Europa lopp

                           (Group Race Calender 2021)   

    Klass I  Klass II  Brons  Silver  Guld
2021 *=Ingen data (kommande lopp 2022)

Säsongen 2020 - Omsättning STL - STL Omgångar

    OBS! Det kan förekomma lite störningar på sidan från 7 mars 2021 då jag nyligen bytt Web Editor. Ett program för att göra hemsidan är utbytt till ett nyare.
Större lopp i Europa 2021 - Derby vinnare (Europa) - European Trotting Master 2021 - Tour Europeen du Trotteur Francais -
GNT Paris-Turf - Trophée Vert - Prix d'Amerique kval - Solvalla program 25/9 - 26/9
 
    Klar körda lopp  Januari - Februari - Mars - April - Maj - Juni - Juli - Aug - Sept - Okt - Nov - Dec  
       
       
  December

Till topp

 
2021-12-07 Axevalla Silverstoet 2021 - Tvååringslopp Ston  
2021-12-07 Vincennes Prix Philia  
2021-12-07 Milano Gran Premio Coppa Di Milano  
2021-12-08 Jägersro Breeders' Crown - Tvååringar  
2021-12-08 Vincennes Prix de Villers Cotterets  
2021-12-08 Vincennes Prix de Cresserons  
2021-12-08 Vincennes Prix les Mathes La Palmyre  
2021-12-08 Napoli Palio Nazionale dei Proprietari  
2021-12-08 Napoli Gran Premio Varenne (Gran Premio Mipaaft Allevamento), Maschi Gr I
2021-12-08 Napoli Gran Premio Ilaria Jet (Gran Premio Mipaaft Allevamento), Femmine Gr I
2021-12-08 Napoli Gran Premio Royal Mares Del Trotto Gr I
2021-12-08 Napoli Campionato Femminile Dei 4 Anni, Femmine Gr III
2021-12-09 Bergsåker E3 Bonus - Stolopp  
2021-12-09 Vincennes Prix Jean Boillereau  
2021-12-09 Vincennes Prix de Chinon  
2021-12-09 Vincennes Prix d'Honfleur (Monté)  
2021-12-09 Vincennes Prix de Murat  
2021-12-11 Åby STL (Klass I, Klass II, Brons, Silver)  
2021-12-11 Åby Legolas Minne - STL Gulddivisionen, Försök 3 i meeting 8  
2021-12-11 Åby STL Diamantstoet, Försök 4 i meeting 8  
2021-12-11 Åby Youanas stolopp - STL Diamantstoet, Försök 5 i meeting 8  
2021-12-11 Forus Adolf Idsöes Minnelop  
2021-12-11 Forus Järlöpet  
2021-12-11 Vincennes Prix Urgent (Monté) Gr III
2021-12-11 Vincennes Prix Narquois Gr III
2021-12-11 Vincennes Prix Octave Douesnel (Sulky World Cup) Gr II
2021-12-11 Vincennes Prix Albert Rayon Gr III
2021-12-11 Vincennes Prix d'Hautefort  
 

