Klass II försök 3 åriga och äldre Finaler
Datum Bana Förs.   Vinnare Kön   Härstamning   Kusk   Tränare   Tid Dist. Odds   1:a pris     Tvåa   Trea
                                  110 000          
                                  110 000          
                                  110 000          
                                  110 000          
                                  110 000          
                                  110 000          
                                  110 000          
2021-09-18 F 7   Mister K.O.Z. h   Sebastian K. - Global Nearly   Conrad Lugauer   Conrad Lugauer   1.13,0 1640 3.67   110 000     Goes All Magic   Kenzoki Boko
2021-09-11 Bs 6   Double O.Seven v   Chapter Seven - L.Dees Roccy   Björn Goop   Björn Goop   1.10,7a 1640 5.98   110 000     Clandestine   Loveyouecus
2021-09-04 J 5   Parker h   Bird Parker - Ninepoints Avalon   Jörgen Westholm   Jörgen Westholm   1.14,4a 2640 3.45   110 000     Cena   Persos Otello
2021-08-28 B 4   S.G.Kingstone v   Zola Boko - Riva del Sole   Örjan Kihlström   Roger Walmann   1.14,0 2140 21.13   110 000     Double O.Seven   Emperor
2021-08-25 Å 3   Funny Boy v   From Above - Alizia   Ken Ecce   Ken Ecce   1.11,9a 1640 12.41   110 000     Global Virgin   Wish Me Magic
2021-08-21 G 2   Sourire Frö h   Wishing Stone - Come and Smile   Erik Adielsson   Ulrika Wällstedt   1.13,0a 2140 5.06   110 000     Santos de Castella   Delilas Magi
2021-08-07 1   Miss Lovelace s   From Above - Barbaras Courage   Jenny A Björk   Christian Hansen   1.15,2 2640 100.75   110 000     The World is Mine   El Maco Khalifa
2021-07-31 H 6   Erv Zet v   Trixton - Twigs Tiffany   Örjan Kihlström   Daniel Redén   1.11,8a 1640 1.30   110 000     Upside Face   First Love M.L.
2021-07-24 Ax 5   Versace Broline h   Quite Easy U.S. - Ibiza Broline   Peter Ingves   Joakim Lövgren   1.13,9 2140 5.25   110 000     Generator   Majestic Up
2021-07-21 E 4   Amalencius B.B. v   Amaru Boko - Askens Valencia   Claes Sjöström   Timo Nurmos   1.14,2a 2640 9.40   110 000     The Engine   Born Winner
2021-07-17 År 3   Himalaya Sisu s   Explosive Matter - Mimosa Lindy   Kristian Lindberg   Kristian Lindberg   1.11,4a 1640 10.93   110 000     Capital Gain C.C.   Erv Zet
2021-07-10 Hd 2   Global Beware v   Ready Cash - Differenceadaymade   Johan Untersteiner   Johan Untersteiner   1.13,9a 2140 3.34   110 000     Behind Bars   Howdy Quick
2021-06-27 Kr 1   Napoleon Cash h   Djali Boko - Denim Boko   Carl Johan Jepson   Timo Nurmos   1.14,7 2640 4.46   110 000     Titan Yoda   Howdy Quick
2021-06-24 D 7   G.K.Justus v   Brad de Veluwe - Judith Broline   Rikard N Skoglund   Stefan Arvidsson   1.13,6a 2140 4.76   110 000     Bowling el Mar   Klammer
2021-06-19 Bo 6   Pewdiepie v   Bold Eagle - Kat von Dee   Björn Goop   Björn Goop   1.14,9a 2140 2.94   110 000     Nicois du Gull   The World is Mine
2021-06-12 Ös 5   Kissinger Boko v   Brad de Veluwe - Albright   Robert Dunder   Robert Dunder   1.13,4 2140 2.81   110 000     Global Attention   G.K.Justus
2021-06-05 Mp 4   Staro Obrigado h   Lavec Kronos - Staro Fairytale   Steen Juul   Sören Kolberg   1.12,4a 2640 5.57   110 000     Edens Boy   Howdy Quick
2021-06-02 Åm 3   Zenato v   Gift Kronos - Blue Note   Carl Johan Jepson   Bengt Berg   1.15,5a 2080 5.56   110 000     Staro Merlin   Danois Simoni
2021-05-22 G 2   Global Black Money s   S.J.'s Caviar - Caddie Elenor   Magnus Jakobsson   Magnus Jakobsson   1.11,6a 1640 3.85   110 000     Illfindmywayhome   Zenato
2021-05-19 Å 1   Incredible Wine v   Chocolatier - Winner's Rose   Thomas Dalborg   Thomas Dalborg   1.13,2a 2140 7.93   110 000     Unacerveza Broline   Go Peppergirl
2021-05-16 Ch 10   Venture Capital h   Broad Bahn - Voulez Vous Corner   Michael Nimczyk   Wolfgang Nimczyk   1.11,8a 2000 10.90   110 000     Body n Soul   Edens Boy
2021-05-15 U 9   Cuenca v   Up and Quick - Act Evann   Mika Forss   Jörgen Westholm   1.12,8a 2140 4.60   110 000     Kaelan F.Boko   Berra Steel
2021-05-08 Å 8   Flirting Diamond v   Ens Snapshot - Rebella Ribe   Thomas Uhrberg   Thomas Uhrberg   1.13,4 2140 3.73   110 000     Cadiz   Beckham
2021-05-01 Ö 7   Halo Am h   Father Patrick - Honey Face   Magnus A Djuse   Jerry Riordan   1.14,3a 2609 2.49   110 000     Versace Face   Oliver Hall
2021-04-24 Hd 6   Digital Process v   Super Photo Kosmos - Loving Lavec   Sören Boel   Stanley Ekberg   1.13,9a 2140 54.62   110 000     Yuvaraj   Wingait Henke
2021-04-17 B 5   Gogobet Sisu h   Googoo Gaagaa - Southwind Eliza   Mats E Djuse   Mika Haapakangas   1.15,2g 2640 4.59   110 000     Magnificent Tooma   Kaj di Quattro
2021-04-10 J 4   Bravo Sabotage v   From Above - Ocean Breeze   Thomas Uhrberg   Ola Samuelsson   1.12,2a 1640 3.17   110 000     Piccadilly   Filip Winner
2021-04-04 Ro 3   Art Brown v   Maharajah - Zäta Brown   Rikard N Skoglund   Stefan Arvidsson   1.14,2a 2140 8.50   110 000     Epimetheus   Digital Eye
2021-03-20 Mp 2   Suarez v   Love You - Imperia Sas   Erik Adielsson   Robert Bergh   1.15,6a 2640 2.78   110 000     Bat Marke   Illfindmywayhome
2021-03-20 Mo 1   Oz h   Caballion - Mystic Trick   Åsbjørn Tengsareid   Lars M. Søvik   1.14,3a 2100 4.51   110 000     Ian B.R.   Nothing Like Malena
2021-03-13 Ax 5   Condior v   Up and Quick - Aquarelle Elegance   Nicklas Westerholm   Robert Bergh   1.15,1 2140 2.45   110 000     Yuvaraj   Mandela Zon
2021-03-06 Å 4   Cassius Ima v   Going Kronos - Morguns Sweetheart   Kim Eriksson   Oskar Svanberg   1.15,0a 2640 4.19   110 000     Lucky Truc   Pre Calculated
2021-02-27 Ro 3   Pacific Kingdom v   Racer Bourbon - Pacific Grace   Carl Johan Jepson   Merete Larsen   1.14,6a 2140 26.57   110 000     D.Day Zet   Zeolit
2021-02-20 Mp 2   Zack Bris v   Andover Andover - Zoey Bris   Erik Adielsson   Oskar Kylin Blom   1.16,3a 1640 2.21   110 000     Harvard Student   Just Make It
2021-01-30 E 1   Solkattens Ferrari v   Gift Kronos - Ballerina River   Örjan Kihlström   Andreas Forsberg   1.16,0 2640 3.38   110 000     Bone Hard Flash   Boycott
2021-01-23 Bs 5   Power Blaster h   Conway Hall - Dream Date   Mika Forss   Roni Paldan   1.13,7a 2140 5.11   110 000     Madame af Djupmyra   Listas Behindbars
2021-01-16 J 4   Glimma Blixten v   One too Many - Glimmatösen   Jörgen Sjunnesson   Sven-Erik Andersson   1.13,4a 1640 28.29   110 000     Speed Vici   Jori Boko
2021-01-09 B 3   Hefner Am h   Muscle Hill - She Loves You F.I.   Oskar J Andersson   Jasmine Ising   1.15,3 2640 2.60   110 000     Xanthis Daiquiri   Merrimac S.G.
2021-01-02 Kr 2   Demon Ima v   Maharajah - Ellie America   Johan Untersteiner   Johan Untersteiner   1.13,9a 2140 1.47   110 000     Silver Bullit   Jori Boko
2020-12-19 Hd 1   Jeans'n Passion s   Maharajah - Jeans N.Overhalls   Dan-Åke Olsson   Dan-Åke Olsson   1.15,0 2140 5.28   110 000     Keegan Trot   Take it Easy Tour
2020-12-12 B 6   Trumpie v   Brad de Veluwe - Queen Cash   Nicklas Westerholm   Nicklas Westerholm   1.15,4a 2140 2.55   110 000     Jaramaz Boko   Charles du Sud
2020-12-06 Ro 5   Vicar v   Maharajah - Halle Luja   Örjan Kihlström   Pasi Aikio   1.13,8a 2140 9.12   110 000     Devs Definitif   Morotai Degato
2020-12-05 Å 4   Ol Dono Lengai h   Cantab Hall - Dodoma   Peter Ingves   Josef Franzl   1.14,9 2640 4.95   110 000     Stepping Moneyboy   Gelatiamo
2020-11-21 J 3   Opulent Tile v   Donato Hanover - Andie Sophia   Johan Untersteiner   Peter Untersteiner   1.13,3a 1640 6.32   110 000     Stenson   Ovation L.A.
2020-11-14 Ro 2   Gandalf Jaam v   Dream Vacation - Global Pixie   Jonas Moberg   Jonas Moberg   1.14,8 2140 8.55   110 000     Digital Literacy   Kryptonite Hanover
2020-11-14 Bj 1   Pallaton v   Coktail Jet - Royale   Herman R. Tvedt   Bjørn Larsen   1.14,6a 2100 15.14   110 000     Thai Knight   Z. Boko
2020-11-07 E 6   Pappajonnys Ilse s   Beanie M.M. - Sembs Ohatchee   Björn Goop   Mikael Eriksson   1.13,8a 2640 3.67   110 000     Amorcer Levallo   Global Above All
2020-10-31 J 5   Red Mile Brodde v   S.J.'s Caviar - Run Baby Run   Jörgen Sjunnesson   Ola Karlsson   1.13,9 2140 7.24   110 000     Baron Frontline   Cojito
2020-10-24 Ö 4   Prime Lini v   Orlando Vici -  Garima Top Spin   Örjan Kihlström   Timo Nurmos   1.12,8a 1609 2.68   110 000     Livi Oboy   Valnes Isidor
2020-10-17 G 3   Global Agreement v   Love You - Muskot   Peter Untersteiner   Peter Untersteiner   1.11,8a 2140 7.43   110 000     Nairajah   Don't be Weak
2020-10-03 Sk 2   One Kind Of Art v   One Too Many - Ina Dreamcatcher   Oskar J Andersson   Timo Nurmos   1.15,9a 3140 5.17   110 000     Prime Lini   Leave Your Sox On
2020-09-19 F 1   Rutger B.L. v   Juliano Star - Zsa Zsa Abbey   Carl Johan Jepson   Ulrika Sörensen   1.14,8 2640 5.74   110 000     Golden Boy Sisu   Valle E.W.
2020-09-12 H 7   Bridge Jumper v   Red Hot Dynamite - Iatas Princess   Daniel Olsson   Daniel Redén   1.13,2a 2140 3.85   110 000     Shut Up and Dance   Bo Diddley
2020-09-05 J 6   Upper Face v   Trixton - Lisa America   Adrian Kolgjini   Adrian Kolgjini   1.12,6a 1640 14.80   110 000     Bansky   Oscar L.A.
2020-08-29 B 5   Borups Tornado v   Maharajah - Lady Lindy Lane   Anders Eriksson   Jasmine Ising   1.15,4 2640 1.93   110 000     Pappajonnys Ilse   Atlas Kronos
2020-08-22 4   Global Upset  v   S.J.'s Caviar - Rio de la Plata   Rikard N Skoglund   Henrik Larsson   1.14,2a 2140 16.15   110 000     Merrimac S.G.   Don't be Weak
2020-08-15 Ro 3   Mio Flash v   Uptown Yankee - Eli Gan   Örjan Kihlström   Claes Eskilsson   1.12,1a 1640 14.01   110 000     Flexible Launcher   Gulf
2020-08-05 Mp 2   Global Agency v   S.J.'s Caviar - Zabayonne Crown   Magnus A Djuse   Mattias Djuse   1.14,2a 2140 21.47   110 000     Oracle Tile   Major Tallmadge
2020-08-01 1   Enge Eros v   Love You - Ideal Lease   Torbjörn Jansson   Lars-Ove Forslund   1.13,9a 2640 8.67   110 000     Uncle Töll   Faster Than You
2020-07-25 Bs 7   Champ Lane v   Bold Eagle - Citron   Örjan Kihlström   Timo Nurmos   1.12,9a 2140 1.92   110 000     Ekås Future   Self Explosive
2020-07-18 Ax 6   Master Sea v   Maharajah - Sea Pearl   Stefan Persson   Henrik Södervall   1.14,7 2140 12.39   110 000     Lord Horse   Turenne
2020-07-11 År 5   Pine Muscle v   Muscle Hill - Decisive Dust   Björn Goop   Björn Goop   1.11,8a 1640 15.34   110 000     Slippery Runway   Gassin Am
2020-07-08 Vi 4   Mistelns Napoleon v   Judge Joe - Mistelns Xante   Magnus A Djuse   Henrik Hoffman   1.12,8a 2120 3.19   110 000     Ottilia Fri   Llama Tooma
2020-07-04 Hd 3   Newport Beach h   Ready Cash - Sugarbush Hanover   Peter Ingves   Josef Franzl   1.14,7a 3140 3.31   110 000     Arvid S.H.   Gangnam Style K.
2020-06-21 Kr 2   O.M.Faststeep s   Guybo - Spirit N.Speed   Erik Adielsson   Per-Ola Åkesson   1.12,8a 2140 3.72   110 000     Bring Me Bajern   Digital Crunch
2020-06-17 S 1   Phoenix Photo v   Super Photo Kosmos - Glittra C.D.   Örjan Kihlström   Svante Ericsson   1.14,2a 2640 4.93   110 000     Rotate   Åsens Boggie
2020-06-13 Bo 5   Jagger Boko v   Broadway Hall - Diva Boko   Örjan Kihlström   Thule Jonsson   1.13,5a 2140 2.56   110 000     First Ideal Man   Gigaro Am
2020-06-10 Vg 4   Exclusive Matter v   Explosive Matter - Raising Rhonda   Johan Untersteiner   Johan Untersteiner   1.12,0a 1640 8.59   110 000     Bordeaux S.   Llama Tooma
2020-06-06 Ös 3   Armagnac h   Jaded - Peach Brandy   Björn Goop   Björn Goop   1.15,3 2640 4.43   110 000     Mellby Highball   Phoenix Photo
2020-05-25 F 2   Dwayne Zet h   Muscle Massive - Kleo Zet   Örjan Kihlström   Daniel Redén   1.12,6a 2140 1.89   110 000     Golden Guard   Will I Am
2020-05-23 G 1   Expensive h   Offshore Dream - Runabout   Örjan Kihlström   Fredrik Linder   1.11,7a 1640 2.36   110 000     Ready Doc   B.G.Pastor Jonte
2020-05-17 Ch 8   Velten Limelight v   S J's Caviar - Velten Versace   Rick Ebbinge   Jeroen W.M. Engwerda   1.15,1a 2000 3.03   110 000     Enjoy The Game   M T Oscar
2020-05-16 Mp 7   Mr Marvelous v   Ready Cash - Alphadoodle   Ulf Ohlsson   Reijo Liljendahl   1.14,3a 2140 3.88   110 000     Västerbo Pokerface   Vitro Diablo
2020-05-09 Å 6   Rackham h   Love You - Red Orchid   Christoffer Eriksson   Christoffer Eriksson   1.15,1a 3140 8.21   110 000     Matteo   Bordeaux S.
2020-05-02 Ö 5   T.Rex Face v   Joke Face - Charmaine Ås   Björn Goop   Håkan Karlsson   1.13,8 2140 3.95   110 000     Double Night   Mr Marvelous
2020-04-25 Å 4   Macro Star v   Micro Mesh - Joliecub   Nicklas Korfitsen   Bo Westergaard   1.12,1a 1640 8.20   110 000     Frodo S.   Enjoy Banker
2020-04-18 U 3   Gardner Shaw v   Ready Cash -  Bloom Boko   Björn Goop   Jörgen Westholm   1.13,0a 2640 3.62   110 000     Jareth Boko   Digital Dominance
2020-04-12 Ro 2   Don Fanucci Zet h   Hard Livin - Kissed by the West   Örjan Kihlström   Daniel Redén   1.13,4 2140 1.80   110 000     Big Shot   Next Limit
2020-04-04 J 1   Fredric Palema v   Symphonic Hanover - Nettan Palema   Mikael J Andersson   Pär Hedberg   1.13,7a 2140 5.14   110 000     Knowledge'em   Elche
2020-03-14 Hd 5   Maestro Crowe v   Love You - Giant Crowe   Erik Adielsson   Petri Puro   1.16,0 3140 2.11   110 000     Bottnas Fantom   Cobbys Nana
2020-03-07 F 4   King of Everything h   Quite Easy U.S. - Kings Blondie   Claes Svensson   Claes Svensson   1.14,3a 2140 1.95   110 000     Ikaros Di Quattro   L.L.Royal
2020-02-29 B 3   Takata v   Kadabra - Super Mollie   Henrik Nilsson   Henrik Nilsson   1.15,3 2140 14.14   110 000     Royal T.N.   Bling Bling
2020-02-22 Ax 2   Martin Tooma v   Dream Vacation - Collect Tooma   Kevin Oscarsson   Dick Robertsson   1.14,4a 1640 16.81   110 000     Ace To Play   Upcoming Artist
2020-02-15 Mp 1   Father Of Sun v   Pastor Stephen - Maxi Kimberley   Emilia Leo   Sandra Luomala   1.16,8 2640 8.38   110 000     G.R.J.'s Wolverine   Veams Benelli
2020-01-25 E 6   Indy D. v   Ready Cash - Stefani Hanover   Örjan Kihlström   Roger Walmann   1.15,0a 2140 3.98   125 000     Edmund   Rally Hans
2020-01-18 Kr 5 Il Duce Boko h Muscle Hill - Danae F. Boko Marc Elias Conrad Lugauer 1.14,9 2140 2.19 110 000 Global Venture Barbaresco V.W.
