Klass I försök 3 åriga och äldre Finaler
Datum Bana Förs.   Vinnare Kön   Härstamning   Körsven   Kusk   Tid Dist. Odds   1:a pris     Tvåa   Trea
                                  110 000          
                                  110 000          
                                  110 000          
                                  110 000          
                                  110 000          
                                  110 000          
                                  110 000          
                                  110 000          
                                  110 000          
                                  110 000          
                                  110 000          
                                  110 000          
                                  110 000          
                                  110 000          
2021-09-18 F 7   Gaylord Am v   Muscle Hill - Deesse d'Inverne   Anders Eriksson   Anders Eriksson   1.12,6a 2140 7.15   110 000     Bugatti Miles   Gerben
2021-09-11 Bs 6   Mellby Ironman v   Ready Cash - Love n'Hat   Per Lennartsson   Robert Bergh   1.14,1 2640 3.20   110 000     Double Formula   Final Whistle
2021-09-04 J 5   Iwan Boko h   Timoko - Nirvana Jet   Carl Johan Jepson   Björn Goop   1.13,8a 2140 8.28   110 000     Pre Calculated   Bravo Sabotage
2021-08-28 B 4   Tattoo Avenger v   Le Monteil - Winnietatsch   Magnus A Djuse   Mika Haapakangas   1.15,3a 3140 22.47   110 000     Mateo de Reve   Omega Superstar
2021-08-26 Kr 3   Barbaresco V.W. v   Quite Easy U.S. - Ambra Toscana   Stefan Persson   Lars Brindeborg   1.13,0a 2140 4.66   110 000     Global Workaholic   Unacerveza Broline
2021-08-21 G 2   Perpetuate v   Kadabra - Victory Bouquet   Per Lennartsson   Reijo Liljendahl   1.12,7a 2140 4.47   110 000     O.M.Easton   Epimetheus
2021-08-07 1   Condior v   Up and Quick - Aquarelle Elegance   Robert Bergh   Robert Bergh   1.11,8a 1640 5.72   110 000     Giordano Soa   Gerris Trix
2021-07-31 H 6   Titan Yoda v   Ready Cash - Kristall Tilly   Ulf Ohlsson   Jennifer Persson   1.12,9 2140 2.51   110 000     Don't be Weak   Iceland Radio
2021-07-24 Ax 5   Zion Font v   Village Mystic - Silhouette Spin   Rick Ebbinge   Jeroen W.M. Engwerda   1.11,7a 2140 1.93   110 000     Bravo Santana   Carry Cash
2021-07-17 År 4   FromHeaven Idzarda v   From Above - Dana Stardust   Jörgen Sjunnesson   Per Henriksen   1.12,6a 2140 9.44   110 000     Jaxon V.S.   Vicar
2021-07-14 Vi 3   Borboletta s   Love You - Tortola   Mika Forss   Alessandro Gocciadoro   1.10,2a 1620 2.32   110 000     Jaguar Zon   Billions
2021-07-10 Hd 2   Ol Dono Lengai h   Cantab Hall - Dodoma   Magnus A Djuse   Josef Franzl   1.14,8 2640 5.60   110 000     Restless Heart   Digital Races
2021-06-27 Kr 1   Benedetto O.P. h   Mago d'Amore - Uffa di Azzurra   Mika Forss   Alessandro Gocciadoro   1.10,7a 1640 7.68   110 000     Carry Cash   Baron Frontline
2021-06-19 Bo 6   Silver Bullit v   Orlando Vici - Spurt Engine   William Ekberg   Jörgen Westholm   1.13,6 2140 15.14   110 000     Leave Your Sox On   Mister Donald
2021-06-13 Bj 5   Staro on the Rocks h   Conway Hall - Stunning Lindsey   Frode Hamre   Frode Hamre   1.13,5a 2100 2.83   110 000     Hat Trick   Glazier's Support
2021-06-12 Ös 4   One Kind of Art v   One too Many - Ina Dreamcatcher   Oskar J Andersson   Oskar J Andersson   1.13,9a 2640 13.74   110 000     Don't be Weak   Ajusco
2021-06-05 Mp 3   Zorro Wind v   Ready Cash - Brava Power   Mika Forss   Alessandro Gocciadoro   1.11,0a 1640 1.67   110 000     Aragorn As   B.G.Pastor Jonte
2021-05-26 J 2   Yuvaraj h   Maharajah - Perfect Cash   Peter Untersteiner   Peter Untersteiner   1.13,8a 2140 10.57   110 000     Happy Few   Gravity Pace
2021-05-22 G 1   Kate Baldwin s   Virgill Boko - Bordeaux Baldwin   Tomas Pettersson   Sybille Tinter   1.12,5a 2140 20.43   110 000     Reven Dejavu   B.G.Pastor Jonte
2021-05-15 U 10   Digital Dominance v   Super Photo Kosmos - Dreamliner   Erik Adielsson   Jörgen Westholm   1.14,4 2640 2.03   110 000     Deal Done Zet   Arch Lane
2021-05-09 Ve 9   Callela Lincoln h   Andover Hall - Louise Småbo   Santtu Raitala   Heikki Korhonen   1.12,0a 2120 11.47   110 000     Credit To Love   Gerris Trix
2021-05-08 Å 8   Alpago W.F. h   Maharajah - Inghilterra O.M.   Mika Forss   Alessandro Gocciadoro   1.11,7a 1640 7.22   110 000     Z.Boko   Billi Time
2021-05-01 Ö 7   Cash Cowboy v   Ken Warkentin - Enjoy My Face   Erik Adielsson   Peter G Norman   1.13,1a 2100 9.63   110 000     Mandela Zon   Reven Dejavu
2021-04-24 Hd 6   Digital Dominance v   Super Photo Kosmos - Dreamliner   Örjan Kihlström   Jörgen Westholm   1.14,5a 3140 5.39   110 000     Totti Face   Made of Stars
2021-04-17 B 5   Fighter Lady s   Origano Lap - Windisputable   Rikard N Skoglund   Kevin Gondet   1.11,4a 1640 7.36   110 000     Bone Hard Flash   Power Blaster
2021-04-10 J 4   Scorpion's Madness v   Caballion - Scorpion's Winner   Bo Örberg   Bo Örberg   1.13,8 2140 6.17   110 000     Laradja Vrijthout   Gazza B.R.
2021-04-04 Ro 3   Astronascente Zac v   Ready Cash - Glamour Grif   Björn Goop   Björn Goop   1.14,3 2140 2.37   110 000     Power Blaster   Caipirinha Razz
2021-03-20 Mp 2   Rotate v   Scarlet Knight - Hermit Lady   Örjan Kihlström   Stefan Melander   1.12,4a 1640 24.17   110 000     Run Brodde Run   Beauty Wind
2021-03-20 Mo 1   Pantani h   Pastor Stephen - Pouline Byvang   Per Oleg Midtfjeld   Frode Hamre   1.14,3a 2100 6.04   110 000     Vitro Diablo   Olimpo Doc
2021-03-13 Ax 5   Maestro Crowe v   Love You - Giant Crowe   Johan Untersteiner   Johan Untersteiner   1.15,3 3140 2.09   110 000     L.L.Royal   Timo Lane
2021-03-06 Å 4   Awesome Kronos v   Father Patrick - Bella Berry   Johan Untersteiner   Johan Untersteiner   1.13,1a 2140 59.91   110 000     Don Cash   Pere Ubu
2021-02-27 Ro 3   Ara v   Maharajah - Parrot Jungle   Jörgen Westholm   Jörgen Westholm   1.14,1 2140 6.37   110 000     Enge Eros   Cash Cowboy
2021-02-20 Mp 2   Maestro Crowe v   Love You - Giant Crowe   Johan Untersteiner   Johan Untersteiner   1.18,0ag 2640 2.60   110 000     Flexible Launcher   L.L.Royal
2021-01-30 E 1   Joseph Boko v   Yankee Glide - Julia Kemp   Mika Forss   Markku Nieminen   1.12,6a 1640 3.23   110 000     Bicc's Avalon   Leon Zon
2021-01-23 Bs 5   Daysofourlives v   No Frosting - VästerboMakeMyDay   Erik Adielsson   Anna Näsman Lindberg   1.15,0 2140 7.28   110 000     Ara   Danilo Brick
2021-01-16 J 4   Taxi Out v   Scarlet Knight - Oncenforall   Jörgen Sjunnesson   Ola Karlsson   1.13,4a 2140 10.69   110 000     Cruise   Leon Zon
2021-01-09 B 3   Axel Ruda h   Formula One - Michelle Ruda   Ulf Ohlsson   Pär Ländin   1.13,1a 1640 4.32   110 000     Morotai Degato   Gelato
2021-01-02 Kr 2   M.T.Oscar h   Yarrah Boko - Solara   Mika Forss   Tomas Malmqvist   1.14,5 2640 13.63   110 000     Arvid S.H.   Taxi Out
2020-12-19 Hd 1   Astronascente Zac v   Ready Cash - Glamour Grif   Björn Goop   Björn Goop   1.12,9a 2140 2.32   110 000     Sweetman   Taxi Out
2020-12-12 B 6   Gooner v   Brad de Veluwe - Rainbowsky   Daniel Wäjersten   Daniel Wäjersten   1.16,3a 3140 4.81   110 000     Danilo Brick   Timo Lane
2020-12-05 Å 5   Axel Ruda h   Formula One - Michelle Ruda   Magnus A Djuse   Pär Ländin   1.11,7a 1640 9.44   110 000     Astronascente Zac   Bacchus L.I.
2020-12-03 G 4   Eddy West v   Sahara Dynamite - Starter Operation   Claes Sjöström   Claes Sjöström   1.13,8a 2140 3.07   110 000     Ready Doc   Barry Wadd
2020-11-21 J 3   Upper Face v   Trixton - Lisa America   Adrian Kolgjini   Adrian Kolgjini   1.13,1a 2140 6.49   110 000     Frodo S.   Sweetman
2020-11-14 Ro 2   Gardner Shaw v   Ready Cash - Bloom Boko   Per Lennartsson   Jörgen Westholm   1.14,0a 2640 4.31   110 000     Riptide R.D.   Frodo S.
2020-11-14 Bj 1   Oracle Tile h   Ready Cash - Exotic Sund   Kristian Malmin   Trond Anderssen   1.15,7a 2600 3.33   110 000     Orlando G.M.   Olimpo Doc
2020-11-07 E 6   Dwayne Zet h   Muscle Massive - Kleo Zet   Örjan Kihlström   Daniel Redén   1.12,8 2140 2.29   110 000     Upper Face   Dream Creation
2020-10-31 J 5   Royce Rolls v   Varenne - French Rolls   Björn Goop   Björn Goop   1.11,2a 1640 1.77   110 000     Oscar L.A.   Gazoline Mearas
2020-10-24 Ö 4   Västerbo Pokerface v   Timoko - Västerbo Cher   Örjan Kihlström   Timo Nurmos   1.14,8a 3100 1.46   110 000     Algot Zonett   Golden Guard
2020-10-17 G 3   Speedy Tilly v   Up and Quick - Frida Tilly   Per Lennartsson   Robert Bergh   1.13,6 2640 4.86   110 000     Royce Rolls   Swagger
2020-10-03 Sk 2   Västerbo Pokerface v   Timoko - Västerbo Cher   Björn Goop   Timo Nurmos   1.13,2 2140 4.11   110 000     Mellby Granat   Mellby Guava
2020-09-19 F 1   Victory's Club h   Mago d'Amore - Duse Tab   Kajsa Frick   Leif Witasp   1.11,1a 1640 14.92   110 000     Mistelns Napoleon   Dark Roadster
2020-09-12 H 6   Iceland Falls s   Iceland - Uppsala Kronos   Claes Sjöström   Håkan Wallberg   1.13,0 2140 20.15   110 000     Martin Tooma   Big Cactus Zet
2020-09-05 J 6   Exclusive Matter v   Explosive Matter - Raising Rhonda   Christoffer Eriksson   Johan Untersteiner   1.12,7a 2640 6.87   110 000     T.Rex Face   Quick Lane
2020-08-29 B 5   Manuzio Hanover v   Donato Hanover - Mazda Hanover   Kenneth Haugstad   Kenneth Haugstad   1.13,3a 2140 3.28   110 000     B.T.'s Viclando   Don Draper
2020-08-22 4   Moses v   Pastor Stephen - Glory Dream   Örjan Kihlström   Daniel Redén   1.11,6a 1640 1.99   110 000     Enriko Ha   Mellby Granat
2020-08-15 Ro 3   Viscount v   From Above - Infanta   Erik Adielsson   Oskar J Andersson   1.13,7 2640 2.26   110 000     Arden Wise As   Helios di Quattro
2020-08-12 Bo 2   Got To Dash v   Ken Warkentin - Spoon Hornline   Ulf Ohlsson   Petri Salmela   1.14,7a 2140 2.37   110 000     Twice Kronos   Global Wizard
2020-08-01 1   Vien Ici v   Varenne - Gasping Ferm   Ulf Ohlsson   Ulf Stenströmer   1.12,2a 2140 9.04   110 000     Kalashnikov   Expensive
2020-07-25 Bs 7   Cyrano de B. v   S.J.'s Caviar - Bertille va Unia   Per Lennartsson   Per Lennartsson   1.15,3a 3140 26.32   110 000     Timo Lane   Viscount
2020-07-22 Ös 6   Pleasure for Cash v   Ready Cash - Easy Broline   Örjan Kihlström   Oscar Berglund   1.13,3a 2140 4.38   110 000     Easy Cash   Pane Vino
2020-07-18 Ax 5   Four Guys Dream v   Dream Vacation - J.S.Annabell   Stefan Persson   Håkan K Persson   1.10,9a 1640 6.99   110 000     Charlock Wiking   Vien Ici
2020-07-11 År 4   Strong Pepper h   Orlando Vici - Hot Babe   Erik Adielsson   Rune Flaskerud   1.12,7 2140 1.87   110 000     Mellby Granat   Mr Marvelous
2020-07-04 Hd 3   Unoicsdue Gnafa' h   Goetmals Wood - Minuit   Björn Goop   Björn Goop   1.11,8a 2140 1.57   110 000     Farlander Am   Look Håleryd
2020-06-24 Åm 2   Inspector v   Donato Hanover - Ultra Sund   Björn Goop   Björn Goop   1.13,1a 2080 6.18   110 000     Hummer Scott   Cyrano de B.
2020-06-21 Kr 1   Quick Lane h   Up And Quick - Nana Hall   Johan Untersteiner   Johan Untersteiner   1.11,5a 1640 20.58   110 000     Velten Limelight   Sobel Jasmine
2020-06-13 B 5   Vaduz Wise As h   Donato Hanover - Lovely Fame   Jorma Kontio   Timo Nurmos   1.14,0 2640 1.62   110 000     Dwight Sisu   Redhot Tap Dancer
2020-06-06 Ös 4   Vien Ici v   Varenne - Gasping Ferm   Ulf Ohlsson   Ulf Stenströmer   1.13,8a 2140 26.57   110 000     Messiah   Bottnas Easy Cash
2020-06-03 Bs 2   Whelk s   Zola Boko - Mollusque   Marcus Lilius   Jörgen Westholm   1.11,9a 1640 7.02   110 000     Charlock Wiking   Cargo Door
2020-05-23 G 1   Merritt v   Super Photo Kosmos - Cathy Freeman   Daniel Wäjersten   Daniel Wäjersten   1.12,0a 2140 4.03   110 000     Feerie de Fael   In Royalty Boko
2020-05-16 Mp 7   Cobbys Nana s   Un Mec d'Heripre - Peach Penny   Örjan Kihlström   Marcus Mathisen   1.16,3 3140 14.82   110 000     Exaudio Vici   Lennart Sjöhammar
2020-05-09 Å 6   Southwind Queen s   Muscle Hill -  Sensual Hall   Peter Ingves   Riccardo Bianchi   1.11,1a 1640 7.84   110 000     Zlatan Knick   The Gambler
2020-05-02 Ö 5   Valiant Dream v   Offshore Dream - Emilia's Lily   Mika Forss   Mika Forss   1.12,6a 2100 5.66   110 000     Strong Heartbeat   Global Venture
2020-04-25 Å 4   Ivory di Quattro h   Love You -  Outlook Kronos   Robert Bergh   Robert Bergh   1.12,2a 2640 6.02   110 000     Armour As   Benjamin S.H.