Till topp

 
    Klar körda lopp  Feb - Mars - Apr - Maj - Jun - Jul - Aug - Sept - Ok - Nov - Dec  
2021-01-01 Vincennes Prix d'Angouleme  
2021-01-01 Vincennes Prix du Croise Laroche  
2021-01-01 Vincennes Prix de Chambly  
2021-01-01 Vincennes Prix de Condé  
2021-01-01 Vincennes Prix de Châtellerault  
2021-01-01 Vincennes Prix de Tournon  
2021-01-02 Kalmar STL (Klass I, Klass II, Brons, Silver)  
2021-01-02 Kalmar STL Gulddivisionen, Försök 2 i meeting 1 (Final Solvalla 6 februari)  
2021-01-02 Kalmar STL Diamantstoet, Försök 3 i Meeting 1 (Final Solvalla 6 februari)  
2021-01-02 Kalmar STL Diamantstoet, Försök 4 i meeting 1 (Final Solvalla 6 februari)  
2021-01-02 Vermo Talvimalja - Kavioliiga GP  
2021-01-02 Vincennes Prix Yvonnick Bodin (Gr III) Monté
2021-01-02 Vincennes Prix de Bar-le-Duc  
2021-01-02 Vincennes Prix de Damville  
2021-01-02 Vincennes Prix de Tence  
2021-01-02 Vincennes Prix des Eglantiers  
2021-01-02 Vincennes Prix de Lens Monté
2021-01-03 Vincennes Grand Prix de Bourgogne Gr II
2021-01-03 Vincennes Prix de Nozay  
2021-01-03 Vincennes Prix de Limours  
2021-01-03 Vincennes Prix de Maisons Alfort  
2021-01-03 Vincennes Prix de Jussac  
2021-01-03 Vincennes Prix de Louvigné-du-Désert  
2021-01-03 Vincennes Prix de Meulan  
2021-01-04 Vincennes Prix de Sainte Marie du Mont  
2021-01-04 Vincennes Prix de Limeil  
2021-01-04 Vincennes Prix de Nort Sur Erdre Monté
2021-01-04 Vincennes Prix de Pithiviers  
2021-01-05 Vincennes Prix de Poitiers  
2021-01-05 Vincennes Prix de Charleville  
2021-01-05 Vincennes Prix de Pavilly Monté
2021-01-06 Solvalla Zoogins lopp  
2021-01-06 Bologna Gran Premio Della Vittoria Gr III
2021-01-07 Vincennes Prix Hersilie  
2021-01-07 Vincennes Prix de Coucy-le-Chateau  
2021-01-07 Vincennes Prix du Mesle Monté
2021-01-07 Vincennes Prix de Montpellier  
2021-01-07 Vincennes Prix d'Epinal  
2021-01-07 Vincennes Prix Pierre Raffre - Prix de Cordemais  
2021-01-08 Cagnes-Sur-Mer Prix Ourasi  
2021-01-08 Waikato (NZ) Cambridge Trotters Flying Stakes  
2021-01-09 Bergsåker STL (Klass I, Klass II, Brons, Silver)  
2021-01-09 Bergsåker Zoogins lopp - STL Gulddivisionen försök 3 i meeting 1 (Final Solvalla 6 februari)  
2021-01-09 Bergsåker STL Diamantstoet, Försök 5 i meeting 1 (Final Solvalla 6 februari)  
2021-01-09 Bergsåker Kvisslebruns lopp - STL Kallblodsdivisionen, Försök 1 (Final Östersund 12 juni)  
2021-01-09 Jarlsberg V75  
2021-01-09 Lahti Kavioliiga Grand Prix, kbl  
2021-01-09 Vincennes Prix Emile Riotteau (Gr II) Monté
2021-01-09 Vincennes Prix de Breteuil  
2021-01-09 Vincennes Prix de Vic Sur Cere  
2021-01-09 Vincennes Prix de Sully Monté
2021-01-09 Vincennes Prix de Lignières  
2021-01-09 Vincennes Prix de Vic-Fezensac  
2020-01-09 Lahti Kavioliiga Grand Prix, kbl  
2021-01-09 Bendigo (AU) Aldebaran Park Maori Mile  
2021-01-10 Vincennes Prix de Tonnac Villeneuve Gr II
2021-01-10 Vincennes Prix de Lille  
2021-01-10 Vincennes Prix du Calvados (Gr II) Monté
2021-01-10 Vincennes Prix d'Etrepagny  
2021-01-10 Vincennes Prix de Salon de Provence  
2021-01-10 Siracusa Gran Premio Nastro d'Oro Gr III
2021-01-11 Vincennes Prix de l'Aveyron  
2021-01-11 Vincennes Prix Christelle Zimmer - Prix de Sucy Monté
2021-01-11 Vincennes Prix de Croissanville  
2021-01-12 Eskilstuna E3 Bonus  
2021-01-12 Vincennes Prix du Limousin  
2021-01-12 Vincennes Prix de Poligny  
2021-01-12 Vincennes Prix de Ribeauville  
2021-01-12 Vincennes Prix de Vic-Bigorre  
2021-01-13 Solvalla Fiona Sans lopp - Stolopp  
2021-01-13 Toulouse Prix de Marmanhac *
2021-01-14 Cagnes-Sur-Mer Prix de la Cote d'Azur Gr III
2021-01-14 Cagnes-Sur-Mer Prix de Cagnes-Sur-Mer  
2021-01-15 Vincennes Prix de Mauriac  
2021-01-15 Vincennes Prix de Ranes  
2021-01-15 Vincennes Prix d'Evian  
2021-01-15 Vincennes Prix Ramsès  
2021-01-16 Jägersro STL (Klass I, Klass II, Brons, Silver)  
2021-01-16 Jägersro Arvid Stjernswärds Minne 2021 - STL Gulddivisionen, Försök 4 i meeting 1 (Final Solvalla 6 februari)  
2021-01-16 Jägersro STL Diamantstoet, Försök 6 i meeting 1 (Final Solvalla 6 februari)  
2021-01-16 Jägersro STL Diamantstoet, Försök 7 i meeting 1 (Final Solvalla 6 februari)  
2021-01-16 Jägersro Januaristayern *
2021-01-16 Forus V75  
2021-01-16 Forus Tollef Fjermestads Minneslopp  
2020-01-16 Tampere,Teivo Kavioliiga Grand Prix  
2021-01-16 Vincennes Prix Gelinotte Gr II
2021-01-16 Vincennes Prix du Forez Gr III
2021-01-16 Vincennes Prix de Croix Gr II
2021-01-16 Vincennes Prix de Villedieu Monté