2020-01-11 B 4   Inshallah s   Gift Kronos - Pileup   Johan Brandel   Bo Heyman   1.13,8a 1640 25.91   110 000     Whitsun Madonna   Infinite Knight
2020-01-04 J 3 Sunday Sonata s Text Me - Mantoloking Örjan Kihlström Johan Lejon 1.17,1 2640 8.66 110 000 Carlos Ken Sobel Photo
2019-12-28 Ro 2   Jackpot Band v   Gift Kronos - Matte Farming   Oskar J Andersson   Fredrik Tengstad   1.15,3a 2140 11.73   125 000     Enriko Ha   The Noble One
2019-12-21 Hd 1 Walther På G. v Adrian Chip - Canelle André Eklundh André Eklundh 1.13,6a 1640 4.66 125 000 Högstenastalldräng Deep Sea
2019-12-14 B 7   Cyrano De B. v   S.J.'s Caviar - Bertille Va Unia   Per Lennartsson   Per Lennartsson   1.16,4a 2140 5.70   125 000     Odds Indicator   Pleasure For Cash
2019-12-07 Å 6 Inspector h Donato Hanover - Ultra Sund Carl Johan Jepson Björn Goop 1.16,6 2640 4.24 125 000 Pine Muscle Jesper Trot
2019-11-30 G 5   Surf'n Turf v   Scarlet Knight - Classic Queen   Torbjörn Jansson   Catarina Lundström   1.12,9a 1640 5.83   125 000     Italiano Boko   Kryptonite Zon
2019-11-23 J 4 Imagine Boko v Kadabra - Armbro Decade Robert Bergh Robert Bergh 1.14,1a 2140 5.22 125 000 Bordeaux Doc Bellmondo
2019-11-16 Bj 3   Iggy B.R. h   Trixton - Clara B.R.   Magnus Teien Gundersen   Geir Vegard Gundersen   1.15,6a 2600 1.92   131 910     Accolade   Accolade
2019-11-09 E 2 Echo Gamble v Maharajah - Kawasaki Zoot Ulf Eriksson Roger Hassborg 1.18,2a 3140 24.34 125 000 Tiger Journey Cambria
2019-10-26 J 1   Dominic Wibb v   Bold Eagle - Spicy Chocolate   Adrian Kolgjini   Adrian Kolgjini   1.14,3 2140 3.29   125 000     Fireman Am   Bankrobber
2019-10-20 Ö 6 Le Crack Sox v Ready Cash - Jolie Reve Markus B Svedberg Markus B Svedberg 1.13,9a 2100 2.16 125 000 Beartime Love Håleryd
2019-10-19 Ro 5   Digital Summit h   Super Photo Kosmos - Full Forward   Örjan Kihlström   Stefan Melander   1.12,0a 1640 5.14   125 000     Angel From Above   Easy Cash
2019-10-16 B 4 Majet af Djupmyra s Quaker Jet - Magica af Djupmyra Daniel Wäjersten Daniel Wäjersten 1.15,6a 2640 5.23 125 000 Sherlock Classics Never Die
2019-10-06 År 3   Victory Road v   Oiseau de Feux - Natalia Road   Carl Johan Jepson   Ulf Stenströmer   1.14,5a 2140 3.21   125 000     Le Crack Sox   Troja Face
2019-10-05 Sk 2 Gossip's Lord v Syrinxian - Go Chip Tomas Pettersson Jenni H Åsberg 1.15,0 2140 7.82 125000 Ellis Pride Gaius F.
2019-09-21 F 1   Ibra Boko h   Conway Hall - Angie Boko   Erlend Rennesvik   Kim Pedersen   1.14,5a 3140 27.02   125000     Valnes Ior   Zinzan Cash
2019-09-14 Bs 7 Mellby Granat v Maharajah - Mellby Smaragd Robert Bergh Robert Bergh 1.13,6a 2140 2.07 125000 No Limit Royalty Ajlexes Leif
2019-09-07 6   Istanbul Boko h   Muscle Hill - Welat Boko   Ulf Ohlsson   Timo Nurmos   1.14,3 2140 2.08   125000     Nisse Sånna   Klose
2019-08-31 J 5 Zlatan Knick v Going Kronos - Lapponia Knick Christoffer Eriksson Christoffer Eriksson 1.11,6a 1640 5.03 125000 In the Air Tonight Borups Racing
2019-08-24 B 4   Highspeed Dynamite v   Maharajah - Inch of Broline   Robert Bergh   Robert Bergh   1.13,6a 2640 5.89   125000     Mellby Galanga   Staro Mary Lou
2019-08-17 Ö 3 The Real Face v Muscle Hill - Know it All Face Erik Adielsson Adrian Kolgjini 1.13,8 2140 7.58 125000 Running Like Hell Västerbo Pokerface
2019-08-07 Bs 2   Nyhet v   Ken Warkentin - New York   Erik Adielsson   Robert Bergh   1.14,8a 2640 2.08   125000     Untilwemeetagain   Kalashnikov
2019-08-03 1 Deede Star v Juliano Star - Diadem Brodda Jorma Kontio Timo Nurmos 1.12,9a 1640 4.14 125000 Kasper Trot Get Ready on Tour
2019-07-27 H 7   Miss Silver s   Classic Photo - Elin Topline   Jörgen Westholm   Jörgen Westholm   1.13,4a 2140 7.21   125000     Chocoboy   Pegasus All Over
2019-07-24 Ös 6 Katinka s Kesaco Phedo - Elles W.Lolita Ove A Lindqvist Thomas Claesson 1.13,5a 1640 6.74 125000 Sunes Sommar Veneer
2019-07-20 Ax 5   McGarret v   Weingartner - Minoo   Micael Stjernström   Jesper Hedqvist   1.15,1a 3140 13.53   125000     Simb Rocker   Istanbul Boko
2019-07-13 År 4 Great Winner h Scarlet Knight - Dream of Gill Magnus Jakobsson Magnus Jakobsson 1.13,3 2140 6.56 125000 Ready to Roll Pegasus All Over
2019-07-10 Vi 3   Carotene v   S J's Photo - Here's Joanie   Conrad Lugauer   Conrad Lugauer   1.14,3a 2120 7.01   125000     Messiah   Ara
2019-07-06 Hd 2 Eppur Si Muove v The Best Madrik - Empyrean Hanover Peter H Sjöberg Anna-Lena Waldén 1.12,0a 1640 10.72 125000 Bear My Name O.M.Escobar
2019-06-23 Kr 1   Velten Versailles h   Prodigious - Sugar   Rick Ebbinge   Jeroen Engwerda   1.13,7a 2140 2.56   125000     LoveExplosion H.C.   Delicious Ice
2019-06-19 S 6 Look Håleryd v Explosive Matter - Looking Flashy Peter Untersteiner Peter Untersteiner 1.11,1a 1640 4.21 125000 Au Gratin Maximus M.M.
2019-06-15 Bo 5   Quito Lane v   Pine Chip - Tango Broline   Ove A Lindqvist   Robert Bergh   1.14,7 2140 3.70   125000     Macelleria   Livi Mystery
2019-06-08 Ös 4 Eskimo Brother v Jaded - Speedy Brodda Markus B Svedberg Markus B Svedberg 1.13,3a 2140 19.99 125000 Crazy First Love Pelle Roc
2019-06-01 Mp 3   Sandsjöns Enzo h   Brioni - Disneygirl   Björn Goop   Johan Untersteiner   1.15,8a 2640 6.21   125000     Global Warrior   Look Håleryd
2019-05-29 2 Sugarcraft v Love You  Hells Kitchen Sisu Björn Goop Björn Goop 1.13,6a 2140 3.36 125000 K.S.Cascade Frankenstein Am
2019-05-18 G 1   Falcon Am v   Gift Kronos - Mackadamian   Claes Sjöström   Fredrik Linder   1.13,5 2140 2.71   125000     Hulk Boko   Global Winner
2019-05-12 Ch 8 Officer Stephen h Pastor Stephen - Gondolin Dion Tesselaar Dion Tesselaar 1.12,9a 2000 5.57 137444 Arendelle Samson Ris
2019-05-11 Å 7   Marcello Wibb v   Raja Mirchi - Astoria Amour   Johan Untersteiner   Johan Untersteiner   1.10,8a 1640 15.24   125000     Viking Brodde   Victoria Lane
2019-05-04 Ö 6 Sato h Gift Kronos - Solo Mic Håkan E Johansson Håkan E Johansson 1.13,2a 2100 5.75 125000 Taiga Woodland No Limit Royalty
2019-04-27 Å 5   Remarkable Feet h   Andover Hall - Falls for You   Jörgen Westholm   Jörgen Westholm   1.15,7 3140 31.72   125000     Zizou   Kennedy
2019-04-21 Ro 4 Head For Home s Conny Nobell - Quite an Idea Rikard N Skoglund Fredrik Wallin 1.14,0a 2140 58.69 125000 Charlock Wiking Winner Bac
2019-04-13 U 3   Twice Kronos v   Raja Mirchi - Dame Kronos   Petter Lundberg   Petter Lundberg   1.15,3 2640 3.23   125000     B.W.L.Ruthless   Ripkin Joe
2019-04-06 J 2 Dallas v Maharajah - Yes I Can Markus Niklasson Tommy Strandqvist 1.12,4a 1640 57.61 125000 It's Time Pastorn
2019-03-23 Mo 1   Ecu de Mieloui h   Soleil du Fosse - Rumba du Moncel   Eirik Höitomt   Bengt Solberg   1.13,7a 2140 5.48   125000     Derby Simoni   Roi du Monde
2019-03-16 Mp 7 Terminator Face v Joke Face - Xquisite Chocolate Erik Adielsson Adrian Kolgjini 1.14,4 2140 4.66 125000 Randemar R.D. Global Viscount
2019-03-09 F 6   Tony Afrika v   Joke Face - Opale Lavec   Adrian Kolgjini   Adrian Kolgjini   1.17,4a 3140 6.08   125000     Magic Cash   Willmer Gel
2019-03-03 E 5 Maple Hill's Eto'o v Adrian Chip - Maple Hills Elite Kevin Oscarsson Jim Oscarsson 1.13,5a 1640 2.29 125000 Piggelin Skift M.T.Master Don
2019-03-02 Hd 4   Quite a Quality h   Quite Easy - Stargirl   Conrad Lugauer   Conrad Lugauer   1.14,0 2140 4.95   125000     Victory Lee   Randemar R.D.
2019-02-23 B 3 Okashi Cheri v Lucky Chucky - Zabayonne Crown Rikard N Skoglund Daniel Hansson 1.12,7a 1640 9.61 125000 Copitex Ripkin Joe
2019-02-16 Ax 2   Whipped Eggs v   Ready Cash - Omelette   Robert Bergh   Robert Bergh   1.16,3 2640 7.18   125000     Knifetown Lover   Testa di Cavolo
2019-01-26 Kr 1 Kiss My Lips H.C. s Kiss Francais - Mellby Romans Christoffer Eriksson Christoffer Eriksson 1.14,5a 2140 57.58 125000 Ferrari Silas Tyfon Brodde
2019-01-19 S 5   Night Brodde h   Up and Quick - Nagajka   Conrad Lugauer   Conrad Lugauer   1.13,8a 2140 3.92   125000     Pastorn   Vine Vision
2019-01-12 J 4 Cody v Ganymede - Ebony D.K. René Jonassen René Jonassen 1.13,4a 1640 8.35 125000 Callipygian Ferrari Silas
2019-01-05 B 3   Pecorino v   Ken Warkentin - Good Looking   Per Linderoth   Henrik Larsson   1.16,4a 2640 44.37   125000     Bottnas Explosive   Highsurprise Laday
2018-12-29 Ro 2 B.B.S.Poetry s Uptown Yankee - Paola Boko Jenny A Björk Bo Björrk 1.16,1 2140 4.98 125000 Simb Murdoch Assumetoberich
2018-12-22 Mp 1   Pastor Power v   Pastor Stephen - Tobina Pazzione   Johan Untersteiner   Peter Untersteiner   1.14,1ag 2140 2.95   127238     Silent Hill   Ritz Guiness
2018-12-15 Å 7 Vikings Preacher v Pastor Stephen - Ellen Will Anders Christiansson Tony Löfqvist 1.15,3 2640 4.22 125000 Arch Lane Evan Williams Sisu
2018-12-08 B 6   Budets Lasse v   Magic Technique - Ellen K.   Ville Karhulahti   Ville Karhulahti   1.17,4a 2140 5.24   125000     Tsar Brodde   Our Soleado
2018-12-05 S 5 Sigel Garline v Prodigious - Melanie Garline Torbjörn Jansson Hans-Owe Sundberg 1.16,3a 2640 14.00 125000 Wingmaster Ridgehead Kato
2018-12-01 J 4   Aquamarin v   Going Kronos - Necklace   Thomas Uhrberg   Viktoria Selitska   1.14,8a 2140 7.61   125000     Eldorado Mearas   Mellby Goofy
2018-11-25 Ö 3 Deep Pockets v Ready Cash - Bloom Boko Erik Adielsson Svante Båth 1.13,2a 1609 4.29 125000 Andthedanceisover Yieldson
2018-11-18 F 2   Je T'aime Explosiv v   Explosive Matter - Je T'aime Dream   Oskar J Andersson   Ruth J Andersson   1.13,9a 2140 4.61   125000     Enzo Am   Lullaby S.I.R.
2018-11-17 Bj 1 Usain Cup v Varenne - Letter From Om Peter H Sjöberg Dick Robertsson 1.14,7a 2600 12.86 127238 Stand by Ken Elsa C.B.
2018-11-10 E 7   Caligula v   Coktail Jet - Jungle   Per Lennartsson   Robert Bergh   1.14,5a 2640 1.58   125000     Cash Simoni   Alvena Warrior
2018-11-03 Ro 6 Xanthis Brazil v Conny Nobell - Queen of Europé Nicklas Westerholm Nicklas Westerholm 1.13,7 2140 1.71 125000 Arras Cando B.B.S.Janneau
2018-10-27 J 5   Cobbys Olifant v   Orlando Vici - Peach Penny   Thomas Uhrberg   Thomas Uhrberg   1.13,9a 2140 5.89   125000     Esteban S.T.   Eldorado Mearas
2018-10-20 Ö 4 Ricke v Dream Vacation - Venus Elite Örjan Kihlström Markus Hamberg 1.12,9a 1609 13.76 125000 Prinsen One Vinci Power
2018-10-10 J 3   Powderfinger v   Torvald Palema - Vision B.Happy   Peter Untersteiner   Peter Untersteiner   1.15,2a 2640 2.60   125000     Esteban S.T.   Peakster
2018-10-06 Sk 2 Major Vici v Orlando Vici - Spania Ulf Ohlsson Per-Erik Ulander 1.14,4a 2140 2.57 125000 M.T.Machiavelli Prinsen One
2018-09-22 F 1   Grandfather Bill v   Cantab Hall - Ultra Sund   Björn Goop   Björn Goop   1.15,0a 2640 2.90   125000     Eraja Jaam   Faust Boko
2018-09-16 Ös 7 Harvey h Going Kronos - Il Faut le Dire Johan Untersteiner Johan Untersteiner 1.13,2a 2140 10.23 125000 Kimbee Crown Rocky Tilly
2018-09-15 H 6   Hungarian Hotwax h   Orlando Vici - Bachelores Dream   Kaj Widell   Thomas Lönn   1.14,1 2140 4.29   125000     Maracanazo   Prinsen One
2018-09-08 5 All Star v Triton Sund - Beauty Sund Peter G Norman Peter G Norman 1.13,4a 2140 32.20 125000 Emile Zola Sisu New Joker
2018-09-01 J 4   Rajah Silvio v   Maharajah - Gill Silvio   Björn Goop   Björn Goop   1.11,8a 1640 2.18   125000     Starforlife Palema   Cobbys Olifant
2018-08-25 B 3 Logo Light v Yorktown Gunner - Simonia Pride Robert Bergh Robert Bergh 1.13,9a 2640 4.66 125000 O'Man Flax All Star
2018-08-18 G 2   Dornoch Am v   Scarlet Knight - Diva Dream   Örjan Kihlström   Christoffer Eriksson   1.14,2 2140 5.88   125000     Alliss Wadd   Kapish G.L.
2018-08-04 1   Allowable v   Torvald Palema - Beauty Love   Johan Brandel   Börje Brandel   1.12,6a 1640 58.46   125000     Harrington   Quite Right
2018-07-28 Bs 8   B.B.S.Jhonny v   Campbell Hall - B.B.S.Simona   Örjan Kihlström   Stefan Arvidsson   1.14,1a 2640 5.92   125000     Västerbo Pokerface   Harvey
2018-07-25 Ös 7 Luxury Brodde v Adrian Chip - Level Fortytwo Oskar J Andersson Jörgen Westholm 1.14,6a 2140 14.64 125000 Logo Light Major Vici
2018-07-21 Ax 6   Waikiki Silvio v   Varenne - Laney Silvio   Björn Goop   Björn Goop   1.14,1a 2140 9.59   125000     Karl Sjöhammar   Mellby Fantom
2018-07-14 År 5 Bear Hope h SJ's Caviar - Daily Mail Björn Goop Björn Goop 1.14,9 2640 1.95 125000 Tindra Star Gogo di Quattro
2018-07-07 Hd 4   Adiago Trot  v   Zola Boko - Still onBroadway   Christoffer Eriksson   Marcus Lindgren   1.11,7a 1640 6.01   125000     Martin de Bos    Mellby Fantom 
2018-06-27 Åm 3 Ottens Dibaba s Pastor Stephen - Ottens Julia Magnus Jakobsson Magnus Jakobsson 1.13,8a 2080 5.00 125000 Leader Brodde Waikiki Silvio
2018-06-24 Kr 2   Tim Frontline v   Dexter Frontline - Adora Frontline    Stefan Persson   Linda Fyhr   1.15,3 2140 4.16   125000     Cheeky Schack   Global Undecided
2018-06-23 1 Ferry Boko v Cantab Hall - Joy Ås Björn Goop Björn Goop 1.12,4a 1640 2.80 125000 Xanthis Business Radagast
2018-06-16 Bo 6   Cargo Door v   Gigant Neo - Euro Candy   Örjan Kihlström   Stefan Melander   1.14,1a 2640 2.89   125000     Milliondollarrhyme   Mellby Ess
2018-06-13 Vg 5 Gear Extension v Scarlet Knight - Twisterella Örjan Kihlström Stefan Melander 1.14,2a 2140 2.88 125000 Bear Hope Quite Wish
2018-06-09 Ös 4   Sign Me Up Too v   Mythical Lindy - My Sign   Emilia Leo   Emilia Leo   1.11,2a 1640 10.10   125000     M.T.Jamming Jerry   Toreador
2018-06-03 Ax 3 Viscount h From Above - Infanta Oskar J Andersson Jörgen Westholm 1.15,3 2640 4.45 125000 M.T.Mighty Winner Magnolia Boy
2018-06-02 Mp 2   Breidabliks Cognac h   Andover Hall - Wildgirl Boshoeve   Conrad Lugauer   Conrad Lugauer   1.13,3 2140 3.50   125000     Racing Ribb   Gear Extension
2018-05-19 G 1 Global Unprotected h SJ's Caviar - Global Oyster Magnus Jakobsson Magnus Jakobsson 1.12,5a 2140 1.51 125000 Cargo Door Quality Tilly
2018-05-13 Ch 7   Early Pactol h   Othello Bourbon - Odyssee du Loir   Johan Untersteiner   Tomas Malmqvist   1.14,2a 2000 12.84   100000     Voyage d'Amour   Patronus
2018-05-12 Å 6 Kövras So Far v Farifant - So Lovely Kim Eriksson Robert Bergh 1.13,2a 2140 7.39 125000 Breidabliks Cognac Hierro Boko
2018-05-05 Ö 5   Output Pressure v   Gigant Neo - Joda Lesdelles   Per Lennartsson   Stefan Melander   1.15,1g 2640 6.68   125000     Diggerman   Judge Memphis
2018-04-28 Å 4 Gina Schermer s Varenne - Ellymay Rick Ebbinge Jeroen Engwerda 1.13,1a 2140 5.14 125000 Bag's Simoni Farmer Jack
2018-04-21 U 3   Digital Performer v   Super Photo Kosmos - Dana di Ala   Ulf Ohlsson   Stefan Melander   1.13,6a 2140 2.61   125000     Total Recall   Valour Kronos
2018-04-14 J 2 DontbreakthebankÅs v Break the Bank K. - Donella Ås Lutfi Kolgjini Lutfi Kolgjini 1.12,1a 1640 3.97 125000 Com Milton Havbergs Viking
2018-04-01 Ro 1   Djorkaeff Sisu v   Ready Cash - Anklet Hanover   Erik Adielsson   Svante Båth   1.15,9 2640 6.51   125000     Captain Sisu   Ramon Dekkers
2018-03-24 Mp 7 Who's Who h Maharajah - Reality Pride Örjan Kihlström Pasi Aikio 1.15,4 2140 2.18 125000 Total Recall Livi Joy
2018-03-17 Mo 6   Floris Baldwin v   Passing Renka - Tanja de Bruin   Kristian Malmin   Trond Anderssen   1.14,2a 2140 3.51   127238     Quite Cool Classic   Dream Builder
2018-03-10 E 5 Lightningsky v Andover Hall - Not a Spacecase Ulf Ohlsson Reijo Liljendahl 1.12,3a 1640 4.73 125000 Aventador S.F. Hercules T.