2020-04-18 U 3   Van Gogh Z.S. v   Love You - Oyapock Oaks   Per Lennartsson   Robert Bergh   1.14,2 2140 3.82   110 000     Master Blaster   Showtimejackflower
2020-04-12 Ro 2   Tengil Face v   Joke Face - Makeasignofpeace   Erik Adielsson   Adrian Kolgjini   1.15,4a 3140 4.16   110 000     G.R.J.'s Wolverine   Naughty Boy
2020-04-04 J 1   Van Gogh Z.S. h   Love You - Oyapock Oaks   Robert Bergh   Robert Bergh   1.11,6a 1640 2.11   110 000     Victory's Club   Pastorns Lady
2020-03-14 Hd 5   Four Guys Dream v   Dream Vacation - J.S.Annabell   Stefan Persson   Håkan K Persson   1.13,7a 2140 1.85   110 000     Solkattens Chiron   Roofparty
2020-03-07 F 4   Personal Goals v   Federal Flex - Personal Hanover   Per Oleg Midtfjeld   Diana L Olsson   1.13,8 2140 11.95   110 000     Betting Rebel   Orlando Classic
2020-02-29 B 3   Strong Heartbeat h   Maharajah - Jacaranda   Jörgen Westholm   Jörgen Westholm   1.14,0a 2140 2.41   110 000     My Sweden   Digital Class
2020-02-22 Ax 2   Leonas Sami v   Triton Sund - Sequoia Grove   Kim Eriksson   Jan Gustavsson   1.15,5a 2640 13.40   110 000     Inez Alki   Image Rapida
2020-02-15 Mp 1   Mellby Guard v   Going Kronos - Juicy Face   Peter Untersteiner   Peter Untersteiner   1.12,4a 1640 8.92   110 000     Gambit Brodde   Surf'n Turf
2020-01-25 E 6   Ingo v   Infinitif - Lobby La Marc   Erik Adielsson   Christoffer Eriksson   1.14,5 2140 3.89   125 000     Italiano Boko   Digital Class
2020-01-18 Kr 5 Devs Dragon v Dream Vacation - Spring Skandal Erik Adielsson Fredrik Persson 1.13,0a 2140 19.81 110 000 Atik D.L. Gullabo Däck Bling
2020-01-11 B 4   Arch Lane v   Chocolatier - Racing Memory   Emilia Leo   Oscar Berglund   1.15,7 2640 2.39   110 000     Bowling Triple X.   Xanthis Coktail
2020-01-04 J 3 Hector Boko v Going Kronos - Yucca Boko Jaap Van Rijn Jaap Van Rijn 1.12,8a 1640 5.40 110 000 Volare Gar Betting Rebel
2019-12-28 Ro 2   Show Time v   Running Sea - Maggie Qvickstep   Barbro Carlsson   Barbro Carlsson   1.13,8a 2140 60.24   125 000     El Gumpert   Karissa Bo
2019-12-21 Hd 1 Hobby De l'Iton h Niky - River De Liton André Eklundh Sofia Aronsson 1.13,9 2140 3.93 125 000 Capture Total Recall
2019-12-14 B 7   Indra's Secret s   Love You - East Indra   Robert Bergh   Robert Bergh   1.17,5a 3140 1.77   125000     Xanthis Coktail   Majet Af Djupmyra
2019-12-07 Å 6 Beartime v Pastor Stephen - Global Ninni Örjan Kihlström Helena Edlund 1.12,4a 1640 3.23 125000 Eldorado Mearas Claude Debussy
2019-11-30 G 5   Seismic Wave v   Explosive Matter - Vanity Plates   Örjan Kihlström   Timo Nurmos   1.13,4a 2140 2.18   125000     Ribaude   No Limit Royalty
2019-11-23 J 4 Franklin Face v Chocolatier - Andoverandout Erik Adielsson Lars I Nilsson 1.14,9 2640 4.06 125000 Velasquez Gar Eclipse Am
2019-11-16 Bj 3   Muscle Lane v   Timoko - Lindirobics   Ken Ecce   Steen Juul   1.15,9a 2100 6.21   131910     Beartime   Shankly Lane
2019-11-09 E 2 Istanbul Boko h Muscle Hill - Welat Boko Jorma Kontio Timo Nurmos 1.14,5a 2140 3.24 125000 Velasquez Gar Hurricane River
2019-10-26 J 1   Giant Shadow v   RC Royalty - Turnpike Trophy   Carl Johan Jepson   Björn Goop   1.13,2a 2140 1.41   125000     Velasquez Gar   Get Ready on Tour
2019-10-19 Ro 6 Rocky Tilly v Ready Cash - Harmony Tilly Rikard N Skoglund Jörgen Westholm 1.13,6a 2140 5.43 125000 McGarret Istanbul Boko
2019-10-16 S 5   Global Winner v   SJ's Caviar - Refuse to Lose   Örjan Kihlström   Timo Nurmos   1.15,2a 3140 1.96   125000     Tsar Brodde   Eicas
2019-10-15 Ax 4 Wreckless M.M. v Raja Mirchi - Phoebe M.M. Anders Eriksson Morten Waage 1.11,4a 1640 5.78 125000 Sandsjöns Enzo Fast Food Hanover
2019-10-05 Sk 3   Giant Shadow v   RC Royalty - Turnpike Trophy   Carl Johan Jepson   Björn Goop   1.12,1a 1640 1.65   125000     Vincent Horse   Tempel Lb
2019-09-30 Hd 2 Staro McMillan v Raja Mirchi - Loch Ness Broline Steen Juul Sören Kolberg 1.13,3a 2140 1.62 125000 Zeeland Kronos Hurricane River
2019-09-21 F 1   Dexter Brick v   Make it Happen - Miranda Brick   Carl Johan Jepson   Mattias Djuse   1.13,3a 2140 4.99   125000     Gianluca B.R.   Sandsjöns Enzo
2019-09-14 Bs 6 Majestic Man v S J's Photo - Gaelic Goldman Björn Goop Tuija Irri 1.13,8 2140 3.04 125000 Noble Boy Wreckless M.M.
2019-09-07 5   Arras Cando v   Brad de Veluwe - Frida Filiokus   Erik Adielsson   Svante Båth   1.12,3a 1640 4.23   125000     Maximus M.M.   Uncertain When
2019-08-31 J 4 Ike Schermer v Varenne - Psst Rick Ebbinge Jeroen Engwerda 1.13,1a 2140 2.09 125000 Tony Afrika Höwings Unbeatable
2019-08-24 B 3   Guillaume Boko h   Prodigious - Proud Mary   Björn Goop   Björn Goop   1.12,6 2140 4.83   125000     Caligula   Everest Sisu
2019-08-17 Ö 2 Burning Man v SJ's Caviar - Fasir Peter Untersteiner Petri Puro 1.15,1a 3100 1.80 125000 Tsar Brodde Ribaude
2019-08-03 1   Andre Ward v   Ens Snapshot - Hexia   Flemming Jensen   Flemming Jensen   1.12,8a 2140 6.07   125000     Harvey   S.G.Charpentier
2019-07-27 H 7 Tale of Jacks h Intoxicated - S.J.'s Pirata Kaj Widell Mikael Cedergren 1.11,2a 1640 2.52 125000 Global Well Off Fröken Sting
2019-07-20 Ax 6   Marcello Wibb v   Raja Mirchi - Astoria Amour   Johan Untersteiner   Johan Untersteiner   1.12,6a 2140 4.57   125000     Man of Steel   Zizou
2019-07-17 E 5 Zanzibar Wise As s Muscle Massive - Lovely Fame Alessandro Gocciadoro Alessandro Gocciadoro 1.13,3a 2640 4.20 125000 Marrakesh Tsar Brodde
2019-07-13 År 4   Macelleria v   Maharajah - Enjoy Our Nanny   Robert Bergh   Robert Bergh   1.12,1a 2140 2.61   125000     Tale of Jacks   Twigs Ceasar
2019-07-06 Hd 3 Royal Navy Neo v From Above - Omega Neo Björn Goop Björn Goop 1.14,3 2640 6.65 125000 Nero Maximus Zefiro Dei Cedri
2019-06-26 Åm 2   Short in Cash  h   Ready Cash - Shorthanded Sally   Björn Goop   Björn Goop   1.12,9a 2080 2.34   125000     Silent Hill   Ottens Dibaba
2019-06-23 Kr 1 Copaca Banana v Andover Andover - Evas Ellena Kim Eriksson Maria Rosenberg 1.11,3a 1640 4.62 125000 Red Rock Canyon Ås Alicia Bore
2019-06-15 Bo 6   LittleRedCorvette v   Coktail Jet - Harmoni Ås   John Östman   Trine Hansen   1.12,8a 2140 20.52   125000     Fleet Admiral   Quite Special
2019-06-12 Vg 5 Randemar R.D. v Love You - Royal Lindy Peter Ingves Peter Untersteiner 1.13,8a 2140 13.56 125000 Sato Silent Hill
2019-06-09 Bj 4   Zalie Gar s   Varenne - First Lady Gar   René Legati   Alessandro Gocciadoro   1.12,3a 2100 1.33   131910     Mellby Frodo   L'Amour Bonanza
2019-06-08 Ös 3 Knifetown Lover v Love You - Knifetown Lady Nicklas Westerholm Nicklas Westerholm 1.13,8a 2640 7.00 125000 Tale of Jacks Golden News
2019-06-01 Mp 2   Grandfather Bill v   Cantab Hall - Ultra Sund   Peter Ingves   Björn Goop   1.14,2 2140 23.65   125000     Youngblood Pellini   Elof Palema
2019-05-18 G 1 Bizzi Blizz s Prodigious - Västerbo Smaragd Claes Sjöström Claes Sjöström 1.11,2a 1640 5.46 125000 Elcamino Dimanche Rajah Silvio
2019-05-11 Å 8   Mellby Club v   Muscle Hill - Naomi de Lou   Jorma Kontio   Timo Nurmos   1.12,8a 2640 5.60   125000     Whipped Eggs   Gustavson Be
2019-05-04 Ve 7 North Lexus v Lexus Font - Drive You Wild Olli Koivunen Harri Koivunen 1.12,1a 2100 18.02 128262 Emile Zola Sisu Staro Moschino
2019-05-04 Ö 6   Gideon H.Renka v   Quick Wood - Ulriek Ravestein   Adrian Kolgjini   Adrian Kolgjini   1.13,3 2140 3.96   125000     Mr Clayton J.F.   Chapuy
2019-04-27 Å 5 Norton Commander h Gift Kronos - Push the Button Marc Elias Conrad Lugauer 1.13,7a 2140 3.29 125000 Deep Pockets Mr Clayton J.F.
2019-04-21 Ro 4   Bizzi Blizz s   Prodigious - Västerbo Smaragd   Claes Sjöström   Claes Sjöström   1.12,1a 1640 9.99   125000     Copaca Banana   Pastorn
2019-04-13 U 3 Roberto Diver v Citation Lindy - Who's Allegra Iikka Nurmonen Ossi Nurmonen 1.13,9 2140 11.50 125000 Mr Clayton J.F. Mountain Hooligan
2019-04-06 J 2   Victory Island v   Donato Hanover - Island Effe   Steen Juul   Steen Juul   1.14,3a 3140 3.11   125000     Panamera   Mellby Club
2019-03-23 Mo 1 M S Triple J h Cantab Hall - Maritas Victory Frode Hamre Frode Hamre 1.13,6a 2140 1.71 125000 My Dream Art Dream Builder
2019-03-16 Mp 7   Harran Boko v   Maharajah - Zilan Boko   Conrad Lugauer   Conrad Lugauer   1.14,8 2640 1.69   125000     Mellby Club   Assumetoberich
2019-03-09 F 6 Expensive River v Raja Mirchi - First Out Per Nilsson Karl O Johansson 1.16,3a 2140 2.58 125000 Ronzon Face Zio Tom Jet
2019-03-03 E 5   Electrical Storm v   Make It Happen - Blend Of Gold   Mattias Djuse   Mattias Djuse   1.15,8a 2640 3.22   125000     Sete   Wind Knight
2019-03-02 Hd 4 Vlad del Ronco h Iulius del Ronco - d'Amour la Vie Erik Adielsson Edvin Ceka 1.12,5a 2140 1.92 125000 Thriller N.P. Marvelous
2019-02-23 B 3   Budets Lasse v   Magic Technique - Ellen K.   Ville Karhulahti   Ville Karhulahti   1.15,9a 2640 7.81   125000     Laura Sånna   Mr Clayton J.F.
2019-02-16 Ax 2 Vlad del Ronco h Iulius del Ronco - d'Amour la Vie Björn Goop Edvin Ceka 1.14,2a 2140 2.51 125000 Night Brodde Chapuy
2019-01-26 Kr 1   Niras Bumblebee v   Magnifik Sund - Naturally Fresh   Jörgen Sjunnesson   Johanna Johansson   1.12,5a 1640 12.15   125000     Vis Dell'Olmo   Kaiser Håleryd
2019-01-19 S 5 Sebastian Journey v Andover Hall - Elation Ride Jorma Kontio Timo Nurmos 1.15,8 3140 7.14 125000 Vikings Preacher Vikings Preacher
2019-01-12 J 4   Staro Leonardo v   Make it Happen - Staro Bella Donna   Joakim Lövgren   Joakim Lövgren   1.14,0a 2140 5.49   125000     Harran Boko   No Comment
2019-01-05 B 3   Vincent Chase v   Revenue - Simb Peach   Örjan Kihlström   Catarina Lundström   1.14,1 2140 12.17   125000     Yrr   Power Broline
2018-12-29 Ro 2 Reverend Wine v Pastor Stephen - Fox Valley Lover Ulf Ohlsson Diederik Meilink 1.12,7a 1640 1.99 125000 Global Tailwind Mr Dream Coktail
2018-12-22 Mp 1   Global Undecided v   Prodigious - Montage   Jorma Kontio   Timo Nurmos   1.14,8 2640 5.26   125000     Sphinx d'Inverne   Quattro Töll
2018-12-15 Å 8 Martin de Bos h Maharajah - Dicey Spicey Kim Eriksson Petri Puro 1.13,9a 2140 2.50 125000 Baxo Epice Bear Hope
2018-12-12 S 7   Sebastian Journey v   Andover Hall - Elation Ride   Claes Sjöström   Timo Nurmos   1.12,9a 1640 8.73   125000     Mellby Fantom   Unique Findings
2018-12-08 B 6 Yrr v Zola Boko - Annabelle Hall Robert Bergh Robert Bergh 1.17,4a 2140 3.05 125000 Scarpetta Global Undecided
2018-12-02 Mp 5   Tiger Marke v   Quaker Jet - Mad Marke   Carl Johan Jepson   Mikael Selin   1.15,2a 2140 8.60   125000     EL Fitzgerald   Amphibian Madness
2018-12-01 J 4 Illuminati v Ready Cash - Jolie Reve Joakim Lövgren Joakim Lövgren 1.14,8 2640 1.74 125000 Invincible H.C. Harrington
2018-11-25 Ö 3   Visitor h   From Above - Nonchalance Spin   Carl Johan Jepson   Susanne Richter   1.14,3a 2100 2.79   125000     Leader Brodde   Global Thunder
2018-11-21 J 2 Norton Commander h Gift Kronos - Push the Button Conrad Lugauer Conrad Lugauer 1.11,5a 1640 1.44 125000 Höwings Venus Infinitus
2018-11-17 Bj 1   Goldstile v   Nu Pagadi - Ann von B.   Tom Erik Solberg   Frode Hamre   1.13,3a 2100 7.53   127238     Baxo Epice   Faust Boko
2018-11-10 E 8 Bo C. h Maharajah - Dreaming Again Jorma Kontio Bo E Nilsson 1.14,4 2640 2.83 125000 Ramon Dekkers Aramis Race
2018-11-03 Ro 7   Radagast v   Turbo Sund - Gaby Moore   Oskar J Andersso   Fredrik Tengstad   1.12,9a 2140 39.53   125000     Global Unprotected   Visitor
2018-10-27 J 6 Heart of Steel v Cantab Hall - Angel Heikant Peter Untersteiner Peter Untersteiner 1.10,4a 1640 2.72 125000 Mega Star Dynamite Light
2018-10-20 Ö 5   Lexington Hall v   Cantab Hall - Days of Glory   Jorma Kontio   Timo Nurmos   1.14,7a 2100 9.87   125000     Harvey   Liam Dana
2018-10-14 Hb 4 Grande Cunera h Quick Wood - Rashida Cunera Kurt Roeges Kurt Roeges 1.12,9a 2200 19.43 125474 Can Lane Prince of Persia
2018-10-10 S 3   Quick Crown v   Zola Boko - Elaiza Crown   Anders Eriksson   Anders Ahlneby   1.14,1a 2640 18.71   125000     Mellby Ess   Leader Brodde
2018-10-06 Sk 2 Corroded v Pine Chip - Shy Beauty Per Lennartsson Robert Bergh 1.13,5a 2140 2.26 125000 Denver Brodde Antonio America
2018-09-22 F 1   Waikiki Silvio v   Varenne - Laney Silvio   Björn Goop   Björn Goop   1.12,7a 2140 11.00   125000     Rapide Frecel   Heart of Steel
2018-09-15 H 7 Ural h Jaded - Kaviar Örjan Kihlström Susanne Richter 1.11,1a 1640 1.93 125000 Emerald Boko Radagast
2018-09-08 6   Esprit Sisu v   Ready Cash - Yankee T.L.   Ulf Ohlsson   Svante Båth   1.14,3a 2640 3.61   125000     Mr Dream Coktail   Donners Am
2018-09-01 J 5 Gustafson v Quick Wood - Ultimate Lady Rick Ebbinge Jeroen Engwerda 1.12,0a 2140 3.01 125000 Heart of Steel Prince of Persia
2018-08-25 B 4   Laskari h   Tschagga - Dodoma   Jorma Kontio   Timo Nurmos   1.10,0a 1640 1.35   125000     Kövras So Far   Radagast
2018-08-18 G 3 Exclamation Mark v Cantab Hall - Marita's Victory Ulf Ohlsson Reijo Liljendahl 1.14,9a 2640 3.79 125000 Arctic Lover Pikachu Face
2018-08-08 Bo 2   From the Mine v   From Above - Kålmans Tap Girl   Micael Melander   Catarina Norqvist   1.12,9a 2140 3.95   125000     Carisma Sisu   Mellby Ess
2018-08-04 1 Exclamation Mark v Cantab Hall - Marita's Victory Ulf Ohlsson Reijo Liljendahl 1.12,6a 2140 3.48 125000 Kövras So Far Tahiti Journey
2018-07-28 Bs 7   Doctor Doxey Zenz h   Donato Hanover - Elaine Kronos   Mathias Andersson   Mathias Andersson   1.13,7a 2140 3.70   125000     Staro Kickback   Eelis
2018-07-21 Ax 6 Roheryn s Archduke Kemp - Carol Ale Jorma Kontio Timo Nurmos 1.11,8a 1640 1.77 125000 Yankee Boy Support Kindness
2018-07-14 År 5   Zelov h   Love You - Global Tooma   Åsbjörn Tengsareid   Anders L Wolden   1.13,0a 2140 12.66   125000     Output Pressure   Revenue Lavec
2018-07-11 Vi 4 Evazan Am v Ready Cash - Queen Silas Ulf Ohlsson Reijo Liljendahl 1.13,3a 2120 5.40 125000 Super Grabben Nicegift C.C.