2021-01-16 Vincennes Prix de Francheville - la Barre  
2021-01-16 Shepparton (AU) The George Gath Gr III
2021-01-17 Vincennes Prix de Cherbourg (Européenne)* Monté*
2021-01-17 Vincennes Prix Maurice de Gheest Gr II
2021-01-17 Vincennes Prix de Toulouse  
2021-01-17 Vincennes Prix de Riberac Gr III
2021-01-17 Vincennes Grand Prix de Belgique Gr II
2021-01-17 Vincennes Prix du Jura  
2021-01-17 Vincennes Prix Djerid (Gr III) Monté
2021-01-17 Vincennes Prix de Biarritz  
2021-01-17 Milano Gran Premio Ettore E Mario Barbetta Gr III
2021-01-18 Färjestad DubbelCupen - försök 1 meeting 1.
2021-01-18 Vincennes Prix de Brionne  
2021-01-18 Vincennes Prix de Villereal - Prix De Yonkers Raceway  
2021-01-21 Vincennes Prix Jean-Pierre Reynaldo - Prix de Privas  
2021-01-21 Vincennes Prix de Douvres  
2021-01-21 Vincennes Prix d'Erbray  
2021-01-22 Vincennes Prix de Mauquenchy  
2021-01-23 Bollnäs STL (Klass I, Klass II, Brons, Silver)
2021-01-23 Bollnäs Bengt Ivarssons Minne - STL Gulddivisionen, Försök 5 i meeting 1 (Final Solvalla 6 februari)  
2021-01-23 Bollnäs STL Diamantstoet, Försök 8 i meeting 1 (Final Solvalla 6 februari)  
2021-01-23 Bollnäs Andungens Minne - STL Kallblodsdivisionen Försök 2 i meeting 1 (Final Östersund 12 juni)  
2021-01-23 Turku Kavioliiga Grand Prix, vbl  
2021-01-23 Bjerke V75-mester (Inställt p.g.a. Corona Pandemin)  
2021-01-23 Bjerke V75 (Inställt p.g.a. Corona Pandemin)  
2021-01-23 Vincennes Prix d'Agen  
2021-01-23 Vincennes Prix de Pardieu (Gr II) Monté
2021-01-23 Vincennes Prix de Brest Gr III
2021-01-23 Vincennes Prix de Bernay  
2021-01-23 Vincennes Prix de Granville  
2021-01-23 Vincennes Prix de Pornichet Monté
2021-01-23 Vincennes Prix de Maisons Laffitte  
2021-01-23 Ballarat (AU) E B Cochran Trotters Cup Gr III
2021-01-24 Gävle DubbelCupen - försök 2 meeting 1.  
2021-01-24 Vincennes Prix Roxane Griff Monté
2021-01-24 Vincennes Prix Bellino II - Prix de Valence Gr III
2021-01-24 Vincennes Prix du Lion d'Angers  
2021-01-24 Vincennes Prix de Cornulier (Gr I) Monté
2021-01-24 Vincennes Prix Michel Marcel Gougeon - Prix de Dinan Gr III
2021-01-24 Vincennes Prix de Mirande  
2021-01-24 Vincennes Prix Camille de Wazieres Monté
2021-01-24 Vincennes Prix d'Espalion  
2021-01-24 Vincennes Prix de la Ferte Mace  
2021-01-25 Vincennes Prix de Pont Audemer  
2021-01-25 Vincennes Prix d'Evran* (Européenne) Monté*
2021-01-26 Vincennes Prix de Cavaillon  
2021-01-26 Vincennes Prix de Pontault Combault  
2021-01-27 Cagnes-Sur-Mer Prix Une de Mai  
2021-01-28 Vincennes Prix de la Semaine Internationale  
2021-01-28 Vincennes Prix de Yonkers Raceway  
2021-01-28 Vincennes Prix de Gelsenkirchen  
2021-01-28 Vincennes Prix de Wolvega  
2021-01-30 Eskilstuna STL (Klass I, Klass II, Brons, Silver)  
2021-01-30 Eskilstuna Mälarpriset - STL Gulddivisionen, Försök 1 i meeting 2 (Final Solvalla 27 mars)  
2021-01-30 Eskilstuna STL Diamantstoet, Försök 1 i meeting 2 (Final Solvalla 27 mars)  
2021-01-30 Eskilstuna STL Ungdomslopp - STL Diamantstoet, Försök 2 i meeting 2 (Final Solvalla 27 mars)  
2021-01-30 Vermo Kavioliiga Grand Prix, kbl  
2020-01-30 Leangen Troll Jahns Areslop (Inställt p.g.a. Corona Pandemin)  
2021-01-30 Leangen V75 (Inställt p.g.a. Corona Pandemin)  
2021-01-30 Vincennes Prix Jag de Bellouet (Course Européenne)  Monté*
2021-01-30 Vincennes Prix Varenne - Prix de Montpellier  
2021-01-30 Vincennes Prix de Chalons en Champagne  
2021-01-30 Vincennes Prix du Luxembourg Gr III
2021-01-30 Vincennes Prix Moni Maker  
2021-01-30 Vincennes Prix Ready Cash  
2021-01-30 Vincennes Prix de Chateaubriant  
2021-01-30 Vincennes Prix Offshore Dream  
2021-01-30 Aversa Gran Premio Andreani Gr III
2021-01-30 Aversa Gran Premio Andreani, filly Gr III
2021-01-30 Tabcorp (AU) V L Dullard Trotters Cup Gr I
2021-01-31 Umåker DubbelCupen - försök 3 - meeting 1  
2021-01-31 Vincennes Prix de Meadowlands  
2021-01-31 Vincennes Prix Pro Patria* *
2021-01-31 Vincennes Prix Camille Blaisot (Gr II) Monté
2021-01-31 Vincennes Prix Jacques Andrieu (Gr II) Monté
2021-01-31 Vincennes Prix Charles Tiercelin Gr II
2021-01-31 Vincennes Prix d'Amerique (European Trotting Masters Series 2021) Gr I
2021-01-31 Vincennes Prix Bold Eagle Gr II
2021-01-31 Vincennes Prix Jean Rene Gougeon Gr III
2021-01-31 Vincennes Prix Helen Johansson Gr III
2021-01-31 Vincennes Prix Leopold Verroken Gr III
2021-01-31 Vincennes Prix Tidalium Pelo Monté
2021-01-31 Firenze Gran Premio Ponte Vecchio Gr III
  Februari

