Dubbelcupen 2022
Dubbelcupen 2021 Finaler
Meeting 4
Datum Bana För   Vinnare   Kön   Härstammning   Kusk   Tränare   Tid   Dist   1:a pris   Tvåa   Trea
2022-00-00   F                                        
  10                    
    9                                        
  8                    
    7                                        
  6                    
    5                                        
  4                    
    3                                        
  2                    
    1                                        
Meeting 3 p p p p p p
Datum Bana För   Vinnare   Kön   Härstammning   Kusk   Tränare   Tid   Dist   1:a pris   Tvåa   Trea
2022-07-16 År F                                        
2022-07-01 År 10                    
2022-06-24 H 9                                        
2022-06-10 Bs 8                    
2022-06-06 L 7                                        
2022-05-27 H 6                    
2022-05-24 D 5   Monster Brage Bo   v   Lome Brage - Björe Lena   Oskar Kylin Blom   Oskar Kylin Blom   1.25,3a   1640   50 000   Knutrappa   Gottjärry
2022-05-13 U 4 Wolt h Moe Odin - Tangen Sara Jan-Olov Persson Jan-Olov Persson 1.26,0g 2660 50 000 Grude Tilla Tangens Lilja
2022-05-05 Ös 3   Sundbo Rymling   v   Järvsöfaks - Vestpol Emma   Robert Skoglund   Robert Skoglund   1.25,1   1640   50 000   Odexa   Nordvinn
2022-04-24 År 2 Rolf Martin v Moe Odin - Fröen Pila Adrian Solberg Akselsen Lars Martin Löve 1.25,3 2160 50 000 Kaptein Kuling Buska Blyg
2022-04-20 B 1   Tangen Ternar   h   Särpefanten - Slogum Il   Öystein Tjomsland   Öystein Tjomsland   1.26,5ag   2140   50 000   Yxbacka Lyrik   Moshus Prinsen
Meeting 2 p p p p p p
Datum Bana För   Vinnare   Kön   Härstammning   Kusk   Tränare   Tid   Dist   1:a pris   Tvåa   Trea
2022-05-21 G F   Ulvsåsen   h   Åsajerven - Ulvsås Anna   Per Linderoth   Anders Wallin   1.24,7   2140   200 000   Lysjö Kasper   Sylv Odin
2022-05-02 F 11   Alm Randers   h   Hellin Faxen - Storm Perla   Olav Mikkelborg   Olav Mikkelborg   1.24,3a   1640   50 000   Valle Grid   Harkar
2022-04-29 Ro 10 Wolt h Moe Odin - Tangen Sara Ulf Ohlsson Jan-Olov Persson 1.26,2 2660 50 000 Lysjö Kasper Sylv Odin
2022-04-26 Bs 9   Kalmar   h   Bork Odin - Bokli Mai   Henrik Svensson   Henrik Svensson   1.23,7a   2140   50 000   Oppgårdsdrängen   Kajsas Ture
2022-04-21 U 8 Sundbo Rymling v Järvsöfaks - Vestpol Emma Robert Skoglund Robert Skoglund 1.24,5 1640 50 000 Järvsö Elling Nordvinn
2022-04-18 H 7   Lome Perla   s   Bork Odin - Lomevilja   Åsbjörn Tengsareid   Jenny Thygesen   1.26,9   2180   50 000   Ronja N.N.   Klack Tekla
2022-04-08 Ös 6 Ulvsåsen h Åsajerven - Ulvsås Anna Per Linderoth Anders Wallin 1.26,3 2160 50 000 Kaksi Il Jerven
2022-03-29 Bo 5   Norrlands Scott   h   Tangen Scott - Lill Asta   Mats E Djuse   Lars-Åke Ericsson   1.26,6   2160   50 000   Guli Storm   Källsjöviking
2022-03-24 G 4 Läckra Lisa s Bork Odin - Läckra Lucy Robert Wilhelmsson Robert Wilhelmsson 1.26,7 2160 50 000 Skeie Lotta Tangens Lilja
2022-03-11 Bs 3   Ängsbrage   v   Bork Odin - Alm Sana   Jan Ove Olsen   Jan Ove Olsen   1.24,0a   1640   50 000   S.K.'s Ariel   Åstas Gotthard
2022-03-02 B 2 Grisle Odin G.L. h Moe Odin - Tangen Mari Magnus A Djuse Öystein Tjomsland 1.22,5a 1640 50 000 Bellfaks Philip Ess
2022-02-25 Ro 1   Alm Nagano   v   Moe Odin - Alm tara   Rikard N Skoglund   Knut Alm   1.24,8   1660   50 000   S.K.'s Ariel   Kaptein Kuling
Meeting 1 a a a a a a
Datum Bana För   Vinnare   Kön   Härstammning   Kusk   Tränare   Tid   Dist   1:a pris   Tvåa   Trea
2022-04-17 Ro F   L.Q.Widde   v   B.W.Modde - Qvadrina   Jörgen Westholm   Jörgen Westholm   1.24,7   2140   200 000   Rönningsgutten   Norrlands Scott
2022-03-20 Ro 10 Mjölner Spik h Spikeld - Horgen Laila Ole-Christian Kjenner Anders H Onshuus 1.24,6a 1640 50 000 Norrlands Scott Månremus
2022-03-18 Ös 9   Månsaga   s   Månprinsen A.M. - Järvsömaud   Magnus A Djuse   Jennifer Eriksson   1.28,0a   2140   50 000   S.K.'s Nordstjerne   Bato Tösen
2022-03-13 U 8 Inställt (Bana)   Ingen uppgift Ingen uppgift Ingen uppgift volt 2140 50 000 Ingen uppgift Ingen uppgift
2022-02-27 Bs 7   Rönningsgutten   v   Qvadrigo - Karlängs Elda   Tomas Pettersson   Niclas Torstemo   1.26,0   2140   50 000   Buska Blyg   Sjö Stjerna
2022-02-20 Bo 6 Rappodina s Tekno Odin - Rappfaksa Mika Forss Iida Lantto 1.29,2 2680 50 000 Ivarsviking Philip
2022-02-09 B 5   Höstbo Wille   v   Tekno Odin - Höstbo Sandra   Jimmy Jonsson   Öystein Tjomsland   1.28,6a   2140   50 000   Perso   Månsaga
2022-02-07 F 4 L.Q.Widde v B.W.Modde - Qvadrina Jörgen Westholm Jörgen Westholm 1.27,9 2140 50 000 M.H.Herkules Ulvenelden
2022-02-06 G 3   Sundbo Komet   v   Sundbo Kravall - Vaerstina   Robert Skoglund   Robert Skoglund   1.28,3   2180   50 000   Läckra Lisa   Minna C.G.
2022-01-28 Ro 2 Sör Tinder v Idenors Tindex - Sör Åska Rose-Marie Söderlund Rose-Marie Söderlund 1.28,1g 2160 50 000 Guli Vitus Mino Tabac
2022-01-16 Ös 1   B.W.Bille   h   Dotterud Teddy - B.W.Erstin   Mats E Djuse   Jan-Olov Persson   1.26,4a   1640   50 000   Bara Snygg   Maggnetta
Tävlingarna ställdes in 13 Mars p.g.a. banan var otjänlig