2018-07-07 Hd 3   Vischio Holz  h   Equinox Bi - Veuve du Kras   Carl Johan Jepson   Magnus Dahlén   1.14,1 2640 2.28   125000     Smevikens Cruiser   Early Pactol 
2018-06-24 Kr 2 Gento h Quite Easy - Flash Hanover Thomas Uhrberg Huberta A Van Der Meer 1.12,2a 1640 1.79 125000 Winners Wine Esprit Sisu
2018-06-21 D 1   Cobourg Hanover v   Donato Hanover - C.R.Calendar Girl   Ulf Ohlsson   Oscar Berglund   1.12,7a 2140 2.36   125000     Donners Am   Kövras So Far
2018-06-16 Bo 7 Mr Golden Quick v Make it Happen - Indian Quick Santtu Raitala Mika Haapakangas 1.13,2a 2140 5.68 125000 Young da Vici George Birdland
2018-06-10 Bj 6   Hez So Perfect h   So Perfect - Shez Mine    Lars Anvar Kolle   Jens Kristian Brenne   1.13,8a 2100 47.83   127238     Balotelli   Unar Bi
2018-06-09 Ös 5 Minnestads el Paso h Adrian Chip - Bologna Rebecca Dahlén Dennis Palmqvist 1.11,9a 2140 5.12 125000 Global Unlimited Dorinda
2018-06-06 Kr 4   Under the Counter s   Maharajah - Hush Money   Oskar J Andersso   Jörgen Westholm   1.13,3a 2140 9.57   125000     Wingait Erik   Uccello Jet
2018-06-02 Mp 3 Dom Perignon v Zola Boko - Frosts Octopussy Örjan Kihlström Roger Walmann 1.12,3a 1640 2.27 125000 Yankee Boy Largo
2018-05-30 B 2   Ukebell Jet h   Igor Font - Orca Jet   Conrad Lugauer   Conrad Lugauer   1.12,6a 2140 2.85   125000     Lamino   Young da Vici
2018-05-19 G 1 Gizmo de Veluwe h Andover Hall - Amazing Ride Stefan Söderkvist Admir Zukanovic 1.13,3a 2640 3.71 125000 Dom Perignon It's Showtime Zaz
2018-05-12 Å 7   Machiavelli h   Flight Dream - Panthera Gagn   André Eklundh   Kent Friborg   1.12,2a 2140 3.63   125000     Porthos Race   Digital Yankee
2018-05-05 Ve 6 Ayupem h Andover Hall - Rudy Rose Antti Tupamäki Antero Tupamäki 1.11,9a 2100 13.30 124479 Volnik Du Kras Laura Vixi
2018-05-05 Ö 5   Urgent Call v   From Above - Inkasso   Oskar J Andersso   Jörgen Westholm   1.12,9a 2100 2.86   125000     Arsenal   Glenn Boko
2018-04-28 Å 4 Floris Baldwin v Passing Renka - Tanja de Bruin Kristian Malmin Trond Anderssen 1.11,0a 1640 13.30 125000 Bandit Brick Man of Steel
2018-04-21 U 3   Cameron Dream v   Syrinxian - Sweet Facit   Martin P Djuse   Martin P Djuse   1.14,5 2640 5.11   125000     Il Diablo   Rally Esset
2018-04-14 J 2 Bandit Brick h Yankee Glide - Blazing Kemp Steen Juul Steen Juul 1.13,3a 2140 2.22 125000 Earn n'Burn Waffle
2018-04-01 Ro 1   Sir Q.C. v   Raja Mirchi - Mumma Q.C.   Ulf Ohlsson   Catarina Lundström   1.13,7a 2140 2.39   125000     Sir Henry P.Hill   Glenn Boko
2018-03-24 Mp 7 Titan Brodde v Revenue - Tamila Princess Örjan Kihlström Stefan Öhman 1.13,3a 1640 2.71 125000 Demolition Man F. Gute Band
2018-03-17 Mo 6   Farouk B.R. h   Muscle Hill - Sharapova   Björn Goop   Björn Goop   1.14,7a 2140 2.21   127238     Clint Classic   Kicking Classic
2018-03-10 E 5 Sir Q.C. v Raja Mirchi - Mumma Q.C. Ulf Ohlsson Catarina Lundström 1.13,9a 2140 2.29 125000 Porthos Race Gute Band
2018-03-03 Hd 4   Pacific Face v   Igor November - Peche de Ginai   Giuseppe Lubrano   Giuseppe Lubrano   1.14,7 2640 12.88   125000     Revelino Jet   Shorthanded Jag
2018-02-25 B 3 Global Teardrop s Dream Vacation - Split Hanover Ulf Ohlsson Kenneth Thelin 1.13,3a 1640 6.02 125000 Valley Streamline Jordan Lee G.L.
2018-02-17 Ax 2   Always On Time v   Revenue - Pinnafarina   Johnny Takter   Kjetil Helgestad   1.13,5a 1640 4.86   125000     Reverend Wine   Bonnies Celebrity
2018-02-03 Å 1 Demolition Man F. v Revenue - Duchess Kronos Peter Untersteiner Bengt A Nilsson 1.13,3a 2140 10.81 93750     Ingen tvåa, dött Rushmore Face
  Ragazzo da Sopra v   From Above - Larome   Björn Goop   Björn Goop   1.13,3a 2140 8.44   93750     lopp om första    
2018-01-27 Kr 5 Erik Sting v Sam Bourbon - Hottentott Ulf Ohlsson Timo Nurmos 1.11,8a 1640 4.36 125000 Twigs Briard Velvet Gio
2018-01-20 Ro 4   It's Showtime Zaz v   Maharajah - Spritte Zaz   Nicklas Westerholm   Nicklas Westerholm   1.14,8a 2640 3.02   125000     Jaques Noir   Västerbo Grosbois
2018-01-13 J 3 Olle Rols v Ready Cash - Killer Queen Rols Peter Ingves Mats Rånlund 1.14,2 2140 3.58 125000 Zorn Brick Ahsoka T.Dream
2018-01-06 B 2   Zorro Swing v   Quite Easy - Ibiza Swing   Jens Eriksson   Jens Eriksson   1.13,6a 1640 12.25   125000     Harmon Boko   Jordan Lee G.L.
2017-12-30 Hd 1 Uptothe Chapel v Up Front Larry - La Chapelle Peter Ingves Joakim Lövgren 1.13,9a 2140 13.44 125000 Velvet Gio Twin Peaks
2017-12-16 G 6   Titan Brodde v   Revenue - Tamila Princess   Per Lennartsson   Stefan Öhman   1.12,7a 1640 4.41   108550     Mellby Emeralds   Jordan Lee G.L.
2017-12-09 Å 5 Rawindski v Raja Mirchi - Wind Glider Veijo Heiskanen Veijo Heiskanen 1.14,7 2640 30.75 100000 Crazy Year Ås Sukpoint C.C.
2017-12-02 J 4   Demolition Man F. v   Revenue - Duchess Kronos   Peter Untersteiner   Bengt A Nilsson   1.13,6a 2140 7.02   100000     Un Dernier Rire   Wingait Erik
2017-11-26 Mp 3 Carmine Am v Muscle Hill - Alltid V.G. Jorma Kontio Markus B Svedberg 1.14,8a 2140 3.93 100000 Track Angle Ragazzo da Sopra
2017-11-19 Bj 2   Seal Kronos v   Muscle Hill - Beauty America   Örjan Kihlström   Admir Zukanovic   1.12,3a 1609 4.04   108550     Jefferson Dotcom   Santiago Kyu
2017-11-11 E 1 Track Angle h Scarlet Knight - Quoura du Boscail Kaj Widell Morten Waage 1.12,8a 1640 3.06 100000 Smevikens Cruiser Titan Brodde
2017-11-04 B 7   Joe Martini v   Judge Joe - Emantee   Björn Goop   Björn Goop   1.13,2a 2140 5.68   100000     Liam Dana   It's Showtime Zaz
2017-10-28 J 6 Now Or Never Flair v Ready Cash - Enjoy Flair Örjan Kihlström Mikko Aho 1.11,9a 1640 2.57 100000 Friend of Nature Run Ceasar Run
2017-10-21 Ö 5   Mack Dragan v   Zola Boko - Stoms Nettan   Carl Johan Jepson   Morgan Wilhelmsson   1.14,7 2640 1.94   100000     J.S.Apollo   Rambo Rivner
2017-10-14 Å 4 Masterglide v Yankee Glide - Millan Pamela Magnus Jakobsson Peter Untersteiner 1.12,6a 2140 3.53 100000 Now Or Never Flair Twigs Briard
2017-10-08 Hb 3   Noble Dolly s   Ready Cash -  Harriet Frido   Cees Kamminga   Cees Kamminga   1.13,6a 2200 12.50   107457     Prince of Persia   Soccer
2017-10-07 Sk 2 Jaques Noir v Orlando Vici - Even Southwind Ulf Ohlsson Timo Nurmos 1.15,7a 2140 1.91 100000 Lukas Bris Marvelous
2017-09-23 F 1   Wellino Avenue v   Wellino Boko - Murmur   Magnus Jakobsson   Berne Gustafsson   1.10,7a 1640 2.34   100000     Flashing Boko   Santiago Kyu
2017-09-16 Bs 6 Titan Arrow v Mythical Lindy - Lady Toscana Ulf Eriksson Martin P Djuse 1.14,2a 2640 10.73 100000 Pastore Bob Mellby Don Juan
2017-09-09 5   Urgent Call v   From Above - Inkasso   Oskar J Andersso   Jörgen Westholm   1.13,8a 2140 8.09   100000     Knifetown Winner   Pacific W.F.
2017-09-02 J 4 Marciano v Muscle Hill - Knowledge Face Lutfi Kolgjini Lutfi Kolgjini 1.13,1 2140 9.91 100000 Massitj VästerboViVann
2017-08-26 B 3   Valley Streamline v   Running Sea - Electric Dance   Hanna Olofsson   Hanna Olofsson   1.12,0a 1640 16.17   100000     Palermo Broline   Titan Arrow
2017-08-19 Ro 2 M.T.Joinville v Meaulnes du Corta - Ivy L.B. Jorma Kontio Susanne Richter 1.14,4ag 2640 3.33 100000 Qahar Q.C. Must Have
2017-08-05 1   Highspirit v   Super Arnie - Spirituell   Troels Andersen   Troels Andersen   1.12,4a 2140 12.48   100000     Massitj   M.T.Joinville
2017-07-29 H 7 Joe Hoo Lee v Judge Joe - Constance Bay Per Linderoth Geir Kihle 1.11,7a 1640 13.51 100000 Autobahn Bruno Bagheera
2017-07-26 Ös 6   Orlando Triss  v   Orlando Vici - Simbs Triss   Ulf Ohlsson   Oscar Berglund   1.13,7a 2140 4.03   100000     Gianluca Boko    Falco di Quattro 
2017-07-22 Ax 5 Seethestar v Andover Hall - Look Sun Kim Eriksson Lars I Nilsson 1.14,4 2640 13.13 100000 Greyhound Boko Massitj
2017-07-15 År 4   Antonio Trot v   Orlando Vici - Outside Interest   Björn Goop   Timo Nurmos   1.12,5a 2140 5.58   100000     Autobahn   Mactheman
2017-07-08 Hd 3 Bålsta Palema v Symphonic Hanover - Edit Palema Mikael J Andersson Pär Hedberg 1.13,2a 2140 10.55 100000 Upstream Chipen Boy
2017-06-28 Åm 2   Havbergs Knight h   Scarlet Knight - Havbergs Fifi   Fredrik B Larsson   Fredrik B Larsson   1.14,3a 2480 7.64   100000     R.R.King   Explosive Zon
2017-06-25 Kr 1 Sobel Conway v Conway Hall - Jasmine Broline Peter Untersteiner Peter Untersteiner 1.13,0a 2140 4.70 100000 Belong Life Gravity Falls
2017-06-17 Bo 6   Etosha Boko v   Yankee Glide - Simb Capi   Ulf Ohlsson   Mattias Djuse   1.13,5a 1640 9.65   100000     Don Juan Sisu   Ponce de Leon
2017-06-11 Bj 5 Rekord Rune h Miracle Lavec - La Praline Carl Johan Jepson Fredrik Steffensen 1.14,0a 2100 31.73 119405 Tesio Jet Bug
2017-06-10 Ös 4   Survival Kit v   Going Kronos - Klipspringer   Erik Adielsson   Magnus Träff   1.14,5 2640 1.93   100000     Joy de Castella   Tiger Williams
2017-06-03 Mp 3 Test Drive h Gigant Neo - Full Authority Örjan Kihlström Stefan Melander 1.13,8a 2140 4.80 100000 Sangria Knight Tiger Williams
2017-05-31 Bo 2   Hagentoy v   Love You - Bianca Montoya   Ulf Ohlsson   Kenneth Thelin   1.14,3a 2140 2.65   100000     Eva I.H.   Loving You Deeply
2017-05-20 G 1 Floyd P.Boko v Cantab Hall - Ineke P.Boko Örjan Kihlström Daniel Redén 1.14,0 2140 1.80 100000 Frisco Flame Dinozzo Yamoz 
2017-05-13 Å 8   Nonstop Cheri v   Andover Hall - Trace of Gold   Christoffer Eriksson   Christoffer Eriksson   1.12,7a 2140 26.81   100000     Great King Wine   Ferrari River
2017-05-07 Ve 7 Stand Bayou  h Donato Hanover - Roux Hanover Örjan Kihlström Daniel Redén 1.12,8a 2100 3.62 107457 Anything For You  Walle West 
2017-05-06 Ö 6   Havbergs Knight h   Scarlet Knight - Havbergs Fifi   Fredrik B Larsson   Fredrik B Larsson   1.13,9a 2609 8.83   100000     Order by Heaven   One Memphis
2017-04-29 Å 5 Making Love v Ken Warkentin - Nouvelle Action Johnny Takter Robert Bergh 1.11,1a 1640 10.16 100000 Flirt Fortuna Run Ceasar Run
2017-04-22 U 4   Malkin  h   Mr Pine Chip - Eli Sea   Robert Bergh   Robert Bergh   1.16,1 2640 2.76   100000     Guinea Boko    Kalanchoe P.R. 
2017-04-16 Ro 3 Niagara Broline v Pine Chip - Malabar Mist Johan Untersteiner Johan Untersteiner 1.13,4a 2140 19.21 100000 Man at Work Grefstads Royalty
2017-04-08 J 2   Iago Zon h   Raja Mirchi - Wirana Lady   Joakim Lövgren   Joakim Lövgren   1.11,2a 1640 3.40   100000     Making Love   Rafiki Fri
2017-03-25 Mp 1 Face Ribb h Going Kronos - Oj Oj Tim Lutfi Kolgjini Lutfi Kolgjini 1.13,1 2140 17.42 100000 Top Yllit Rafiki Fri
2017-03-18 Mo 6   Sheriff Bi v   Toss Out - Ginevra Bi   Tobias Modig   Louise Granstedt   1.16,4a 2140 5.49   135688     Carlos Milo   Mr Creation
2017-03-11 Bs 5 Linus Boy v Zola Boko - Recos Lady Johnny Takter Timo Nurmos 1.13,5a 2140 15.64 100000 Duke of Mearas Tempura
2017-03-04 Kr 4   Iago Zon h   Raja Mirchi - Wirana Lady   Joakim Lövgren   Joakim Lövgren   1.12,2a 1640 3.45   100000     Sadik America   Uncle Tupelo
2017-02-25 E 3 Man at Work v Ken Warkentin - Illustre November Magnus Jakobsson Ulf Stenströmer 1.14,1 2140 2.45 100000 The Swede Tournado Dream
2017-02-18 Ax 2   Swimming Pool v   Revenue - Garden Party   Björn Goop   Ulrika Wällstedt   1.17,3a 2640 6.12   100000     Picasso Tilly   Calypso Am
2017-02-04 Å 1 M.T.King of Cash v Ready Cash - Inside Broline Johan Untersteiner Johan Untersteiner 1.14,3a 2140 2.08 100000 Quattro Töll Sadik America
2017-01-28 B 6   VästerboBlackMoney v   Marion Mad Money - Com Eva   Ulf Ohlsson   Anders Wallin   1.15,5 2140 4.36   100000     Aileron   Alvena Valva
2017-01-21 F 5 Önas Igor v Flirtin Man - Limabeans Johnny Takter Stefan Björkvall 1.12,4a 1640 4.34 100000 Xanthis Amazing Carlos Milo
2017-01-14 J 4   M.T.King of Cash v   Ready Cash - Inside Broline   Johan Untersteiner   Johan Untersteiner   1.15,7a 2640 2.42   100000     Aileron   Uddens Intro
2017-01-07 Ro 3 Ola Montana v From Above - Calles Cinzano Nicklas Westerholm Nicklas Westerholm 1.14,0a 2140 6.48 100000 Önas Igor Alorac Mathbell
2016-12-31 Mp 2   Staro Ivy League v   Make it Happen - Staro Bella Donna   Joakim Lövgren   Joakim Lövgren   1.13,4a 1640 4.33   100000     Önas Igor   Yster Brick
2016-12-17 Å 1 Face Ribb h Going Kronos - Oj Oj Tim Adrian Kolgjini Lutfi Kolgjini 1.15,3 2640 7.96 100000 Mellby Duke Kabal
2016-12-10 F 5   Come Back v   Super Arnie - Processa   Ulf Ohlsson   Peter Grundmann   1.14,9a 2140 8.14   100000     Hawk Cliff   Forecast
2016-12-03 J 4 Flo Rida Sea v Flirtin Man - Deep Blue Sea Erik Adielsson Henrik Södervall 1.14,0 2140 34.24 100000 Staro Ivy League Face Ribb