2018-03-03 Hd 4   Yankee Boy h   Select Yankee - Minibusan   Kim Eriksson   Stefan P Pettersson   1.14,2a 2140 11.00   125000     Black Snapper   Harri K.
2018-02-25 B 3 Whelk s Zola Boko - Mollusque Joakim Elfving Joakim Elfving 1.16,2 2640 5.75 125000 Lamino Carlos Texi
2018-02-17 Ax 2   Arsenal v   Muscle Hill - Celine Boko   Peter Untersteiner   Peter Untersteiner   1.16,4a 2640 3.94   125000     Earn n'Burn   Frisco Runner
2018-02-03 Å 1 Castleman v The Bad Boy - Domestic Girl Peter G Norman Peter G Norman 1.13,6a 1640 15.90 125000 Lucas Laday Desefinado
2018-01-27 Kr 5   Minnestads Ecuador v   Chocolatier - Simonette   Micael Stjernström   Jesper Hedqvist   1.14,7a 2640 8.74   125000     Fairplay Pellini   Waffle
2018-01-20 Ro 4   Divine s   Dream Vacation - Barbie Do   Erik Adielsson   Anna Österberg   1.15,5 2140 2.74   125000     Tentacles   Young da Vici
2018-01-13 J 3 Global Unlimited v SJ's Caviar - Global Nova Kim Moberg Svante Båth 1.12,8a 1640 4.84 125000 Erwin Staro Leonardo
2018-01-06 B 2   Weekend Fun v   Jaded - Exciting   Rikard N Skoglund   Daniel Wikberg   1.14,9a 2140 4.06   125000     Lamino   Global Thunder
2017-12-30 Hd 1 Yankee Sensation h Lucky Chucky - Jewels Galore Peter Ingves Mats Rånlund 1.16,7a 2640 5.56 125000 Machiavelli Bouncing Ball O.O.
2017-12-16 G 5   Feel the Music v   Skogans Joker - Dancing Easter   Per Lennartsson   Andreas Forsberg   1.15,9 2640 37.45   108550     Perfect Beauty   B.B.S.Jhonny
2017-12-09 Å 4 Olle Rols v Ready Cash - Killer Queen Rols Peter Ingves Mats Rånlund 1.13,9a 2140 17.34 100000 Tentacles Pastor Power
2017-12-02 J 3   Man of Steel v   Majestic Son - Mahana   Stefan Persson   Stefan Persson   1.12,2a 1640 1.87   100000     Corky Ramirez   Star Costashorta
2017-11-26 Mp 2 Eelis v Enjoy Lavec - Mazurka Lavec Jorma Kontio Timo Nurmos 1.16,0a 2140 2.18 100000 Havbergs Viking Bo Kenneth
2017-11-11 E 1   Eelis v   Enjoy Lavec - Mazurka Lavec   Jorma Kontio   Timo Nurmos   1.15,0a 2140 7.88   100000     Verozzo   Doyoucash In
2017-11-04 B 7 Global Trader v Prodigious - My Lady Arwen Örjan Kihlström Henrik Larsson 1.15,7a 2640 3.63 100000 Craizy Daizy Gloria Band
2017-10-28 J 6   Rhesos Face v   Joke Face - Pandora   Thomas Uhrberg   Lutfi Kolgjini   1.13,8a 2140 11.52   100000     Baja Rosa Akema   Doyoucash In
2017-10-21 Ö 5 Wingait Erik v Bring Me Back - Wingait Inga Kevin Oscarsson Stefan Persson 1.14,1a 2100 6.28 100000 Global Trader Overseas
2017-10-18 J 4   Global Takeover v   Pastor Stephen - Home Dear Home   Christoffer Eriksson   Lars I Nilsson   1.14,0a 2640 4.30   100000     Global Raceway   Prosperous
2017-10-14 Å 3 Viking's Topline v From Above - Elin Topline Anders Svanstedt Anders Svanstedt 1.14,8 2640 9.87 100000 Chianti M.C.C.Orlando
2017-10-07 Sk 2   Assault v   Weingartner - Northern Gleam   Örjan Kihlström   Daniel Wikberg   1.13,5a 1640 2.49   100000     Minnestads el Paso   Bear Briar
2017-09-23 F 1 Uncle di Poggio h Varenne - Deed di Poggio Peter Untersteiner Edvin Ceka 1.13,2a 2140 6.86 100000 Orlando Knick Västerbo Cheers
2017-09-16 Bs 6   They don't Know s   Muscle Massive - M.T.Angel   Torbjörn Jansson   Göran Lång   1.14,7 2140 47.76   100000     Jaguar Hill   Track Angle
2017-09-09 5 It's Showtime Zaz v Maharajah - Spritte Zaz Erik Adielsson Timo Nurmos 1.15,3a 2640 2.44 100000 Valborg Marje Liam Dana
2017-09-02 J 4   Global Trust h   Yankee Glide - Refuse to Lose   Jorma Kontio   Timo Nurmos   1.12,1a 1640 1.93   100000     Highland Park   Enjoy the Life
2017-08-26 B 3 Quantum Estelle s Double Eagle - Quantum Victoria Tomas Pettersson Jenni H Åsberg 1.14,7 2640 8.64 100000 Global Science Earn n'Burn
2017-08-19 Ro 2   Rambo Rivner v   Lindy Lane - Fay Rivner   Kristian Lindberg   Kristian Lindberg   1.14,0a 2140 22.39   100000     Phototoy   Pepper Broline
2017-08-05 1 J.S.Apollo v The Bad Boy - Elsa Britta Jan Silvén Jarl Spelling 1.12,6a 1640 6.67 100000 M.T.Knight Rider Västerbo Isolde
2017-08-02 S 7   Scorpion Kiss v   Kiss Francais - Scorpion's Winner   Christoffer Eriksson   Lars I Nilsson   1.13,8a 2140 6.99   100000     Hush Teemer   Viking's Topline
2017-07-29 H 6 Qamaro C.D. v Scarlet Knight - Hilda C.D. Kaj Widell Hans R Strömberg 1.13,9a 2140 6.46 100000 Maison Plage Minnestads el Paso
2017-07-22 Ax 5   Lukas Zaz v   Maharajah - Kinoras Zaz   Johnny Takter   Timo Nurmos   1.14,6a 2140 3.40   100000     Neelix   Mister Zaxis
2017-07-15 År 4 Ural h Jaded - Kaviar Örjan Kihlström Susanne Richter 1.13,2a 2640 4.48 100000 Glenn Boko Lukas Zaz
2017-07-12 Vi 3   Urgent Call v   From Above - Inkasso   Oskar J Andersson   Jörgen Westholm   1.13,5a 2120 4.12   100000     Super Grabben   Hennig Lixarve
2017-07-08 Hd 2 J.H.Mannerheim h From Above - Cindy Hall Johan Untersteiner Johan Untersteiner 1.11,3a 1640 6.19 100000 Masterglide Mister Zaxis
2017-06-25 Kr 1   Shorthanded Jag v   Jag de Bellouet - Shorthanded Sally   Peter Ingves   Petri Puro   1.14,5 2140 6.78   100000     Hennig Lixarve   Cashback Pellini
2017-06-21 E 6 Bruno Bagheera h Joke Face - Poppy Lavec Erik Adielsson Stefan Melander 1.11,6a 1640 2.38 100000 Pax Athos Race
2017-06-17 Bo 5   Gianluca Boko h   Yankee Glide - To the Wire   Robert Bergh   Robert Bergh   1.15,4a 2640 1.65   100000     Jaques Noir   Lugnets Sardonyx
2017-06-10 Ös 4 Vincent Zaz v Orlando Vici - Flamming Kick Ulf Ohlsson Timo Nurmos 1.12,4a 1640 4.35 100000 Farmens Kaliber Marlon Donvici
2017-06-07 S 3 Actual Star h Juliano Star - Com Orsa Kenneth Haugstad Roger Walmann 1.14,7a 2640 16.61 100000 Fairplay Pellini Cuarto Käbb
2017-06-03 Mp 2 Flash Hammering h Orlando Vici - Maxie Hammering Jörgen Westholm Jörgen Westholm 1.13,3a 2140 5.04 100000 Youngblood Pellini Twigs Ceasar
2017-05-20 G 1 Autobahn  h Broad Bahn - Pilgrims Dreamer Erik Adielsson Peter G Norman 1.13,6a 2140 3.72 100000 Sete Ready Lane
2017-05-14 Ch 8 Way To Go Chief s The Liquidator - Let's Go Chief Peter Ingves Thomas Bonde 1.14,1a 2000 21.31 105111 Now or Never Flair Gizmo de Veluwe
2017-05-13 Å 7 Upstream v Yankee Glide - Niagara Falls Erik Adielsson Svante Båth 1.13,4 2140 3.14 100000 Dino Baggio Greyhound Boko
2017-05-06 Ö 6 Uppohoppa h Triton Sund - Grenouille Örjan Kihlström Pasi Aikio 1.12,2a 1609 12.59 100000 Swift Success Now Or Never Flair
2017-04-29 Å 5 Quiz Töll s Quite Easy - Alva Tilly Thomas Uhrberg Thomas Uhrberg 1.13,6a 2140 19.98 100000 Farmer Jack Seethestar
2017-04-22 U 4 Floyd P.Boko  v Cantab Hall - Ineke P.Boko Örjan Kihlström Daniel Redén 1.14,2a 2140 8.75 100000 Orlando Triss  Don Juan Sisu 
2017-04-16 Ro 3 Rushmore Face h Joke Face - Ms Stone Adrian Kolgjini Lutfi Kolgjini 1.15,2a 2640 6.00 100000 Vidivici C.C. Dino Baggio
2017-04-08 J 2 Friend of Nature h Infinitif - Nature la Marc Lutfi Kolgjini Lutfi Kolgjini 1.13,7a 2140 10.98 100000 Can Lane Fidagu U.R.
2017-03-25 Mp 1 National Prince h Maharajah - VästerboBanditRock Erik Adielsson Svante Båth 1.13,9a 2140 3.17 100000 Don Corleone Trot Flashing Victory
2017-03-18 Mo 6 Ferrari B.R. h Muscles Yankee - Bauxite Per Oleg Midtfjeld Per Oleg Midtfjeld 1.12,9a 2140 2.43 135688 Trot Kronos Ulisse Kronos
2017-03-11 Bs 5 Mitica s Angus Hall - Grail Lady Ann Kaj Widell Veijo Heiskanen 1.13,3a 1640 2.64 100000 Radjah d'Inverne Tournament
2017-03-04 Kr 4 Sphinx d'Inverne h Prince Gede - Supreme d'Inverne Kim Eriksson Thomas Madsen 1.15,2 2640 4.87 100000 Camp Nou Can Lane
2017-02-25 E 3 Rigel Face h Lavec Kronos - Know it All Face Lutfi Kolgjini Lutfi Kolgjini 1.13,8a 2140 1.91 100000 Uppohoppa Dalhem Express
2017-02-18 Ax 2 Västerbo HighScore v Kiss Francais - Västerbo Highclass Ulf Eriksson Björn Röcklinger 1.15,3a 1640 5.89 100000 Unheard Of Yoghurt Composite
2017-02-04 Å 1 Magic Happens h Make it Happen - Rydens Danessa Peter Untersteiner Peter Untersteiner 1.15,1a 2640 4.17 100000 Bowling Triple X. Cash Converter
2017-01-28 B 6 Lövdala Principito v Mythical Lindy - Queen Ella Nicklas Westerholm Jessica Simpsson 1.15,0a 2140 4.88 100000 Frantic Avec Wine
2017-01-21 F 5 Tournado Dream v Dream Vacation - Storm System Ulf Eriksson Robert Bergh 1.14,8 2140 14.77 100000 Barbouze Lascaux Qamaro C.D.
2017-01-14 J 4 Replay Pellini v Ready Cash - Royal Lindy Thomas Uhrberg Thomas Uhrberg 1.13,7a 1640 4.31 100000 Stella Newmen Stuck on Joe
2017-01-07 Ro 3   Kenzi s   Andover Andover - Kendra   Claes Sjöström   Tony Strömstedt   1.15,2a 2640 64.35   100000     Lövdala Principito   Sebastian Journey
2016-12-31 Mp 2 Hall of Fashion v Conway Hall - Fashion Ås Christoffer Eriksson Dan Widegren 1.14,4a 2140 14.26 100000 Nils Oscar Blanche Ragazzo da Sopra
2016-12-17 Å 1 Alorac Mathbell v Order By Fax - Pearsall Walentina Jörgen Westholm Jörgen Westholm 1.15,1a 2140 6.34 100000 Hall of Fashion Nonstop Cheri
2016-12-10 F 5 Global Signature v Muscle Hill - Global Jade Kenneth Haugstad Joakim Wallin 1.15,8 2140 6.28 100000 Azzaro la Marc One Memphis
2016-12-03 J 4 Bonnies Celebrity v Celebrity Secret - Bonnie Ling Christoffer Eriksson Carl-Otto Göransson 1.12,7a 1640 64.07 100000 Bullseye Pellini Sadik America
2016-11-27 G 3 Aileron v Scarlet Knight - Quacelle Robert Bergh Robert Bergh 1.14,0a 2140 1.91 100000 Alorac Mathbell Pikachu Face
2016-11-19 Bj 2 Calizza Boko s Qwerty - Trancosa Boko Örjan Kihlström Stefan Melander 1.15,1a 2100 2.87 102711 Tracy Kronos William Tinghöj
2016-11-12 B 1 Bungle Rain h Andover Hall - Miss Possessed Ulf Ohlsson Elisabeth Lundholm 1.15,0 2140 3.58 100000 Jim Sånna Tobago Bay
2016-11-05 E 8 Charming Soldier v Maharajah - M.T.Charming Ewa Petter Karlsson Kåre Axelsson 1.13,4a 1640 8.30 100000 Replay Pellini Feeka S.E.
