 B 2 Wariner v Cromwell - Winnie Way Ulf Ohlsson Anders Wallin 1.16,7 2140 1.78 110 000 Canon Here to Rock F.
2012-12-22 Ax 1 More than Enough v Coktail Jet - Enough is Enough Jeppe Juel Jeppe Juel 1.12,7a 1640 4.40 110 000 Prada Secret Avanti L.M./ Umbriel
2012-12-15 Ro 5 Udo's Oiler v Orlando Vici - Carmela Kemp Robert Bergh Robert Bergh 1.16,4 2640 3.59 110 000 Overtaker by Sib Flip a Coin
2012-12-08 Å 4 Digital Darling s Super Photo Kosmos - My Darling Örjan Kihlström Stefan Melander 1.14,0a 2140 2.49 110 000 Overtaker by Sib Fighter Gull
2012-12-01 B 3 Good Speed v Rite On Line - Jenina Lasse Punkari Anna Forssell 1.14,4a 2140 4.60 110 000 Wariner Chainier
2012-11-24 J 2 Udo's Oiler v Orlando Vici - Carmela Kemp Örjan Kihlström Robert Bergh 1.14,9 2640 2.48 110 000 Gangster Advice Pif
2012-11-10 Hd 1 Dragon Tooma v Tom Ridge - Falnos Gaiety Jennifer Tillman Henrik Larsson 1.11,1a 1640 12.40 110 000 Burning Line Gral Bonnies Maggie
2012-10-27 J 5 Pingus Vang v S J's Photo - New Wonder Flemming Jensen Flemming Jensen 1.13,6a 2140 6.50 110 000 Jumble Ås Arazi Boko
2012-10-20 B 4 Rite Key v Rite On Line - Com Baby Per Linderoth Robert Bergh 1.12,3a 1640 15.75 110 000 Hallelujamoment F. Tofu
2012-10-13 Å 3 Aristocat Boko v From Above - Big Blue Kitten Åke Svanstedt Åke Svanstedt 1.15,3a 2640 1.86 110 000 Caliber T.T. Pingus Vang
2012-10-06 H 2 Pine Alone v Pine Chip - Equita Åke Svanstedt Åke Svanstedt 1.13,9a 2140 11.48 110 000 Stormysky Good Speed
2012-09-22 F 1 Stormysky h Andover Hall - Not a Spacecase Erik Adielsson Stig H Johansson 1.12,2a 1640 4.64 110 000 Onion F.H. Allaballakaitoz
2012-09-15 Å 5 Tidied Accelerator h Yankee Glide - Cookout Stefan Melander Stefan Melander 1.13,5a 2140 5.83 110 000 Prada Secret Vici Lane
2012-09-08 Sk 4 Ed You v Love You - Lancia Brick Bo Eklöf Olle Carlsson 1.11,8a 1640 4.87 110 000 Ariel Boko Makes People Talk
2012-09-01 J 3 Joker Stursk v Rotation - Ariel Stursk Torbjörn Jansson Torbjörn Jansson 1.12,1a 1640 4.80 110 000 Luringen Palema Oberon F.H.
2012-08-25 B 2 Hallelujamoment F. v Egon Lavec - Dreaming Per Lennartsson Per Lennartsson 1.12,8a 2140 21.49 110 000 Rite Key Tidied Accelerator
2012-08-11 Ö 1 French Destiny h Love You - Fling Örjan Kihlström Erik Killingmo 1.14,2a 2100 27.39 110 000 Caliber T.T. Jeppas Hugo
2012-08-04 8 Balticas Yahoo h Jag de Bellouet - Quanda Örjan Kihlström Ingemar Croon 1.11,9a 1640 6.95 110 000 Citrin Kalypso Face
2012-08-01 S 7 Going for Gold Zaz h Scarlet Knight - Spritte Zaz Jorma Kontio Timo Nurmos 1.14,3a 2140 3.22 110 000 Allaballakaitoz Quick Razz
2012-07-28 Bs 6 Mugger M.M. v Pearsall Hanover - Nikita Degato Torbjörn Jansson Morten Waage 1.13,7a 2140 7.18 110 000 Electra Sund Justfixit
2012-07-21 Ax 5 Ardi Boko h Juliano Star - Ardi Boko Jorma Kontio Timo Nurmos 1.11,7a 1640 2.34 110 000 Stormysky Truculent
2012-07-14 År 4 Jacques h Jag de Bellouet - Eja Napa Björn Goop Björn Goop 1.14,9a 2140 19.75 110 000 Pure Vacation Quick Razz
2012-07-07 Hd 3 Montgomery Gel v Jag de Bellouet - Com Nina Jorma Kontio Timo Nurmos 1.13,3a 2640 6.43 110 000 Danne Fame Mr Jef Fior
2012-06-27 L 2 Borga Baron v Windsong's Legacy - Armbro Acorn Tony Wallin Camilla Strandäng 1.13,4a 2140 11.11 110 000 Quick Razz Ouch
2012-06-24 Kr 1 Perfect Toll h Alf Palema - Tvindas S. Åke Svanstedt Åke Svanstedt 1.11,0a 1640 1.84 110 000 Hamras One More Wiss Rambo