2016-11-27 G 3   New Steel v   Going Kronos - Fran Dance   Claes Sjöström   Claes Sjöström   1.12,4a 1640 6.40   100000     Västerbo Hard Cash   Sapajou
2016-11-19 Bj 2 Avery h Ken Warkentin - M.T. Big Applegirl Eirik Höitomt Kjetil Helgestad 1.12,3a 1609 8.69 102711 Pokemon Ås Emir La Brousse
2016-11-12 B 1   Angle of Attack v   Scarlet Knight - Magyare Turgot   Robert Bergh   Robert Bergh   1.12,0a 1640 2.21   100000     Forecast   Hot Pride
2016-11-05 E 9 Shelby Glide v Yankee Glide - B.L.Paid Vacation Johan Untersteiner Johan Untersteiner 1.14,1a 2140 4.91 100000 Brothers In Am Pokemon Ås
2016-10-29 J 8   Aron Palema v   Symphonic Hanover - Rosalinde Palema   Johnny Takter   Pär Hedberg   1.13,4 2140 2.84   100000     Globalsatisfaction   Mellby Drake
2016-10-22 Ro 7 Get a Winner v Turbo Sund - Mist Ulf Eriksson Björn Röcklinger 1.13,9a 1640 6.06 100000 Digital History Tjacko Zaz
2016-10-21 U 6   Coal Trader v   Sugar Trader - Kålmans Tap Girl   Micael Melander   Ulf Ohlsson   1.14,4a 2640 17.52   100000     Pascha Tilly   Alva Garbo 
2016-10-15 Å 5 Bacan Degato v Conway Hall - Maderrific Veijo Heiskanen Veijo Heiskanen 1.13,7 2640 5.84 100000 Västerbo Hard Cash Shelby Glide
2016-10-09 Hb 4   New Star Power s   Deweycheatumnhowe - Kira Hall   Wim Paal   Wim Paal   1.13,4a 2200 75.06   102171     Knox Hanover   Notice me Dalimo
2016-10-08 Sk 3 Erik Sting v Sam Bourbon - Hottentott Jorma Kontio Timo Nurmos 1.13,2a 2140 4.06 100000 Mellby Darling Angle of Attack
2016-10-01 F 2   Hades Håleryd v   Olimede - All American Chill   Erik Adielsson   Peter Untersteiner   1.11,2a 1640 18.46   100000     Broadway Appolo   Sundsvik Mayday
2016-09-17 1 Alan Wadd h Scarlet Knight - Zoccer Wadd Jorma Kontio Timo Nurmos 1.15.2 2148 2.52 100000 Hot Pride Snyting
2016-09-10 H 6   Ottens Casher v   Ready Cash - Ottens Julia   Kenneth Haugstad   Roger Walmann   1.13,7a 2140 2.98   100000     Hazard Sund   King of Mine
2016-09-03 J 5 Ymer Brick v Make it Happen - Miranda Brick Ken Ecce Hans He. Kristoffersen 1.12,7a 1640 11.59 100000 Conrads Definitif Jeter
2016-08-30 G 4   Digital History s   Ready Cash - Glory Best   Örjan Kihlström   Stefan Melander   1.13,4a 2140 5.60   100000     New Steel   Västerbo Grosbois
2016-08-27 B 3 Part Nan Angelen v Love You - Bunnahabhain Robert Bergh Robert Bergh 1.15,8 2640 8.18 100000 Digital Engine Get a Winner
2016-08-20 Ö 2   Imperator h   Sahara Dynamite - Temaline   Kenneth Haugstad   Mimmi Elfstrand   1.13,6 2140 3.79   100000     Barthold K.   Jeter
2016-08-06 1 Donato E. v Donato Hanover - Ultra Sund Ulf Ohlsson Ulf Stenströmer 1.12,4a 1640 5.97 100000 Playboy Face Oki Doki Face
2016-07-30 Bs 8   Sloppy Joe h   Muscle Hill - Pine Dust   Peter G Norman   Peter G Norman   1.13,4a 2140 5.61   100000     M.T.Joinville   Sapajou
2016-07-23 Ax 7 Pampalo v Password - Unique Håleryd Björn Goop Ulf Stenströmer 1.13,6 2140 3.41 100000 Please Mr Please Flo Rida Sea
2016-07-20 E 6   Faloria Boko s   Ready Cash - Thelsey Boko   Mattias Djuse   Mattias Djuse   1.12,4a 2140 5.44   100000     Cash a Cheque Em   Brothers In Am
2016-07-16 År 5 Västerbo Exact v Racer Bourbon - Västerbovivinnare Thomas Uhrberg Roger Persson 1.13,6a 2640 5.19 100000 Gambino Degato Olympic Torch
2016-07-09 Hd 4   Kalle Kalas v   Enjoy Lavec - Supreme Velocity   Erik Adielsson   Svante Båth   1.11,6a 1609 2.13   100000     Calle Laday   Legend Brodde
2016-07-06 L 3 Casanova Sisu  h Deweycheatumnhowe - Suzie Sunshine Ulf Ohlsson Markus Pihlström 1.13,9a 2140 3.10 100000 M.T.Joinville Taffy 
2016-06-26 Kr 2   Gucci Degato v   Mr Pine Chip - Miss America   Peter Untersteiner   Peter Untersteiner   1.13,3a 2140 5.16   100000     Sugarboy Petoj   Tumble Dryer
2016-06-23 D 1   Källna Orlando v   Orlando Vici - Källna Gullan   Susanne H Osterling   Victor Lindenbaum   1.14,6a 2640 14.58   100000     Reorder   Sugar Daddy
2016-06-18 Bo 7 Ebony Boko h Chocolatier - Favor Baby Jörgen Westholm Jörgen Westholm 1.13,6a 2140 8.00 100000 Le Chapeau Twigs Briard
2016-06-15 Vg 6   Västerbo Exact v   Racer Bourbon - Västerbovivinnare   Thomas Uhrberg   Roger Persson   1.14,2a 2140 23.19   100000     Talassio   Frankie Brodde
2016-06-12 Bj 5 Good's Of Norway v S J's Photo - Inanda's News Flemming Jensen Flemming Jensen 1.12,8a 2100 3.78 107602 Kain Face Calle Laday
2016-06-11 Ös 4   Oki Doki Face h   Kiss Francais - Iona L.B.   Stefan Söderkvist   Admir Zukanovic   1.11,2a 1609 10.16   100000     Scarlet Ribb   Källna Orlando / Västerbo Arthur
2016-06-04 Mp 3 Othello Face v Kiss Francais - Lady Katherine Jörgen Sjunnesson Veijo Heiskanen 1.12,8 2140 13.10 100000 Sir Corneliani Legend Brodde
2016-06-01 Bo 2   Le Chapeau v   Dream Vacation - La Chapelle   Krister Söderholm   Mats Bucht   1.12,9a 2140 3.05   100000     Oleander Face   Bear a Title
2016-05-21 G 1 Wollafur v Olimede - Perfect Face Örjan Kihlström Juhani Partanen 1.12,8a 2140 8.80 100000 Tellmeastory Voulez Vous
2016-05-14 Å 8   Talassio h   Zola Boko - Malabara   Örjan Kihlström   Roger Walmann   1.14,1 2140 4.52   100000     Eldrick Boko   Bottnas Commandeur
2016-05-08 Ve 7 Wasa Warrior v Classic Photo - Wasa Ishtar Jorma Kontio Saara Puranen 1.12,7a 2100 16.31 92883 Downander Counterfeightr
2016-05-07 Ö 6   Say that Again v   Viking Kronos - Kiss Me Again   Björn Goop   Björn Goop   1.14,8a 2609 1.67   100000     Frankie Brodde   Västerbo Starlit
2016-04-30 Å 5 Ymer Brick v Make it Happen - Miranda Brick Ken Ecce Hans He. Kristoffersen 1.11,5a 1640 51.33 100000 Moni to Spare Hope Bo
2016-04-23 U 4   Salong v   Love You - Donera   Örjan Kihlström   Thule Jonsson   1.15,3a 2140 7.66   100000     Voulez Vous   Magnifik Brodde
2016-04-16 J 3 Target Kronos v Raja Mirchi - Ebony Kronos Adrian Kolgjini Lutfi Kolgjini 1.13,9 2140 6.39 100000 Say that Again New Revolution
2016-04-09 Ax 2   Topgear h   Standpoint - Fancy Storm   Hans G Eriksson   Hans G Eriksson   1.12,2a 1640 5.20   100000     Gucci Degato   Target Kronos
2016-03-27 Ro 1 Super Photo Bood v Super Photo Kosmos - Queen Orly Carl Johan Jepson Josefine Bood 1.15,4 2640 6.72 100000 Bottnas Commandeur Topgear
2016-03-19 Mo 6   Juvels Boy v   Olimede - Juvel   Michael Larsson   Michael Larsson   1.13,6a 2140 48.84   102711     Protector   Good's Of Norway
2016-03-12 Kr 5 Hank von Håleryd v Ready Cash - Laughing Louder Johnny Takter Patrik Karlsson 1.13,3a 2140 4.92 100000 Dizzy River The True F.
2016-03-05 B 4   Blue Star Champion v   Quite Easy - Eli Sea   Svante Ericsson   Svante Ericsson   1.15,3a 2140 2.00   100000     Merry Broline   Alfa Light
2016-02-27 Hd 3 Springover h Going Kronos - Malabara Joakim Lövgren Joakim Lövgren 1.15,6 2640 3.00 100000 Bobbery Bula Bula Am
2016-02-20 Bs 2   Digital Control v   Super Photo Kosmos - Active Route   Ulf Eriksson   Robert Bergh   1.13,9a 1640 6.32   100000     Åhlunda Survivor   Jens Patrik
2016-02-06 J 1 Hank von Håleryd v Ready Cash - Laughing Louder Johan Untersteiner Patrik Karlsson 1.14,0a 2140 8.17 100000 Cash Lane The True F.
2016-01-30 B 7   Digital Archive v   Super Photo Kosmos - Quacelle   Robert Bergh   Robert Bergh   1.14,6 2140 2.84   100000     Limoncelli   Merry Broline
2016-01-23 Ax 6 Helga Palema s Symphonic Hanover - Frosts Dime Johnny Takter Pär Hedberg 1.14,8a 1640 4.31 100000 Officer C.D. Elita M.I.
2016-01-16 G 5   Scampi v   Going Kronos - Gambari   Johnny Takter   Stig H Johansson   1.15,3 2640 3.60   100000     Above All Ås   Piggybank
2016-01-09 Å 4 Yoggi Composite v Quaker Jet - Oktavia Composite Örjan Kihlström Jan Hellstedt 1.14,4a 2140 6.67 100000 Mellby Ciceron Love Palema
2016-01-02 Ro 3   Classification s   Scarlet Knight - Elma Jet   Torbjörn Jansson   Stefan Melander   1.15,3 2140 1.95   75000     Ingen tvåa, dött   Kattens Chamsin
Nose Gear h Scarlet Knight - Yes Brodda Örjan Kihlström Stefan Melander 1.15,3 2140 3.10 75000 lopp om första  
2015-12.29 Hd 2   Michelangelo Ås v   Allstar Hall - Harmonica Ås   Robert Bergh   Robert Bergh   1.14,3a 1640 1.33   100000     Crazy Year Ås   Like Lightning
2015-12.19 Mp 1 King Sir Kir h Make it Happen - Kings Blondie Claes Svensson Claes Svensson 1.14,1a 2140 4.40 100000 Beppe Am Utter
2015-12.12 Å 6   Thaiger Exclusive h   Adrian Chip - Lady Exclusive   Torbjörn Jansson   Hans-Owe Sundberg   1.12,5a 1640 10.03   100000     Metallic Beat   Qualis Talis
2015-12.05 Ro 5 Beppe Am v Enjoy Lavec - Via di Jesolo Örjan Kihlström Roger Walmann 1.16,6 2640 3.76 100000 Daydream Rapida B.O.Ris
2015-11-28 J 4   Da Vinci Boko v   Chocolatier - Another Chip   Peter Untersteiner   Peter Untersteiner   1.14,1a 2140 14.53   100000     Usain Colt   Teetime
2015-11-23 G 3 Panoramic v Scarlet Knight - Cartolina Spin Örjan Kihlström Stefan Melander 1.14,9a 2640 3.10 100000 Razor Kronos Valentin Laday
2015-11-21 Bj 2   Global Republic h   Muscle Hill - Serene Yankee   Thor Borg   Trond Thorseth   1.13,2a 1609 2.66   102540     Cinnamon Prince   Deweyscamper
2015-11-07 E 1 Spicy A. v Angus Hall - Belle Arnie Dennis Spangenberg Heinz Wilhalm 1.15,0a 2140 18.02 100000 Neon Face Cinnamon Prince
2015-10-31 B 7   Källna Orlando v   Orlando Vici - Källna Gullan   Erik Adielsson   Victor Lindenbaum   1.12,1a 1640 7.85   100000     Voulez Vous   Källna Orlando
2015-10-29 Bo 6 French Target v Juiiano Star - Naissance de Perle Petter Lundberg Petter Lundberg 1.13,6a 2140 5.49 100000 Valle Streamline Magnifik Brodde
2015-10-24 J 5   Victorious Star h   Juliano Star - Laritz Victorious   Conrad Lugauer   Conrad Lugauer   1.13,1a 2140 2.39   100000     Qualis Talis   Bubba Degato
2015-10-17 Ö 4 Balero Mearas v Love You - Pleasure Girl K. Erik Adielsson Svante Båth 1.14,7 2140 2.50 100000 Caspian Doc New Generation
2015-10-10 Å 3   Total Value v   Super Arnie - Charity Value   Jeppe Juel   Peter Jensen   1.13,9a 2640 8.08   100000     Orakel Face   Crazy Foot Mambo
2015-10-03 Sk 2 Officer C.D. v Scarlet Knight - Kiss of Life Robert Bergh Robert Bergh 1.14,2 2140 2.97 100000 Dream on Silvio Victor Ruda
2015-09-19 F 1   Fossens Bonus h   Juliano Star - Matilda Mitj   Magnus Jakobsson   Magnus Jakobsson   1.12,5a 2140 1.28   100000     Tack Wee   Coktail Fortuna
2015-09-12 Bs 6 Ajlexes Cubano v Super Light - Chica Star Tomas Pettersson Anders Jonsson 1.13,0 2140 3.29 100000 Emil Tuffing Caddie Hit
2015-09-05 J 5   Balero Mearas v   Love You - Pleasure Girl K.   Erik Adielsson   Svante Båth   1.14,4a 2640 3.77   100000     Eagle Shot   Staro Ironmaid
2015-08-30 Ro 4 Dennis de Castella v Repeat Love - Miss Peyton Torbjörn Jansson Ulrika Wällstedt 1.13,6a 2140 3.71 100000 Ajlexes Cubano Caddie Hit
2015-08-29 B 3   Regent Zet v   Tibbe Lavec - Fayline   Björn Goop   Jarno Kauhanen   1.12,7 1640 4.28   100000     Ave Maria   Digital Archive
2015-08-22 G 2 Only One Winner v Scarlet Knight - Electra Bac Björn Goop Timo Nurmos 1.12,4a 2140 1.70 100000 Claudius F. Viggo Laday
2015-08-08 D 1   Danne Edel v   Coktail Jet - Osprey Boko   Ulf Ohlsson   Reijo Liljendahl   1.13,8a 2640 9.60   100000     Magic Number   Lucky Luke Zenz
2015-08-01 9 Önas Jocke h Dream Vacation - Vespasiano Fredrik Pedersen Fredrik Pedersen 1.12,0a 1640 9.94 100000 Rocket Speed Versailles
2015-07-25 H 8   Errol Boko h   Scarlet Knight - Lovely Kemp   Örjan Kihlström   Timo Nurmos   1.14,5 2140 3.89   100000     Dialog In   Queer Fish
2015-07-22 E 7 Lord Flax h Love You - Lady de Villeneuve Stefan Söderkvist Fredrik Söderberg  1.13,9a 2640 2.42 100000 Maxmillian Trotter Daydream Rapida
2015-07-18 Ax 6   Only One Winner v   Scarlet Knight - Electra Bac   Torbjörn Jansson   Timo Nurmos   1.12.9a 2140 9.79   100000     Furious Francis   Moondancer
2015-07-15 5 Te Freddo Knick v Going Kronos - Icetea Knick Robert Bergh Robert Bergh 1.14,1a 2148 4.02 100000 Malgomaj B. Mockingbird Face
2015-07-11 År 4   Global Patriot h   Dream Vacation - I Dream the Dream   Magnus Jakobsson   Magnus Jakobsson   1.11,9a 1640 2.65   100000     Novel Broline   Versailles
2015-07-04 Hd 3 Stay Alert v Ken Warkentin - I Wish Johan Untersteiner Peter Untersteiner 1.13,7 2140 8.48 100000 Staro Italy Spirit Real
2015-06-24 Vg 2   Stay Alert v   Ken Werkentin - I Wish   Peter Untersteiner   Peter Untersteiner   1.13,4a 1640 3.49   100000     Photoboy    Rapide le Tour
2015-06-21 Kr 1 Funny Tornado h Order By Fax - Funny Rana Elin Gustavsson Birgitta Nylander 1.13,2a 2140 32.18 100000 Spirit Real Eagle Shot
2015-06-14 Bj 6   Emmett Brown h   Muscle Hill - Traci Spur   Erik Adielsson   Stig H Johansson   1.13,2a 2100 2.25   102540     Sudbury   Rio Grande D.K.