2016-10-29 J 7 To Be Or Not To Be v Going Kronos - Out of the Game Christoffer Eriksson Tomas Malmqvist 1.14,2a 2140 2.99 100000 New Moon Pellini Evita Greenwood
2016-10-22 Ro 6 Island Life v Pine Chip - Gossip Erik Adielsson Peter G Norman 1.14,9a 2140 11.99 100000 Niagara Broline Oceanic Clearence
2016-10-15 Å 5 Zorn Brick v Gentle Star - Minerva Brick Thomas Uhrberg Hans H Kristoffersen 1.13,1a 1640 13.71 100000 Rawindski Etosha Boko
2016-10-08 Sk 4 Global Teardrop s Dream Vacation - Split Hanover Per Linderoth Kenneth Thelin 1.15,3a 2640 87.09 100000 Bungle Rain Corroded
2016-10-01 F 3 Millmasai h Orlando Vici - Millmove Magnus Teien Gundersen Per Johansen 1.13,4a 2140 9.11 100000 Thunder Lins Mithril
2016-09-19 Mp 2 New Star P.H.  v Micro Mesh - Aces Fineness Peter Untersteiner Johan Untersteiner 1.13,5a 2140 2.69 100000 Shelby Glide Mithril
2016-09-17 1 Ola Montana v From Above - Calles Cinzano Nicklas Westerholm Elinor Lindberg 1.15,7a 2650 4.98 100000 Casper W.F. Survival Kit
2016-09-10 H 6 Önas Igor v Flirtin Man - Limabeans Peter Untersteiner Stefan Björkvall 1.11,2a 1640 2.58 100000 Etosha Boko Oceanic Clearence
2016-09-03 J 5 Celebrus Nova v On Guard - Imponera Markus Waldmüller Conrad Lugauer 1.13,1a 2140 15.34 100000 Aneou Brosa Am
2016-08-27 B 4 Prins Norrgård v Zola Boko - Princess Norrgård Kajsa Frick Kajsa Frick 1.15,0a 2140 24.06 100000 Castle Rose Sallys Boy
2016-08-20 Ö 3 Ma Running s Running Sea - Hipo Beat the Odds Ulf Ohlsson Reijo Liljendahl 1.12,8a 1609 18.55 100000 Digger Smasher Lea Chip
2016-08-16 2 Namit Southwind v Crazed - Amiata Ås   Ulf Ohlsson Anders Wallin 1.14,9a 2148 2.55 100000 Castle Rose Global Obama
2016-08-06 1 Ilikeitlikethat h Crazed - Dido Hanover Marcus Hultman Per C Johansson 1.14,6a 2140 6.70 100000 Tiger Woodland Breezy Badger
2016-07-30 Bs 8 Palermo Broline v Lindy Lane - Riva del Sole Erik Adielsson Timo Nurmos 1.15,9 2140 2.17 100000 Digital Yankee Super Benny
2016-07-27 Ös 7 Raja Ribb v Raja Mirchi - Joyous Sound Tomas Pettersson Kristofer Jansson 1.14,2a 2140 2.79 100000 Crosby Tweener
2016-07-23 Ax 6 Minnestads Dubai h Ready Cash - Simonette Mattias Djuse Mattias Djuse 1.14,0a 2640 2.26 100000 Mellby Drake Pirate Broline
2016-07-16 År 5 Conrads Definitif h Infinitif - S.J.'s Ballerina Thomas Uhrberg Thomas Uhrberg 1.12,3a 1640 11.64 100000 Palermo Broline Lea Chip
2016-07-13 Vi 4 Only Eyes Broline h Deweycheatumnhowe - Goodlookngirl Ulf Eriksson Petri Salmela 1.14,5a 2140 22.64 100000 Rivancer Blytung Am
2016-07-09 Hd 3 Isor Håleryd v Ready Cash - Velvet Ås Peter Untersteiner Peter Untersteiner 1.12,9a 2140 2.33 100000 Cantona Mearas Countdown Fougett
2016-06-26 Kr 2 Sevilla h Ready Cash - True Fantasy Per Nordström Per Nordström 1.13,7 2140 10.89 100000 Erik Sting Tadpole
2016-06-22 Åm 1 Tromb Access v Turbo Sund - Sue Access Peter Untersteiner Peter Untersteiner 1.15,2a 2480 3.11 100000 Fighting Joe Oscar Rhode
2016-06-18 Bo 5 Hawk Cliff h Orlando Vici - Go Topless Erik Adielsson Timo Nurmos 1.15,2a 2640 1.83 100000 Digital Engine Frazier Boko
2016-06-11 Ös 4 Lass Neo v Gigant Neo - Lass Cloud Jennifer Tillman Fredrik Tengstad 1.14,7 2140 23.79 100000 Viola Affe Dara
2016-06-08 S 3 Takestwoforatango h Zola Boko - Sugar Step   Conrad Lugauer Conrad Lugauer 1.12,9a 2140 5.38 100000 Trabant Brothers In Am
2016-06-04 Mp 2 Kalle Kalas v Enjoy Lavec - Supreme Velocity Erik Adielsson Svante Båth 1.11,6a 1640 2.06 100000 Faloria Boko Gene Kelly Am
2016-05-21 G 1 Cash a Cheque Em v Credit Winner - Kaviar Erik Adielsson Stig H Johansson 1.13,4a 1640 3.30 100000 Ceasar Sisu Faloria Boko
2016-05-15 Ch 8 Donato E v Donato Hanover - Ultra Sund Björn Goop Ulf Stenströmer 1.13,0a 2000 9.30 99584 Trecciadoro Rex Stronghold
2016-05-14 Å 7 Copimade h Ganymede - Copigirl Jörgen Westholm Jörgen Westholm 1.13,8a 2640 5.94 100000 Erik Västerbo Exact
2016-05-07 Ö 6 Well Done la Marc s Ready Cash - Made by la Marc Björn Goop Björn Goop 1.12,0a 1609 2.27 100000 Västerbo Grosbois Ilikeitlikethat
2016-04-30 Å 5 Le Miracle v Taurus Dream - Le Reve Johnny Takter Svante Båth 1.12,4a 2140 2.77 100000 Hickothepooh New Muscle Ås
2016-04-23 U 4 Calle Laday v Judge Joe - Carmel N.O. Ulf Ohlsson Reijo Liljendahl 1.16,3 2640 1.77 100000 Reggae Hall Coal Trader
2016-04-16 J 3 Eldrick Boko h Cantab Hall - Radiant Lindy Stefan Söderkvist Helena Burman 1.13,3a 2140 4.19 100000 Ymer Brick Scarlet Ribb
2016-04-09 Ax 2 Top Yllit v Skogans Joker - Diggers Catrine Jens Laursen Mats Kjellén 1.14,2 2140 11.77 100000 Whisky Akema Ottens Casher
2016-03-27 Ro 1 Cigor Coyote v Igor November - Nougat Guy Johnny Takter Håkan Wallberg 1.13,3a 1640 16.62 100000 West Coast Antonio Tabac
2016-03-19 Mo 6 El Diablo B.R. h Muscle Hill - Fiery Chip Frode Hamre Frode Hamre 1.14,5a 2140 4.54 102711 Happy Petter Sheriff Bi
2016-03-12 Kr 5 Frankie Brodde v Crazed - French Affai Johan Untersteiner Peter Untersteiner 1.15,2 2640 3.33 100000 Bravo Navarone Toddler
2016-03-05 B 4 Bottnas Commandeur h Quevert - Steffi Bob Johnny Takter Hans R Strömberg 1.15,6a 2140 4.03 100000 Reorder Pascha Tilly
2016-02-27 Hd 3 Wollafur v Olimede - Perfect Face Örjan Kihlström Juhani Partanen 1.13,4a 1640 7.17 100000 Diotima F. Dolce Vici
2016-02-20 Bs 2 Ebu B.Boko v Dream Vacation - Dasooner Dabettor Ulf Ohlsson Petri Salmela 1.16,8 2640 3.81 100000 Wild Thing Bottnas Commandeur
2016-02-06 J 1 Enjoy Chocolate v Chocolatier - Enjoy Our Nanny Christoffer Eriksson Tomas Malmqvist 1.14,9a 2140 7.61 100000 Ahsoka T.Dream Dolce Vici
2016-01-30 B 7 Roger America v Dream Vacation - Timber Marie Claes Sjöström Hanna Olofsson 1.13,2a 1640 8.45 100000 Benji Dana Oleander Face
2016-01-23 Ax 6 Say that Again v Viking Kronos - Kiss Me Again Björn Goop Björn Goop 1.18,0a 2640 2.42 100000 Alleyeson Belimo
2016-01-16 G 5 Sambucus P.R. v Super Photo Kosmos - Sundbo Monstera Jens Eriksson Jan Hällgren 1.15,9a 2140 8.91 100000 Tjacko Zaz Kulani
2016-01-09 Å 4 Master Crowe h Conway Hall - Somack Peter Ingves Petri Puro 1.15,1 2140 4.20 100000 Wham Bam Boo Barkevious Mingo
2016-01-02 Ro 3 Supreme Court v Credit Winner - Kangaroo Court Örjan Kihlström Stig H Johansson 1.13,8a 1640 3.64 100000 Dragon Powerfly Gloria Sund
2015-12.29 Hd 2 Thaitec v Thai Tanic - Super Tec Peter Untersteiner Peter Untersteiner 1.14,6a 2640 4.91 100000 Gambino Degato Zoko Lane
2015-12.19 Mp 1 Valeur v Love You - Steffi Bob Örjan Kihlström Peter G Norman 1.15,0a 2140 2.28 100000 Supreme Court Counterfeightr
2015-12.12 Å 5 Scampi v Going Kronos - Gambari Erik Adielsson Stig H Johansson 1.15,0 2140 24.44 100000 Jumpinjackofjoy Queen Will
2015-12.05 Ro 4 Enjoy Boko s Credit Winner - Joy Ås Erik Adielsson Stig H Johansson 1.15,2a 1640 3.35 100000 Hachiko All Around Ås
2015-11-28 J 3 Pajas Face h Gift Kronos - Star Chip Johnny Takter Lars I Nilsson 1.15,0a 2640 3.05 100000 Unity Knick Hank von Håleryd
2015-11-21 Bj 2 Olivia Trot s Kadabra - Outside Interest Stefan Persson Stefan Persson 1.14,9a 2100 12.94 102540 Ille Faciet Trophy Spring
2015-11-07 E 1 Day or Night In h Muscle Hill - Ellie America Johan Untersteiner Johan Untersteiner 1.14,2a 2140 2.19 100000 King Sir Kir Brooklyn Club
2015-10-31 B 7 Salong v Love You - Donera Örjan Kihlström Thule Jonsson 1.14,8a 2640 1.74 100000 Financial Secret Citadelle
2015-10-26 F 6 Coktail Bar  v Coktail Jet - Pinebrake Daniel Olsson Markus B Svedberg 1.14,5a 2140 5.04 100000 Juvels Boy Mr Sethos
2015-10-24 J 5 Quintessense s Varenne - Heavenly Face Flemming Jensen Flemming Jensen 1.12,0a 1640 2.47 100000 Poplar Broline Kax the Flax
2015-10-17 Ö 4 Mellby Diamant v Muscle Hill - Mellby Smaragd Ulf Ohlsson Reijo Liljendahl 1.14,7a 2100 2.91 100000 Global Respons Thaiger Exclusive
2015-10-10 Å 3 Ågårds Mats v Symphonic Hanover - Nina Pay Claes Sjöström Claes Sjöström 1.13,8a 2140 6.60 100000 Radiation Going Popp
2015-10-03 Sk 2 Titan Lavec h Goetmals Wood - Kramer Bahama Ulf Ohlsson Timo Nurmos 1.15,3a 2640 1.81 100000 Thaiger Exclusive Salong
2015-09-19 F 1 Hollywood Maker v Egon Lavec - Holly Day Per Nilsson Anna Rönning 1.13,7 1640 2.14 100000 Alfa Tesoro Ängens Kryptonit
2015-09-12 Bs 6 Robic Lane h Ready Cash - Lindirobics Björn Goop Timo Nurmos 1.13,2a 2140 3.66 100000 M.T.Joinville Bottnas Ambassadör
2015-09-05 J 5 Mellby Ciceron v From Above - Nonpareil Kronos Peter Untersteiner Peter Untersteiner 1.15,1 2140 23.01 100000 Protector Chipen Boy
2015-08-29 B 4 Make it Quick v Make it Happen - Indian Quick D.K. Björn Goop Timo Nurmos 1.13,0a 2140 3.38 100000 Space Photo Voulez Vous
2015-08-22 G 3 Ochongo Face v Kiss Francais - Jubel Kemp Erik Lindegren Erik Lindegren 1.13,2 2640 7.43 100000 Montreal M.T.Joinville
2015-08-18 Sk 2 Serious Try v Crazed - Miss Volo Henrik Svensson Henrik Svensson 1.14,5a 2140 1.94 100000 Valley Streamline Gustaf Sisu
2015-08-08 D 1 Antti Sisu v Even Better Odds - Echalote Mattias Djuse Mattias Djuse 1.12,6a 1640 2.38 100000 French Me Valley Streamline
2015-08-01 8 Persos Bojje v Enjoy Lavec - Persos Elfi Nicklas Westerholm Nicklas Westerholm 1.14,9 2640 4.32 100000 Topgear El Cantante
2015-07-25 H 7 Lass North Star v Love You - Lass Party Rickard Svanstedt Rickard Svanstedt 1.14,1a 2140 2.88 100000 Super Lux Tänke De
2015-07-18 Ax 6 Xlnt Chili Tripel v Dream Vacation - Spring Skandal Joakim Lövgren Joakim Lövgren 1.13,8 2140 3.79 100000 Lumberjack Joe Ritzo
2015-07-13 5 Neutron Broline v Ken Warkentin - Starlight Ulf Ohlsson Per Lennartsson 1.13,9a 2140 2.73 100000 Navaj Brodda Le Lahar
2015-07-11 År 4 Conrads Wilhelm v Crazed - Björboflickan Kristian Lindberg Kristian Lindberg 1.14,3a 2640 21.40 100000 Mellby Club Lass North Star
2015-07-08 Vi 3 Digital Product v Super Photo Kosmos - Holly Laser Erik Adielsson Henrik Hoffman 1.14,7a 2140 17.13 100000 Montana Crown Dennis de Castella
2015-07-04 Hd 2 M.T.Jordan h Pine Chip - Last Promise Magnus Jakobsson Rikard Lindh 1.12,4a 1609 4.96 100000 Anna Neutron Broline
2015-06-21 Kr 1 Legend Brodde h Credit Winner - Luck of the Day Carl Johan Jepson Ulf Stenströmmer 1.14,4a 2640 12.69 100000 Part Nan Angelen Jägermeister Akema
2015-06-17 Åm 6 Eddie h Judge Joe - Edenie Tom Horpestad Tom Horpestad 1.14,2a 1680 22.69 100000 Protector Sonia's Dream
2015-06-13 Bo 5 Dialog In v Tap In - Diana Demilo Roger Nilsson Roger Nilsson 1.16,3 2640 4.29 100000 Ängens Airman Juno F.
2015-06-10 S 4 Imperator h Sahara Dynamite - Temaline Kenneth Haugstad Mimmi Elfstrand 1.13,0a 2140 3.83 100000 Wham Bam Boo Beppen Palema
2015-06-06 Ös 3 Digital Archive v Super Photo Kosmos - Quacelle Jan Norberg Robert Bergh 1.14,3a 1609 12.28 100000 Balero Mearas Desuper Filius
2015-06-02 J 2 Star Keeper v Finders Keeper - Stargirl Peter Untersteiner Peter Untersteiner 1.14,5a 2140 2.55 100000 Olfa Wareco Lord Brodde
2015-05-23 G 1 Tango Lavec v Enjoy Lavec - Mazurka Lavec Jorma Kontio Timo Nurmos 1.14,5a 2640 2.10 100000 Bravo Navarone Danne Edel
2015-05-16 Å 9 Othello C.D. h Scarlet Knight - Nagina Light Björn Goop Ulf Stenströmmer 1.13,3a 1640 2.37 100000 Mellby Collector Cinnamon Prince
2015-05-10 Ch 8 The Great Elkær v Great Challenger - Jamaica Elkær Rene Jonassen  Rene Jonassen  1.13,8a 2000 17.24 101206 Sun Esterel Fourteen Karat
2015-05-09 U 7 Quattro Lane h Quatre Juillet - Skibbereen Hanna Olofsson Hanna Olofsson 1.14,5a 2140 6.28 100000 Eder Bob Bourne Identity
2015-05-02 Ö 6 Don Incantatore  h Dream Vacation - Storm System Björn Goop Ulf Stenströmmer 1.15,2 2640 3.89 100000 Grefstads Royalty  Nose Gear 
2015-04-25 Å 5 Tonicetobetrue v Ens Snapshot - Catia Jet Jeppe Juel Jeppe Juel 1.13,3a 2140 6.98 100000 Whitehouse Express Cab Hornline
2015-04-18 Mp 4 Edge Boko h Wellino Boko - Sue Boko Erik Adielsson Stig H Johansson 1.12,6a 1640 1.75 100000 Victor A.U. Nose Gear
2015-04-11 J 3 Buzz Mearas v Dream Vacation - Dance of Joy Thomas Uhrberg Lutfi Kolgjini 1.13,2a 2140 4.47 100000 Breidabliks G.T. Star of Glory
2015-04-05 Ro 2 Ägir Briljant v Viking Kronos - Ida Briljant Erik Adielsson Peter Cederin 1.14,5a 2640 11.68 100000 Danne Edel Nirvana Broline
2015-03-21 Mo 1 Rio Grande v Love You - Agouti Thomas Uhrberg Steen Juul 1.14,8a 2140 3.92 102540 Scellino Luis Cab Hornline
2015-03-14 E 6 Royal Prince h Gift Kronos - Princess Björn Goop Ulf Stenströmmer 1.13,9a 2140 2.73 100000 Scarpia No Gelt Face
2015-03-07 B 5 Esprit Boko s Wellino Boko - A.J.’s Babydoll Per Linderoth Per Linderoth 1.14,6a 1640 7.25 100000 Harpos Blue Swede Sebastian Sund
2015-02-28 Hd 4 Daydream Rapida v Dream Vacation - Flashing Rapida Hans Crebas Hans Crebas 1.15,3a 2640 15.93 100000 Breidabliks G.T. Scarpia
2015-02-21 G 3 Il Sånna h Love You - Lava Brick Örjan Kihlström Jan Hellstedt 1.14,4a 2140 2.90 100000 Diamond Of'em Razor Kronos
2015-02-14 Kr 2 Flex Lane h Federal Flex - Margo Hall Erik Adielsson Lars I Nilsson 1.15,7a 2140 3.41 100000 No Gelt Face Staro Hollywood
2015-01-31 Ax 1 Fossens Bonus h Juliano Star - Matilda Mitj Magnus Jakobsson Magnus Jakobsson 1.14,2a 1640 1.49 100000 Love Palema Versailles
2015-01-24 B 6 Digital Collection h Super Photo Kosmos - Full Authority Robert Bergh Robert Bergh 1.15,8a 2640 2.64 100000 Fire Fighter Digigirl I.H.