Till topp

 
2021-02-01 Vincennes Prix de Rethel  
2021-02-01 Vincennes Prix d'Issoire  
2021-02-01 Vincennes Prix de Vittel  
2021-02-02 Vincennes Prix de Laval  
2021-02-02 Vincennes Prix Andre-Louis Dreux  
2021-02-02 Vincennes Prix Jeanet Andre de la Vaissiere  
2021-02-02 Cagnes-Sur-Mer Grand Prix de Vincennes Gr III
2021-02-04 Vincennes Prix de Langeais  
2021-02-04 Vincennes Prix de Dozulé (Gr III) Monté
2021-02-04 Vincennes Prix de Barfleur  
2021-02-04 Vincennes Prix de Chambery  
2021-02-05 Cagnes-Sur-Mer Prix Kazire de Guez Monté
2021-02-05 Cagnes-Sur-Mer Prix Eckmuhl Vro  (Européenne)  
2021-02-05 Tabcorp Park Melton (AU) What The Hill Great Southern Star (Trotting Masters) Gr I
2021-02-06 Solvalla STL Klass II, Final  
2021-02-06 Solvalla STL Klass I, Final  
2021-02-06 Solvalla STL Bronsdivisionen, Final  
2021-02-06 Solvalla STL Silverdivisionen, Final  
2021-02-06 Solvalla Bulwarks lopp - STL Gulddivisionen, Final  
2021-02-06 Solvalla STL Diamantstoet, Final  
2021-02-06 Solvalla STL Stoeliten, Försök 1  
2021-02-06 Solvalla Margaretas Tidiga Unghästserie  
2021-02-06 Oulu Kavioliiga Grand Prix, vbl  
2021-02-06 Sörlandet Travpark V75  
2021-02-06 Tabcorp Park Melton (AU) Hunter Cup (Pace) Gr I
2021-02-06 Vincennes Prix des Charentes  
2021-02-06 Vinceenes Prix Paul Viel Gr II
2021-02-06 Vincennes Prix de la Gironde  
2021-02-06 Vincennes Prix d'Avignon Gr III
2021-02-06 Vincennes Prix Roquepine Gr II
2021-02-07 Romme DubbelCupen försök 4, meeting 1  
2021-02-07 Vincennes Prix de Gournay-en-Bray  
2021-02-07 Vincennes Prix de la Marne Gr III
2021-02-07 Vincennes Prix Ovide Moulinet Gr II
2021-02-07 Vincennes Prix de Rouen Gr III
2021-02-07 Vincennes Prix de L'Ile-de-France (Gr I) Monté
2021-02-07 Vincennes Prix de Champtoce  
2021-02-07 Vincennes Prix Indienne (Gr III) Monté
2021-02-08 Boden DubbelCupen försök 5, meeting 1 - fördel ston  
2021-02-08 Vincennes Prix de la Chartre sur le Loir  
2021-02-08 Vincennes Prix du Bouscat  
2021-02-08 Vincennes Prix de Macon  
2021-02-08 Vincennes Prix des Rouges Terres (Européenne)  
2021-02-09 Cagnes-Sur-Mer Prix Jules Roucayrol  
2021-02-10 Vincennes Prix de L'Ille-et-Vilaine  
2021-02-10 Vincennes Prix de Juvigny  
2021-02-10 Vincennes Prix de Bourg-en-Bresse  
2021-02-10 Vincennes Prix de Paimboeuf Monté
2021-02-10 Vincennes Prix d'Ambert  
2021-02-11 Vincennes Prix Guy Lux Et Leon Zitrone - Prix de la Nievre  
2021-02-11 Vincennes Prix Jacques Orliaguet  
2021-02-11 Vincennes Prix Jean Le Gonidec Gr II
2021-02-11 Vincennes Prix Gerard Brami - Prix de Louviers Monté
2021-02-11 Vincennes Prix Maurice et Jerome Bernardet - Prix d'Anet  *
2021-02-12 Toulouse Prix Jean Dumouch  
2021-02-13 Åby V75 Champions  
2021-02-13 Åby V75 Ungdomschampion - STL Ungdomslopp  
2021-02-13 Åby STL Kallblodsdivisionen, Försök 3 i meeting 1 (Final Östersund 12 juni)  
2021-02-13 Forus V75 OBS! Tävlingsdagen flyttas ifrån Bergen till Forus  
2021-02-13 Bergen Martin Austevolls Äreslopp (Inställt p.g.a. Corona pandemin  
2021-02-13 Pori Kavioliiga Grand Prix, vbl  
2021-02-13 Pori Kavioliiga Grand Prix, kbl  
2021-02-13 Vincennes Prix de Monsegur  
2021-02-13 Vincennes Prix de Rambouillet Monté
2021-02-13 Vincennes Prix de Munich  
2021-02-13 Vincennes Prix de Lisieux Monté
2021-02-13 Vincennes Prix de Verneuil  
2021-02-13 Vincennes Prix Ephrem Houel Gr II
2021-02-14 Bollnäs DubbelCupen, försök 6, meeting 1  
2021-02-14 Vincennes Prix de Josselin  
2021-02-14 Vincennes Prix Michel Potiez  
2021-02-14 Vincennes Prix Salam Monté
2021-02-14 Vincennes Grand Prix de France (European Trotting Masters Series 2021) Gr I
2021-02-14 Vincennes Prix de Chambord (Prix Gras Savoye Willis Towers Watson)  
2021-02-14 Vincennes Prix des Vosges  
2021-02-14 Vincennes Prix des Centaures (Gr I)  Monté
2021-02-14 Vincennes Prix de Dieppe  
2021-02-15 Vincennes Prix de Senlis  
2021-02-15 Vincennes Prix de Blain-Bouvron-le-Gavre  
2021-02-15 Vincennes Prix d'Oloron  
2021-02-15 Vincennes Prix de Juan les Pins  
2021-02-16 Vincennes Prix de Chateau-Gontier  
2021-02-16 Vincennes Prix de Bercy  
2021-02-16 Kuurne (Belgique) Prix Grote Winterprijs - Grand Prix d'Hiver 2021  
2021-02-17 Solvalla Grains lopp - Treåringslopp (Ingår i Kriterieserien 2021)  
2021-02-17 Bergsåker Sleipner Cup, försök 1 - Fyraåringslopp  
2021-02-17 Bergsåker DubbelCupen, försök 1, meeting 2 - Fördel Ston  
2021-02-17 Bergsåker Gösta Bergengrens Minne  
2021-02-18 Vincennes Prix de Chateaurenard  
2021-02-18 Vincennes Prix de Nevers Gr III
2021-02-18 Vincennes Prix de Cahors  
2021-02-19 Cagnes-Sur-Mer Prix Jean Boillereau (Européenne)  
2021-02-20 Mantorp STL (Klass I, Klass II, Brons, Silver)  
2021-02-20 Mantorp Oasis Bi:s lopp - STL Gulddivisionen, Försök 2 i Meeting 2 (Final Solvalla 27 mars)  
2021-02-20 Mantorp STL Diamantstoet, Försök 3 i Meeting 2 (Final Solvalla 27 mars)  
2021-02-20 Mantorp STL Diamantstoet, Försök 4 i Meeting 2 (Final Solvalla 27 mars)  
2021-02-20 Bjerke Lars Laumbs Äreslopp  
2021-02-20 Bjerke Johan Widdings Minnelopp  
2021-02-20 Bjerke Sigvart Petersens Minneslopp  
2021-02-20 Bjerke V75  
2021-02-21 Vincennes Prix de la Gacilly  
2021-02-21 Vincennes Prix d'Orthez Gr III
2021-02-21 Vincennes Prix du Pontavice de Heussey (Gr III) Monté
2021-02-21 Vincennes Prix d'Arras  
2021-02-21 Vincennes Prix Comte Pierre de Montesson - Criterium des Jeunes Gr I
2021-02-21 Vincennes Prix du Finistere  
2021-02-21 Milano Gran Premio Mario Locatelli Gr III
2021-02-22 Vincennes Prix de Bracieux  
2021-02-22 Vincennes Prix Patrick Mottier Monté
2021-02-23 Solvalla E3 Bonus - Treåringslopp - Stolopp  
2021-02-23 Vincennes Prix du Chesnay  
2021-02-23 Vincennes Prix d'Avenches (Gr III) Monté
2021-02-23 Vincennes Prix de Fontainebleau  
2021-02-24 Solvalla Solvalla Hästägarförenings Vårvintervandringspris  
2021-02-24 Toulouse Prix de Grosbois (Européenne)  
2021-02-25 Vincennes Prix de Plestin-les-Grèves  
2021-02-25 Vincennes Prix du Cantal  
2021-02-25 Vincennes Prix de Guise  
2021-02-26 Cagnes-Sur-Mer Prix Pierre Desire Allaire - Prix de Joinville le Pont Gr III
2021-02-26 Cagnes-Sur-Mer Prix de Bordeaux*  (Course Européenne) *
2021-02-26 Vincennes Prix de Saint Pierre la Cour  
2021-02-26 Vincennes Prix Gallus II  
2021-02-26 Vincennes Prix de Lauzun  
2021-02-26 Vincennes Prix de Vire-Normandie Monté
2021-02-27 Romme STL (Klass I, Klass II, Brons, Silver)  
2021-02-27 Romme American Trot - STL Gulddivisionen, Försök 3 i Meeting 2 (Final Solvalla 27 mars)  
2021-02-27 Romme STL Diamantstoet, Försök 5 i meeting 2 (Final Solvalla 27 mars)  
2021-02-27 Romme STL-Kallblodsdivisionen, Försök 4 i meeting 1 (Final Östersund 12 juni) - Fördel ston  
2021-02-27 Teivo Kavioliiga Grand Prix, vbl (Final)  
2021-02-27 Teivo Kavioliiga Grand Prix, kbl (Final)  
2021-02-27 Castelluccio Saranno Famosi - maschi Gr III
2021-02-27 Castelluccio Saranno Famosi - filly Gr III
2021-02-27 Bjerke V75 (OBS! Tävlingarna flyttad ifrån Jarlsberg till Bjerke)  
2021-02-27 Tabcorp Park Melton (AU) Australian Trotting Grand Prix Gr I
2021-02-28 Vincennes Prix Paul Bastard (Gr II) Monté
2021-02-28 Vincennes Prix Vivier de Montfort Monté
2021-02-28 Vincennes Grand Prix de Paris (European Trotting Masters Series 2021) Gr I
2021-02-28 Vincennes Prix Jacques Moreau (Prix Gras Savoye Willis Towers Watson)  
2021-02-28 Vincennes Prix de Monflanquin  
2021-02-28 Vincennes Prix de la Mayenne Gr III
2021-02-28 Vincennes Prix de Château-Salins  
2021-02-28 Firenze Gran Premio Firenze - maschi Gr II
2021-02-28 Firenze Gran Premio Firenze, filly Gr II
  Mars