2012-06-16 Bo 6 B.W.L.Champion v Pine Chip - Lovely Ville Karhulahti Petri Salmela 1.15,7a 2640 10.46 110 000 Pandora Girl Flip a Coin
2012-06-10 Ch 5 Aida Boko s From Above - Staro Almighty Hugo Langeweg J:r Hugo Langeweg J:r 1.13,5a 2000 3.12 109 372 Your Love Lois Malt Whisky
2012-06-09 Ös 4 Long Night h Scarlet Knight - So Long Farewell Ulf Ohlsson Stefan Melander 1.11,6a 1640 26.39 110 000 Ed You Chanel Håleryd
2012-06-02 Mp 3 Montgomery Gel v Jag de Bellouet - Com Nina Ulf Ohlsson Timo Nurmos 1.15,5a 2640 35.09 110 000 First Lane Natural Wonder
2012-05-30 Å 2 Quality Control h Home Alone - Bianca Tim Åke Svanstedt Åke Svanstedt 1.14,4a 2140 2.03 110 000 M.T.Big Business Jacques
2012-05-19 G 1 Inhibited h Scarlet Knight - Joda Lesdelles Örjan Kihlström Stefan Melander 1.13,5a 2140 2.82 110 000 Lilljeppe Justfixit
2012-05-12 D 6 Parkin v Tap In - La Bigi Henrik Svensson Henrik Svensson 1.14,0a 2640 3.30 110 000 Burning Line Gral Belgrado
2012-05-10 Å 5 Exdream v Dreamaster - Excelle Peter Ingves Veijo Heiskanen 1.13,2a 1640 8.22 110 000 Henke Diablo Online d'Amour
2012-05-05 Ö 4 Mr Picolit h Scarlet Knight - Good Enough Åke Svanstedt Åke Svanstedt 1.14,7a 2100 1.28 110 000 Borga Baron Lets Go On
2012-04-28 Ve 3 Dojana Komp s Spotlite Lobell - Dione Komp Mika Forss Aleksi Kytölä 1.13,6a 2100 5.51 10 000€ Wired Explosion Sunrise Lover
2012-04-28 U 2 Liability v Coktail Jet - Heavy Connection Ulf Ohlsson Anders Lindgren 1.12,5a 1640 17.63 110 000 Elora Hanover Emma Nips
2012-04-14 S 1 Donttellmewhattodo h Offshore Dream - Possesive Lilly Per Lennartsson Per Lennartsson 1.13,8a 2140 4.22 110 000 Inhibited Dicey Spicey
2012-04-07 Ro 6 Friction h Scarlet Knight - Hermit Lady Stefan Melander Stefan Melander 1.11,1a 1640 4.75 110 000 Mafioso Going Southwind
2012-03-31 J 5 Quality Control h Home Alone - Bianca Tim Peter Ingves Åke Svanstedt 1.13,5a 2140 17.59 110 000 Beatles Main Kronos
2012-03-24 E 4 Armando Kievitshof h Ganymede - Continental Lobell Lutfi Kolgjini Lutfi Kolgjini 1.13,8a 2640 7.55 110 000 Nimbus Hackstable Jaguar Ruda
2012-03-10 Kr 3 Global Manhattan h Love You - Devilish Yankee Åke Svanstedt Åke Svanstedt 1.14,4a 2140 5.30 110 000 Exdream Online d'Amour
2012-03-03 Ax 2 Armando Kievitshof h Ganymede - Continental Lobell Lutfi Kolgjini Lutfi Kolgjini 1.13,3a 1640 11.31 110 000 Lotus Elan Persos on Line
2012-02-18 B 1 Vincent du Ling h Jag de Bellouet - Volita du Ling Jorma Kontio Timo Nurmos 1.15,7a 2140 2.60 110 000 Mafioso Jaguar Ruda
2012-02-11 Hd 7 Gigant Slugger v Gigant Neo - Aida Slugger Stefan Persson Kent S Larning 1.14,4a 2140 10.16 110 000 Tion Medon Sisu Admiral Sea
2012-04-04 Mp 6 Tion Medon Sisu v Kadabra - Strategic Victory Björn Goop Marcus Lindgren 1.14,0a 1640 9.14 110 000 Friction True Advantage
2012-01-28 J 5 No Fear Elkär v Chipmate - Evita Elkär Johnny Takter Michael Lönborg 1.15,3a 2640 7.37 110 000 Relax Jet Isalus
2012-01-21 B 4 Calvados Crane h Turbo Sund - Ållgis Frelinge Ulf Eriksson Peter Eriksson 1.12,8a 1640 2.88 110 000 Beckman Lotus Elan
2012-01-14 Å 3 Global Manhattan h Love You - Devilish Yankee Peter Ingves Åke Svanstedt 1.13,8a 2140 6.43 110 000 Gigant Slugger Global Knight
2011-12-31 Hd 2 Gigant Slugger v Gigant Neo - Aida Slugger Stefan Persson Stefan Persson 1.13,9a 1640 20.08 110 000 Freeman T.Porter Pinocchio H.J.