2015-01-17 Å 5 Springover h Going Kronos - Malabara Christoffer Eriksson Ronny Palm 1.15,3a 2140 1.99 100000 Raymond Palema Versailles
2015-01-10 Ro 4 Amor Winner v Credit Winner - Maya Clown Johnny Takter Stig H Johansson 1.14,8a 1640 4.59 100000 Jetspirit Rocket Speed
2015-01-03 J 3 Da Vinci Boko v Chocolatier - Another Chip Peter Untersteiner Peter Untersteiner 1.16,1a 2640 8.19 100000 Springover Rattigan
2014-12-28 Ö 2 Nadal Broline v Yankee Glide - Aimee’s Promise Ulf Ohlsson Reijo Liljendahl 1.15,2a 2100 1.70 100000 Stepping for Money Figaro's Dream
2014-12-20 Å 1 Gateruds Galon v Gentle Star - Staro Velvet Erik Berglöf Erik Berglöf 1.13,5a 1640 32.66 100000 New Revolution Il Sånna
2014-12-13 Mp 6 Raffinos s Chocolatier - Honeyed Örjan Kihlström Roger Walmann 1.14,9a 2140 6.29 100000 Da Vinci Boko Caddie Hit
2014-12-06 B 5 Global Perfection v Lindy Lane - Jasmin Brick Ulf Ohlsson Lina Tallberger 1.13,1a 1640 9.77 100000 Beautyson Conrads Flamemaker
2014-11-29 J 4 Carabinieri h Wellino Boko - Dew Princess Johan Untersteiner Peter Untersteiner 1.15,4a 2640 3.17 100000 Merlin Wilda Tigern Jack
2014-11-22 Bj 3 Heartbreaker V.S. h Super Photo Kosmos - Staying Alive Björn Steinseth Björn Steinseth 1.15,8a 2600 17.57 95000 Red Team Rex Tack Wee
2014-11-21 Ro 2 Hero Sjöhammar v Super Arnie - Twilight Time Erik Adielsson Stig H Johansson 1.15,0a 2140 8.66 100000 Obi Degato Mogadishu Mejl
2014-11-08 Hd 1 Gantab Håleryd v Cantab Hall - Stella Håleryd Peter Ingves Peter Untersteiner 1.13,7a 2140 8.96 100000 Merlin I Love Champagne
2014-11-01 E 8 Bart M.M. v Ken Werkentin - Nikita Degato Erik Adielsson Morten Waage 1.15,1a 2640 2.72 100000 Dencos Nemo Kilab Wojtyla Gene
2014-10-26 Bs 7 Queer Fish v Varenne - Gambare Sören Eriksson Magnus Träff 1.14,6a 2140 3.43 100000 Zeb Lie Star Rub it Out
2014-10-25 J 6 Silver Annie s Tap In - Lolly Lore Erik Adielsson Robert Andersson 1.12,9a 1640 1.79 100000 Man Winner L'amour
2014-10-18 Ö 5 Adams Pace v Adams Hall - Attraction Call Ville Karhulahti Christer Nordmark 1.14,7a 2100 7.65 100000 Quantum Striking Love Palema
2014-10-11 Å 4 Silver Annie s Tap In - Lolly Lore Erik Adielsson Robert Andersson 1.11,9a 1640 7.67 100000 Dencos Nemo Kilab Tony Boy
2014-10-06 Mp 3 Ohana S.M. s Supergill - Spader Madame Johan Untersteiner Yvonne Storm 1.14,8a 2140 13.16 100000 Wilding E. Quantum Striking
2014-10-04 H 2 Skymaster v Adams Hall - Spacelane Ulf Ohlsson Anders Svanstedt 1.14,2a 2640 9.82 100000 Estreem Dreams Burn Down
2014-09-20 1 Rolex h Going Kronos - Oaklea Omega Erik Adielsson Svante Båth 1.14,1a 2148 1.67 100000 Gameplayer Twilight Eyes
2014-09-13 F 6 Global Patriot h Dream Vacation - I Dream the Dream Magnus Jakobsson Magnus Jakobsson 1.12,0a 1640 8.12 100000 Twilight Magic Anthologie
2014-09-06 J 5 Calvin Borel h Super Photo Kosmos - Ulrika Furan Conrad Lugauer Conrad Lugauer 1.15,0a 2640 1.63 100000 M.T.in Cash Antonio Am
2014-09-03 E 4 Imset h Double Eagle - Strategic Pasi Aikio Pasi Aikio 1.14,1a 2140 2.96 100000 Saint Miamy B.O.Ris
2014-08-30 B 3 Kemas Winnie s Credit Winner - Varna Boko Ulf Ohlsson Reijo Liljendahl 1.14,1a 2140 5.71 100000 Manne S.E. Pat Poker Zenz 
2014-08-23 Ro 2 Exceed'em v Celebrity Secret - Cocca Jennifer Tillman Henrik Larsson 1.12,8a 1640 4.11 100000 Twigs Atkin Diego M.Boko
2014-08-09 D 1 Speed Delicious h Fast Photo - Ala Delicious Robert Bergh Robert Bergh 1.15,4a 2640 3.12 100000 Antonio Am Ina Zenz
2014-08-02 8 Maxmillian Trotter v Juliano Star - Kronoborgs Jill Peter Untersteiner Peter Untersteiner 1.13,5a 2140 5.22 100000 Dominator Anthologie
2014-07-26 Bs 7 Primo Valentino v Tap In - Prima Demina Tony Wallin Mario Di Lorenzo 1.12,7a 1640 2.50 100000 M.T.Insider Ima Tornado
2014-07-23 Vi 6 Teetime h Ken Werkentin - Music la Marc Thomas Uhrberg Thomas Uhrberg 1.15,1a 2140 2.66 100000 Alfas Farao Chippen Ås
2014-07-19 Ax 5 Poker Kronos v Viking Kronos - Frances Lavec Robert Bergh Robert Bergh 1.14,3 2640 2.58 100000 Lucky Luke Zenz Maxmillian Trotter
2014-07-12- År 4 Hallas Judex v Look de Star - Party Hornline Erik Adielsson Henrik Södervall 1.13,2a 2140 7.87 100000 Novel Broline Antonio Am
2014-07-05 Hd 3 Chosen One v Ken Werkentin - Enjoy My Face Stefan Persson Stefan Persson 1.11,7a 1609 7.05 100000 Nadal Broline Celebrity Lane
2014-06-25 Åm 2 Jula in Focus h Love You - Jula Nettan Björn Goop Björn Goop 1.15,3a 2080 2.72 100000 Global Newsletter Tyra Banks
2014-06-22 Kr 1 Even's First Boy v Ken Werkentin - Even Southwind Flemming Jensen Flemming Jensen 1.13,1a 2640 10.46 100000 Dernier Viking Defi's Victory
2014-06-18 Vg 6 Drogba Bob v Cantab Hall - Keystone Blaze Peter Untersteiner Peter Untersteiner 1.14,7a 2140 26.25 100000 Surprise Power Leif
2014-06-14 Bo 5 B.B.S.Pelleshan h San Pellegrino - Shannon Örjan Kihlström Claes Eskilsson 1.14,1a 1640 1.82 100000 Starcane Harvester Happygangster G.L.
2014-06-07 Ös 4 Jeppas Maxi v Varenne - Absolutely Perfect Torbjörn Jansson Robert Ekström 1.13,9a 2140 1.67 100000 Elegance Brodde Xanthis Cornelis
2014-06-06 Kr 3 Indian Nalan v Dream Vacation - Manda Nalan Oscar Nilsson Fredrik Persson 1.13,2a 2140 9.21 100000 Aibohphobia Harpos Rockybalboa
2014-05-31 Mp 2 Defi's Victory h Samuel Oaks - Defi de Rose Stefan Söderkvist Christer Otterström 1.14,8a 2640 1.71 100000 Screen Height Tenzing
2013-05-17 G 1 Jeppas Maxi v Varenne - Absolutely Perfect Torbjörn Jansson Robert Ekström 1.12,0a 2140 2.99 100000 Coldtown Regent Zet
2014-05-10 U 8 Bartender In v Muscles Yankee - Garfish Face Per Linderoth Per Linderoth 1.12,8a 1640 3.01 100000 Twin's Superior Xanthis Cornelis
2014-05-03 Ö 7 Sauveur h Echo - Operah Bob Åke Lindblom Åke Lindblom 1.14,7a 2609 3.03 100000 Rascal Zet Order to Fly
2014-04-26 Å 6 Ni Talar Bra Latin v Kiss Francais - Fattiga Lisa Peter Ingves Peter Puro 1.13,5a 2140 4.54 100000 Salina Nissan Broline
2014-04-20 Ro 5 Borga Effekt s Flirtin Man - Ritzy Hornline Björn Goop Eelco van der Wal 1.13,3a 2140 4.39 100000 Primo Valentino Drogba Bob
2014-04-18 F 4 Duffman v Dream Vacation - First Lupin Oskar J Andersson Jörgen Westholm 1.14,1a 2140 29.42 100000 Final Jam Like Lightning
2014-04-12 E 3 Maverick Man v From Above - Bambinas Girl Erik Adielsson Svante Båth 1.15,1a 2640 2.88 100000 Archangel Am Order to Fly
2014-04-05 J 2 Angelo Am v Gigant Neo - Armbro Deity Stefan Persson Stefan Persson 1.12,4a 1640 1.99 100000 Digital Photo Landers Dream
2014-03-22 Mo 1 Solo Nolo v Dream Vacation - Vupti Flemming Jensen Flemming Jensen 1.17,2a 2640 2.91 101669 Yankee Blueblood Borga Figo
2014-03-15 Å 7 Black Line L.G. v Rite On Line - Mystic Madame Mikael J Andersson Ulla Wiklund-Turén 1.13,2a 1640 52.65 100000 Max Martini Maniaminmiami / Usain Henna
2014-03-08 F 6 Archangel Am h Going Kronos - No More Time Lutfi Kolgjini Lutfi Kolgjini 1.15,5a 2640 1.81 100000 Sensational Dream Knugen Palema
2014-03-07 U 5 Bicc's Hotshot v Adams Hall - Will Marilyn Tomas Pettersson Jenni H Åsberg 1.20,2a 2140 4.02 100000 Dreamer Doc Sky Rocket
2014-03-01 Kr 4 Dante Boko h Going Kronos - Margherita Rosa Lutfi Kolgjini Lutfi Kolgjini 1.15,4a 2640 1.61 100000 Easy Jazz Digital Photo
2014-02-22 G 3 Elit Sjöhammar v Super Arnie - Augusta Bell Erik Adielsson Stig H Johansson 1.14,7a 1640 12.74 100000 Tintin Kay Adams
2014-02-15 Ax 2 Sundsholms Keynote v Up Front Larry - Eviassa Diamant Andre Bakker Klaus Kern 1.16,0a 2640 7.38 100000 Askö Q. Send in the Clowns
2014-02-01 J 1 Buba Boko v Conway Hall - Ottey Boko Jorma Kontio Timo Nurmos 1.16,3a 2140 2.84 100000 Largo Launcher Maia F.
2014-01-25 B 6 Geisha Sund s Love You - Kanadia Robert Bergh Robert Bergh 1.15,5a 2640 12.08 100000 Rolf East Demo
2014-01-18 Å 5 Super Photogenic v Super Photo Kosmos - Foreign Fortune Niclas Stenquist Bo Hellkvist 1.13,8a 1640 3.21 100000 Largo Launcher Visual Contact
2014-01-11 S 4 Star Advisor Joli v Look de Star - Rocco's Advice Jörgen S Eriksson K G Holgersson 1.14,6a 2140 4.87 100000 Chip Lane Leonas Kaiser
2014-01-04 Hd 3 Staro Harlequin h Make it Happen - Estrella Polar Peter Untersteiner Peter Untersteiner 1.16,0a 2640 1.92 100000 Super Photogenic The Next One
2013-12-28 Ax 2 Persos Amarula s Super Arnie - Persos Rosita Tino Ärling Roger Walmann 1.13,1a 1640 4.30 100000 Chosen One Nearly Nine Feet
2013-12-21 B 1 Demo v Tony Oaks - Kramgo Jörgen Berglund Jarmo Kallunki 1.16,4a 2140 25.73 100000 Mellby Brunello Castor di Quattro
2013-12-14 Å 7 Corleone Boko h Chocolatier - To the Wire Jorma Kontio Susanne Richter 1.14,4a 2140 3.78 100000 Quite Windy Storm Passage
2013-12-07 Ve 6 Tarantino v Goetmals Wood - Candy Tilly Ari Moilanen Ivar Holmlund 1.16,7a 2100 2.87 105292 Force One Callum
2013-12-04 S 5 Maranello v Muscle Memory - Eli Sea Thomas Franck Thomas Franck 1.14,7a 2140 11.16 100000 Corleone Boko Pacific Hurricane
2013-11-30 J 4 Bear Dancer v Dream Vacation - Epoque Effe Björn Goop Ulf Stenströmmer 1.16,7a 2640 4.49 100000 Let it Happen Vivo Per Lei
2011-11-25 F 3 Divas Revansch h Revenue - Fridhems Diva Björn Goop Ulf Stenströmmer 1.14,9a 2140 2.51 100000 Almar Linus Wibb
2013-11-23 G 2 Julio de Luxe v Juliano Star - Nigritella Nigra Tony Wallin Jimmy Nilsson 1.14,2a 2140 2.04 100000 Pacific Hurricane Vacqueyras
2013-11-09 Hd 1 Kebab v Scarlet Knight - Staro Yasmine Håkan K Persson Håkan K Persson 1.14,2a 1640 4.60 100000 Askhults Sigvard Man Winner
2013-11-02 E 8 Rocky Reach v From Above - Anastacia Sund Samuel Rehn Samuel Rehn 1.15,4a 2640 8.62 100000 Victor Ruda Dooleys
2013-10-26 J 7 Vacqueyras v Dream Vacation - Tropic Heat Per Nordström Thomas Åhlund 1.13,6a 2140 5.82 100000 Let it Happen Sheer Bliss
2013-10-24 Bo 6 Goal Ribb v Goetmals Wood - Goddess of Earth Veli-Matti Kangasluoma Paula Tuomela 1.15,7a 2140 8.03 100000 Twin's Superior Cross Section
2013-10-19 Ro 5 Ground Proximity h Scarlet Knight - So Long Farewell Örjan Kihlström Stefan Melander 1.13,2a 1640 4.69 100000 Big Ben Eloise
2013-10-12 Å 4 Tore v Torvald Palema - Halloween Åke Svanstedt Åke Svanstedt 1.14,8 2640 2.44 100000 Martini Akema Ostron
2013-10-07 Mp 3 Flash Oak v Super Arnie - Cara Bobs Crown Oskar Svanberg Oskar Svanberg 1.12,7a 1640 8.67 100000 Uroy Åhlunda Survivor
2013-10-05 B 2 Jeepster s Home Alone - Princess Kullers Kaj Widell Monica Janisels 1.13,7a 2140 10.90 100000 Finish Future Victor Ruda
2013-09-21 Å 1 Linslusen A.U. v Fast Photo - Victoria A.U. Jorma Kontio Åke Svanstedt 1.11,8a 1640 3.66 100000 Electrifying Lookh Magic
2013-09-14 F 6 Yield to None h Flirtin Man - Allyhills Paulina Björn Goop Ulf Stenströmer 1.14,0a 2140 3.87 100000 Sensei Antagonista
2013-09-13 Kr 5 Make Good v Dream Vacation - Susanne Mon Joakim Lövgren Joakim Lövgren 1.13,5a 2140 19.65 100000 Pamela Ali Magical Face
2013-09-07 Bs 4 Royal Apanage h Offshore Dream - Queen Apanage Ulf Ohlsson Lars Wikström 1.12,2a 1640 6.33 100000 Quiteanotherstory Big Ben
2013-08-31 J 3 Junior Troy h Thai Tanic - Wired Sunrise Björn Goop Björn Goop 1.15,3 2640 6.37 100000 VästerboontheNews Kemas Magic
2013-08-24 B 2 Yours Sincerely v Flirtin Man - Hocus Broline Robert Bergh Robert Bergh 1.13,8 2140 29.48 100000 Quick Change Sarah Lena
2013-08-10 Sk 1 Pompano v From Above - Flying Fish Petter Lundberg Petter Lundberg 1.15,7a 2640 7.12 100000 Rass Tanic Quick Change
2013-08-03 9 Headhunter v Gentle Star - Famous Christine Magnus Jakobsson Magnus Jakobsson 1.12,0a 1640 7.78 100000 Twin's Fairytail Tagena Run
2013-07-27 H 8 Shiraz Brodde v Love You - Stephanie Brodda Erik Adielsson Svante Båth 1.14,7a 2140 2.27 100000 Sarah Lena Twin's Ducati
2013-07-20 Ax 7 Attack Diablo h Blue York Yankee - Chanson d'Inverne Peter Untersteiner Peter Untersteiner 1.15,0 2640 10.50 100000 Bar Plombier Helge Zonett
2013-07-13 År 6 Virvel s Rite On Line - Soldis Ville Nisonen Ville Nisonen 1.14,3a 2140 3.88 100000 Cloud Connected Village Surprise
2013-07-10 Vi 5 Bodyline v Juliano Star - Just Say The Word Erik Adielsson Björn Röcklinger 1.14,2a 2140 4.93 100000 Siksika Girl Krypton Eye
2013-07-06 Hd 4 Queen's Delight s Varenne - Dimbula Björn Goop Björn Goop 1.11,5a 1609 14.75 100000 Finish Brandon Lovely Buv
2013-07-03 Åm 3 Leopard C.D. h Scarlet Knight - Floating Market Mikael J Andersson Mikael J Andersson 1.17,6 2480 1.75 100000 Super Otto Staro Denim
2013-06-23 Kr 2 Folli v Self Possessed - M.T.Angel Thomas Uhrberg Thomas Uhrberg 1.14,3 2140 4.39 100000 Striker Com Ullna
2013-06-19 Vg 1 Depardieu v Love You - Pour la Vie Björn Goop Ulf Stenströmer 1.14,6a 1640 2.24 100000 O.F.V.Continue Lovely Buv
2013-06-15 Bo 8 Whosyourdaddy v Scarlet Knight - Joda Lesdelles Örjan Kihlström Stefan Melander 1.15,1a 2140 1.91 100000 Roosevelt Zet Kossu Sisu
2013-06-14 Ax 7 Steely Knight h Scarlet Knight - Com Orsa Johan Untersteiner Roger Walmann 1.15,6 2140 3.39 100000 Zinedine Bob Charlie Palema
2013-06-09 Ch 6 Blue River Pipe h Blue Mac Lad - Flamin' Wings Åke Svanstedt Åke Svanstedt 1.14,2a 2500 2.53 99957 For Pleasure As Stelton
2013-06-08 Ös 5 Time Machine h Super Arnie - Union Highness Jörgen Westholm Jörgen Westholm 1.11,7a 1609 3.34 100000 Greve E. Bolt Boko
2013-06-05 Bs 4 L.K. v Super Arnie - First Light Leif Witasp Leif Witasp 1.15,7 2640 3.55 100000 O.F.V.Continue Reina la Caballo
2013-06-01 Mp 3 Bear with Me s Quite Easy - Dottie Spur Stefan Melander Stefan Melander 1.13,7a 2140 10.44 100000 Dante le Soleil Mr Opal
2013-05-29 Ti 2 Skogans Avec v Enjoy Lavec - Skogans Victoria Fredrik Persson Fredrik Persson 1.13,1a 1609 3.00 100000 Luxury Lane Deckhand
2013-05-18 G 1 K.A.Online v Rite On Line - Darna Corleone Sören Eriksson Kjell O Jonsson 1.14,1 2140 14.03 100000 Offshore Man Nobel Launcher
2013-05-16 Å 8 Zonguldak v Love You - Heartenings Crown Kenneth Haugstad Stefan Persson 1.12,4a 1640 18.31 100000 Go de Luxe Charmör Band
2013-05-11 7 Zertex v Zerberus - Summer Texas Henrik Svensson Henrik Svensson 1.17,0 2650 1.94 100000 Jerns Wilmer Cash'em
2013-05-04 Ö 6 Ed Rapide h Daguet Rapide - In Shape Björn Goop Björn Goop 1.15,7 2100 2.93 100000 Malin Tilly Starfirefinnfemfel
2013-05-01 S 5 Alfaz del Pi h Angus Hall - Divann Björn Goop Timo Nurmos 1.15,0a 2640 2.00 100000 Frisco Flame Zertex
2013-04-27 U 4 Pink Elephant h Viking Kronos - Bourbon Eyes Örjan Kihlström Stefan Hultman 1.13,2a 1640 1.43 100000 Gigantic River Trottningen
2013-04-24 Ål 3 Dakadak v Kadabra - Summer Ocean Birger Jörgensen Flemming Jensen 1.15,9a 2140 1.52 99951 Provst Meyer Race Cowboyland
2013-04-21 År 2 Breathe Out s Power to Charm - Krossed Out Thomas Uhrberg Thomas Uhrberg 1.14,9a 2140 5.40 100000 Ed Rapide Zonguldak
2013-04-13 F 1 Star Cross v Gentle Star - Cuvee E. Sören Eriksson Anders Ahlneby 1.16,6 2640 28.93 100000 Jones Rydens Indigoblue
2013-04-06 Mp 9 Picasso v Viking Kronos - Inkasso Christoffer Eriksson Ronny Palm 1.14,6 2140 2.76 100000 Hermes Laday Dream Trotter
2013-03-31 Ro 8 Poisson v Andover Hall - Sole Veronique Jorma Kontio Jörgen Westholm 1.14,0a 1640 28.12 100000 Foal Tooma Dream Trotter
2013-03-29 F 7 Zätabubben v Good As Gold - Västerbo Mistress Erik Adielsson Svante Båth 1.15,9a 2140 4.66 100000 Angelo Azzurro Greve E.