2015-06-13 Bo 5 Unique Julia s Juliano Star - Staro Unique Ulf Ohlsson Reijo Liljendahl 1.11,5a 1640 1.98 100000 Mr Right M.T.Insider
2015-06-06 Ös 4   Global Revenge   v   Donato Hanover - Keystone Sunshine   Erik Adielsson   Markus Pihlström   1.14,7 2140 4.95   100000     Melker   Te Freddo Knick
2015-06-03 Ti 3 Integrated s Scarlet Knight - Quoura du Boscail Marcus Schön Stefan Melander 1.12,2a 1640 42.70 100000 Hallas Judex Valetta Strix
2015-05-25 Hd 2   Kamanda v   Juiiano Star - Vision B.Happy   Joakim Lövgren   Joakim Lövgren   1.14,0a 2140 4.29   100000     Man Winner   Impression
2015-05-23 G 1 M.T.Insider h Offshore Dream - Pine Patch Olle Alsén Olle Alsén 1.12,9a 2140 4.13 100000 Klöver All Over Muchmoremuscles
2015-05-16 Å 9   Oscar Ribb v   Gigant Neo - Winnie Laylock   Kenneth Haugstad   Sverre A Johnsen   1.14,8a 2640 21.80   100000     Staro Ironmaid   Vernin Starlight
2015-05-10 Ch 8 Amour du Coglais v Ganymede - Kiss Me du Coglais Johan Untersteiner Marcus Lindgren 1.13,2a 2000 2.22 101206 Touche Reims Gasti
2015-05-09 U 7   Love Dancer h   Love You - Wilma Turf   Fredrik B Larsson   Fredrik B Larsson   1.13,2a 1640 6.64   100000     Victory Streamline   Nano Broline
2015-05-02 Ö 6 Chivas Boko  h Credit Winner - Vision Boko Örjan Kihlström Robert Bergh 1.13,9a 2100 3.46 100000 Diggers Elias Love Lini
2015-04-25 Å 5   Renda L.B. s   Cantab Hall - Love On The Rocks   Peter Ingves   Catharina Denberger   1.12,1a 1640 4.25   100000     Cash'em   British Steel
2015-04-18 Mp 4 Carabinieri h Wellino Boko - Dew Princess Peter Untersteiner Peter Untersteiner 1.14,2a 2140 4.09 100000 Amor Winner Sebastian Sund
2015-04-11 J 3   Napoleon C.D. h   Orlando Vici - Nagina Light   Peter Ingves   Petri Puro   1.11,6a 1640 1.55   100000     Royal Prince   Jethro Tull
2015-04-05 Ro 2 Queer Fish v Varenne - Gambari Sören Eriksson Magnus Träff 1.13,2a 2640 5.03 100000 Love Lini Jane's Hugo
2015-03-21 Mo 1   Ready for More v   Ready Cash - B.Glorious   Ulf Ohlsson   Reijo Liljendahl   1.13,9a 2140 1.83   102540     Amour du Coglais   Migration
2015-03-14 E 6 Folli v Self Possessed - M.T.Angel Johnny Takter Fredrik Persson 1.12,2a 1640 6.91 100000 Johan Roc Photoboy
2015-03-07 B 5   Twigs Atkin v   Revenue - Twigs Likepine   Örjan Kihlström   Stig H Johansson   1.15,1a 2140 2.50   100000     Victory Streamline   Tellmeabout Larry
2015-02-28 Hd 4 Wilda Tigern Jack v Order By Fax - Frihetsgudinnan Johan Untersteiner Peter Arnqvist 1.13,4a 2140 3.70 100000 Boogie Man Usain Henna
2015-02-21 G 3   Ready for More v   Ready Cash - B.Glorious   Ulf Ohlsson   Reijo Liljendahl   1.14,9a 2640 1.45   100000     Västerbo Carrera   Figaro's Dream
2015-02-14 Kr 2 Folli v Self Possessed - M.T.Angel Johnny Takter Fredrik Persson 1.13,3a 1640 2.83 100000 Flash Oak Vincere Scis Win
2015-01-31 Ax 1   Raggamuffin v   Varenne - Jobie Ana   Stefan Söderkvist   Lars Järpedal   1.16,7a 2640 4.66   100000     Boogie Man   Lasken Palema
2015-01-24 B 6 Liberty Face v Viking Kronos - Armbro Deity Per Linderoth Per Linderoth 1.14,2a 2140 13.13 100000 Obi Degato Gigantic River
2015-01-17 Å 5   Quick Fix v   From Above - Glued   Adrian Kolgjini   Lutfi Kolgjini   1.13,9a 1640 2.20   100000     Spirit Real   Young Farmer
2015-01-10 Ro 4 Rocky Reach v From Above - Anastacia Sund Samuel Rehn Samuel Rehn 1.15,5a 2640 10.45 100000 Certification Croque
2015-01-03 J 3   Calvin Borel h   Super Photo Kosmos - Ulrika Furan   Conrad Lugauer   Conrad Lugauer   1.12,4a 2140 1.51   100000     Quick Fix   Super Streamline
2014-12-28 Ö 2 Nelly Burge s Orlando Vici - Majgu Per Lennartsson Per Lennartsson 1.14,1a 1609 9.27 100000 Tenzing Primo Valentino
2014-12-20 Å 1 Odin Töll v Offshore Dream - Felicia Töll Bo Falsig Bo Falsig 1.15,7a 2140 2.91 100000 Kemas Winnie Return to Sweden
2014-12-13 Mp 6 Mellby Brunello v Sugar Trader - Mellby Rubin Erik Adielsson Svante Båth 1.14,5a 2140 5.05 100000 Arn Hammering Usain Henna
2014-12-06 B 5 Willmore Trot v Ken Werkentin - Shakira Hanover Jorma Kontio Mats Bucht 1.14,8a 2640 9.42 100000 Adams Pace Xanthis Cornelis
2014-12-02 Ax 4 On Track Piraya v Kool du Caux - Piraya Sund Björn Goop Björn Goop 1.14,2a 2140 3.90 100000 Ipod Super Streamline
2014-11-29 J 3 Augustus F. v Going Kronos - Macarena Stefan Söderkvist Helena Burman 1.11,9a 1640 4.56 100000 Quick Fix Man Winner
2014-11-22 Bj 2 Diego M.Boko v Cantab Hall - Ineke P Boko Ulf Ohlsson Stefan Hultman 1.13,0a 1609 4.09 95000 Mellby Brunello Obello d'Apua
2014-11-08 Hd 1 Dixie Exclusive v Super Arnie - Lady Exclusive Johan Untersteiner Johan Untersteiner 1.14,1a 2140 26.81 100000 Elegance Brodde Angelo Am
2014-11-01 E 7 Montdore h Love You - Self Made Woman Robert Bergh Robert Bergh 1.14,5a 2640 1.76 100000 Diego M.Boko Carpenter on Tor
2014-10-25 J 6 Augustus F. v Going Kronos - Macarena Stefan Söderkvist Helena Burman 1.14,0a 2140 3.06 100000 Oops Trot La Contessa
2014-10-18 Ö 5 Roto v Rotation - Quicklie Gothia Flemming Jensen Flemming Jensen 1.12,3a 1609 2.98 100000 Diego M.Boko Carpenter on Tor
2014-10-16 Bo 4 Dollar Boko v Ready Cash - Sue Boko Per Linderoth Per Linderoth 1.15,8a 2140 2.27 100000 Crusioux Victory Va Bene
2014-10-11 Å 3 Lover Face v Love You - Ambra Ok Veijo Heiskanen Veijo Heiskanen 1.13,4a 2640 1.90 100000 Paparazzi M. Dixie Exclusive
2014-10-04 H 2 Willmore Trot v Ken Werkentin - Shakira Hanover Ulf Ohlsson Mats Bucht 1.13,1a 2140 4.47 100000 Diego M.Boko Sonata Ås
2014-09-20 1 Shiraz Brodde v Love You - Stephanie Brodda Erik Adielsson Svante Båth 1.14,7a 2650 2.02 100000 Super Streamline Buba Boko
2014-09-13 F 6 Coldtown v Cantab Hall - Brylin Starlet Jorma Kontio Timo Nurmos 1.13,4a 2140 1.70 100000 Red Rapide Nearly Nine Feet
2014-09-06 J 5 Going Ville v Going Kronos - Västerbo Mi Amiga Johan Untersteiner Johan Untersteiner 1.11,9a 1640 2.70 100000 Even's First Boy M.T.Follow Me
2014-08-30 B 4 Raz Mackenzie v Love You - Good Looking Roger Nilsson Roger Nilsson 1.13,5a 2140 4.67 100000 Dollar Boko Masquerade Face
2014-08-23 Ro 3 Lucky Luke Zenz h Daguet Rapide - Noellyn Boko Johnny Takter Mathias Andersson 1.15,1a 2640 2.46 100000 Buba Boko Nearly Nine Feet
2014-08-14 Ö 2 Spark Rick v Com Hector - Raffaela Rick Erik Adielsson Peter Jensen 1.11,5a 1609 3.11 100000 Rydens Indigoblue Persos Smoke
2014-08-09 D 1 Buy the Law h Express Lavec - Aces Gloria Claes Sjöström Mattias Jakobsson 1.13,5a 2140 7.98 100000 Order to Fly Dollar Boko
2014-08-02 8 Nakoda Goj v Juliano Star - Timeless Sakra Ulf Ohlsson Reijo Liljendahl 1.13,4a 2140 6.28 100000 L.K. Lingbo Helen / Paparazzi M.
2014-07-26 Bs 7 Robis Salvation v Flirtin Man - Robis Kabare Tomas Pettersson Jan Schön 1.12,4a 1640 7.61 100000 Quantanamera Pompano
2014-07-19 Ax 6 Borga Effekt s Flirtin Man - Ritzy Hornline Björn Goop Eelco van der Wal 1.13,2a 2140 7.61 100000 Drogba Bob Young Farmer
2014-07-16 Sk 5 Raz Mackenzie v Love You - Good Looking Roger Nilsson Roger Nilsson 1.13,4a 2140 8.51 100000 Buy The Law Electrifying
2014-07-12- År 4 Dernier Viking s Viking's Way - Noisette d'Argence Veijo Heiskanen Veijo Heiskanen 1.13,7a 2640 5.40 100000 Venkatesh B.B.S.Pelleshan
2014-07-09 Ti 3 Devs d'Amerique v Gigant Neo - Devs Dandina Fredrik Persson Fredrik Persson 1.12,0a 1609 40.02 100000 U.P.W.Sund M.T.Follow Me
2014-07-05 Hd 2 Ohkotok Goj h Zerberus - Miriam Concrete Johan Untersteiner Marcus Lindgren 1.13,6a 2140 5.65 100000 Remote Control Stricker
2014-06-22 Kr 1 Jarl af Solnäs h Olimede - Jaffa Qui Peter Untersteiner Peter Untersteiner 1.12,7a 1640 1.98 100000 Chase Dreamcatcher Alec Hornline
2014-06-14 Bo 6 Bandit Hornline h San Pellegrino - Dash Girl Robert Bergh Robert Bergh 1.14,5a 2140 5.11 100000 Raz Mackenzie Maverick Man
2014-06-11 J 5 Trust Launcher v Gallant Baron - Josephine Launcher Peter Untersteiner Peter Untersteiner 1.14,4a 2140 2.88 100000 U.P.W.Sund Come Back
2014-06-07 Ös 4 Bartender In v Muscles Yankee - Garfish Face Per Linderoth Per Linderoth 1.12,5a 1609 6.25 100000 J.C.Memory Duffman
2014-05-31 Mp 3 Remember My Name h Rotation - Pinespun Håkan K Persson Håkan K Persson 1.12,5a 2140 3.03 100000 Trixarn Conrads Elsa
2014-05-28 Ä 2 Divas Revansch h Revenue - Fridhems Diva Ulf Ohlsson Ulf Stenströmer 1.14,8a 2640 2.77 100000 Trust Launcher Midnight Bråten
2013-05-17 G 1 Västerbo PayMyDay v Credit Winner - Västerbo Daylight Jorma Kontio Reijo Liljendahl 1.11,8a 1609 5.73 100000 Walter Bishop Fast Pay
2014-05-11 Ch 8 Codebreaker v Donato Hanover - Holleypop Erik Adielsson Flemming Jensen 1.13,7a 2000 3.56 102843 Royal Trophy Rasser Vang
2014-05-10 U 7 Venkatesh v Varenne - Honey Face Örjan Kihlström Stefan Hultman 1.14,5a 2640 2.00 100000 Up to Belle Mill Stinger
2014-05-03 Ö 6 Star Advisor Joli v Look de Star - Rocco's Advice Daniel Olsson K G Holgersson 1.14,2a 2100 8.37 100000 J.C.Memory Remember My Name
2014-04-26 Å 5 Send in the Clowns h Kadabra - Montreal Lane Anders Svanstedt Anders Svanstedt 1.11,9a 1640 4.90 100000 Pedro Bi Saxo Holmsminde
2014-04-20 Ro 4 Corleone Boko h Chocolatier - To the Wire Jorma Kontio Susanne Richter 1.13,8a 2640 27.26 100000 Reckless Röde Orm S.L.
2014-04-12 E 3 Kebnekajse v Dream Vacation - Maternelle Åke Lindblom Åke Lindblom 1.11,3a 1640 10.42 100000 Star Advisor Joli Pinyata Gel
2014-04-05 J 2 Asterix Hornline v San Pellegrino - Tika Toftebjerg Peter Untersteiner Peter Untersteiner 1.12,9a 2140 2.06 100000 Ocean Dream Pilevallas Krabat
2014-03-22 Mo 1 Pericle Bi h Toss Out - Armbro Prevail Claes Svensson Stefan P Pettersson 1.13,2ag 1640 45.03 101669 Send in the Clowns Roxy Hill
2014-03-15 Å 7 Alec Hornline h Zerberus - Lane Six Roger Malmqvist Roger Malmqvist 1.14,6a 2140 9.45 100000 Dansman Charlie Pilevallas Krabat
2014-03-12 B 6 Bearhawaii v Dream Vacation - Honalulu Lulu Erik Adielsson Svante Båth 1.14,1a 2140 2.02 100000 O.P.Q.C. Buy the Law
2014-03-08 F 5 Poisson v Andover Hall - Sole Veronique Erik Adielsson Jörgen Westholm 1.12,5a 1640 3.86 100000 Persos Amarula Fuzz
2014-03-01 Kr 4 Frozen v Orlando Vici - Klevas Gustavia Johnny Takter Peter Jensen 1.14,6a 2640 2.44 100000 Super Photogenic Tricky Track
2014-02-22 G 3 Finish Future h Finish - Fine Fabric Björn Goop Timo Nurmos 1.15,1a 2140 2.89 100000 Poisson Tricky Track
2014-02-15 Ax 2 B.B.S.Sugarlight v Super Light - Sugarsweet Sid Peter Untersteiner Fredrik Solberg 1.11,8a 1640 1.58 100000 Temperament Mozart Töll
2014-02-01 J 1 Finish Future h Finish - Fine Fabric Jorma Kontio Timo Nurmos 1.16,6a 2640 4.27 100000 Sonar Brodde Elmer Gold
2014-01-25 B 6 Miss Elaza s Angus Hall - Enjoyitj Per Linderoth Per Linderoth 1.14,7a 1640 5.81 100000 Trailing Edge Navaronne
2014-01-18 Å 5 Uroy v Juliano Star - Tropic Heat Björn Goop Björn Goop 1.14,3a 2140 5.46 100000 Royal Fighter Tricky Track
2014-01-11 S 4 Vacqueyras v Dream Vacation - Tropic Heat Torbjörn Jansson Thomas Åhlund 1.15,7a 2640 11.80 100000 Mercury Broline Royal Fighter
2014-01-04 Hd 3 Bear Dancer v Dream Vacation - Epoque Effe Björn Goop Ulf Stenströmer 1.12,1a 1640 1.67 100000 The Divine Miss F. Lawyer Lohr
2013-12-28 Ax 2 Uroy v Juliano Star - Tropic Heat Björn Goop Björn Goop 1.14,9a 2140 3.54 100000 Hamras Pirat Mercury Broline
2013-12-21 B 1 Beeboop Laday s Orlando Vici - Double Baileys Ulf Ohlsson Petri Salmela 1.13,1a 1640 5.33 100000 Elegant Diamond Heart
2013-12-15 Ö 7 Verymuchkiss Karsk v Kiss Francais - Kiss Me Karsk Jorma Kontio Glen Norman 1.14,1a 2100 4.47 100000 That's My Pal Cutting Edge
2013-12-14 Å 6 Monte Major v Ganymede - Blue Moonwater Tom Horpestad Flemming Jensen 1.15,6 2640 7.72 100000 VästerboontheNews Finish Brandon
2013-12-07 Ve 5 Vacqueyras v Dream Vacation - Tropic Heat Torbjörn Jansson Thomas Åhlund 1.14,6a 2100 3.75 105292 Costatantisoldi Herbie Sisu
2013-11-30 J 4 Big Bill Bac h Angus Hall - Fasir Johnny Takter Ola Samuelsson 1.14,0a 2140 1.90 100000 Hanna Banker VästerboontheNews
2013-11-23 G 3 Greve E. v Makhtoub Jet - Alfa Winner Magnus Jakobsson Magnus Jakobsson 1.12,9a 2140 3.13 100000 Verymuchkiss Karsk Bolt Boko
2011-11-13 S 2 Ruhuna Tea h Viking Kronos - Dimbula Ulf Ohlsson Stefan Hultman 1.14,0a 2140 4.37 100000 Headhunter Mercury Broline
2013-11-09 Hd 1 Lovely Buv s Banker Hall - Sessan Buv Erik Adielsson Dan Widegren 1.15,8a 2640 5.85 100000 Kazire de Bob Jake Face
2013-11-02 E 7 Reina la Caballo v Steinlager - Aida Broline Jorma Kontio Lars-Åke Söderholm 1.13,3a 2140 5.05 100000 Lynn Palema Mellby Amulett
2013-10-26 J 6 VästerboontheNews v Credit Winner - Sandra Dime Peter Ingves Petri Puro 1.12,7a 1640 8.91 100000 Nimbus C.D. U.P.W.Sund
2013-10-19 Ro 5 O.F.V.Continue h From Above - Tiffany Sund Fredrik B Larsson Fredrik B Larsson 1.15,0a 2140 5.43 100000 Kaiser Broline Old Faithful
2013-10-12 Å 4 Mynta Broline h Quite Easy - Flame Danzr Peter Untersteiner Peter Untersteiner 1.12,9a 2140 5.44 100000 Nimbus C.D. Kaiser Broline
2013-10-09 S 3 Mind Your Face v Offshore Dream - Mind Your Manners Daniel Olsson Lars Friberg 1.13,6a 2640 7.81 100000 Falcon Håleryd Fromage
2013-10-05 B 2 Highspeed Call v From Above - Love Call Kaj Widell Nicklas Pettersson 1.12,4a 1640 4.71 100000 O.F.V.Continue Harvey Tornado
2013-09-21 Å 1 Krypton Eye v Juliano Star - Kayenne Tim Robert Bergh Robert Bergh 1.14,8a 2640 6.50 100000 Working on a Dream Kaiser Broline
2013-09-14 F 5 K.L.M.Buymethemoon h Pine Chip - K.L.M.See Bye Fly Björn Goop Anders L  Wolden 1.12,7a 2140 14.09 100000 Rebellion Headhunter
2013-09-07 Bs 4 Twin's Fairytail h Orlando Vici - Mint Hornline Åke Svanstedt Åke Svanstedt 1.13,9 2640 1.37 100000 Pave the Way Staro Fendi
2013-08-31 J 3 Queen's Delight h Varenne - Dimbula Björn Goop Björn Goop 1.12,7a 1640 3.50 100000 Mind Your Face Tyko Marje
2013-08-24 B 2 Acriter h Gentle Star - Puttan Fri Peter Eriksson Peter Eriksson 1.12,9a 2140 24.75 100000 Krypton Eye Nimble
2013-08-10 Sk 1 Zagros Boko v Viking Kronos - Namarra Boko Ulf Ohlsson Gabriella Laestander 1.12,7a 1640 12.94 100000 Order by Viking Monterey
2013-08-03 9 L.K. v Super Arnie - First Light Leif Witasp Leif Witasp 1.14,6a 2640 9.48 100000 Oki I Can Bear with Me
2013-07-27 H 8 Molle C.D. h Scarlet Knight - Not in a Million Daniel Redén Daniel Redén 1.12,4a 2140 1.40 100000 My Ovi New Approach
2013-07-23 E 7 Zinedine Bob v Dahir de Prelong - Frost Energy Bob Johan Untersteiner Nicklas Dyrberg 1.13,6 2140 18.26 100000 Ed Rapide Oki I Can
2013-07-20 Ax 6 Kung Fu Face v Viking Kronos - Dizzy Crab Johnny Takter Lars I Nilsson 1.11,2a 1640 7.68 100000 What Love Can Do Black Photo
2013-07-13 År 5 Rooibos h Rotation - Miss Tessami Björn Goop Björn Goop 1.14,6 2640 2.29 100000 Molle C.D. Kickstart My Heart
2013-07-07 4 Super Ariel s Super Arnie - Qrika Lep Kaj Widell Kennet Häggström 1.14,1a 2148 12.77 100000 Nautical Digital Element
2013-07-06 Hd 3 Ed Rapide h Daguet Rapide - In Shape Björn Goop Björn Goop 1.13,8a 2140 11.38 100000 Dakadak Hertig Shim
2013-06-26 L 2 Mellby Viking h Viking Kronos - Naomi de Lou Jorma Kontio Timo Nurmos 1.14,6 2640 1.38 100000 High Stage You Talking to Me
2013-06-23 Kr 1 Donttellmeanymore v Andover Andover - Possesive Lilly Kim Eriksson Niklas Robertsson 1.11,0a 1640 5.16 100000 Handsome Knight Ella Håleryd
2013-06-15 Bo 7 Ulm Karsk v Scarlet Knight - Nova Karsk Mattias Djuse Anna Forssell 1.13,5a 1640 2.63 100000 Amiral d'Inverne Staro's Fortune
2013-06-12 S 6 Handler h CR Excalibur - Samantha Avans Jorma Kontio Timo Nurmos 1.13,7a 2140 3.95 100000 Famna Käll Viking America
2013-06-09 Ch 5 Bertille va Unia s Defi d'Aunou - Vrouwe van Unia Joakim Lövgren Joakim Lövgren 1.12,7a 2000 25.06 99957 In Rock Just Livin My Life
2013-06-08 Ös 4 O.P.'s Flirt h Flirtin Man - Jobi Nhorse Erik Adielsson Markus Pihlström 1.14,3 2140 2.17 100000 Narold Vox Staro's Fortune
2013-06-01 Mp 3 Estrella Dorada s Gidde Palema - Lovely Hornline Kim Eriksson Göran B Andersson 1.12,2a 2140 7.35 100000 Sahara Fairytale Ella Håleryd
2013-05-31 Ro 2 Sandman Sand v S J's Photo - Dream Sand Jörgen Sjunnesson Lars I Nilsson 1.12,7a 2140 3.53 100000 Drew Brees Trailing Edge
2013-05-18 G 1 O.P.'s Flirt h Flirtin Man - Jobi Nhorse Erik Adielsson Markus Pihlström 1.14,7 2640 4.04 100000 Narold Vox Walle Knight
2013-05-16 Å 7 Hermes Laday v Lindy Lane - Katanga Åke Svanstedt Åke Svanstedt 1.13,2a 2140 4.35 100000 Checco Boko Bazire Brodde
2013-05-11 6 Adam's Eve s Adams Hall - Kiida Örjan Kihlström Roger Walmann 1.13,9a 1646 4.97 100000 Nautical Caramella B.F.