2011-12-17 Å 1 Beretta Avanti v Jam Pridem - Amira Åke Svanstedt Åke Svanstedt 1.14,7a 2140 2.97 110 000 Danne Fame Ego Sånna
2011-12-10 Ö 5 Wee Catch Diamond h Diamond Way - Wee Caitlin Lutfi Kolgjini Lutfi Kolgjini 1.14,6a 1609 3.69 110 000 Cayenne Käbb Mad Image
2011-12-03 Ax 4 Sacha du Varlet v Laetenter Diem - Hera du Varlet Åke Svanstedt Åke Svanstedt 1.16,7 2640 3.84 110 000 Kalle Quivivra Ritano Freight
2011-11-30 S 3 Jasmine Broline s Lindy Lane - Nonchalant Hoss Peter Untersteiner Peter Untersteiner 1.13,2a 1640 7.00 110 000 Somekindacatch Jeppas Hugo
2011-11-26 J 2 Wee Catch Diamond h Diamond Way - Wee Caitlin Lutfi Kolgjini Lutfi Kolgjini 1.13,8a 2140 8.68 110 000 Tion Medon Sisu Nanok Djuhm
2011-11-19 F 1 Famous Fayline v From Above - Dream Fayline Per Lennartsson Per Lennartsson 1.12,3a 1640 11.61 110 000 Nantucket Sacha du Varlet
2011-10-29 J 5 Saston h Kesaco Phedo - Jardise Örjan Kihlström Stefan Melander 1.13,3a 2640 1.69 110 000 New Line Beretta Avanti
2011-10-22 Ro 4 Calvados Crane h Turbo Sund - Ållgis Frelinge Peter Eriksson Peter Eriksson 1.11,4a 1640 5.98 110 000 Opal Hall Aloe Vera
2011-10-19 S 3 Pitch Command v Scarlet Knight - Magyare Turgot Örjan Kihlström Stefan Melander 1.16,3 2640 2.64 110 000 Chilly Willy Mix Lex Pepper
2011-10-15 Å 2 Jackal Face v Viking Kronos - Hazel Sund Johnny Takter Helena Burman 1.13,4a 2140 3.19 110 000 O.U.Glide Harry Haythrow
2011-10-08 G 1 Francais du Gull h Jag de Bellouet - Tantiem Gull Erik Lindegren Erik Lindegren 1.14,9 2640 4.89 110 000 Pitch Command Helge Palema
2011-09-17 Ä 5 Mellby Sambuca v From Above - Jolly Holiday Åke Svanstedt Åke Svanstedt 1.11,4a 1640 2.72 110 000 Harry Haythrow Jackal Face
2011-09-10 Bs 4 Nantucket h Viking Kronos - Malabar Lady Örjan Kihlström Stefan Hultman 1.14,0a 2140 1.56 110 000 Zwack Parkin
2011-09-03 J 3 Mellby Sambuca v From Above - Jolly Holiday Åke Svanstedt Åke Svanstedt 1.13,6a 2640 1.95 110 000 Legacy Kronos Ewe Palema
2011-08-27 B 2 Pitch Command v Scarlet Knight - Magyare Turgot Örjan Kihlström Stefan Melander 1.15,3 2640 5.76 110 000 Credit Tabac Ingas Hurricane
2011-08-13 Sk 1 Muskelmann G.T. v Muscles Yankee - Aino Lady John Östman Trine Hansen 1.14,2a 2140 10.92 110 000 Yosemite Boko Jagger Broline
2011-08-06 7 Zjanti River h Toss Out - Green Grove Carl-Erik Lindblom Kari Lähdekorpi 1.13,5a 2140 21.93 110 000 Pitch Command Yosemite Boko
2011-07-30 H 6 Nantucket h Viking Kronos - Malabar Lady Örjan Kihlström Stefan Hultman 1.11,5a 1640 3.58 110 000 El Sueco Orlando Croft
2011-07-23 Ax 5 Montgomery Hill v S J's Photo - Funny Hill Flemming Jensen Flemming Jensen 1.14,1a 2140 3.14 110 000 Royal Neo Ågårds Ludde
2011-07-16 År 4 Kaffir Face v Dahir de Prelong - Elegance O.K. Lutfi Kolgjini Lutfi Kolgjini 1.14,0a 2140 3.89 110 000 Hunter Brodde Goldomaster
2011-07-09 Hd 3 Boman h Center Field - Solitude Peter Ingves Åke Svanstedt 1.15,2 2640 30.14 110 000 Wiss Pen Pelle Pirat
2011-06-29 L 2 Up Date Hoss h Classic Response - Celebration Ride Åke Svanstedt Åke Svanstedt 1.14,1a 2140 4.63 110 000 Lollo Jet Stimulus
2011-06-26 Kr 1 Staro Divine s Juliano Star - Keystone Vivacious Riccardo Bianchi Petri Puro 1.10,4a 1640 5.72 110 000 Marshal Hackstable Calvin Fortune
2011-06-18 Bo 5 Ozzy Ness v Malabar Circle Ås - Etta Ness Bo Eklöf Tomas Worrsjö 1.14,3a 2140 14.62 110 000 Callela Benefit Yankee T.L.
2011-06-12 Ch 4 M T Big Business v Buvetier d'Aunou - Pine Patch Rene Kjär Morten Juul 1.13,0a 2000 26.75 109 665 Gossip's Winner No Dear Elkär
2011-06-11 Ös 3 Zwack v Fast Photo - Baronesse de Lex Åke Svanstedt Åke Svanstedt 1.12,0a 1609 2.08 110 000 Lucky Moment El Sueco
2011-06-04 Mp 2 Zingaro Transs R. h General November - In Live November Torbjörn Jansson Diederik Meilink 1.14,4 2640 4.97 110 000 Royal Neo Carmenere
2011-05-21 G 1 Royal Neo v Gigant Neo - Hoot Freight Daniel Olsson Jonny Lehrberg 1.14,5a 2140 7.11 110 000 Big River Supreme Chiara Sisu
2011-05-14 7 Staro Dixieland v Supergill - Emma Gee San Erik Adielsson Stig H Johansson 1.13,6a 1640 1.46 110 000 Growup Ozzy Ness
2011-05-12 Å 6 Orali h Great Challenger - Action Elpin Jeppe Juel Jeppe Juel 1.12,9a 2140 1.72 110 000 Niller Danley
2011-05-11 S 5 Helge Palema v Gidde Palema - Ingela Palema Per Lennartsson Åke Svanstedt 1.14,8 2640 3.74 110 000 Dunder Nalan Pamona
2011-05-07 Ö 4 Dreamalittledream s Kadabra - Doin'The Town Åke Svanstedt Åke Svanstedt 1.12,4a 1609 3.93 110 000 Growup Exceptional Kemp
2011-04-30 U 3 Calvados Crane h Turbo Sund - Ållgis Frelinge Peter Eriksson Peter Eriksson 1.13,1a 2140 16.53 110 000 Indigo Broline Sir Holger
2011-04-23 Ro 2 Marshal Hackstable v Power to Charm - Melodic Hackstable Jennifer Tillman Stefan P Pettersson 1.11,3a 1640 4.19 110 000 Sundsvik Saigon Alvena Nonstop
2011-04-09 S 1 Yukon Boko v Viking Kronos - Shania Boko Johnny Takter Lutfi Kolgjini 1.15,8a 2640 15.17 110 000 Wiss Rambo Marshal Hackstable