Till topp

 
2021-03-02 Bergsåker E3 Bonus - Treåringslopp  
2021-03-02 Cagnes-Sur-Mer Prix de Tourves* (Européenne) Monté*
2021-03-03 Solvalla Golden Weddings lopp - Stolopp  
2021-03-03 Vincennes Prix de Sedan (Européenne)  
2021-03-03 Vincennes Prix de Lure  
2021-03-03 Vincennes Prix d'Aigueperse  
2021-03-03 Vincennes Prix d'Alencon (Européenne) Monté
2021-03-03 Vincennes Prix d'Epinay  
2021-03-03 Vincennes Prix de Monpazier  
2021-03-04 Östersund DubbelCupen, Försök 7 i Meeting 1  
2021-03-04 Vincennes Prix Emile Allix Courboy (Européenne)  
2021-03-04 Vincennes Prix Holly du Locton (Gr III) Monté
2021-03-04 Vincennes Prix Vindex Gr III
2021-03-04 Vincennes Prix Edouard Marcillac (Gr III) Monté
2021-03-04 Vincennes Prix de Maurepas (Européenne)  
2021-03-04 Vincennes Prix des Andelys (Européenne) Monté
2021-03-04 Vincennes Prix de Tignes* (Européenne)  *
2021-03-04 Vincennes Prix de Luneville  
2021-03-05 Bollnäs Sleipner Cup, försök 2 - fyraåringslopp - fördel ston  
2021-03-05 Bollnäs Sleipner Bollnäs månadstäcke - DubbelCupen, försök 2, meeting 2 - Fördel Ston  
2021-03-05 Cagnes-Sur-Mer Prix Roger Ledoyen (Européenne)  
2021-03-05 Cagnes-Sur-Mer Prix d'Helsinki (Européenne)  
2021-03-05 Cagnes-Sur-Mer Prix de Salernes  
2021-03-06 Åby STL (Klass I, Klass II, Brons, Silver)  
2021-03-06 Åby Algot Scotts Minne - STL Gulddivisionen, Försök 4 i meeting 2 (Final Solvalla 27 mars)  
2021-03-06 Åby STL Diamantstoet, Försök 6 i meeting 2 (Final Solvalla 27 mars)  
2021-03-06 Åby STL Diamantstoet, Försök 7 i meeting 2 (Final Solvalla 27 mars)  
2021-03-06 Joensuu Kavioliiga Grand Prix & Sanomalehti Karjalainen-ajo  
2021-03-06 Vincennes Prix de Guer-Coëtquidan  
2021-03-06 Vincennes Prix Louis le Bourg (Gr II) Monté
2021-03-06 Vincennes Prix de Montsoreau  
2021-03-06 Vincennes Prix du Plateau de Gravelle Gr III
2021-03-06 Vincennes Prix Henri Desmontils (Gr III) Monté
2021-03-06 Vincennes Prix de Selection Gr I
2021-03-06 Vincennes Prix de Marennes  
2021-03-06 Vincennes Prix de Lorient  
2021-03-06 Vincennes Prix de Larre (Européenne)  *
2021-03-07 Umåker Sleipner Cup, försök 3 - Fyraåringslopp  
2021-03-07 Umåker DubbelCupen, försök 1, meeting 3 - Spårtrappa  
2021-03-07 Milano Gran Premio Encat Gr III
2021-03-10 Bergsåker DubbelCupen försök 8, meeting 1  
2021-03-10 Solvalla Pamir Broddes lopp - Ingående i Kriterieserien 2021  
2021-03-10 Reims Grand National du Trot Course Nationale - 1ère Etape  
2021-03-12 Enghien Prix de Noirmoutier  
2021-03-12 Enghien Prix de Mimizan (Européenne)  Monté
2021-03-12 Enghien Prix de Sanary-Sur-Mer (Prix de la Gacilly) *
2021-03-12 Enghien Prix Quick Williams (Européenne)  
2021-03-12 Mauquenchy Prix de la Société des Courses de Bihorel (Européenne) *
2021-03-13 Axevalla STL (Klass I, Klass II, Brons, Silver)  
2021-03-13 Axevalla STL Gulddivisionen, Försök 5 i Meeting 2 (Final Solvalla 27 mars)  
2021-03-13 Axevalla STL Ungdomslopp - STL Diamantstoet, Försök 8 i Meeting 2 (Final Solvalla 27 mars)  
2021-03-13 Axevalla STL Diamantstoet, Försök 9 i Meeting 2 (Final Solvalla 27 mars)  
2021-03-13 Biri V75  
2021-03-13 Le Croisé-Laroche Grand Prix Charles Desrousseaux  
2021-03-13 Vermo Espoon Palkinto  
2021-03-13 Vermo Graceful Swamp Memorial  
2021-03-14 Cagnes-Sur-Mer Prix de Florence  
2021-03-14 Cagnes-Sur-Mer Prix de Milan (Européenne) *
2021-03-14 Cagnes-Sur-Mer Grand Critérium de Vitesse de la Côte d'Azur Gr I
2021-03-14 Cagnes-Sur-Mer Prix de Rome - Tor di Valle  
2021-03-14 Cagnes-Sur-Mer Prix de Cabourg  
2021-03-14 Cagnes-Sur-Mer Prix de Syracuse  
2021-03-16 Gävle Sleipner Cup, försök 4 - Fyraåringslopp  
2021-03-16 Gävle DubbelCupen försök 9, meeting 1  
2021-03-16 Tampere, Teivo GLi Grand Prix - Försök (5 st)  
2021-03-16 Enghien Prix de Nanterre (Européenne) *
2021-03-16 Enghien Prix de Tournemire *
2021-03-17 Solvalla Nuncios lopp  
2021-03-17 Cagnes-Sur-Mer Prix de Saint-Malo (Européenne) *
2021-03-17 Cagnes-Sur-Mer Prix de Sienne  
2021-03-17 Cagnes-Sur-Mer Prix de Vichy  
2021-03-17 Laval Grand Prix du Conseil General de la Mayenne (GRAND PRIX DU CONSEIL DEPARTEMENTAL DE L)  
2021-03-18 Caen Prix de Cauvicourt  
2021-03-18 Caen Prix de Canapville  
2021-03-19 Romme Sleipner Cup, försök 5 - Fyraåringslopp Ston  
2021-03-19 Romme DubbelCupen försök 10, meeting 1 - Fördel ston  
2021-03-19 Enghien Prix de Gagny  
2021-03-19 Enghien Prix de Pierrefitte-Sur-Seine (Européenne)  
2021-03-19 Enghien Prix de Pierrefort  
2021-03-19 Enghien Prix de Preuilly  
2021-03-20 Mantorp STL (Klass I, Klass II, Brons, Silver)  
2021-03-20 Mantorp STL Gulddivisionen, Försök 2 i meeting 3 (Final Solvalla 29 maj)  
2021-03-20 Mantorp STL Diamantstoet, Försök 2 i meeting 3 (Final Solvalla 29 maj)  
2021-03-20 Momarken Östfoldpokalen - Kallblodsdivisionen Försök 5 i meeting 1  
2021-03-20 Momarken Steinlagers Äreslopp, Gulddivisionen, Försök 1 i meeting 3 (Final Solvalla 29 maj)  
2021-03-20 Momarken Diamantstoet, Försök 1 i meeting 3  
2021-03-20 Momarken STL Klass I, Försök 1 i meeting 3.  
2021-03-20 Momarken STL Klass II, Försök 1 i meeting 3.  
2021-03-20 Momarken STL Brons, Försök 1 i meeting 3.  
2021-03-20 Kouvola Kavioliiga, vbl  
2021-03-20 Kouvola Valkeala-ajo & Kavioliiga, kbl  
2021-03-20 Trieste Gran Premio Giorgio Jegher Gr III
2021-03-21 Firenze Gran Premio Etruria Gr III
2021-03-21 Firenze Gran Premio Etruria, filly Gr III
2021-03-22 Färjestad DubbelCupen, försök 4, meeting 2  
2021-03-23 Enghien Prix Bernard Simonard (Monté)  
2021-03-24 Solvalla Nils Lagerströms Pokal - Spelarnas Pokal  
2021-03-24 Solvalla Active Bowlers lopp - Ingående i Kriterieserien 2021  
2021-03-24 Bergsåker DubbelCupen, försök 5, meeting 2  
2021-03-24 Lisieux Grand Prix de la Société des Courses Lisieux  
2021-03-26 Vincennes Prix Ali Hawas (Monté) Gr II
2021-03-26 Vincennes Prix Maia  
2021-03-26 Vincennes Prix Felicien Gauvreau (Monté) Gr II
2021-03-27 Solvalla STL Klass II, Final (meeting 2)  
2021-03-27 Solvalla STL Klass I, Final (meeting 2)  
2021-03-27 Solvalla STL Bronsdivisionen, Final (meeting 2)  
2021-03-27 Solvalla STL Silverdivisionen, Final (meeting 2)  
2021-03-27 Solvalla C Th Ericssons Memorial - STL Gulddivisionen, Final (meeting 2)  
2021-03-27 Solvalla STL Diamantstoet, Final (meeting 2)  
2021-03-27 Solvalla Pixies lopp - STL Stoeliten, Försök 2 (Final Solvalla 27 november)  
2021-03-27 Solvalla Margaretas Tidiga Unghästserie - Treåringslopp Ston  
2021-03-27 Solvalla Margaretas Tidiga Unghästserie - Treåringslopp Hingstar/Valacker  
2021-03-27 Solvalla Margaretas Tidiga Unghästserie - Fyraåringslopp Ston  
2021-03-27 Solvalla Margaretas Tidiga Unghästserie - Fyraåringslopp Hingstar/Valacker  
2021-03-27 Tampere, Teivo GLi Grand Prix -finaali  
2021-03-27 Tampere, Teivo Kavioliiga, vbl  
2021-03-27 Tampere, Teivo Mauri Tuurnan ajo, kbl *
2021-03-27 Vincennes Prix Louis Forcinal (Monté) Gr II
2021-03-27 Vincennes Prix Jean Cabrol  
2021-03-27 Vincennes Prix de Gueugnon  
2021-03-27 Vincennes Prix du Bois de Vincennes Gr III
2021-03-27 Vincennes Prix de Beaumesnil  
2021-03-27 Vincennes Prix de Meaux  
2021-03-27 Vincennes Prix Robert Auvray Gr II
2021-03-27 Vincennes Prix de Chatillon  
2021-03-28 Östersund Sleipner Cup, Försök 6 - Fyraåringslopp  
2021-03-28 Östersund DubbelCupen, Försök 6 i Meeting 2  
2021-03-29 Bollnäs DubbelCupen, försök 7, meeting 2 - Fördel Ston  
2021-03-30 Bergsåker Norrlands Grand Prix, försök - Fyraåringslopp (Final Bergsåker 22 juli)  
2021-03-30 Enghien Prix du Pont d'iena (Européenne) *
2021-03-30 Enghien Prix Du Pont Alexandre III *
2021-03-31 Marseille-Borely Grand National du Trot Course Nationale - 2ère Etape  
  April