2013-05-04 Ö 5 Rapide Marke h Daguet Rapide - Pearly Image Jorma Kontio Mikael Selin 1.12,8a 2100 2.47 100000 Hermes Laday Västerbo Europé
2013-04-28 Vg 4 Satchmo S.R.P. v Gentle Star - Shiburina  Ralf Karlstedt Ralf Karlstedt 1.14,4a 2140 13.59 100000 Picasso Saladino
2013-04-27 U 3 Scoot to Score h Quite Easy - Twilight Sund Per Lennartsson Per Lennartsson 1.16,3 2640 2.79 100000 Narold Vox Jasmine Frecia
2013-04-17 S 2 Queasy h Donato Hanover - Marinated Herring Örjan Kihlström Stefan Hultman 1.14,1a 2140 2.32 100000 Bazire Brodde Ninepoints Charlie
2013-04-13 F 1 Checco Boko v Express It - Vintage Boko Jorma Kontio Timo Nurmos 1.13,4a 1640 1.34 100000 Sonar Brodde Porthos Amok
2013-04-06 Mp 9 Figaro Sånna v Spotlite Lobell - Strands Sparkling Kim Eriksson Nilsgunnar Johansson 1.14,2a 2640 6.55 100000 Nougat Ås Bolt
2013-04-01 Hd 8 Åge Hornline v San Pellegrino - Furia Wirre Christoffer Eriksson Christoffer Eriksson 1.13,0a 1640 7.11 100000 Elite Aggerup Stensro Macho
2013-03-31 Ro 7 Porthos Amok h Orlando Vici - Baroness Amok Björn Goop Stefan Melander 1.16,3 2140 6.51 100000 Checco Boko Cobol Queen
2013-03-23 J 6 Macho Look v Pine Chip - Pejla Håleryd Erik Adielsson Dan-Åke Olsson 1.14,4a 2140 7.75 100000 Penalty Fare Åge Hornline
2013-03-16 Mo 5 Emperador v Joint Venture - Ozo Lojbjerg Johnny Takter Lars I Nilsson 1.16,8a 2640 4.61 119030 Nougat Ås Zanimede
2013-03-09 S 4 Peaberry v Fast Photo - Elderberry Fredrik B Larsson Henrik Larsson 1.13,1a 1640 6.04 100000 Real Showman Cobol Queen
2013-03-02 B 3 Oriental s From Above - East Is East Daniel Wäjersten Monnar Johansen 1.18,0 2640 25.58 100000 My Love Star Center Min
2013-02-23 Kr 2 Åge Hornline v San Pellegrino - Furia Wirre Christoffer Eriksson Christoffer Eriksson 1.14,3a 2140 6.24 100000 Search Launcher Mick Jägers
2013-02-09 J 1 Kipling Face v Egon Lavec - Olga Miss du Plave Thomas Uhrberg Rolf Almqvist 1.16,6 2640 4.45 100000 Önas Grym Staro Fighter
2013-02-02 F 6 Mellby Amiral v Dream Vacation - Keep on Moving Örjan Kihlström Roger Walmann 1.14,8a 2140 1.70 100000 Peaberry Banker Brodde
2013-01-26 Hd 5 Havbergs Mimi s Skogans Orlov - Maritima Girl Kenneth Haugstad Sören Bertilsson 1.13,2a 1640 2.10 100000 Real Showman Search Launcher
2013-01-19 G 4 Västerbo HighFlyer v Look de Star - Västerbo Highclass Björn Goop Daniel Redén 1.14,2a 2140 1.37 100000 Cobol Queen Mellby Amiral
2013-01-12 Å 3 Jonathan Palema v Adams Hall - Rosalinde Palema Åke Svanstedt Åke Svanstedt 1.16,2 2640 1.54 100000 Svana Line Denco's Queenkilab
2013-01-05 B 2 Elles W.Fill v Fill V - Elles W.Lolita Bo Eklöf Thomas Claesson 1.13,7a 1640 5.96 100000 Highspeed Call Goalkeeper
2012-12-22 Ax 1 Gambrinus Degato v Alf Palema - Touch Me Later Kenneth Haugstad Stefan Persson 1.14,2a 2140 2.81 100000 Blazie Silvio Laurier Dag
2012-12-15 Ro 8 Exclusive Pointer v Blixt Pointer - Princess Pointer Torbjörn Jansson Emma-Lina Haglund 1.15,4a 1640 41.48 100000 My Ovi Molle C.D.
2012-12-09 Ö 7 Cantab Sisu v Cantab Hall - Keystone Delicious Björn Goop Jan Hellstedt 1.14,1l 1609 5.62 100000 Photoshop Helium
2012-12-08 Å 6 Manstone's Classic v Classic Photo - Snow Valley Erik Adielsson Stefan Melander 1.13,8a 1640 2.40 100000 Remee la Marc Laurier Dag
2012-12-01 B 5 Digital Ink v Super Photo Kosmos - Laverda des Pres Örjan Kihlström Stefan Melander 1.15,1a 2140 2.13 100000 Not Invited Lönshults Birgitta
2012-11-24 J 4 El Mago Pellini h Chocolatier - My Intuition Lutfi Kolgjini Lutfi Kolgjini 1.14,0a 2140 2.98 100000 Remee la Marc Omaha / Sem Jafet
2012-11-21 S 3 Kalle v Smok'n Lantern - Burning Desire Dagfinn Aarum Dagfinn Aarum 1.14,4a 2140 6.92 100000 Elit Håleryd Bolt
2012-11-10 Hd 2 King Creole E.P. v Ganymede - Gillnet Bo Westergård Bo Westergård 1.15,4 2640 7.79 100000 Prey Frontline United Face
2012-11-07 S 1 Elit Håleryd v Offshore Dream - Rebeckas Mystic Kenneth Haugstad Peter Untersteiner 1.14,2a 2140 9.31 100000 Future Love King Tilly
2012-11-01 U 8 Kiss Me Kemp s Striking Sahbra - Badabingbadaboo Robert Bergh Robert Bergh 1.16,6a 2140 3.15 100000 Eleanor Rigby Greenstar
2012-10-27 J 7 Matterazzi Bob v Love You - Little Sister Stefan Söderkvist Dick Robertsson 1.12,9a 1640 5.70 100000 Freude D.E. United Face
2012-10-20 B 6 King Tilly v Enjoy Lavec - Silva Tilly Claes Sjöström Claes Sjöström 1.15,2 2640 2.77 100000 Björnjägarn Digital Hard Drive
2012-10-17 S 5 Not Invited v Coktail Jet - Garden Party Erik Adielsson Lotta Johansson 1.13,0a 1640 14.38 100000 Tab Hall Digital World
2012-10-13 Å 4 By Air v From Above - Come Fly With Me Åke Svanstedt Åke Svanstedt 1.14,0 2140 2.95 100000 Guinness Trot Stein Daylight
2012-10-06 H 3 Package Deal h Fast Photo - Judy Lady Per Lennartsson Per Lennartsson 1.14,4a 1640 3.61 100000 Steve Fourty Young Mystic
2012-09-26 S 2 Rite on Win h Rite On Line - Zandra Win Björn Goop Björn Goop 1.14,4a 2140 3.82 100000 Star Brodde Dean Meatloaf
2012-09-22 F 1 Västerbo Prestige h Insert Gede - Västerbo Highclass Flemming Jensen Flemming Jensen 1.13,5a 2140 3.59 100000 Jitanes Indigious
2012-09-15 Å 7 Peignoir s Fast Photo - Brief Attire Claes Svensson Claes Svensson 1.13,0 1640 9.71 100000 Geting Sånna Golden Sid
2012-09-08 Sk 6 Eros Tooma h Diamond Way - Atas Nice Girl L. Jennifer Tillman Henrik Larsson 1.14,9a 2640 3.67 100000 Rob Love Pasco Frontline
2012-09-01 J 5 Oleander v Windsong's Legacy - Volita du Ling Johnny Takter Marcus Savin 1.14,5 2640 6.02 100000 Aristocat Boko Knifetown Action
2012-08-25 B 4 Com Valle v Viking Kronos - Com Milliona Åke Svanstedt Åke Svanstedt 1.13,7a 2140 10.63 100000 Digital World Jameson Broline
2012-08-23 Kr 3 Sigurd Speed v Deliberate Speed - Kristas Daughter Johnny Takter Tomas Malmqvist 1.14,2a 2140 1.98 100000 Brave Run Tag Laday
2012-08-15 S 2 Disney Tooma v Striking Sahbra - Walk On Top Björn Goop Timo Nurmos 1.13,2a 1640 6.38 100000 Aponia Boko Falkens Max
2012-08-11 Ö 1 Sem Jafet v S J's Photo - Persilja Peter Untersteiner Peter Untersteiner 1.14,4 2640 3.37 100000 M.T.Fortune Winner Ninepoints Charlie
2012-08-04 8 Candor Hall v Adams Hall - Ava Crown Örjan Kihlström Roger Walmann 1.13,9a 2140 7.64 100000 Hallelujamoment F. Inix Jubb
2012-07-28 Bs 7 Kimono Pearl s Super Arnie - Kimono No No Torbjörn Jansson Stig H Johansson 1.14,7 2640 2.66 100000 Pasco Frontline Global Mazerine
2012-07-23 Sk 6 Makes People Talk v Goetmals Wood - Miss Motivation Per Linderoth Stefan Arvidsson 1.15,0a 2140 5.27 100000 Tresor d'Inverne Global Lively
2012-07-21 Ax 5 Jumble Ås s Tagliabue - Judy Ås Peter Untersteiner Peter Untersteiner 1.13,3a 1640 8.42 100000 Jam Face Ninepoints Charlie
2012-07-07 Hd 4 Strong Reasons s Smasher - Definitely Best Jörgen Sjunnesson Mimmi Elfstrand 1.13,3a 2140 80.61 100000 Indescribable J.L.'s Buv
2012-07-04 Åm 3 Koreatj v Korean - Miraculitj Mikael J Andersson Maria Andersson 1.14.7a 2080 7.23 100000 Lönshults Lilly Borgunda Palema
2012-06-24 Kr 2 Vici Lane h Orlando Vici - Nana Hall Lutfi Kolgjini Lutfi Kolgjini 1.12,6a 1640 4.83 100000 Jocke Lexus Broline
2012-06-20 Vg 1 Verrazano Field h Center Field - Alessa Frontline Jennifer Tillman Ulf Hedlund 1.16,1 2640 12.13 100000 Storm Forever Delaying the Game
2012-06-16 Bo 6 Rite Key v Rite On Line - Com Baby Robert Bergh Robert Bergh 1.14,8a 2140 2.89 100000 You Two Makes People Talk
2012-06-10 Ch 5 Orione Spin h Viking Kronos - Karisma Zet Adrian Kolgjini Lutfi Kolgjini 1.13,3a 2000 5.07 97220 Truculent Osbourne
2012-06-09 Ös 4 Tyko Marje h Rite On Line - Global Blaze Magnus Jakobsson Magnus Jakobsson 1.12,9a 1640 8.42 100000 Glenn Palema Crusow
2012-06-06 Bs 3 Oozing h Varenne - Hot Pants Magnus Jakobsson Berne Gustafsson 1.15,1 2640 4.97 100000 Rite Key Kite Face
2012-06-02 Mp 2 Fayence v Daguet Rapide - Voyance Johnny Takter Carsten Hansson 1.14,7 2140 8.70 100000 Storm Forever You Two
2012-05-19 G 1 Janthom Kåpe v Victory Party - Night Mare E. Jorma Kontio Åke Svanstedt 1.13,0a 1609 2.49 100000 Renate Bowl Disney Tooma
2012-05-12 D 7 Made at Home h Sheridan Hanover - Ombra Girl Jan Norberg Anders Stenman 1.15,0a 2140 5.61 100000 Very Sober Kricken C.D.
2012-05-10 Å 6 Leader Tom v Kramer Boy - Kicki Olof Thorson Olof Thorson 1.14,9a 2140 34.40 100000 Fayence G.H.Trotter
2012-05-09 S 5 Long Night h Scarlet Knight - So Long Farewell Björn Goop Stefan Melander 1.16,4 2640 2.96 100000 Donald Duck Tooma Disney Tooma
2012-05-05 Ö 4 VästerboCheckPoint h Comets Tail - Com Eva Örjan Kihlström Peter Strooper 1.15,9 2140 3.49 100000 Allaballakaitoz Kontroll Broline
2012-04-28 U 3 Fiesta Way s Smasher - Frostie Degato Per Linderoth Kathrine Kronström 1.13,1a 1640 10.13 100000 O.F.V.Dream Kricken C.D.
2012-04-18 S 2 Obama Gel h Mr Pine Chip - Com Nina Johnny Takter Mikael Selin 1.16,4 2640 17.06 100000 Montgomery Gel Pampas S.I.R.
2012-04-14 S 1 Glenn Palema v Adams Hall - Edit Palema Åke Svanstedt Åke Svanstedt 1.15,6a 2140 5.72 100000 Credit Fayline Fighter Gull
2012-04-07 Ro 6 Armani Trot v From Above - Angelic Trot Jörgen Westholm Jörgen Westholm 1.15,9 2640 7.91 100000 Such a Feeling Long Night
2012-03-31 J 5 Splendid Value h Muscles Yankee - Jasmine Value Timo Nyman Joakim Lövgren 1.13,6a 1640 28.39 100000 Mr Pellegrino Leader Tom
2012-03-24 E 4 Quick Razz v From Above - Chrisroya Erik Adielsson Jan Hellstedt 1.14,5a 2140 2.64 100000 Allaballakaitoz B.B.S.Mandarino
2012-03-10 Kr 3 Allaballakaitoz v Credit Winner - Southwind Sweetbay Åke Svanstedt Åke Svanstedt 1.16,5 2640 4.54 100000 Once in a While Prince Elliot
2012-03-03 Ax 2 B.B.S.Mandarino v San Pellegrino - Mandalay Marriage Johnny Takter Robert Bergh 1.15,4a 2140 3.34 100000 Super Ferrari Fighter Gull
2012-02-18 B 1 Across the Bridge v Cantab Hall - Lady Chip Robert Bergh Robert Bergh 1.13,8a 1640 5.04 100000 Incredible Kemp Harpos Hitsville
2012-02-11 Hd 7 Ouch h Viking Kronos - Hot Enough Lutfi Kolgjini Lutfi Kolgjini 1.15,5 2640 3.39 100000 Echauffour Crowne
2012-04-04 Mp 6 Rock Me v Rotation - Gittan Palema Erik Adielsson Mimmi Elfstrand 1.13,9a 1640 9.46 100000 Online d'Amour Democrat
2012-01-28 J 5 Crowne h Supergill - French Affair Joakim Lövgren Joakim Lövgren 1.15,5a 2140 4.69 100000 Ouch Nestor Gel
2012-01-21 B 4 Quizmaster v Super Arnie - Happy Hammering Jan Norberg Robert Bergh 1.14,3a 2140 8.60 100000 Turbo Daylight Ajlexes Daylight
2012-01-14 Å 3 Echauffour v Jag de Bellouet - Boda Super Lady Flemming Jensen Flemming Jensen 1.14,8a 2640 13.05 100000 Art on Line Breedlove
2011-12-31 Hd 2 Art on Line v Rite On Line - Lass Fleur Mikko Aho Mikko Aho 1.13,6a 2140 2.90 100000 Yankee Flair Wiss Roadrunner
2011-12-17 Å 1 Ottey Coger s Good As Gold - Olympia Brodda Oscar Nilsson Fredrik Persson 1.12,9a 1640 5.52 100000 Celeber Sund Yankee Flair
2011-12-10 Ö 6 Nimbus Hackstable v Silver Pine - Nina Toy Björn Goop Joakim Wallin 1.15,8a 2100 7.43 100000 Global Manhattan Velten Ovambo
2011-12-03 Ax 5 Natural Wonder v Jag de Bellouet - Eye Candy Per Lennartsson Per Lennartsson 1.17,5 2640 2.31 100000 Zeb de Castella Landers Power
2011-11-27 G 4 Look la Marc v Giant Cat - Taylor Guy Peter M Andersson Thomas Lönn 1.16,2a 2140 31.05 100000 Que Linda Jacques
2011-11-26 J 3 Admiral Sea v Super Arnie - Deborah Sea Johnny Takter Marcus Savin 1.14,4a 2140 4.85 100000 Nimbus Hackstable Faciam
2011-11-19 F 2 Mr Picolit h Scarlet Knight - Good Enough Åke Svanstedt Åke Svanstedt 1.12,1a 1640 1.71 100000 Beckman Friction
2011-11-09 S 1 Ritano Freight v Rite On Line - Peacful Freight Erik Adielsson Kari Lähdekorpi 1.14,2 2640 4.11 100000 Friction Pine Alone
2011-10-29 J 6 Joker Stursk v Rotation - Ariel Stursk Johnny Takter Johan Nilsson 1.14,2ag 2140 4.26 100000 Velten Ovambo Zeb de Castella
2011-10-28 Ö 5 Tion Medon Sisu v Kadabra - Strategic Victory Björn Goop Magnus Lindgren 1.14,2a 2100 3.47 100000 Fritiof Piraten Borga Baron
2011-10-22 Ro 4 Ed You v Love You - Lancia Brick Olle Carlsson Olle Carlsson 1.12,4a 1640 5.68 100000 Ajlexes Daylight Princess Wine
2011-10-15 Å 3 Quicksilver v Silver Pine - Bimini Örjan Kihlström Troels Andersen 1.14,8 2640 4.02 100000 Borga Baron Tion Medon Sisu
2011-10-08 G 2 Velten Ovambo v Windsong's Legacy - Jungle Belle Örjan Kihlström Stefan Hultman 1.14,8a 2140 2.22 100000 Brave Run Mazerati It
2011-09-28 S 1 Brasse Kebell v Good As Gold - Alfina Björn Goop Christer Asplund 1.11,8a 1640 14.68 100000 Dellvann Ed You
2011-09-17 Ä 6 Jaguar Broline v Pine Chip - Armbro Lantern Per Lennartsson Per Lennartsson 1.14,0a 2140 10.72 100000 Niagara F.H. Borga Baron
2011-09-10 Bs 5 Daro Later h Cantab Hall - Diva Later Ulf Eriksson Åke Svanstedt 1.16,0 2640 17.36 100000 Jeppas Hugo Jaguar Broline
2011-09-03 J 4 Mack Pointer v Blixt Pointer - Victoria Pointer Veijo Heiskanen Veijo Heiskanen 1.11,8a 1640 4.86 100000 Hallelujamoment F. Zeb de Castella
2011-08-31 S 3 Lotus Elan v Super Arnie - Lotusanne Örjan Kihlström Stig H Johansson 1.15,0 2140 15.35 100000 Credit Fayline Turbo M.M.