2011-04-02 B 8 Ester Zonett s Pine Chip - Via de Vrie Per Lennartsson Åke Svanstedt 1.14,7a 2140 11.01 110 000 Rafting Meslois Leo on Line
2011-03-26 E 7 Nelle Pelle v Revenue - Farmer Pride Jorma Kontio Timo Nurmos 1.15,0 2140 8.05 110 000 Incredible Accent Jasper Lane
2011-03-19 J 6 Conrads Linsan s Malabar Circle Ås - Cilla Håleryd Åke Svanstedt Åke Svanstedt 1.12,1a 1640 3.85 110 000 Slevin Kelevra Lover Shade
2011-03-16 S 5 Jasper Lane v Lindy Lane - Jalna Jan-Åke Hoas Jan-Åke Hoas 1.14,3 2140 20.10 110 000 Incredible Accent Felix Vingboons
2011-03-05 Ax 4 Orali h Great Challenger - Action Elpin Jeppe Juel Jeppe Juel 1.15,4a 2140 6.87 110 000 I Saw You Tjacke Gold
2011-02-26 B 3 Stay the Night h Ride the Night - Stayslinger Bo Eklöf Daniel Wikberg 1.15,0a 2140 4.84 110 000 Putte Topline Macho Gossip
2011-02-19 Kr 2 Ågårds Ludde h Alf Palema - Nina Pay Åke Svanstedt Åke Svanstedt 1.13,3a 1640 1.77 110 000 Ultradidact F. Louisville Ås
2011-02-05 Mp 1 Indigo Broline v Yankee Glide - Armbro Smile Åke Svanstedt Åke Svanstedt 1.13,3a 1640 3.18 110 000 Staro Dixieland Domino Eson
2011-01-29 Hd 6 Jealous Broline v Yankee Glide - Hoof Hugs André Eklundh Thomas Uhrberg 1.14,4a 2140 2.68 110 000 Delvin Gold Beretta Avanti
2011-01-22 B 5 I'm Alone Face v Revenue - Nuclear Dust Jorma Kontio Svante Båth 1.13,0a 1640 4.23 110 000 Izara Trotteur
2011-01-15 Å 4 Jealous Broline v Yankee Glide - Hoof Hugs Thomas Uhrberg Thomas Uhrberg 1.13,8a 1640 1.88 110 000 Connery Pröjsarn
2011-01-08 J 3 Eliott Hall v Varenne - Dina Tempest Lutfi Kolgjini Lutfi Kolgjini 1.19,7 2640 2.40 110 000 Beretta Avanti Ultradidact F.
2011-01-02 F 2 Isak C.D. v Tap In - Syfröken Daniel Olsson Patrik O Sundberg 1.14,1a 1640 4.83 110 000 Pröjsarn Taste of Cocktail
2010-12-18 Å 1 Baht Launcher v Tap In - Josephine Launcher Björn Goop Olle Goop 1.15,7a 2140 6.11 110 000 Maxwell Mayday Isak C.D.
2010-12-11 B 5 I'm Alone Face v Revenue - Nuclear Dust Ulf Ohlsson Svante Båth 1.15,3a 2140 2.92 110 000 Zakeus Leo on Line
2010-12-04 Hd 4 Delvin Gold v Good As Gold - Delmos Per Nordström Mats Rånlund 1.13,2a 1640 12.60 110 000 Precious Value Montgomery Hill
2010-11-27 Ro 3 Sundsvik Saigon h Diamond Circle - V.G.Glory Girl Ville Karhulahti Rainer Björkroth 1.16,1a 2140 3.51 110 000 Carambole P. Ladies Man
2010-11-20 J 2 Eliott Hall v Varenne - Dina Tempest Johnny Takter Lutfi Kolgjini 1.15,6 2640 2.22 110 000 Nightlife la Marc Delvin Gold
2010-11-06 E 1 Maxwell Mayday v S J's Photo - Counting Crowns Stefan Söderkvist Kari Lähdekorpi 1.15,0a 2640 14.62 110 000 Eliott Hall Global Limousine
2010-10-30 J 4 Nanny Fine s Gill's Victory - Julie Parisienne Henrik Lönborg Henrik Lönborg 1.12,7a 1640 13.19 110 000 Practical Joke Zapdos Håjt
2010-10-23 B 3 Nahar v Love You - Mahonny Broline Per Lennartsson Per Lennartsson 1.15,7 2640 1.98 110 000 Unix Brodde Ester Zonett
2010-10-16 Å 2 Maxwell Mayday v S J's Photo - Counting Crowns Johnny Takter Kari Lähdekorpi 1.13,5a 2140 18.81 110 000 Ravello Practical Joke
2010-10-09 H 1 Rocky Race h Super Arnie - Etoile Race Leif Witasp Leif Witasp 1.12,6a 1640 3.17 110 000 Swift Triumph Tough Smash
2010-09-18 Å 5 Sir Holger v Fast Photo - Stephanie Eidol Örjan Kihlström Stefan Arvidsson 1.12,9a 2140 9.13 110 000 Yukon Boko Bart Sjöhammar 
2010-09-11 Mp 4 Caddie Eagle h Fast Photo - Kramer Chick Torbjörn Jansson Torbjörn Jansson 1.13,6 2140 5.54 110 000 Rocky Race Aces Majesty
2010-09-04 J 3 Dont Wear PJS s Kadabra - P.J.'s Nestle Örjan Kihlström Roger Walmann 1.12,3a 1640 3.52 110 000 Mysterious Bart Sjöhammar
2010-08-28 B 2 Avanto v Gentle Star - Towanda Jorma Kontio Åke Svanstedt 1.13,6a 2640 17.45 110 000 Jetliner Manna
2010-08-14 Sk 1 Chakir v Buzzin Brian - Neva Toy Per Gustafsson Mattias Berglund 1.13,8a 2140 39.21 110 000 Year One Veikko Hornline
2010-08-07 S 6 Practical Joke v Malabar Circle Ås - Hera d'Isques Bo Falsig Bo Falsig 1.11,3a 1640 34.75 110 000 Blue Rock Dont Wear PJS
2010-07-31 Bs 5 Bachelores Dream s Credit Winner - Testebo Lady Sören Eriksson Thomas Lönn 1.12,6a 2140 5.30 110 000 Reach de Vandel Victory Hill
2010-07-24 Ax 4 Nisse Bean v Foreign Office - Forever Bean Claes Sjöström Allan Wahlén 1.15,8 2640 5.19 110 000 Pinepower Rose Global Limousine
2010-07-17 År 3 Crown's Banker v Wall Street Banker - Crowns Jolie Bo Westergård Bo Westergård 1.12,9a 1640 2.65 110 000 Saint Cloud Verdi Boko
2010-07-10 Hd 2 Pinepower Rose v Pine Chip - Valley Rose Torbjörn Jansson Diederik Meilink 1.13,9 2140 1.83 110 000 Voodoo Hornline Verdi Boko
2010-06-27 Kr 1 Ågårds Lars h Enjoy Lavec - L.A.Woman Åke Svanstedt Åke Svanstedt 1.12,0a 1640 2.93 110 000 Pinepower Rose Odessa Santana
2010-06-19 Bo 4 Caballion h Kesaco Phedo - Lady Brick Fredrik B Larsson Henrik Larsson 1.14,6a 2140 5.94 110 000 Monster Drive Exceptional Kemp
2010-06-12 Ös 3 Kundun Östervang h Extreme Aunou - Brunet Östervang Björn Goop Kari Lähdekorpi 1.15,4 2640 23.67 110 000 Niller Maggan S.E.