Till topp

 
2021-04-01 Gävle Sören Erikssons lopp  
2021-04-01 Gävle Påskstayern  *
2021-04-01 Gävle Påskharen  *
2021-04-01 Gävle Lars Axelssons lopp  
2021-04-01 Gävle Påskägget - Stolopp  
2021-04-01 Gävle STL Kallblodsdivisionen, Försök 6 i meeting 1 (Final Östersund 12 juni)  
2021-04-02 Färjestad Lars "Tvåan" Nilssons Minneslopp - Ungdomslopp 30 år  
2021-04-02 Färjestad Copiads Silverpokal - Fyraåringslopp  
2021-04-02 Färjestad STL Diamantstoet, Försök 3 i meeting 3 (Final Solvalla 29 maj)  
2021-04-02 Färjestad Folke Hjalmarssons Minneslopp - Femåringslopp för ston  
2021-04-02 Färjestad Hertigen av Värmland, Prins Carl Philips Jubileumspokal - Femåringslopp  
2021-04-02 Färjestad Th Egnells Memorial - STL Kallblodsdivisionen, Försök 7 i Meeting 1 (Final Östersund 12 juni)  
2021-04-02 Färjestad Häxjakten - Kallblodsmonté  
2021-04-02 Färjestad Långfredagsstayern  
2021-04-02 Eskilstuna E3 Bonus - Stolopp  
2021-04-02 Eskilstuna Påskbomben - Fyraåringslopp  
2021-04-02 Eskilstuna Påskparaden* - Stayerlopp  *
2021-04-02 Vincennes Prix Eos* (Européenne)  *
2021-04-02 Vincennes Prix Lucia*  
2021-04-02 Vincennes Prix Amalthea  
2021-04-02 Vincennes Prix Aemila*  *
2021-04-03 Halmstad Yngve Larssons Memorial  
2021-04-03 Dannero Storsjötravet Skogs Minneslopp*  *
2021-04-03 Forus V75 (Tävlingarna flyttad ifrån Klosterskogen till Forus)  
2021-04-03 Kaustinen, Nikula Kavioliiga, vbl  
2021-04-03 Kaustinen, Nikula Kavioliiga, kbl - Pelimanni-ajo  
2021-04-04 Romme STL (Klass I, Klass II, Brons, Silver)  
2021-04-04 Romme Rommeheatet - STL Gulddivisionen, Försök 3 i meeting 3 (Final Gävle 22 maj)  
2021-04-04 Romme STL Ungdomslopp - STL Diamantstoet, Försök 4 i meeting 3 (Final Solvalla 29 maj) - Spårtrappa  
2021-04-04 Romme DubbelCupen, Final i Meeting 1 - STL Kallblodsdivisionen, Försök 8 i Meeting 1 (Final Östersund 12 juni)  
2021-04-04 Avignon Trophee Vert - 1ère Etape  
2021-04-04 Torino Gran Premio Costa Azzurra Gr I
2021-04-05 Hamburg-Bahrenfeld Schwarzer Steward Rennen  
2021-04-06 Axevalla Första Testet StoChampionatet 2021  
2021-04-07 Angers Grand Prix Angers Loire Métropole Gr III
2021-04-07 Solvalla Dartster F:s lopp (Elittestet)  
2021-04-07 Vermo Kolmevuotispokaali / Erkki Rajakosken Memorial  
2021-04-08 Örebro Breeders' Crown Treåriga ston  
2021-04-08 Örebro Breeders' Crown Treåriga H/V  
2021-04-08 Örebro Breeders' Crown Fyraåriga Ston  
2021-04-08 Örebro Breeders' Crown Fyraåriga H/V  
2021-04-09 Boden DubbelCupen, Försök 1 i Meeting 3 - Fördel Ston  
2021-04-09 Vincennes Prix Cephens  
2021-04-09 Vincennes Prix Appolania  
2021-04-09 NZ Metro Inkwise NZ Trotting Derby Gr I
2021-04-09 NZ Metro Fred Shaw Memorial NZ Trotting Champs Gr I
2021-04-10 Jägersro STL (Klass I, Klass II, Brons, Silver)  
2021-04-10 Jägersro L.C. Peterson-Broddas Minne 2021 - Paralympiatravet deltävling 1  
2021-04-10 Jägersro STL Diamantstoet, Försök 5 i meeting 3 (Final Solvalla 29 maj)  
2021-04-10 Jägersro Michelsens Bil - Derby Trial 2021  
2021-04-10 Jägersro Paralympiamontén* *
2021-04-10 Leangen V75  
2021-04-10 Lahti, Jokimaa Kavioliiga, vbl  
2021-04-10 Lahti, Jokimaa Suur-Hollolan Best Lady  
2021-04-10 Lahti, Jokimaa Suomen Cup Final, kbl  
2021-04-10 Vincennes Prix de Saintes Gr III
2021-04-10 Vincennes Prix du Treport  
2021-04-10 Vincennes Prix Theophile Lallouet (Monté) Gr II
2021-04-10 Vincennes Prix d'Aubusson  
2021-04-10 Vincennes Prix du Gers (Européenne)  
2021-04-10 Vincennes Prix de la Dordogne (Européenne)  
2021-04-10 Vincennes Prix de Loudéac  
2021-04-10 Aversa Gran Premio Gaetano Stabile, Maschi Gr III
2021-04-10 Aversa Gran Premio Gaetano Stabile, Femmine Gr III
2021-04-11 Solvalla Avelsföreningens Jubileumspris  
2021-04-11 Torino Gran Premio Citta di Torino, Maschi Gr II
2021-04-11 Torino Gran Premio Citta di Torino, Femmine Gr II
2021-04-13 Vincennes Prix Dorophea  
2021-04-14 Åby Pokaltestet - Euro Classic Trot - Fyraåringslopp* *
2021-04-14 Solvalla Vårfavoriten Ston - Treåringslopp Ston (Ingående i Kriterieserien 2021)  
2021-04-14 Solvalla Vårfavoriten - Treåringslopp (Ingående i Kriterieserien 2021)  
2021-04-14 Lyon (A La Soie) Grand National du Trot Course Nationale - 3ère Etape  
2021-04-15 Gävle DubbelCupen, försök 8, meeting 2 - Fördel Ston  