2011-08-27 B 2 Ariel Boko s Lemon Dra - Exciting Kronos Per Linderoth Per Linderoth 1.14,2a 2140 9.72 100000 Belgrado Also Finn
2011-08-13 Sk 1 Daro Later h Cantab Hall - Diva Later Ulf Eriksson Åke Svanstedt 1.14,6 2140 20.05 100000 Zeuxis Hornline Igloo Skift
2011-08-06 9 Harry Haythrow v Rite On Line - Speedy Tilda Peter Untersteiner Johnny Johansson 1.13,7a 2140 7.75 100000 Calvados Yankee Brasse Kebell
2011-07-30 H 8 Mellby Sambuca v From Above - Jolly Holiday Åke Svanstedt Åke Svanstedt 1.13,9 2140 1.69 100000 Jeppas Hugo Zeuxis Hornline
2011-07-27 S 7 Outlaw Merci h Dahir de Prelong - Broadway Sally Daniel Olsson Rainer Björkroth 1.15,8 2640 11.59 100000 Dellvann Opus Lavec
2011-07-23 Ax 6 Bally's Smash h Smasher - Ballykissangel Magnus Jakobsson Magnus Jakobsson 1.12,1a 1640 75.92 100000 Opal Hall Zerba G.
2011-07-20 Vi 5 Kouros Broline h redit Winner - Warrawe Anken Jorma Kontio Timo Nurmos 1.13,5a 1640 2.52 100000 Jameson Broline Igloo Skift
2011-07-16 År 4 Stigaxelsixten v Pine Chip - Southwind Sweetbay Åke Svanstedt Åke Svanstedt 1.16,2 2640 5.98 100000 Tipp Tapp Tull Ego Sånna
2011-07-13 D 3 Parkin v Tap In - La Bigi Henrik Svensson Henrik Svensson 1.14,7a 2140 2.83 100000 Dellvann Super Cent
2011-07-09 Hd 2 Carlos Lightning h Ganymede - Chip Beauty Jorma Kontio Timo Nurmos 1.14,2a 2140 3.08 100000 VästerboCheckPoint Dollar Access
2011-06-25 Kr 1 Jasmine Broline s Lindy Lane - Nonchalant Hoss Peter Untersteiner Peter Untersteiner 1.12,3a 1640 7.80 100000 Dollar Access Muscles Spirit
2011-06-18 Bo 6 Also Finn h Lindy Lane - Key to Love Örjan Kihlström Stefan Hultman 1.13,2a 1640 3.21 100000 Global Jacob Also Finn
2011-06-11 Ös 5 The Man h Fast Photo - Fancy Run Åke Svanstedt Åke Svanstedt 1.14,0 2640 3.37 100000 Jacques Gramme
2011-06-08 S 4 Jackpot Brodde h Goetmals Wood - Jaqueline Brodda Jorma Kontio Timo Nurmos 1.14,2 2140 4.92 100000 Lönshults Lilly Inhibited
2011-06-04 Mp 3 Express Step h Scarlet Knight - Easy Step Marcus M Melander Catarina Lundström 1.13,1a 2140 6.92 100000 Utility Bus Dedes Brassie
2011-06-01 Ti 2 Houston Star v Starchip Entrprise - Edlas Queen Björn Goop Bo Nilsson 1.11,5a 1609 23.29 100000 Bergshults Leffe Henke Diablo
2011-05-21 G 1 Atlas Boko h Viking Kronos - Lucina du Goutier Jorma Kontio Timo Nurmos 1.14,2 2640 2.48 100000 Caliber T.T. Maro Khan
2011-05-13 7 Sten Li v Jobie Tempest - Pinglan Li Troels Andersen Troels Andersen 1.15,5a 2140 10.24 100000 Lotus Elan Big Challenger
2011-05-12 Å 6 Jackal Face v Viking Kronos - Hazel Sund Johnny Takter Helena Burman 1.11,6a 1640 5.92 100000 Henke Diablo Lord Rocket
2011-05-07 Ö 5 Lord Mirabelle v Turbo Sund - Mirabella Ås Björn Goop Björn Goop 1.13,8a 2100 2.49 100000 Haraldinho Head Line
2011-04-30 U 4 Evert's Party Sock v Victory Party - Silky Sock Fredrik B Larsson Henrik Larsson 1.12,3a 1640 6.96 100000 Opal Hall Monemill
2011-04-23 Ro 3 Pitch Command v Scarlet Knight - Magyare Turgot Örjan Kihlström Stefan Melander 1.15,3 2640 4.47 100000 Bruce Tooma Kalle Palema
2011-04-20 S 2 Aggas Dyring v Supergill - Keystone Jazzy Örjan Kihlström Anders Binklinge 1.15,5 2140 2.60 100000 Evison Jaguar Broline
2011-04-09 S 1 Aggas Dyring v Supergill - Keystone Jazzy Johan Untersteiner Anders Binklinge 1.12,6a 1640 8.78 100000 Mockasin Lord Rocket
2011-04-02 B 9 Campbell Ås h Malabar Man - Final Ås Erik Adielsson Svante Båth 1.14,3a 2140 9.20 100000 Dollar Access Head Line
2011-03-30 S 8 Pronto Ribb h Spotlite Lobell - Goddess of Earth Jorma Kontio Timo Nurmos 1.13,0a 1640 6.90 100000 Absolutfin Evison
2011-03-26 E 7 Pitch Command v Scarlet Knight - Magyare Turgot Örjan Kihlström Stefan Melander 1.14,8a 2140 3.56 100000 Calvados Crane Gigant Slugger
2011-03-19 J 6 Dexter Stone v Alf Palema - Sally Brodda Åke Svanstedt Åke Svanstedt 1.16,6 2640 1.57 100000 Walenzio Muscles of Gold
2011-03-05 Ax 5 Johan Chou v Chouchou des Dames - Zozo Bo Falsig Bo Falsig 1.16,9 2140 14.70 100000 A Bit of Heaven Mellby Toker
2011-02-26 B 4 Staro Dow Jones v Power to Charm - Comerada A Winner Ulf Eriksson Robert Bergh 1.14,3a 1640 17.48 100000 Calvados Crane Robin Ru
2011-02-23 S 3 Chilly Willy v Luvsamust - Super Angel Ulf Ohlsson Petri Salmela 1.16,9 2640 3.29 100000 Out of Money Tant Alo
2011-02-19 Kr 2 Agge the Bomber v Backstreet Guy - Queen Somolli Johan Sedström Johan Sedström 1.14,7a 2140 14.88 100000 Jackal Face Mellby Toker
2011-02-05 Mp 1 Ted Blågul v Luxury Ås - Nettan Gul Robert Bergh Robert Bergh 1.15,4a 1640 14.26 100000 Vendi Rob Laigar
2011-01-29 Hd 6 Victor Palema v Adams Hall - Camilla Palema Åke Svanstedt Åke Svanstedt 1.15,7a 2140 6.11 100000 Ideal Kemp Karma
2011-01-22 B 5 Staro Dow Jones v Power to Charm - Comerada A Winner Ulf Eriksson Robert Bergh 1.16,0 2640 24.51 100000 Slevin Kelevra Felix Vingboons
2011-01-15 Å 4 G.K.Trademark v Staro Showbiz - Anette Hornline Daniel Olsson Gustav Wernäng 1.16,2a 2140 2.88 100000 Speedy Photo Simb Mark
2011-01-08 J 3 M.T.Evita s Varenne - Southwind Sweetbay Björn Goop Björn Goop 1.17,7a 1640 4.23 100000 Alvena Putts Nu Nu Hill
2011-01-02 F 2 K.K.Logistic v Buvetier d'Aunou - Nya Toftebjerg Flemming Jensen Flemming Jensen 1.16,3 2140 3.87 100000 Casher Sprite Ås
2010-12-18 Å 1 Growup v Pearsall Hanover - Royal Magic Björn Goop Kari Lähdekorpi 1.15,6a 1640 2.69 100000 K.K.Logistic Casher
2010-12-11 B 5 Stay the Night h Ride the Night - Stayslinger Bo Eklöf Daniel Wikberg 1.15,2a 2140 13.49 100000 Campbell Ås Slevin Kelevra
2010-12-04 Hd 4 Shepard v Pine Chip - Tess Omega Jorma Kontio Åke Svanstedt 1.15,1a 2140 7.62 100000 Eclair Futura Zwack
2010-11-27 Ro 3 Mill Nitro v Alf Palema - American Velvet Magnus Jakobsson Magnus Jakobsson 1.17,2 2640 9.08 100000 Putte Topline Sebastian Palema
2010-11-20 J 2 Jealous Broline v Yankee Glide - Hoof Hugs Thomas Uhrberg Thomas Uhrberg 1.15,0 2140 6.09 100000 Zwack Nu Nu Hill
2010-11-10 S 1 Middle East v Express Ride - East Is East Kjell Brandt Kjell Brandt 1.12,6a 1640 4.43 100000 By Far The Best Casino Chip
2010-10-30 J 5 Abano Suit v Abano As - Emmilou Suit Peter Untersteiner Peter Untersteiner 1.15,6a 2640 17.89 100000 Yoggi Hornline Mill Nitro
2010-10-23 B 4 El Sueco v Calvin Capar - Otilia Sund Ulf Ohlsson Kristina Wiik 1.14,7a 2140 3.07 100000 Cyklon Sund Rejäl Karsk
2010-10-16 Å 3 Discovery Håleryd v Coktail Jet - Falnos Bellona Johnny Takter Håkan Olofsson 1.13,8a 2640 4.29 100000 Bruce Tooma Shepard
2010-10-13 S 2 Cayenne Käbb v Dreamaster - Indira Brick Åke Lindblom Åke Lindblom 1.13,7a 2140 2.82 100000 Womanizer Super Thirst
2010-10-09 H 1 King of Kings v Mr Drew - Picaboo Queen Erik Adielsson Oskar Svanberg 1.15,3 2640 4.06 100000 Västerbo Offspring Putte Topline
2010-09-18 Å 6 Photo Diablo v S J's Photo - Jessi Silvio Björn Goop Jörgen Åsén 1.14,3 2140 2.16 100000 Nostro Value Majors Snapscho
2010-09-11 Mp 5 Ultradidact F. v Viking Kronos - Ultra Broline Per Lennartsson Helena Burman 1.14,0a 2140 12.97 100000 Nelle Pelle Jolly Broline
2010-09-04 J 4 Conchita Exclusive s Coktail Jet - Waterway Stefan Söderkvist Lennart Forsgren 1.12,0a 1640 11.41 100000 Havbergs Gidde Luringen Palema
2010-08-28 B 3 Ester Zonett s Pine Chip - Via de Vrie Per Lennartsson Åke Svanstedt 1.15,0g 2640 4.17 100000 Jackpot Gelj Tryffel
2010-08-15 Ti 2 Japanese Face h Korean - Jubel Kemp Åke Svanstedt Åke Svanstedt 1.11,4a 1609 4.60 100000 Milliondollarbaby Elle de Mai
2010-08-14 Sk 1 El Sueco v Calvin Capar - Otilla Sund Ove A Lindqvist Kristina Wiik 1.12,6a 1640 1.99 100000 Cruising Cake Megastone Palema
2010-08-07 S 7 Wiss Rambo h Gidde Palema - Wiss S.T. Peter Untersteiner Peter Untersteiner 1.13,7 2140 16.95 100000 Jarl Sherona Vincent du Ling
2010-07-31 Bs 6 Strong Demand v Pine Chip - Norine Hornline Åke Svanstedt Åke Svanstedt 1.16,0 2640 4.60 100000 Sir Holger Turbo Amor
2010-07-24 Ax 5 Baht Launcher v Tap In - Josephine Launcher Olle Goop Olle Goop 1.13,5a 1640 3.76 100000 H.G.Top Line Cayenne Käbb
2010-07-17 År 4 Joke Face h Viking Kronos - Kalmie Melody Erik Adielsson Lutfi Kolgjini 1.13,7a 2140 1.87 100000 Gatlin Bob Sir Holger
2010-07-10 Hd 3 Propeller h S J's Photo - Skibbereen Stefan Söderkvist Kari Lähdekorpi 1.15,0 2640 13.05 100000 Yoggi Hornline Delvin Gold
2010-07-07 Åm 2 Cosmo M.L. v Alf Palema - Pamela Pride Tom Horpestad Leif Gustafsson 1.15,1 2080 11.38 100000 Trotteur Night Lie Star
2010-06-27 Kr 1 Joke Face h Viking Kronos - Kalmie Melody Lutfi Kolgjini Lutfi Kolgjini 1.10,9a 1640 4.47 100000 Lord Rocket Delvin Gold
2010-06-19 Bo 5 Manna h Viking Kronos - A Gift From Heaven Örjan Kihlström Stefan Hultman 1.14,8 2140 6.98 100000 Alfonso Bob Midnight Serenade
2010-06-12 Ös 4 Alvena Pampas v Muscles Yankee - Alvena Elise Per Lennartsson Per Lennartsson 1.12,3a 1640 3.96 100000 Leo on Line H.G.Top Line
2010-06-07 Mp 3 Ewe Palema h Adams Hall - Annika Palema Stefan Söderkvist Ulf Stenströmer 1.15,0 2640 2.36 100000 Nahar Unix Brodde
2010-06-05 2 Izara s Gigant Neo - Islay Mist Örjan Kihlström Roger Walmann 1.14,7 2140 16.33 100000 Tipsy King Across the Seas
2010-05-22 S 1 Sanity v Love You - Flash Light Johnny Takter Malin Löfgren 1.12,1a 1640 2.46 100000 Jaguar Ruda Alvena Pampas
2010-05-15 D 7 Canon v Confident Victory - Samantha Girl John Östman Hans-Erik Norberg 1.13,8a 2140 45.54 100000 Helge Palema Proud Philip
2010-05-13 Å 6 Yukon Boko v Viking Kronos - Shania Boko Lutfi Kolgjini Lutfi Kolgjini 1.12,9a 1640 2.42 100000 Chanti G Quiche
2010-05-08 G 5 Nisse Bean v Foreign Office - Forever Bean Claes Sjöström Allan Wahlén 1.16,0 2640 7.36 100000 Livi Dancer Tipsy King
2010-05-01 Ö 4 Azalee h Egon Lavec - Zsa Zsa Ri Kjell Svensson Peter Walltin 1.14,8 2140 11.19 100000 Redtop Sweet Rockbank
2010-04-29 Å 3 M.T.Big Business v Buvetier d'Aunou - Pine Patch Jeppe Juel Morten Juul 1.15,1 2640 6.00 100000 Il Re Frö Unix Brodde
2010-04-24 U 2 Chuck Liddell v Love You - Miriam Concrete Patrik Nygren Patrik Nygren 1.13,3a 1640 4.52 100000 Alwood Manna
2010-04-10 Mp 1 Gills Abbe h From Above - Aros Tinna Örjan Kihlström Kari Lähdekorpi 1.15,0 2140 3.45 100000 Coldplay Pellini Half Breed
2010-04-03 Ro 8 Alwood h Super Arnie - Queen of the Night Örjan Kihlström Kari Lähdekorpi 1.13,4a 2140 3.29 100000 Global Knight Unix Brodde
2010-03-27 J 7 Sebastian K. h Korean - Gabriella K. Lutfi Kolgjini Lutfi Kolgjini 1.16,4 2640 1.68 100000 Storm Brodde Practical Joke
2010-03-20 Å 6 Linita Super Kalle v Super Tilly - Linita Schmitt Jörgen Sjunnesson Peter Untersteiner 1.15,1a 2140 3.49 100000 Capello Bob Second W.I.C.