2010-06-05 2 Hardy Ribb v Super Arnie - Here She Comes Johnny Takter Michael Lönborg 1.12,4a 1640 7.55 110 000 Housequake Carambole P
2010-05-22 S 1 Lewis Om h Uronometro - Armbro Namesake Lutfi Kolgjini Lutfi Kolgjini 1.13,9 2140 15.98 110 000 Askö Toy Fram
2010-05-15 D 6 Bachelores Dream s Credit Winner - Testebo Lady Sören Eriksson Thomas Lönn 1.12,5a 1640 3.70 110 000 Sundbys Gidde Simb Robitaille
2010-05-13 Å 5 Fram v Glimmer - Kia Rozz Klaus Kern Klaus Kern 1.14,3a 2140 13.72 110 000 Reality Pride Quantum Oliver
2010-05-08 G 4 Youpie v Jobie Tempest - La Concours Åke Svanstedt Åke Svanstedt 1.11,8a 1609 2.20 110 000 King of Lace Hardy Ribb
2010-05-01 Ö 3 Conrads Garland v Armbro Trick - Karenina Lobell Åke Svanstedt Åke Svanstedt 1.14.1a 2100 2.14 110 000 Quantum Oliver Letter Writing
2010-04-24 U 2 Youpie v Jobie Tempest - La Concours Ove A Lindqvist Åke Svanstedt 1.13,6a 2140 3.36 110 000 Temazinc King of Lace
2010-04-10 Mp 1 Dresscode v Love You - Fat Mammy Brown Johnny Takter Pierre Svensson 1.13,4a 1640 8.76 110 000 Super Khan Youpie
2010-04-03 Ro 7 Rano v Rite On Line - Tina Yellow Ulf Ohlsson Ulf Ohlsson 1.14,9 2640 6.11 110 000 Yarrah Boko Ghastly Face
2010-03-27 J 6 Domino Eson v Running Sea - Dinett Eson Kenneth Haugstad Patrik Södervall 1.12,6a 1640 18.44 110 000 Hardy Ribb Robin K.
2010-03-20 Å 5 Cloria Victis v Zerberus - Jane Bee Veijo Heiskanen Veijo Heiskanen 1.14,7a 2140 4.62 110 000 Persos Seaman Utah Hornline
2010-03-06 J 4 Katjing v From Above - Call It a Dream Erik Adielsson Stig H Johansson 1.15,2 2640 3.02 110 000 Cloria Victis Vagabond Hornline
2010-02-27 Ax 3 Alien's Kiss v David Raymond - Momella Peter Untersteiner Peter Untersteiner 1.14,5a 1640 8.40 110 000 Count Harry Totti T.Dream
2010-02-20 B 2 Persos Seaman v Running Sea - Persos Sandra Örjan Kihlström Kari Lähdekorpi 1.15,7a 2140 3.02 110 000 Count Harry Rano
2010-02-06 Hd 1 Ridgehead Cahore v Buvetier d'Aunou - Love Queen Lutfi Kolgjini Lutfi Kolgjini 1.14,6a 2140 1.80 110 000 Domino Eson Quantum Kalypso
2010-01-30 Mp 6 Trim h Daguet Rapide - In Shape Björn Goop Olle Goop 1.15,8a 2140 9.61 110 000 Frillan Filiokus Paris Turf S.L.
2010-01-23 Å 5 Manhattan D.K. v Nikki Raun - Tiffany Erik Adielsson Michael Lönborg 1.13,9a 1640 2.67 110 000 Zlatan Bob Carambole P.