2013-03-23 J 6 Footloose Neo v Gigant Neo - Belle Amber Catrin Fajersson Catrin Fajersson 1.16,6 2640 4.98 100000 Saladino Golden Bowl
2013-03-16 Mo 5 Mister Pepper v Hot Chili Pepper - Scarlett's Dream Knut Arne Ödegaard Svein A Johannessen 1.15,7a 2140 24.27 119030 Rapido Va Bene Sejr Gammelsbäk
2013-03-09 S 4 Quality Questioned v Andover Hall - Jalopy Örjan Kihlström Stefan Hultman 1.13,7a 1640 2.65 100000 Rocket Zet Ferrari Håleryd
2013-03-02 B 3 That's My Pal v Spotlite Lobell - Speedy Silvia Björn Goop Björn Goop 1.17,0a 2140 3.39 100000 Ferrari Håleryd Nakoda Goj
2013-02-23 Kr 2 Dumas Sand v Deliberate Speed - Moa des Brouets Kim Eriksson Irene Svanhall 1.16,8 2640 12.48 100000 Dansman Charlie Footloose Neo
2013-02-09 J 1 Queen Koea s Super Photo Kosmos - Västerbo Dream On Nicolaj Andersen Kent-Olle Johansson 1.14,7a 1640 8.86 100000 Dreaming Princess Frans G.
2013-02-02 F 6 Öjja Scoop s Up Front Larry - Viktoria Scoop Carl-Erik Lindblom Maria Ottosson 1.16,3 2140 6.61 100000 Twitter Midnight Bråten
2013-01-26 Hd 5 Icebear v Beardmore - Nice Peter Ingves Carl-Otto Göransson 1.15,0a 2140 10.01 100000 Macho Look Supernova
2013-01-19 G 4 Tambur v Adams Hall - Donera Erik Adielsson Thule Jonsson 1.14,3a 1640 45.88 100000 Berkut Boko Acriter
2013-01-12 Å 3 Starbec's Macklo h Banker Hall - Pasta Conrad Lugauer Conrad Lugauer 1.15,0a 2140 3.17 100000 Macho Look Prince Orlando
2013-01-05 B 2 Loads of Dosh v Legendary Lover K. - Pontia Robert Bergh Robert Bergh 1.17,5 2640 1.48 100000 Acriter Never Young
2012-12-22 Ax 1 What Love Can Do s Conway Hall - Benign Daphne Johnny Takter Henrik Södervall 1.13,9a 1640 6.15 100000 Västerbo Europé Sugar Boy
2012-12-15 Ro 8 Peccadillo s Viking Kronos - Dirty Looks Bo Eklöf Björn Röcklinger 1.16,1a 2140 32.28 100000 Mr Miles Horton
2012-12-08 Å 7 Jonathan Palema v Adams Hall - Rosalinde Palema Åke Svanstedt Åke Svanstedt 1.16,9 2640 1.75 100000 Youresodivine Photo Starlight
2012-12-05 S 6 Victory on Line v Rite On Line - Euro Light Torbjörn Jansson Catarina Lundström 1.14,5a 1640 9.62 100000 Cutting Edge Go D.Augustus
2012-12-01 B 5 Claes Boko h Varenne - Salma Boko Erik Adielsson Stig H Johansson 1.16,5a 2140 2.98 100000 Captain on Line Devdas T.J.
2012-11-24 J 4 Nougat Ås v Striking Sahbra - Noblesse Ås Johnny Takter Bo Westergård 1.13,1a 1640 2.96 100000 Queen Koea Nones
2012-11-18 Bo 3 Unio Mystica v Enjoy Lavec - Red Witch Magi Robert Bergh Robert Bergh 1.17,2a 2140 2.39 100000 Amaro K.S. Global Ocean
2012-11-15 G 2 Gabuck v Tony Oaks - Felice Avenir Daniel Olsson Madeleine Nelzén 1.13,4a 1640 77.85 100000 Dynamaster Bam Bam V.
2012-11-10 Hd 1 Mr Big v Flirtin Man - Aviano Thomas Uhrberg Thomas Uhrberg 1.14,4 2140 9.82 100000 Just Magic Kazire de Bob
2012-10-31 S 8 Salsa Knight h Scarlet Knight - Hot Salsa Jorma Kontio Timo Nurmos 1.13,7a 1640 2.09 100000 Digital Ink Paladin Sisu
2012-10-27 J 7 Punk h Angus Hall - Primavera Lutfi Kolgjini Lutfi Kolgjini 1.14,2 2140 6.54 100000 Picasso Grumetti
2012-10-20 B 6 Finest Scotch s Sugar Trader - Hopscotch Henrik Svensson Maria Holmberg 1.15,4a 2140 2.55 100000 Yes We Can My Love Star
2012-10-13 Å 5 Manstone's Classic v Classic Photo - Snow Valley Erik Adielsson Stefan Melander 1.13,9 1640 3.39 100000 Go Johnny Gogogo Åsund Hornline
2012-10-06 H 4 Gambrinus Degato v Alf Palema - Touch Me Later Kenneth Haugstad Stefan Persson 1.14,3a 2140 12.74 100000 Lönshults Birgitta Starbec's Mr Tee
2012-10-03 S 3 Prey Frontline v Love You - Ritzy Girl Johnny Takter Kari Lähdekorpi 1.15,5 2640 13.34 100000 Go Johnny Gogogo Perfect Power
2012-09-24 Hd 2 Just Magic  h Love You - Sweet Release Stefan Persson Stefan Persson 1.16,1a 2640 9.07 100000 Bam Bam Walker Flashman's Jenka
2012-09-22 F 1 Overtaker by Sib v Civil Action - Nilema Frost Johan Untersteiner Roger Walmann 1.15,2a 2640 3.58 100000 Perfect Power Open Mind Bi
2012-09-15 Å 8 Tab Hall v Cantab Hall - Sun Victory Åke Svanstedt Åke Svanstedt 1.15,2 2140 5.89 100000 Bobbery Ella Håleryd
2012-09-12 S 7 Guinness Trot h Windsong's Legacy - Outside Interest Björn Goop Kari Lähdekorpi 1.15,9 2640 5.02 100000 Aaron Boko Lord of the Star
2012-09-08 Sk 6 Greenstar v Fill V - Signetillisch Henrik Svensson Henrik Svensson 1.14,7a 2140 6.78 100000 Not Invited Black Victory
2012-09-01 J 5 Power M.S. v Peace On Earth - Valkyria M.S. Kenneth Haugstad Stig Hansson 1.12,7a 1640 3.20 100000 Black Photo Guinness Trot
2012-08-29 S 4 Gigant Proud v Gigant Neo - Alfina Proud Lars-Åke Söderholm Lars-Åke Söderholm 1.13,0a 1640 10.00 100000 Manstone's Classic Chase Dreamcatcher
2012-08-25 B 3 Le Mat v Juliano Star - La Concours Björn Goop Robert Bergh 1.14,8 2640 5.75 100000 Big Boy Laday Inger Palema
2012-08-19 D 2 Diamond of Ace h Turbo Sund - Catch the Moment Leif Witasp Leif Witasp 1.14,8a 2140 3.37 100000 Chicago Jenny Odens Nillan
2012-08-11 Ö 1 Package Deal h Fast Photo - Judy Lady Per Lennartsson Per Lennartsson 1.12,8a 1609 19.33 100000 Dean Meatloaf Real Showman
2012-08-04 8 Future Love v Love You - Provence Örjan Kihlström Roger Walmann 1.14,3a 2140 2.96 100000 Rite on Win Amiral d'Inverne
2012-07-25 S 7 Spiegelei h Korean - Jalli Rix Hans-Owe Sundberg Hans-Owe Sundberg 1.14,3a 2140 2.92 100000 Staro Fighter Future Love
2012-07-21 Ax 6 Geting Sånna v Gentle Star - Arnica Crown Jorma Kontio Jan Hellstedt 1.15,9 2640 44.59 100000 Uranium Frozen
2012-07-18 5 Clipping Fargo h Armbro Trick - Clipping Arizona Torbjörn Jansson Gunnar Gabrielsson 1.15,5a 2148 20.90 100000 Zeus Hornline Fast Pay
2012-07-14 År 4 Super Karma h Super Arnie - Good Karma Peter Untersteiner Peter Untersteiner 1.14,5 2140 3.38 100000 Global Limit Ouzo
2012-07-11 Vi 3 Balzac Boko h From Above - Tuscany Boko Daniel Olsson Rainer Björkroth 1.14,6a 2140 6.10 100000 Chase Dreamcatcher Geting Sånna
2012-07-07 Hd 2 Digital Darling s Super Photo Kosmos - My Darling Örjan Kihlström Stefan Melander 1.11,6a 1609 2.49 100000 Black Photo Imbituba
2012-06-24 Kr 1 Eros Tooma h Diamond Way - Atas Nice Girl L. Jennifer Tillman Henrik Larsson 1.15,1 2640 7.33 100000 Mr Arkansas Rose Mylady
2012-06-16 Bo 6 Max de Lux h Tap In - Maxie Mara Erik Adielsson Martin Westerlund 1.14,6 2140 4.54 100000 Banker's Office Zlatan Sisu
2012-06-13 Ti 5 Added Power h Pine Chip - Tra La La Åke Svanstedt Åke Svanstedt 1.11,8a 1609 1.68 100000 Spinnaker Starbec's Macklo
2012-06-10 Ch 4 Sigurd Speed v Deliberate Speed - Kristas Daughter Kasper K. Andersen Tomas Malmqvist 1.14,6a 2000 10.86 97220 Pike River Incanto
2012-06-09 Ös 3 On Hold v Valley Victor - Kill Time Magnus Jakobsson Berne Gustafsson 1.14,5ag 2140 1.97 100000 Valnes Ali Une Taquine
2012-06-02 Mp 2 Arazi Boko v Varenne - Laura Kemp Örjan Kihlström Patrik Södervall 1.15,6 2140 4.53 100000 Tjurkhults Gidde Waypoint
2012-05-23 S 2 Listas Rafiki v Global Glide - A Am Lavec Åke Svanstedt Åke Svanstedt 1.14,6a 1640 1.84 100000 Orson On Hold
2012-05-19 G 1 Divine Razz s Super Photo Kosmos - Chrisroya Kaj Widell Ronny Gustafsson 1.16,2 2640 4.06 100000 Cool Dream Diaz A.E.
2012-05-12 D 8 Giacometti v Pearsall Hanover - Spinjet Per Linderoth Per Linderoth 1.15,7a 2140 3.06 100000 Master Amok Keep Well
2012-05-10 Å 7 Hurricane Blue v Nijinski Blue - Nienna Pil Johnny Takter Lutfi Kolgjini 1.14,6a 1640 3.04 100000 Com Z. Scarlet Tabac
2012-05-05 Ö 6 Ekesås Top Gear h Gidde Palema - Trois Demai Björn Goop Patrik Södervall 1.16,2 2140 12.39 100000 Tyko Marje Tjurkhults Gidde
2012-05-02 Ch 5 King v Enjoy Lavec - Kitten Think Big Peter Untersteiner Peter Untersteiner 1.14,4a 2100 3.74 97216 Orange Avenue Emperador
2012-04-28 U 4 Behind the Float s Gigant Neo - Petra Fame Erik Adielsson Stefan Arvidsson 1.16,1a 2640 5.92 100000 Somebody's Darling Nautical
2012-04-25 S 3 Thrillseeker h Super Arnie - Com Lazy Carl Johan Wengefelt Hans Adler 1.15,8a 2140 29.82 100000 Tam's Thea Rapide du Pommeau
2012-04-16 Mp 2 Vici Lane h Orlando Vici - Nana Hall Daniel Olsson Lutfi Kolgjini 1.14,0a 2140 15.47 100000 Janthom Kåpe Elmer Gold
2012-04-14 S 1 Jocke v Jag de Bellouet - Je t'aime November Åke Svanstedt Åke Svanstedt 1.14,0a 2140 5.19 100000 Fran Ebo Rite Key
2012-04-07 Ro 7 Lukas Hall h Ken Werkentin - Dynamic Design Oscar Nilsson Fredrik Persson 1.14,8a 2140 6.14 100000 New Royalty Whisky Tim
2012-04-04 S 6 Udo's Oiler v Orlando Vici - Carmera Kemp Örjan Kihlström Robert Bergh 1.16,3 2640 3.18 100000 Sem Jafet Nelle Pride
2012-03-31 J 5 You Two v Viking Kronos - Euro Sund Örjan Kihlström Stefan Hultman 1.16,0 2140 3.39 100000 Pling Plong Lineup du Jape
2012-03-24 E 4 Cantab Sisu v Cantab Hall - Keystone Delicious Stefan Söderkvist Jan Hellstedt 1.14,0a 2140 3.80 100000 Sobel Goldie Let's Go Face
2012-03-10 Kr 3 Mr Fitch v Tap In - Anakena Conrad Lugauer Conrad Lugauer 1.13,5a 1640 7.51 100000 Älvsnabben Nelle Käck
2012-03-03 Ax 2 Gigant Sånna v Gentle Star - Lava Brick Erik Adielsson Jan Hellstedt 1.15,8 2140 4.45 100000 Mr Fitch M.T.Glorious
2012-02-18 B 1 Västerbo Carreau v Kiss Francais - Västerbo Maneater Jan Norberg Robert Bergh 1.16,4 2140 4.66 100000 Illinois Rose Västerbo Cashflow
2012-02-11 Hd 7 Unison v Hövding Lavec - Let's Go Shopping Lutfi Kolgjini Lutfi Kolgjini 1.15,1a 1640 3.13 100000 Fayence Devs d'Amerique
2012-04-04 Mp 6 B.B.S.Mandarino v San Pellegrino - Mandalay Marriage Johnny Takter Robert Bergh 1.16,3a 2140 4.15 100000 Quantum Sailor Penalty Fare
2012-01-28 J 5 Unesco Brodde h Great Challenger - Ullevi Guvijo Conrad Lugauer Conrad Lugauer 1.16,4 2140 10.24 100000 Sonof Montechristo Mellby Vargtass
2012-01-21 B 4 Quick Razz v From Above - Chrisroya Erik Adielsson Jan Hellstedt 1.16,7 2640 3.07 100000 Lillaosåfin Beauty Princess
2012-01-14 Å 3 Fighter Gull v Civil Action - Lady Huggo Gull Peter Untersteiner Peter Untersteiner 1.13,4a 1640 4.98 100000 Crowne Broslätts Boy
2011-12-31 Hd 2 Arazi Boko v Varenne - Laura Kemp Håkan K Persson Patrik Södervall 1.16,6 2640 8.65 100000 Ne Me Quitte Pas Will Olas Arn
2011-12-17 Å 1 Lovelock h Viking Kronos - Madam Sierra Björn Goop Björn Goop 1.15,2 2140 1.61 100000 Denco's Queenkilab Unesco Brodde
2011-12-10 Ö 7 Nocturnal v Coktail Jet - Grenouille Carl Johan Jepson Mikael Selin 1.17,8 2140 8.49 100000 Global Mazerine Solöns Rangel
2011-12-07 S 6 Long Night h Scarlet Knight - So Long Farewell Björn Goop Stefan Melander 1.18,5g 2640 6.17 100000 Blue Star Cosmic King Tilly
2011-12-03 Ax 5 Bazire Brodde h Offshore Dream - Biota Thomas Uhrberg Thomas Uhrberg 1.15,9 1640 3.95 100000 Fridhems på Linjen Allaballakaitoz
2011-11-26 J 4 Ouch h Viking Kronos - Hot Enough Lutfi Kolgjini Lutfi Kolgjini 1.16,5 2640 2.95 100000 Armani Trot Yankee Flair
2011-11-19 F 3 Guardian Rose v Lindy Lane - Lavalier Hanover Torbjörn Jansson Diederik Meilink 1.15,7 2140 3.88 100000 Global Mazerine Pearsall Amount
2011-11-04 Kr 2 Stone Life v Coktail Jet - Supreme Sea Håkan K Persson Ulrika Vikström 1.12,5a 1640 17.14 100000 I'm Gotthard J.L.'s Buv
2011-11-02 S 1 Going for Gold Zaz h Scarlet Knight - Spritte Zaz Jorma Kontio Timo Nurmos 1.14,6a 2140 2.46 100000 Blackward Leonas Smilla
2011-10-29 J 6 Mr Pellegrino v San Pellegrino - Margate Joakim Lövgren Joakim Lövgren 1.13,5a 1640 4.87 100000 Nettles Glenn Palema
2011-10-22 Ro 5 Across the Bridge v Cantab Hall - Lady Chip Robert Bergh Robert Bergh 1.16,5 2640 3.82 100000 Arby's Amalia Lyckes Per
2011-10-15 Ä 4 General Flax v Daguet Rapide - Ciao Later Stefan Persson Stefan Persson 1.15,0a 2140 2.24 100000 Tennis Under the Rainbow
2011-10-08 G 3 Agobra Peter Pan v From Above - Love Sund Peder Gustafsson Peder Gustafsson 1.15,0 1640 4.03 100000 Lineup du Jape Woody Bisa
2011-10-05 S 2 Disco A.E. h Scarlet Knight - Queen A.E. Örjan Kihlström Stefan Melander 1.16,0 2640 1.99 100000 O.F.V.Dream Alvena Pommac
2011-09-26 Hd 1 General Flax v Daguet Rapide - Ciao Later Stefan Persson Stefan Persson 1.14,4a 2140 12.44 100000 Credit Coger Tennis
2011-09-14 S 7 Oolong h Viking Kronos - Dimbula Örjan Kihlström Stefan Hultman 1.15,6 2140 4.10 100000 Simb Catcher Grandic
2011-09-10 Bs 6 Velten Ovambo v Windsong's Legacy - Jungle Belle Örjan Kihlström Stefan Hultman 1.14,5a 2140 3.55 100000 Fritiof Piraten Agobra Peter Pan
2011-09-03 J 5 Stepping Starlight h Fast Photo - Peace Lady Johan Untersteiner Roger Walmann 1.15,1 2140 12.41 100000 Ellion Jem Simb Catcher
2011-08-29 F 4 Global Magic s Lindy Lane - R.B.Impala Carl Johan Jepson Stig Sjögren 1.15,5a 2140 3.40 100000 Choko Coco Gazza Crown
2011-08-27 B 3 Dante Sund h Enjoy Lavec - Grace Sund Fredrik B Larsson Henrik Larsson 1.13,2 1640 2.90 100000 Ajlexes Daylight Kriss Kross Face
2011-08-13 Sk 2 Odd Fellow v Viking Kronos - Utterly Sweet Per Lennartsson Per Lennartsson 1.15,0 2140 5.27 100000 Staffan Palema Order by Koffe
2011-08-10 S 1 Mugger M.M. v Pearsall Hanover - Nikita Degato Torbjörn Jansson Morten Waage 1.12,7a 1640 3.59 100000 Brave Run Online d'Amour
2011-08-06 9 By Air v From Above - Come Fly With Me Örjan Kihlström Stefan Hultman 1.15,1 2140 1.86 100000 Mr Hello Man Ajlexes Daylight
2011-07-30 H 8 Mack Pointer v Blixt Pointer - Victoria Pointer Veijo Heiskanen Veijo Heiskanen 1.12,9a 1640 4.37 100000 Miss My Money Mr Zidane
2011-07-23 Ax 7 Mark Won v Alf Palema - Sessling Won Roger Pettersson Christina Lindencrona 1.15,7 2140 7.41 100000 King Bonnson Magnifique Loss
2011-07-16 År 6 Zeb de Castella v Alf Palema - Tant Anita Åke Svanstedt Åke Svanstedt 1.15,3a 2140 4.13 100000 U.Bergs Otto Mugger M.M.