2021-04-15 Gävle Sleipner Cup, försök 7 - Fyraåringslopp  
2021-04-15 Gävle E3 Bonus - Treåringslopp - Stolopp  
2021-04-15 Gävle Fyraåringslopp - Norrlands Grand Prix, Försök  
2021-04-16 Romme DubbelCupen, försök 9, meeting 2  
2021-04-16 Romme E3 Bonus - Treåringslopp  
2021-04-16 Vincennes Prix Ariel  
2021-04-16 Vincennes Prix Algenib  
2021-04-16 Vincennes Prix Eukrate  
2021-04-16 Vincennes Prix Hemine (Montè) Gr II
2021-04-17 Bergsåker STL (Klass I, Klass II, Brons, Silver)  
2021-04-17 Bergsåker Assar Engbloms lopp - Paralympiatravet, deltävling 2  
2021-04-17 Bergsåker STL Diamantstoet, Försök 6 i meeting 3  
2021-04-17 Bergsåker Norrlands Elitserie, försök - Treåringslopp  
2021-04-17 Bergsåker STL Kallblodsdivisionen, försök 9  
2021-04-17 Vincennes Prix de Langres (Montè)  
2021-04-17 Vincennes Prix Jean Riaud - Prix Jamin Gr III
2021-04-17 Vincennes Prix de la Lorraine  
2021-04-17 Vincennes Prix de Chateau-Gaillard  
2021-04-17 Vincennes Prix Henri Levesque Gr II
2021-04-17 Vincennes Prix Beaumanoir (Monté)  
2021-04-17 Sörlandet Brisas Äreslöp  
2021-04-17 Sörlandet Miss Arabellas Äreslöp  
2021-04-17 Seinäjoki Seinäjoki Race  
2021-04-17 Seinäjoki Etain Royal Stayer  
2021-04-17 Seinäjoki Kavioliiga, kbl  
2021-04-18 Årjäng Sleipner Cup, försök 8 - fyraåringslopp - fördel ston  
2021-04-18 Årjäng DubbelCupen, Försök 2, Meeting 3 - Fördel ston  
2021-04-18 Odense Travligan finaler  
2021-04-18 Tours Trophee Vert - 2ère Etape  
2021-04-18 Modena Gran Premio Renzo Orlandi Gr III
2021-04-20 Vincennes Prix Henrietta  
2021-04-20 Vincennes Prix Cornelia (Gr III) Monté
2021-04-20 Vincennes Prix Phaeo* *
2021-04-21 Solvalla The Onions lopp - Elittest  
2021-04-22 Bollnäs Sleipner Cup, försök 9 - fyraåringslopp - ston  
2021-04-22 Bollnäs DubbelCupen, Försök 3, Meeting 3- Fördel ston  
2021-04-23 Åby Uttagningslopp Konung Gustaf V:s Pokal  
2021-04-23 Åby Uttagningslopp Drottning Silvias Pokal  
2021-04-23 Åby Euro Classic Trot - Next Year - Treåringslopp  
2021-04-23 Napoli Road To Gianni Campili (freccia D'Europa)  
2021-04-23 Vincennes Prix Neptuna  
2021-04-23 Vincennes Prix Asterope  
2021-04-23 Vincennes Prix Aletheia  
2021-04-23 Vincennes Prix Martha  
2021-04-23 Auckland (NZ) H R Fisken & Sons Anzac Cup Gr I
2021-04-24 Halmstad STL (Klass I, Klass II, Brons, Silver)  
2021-04-24 Halmstad Paralympiatravet, deltävling 3  
2021-04-24 Halmstad STL Ungdomslopp - STL Diamantstoet, Försök 7 i meeting 3 (Final Solvalla 29 maj)  
2021-04-24 Halmstad STL Diamantstoet, Försök 8 i meeting 3 (Final Solvalla 29 maj)  
2021-04-24 Sörlandet V75  
2021-04-24 Sörlandet H.M. Kongens Pokallöp  
2021-04-24 Pori Kultaloimi & Kavioliiga, vbl  
2021-04-24 Pori Kultaloimi & Kavioliiga, kbl  
2021-04-24 Pori Satakunta Senior  
2021-04-24 Enghien Prix Profane Monté
2021-04-24 Enghien Prix de l'Argonne  
2021-04-24 Enghien Prix de la Porte d'Auteuil  
2021-04-24 Enghien Prix de l'Atlantique Gr I
2021-04-24 Enghien Prix Gaston Brunet Gr II
2021-04-24 Enghien Prix de Lons-le-Saunier  
2021-04-24 Enghien Prix Gaston de Wazieres Gr II
2021-04-25 Solvalla Centaurs lopp  
2021-04-25 Modena Gran Premio Tito Giovanardi Gr I
2021-04-26 Färjestad E3 Bonus - Treåringslopp  
2021-04-26 Färjestad Hästägarpokalen* *
2021-04-27 Bergsåker E3 Bonus  
2021-04-27 Vincennes Prix Masina Gr II
2021-04-27 Vincennes Prix Havnia* (Course A) Monté
2021-04-27 Vincennes Prix Paul Karle Gr II
2021-04-28 Solvalla Breeders Course 3 years old 2021 - First final  
2021-04-28 Åby Euro Classic Trot - Next Year - Treåringslopp  
2021-04-28 Vermo Helsinki-ajo  
2021-04-28 Vermo Arvid Åvallin TammaDerby, Försök  
2021-04-28 Vermo Derbyn Kevätsuosikki  (Vårfavoriten)  
2021-04-28 Vermo Breeders Course, Försök 3-åriga  
2021-04-28 Maure-de-Bretagne Grand National du Trot Course Nationale - 4ère Etape  
2021-04-29 Gävle Vägen till Speedrace Solvalla 30 maj - Supersprint varmblod  
2021-04-29 Gävle Vägen till Speedrace Solvalla 28 maj - Supersprint kallblod  
2021-04-30 Vincennes Prix Maginus  
2021-04-30 Vincennes Prix Huberta  
2021-04-30 Vincennes Prix Antigone (Monté) Gr III
2021-04-30 Vincennes Prix Sirone*  
2021-04-30 Auckland / NZ Canam Rowe Cup Gr I
2021-04-30 Auckland / NZ Northern Trotting Derby Gr I
  Maj