2010-01-16 B 4 Gims Madde s Nordin Hanover - Gims Probban Per Linderoth Lasse Edlund 1.13,1a 1640 36.32 110 000 B.W.L.Champion O'Brian Index
2010-01-09 Kr 3 Ridgehead Cahore v Buvetier d'Aunou - Love Queen Lutfi Kolgjini Lutfi Kolgjini 1.16,4 2140 1.93 110 000 Utah Hornline Staro Capricorn
2010-01-02 Ax 2 Karbo Cake v Beseiged - Elegance Rose Tommy Karlstedt Kari Lähdekorpi 1.17,2 2640 8.35 110 000 Cloria Victis Trim
2009-12-19 Å 1 Ridgehead Cahore v Buvetier d'Aunou - Love Queen Lutfi Kolgjini Lutfi Kolgjini 1.14,5a 2140 7.23 110 000 Super Khan Frillan Filiokus
2009-12-12 B 6 Bamse Gema v Banker Hall - Forza Lavec Örjan Kihlström Christer Nyström 1.12,7a 1640 2.00 110 000 True Q. Roberto
2009-12-05 Hd 5 Dresscode v Love You - Fat Mammy Brown Björn Goop Pierre Svensson 1.13,9a 1644 9.14 110 000 Glory Southwind Giddson
2009-11-28 J 4 Trade East v Trade Balance - Easter Ås Erik Adielsson Hans Adielsson 1.13,6a 2140 4.30 110 000 Chimall T.T. Cloria Victis
2009-11-27 B 3 Latitud v Mack Lobell - Windsurfing Ulf Eriksson Sölve Bäck 1.12,1a 1640 2.52 110 000 Lucky Gold Worldwide
2009-11-21 Kr 2 Lennart v Spotlite Lobell - Kiss Me Again Erik Adielsson Hans Adielsson 1.14,5a 2640 10.73 110 000 Omega Boko Manhattan Sassy
2009-11-07 E 1 Chimall T.T. v Victory Abroad - Marcon Lady Fredrik Persson Fredrik Persson 1.14,2a 2140 3.73 110 000 Fisher King Rubberman
2009-10-31 J 4 Magic Space v Good As Gold - New Lock Staro Örjan Kihlström Roger Walmann 1.12,7a 1640 4.02 110 000 Pandoro Lamborghini S.T.
2009-10-24 Ro 3 Master Danchip h Chipmate - Chittagong Åke Svanstedt Åke Svanstedt 1.14,0a 2140 4.30 110 000 Rubberman Magic Space
2009-10-10 Bs 2 Power Nap v Viking's Way - Napoling Per Lennartsson Åke Svanstedt 1.15,2g 2640 2.99 110 000 Lamborghini S.T. Chakir
2009-10-01 Bo 1 Farming Way s Pride Farming - Ride Away Jorma Kontio Kari Vaaraniemi 1.13,8a 1640 1.51 110 000 Speed Demon Love Groucho
2009-09-19 Å 7 Hanoi v Netted - Super Lit Erik Adielsson Hans Adielsson 1.13,3a 2140 2.34 110 000 Chimall T.T Super Khan
2009-09-13 Bs 6 Speedy Gold v Good As Gold - Icerum John Östman Peter Smeds 1.12,6a 1640 17.07 110 000 Manos General Premier League
2009-09-05 J 5 Sharapova s Andover Hall - Wimbledon Björn Goop Olle Goop 1.14,8a 2140 7.43 110 000 Simon Starlight Immenso November
2009-08-29 B 4 Sahara C.Four h Express Ride - Sahara Shadow Erik Adielsson Stig H Johansson 1.14,3a 2640 4.39 110 000 Power Nap Juan Carlos
2009-08-22 Mp 3 Bamse Gema v Banker Hall - Forza Lavec Örjan Kihlström Christer Nyström 1.12,3a 1640 5.80 110 000 Manhattan Sassy Start Brodde
2009-08-15 F 2 Minos Vang v S.J.'s Photo - Casual Style Johnny Takter Lutfi Kolgjini 1.12,7a 2140 2.12 110 000 Jean Dobel Premier League
2009-08-01 Sk 1 Man On The Moon h Scarlet Knight - Kirin Lobell Örjan Kihlström Stefan Melander 1.13,1a 1640 9.22 110 000 Einar Celeber Mutola Bob
2009-07-25 Hd 5 Power Nap v Viking's Way - Napoling Per Lennartsson Åke Svanstedt 1.16,7a 2640 3.67 110 000 M.T.Buffett Juan Carlos
2009-07-18 Ax 4 Staro America s General November - Heart's Queen Per Lennartsson Patrik Södervall 1.12,9a 1640 15.53 110 000 Voodoo Hornline Sharapova
2009-07-11 År 3 Q.Forty Five h Muscles Yankee - Bax Machine Daniel Redén Daniel Redén 1.16,7a 2140 8.56 110 000 Voodoo Hornline Sharapova
2009-07-04 Hd 2 Power Nap v Viking's Way - Napoling Åke Svanstedt Åke Svanstedt 1.14,7a 2646 2.08 110 000 Lost Without Manhattan Sassy
2009-07-01 L 1 Target Player h Rite On Line - Elena Clash Örjan Kihlström Timo Nurmos 1.12,9a 1640 9.97 110 000 Victor Bris Bonus Käll
2009-06-13 Bo 4 Mutola Bob s Rite On Line - Brooke Cashflow Robert Bergh Kari Vaaraniemi 1.12,1a 1640 3.68 110 000 Coktail Zon Fia Fiktiv
2009-06-08 Mp 3 Derby Clipper h Juliano Star - Special Broline Jan Hellstedt Jan Hellstedt 1.15,5a 2640 4.98 110 000 Dontfencemein Ailanthe
2009-06-06 Ös 2 Ivanhoe Diamant v Prakas - Mon Amie Mic Johnny Takter Lutfi Kolgjini 1.13,8a 2140 2.91 110 000 Mr Forceami Que Pasa
2009-05-23 S 1 Immenso November v Viking Kronos - Peace Kronos Lutfi Kolgjini Lutfi Kolgjini 1.13,8a 2140 15.45 110 000 He's A Gangster Einar Celeber
2009-05-14 Å 6 Victory Love h Angus Hall - Nouvelle Action Åke Svanstedt Åke Svanstedt 1.12,0a 2140 3.61 110 000 Leonas Yeti Nouvelle Pelle
2009-05-09 5 Device h Pine Chip - Vitessa Håkan Eriksson Håkan Eriksson 1.13,2a 2140 2.63 110 000 Korok True Q.