2011-07-15 Ax 5 Mr Q.L. v Caramba Hall - Terra Rossa Erik Adielsson Michael Lönborg 1.16,0a 2140 6.75 100000 Mr Hello Man Kapten C.D.
2011-07-09 Hd 3 Storm Forever h Rotation - Morning Hope Peter Untersteiner Peter Untersteiner 1.13,2a 1609 6.31 100000 Magic Rex Mr Inkato
2011-07-06 Åm 3 Nettan Palema s Gidde Palema - Hanna Hebre Åke Svanstedt Åke Svanstedt 1.16,3 2080 1.33 100000 Florine Deleymarie Spin Scorpion
2011-06-26 Kr 2 Amiral Aubiose v Dahir de Prelong - Sixteen Jörgen Sjunnesson Ola Karlsson 1.15,0 2140 42.22 100000 Ellion Jem Tion Medon Sisu
2011-06-22 Vg 1 Hat Trick Kemp h Viking Kronos - Sizzling Chip Jorma Kontio Timo Nurmos 1.14,1a 1640 1.56 100000 Borga Baron Ypperlige Liss
2011-06-18 Bo 6 Zeuxis Hornline h San Pellegrino - Parodie Royale Robert Bergh Robert Bergh 1.15,3 2640 10.96 100000 NeighbourhoodBully A Real Rarity
2011-06-12 Ch 5 Tipp Tapp Tull h Beaumont Hanover - Tutulha Bell Joakim Lövgren Joakim Lövgren 1.13,7a 2000 6.47 97480 Intenzo Ypperlige Liss
2011-06-11 Ös 4 Il Leone h Viking Kronos - Back To Basic Örjan Kihlström Stefan Hultman 1.12,4a 1609 3.94 100000 Quantum KingArthur Mended
2011-06-04 Mp 3 Forrest Jump v Foreign Office - Cissi Korteflo Åke Svanstedt Åke Svanstedt 1.13,8 2140 3.93 100000 Why Sly Eko Nalan
2011-05-25 S 2 Pinot Ribb s Dreamaster - Grape Ribb Charles Degiorgio Charles Degiorgio 1.17,5 2640 31.56 100000 Retract Landers Power
2011-05-21 G 1 Muscles Spirit h Muscles Yankee - Spirituell Håkan Eriksson Håkan Eriksson 1.13,2a 1609 3.53 100000 Carlito Brigante Lady Line
2011-05-13 7 Northern Spy v Fill V - Signetillisch Micael Melander Mats Bucht 1.15,5 2140 16.41 100000 Benny the Cop Belgrado
2011-05-12 Å 6 Freeman T.Porter h Korean - Lion Chica Conrad Lugauer Conrad Lugauer 1.15,3 2640 4.86 100000 Inhibited Landers Power
2011-05-07 Ö 5 Sven Olof v Korean - Nina Åke Svanstedt Åke Svanstedt 1.14,7a 2100 2.55 100000 Marjons Kiss Art on Line
2011-04-30 U 4 Harpos Rockland h Juliano Star - Harpos Sayonara Erik Adielsson Svante Båth 1.15,6 2140 7.86 100000 Romeo Karsk Victor Big
2011-04-23 Ro 3 Zizou Boko v Chip Chip Hooray - Tuscany Boko Örjan Kihlström Kari Lähdekorpi 1.14,1 1640 5.34 100000 Indian Laday Donald Duck Tooma
2011-04-11 Mp 2 Majestic Rhode v Horse de Cottun - Nicky Rhode Stefan Söderkvist Ulf Stenströmer 1.14,8 2140 2.91 100000 Hamras One More Niagara F.H.
2011-04-09 S 1 Cool Caviar v Sj's Caviar - Forbidden Dance Carl-Erik Lindblom Bengt R Karlsson 1.14,0a 2140 7.95 100000 Joker Stursk Mr Q.L.
2011-04-02 B 9 Markus Klipp h Lucky d'Hilly - Larissa Klipp Per Lennartsson Per Lennartsson 1.16,4 2640 7.21 100000 Rydens Hedda Quicksilver
2011-03-26 E 8 The Man h Fast Photo - Fancy Run Åke Svanstedt Åke Svanstedt 1.13,4a 1640 2.59 100000 Express Step Muscles Spirit
2011-03-19 J 7 Yucay Boko v Andover Hall - Lost Lady Leif Witasp Leif Witasp 1.15,4a 2140 1.62 100000 M.T.Fameandglory Mr Q.L.
2011-03-05 Ax 6 Joker Stursk v Rotation - Ariel Stursk Johan Nilsson Johan Nilsson 1.19,3 2640 20.81 100000 Zac Sparrow Dollar Sund
2011-03-02 S 5 Octopus h Yankee Glide - Decapode Erik Adielsson Stig H Johansson 1.14,6a 1640 1.50 100000 Pompano Mick Donald Duck Tooma
2011-02-26 B 4 Francais du Gull h Jag de Bellouet - Tantiem Gull Erik Lindegren Erik Lindegren 1.16,6a 2140 1.48 100000 Highway to Hell Spirit of Life
2011-02-19 Kr 3 Jacques h Jag de Bellouet - Eja Napa Ulf Ohlsson Björn Goop 1.15,7 1640 2.00 100000 Celeber Sund Simb Ricco
2011-02-09 S 2 Balticas Yahoo h Jag de Bellouet - Quanda Erik Adielsson Stig H Johansson 1.16,1 2640 1.84 100000 Pascal Zet Utility Bus
2011-02-05 Mp 1 Midnight Passion v Malabar Circle Ås - Sparklingeye Ulf Ohlsson Svante Båth 1.17,6 2140 9.10 100000 Jaguar Broline Livi Edvards
2011-01-29 Hd 6 Jackal Face v Viking Kronos - Hazel Sund Johnny Takter Helena Burman 1.15,8a 2140 2.98 100000 Gigant Slugger Stark Lavec
2011-01-22 B 5 Kalle Palema v Alf Palema - Frosts Dime Åke Svanstedt Åke Svanstedt 1.14,6a 1640 2.31 100000 Beckman Kronprinsen
2011-01-15 Å 4 Love You More s Love You - Petra Cape Kenneth Haugstad Helén Kiiskinen 1.16,3a 2140 68.78 100000 Turbo Daylight Lennon Legend
2011-01-08 J 3 Rocky Silvio v Pine Chip - Beauty Silvio Peter Untersteiner Peter Untersteiner 1.20.6 2140 3.08 100000 Jackal Face Simb Reno
2011-01-02 F 2 Goober h Viking Kronos - Curry Björn Goop Björn Goop 1.17,2 2640 3.14 100000 Twigs Tarzan Stigaxelsixten
2010-12-18 Å 1 Hazard Brodde v Juliano Star - Hawaiian Paka Björn Goop Olle Goop 1.17,3 2140 18.49 100000 Perfect Toll Golden Boy
2010-12-11 B 5 Charlotte Stone s Super Photo Kosmos - Miss Oakley Ulf Ohlsson Jan Sundell 1.17,0 2140 1.60 100000 Ninepoints Avalon Empereur
2010-12-08 S 4 Aggas Dyring v Supergill - Keystone Jazzy Johan Untersteiner Anders Binklinge 1.15,7a 2140 2.57 100000 Babsans Ferrari Victor Palema
2010-12-04 Hd 3 Dexter Stone v Alf Palema - Sally Brodda Åke Svanstedt Åke Svanstedt 1.16,2 2640 4.36 100000 Ideal Kemp Elstar
2010-11-27 Ro 2 Jeppas Hugo v Coktail Jet - Finess Ås Torbjörn Jansson Robert Ekström 1.17,9 2140 3.63 100000 Mitt Popcorn Mockasin
2010-11-20 J 1 Ready to Rock v Jolly Rocket - Ready to Rumble Örjan Kihlström Kari Lähdekorpi 1.14,3a 1640 2.23 100000 David Nalan Essien
2010-10-30 J 5 Covington Ås v Like A Prayer - Nilema Fine Åke Svanstedt Åke Svanstedt 1.14,3a 2140 4.19 100000 Smell the Victory Danne Fame
2010-10-23 B 4 Nantucket h Viking Kronos - Malabar Lady Örjan Kihlström Stefan Hultman 1.14,3a 1640 2.85 100000 Victor Palema Cinamon Boy
2010-10-16 Å 3 Nagajka s Viking Kronos - Spanish Fly Lutfi Kolgjini Lutfi Kolgjini 1.15,9 2640 15.87 100000 Nicolas de Mortree Aguila Blues
2010-10-09 H 2 Ramana Repoort s Mack Lobell - Riphia Repoort Åke Svanstedt Ronny Persson 1.13,5 2140 12.27 100000 Parkin Eclair Futura
2010-09-23 Ö 1 Alvena Putts s Pearsall Hanover - Impulsive Örjan Kihlström Roger Walmann 1.13,8a 1609 5.38 100000 Loc Pietro Smell The Victory
2010-09-18 Å 6 Discovery Håleryd v Coktail Jet - Falnos Bellona Johnny Takter Håkan Olofsson 1.14,1a 2140 5.44 100000 Flip a Coin Banker Tooma
2010-09-16 G 5 Outlaw Merci h Dahir de Prelong - Broadway Sally Ville Karhulahti Rainer Björkroth 1.14,8a 2140 4.64 100000 Ramana Repoort Namibia
2010-09-11 Mp 4 Mellby Turbo v Varenne - Get Closer Björn Goop Olle Goop 1.12,9a 1640 2.17 100000 Käbb's Fighter Global Indemnity
2010-09-04 J 3 Abano Suit v Abano As - Emmilou Suit Peter Untersteiner Peter Untersteiner 1.15,9 2640 7.79 100000 Centro Sven Olof 
2010-08-28 B 2 Bruce Tooma h Like A Prayer - Mackell Ås Torbjörn Näslund Torbjörn Näslund 1.13,3 1640 3.78 100000 Mr Wiseman Pols Walle
2010-08-14 Sk 1 Dead Wood v Backstreet Guy - Vårdis Krister Söderholm Urban Engdelius 1.14,3 2140 2.77 100000 Donna Sarina Valleystream
2010-08-07 S 8 Cash is Fun Zaz h Insert Gede - Cissy Tilly Jorma Kontio Timo Nurmos 1.14,5 2640 1.92 100000 Maximan Effect Jacky Glide
2010-08-06 Vi 7 Royal Neo v Gigant Neo - Hoot Freight Daniel Olsson Jonny Lehrberg 1.15,4a 2140 1.98 100000 Raket Farming Mr Fairway
2010-07-31 Bs 6 Putte Topline v Viking's Way - Lystra Topline Robert Bergh Robert Bergh 1.14,4a 2140 6.40 100000 Saint Ann G.K.Trademark
2010-07-24 Ax 5 King Cobol v Pine Chip - Maxi Hopeful Björn Goop Miriam Ruud 1.15,0a 2140 17.01 100000 Orcas Bac Johan Chou
2010-07-17 År 4 Nouveau Zet v Coktail Jet - Champagne Kisses Örjan Kihlström Daniel Redén 1.17,2 2640 2.14 100000 Zassa T.H. Heaven Broline
2010-07-14 3 Stabben v Yankee Mustang - Azalea Broline Örjan Kihlström Peter Smeds 1.16,2 2140 8.62 100000 Late Decision Staro Dow Jones
2010-07-10 Hd 2 Mils You Love h Love You - Mill Chess Björn Goop Timo Nurmos 1.12,9a 1609 1.97 100000 Havbergs Gidde Äskerödolov
2010-06-30 L 2 No More Headache h Coktail Jet - Whisky Sour Torbjörn Jansson Ulrika Wällstedt 1.16,3a 2140 7.19 100000 Carmen Tooma Stoneridge Later
2010-06-27 Kr 1 Royal Neo v Gigant Neo - Hoot Freight Daniel Olsson Jonny Lehrberg 1.14,7 2140 12.57 100000 Turbo M.M.  Örbäckens Molle
2010-06-19 Bo 5 Molly McGuire s Starchip Entrprise - Global Dame Robert Bergh Robert Bergh 1.15,0 1640 4.03 100000 Greve Rico Charli Southwind
2010-06-12 Ös 4 Ågårds Ludde h Alf Palema - Nina Pay Åke Svanstedt Åke Svanstedt 1.15,8 2640 1.93 100000 Robin Ru Buddy Buddy Run
2010-06-05 3 Sir Holger v Fast Photo - Stephanie Eidol Örjan Kihlström Stefan Arvidsson 1.15,0 2140 7.20 100000 Casino Chip Miskos Padus
2010-06-02 Vg 2 Mr Wade v Trade Balance - Soma Star Peter Ingves Petri Puro 1.15,1a 2140 1.61 100000 Harry Haythrow Ivory Accent
2010-05-22 S 1 Hayard Ås h Dream Vacation - Royal Kristel Lady Ville Karhulahti Rainer Björkroth 1.13,5a 1640 6.24 100000 Robin Merc Claude du Nord
2010-05-15 D 7 Ågårds Lars h Enjoy Lavec - L.A.Woman Åke Svanstedt Åke Svanstedt 1.14,1 2140 1.17 100000 No Wonder Sir Holger
2010-05-13 Å 6 Delvin Gold v Good As Gold - Delmos Per Nordström Mats Rånlund 1.15,3 2640 4.93 100000 Yoggi Hornline Clinton Tooma
2010-05-08 G 5 Kasper Scott v Indro Park - Armbro Range Örjan Kihlström Roger Walmann 1.14,8a 2140 17.17 100000 Cayenne Käbb Erik på Näver
2010-05-01 Ö 4 Lexington Ås h Striking Sahbra - Prides Duchess Åke Svanstedt Åke Svanstedt 1.15,2 1640 3.52 100000 Henrik Kemp Badly Drawn Boy
2010-04-24 U 3 Jerka Tilly v Super Photo Kosmos - Sarah Tilly Stefan Söderkvist Kari Lähdekorpi 1.15,1 2140 2.86 100000 Erik på Näver El Sueco
2010-04-14 S 2 Alu's First Line v Rite On Line - Klara Hornline Jörgen Westholm Jörgen Westholm 1.14,1a 1640 2.79 100000 Chanti G. Chapel Hill
2010-04-10 Mp 1 Rocky Composite v Dreamaster - Headline Story Stefan Söderkvist Jan Hellstedt 1.16,7 2640 20.14 100000 Ceasar Cobra Boman
2010-04-03 Ro 8 Bone Beiron v Running Sea - Bone Irish Ulf Ohlsson Gunilla Bergström 1.15,1 1640 12.61 100000 Prince Tagg Alu's First Line
2010-03-27 J 7 Lazer Crown v Super Arnie - Pay Spruce Johnny Takter Mats Rånlund 1.14,3a 1640 3.98 100000 Vejby Boom Garden's Coktail
2010-03-20 Å 6 Zerba G. s Zerberus - Ninja Gum Björn Goop Thomas Bengtsson 1.15,8 2140 11.44 100000 Rudolf Den Tredje Prince Tagg / Dash Boy
2010-03-19 B 5 Dexterson v Dexter Frontline - Princess Legend Ulf Ohlsson Hans R Strömberg 1.17,1a 2140 6.03 100000 Lass Galax Merlin de Wall
2010-03-06 J 4 Notre Crown v Pine Chip - Une Crown Erik Adielsson Svante Båth 1.16,3 2140 3.59 100000 Vejby Boom Propeller
2010-02-27 Ax 3 Ekets Patrik v Rite On Line - Ekets Svarta Maja Erik Adielsson Michael Lönborg 1.15,6a 2140 3.59 100000 Mamoros Tapper Harry Haythrow
2010-02-20 B 2 Proud Philip v Smasher - Call It Stripes Proud Philip Roger Walmann 1.17,6 2640 5.70 100000 Mill Nitro El Toro
2010-02-06 Hd 1 Dedes Brassie h Goetmals Wood - Dedes Diamond Roger Malmqvist Roger Malmqvist 1.16,8 2640 3.22 100000 Turbo Tim Jump Face
2010-01-30 Mp 6 Night Lie Star h Ride the Night - D.P.Dolly Lars Erixon Lars Erixon 1.17,6a 2140 11.52 100000 No Hurry Royal Viking
2010-01-23 Å 5 Houston Star v Starchip Entrprise - Edlas Queen Erik Adielsson Bo Nilsson 1.14,1a 1640 9.45 100000 P.A.Surprise Pröjsarn
2010-01-16 B 4 Trotteur v Revenue - Västerbo Bracelet Robert Bergh Robert Bergh 1.16,5 2140 2.43 100000 Fakir Filiokus Hector Tilly
2010-01-09 Kr 3 Gany du Ling v Ganymede - Glory du Ling Johnny Takter Timo Nurmos 1.17,4 2640 5.86 100000 Chippen Bob Reagan Ås
2010-01-02 Ax 2 Caballion h Kesaco Phedo - Lady Brick Jennifer Tillman Henrik Larsson 1.14,5a 1640 3.46 100000 Calvin Fortune Global Tilly
2009-12-19 Å 1 Romeo Fame v Starchip Entrprise - Lausanne R. Conny Gustafsson Tord Gustafsson 1.16,2 2140 46.97 100000 Makes People Talk Saida Gold Wing
2009-12-13 Ö 7 Moon Night v Ride the Night - Electra Remington Micael Stjernström Eilert Karlsson 1.13,8a 1609 18.23 100000 Courage Pay Dunder Nalan
2009-12-12 B 6 Zyrano Boko h From Above - Elisabeth Boko Örjan Kihlström Stefan Hultman 1.16,1a 2140 2.17 100000 Power Night Star Bambi's Comet
2009-12-05 Hd 5 Sunny Gold v Good As Gold - Freja L. André Eklundh Tommy Strandqvist 1.16,5 2646 35.10 100000 Late Speed Justalittlespot
2009-12-02 S 4 City Hall h Banker Hall - Speedy Angel Örjan Kihlström Roger Walmann 1.15,0a 2140 1.94 100000 Klondike B.B. Soccer
2009-11-28 J 3 Hardy Ribb v Super Arnie - Here She Comes Erik Adielsson Hans Adielsson 1.13,6a 1640 7.02 100000 Tradewind Dunder Nalan
2009-11-20 Ro 2 Kaliber v Buvetier d'Aunou - Longleg Svärd Pasi Aikio Pasi Aikio 1.14,7a 1640 7.59 100000 Sörgårdens Filippa Calgary Sign
2009-11-13 B 1 Najad Lavec s Enjoy Lavec - Delightful Lavec Per Lennartsson Robert Bergh 1.14,5a 2140 10.49 100000 Bambi's Comet Muscle Prince L. 