2010-03-10 S 5 Mirakel Lavec v Mr Lavec - Zsa Zsa Lavec Carl-Erik Lindblom Lars Friberg 1.16,1 2140 7.35 100000 Unix Brodde Wolf Boko
2010-03-06 J 4 Practical Joke v Malabar Circle Ås - Hera d'Isques Bo Falsig Bo Falsig 1.13,7a 1640 21.40 100000 Linita Super Kalle M.T.Devil
2010-02-27 Ax 3 Midsummer King v King Lavec - Pietra Mikael J Andersson Mimmi Elfstrand 1.17,9 2640 27.95 100000 Second W.I.C. Amber Diablo
2010-02-20 B 2 City Hall v Banker Hall - Speedy Angel Örjan Kihlström Roger Walmann 1.14,8a 1640 2.50 100000 Prince L. Johan Ennoble
2010-02-06 Hd 1 In Vivo Face s Coktail Jet - Camargue Jenny J Karlsson Helena Burman 1.15,7a 2140 14.81 100000 Mafioso Practical Joke
2010-01-30 Mp 6 Nice and a Star v Starchip Entrprise - How Nice Tony Wallin Lars Hagert 1.15,1 1640 6.87 100000 Prince L. Sweet Line
2010-01-23 Å 5 I'm Alone Face h Revenue - Nuclear Dust Veijo Heiskanen Svante Båth 1.16,2a 2140 2.33 100000 M.T.Devil Practical Joke
2010-01-16 B 4 Bachelores Dream s Credit Winner - Testebo Lady Sören Eriksson Thomas Lönn 1.15,7a 2140 8.29 100000 Ladies Man Bambi's Comet
2010-01-09 Kr 3 Quantum Winner v Credit Winner - Bargain Away Stefan Söderkvist Jan Hellstedt 1.14,9a 1640 4.96 100000 Livi Champagne Kung Bravur
2010-01-02 Ax 2 Ravello v Revenue - La Parete Tommy Karlstedt Kari Lähdekorpi 1.17,0 2140 14.33 100000 Bouquet Lady Ottens Vigo
2009-12-19 Å 1 Katjing v From Above - Call It a Dream Björn Goop Stig H Johansson 1.15,1 2640 4.12 100000 Vagabond Hornline Pajazzo
2009-12-11 B 6 Persos Seaman v Running Sea - Persos Sandra Örjan Kihlström Kari Lähdekorpi 1.15,1a 2140 2.55 100000 Regine d'Inverne Brianson
2009-12-03 G 5 Midnight Ås v Dream Vacation - Carmita Ås Kaj Widell Stig H Johansson 1.16,3a 2640 5.72 100000 Rolls Royce Marshal Hackstable
2009-11-28 J 4 Viking Briljant v Giant Chill - Ida Briljant Torbjörn Jansson Kent P Gustavsson 1.14,3a 2140 2.98 100000 Persos Seaman Vagabond Hornline
2009-11-25 S 3 Tarpoon Bris h Fast Photo - Fina Brick Johan Wiman Magnus Östervall 1.14,8a 2640 11.48 100000 Caddie Comet Rolls Royce
2009-11-21 Kr 2 Robin K. h Korean - Stormont Easyrider Lutfi Kolgjini Lutfi Kolgjini 1.12,3a 1640 1.50 100000 Staro Capricorn Staro Blackstone
2009-11-09 U 1 Regine d'Inverne s Super Arnie - Toormore Robert Bergh Robert Bergh 1.14,2a 2140 4.45 100000 Electrum Borderline
2009-10-31 J 6 Trade East v Trade Balance - Easter Ås Erik Adielsson Hans Adielsson 1.14,5a 2640 1.65 100000 Ridgehead Cahore Utah Hornline
2009-10-24 Ro 5 Focus Ås h Prego Nilema - Broken Promise Ulf Ohlsson Petri Salmela 1.15,3a 2140 18.03 100000 Express Amok Herr Martinique
2009-10-19 Mp 4 Rambo Lambo v Enjoy Lavec - High Performance Erik Adielsson Stig H Johansson 1.16,1 2640 3.66 100000 Tjacke Gold Handsome Face
2009-10-17 Å 3 Vinnalt Herkule h Love You - Salmone Kim Jorma Kontio Dick Robertsson 1.13,2a 1640 6.55 100000 Cloria Victis Blue Rock
2009-10-09 Ös 2 Sundbo Lava h Enjoy Lavec - Updike Broline Bo Eklöf Stig Jarle Röste 1.15,2a 2140 2.63 100000 Klöver Knekt Lucky Gold
2009-09-25 B 1 Highland Queen s Fast Photo - Colette Drew Lars Lindberg Peter Smeds 1.14,5a 2140 22.23 100000 Ecco Flax Glory Southwind
2009-09-19 Å 7 Giddson v Gidde Palema - Nina Beauty Stefan Söderkvist Alf Engerby 1.12,5a 1640 4.89 100000 Queen of Rock Splendido Star
2009-09-12 6 Persos Seaman v Running Sea - Persos Sandra Björn Goop Kari Lähdekorpi 1.14,4a 2640 9.24 100000 Toulouse Galax Trot
2009-09-09 S 5 Vector du Ling v Banker Hall - Volita du Ling Björn Goop Timo Nurmos 1.14,4a 2140 1.75 100000 Splendido Star Altai
2009-08-29 B 4 Derby Star s Gentle Star - Mrs Karwowska Örjan Kihlström Roger Walmann 1.15,0a 2140 3.95 100000 Itching Lill Arvid
2009-08-22 Mp 3 Toulouse h Turbo Thrust - Zu de Gazeau Åke Svanstedt Åke Svanstedt 1.14,3a 2140 3.39 100000 Garlic Broline Splendido Star
2009-08-15 F 2 I'm A Billion Face s Viking Kronos - Jan's Hot To Trot Johnny Takter Lutfi Kolgjini 1.11,7a 1640 11.42 100000 Lady's Photo Derby Star
2009-07-31 Vi 1 Mulliga Ullis s In Love With You - Alissa Erik Adielsson Kari Lähdekorpi 1.14,2a 2140 4.89 100000 Airborn Tooma Garlic Broline
2009-07-25 H 6 Spex Brodde v Alf Palema - Silk Stockings Erik Adielsson Stig H Johansson 1.13,8a 2140 7.41 100000 Bourbon Tooma Persos Goldie
2009-07-18 Ax 5 Fast Marke v Fast Photo - Isabell Queen Mikael J Andersson Mikael Selin 1.16,1a 2640 3.97 100000 Don Cascade Quality Control
2009-07-15 Vg 4 Giddson v Gidde Palema - Nina Beauty Stefan Söderkvist Alf Engerby 1.11,7a 1640 2.16 100000 Youpie Fram
2009-07-11 År 3 Trim h Daguet Rapide - In Shape Björn Goop Olle Goop 1.15,2a 2140 4.06 100000 Elin's Pride Eva Bulwark
2009-07-08 Åm 2 Ecco Flax h Daguet Rapide - Havana J.P. Jim Frick Jim Frick 1.15,9a 1680 2.74 100000 Lamborghini S.T. Danny Roc
2009-06-21 Kr 1 Wood Laday h Credit Winner - Star's Princess Åke Svanstedt Åke Svanstedt 1.12,7a 1640 2.56 100000 Timothy Boko Fool's Gold
2009-06-13 Bo 4 Speed Demon Love v General November - Foolish Princess Ulf Ohlsson Petri Salmela 1.12,7a 1640 3.40 100000 Baron G.L Focus Ås
2009-06-11 L 3 Sogå Benito h Coktail Jet - Act Evann Peter Untersteiner Peter Untersteiner 1.13,9a 2140 5.49 100000 Lamborghini S.T. Verdi Boko
2009-06-06 Ös 2 Mellby Regent v Spotlite Lobell - Indian Love Call Johnny Takter Lutfi Kolgjini 1.15,6 2140 2.76 100000 Juan Carlos Yankee Brodde
2009-05-23 S 1 Start Brodde v Carmody Lobell - Sia Zoot Örjan Kihlström Kari Lähdekorpi 1.14,0a 2140 7.36 100000 Verdi Boko Jungle George
2009-05-16 D 6 Anthon Bris h Fast Photo - Mikkwa Bris Örjan Kihlström Timo Nurmos 1.14,3a 2140 4.72 100000 Power Nap Airborn Tooma
2009-05-14 Å 5 Voodoo Hornline v Victory Abroad - Maggie Bloom Åke Svanstedt Åke Svanstedt 1.13,0a 1640 7.26 100000 Balett Sund Staro Blackstone
2009-05-02 Ö 4 Chimall T.T. v Victory Abroad - Marcon Lady Fredrik Persson Fredrik Persson 1.13,2a 2100 3.18 100000 Soldier Thrust Airborn Tooma
2009-04-25 U 3 Manos General v General November - Olga Staro Per Linderoth Per Linderoth 1.15,5 2640 3.10 100000 Quest For Life Spokesman
2009-04-13 Hd 2 Chimall T.T. v Victory Abroad - Marcon Lady Fredrik Persson Fredrik Persson 1.13,8a 2144 1.52 100000 Manhattan Sassy Domino Eson
2009-04-11 Ro 1 Carmen Launcher s Gallant Baron - Alert Launcher Peter Untersteiner Peter Untersteiner 1.13,6 1640 8.81 100000 Västerbo Lescure Baron Flax
2009-03-28 J 4 Jack Z. h Zerberus - Vicky Simb Rickard Alderborg Rickard Alderborg 1.16,2 2640 25.28 100000 Leonas Yeti Power Nap
2009-03-22 Ö 3 Baron Flax v Juliano Star - Youcan'thurrylove Örjan Kihlström Mikael Selin 1.13,2a 1609 8.04 100000 Hook Broline Casander Boy
2009-03-21 B 2 Einar Celeber h Express Ride - Judy Tim Johnny Takter Kari Lähdekorpi 1.15,4 2140 1.96 100000 Bourbon Tooma Exceptional Kemp
2009-02-28 Å 1 Casander Boy v Juliano Star - Kristina Girl Johnny Takter Kari Lähdekorpi 1.15,4a 2140 5.57 100000 Jack Z. Fiona Southwind
2009-02-14 S 3 Einar Celeber h Express Ride - Judy Tim Björn Goop Kari Lähdekorpi 1.13,9a 1640 1.57 100000 Pandoro Le Voyou
2009-02-07 J 2 Revenue J:r h Revenue - Romantic Lutfi Kolgjini Lutfi Kolgjini 1.14,9a 2140 9.39 100000 Redford Tuna Casander Boy
2009-01-24 Hd 1 Bull Trap h Super Arnie - Natalie Queen Erik Adielsson Stig H Johansson 1.15,6 2144 2.51 100000 Revenue J:r Goldcrest
2009-01-17 Å 4 Deliberate Boy v Deliberate Speed - Alina Nibs Carl-Erik Lindblom Åke Lindblom 1.15,7 2640 17.77 100000 Krångel In April
2009-01-10 B 3 Martin L.Sisu v Fast Photo - Eclatante Örjan Kihlström Petri Salmela 1.14,0a 1640 2.63 100000 Latitud The Nobel Cape
2009-01-03 J 2 Temanyl v Coktail Jet - Stylish Victory Lutfi Kolgjini Lutfi Kolgjini 1.15,6 2140 7.47 100000 Oskar Palema Somvictor
2008-12-17 S 1 Boytoy v Comets Tail - Stina Tribut Jörgen Sjunnesson Robert Bergh 1.15,3a 2140 5.03 100000 Dontfencemein Roberto
2008-12-13 F 5 Bull Trap h Super Arnie - Natalie Queen Erik Adielsson Stig H Johansson 1.14,7a 2140 3.85 100000 Lamal Jubb Warlord Boko
2008-12-06 Hd 4 In April s Giant Chill - Jungfru Sund Jörgen Sjunnesson Ola Karlsson 1.15,6a 2144 34.06 100000 Speed Demon Love Ganador
2008-11-29 J 3 Victory Power v Muscles Yankee - Lady Zoot Erik Adielsson Stig H Johansson 1.14,0a 1640 5.15 100000 Roberto Vekas Ingo
2008-11-19 S 2 Super Mack Håleryd v Super Arnie - Falnos Bellona Björn Goop Olle Goop 1.16,4 2140 16.06 100000 Jumbo Mumbo Askö Toy
2008-11-15 Kr 1 He's a Gangster h Viking Kronos - Com Gretchen Jörgen Sjunnesson Lutfi Kolgjini 1.16,2a 2640 6.70 100000 M.T.Cherokee Nolan Streamline
2008-10-25 J 4 Cantab Hall D.E h Angus Hall - Golden Sunday Thomas Uhrberg Steen Juul 1.12,9a 1640 3.79 100000 Victor Bas Beastar
2008-10-18 H 3 T.M.Avenue v Pine Chip - Zooginnie Suit Ulf Ohlsson Svante Båth 1.15,0a 2140 1.77 100000 Victory Power Ganador
2008-10-15 S 2 Locatelli Bob v Dancer's Victory - D.D.De Vie Daniel Olsson Jonny Lehrberg 1.15,3 2640 18.83 100000 Frascati Pompier
2008-10-11 Å 1 Next Tee h Juliano Star - Lizzie Kemp Erik Berglöf Erik Berglöf 1.14,5a 2140 4.36 100000 Tranemo Raketen Sobel Alex
2008-09-17 S 8 Finish Flyer h Finish - Spinett G. Stefan Söderkvist Kari Lähdekorpi 1.14,6a 2140 8.39 100000 Arras T.C.B. Quartermaster
2008-09-13 Sk 7 Nightbreed v Peace On Earth - Tea for Two Åke Lindblom Åke Lindblom 1.14,1ag 2140 2.52 100000 Mutola Bob Rambo Hornline
2008-09-06 J 6 Finish Flyer h Finish - Spinett G. Stefan Persson Kari Lähdekorpi 1.12,9a 1640 22.81 100000 Staro America Storbjörnen
2008-08-27 S 5 Gidde T.H. h Gidde Palema - Ala Delicious Johnny Takter Kari Lähdekorpi 1.16,7 2640 2.39 100000 Call Me Manana Wiss New Hawkeye
2008-08-23 Mp 4 Carpaccio h Buvetier d'Aunou - Spinoni Bell Håkan Eriksson Håkan Eriksson 1.14,2 2140 7.52 100000 Hugg Lloyd Just by Myself
2008-08-16 Ro 3 Tom Raider v Staro Showbiz - Tamina N.R. Erik Adielsson Fredrik Persson 1.13,9a 2140 3.63 100000 Iceland Nightbreed
2008-08-06 S 2 Duplex h Gentle Star - Dupa Jorma Kontio Timo Nurmos 1.14,3a 2140 3.81 100000 Hamras Kavat Carpaccio
2008-08-02 1 Mutola Bob s Rite On Line - Brooke Cashflow Jorma Kontio Kari Vaaraniemi 1.12,6a 1640 1.42 100000 Lenard Arnie Road
2008-07-26 Bs 6 Lenard v Supergill - Melina Girl  Torbjörn Jansson Christer Nylander 1.13,6a 2140 30.69 100000 Trustworthy Ås Jeu de Mots
2008-07-19 Ax 5 Fire v Zoogin - World of Vision Björn Goop Dan Widegren 1.15,5a 2640 3.82 100000 Philip K. Yellowsky
2008-07-12 År 4 Lindus Key h Indus - Key to Me Björn Goop Olle Goop 1.12,9a 1640 4.79 100000 Conrads Garland True Q.
2008-07-09 Åm 3 Beauty Concrete s Running Sea - Chipping Away Glenn H Persson Åke Svanstedt 1.14,6a 2080 6.43 100000 Jay Jay Okocha Yellowsky
2008-07-02 L 2 B.B.S.Bigtrade v Trade Balance - B.B.S.Bignata Jorma Kontio Timo Nurmos 1.14,3a 2140 1.48 100000 True Q. Prince Scorpio
2008-06-22 Kr 1 Vulcan Sund v Pine Chip - Heaven Can Wait Åke Svanstedt Stefan Melander 1.13,5a 2140 4.88 100000 B.B.S.Bigtrade Fire
2008-06-14 Bo 4 Bonus Käll h Muscles Yankee - Leva Käll Erik Adielsson Stig H Johansson 1.13,4a 1640 2.00 100000 Blue Zorro Groucho
2008-06-04 S 3 Duplex h Gentle Star - Dupa Björn Goop Timo Nurmos 1.12,0a 1640 12.27 100000 Device Major Växus
2008-05-31 2 Longlegs h Scarlet Knight - Judy Lady Samuel Rehn Samuel Rehn 1.14,1ag 2140 3.89 100000 Good Vibration E. Euro Zon
2008-05-17 S 1 Jimas Kjoseph h Ride the Night - Vega Carre Jorma Kontio Manfred Baumann 1.15,8a 2640 9.07 100000 Blue Star Classic Victory Hill
2008-05-10 D 7 Hunted Man v Zoogin - Oden Bitz Staro Björn Goop Jörgen Westholm 1.15,0a 1640 2.67 100000 Balder Exclusive Barbar B.M.W.
2008-05-03 Ö 6 Turbo Tyson v Turbo Thrust - You Name Her Åke Svanstedt Åke Svanstedt 1.15,4a 2100 10.13 100000 Fast Tilly Västerbo Traveller
2008-04-28 Hd 5 Catch The Flax v Turbo Thrust - Lina Trotting Johnny Takter Kari Lähdekorpi 1.13,6a 2144 8.06 100000 Skip Diamanche Bolets Fabian
2008-04-26 U 4 Balder Exclusive v Trade Balance - Exklusiv Rozz Johnny Takter Kari Lähdekorpi 1.16,7 2640 3.74 100000 Barbar B.M.W. Mister Sigel
2008-04-16 S 3 Dude Kemp v Lindy Lane - Key to Love Jorma Kontio Timo Nurmos 1.14,4 2140 2.11 100000 Balder Exclusive Persos Gillis
2008-04-15 Ax 2 Elviria s S.J.'s Photo - Nouvelle Action Örjan Kihlström Christer Graaf 1.15,0a 2140 3.55 100000 Sky Launcher The Bad Rock
2008-04-12 G 1 Victor Bris v Turbo Thrust - Falkina Fighter Jim Frick Jim Frick 1.12,6a 1640 22.79 100000 Carmel Lady Joy McLin
2008-04-05 E 4 Carmel h Easy Lover - Samantha Avans Björn Goop Timo Nurmos 1.14,6a 2640 3.09 100000 Saviola Hunted Man
2008-03-29 J 3 Jamiro v Smasher - Zooma Torbjörn Jansson Christer S A Karlsson 1.15,6 2140 4.94 100000 Jula Mr Broline Manhattan
2008-03-19 S 2 Leading Lantern h Smok'n Lantern - Belle Amber Per Lennartsson Per Lennartsson 1.13,1a 1640 4.94 100000 Jula Mr Broline Orso
2008-03-01 Å 1 Premier League v Barbeque - Super Diva Björn Goop Olle Goop 1.14,0a 1640 5.53 100000 Lass Inspiration Janitor
2008-02-23 S 4 Livi Barcelona v Yankee Mustang - Miss Sunwind Thomas Johansson Thomas Johansson 1.15,3 2140 3.21 100000 Hey Mr Millionaire Casanova Chip
2008-02-16 Ax 3 Quarcio du Chene h Capriccio - Indira du Chene Björn Goop Olle Goop 1.14,3a 2140 1.54 100000 Brian Key Ghastly Face
2008-02-06 S 2 Golden Tilly h Super Arnie - Icora Tilly Björn Goop Glen Norman 1.16,6 2640 2.68 100000 Blue Star Classic Best Defence
2008-01-26 B 1 New Photo v S.J.'s Photo - Nouveau Sund Sören Eriksson Thomas Lönn 1.15,2a 1640 4.48 100000 Västerbo World Keep In
2008-01-19 Å 5 Turbo Later v Alf Palema - Hallo Later Åke Svanstedt Jan O Jacobsson 1.14,8 2140 12.21 100000 Livi Barcelona Incognito
2008-01-12 J 4 J.T.Mulligan v Gentle Star - Jazza Käll Åke Svanstedt Joakim Wallin 1.16,8 2640 4.23 100000 Gordonia Dag Incognito
2008-01-02 S 3 Madame Dust s Buvetier d'Aunou - Nuclear Dust Torbjörn Jansson Robert Bergh 1.16,8 2640 6.89 100000 Livi Barcelona Squirtle Countach
2007-12-29 G 2 You See Dusty v Earthquake - You See Daisy Stefan Söderkvist Mikael Selin 1.14,5a 1640 5.32 100000 Hästen Dude Kemp
2007-12-22 J 1   Extreme Farming v   Extreme Dream - Mickolina Farming   Pasi Aikio   Peter Karlsson   1.15,1a 2140 2.29   100000     Brian Key   Confidence Ås