2009-05-02 Ö 4 M.T.Cherokee h Super Photo Kosmos - Harlekins Lady Åke Svanstedt Åke Svanstedt 1.12,2a 1609 7.24 110 000 Oblige Ås Einar Celeber
2009-04-25 U 3 Martin L.Sisu v Fast Photo - Eclatante Örjan Kihlström Petri Salmela 1.14,2a 2140 4.23 110 000 Bull Trap Mutola Bob
2009-04-21 Ax 2 Italiano h Supergill - Elisa Caprice Björn Goop Olle Goop 1.15,9a 2640 7.52 110 000 Fire Immenso November
2009-04-07 J 1 Glide Kronos v Viking Kronos - Balata dei Bessi Johnny Takter Lutfi Kolgjini 1.12,5a 1640 8.42 110 000 Hobgoblin Face Pandoro
2009-04-04 E 4 M.T.Cherokee  h Super Photo Kosmos - Harlekins Lady Åke Svanstedt Åke Svanstedt 1.14.5a 2140 4.13 110 000 Ivanhoe Diamant Super Mack Håleryd
2009-03-28 J 3 Hoity Toity Face s Egon Lavec - Stolta Ester Jenny J Karlsson Ronny Rydell 1.14,0a 2140 3.97 110 000 Imola November He's A Gangster
2009-03-21 B 2 Wait and Win h Reado - Whale Erik Adielsson Stig H Johansson 1.15,3a 2140 5.43 110 000 Junction Top Disguise
2009-02-28 Å 1 Qualentino h Jain de Beval - Emergence Lutfi Kolgjini Lutfi Kolgjini 1.14,1a 1640 2.41 110 000 Nouvelle Pelle Max Hugo
2009-02-21 Ax 3 Cash Winning Vita v Echo - Cash Royal Åke Svanstedt Åke Svanstedt 1.13,8a 1640 3.20 110 000 Hoity Toity Face Leading Lantern
2009-02-14 S 2 Superior As v Pine Chip - Sunset Lane Charles Degiorgio Charles Degiorgio 1.14,1a 2140 2.22 110 000 Max Hugo Boytoy
2009-01-24 Hd 1 Orso h Tap In - Easy Trip Johnny Takter Kari Lähdekorpi 1.14,3a 2646 1.44 110 000 Superior As Smash Express
2009-01-10 B 3 Hugg Lloyd v Good As Gold - Hiberia Robert Bergh Robert Bergh 1.16,5 2640 2.81 110 000 Västerbo World Top Disguise
2009-01-03 J 2 Orso h Tap In - Easy Trip Johnny Takter Kari Lähdekorpi 1.13,9a 2140 3.70 110 000 Hanoi The Bad Rock
2008-12-20 S 1 Hanoi v Netted - Super Lit Erik Adielsson Hans Adielsson 1.14,0a 2140 2.96 110 000 Superior As Access Tooma
2008-12-10 S 6 Max Hugo h Diamond Way - Gleipner Stefan Persson Kari Lähdekorpi 1.13,5a 1640 14.83 110 000 Access Tooma Big Star
2008-12-06 Hd 5 Nohrlin Power h Arnaqueur - Terzia Thomas Uhrberg Thomas Uhrberg 1.15,5 2144 8.08 110 000 BWT.Satelite Frascati
2008-11-29 J 4 Gidde T.H. h Gidde Palema - Ala Delicious Thomas Uhrberg Kari Lähdekorpi 1.15,1a 2140 7.26 110 000 Joel Cortina Sobel Alex
2008-11-22 B 3 Magic Wind s Primrose Lane - Speedy Moriah Johan  Untersteiner Roger Walmann 1.14,0a 1640 28.40 110 000 Big Star Evita Pil
2008-11-12 S 2 Joel Cortina h S.J.'s Photo - Jodphur Rich Daniel Olsson Lutfi Kolgjini 1.15,6a 2640 5.54 110 000 Regisseur Gidde T.H.
2008-11-01 E 1 Tom Raider v Staro Showbiz - Tamina N.R. Fredrik Persson Fredrik Persson 1.14,9a 2140 3.01 110 000 Gidde T.H. Witness to History
2008-01-25 J 3 Teaser Elegance h Arnaqueur - Lass Spellbound Åke Svanstedt Åke Svanstedt 1.15,1 2640 3.66 110 000 Junior Vang Black Gold
2008-10-18 H 2 Steel Pepper v Baron Pepper - Lass Zaza Erik Adielsson Stig H Johansson 1.12,8a 1640 4.29 110 000 Trustworthy Ås Superior Dust
2008-10-08 S 1 Elviria s S.J.'s Photo - Nouvelle Action Örjan Kihlström Roger Walmann 1.14,5a 2140 3.44 110 000 Catch the Flax Viking S.S.