2009-10-31 J 6 Monday Morning v Bosphorus - Olivia di Medici Mikael Å Linderoth Mikael Å Linderoth 1.13,0a 1640 3.98 100000 Coldplay Pellini Dunder Nalan
2009-10-23 U 5 Brianson v Buzzin Brian - Celena Alansa Gunnar Melander Gunnar Melander 1.16,2a 2140 3.89 100000 Carmen Sund All Treasure
2009-10-17 Å 4 Quattro L.G. v Gentle Star - Kickan L.G. Erik Adielsson Stig H Johansson 1.15,5a 2640 6.30 100000 Coktail Sander Special Mission
2009-10-10 Bs 3 Pamona s Alf Palema - Millan Briljant Hans-Owe Sundberg Hans-Owe Sundberg 1.13,8a 1640 5.77 100000 Maggan S.E. Sandro Mustang
2009-10-07 S 2 Stensro Julius v Smok'n Lantern - Piccadilly Broline Erik Adielsson Patrik Håkansson 1.15,6 2140 5.03 100000 Moon Night T.Bone Scoop
2009-09-27 År 1 Precious Value v Supergill - Charity Value Per Nordström Dick Robertsson 1.15,0a 2140 2.91 100000 Vip Star Taste of Cocktail
2009-09-17 G 7 Caminetto v Gidde Palema - Shady Lady Erik Adielsson Stig H Johansson 1.12,8a 1640 15.55 100000 Jarl Sherona Bluesaint V.D.
2009-09-12 6 Rea Montana h Coktail Jet - Jalusie Sund Ville Karhulahti Rainer Björkroth 1.13,3a 2140 9.52 100000 Delamain Brianson
2009-09-05 J 5 Sundbys Gidde v Gidde Palema - Clarissa F.C. Per Lennartsson Åke Svanstedt 1.12,9a 1640 24.07 100000 Staro Capricorn Indira G.
2009-08-30 D 4 On the Top v Express Ride - Kasies Crown Bo Landgren Magnus Träff 1.14,8a 2140 3.48 100000 Veikko Hornline Zombrero Son
2009-08-22 Mp 3 King of Kings v Mr Drew - Picaboo Queen Patrik Sjöberg Oskar Svanberg 1.16,2 2640 15.13 100000 Your Dreamgirl Bluesaint V.D.
2009-08-16 Ti 2 Glory Southwind v Alf Palema - Emilia Starline Erik Adielsson Stig H Johansson 1.11,3a 1609 4.50 100000 Herr Martinique Organic Value
2009-08-01 Sk 1 Allyhills Urania s Armbro Scorpion - Jonna Briljant Roger Nilsson Leif Lindgren 1.13,1a 1640 12.51 100000 Alfonso Bob It's A Face
2009-07-25 H 6 Vinnalt Herkule h Love You - Salmone Kim Jorma Kontio Dick Robertsson 1.13,5a 1640 2.69 100000 Tough Smash Next Lavec
2009-07-22 S 5 Vector du Ling v Banker Hall - Volita du Ling Björn Goop Timo Nurmos 1.15,1a 2140 4.29 100000 Dear Jackie Bart Sjöhammar
2009-07-18 Ax 4 Pinepower Rose v Pine Chip - Valley Rose Torbjörn Jansson Diederik Meilink 1.15,8 2140 3.83 100000 Humble Broline Macho Gossip
2009-07-08 Åm 3 Space Hoss v S.J.'s Photo - Armbro Reveal Björn Goop Olle Goop 1.18,1a 2480 4.68 100000 Splendido Star Ottens Julia
2009-07-04 Hd 2 Indigo Broline v Yankee Glide - Armbro Smile Åke Svanstedt Åke Svanstedt 1.13,0a 1644 3.60 100000 Macho Gossip Humble Broline
2009-06-21 Kr 1 Galax Trot h Kerido du Donjon - Gipsy Kemp Erik Adielsson Per Engblom 1.14,0a 2140 2.12 100000 Vector du Ling Ottens Julia
2009-06-13 Bo 4 Highlight Brizard h Spotlite Lobell - Gloss Erik Adielsson Stig H Johansson 1.15,8 2640 1.87 100000 Be Mine Pellini Verdi Hornline
2009-06-06 Ös 3 Drop In L.B. v Tap In - Heide Crazy Bo Eklöf Daniel Wikberg 1.13,2a 1640 7.14 100000 Mackie My V. Caddie Drink
2009-06-03 Hd 2 Quality Control h Home Alone - Bianca Tim Stefan Söderkvist Patrik Södervall 1.14,7a 2144 14.65 100000 Campari Akema Peppes Vera
2009-05-23 S 1 I Saw You v Love You - I Saw Molly Åke Lindblom Åke Lindblom 1.14,4a 2140 2.78 100000 Lamborghini S.T Lucky Gold
2009-05-16 D 6 Sogå Benito h Coktail Jet - Act Evann Peter Untersteiner Peter Untersteiner 1.12,5a 1640 2.33 100000 Bravado Bonnie Rich
2009-05-14 Å 5 Fisher King v Super Arnie - Level Fortytwo Lutfi Kolgjini Lutfi Kolgjini 1.15,6 2640 2.55 100000 Highlight Brizard Express Amok
2009-05-09 4 Wood Laday h Credit Winner - Star's Princess Åke Svanstedt Åke Svanstedt 1.14,3a 2140 6.36 100000 Rea Montana Look La Marc
2009-05-02 Ö 3 Hunter Brodde h Daguet Rapide - Hawaiian Paka Erik Adielsson Hans Adielsson 1.13,7 2100 2.17 100000 Macho Gossip Ladies Man
2009-04-29 S 2 Ridgehead Cahore v Buvetier d'Aunou - Love Queen Johnny Takter Lutfi Kolgjini 1.12,6a 1640 4.84 100000 Express Amok Lamborghini S.T.
2009-04-11 Ro 1 Beretta Avanti v Jam Pridem - Amira Tony Wallin Andreas Hansson 1.16,4a 2640 4.50 100000 Don't Stop Ladies Man
2009-04-04 E 4 A Step Further v Super Photo Kosmos - Easy Step Per Lennartsson Jan Pettersson 1.15,0 2140 16.13 100000 Carnegie Hall Giddson
2009-03-28 J 3 Brokkur T.Y.C. v Keepitinthefamily - Rikstens Yvette Örjan Kihlström Kari Lähdekorpi 1.13,5a 1640 35.87 100000 Voodoo Hornline Manstone's Rose
2009-02-28 Å 2 Cloria Victis v Zerberus - Jane Bee Veijo Heiskanen Veijo Heiskanen 1.17,5a 2640 7.73 100000 Soldier Thrust M.T.Calvados
2009-02-25 S 1 Super Khan v Supergill - Lobella Ås Olsson Daniel Jonny Lehrberg 1.15,3a 2140 6.34 100000 Bourbon Tooma Korok
2009-02-21 Ax 4 Tamil Image v Good As Gold - Tamila Blanche Olle Goop Olle Goop 1.14,8a 1640 18.04 100000 Tjacke Gold Olympic Athen
2009-02-14 S 3 Carmen Launcher s Gallant Baron - Alert Launcher Peter Untersteiner Peter Untersteiner 1.15,7 2140 2.91 100000 Memory U42 O.J.'s Nasdaq
2009-02-07 J 2 Blues Star v Juliano Star - Yankee Amber Johnny Takter Kari Lähdekorpi 1.16,0 2140 27.10 100000 Chili Ås I’m Alone Face
2009-01-28 S 1 Manhattan Sassy h Black Peter - Izzy Sassy Björn Goop Dan Widegren 1.14,4a 1640 2.60 100000 Lowkeyed Riccione Ås
2009-01-17 Å 4 Marshland h From Above - Trapped Örjan Kihlström Stefan Hultman 1.13,9a 1640 2.42 100000 Saint Cloud Baron Flax
2009-01-10 B 3 Trubadur v King Lavec  -  Amy Ballad Stefan Pahlefors Lars Friberg 1.16,0a 2140 3.07 100000 Locatelli Bob Airborn Tooma
2008-12-31 S 2 Yankee Brodde v Good As Gold - Yvonne M. Örjan Kihlström Maria Berglund 1.16,8 2140 7.65 100000 Tipster Rhocabill Noa Bell
2008-12-20 S 1 Redford Tuna v Alf Palema - Chaka Khan Tuna Jorma Kontio Åke Svanstedt 1.17,5 2640 3.13 100000 Rhocabill Noa Bell Atomic Tooma
2008-12-13 F 6 Deliberate Boy v Deliberate Speed - Alina Nibs Åke Lindblom Åke Lindblom 1.13,8 1640 6.78 100000 Chivas Bluegrass Victory E.R.
2008-12-06 Hd 5 Baron Flax v Juliano Star - Youcan'thurrylove Johan L Sundgren Mikael Selin  1.15,4 2144 12.38 100000 Late Arrival Saint Cloud
2008-11-26 S 4 Martin L.Sisu v Fast Photo - Eclatante Ulf Ohlsson Petri Salmela 1.15,2a 2140 12.01 100000 Manpower Bank Party Amor
2008-11-22 B 3 Juan Carlos v Zoot Suit - Eye Candy Robert Bergh Robert Bergh 1.16,2 2640 1.99 100000 Casander Boy Wakeup Little Jojo
2008-11-15 Kr 2 Giddes Dream h Gidde Palema - Can't Miss Björn Goop Olle Goop 1.16,4a 2140 3.26 100000 El Guerrouj Djingis
2008-11-05 S 1 Somvictor v Confident Victory - Mary Marionett Thomas Uhrberg Thomas Uhrberg 1.13,8a 1640 4.05 100000 Bara Bäst Bowler Logan Frontline
2008-10-25 J 5 Chimall T.T. v Victory Abroad - Marcon Lady Fredrik Persson Fredrik Persson 1.13,5a 1640 4.49 100000 Friday Starlight Louis Chap
2008-10-22 S 4 Fool's Gold h Good As Gold - Skibbereen Daniel Olsson Kari Lähdekorpi 1.14,3 2140 8.43 100000 Mint Spirit Nolan Streamline
2008-10-18 H 3 Bull Trap h Super Arnie - Natalie Queen Erik Adielsson Stig H Johansson 1.15,5 2640 6.88 100000 Pine Brook O.J.'s Nasdaq
2008-10-11 Å 2 Friday Starlight h Scarlet Knight - Barbara Starlight Johnny Takter Kari Lähdekorpi 1.12,9a 1640 2.31 100000 Miss Delayed Marjo Nhorse
2008-10-01 S 1 Sunnan Tibbe v Mr Drew - Tibelle Race Jan-Olov Johansson Christer Olofsson 1.15,5a 2140 25.48 100000 Blue Rocket Fast Marke
2008-09-13 Sk 7 Pluton du Goutier h Coktail Jet - Junon du Goutier Örjan Kihlström Jörgen Westholm 1.15,9 2640 4.58 100000 Simb Mark Robis Laura
2008-09-06 J 6 Trainee E. h Trade Balance - Cuvee E. Åke Svanstedt Åke Svanstedt 1.14,0a 2140 6.09 100000 Storm Brodde In April
2008-08-30 B 5 Jelly Frontline s Meadowbranch Lucky - Racey Bermon Robert Bergh Robert Bergh 1.12,7a 1640 15.82 100000 Victory Power Miss Delayed
2008-08-23 Mp 4 Askö Serve v Jobie Tempest - Dream Serve Kajsa Frick Svante Johansson 1.15,8 2640 13.89 100000 Warlord Boko Linde
2008-08-17 Ti 3 Avalon Spider h Gidde Palema - Avalon Broline Lennart Forsgren Åke Svanstedt 1.14,9a 2413 31.30 100000 Mr Sunlight Ultra Dream
2008-08-13 S 2 Latitud v Mack Lobell - Windsurfing Ulf Ohlsson Sölve Bäck 1.12,3a 1640 4.19 100000 He's a Gangster Simon Boko
2008-08-02 1 Nova Brodda s Juliano Star - Nice R.L. Örjan Kihlström Roger Walmann 1.14,5a 2140 4.08 100000 Marwin Simb Tyrant
2008-07-26 Bs 6 First Chill h Giant Chill - Topas Hammering Tomas Pettersson Tomas Pettersson 1.13,7a 2140 5.87 100000 Oki To Chill Coktail Will
2008-07-16 Vg 5 Omega Boko h Pine Chip - Ormonne Boko Björn Goop Timo Nurmos 1.15,1a 2140 3.63 100000 Panter Brodde Redford Tuna
2008-07-12 År 4 Gidde T.H. h Gidde Palema - Ala Delicious Johnny Takter Kari Lähdekorpi 1.16,2 2640 2.37 100000 Trainee E. Danny Roc
2008-07-05 Hd 3 Tranemo Raketen v Confident Victory - Little Gold Erik Adielsson Hans Klasson 1.13,1a 1644 3.81 100000 Hook Broline Asa Snabb
2008-07-02 L 2 Hot Broline h Supergill - Flame Danzr Tom Horpestad Tom Horpestad 1.13,7a 2140 3.03 100000 Victory Love M.T.Anthony
2008-06-18 S 1 Pelle Pirat v Starchip Entrprise - Petra Que Hans-Owe Sundberg Petri Puro 1.16,0 2140 25.85 100000 Iceland Gossip's King
2008-06-14 Bo 4 Dandie Palema h Credit Winner - Agneta Palema Björn Goop Mats Bucht 1.16,3 2640 1.90 100000 Elis Ride Manos General
2008-06-07 Ös 3 Lost Without You h Credit Winner - Engaged Göran Lång Göran Lång 1.14,7a 2140 3.65 100000 Stormy Sand Spexy
2008-05-28 Hd 2 Sobel Alix v Zoogin - Sobel Alexis Flour Peter Untersteiner Peter Untersteiner 1.15,4 2144 3.04 100000 Domino Eson Stefan Sufflör
2008-05-17 S 1 Man On The Moon h Scarlet Knight - Kirin Lobell Stefan Melander Stefan Melander 1.13,2a 1640 2.21 100000 Sobel Alix Stormy Sand
2008-05-10 D 7 Mo Brynolf h Victory Party - Kosarinne Björn Goop Ola Samuelsson 1.13,8a 2140 5.28 100000 The Nobel Cape Victoria Sisu
2008-05-08 Å 6 Philip K. v Turbo Thrust - Kudos de Retz Johnny Takter Lutfi Kolgjini 1.14,8 2640 4.25 100000 Svartmyrs Sigge Elit Farming
2008-04-30 S 5 Solitary Man h Super Arnie - Crisett R. Björn Goop Olle Goop 1.15,8 2140 2.99 100000 Decarone Atlet Sund
2008-04-28 Hd 4 Tranemo Raketen v Confident Victory - Little Gold Erik Adielsson Hans Klasson 1.13,6a 2144 5.35 100000 Fire Qato Quattro
2008-04-26 U 3 Asterix Tooma v Diamond Way - Benatar Johnny Takter Kari Lähdekorpi 1.13,4a 1640 5.41 100000 Nobless Amok Mo Brynolf
2008-04-22 J 2 Tom Raider v Staro Showbiz - Tamina N.R. Fredrik Persson Fredrik Persson 1.13,6a 2140 7.07 100000 Lennart Nouvelle Pelle
2008-04-12 G 1 Coktail Zon h Coktail Jet - Heartenings Crown Jörgen Westholm Jörgen Westholm 1.13,9a 2140 3.20 100000 Terrible Trick Prince Scorpio
2008-04-05 E 5 Conrads Garland v Armbro Trick - Karenina Lobell Stefan Söderkvist Tomas Eklund 1.15,3 2140 2.20 100000 Alexis Avanti Thack Thack
2008-03-26 S 4 Foreign Life v Foreign Office - Country Life Claes Sjöström Kjell O Eriksson 1.13,0a 1640 6.20 100000 Jeb Frontline Mr Big Step
2008-03-22 Ro 3 Ozzy Osbourne v Ride the Night - Kersti Jaam Örjan Kihlström Christer Graaf 1.16,7 2640 8.29 100000 Decarone Coktail Zon
2008-03-05 S 2 Fast Tilly v Super Tilly - Joyeuse Tilly Jorma Kontio Timo Nurmos 1.15,0a 2140 4.82 100000 Coktail Zon Victory Hill
2008-03-01 Å 1 Ior Q.C. v Enjoy Lavec - Doris Q.C. Carl-Otto Göransson Frida Göransson 1.15,2a 2140 3.58 100000 Glee Face Gunnar Palema
2008-02-23 S 4 Giddman v Gidde Palema - Grace Noss Erik Adielsson Ulf Stenströmmer 1.13,2a 1640 23.66 100000 Atlet Sund Ryan Trot
2008-02-13 S 3 Euro Zon h Smok'n Lantern - Sue Eden Torbjörn Jansson Timo Nurmos 1.15,0a 2140 7.77 100000 Catch The Flax Atlet Sund
2008-02-09 J 2 Candle of Darkness v Turbo Thrust - Islands in the Sun Jörgen Sjunnesson Ellert Fagerberg 1.16,3 2640 9.71 100000 Slam Alexis Avanti
2008-01-26 B 1 Vourrek Sund v Super Photo Kosmos - Ivory Sund Jan Norberg Anders Stenman 1.16,6 2140 6.66 100000 Leading Lantern Euro Zon
2008-01-16 S 5 Mellby Regent v Spotlite Lobell - Indian Love Call Björn Goop Olle Goop 1.15,5a 2140 3.05 100000 Lady Joy McLin Hamras Kavat
2008-01-12 J 4 Arrak Kloster v Jobie Tempest - Arizona Bell Peter Untersteiner Peter Untersteiner 1.15,7 2140 7.19 100000 Staro Yes Guiddman
2008-01-05 F 3 Lea s Dahir de Prelong - Leana Bow Christel Berntsson Mikael Selin  1.13,4a 1640 3.59 100000 New Photo Manpower Bank
2007-12-29 G 2 Longlegs h Scarlet Knight - Judy Lady Samuel Rehn Samuel Rehn 1.18,6 2640 2.25 100000 Dialect af Prinfo Barbar B.M.W.
2007-12-22 J 1   Incognito v   Dungeness - Quibble   Johnny Takter   Kari Lähdekorpi   1.15,7a 2140 16.00   100000     Go Chip   Dialect af Prinfo