2008-09-20 Å 7 Strong Boy D.E. v Echo - Deary Liesbos Mathias Blomqvist Mathias Blomqvist 1.13,3a 2140 5.13 110 000 Don Ariel Lage
2008-09-10 S 6 Akjas Funnymaker h Staro Showbiz - Fun in France Robert Bergh Robert Bergh 1.15,2a 2640 5.13 110 000 Orso Oki To Chill
2008-09-06 J 5 Brioni h Timberland - Armbro Edith Joakim Lövgren Joakim Lövgren 1.13,7 2140 1.37 110 000 Fire Nohrlin Power
2008-08-30 B 4 B.B.S.Bigtrade v Trade Balance - B.B.S.Bignata Björn Goop Timo Nurmos 1.13,9a 2140 1.92 110 000 Teaser Elegance Dunder Kap
2008-08-20 S 3 Staro Allentown h S.J.'s Photo - Regal L.B. Björn Goop Timo Nurmos 1.13,7a 2140 1.66 110 000 Orso Squirtle Countach
2008-08-16 Mp 2 Device h Pine Chip - Vitessa Håkan Eriksson Håkan Eriksson 1.12,3a 1640 8.49 110 000 Westside Fancy King of Mystic
2008-08-02 1 Dad's Launcher h Gallant Baron - Astrids Lady Örjan Kihlström Roger Walmann 1.15,6 2640 5.15 110 000 Quantum Classic Special Ås
2008-07-23 S 6 Carmel h Easy Lover - Samantha Avans Carl-Erik Lindblom Timo Nurmos 1.14,8 2140 3.20 110 000 Jamiro Mr Drew Dawn
2008-07-19 Ax 5 Glee Face h Enjoy Lavec - Hazel Sund Lutfi Kolgjini Lutfi Kolgjini 1.12,7a 1640 2.28 110 000 Foolex Ringside
2008-07-12 År 4 Jos Cortina h Pine Chip - Jodphur Rich Åke Svanstedt Åke Svanstedt 1.13,7a 2140 1.52 110 000 To Be Sir Brian Key
2008-07-05 Hd 3 Glee Face h Enjoy Lavec - Hazel Sund Lutfi Kolgjini Lutfi Kolgjini 1.14,2a 2144 3.86 110 000 Mighty Value Highlite Survivor
2008-06-25 S 2 Meadow Zoot h Meadowbranch Lucky - Crown Jewel Torbjörn Jansson Anders Öberg 1.15,1 2640 2.64 110 000 Shejk Yerbouti Alfons Brodde
2008-06-22 Kr 1 Amiral Sund h Coktail Jet - Jade Sund Johan  Untersteiner Roger Walmann 1,14,3a 2140 6.18 110 000 Nevas Isadora T.X.Zoogood
2008-06-11 S 4 Hoof Beats h S.J.'s Photo - Prima Bangsbo Erik Adielsson Hans Adielsson 1.13,2a 2140 2.23 110 000 Elton Silvio Brian Key
2008-06-07 Ös 3 Glee Face h Enjoy Lavec - Hazel Sund Lutfi Kolgjini Lutfi Kolgjini 1.14,3 2140 2.02 110 000 Celebrity Photo Jenspeter Hornline
2008-05-31 2 Nobless Amok s Defi d'Aunou - Vapors Peter M Andersson Thomas Lönn 1.12,6a 1640 10.66 110 000 Cobra Kejs Nesmile Will
2008-05-14 S 1 Hoof Beats h S.J.'s Photo - Prima Bangsbo Erik Adielsson Hans Adielsson 1.14,6 2640 2.47 110 000 Elton Silvio Egon Vick
2008-05-10 D 6 Jenspeter Hornline h Lindy's Crown - Meadowbranch Charm Ulf Ohlsson Ulf Ohlsson 1.16,0 2140 8.77 110 000 Rivaldo Simb Skyrocket
2008-05-08 Å 5 Korvet Klintholm v Frisky Frazer - Primadonna Bogö Steen Juul Steen Juul 1.13,6a 2140 2.24 110 000 J.T.Mulligan Viking S.S.
2008-05-07 S 4 Swept To Victory s S.J.'s Caviar - Sweepstake Hanover Örjan Kihlström Roger Walmann 1.14,2a 2140 2.12 110 000 Tucson Yankee Mr New Dawn
2008-05-01 J 3 Inzaghi D.K. v Speed Merchant - Andante Jeppe Juel Jeppe Juel 1.14,8a 2140 8.14 110 000 Brian Key Glee Face
2008-04-23 S 2 James Bond v Gum Ball - Take Control Daniel Olsson Mikael Selin  1.12,6a 1640 7.65 110 000 Swept To Victory King Of Mystic
2008-04-12 G 1 Golden Tilly h Super Arnie - Icora Tilly Örjan Kihlström Glen Norman 1.14,4 2140 6.87 110 000 Vanessa Boko Magellen Bay
2008-04-02 S 4 Brian Key h Buzzin Brian - Lisett Key Kjell Svensson Peter Waltin 1.14,8a 2140 5.58 110 000 Ferrari Broline Mr New Dawn
2008-03-29 J 3 Turnaround v S.J.'s Photo - Havanna Lobell Lutfi Kolgjini Lutfi Kolgjini 1.13,6a 1640 4.31 110 000 Global Investment Action Dot
2008-03-22 Ro 2 Golden Tilly h Super Arnie - Icora Tilly Örjan Kihlström Glen Norman 1.16,2 2640 6.54 110 000 Livi Barcelona Brian Key
2008-02-27 S 1 Cadeau K. v Silver Pine - Faitry Johnny Takter Kari Lähdekorpi 1.15,0 2140 4.99 110 000 Isolated Alf Eme
2008-02-23 S 4 Verdi Sund h Super Photo Kosmos - Songlark Lobell Björn Goop Stefan Melander 1.13,1a 1640 4.99 110 000 Global Mind J.T.Mulligan
2008-02-16 Ax 3 Staro Allentown h S.J.'s Photo - Regal L.B. Björn Goop Timo Nurmos 1.17,2 2640 3.68 110 000 Happiness Photo Min Narkissos
2008-02-09 J 2 Turnaround v S.J.'s Photo - Havanna Lobell Lutfi Kolgjini Lutfi Kolgjini 1.14,5a 2140 8.20 110 000 Master Växus Cadeau K.
2008-01-23 S 1 Staro Yodel v Juliano Star - Pay Love Björn Goop Kari Lähdekorpi 1.14,2a 2140 4.69 110 000 Blue Canyon Sommelier
2008-01-19 Å 5 Garland Kronos v Viking Kronos - Treccia Kramer Lutfi Kolgjini Lutfi Kolgjini 1.15,6 2640 3.88 110 000 Verdi Sund Min Narkissos
2008-01-12 J 4 Happy Dancer h Wee Hjordal - Tapdancer Erik Adielsson Hans Adielsson 1.13,0a 1640 6.80 110 000 Garland Kronos Paul November
2008-01-05 F 3 Rutger Raket v Trade Balance - Annie Freight Björn Goop Olle Goop 1.14,6a 2140 1.79 110 000 Cadeau K. Sir Remington
2007-12-23 Bo 2 Bowie Mant v Västerbo Gracias - Geisha Sun Per Gustafsson Martin Karlsson 1.16,8 2140 7.73 110 000 Bellini Full of Feeling
2007-12-19 S 1   Exclusive Dust s   Pine Chip - Enlightenment   Örjan Kihlström   Roger Walmann   1.15,6 2140 4.58   110 000     Alf Eme   Vanessa Boko