Till topp

 
2021-05-01 Örebro STL (Klass I, Klass II, Brons, Silver)  
2021-05-01 Örebro STL Håkan "Lillis" Olssons lopp - Paralympiatravet deltävling 4 - Sista Chansen  
2021-05-01 Örebro Orebro Intn'l  
2021-05-01 Örebro Enoch Karlssons Minne - STL Stoeliten, Försök 4 i meeting 1  
2021-05-01 Örebro STL Diamantstoet, Försök 9 i meeting 3  
2021-05-01 Forssa, Pilvenmäki Kavioliiga, vbl  
2021-05-01 Forssa, Pilvenmäki Pilvenmäki Special, Final  
2021-05-01 Forssa, Pilvenmäki Kavioliiga, kbl  
2021-05-02 Skive Pay Dirts Mindeløb 2021  
2021-05-02 Skive Frosty Hanovers Mindeløb 2021  
2021-05-02 Skive Lord Valentines Mindeløb 2021  
2021-05-02 Agnano (Napoli) Gran Premio Regione Campania, Maschi Gr II
2021-05-02 Agnano (Napoli) Gran Premio Regione Campania, Femmine Gr II
2021-05-02 Rambouillet Trophee Vert - 3ère Etape  
2021-05-02 Argentan Criterium de Vitesse de Basse Normandie Gr II
2021-05-03 Östersund DubbelCupen, Försök 4 i Meeting 3 - Fördel Ston  
2021-05-03 Östersund Norrlands Grand Prix, Försök - Fyraåringslopp  
2021-05-03 Vichy Prix De La Chaise Dieu* (Européenne) *
2021-05-03 Son Pardo Gran Premi Federacio Balear De Trot  
2021-05-04 Vincennes Prix Rene Palyart (Monté) Gr III
2021-05-05 Solvalla Margaretas Tidiga Unghästserie - Treåringslopp Ston  
2021-05-05 Solvalla Margaretas Tidiga Unghästserie - Treåringslopp Hingstar/Valacker  
2021-05-05 Solvalla Margaretas Tidiga Unghästserie - Fyraåringslopp Ston  
2021-05-05 Solvalla Margaretas Tidiga Unghästserie - Fyraåriga Hingstar/Valacker  
2021-05-05 Bergsåker Sleipner Cup, försök 10 - Fyraåringslopp  
2021-05-05 Enghien Prix de Millau  
2021-05-05 Enghien Prix du Pont Charles de Gaulle  
2021-05-06 Boden DubbelCupen, Försök 5 i Meeting 3  
2021-05-06 Bordeaux Grand Prix Dynavena Maisagri Gr III
2021-05-07 Rättvik DubbelCupen, försök 10, meeting 2  
2021-05-07 Vincennes Prix Bettina  
2021-05-07 Wolvega Breeders Course 3 years old 2021 - First final  
2021-05-08 Åby STL (Klass I, Klass II, Brons, Silver)  
2021-05-08 Åby Paralympiatravet, Final (Gr. I Int) Gr I
2021-05-08 Åby Drottning Silvias Pokal (Grupp I, Int.) Gr I
2021-05-08 Åby Konung Gustaf V:s Pokal (Grupp I, Int.) Gr I
2021-05-08 Åby Lovely Godivas Minne - STL Stoeliten, Försök 5 i meeting 1  
2021-05-08 Åby Treåringseliten* *
2021-05-08 Åby Lyon Grand Prix 2021 - Femåringslopp H/V  
2021-05-08 Åby Paralympiamontén 2021  
2021-05-08 Åby Solos lopp  
2021-05-08 Vermo Seppeleajo  
2021-05-08 Vermo Arvid Åvallin TammaDerby, Försök  
2021-05-08 Agnano (Napoli) Gran Premio Freccia d’Europa Trofeo Campili Gr I
2021-05-09 Vermo Finlandia-Ajo Gr I
2021-05-09 Vermo Glenn Kosmos Memorial  
2021-05-09 Vermo Prix Finlandia Monté Monté
2021-05-09 Vermo STL Silverdivisionen  
2021-05-09 Vermo STL Bronsdivisionen  
2021-05-09 Vermo STL Klass I  
2021-05-09 Vermo Erkon Pokaali, kbl  
2021-05-09 Vincennes Prix Jean Gauvreau (Monté) Gr II
2021-05-09 Vincennes Prix du Vaucluse Gr III
2021-05-09 Vincennes Prix de Combree  
2021-05-09 Vincennes Prix du Rouergue  
2021-05-09 Vincennes Prix Albert Demarcq Gr II
2021-05-09 Vincennes Prix Kerjacques Gr II
2021-05-09 Vincennes Prix de Menton  
2021-05-09 Vincennes Prix de l'Aube Gr III
2021-05-11 Vincennes Prix de Faulquemont Gr III
2021-05-11 Vincennes Prix Fama Gr III
2021-05-12 Solvalla Scarlet Knights lopp  
2021-05-12 Solvalla Vägen till Elitloppet - Meadow Roads Lopp - Elittest  
2021-05-12 Solvalla Solvalla Hästägarförenings Montépokal 2021 (Direktplats till Montéeliten) - Börjes i Tingsryd  
2021-05-12 Toulouse Grand Critérium de Vitesse de Toulouse*  
2021-05-13 Bergsåker 100% Monté  
2021-05-13 Bergsåker Monté - Långa Loppet  
2021-05-13 Jägersro Uttagningslopp Breeders Course 3 years old 2021 First Final  
2021-05-14 Umåker Damklubbens Kalla Pris - DubbelCupen, Försök 6 i Meeting 3 - Fördel Ston  
2021-05-14 Umåker Umåkers Treåringselit - Norrlands Elitserie, Försök  
2021-05-14 Umåker Damklubbens Stora Fyraåringspris - Norrlands Grand Prix, Försök  
2021-05-14 Vincennes Prix Regulus  
2021-05-14 Vincennes Prix Diphda*  
2021-05-14 Vincennes Prix Leo  
2021-05-14 Milano Uttagningslopp Breeders Course 3 years old 2021 First Final  
2021-05-15 Umåker STL (Klass I, Klass II, Brons, Silver)  
2021-05-15 Umåker Guldbjörken - STL Gulddivisionen, Försök 9 i meeting 3  
2021-05-15 Umåker Berth Johanssons Memorial - Femåringslopp  
2021-05-15 Umåker Vårbjörken - STL Kallblodsdivisionen, Försök 10 i meeting 1  
2021-05-15 Umåker Vincennes Stolopp - STL Diamantstoet, Försök 10 i meeting 3 (Final Solvalla 29 maj) - Norrlands Elitserie, försök  
2021-05-15 Umåker Ariel T.Dreams Montélopp* *
2021-05-15 Jarlsberg V75  
2021-05-15 Jarlsberg Hans Petter Tholfsens Minnelöp  
2021-05-15 Jarlsberg DNT's 4års löp  
2021-05-15 Kuopio SHKL Cup Final (Biofarm) 3-åriga  
2021-05-15 Kuopio Kuopio Stakes  
2021-05-15 Kuopio Kavioliiga Grand Prix, vbl  
2021-05-15 Kuopio Venice-ajo*  
2021-05-15 Kuopio Kavioliiga Grand Prix, kbl  
2021-05-15 Vincennes Prix de Rennes*  
2021-05-15 Vincennes Prix du Gatinais Gr III
2021-05-15 Vincennes Prix de Viry Chatillon (Monté)  
2021-05-15 Vincennes Prix du Perreux Gr III
2021-05-15 Vincennes Prix Jean Gabin  
2021-05-15 Vincennes Prix Guillaume de Bellaigue (Monté) Gr III
2021-05-15 Vincennes Prix de Fecamp - Prix du Mans  
2021-05-15 Vincennes Prix de Dreux* (Européenne)  
2021-05-16 Charlottenlund Copenhagen Cup 2021 – Group II International  
2021-05-16 Charlottenlund Charlottenlund Open  
2021-05-16 Charlottenlund Stoeliten  
2021-05-16 Charlottenlund Treåringseliten  
2021-05-16 Charlottenlund Fyraåringseliten  
2021-05-16 Charlottenlund Femåringseliten  
2021-05-16 Charlottenlund Bronsdivisionen, försök 11 (STL-final Solvalla 30/5)  
2021-05-16 Charlottenlund Klass II, försök 10 (STL-final Solvalla 30/5)  
2021-05-16 Padova Gran Premio Citta'di Padova, Maschi Gr III
2021-05-16 Padova Gran Premio Citta'di Padova, Femmine Gr III
2021-05-16 Padova Gran Premio Padovanelle Gr III
2021-05-16 Vitre Trophee Vert - 4ère Etape  
2021-05-16 Son Pardo Gran Premi Nacional (Derby)  
2021-05-17 Halmstad Breeders' Crown Treåriga H/V  
2021-05-17 Halmstad Breeders' Crown Treåriga Ston  
2021-05-17 Halmstad Breeders' Crown Fyraåriga H/V  
2021-05-17 Halmstad Breeders' Crown Fyraåriga Ston  
2021-05-17 Vichy Prix de Saint Pourcain Sur Sioule* (Course Européenne)  
2021-05-18 Dannero Sleipner Cup, försök 11 - Fyraåringslopp - Fördel Ston  
2021-05-18 Dannero DubbelCupen, Försök 7 i Meeting 3  
2021-05-18 Vincennes Prix Lamberta (Course Européenne)  
2021-05-18 Vincennes Prix Murzim*  
2021-05-18 Vincennes Prix Burgundia*  
2021-05-18 Vincennes Prix Klytaemnestre (Monté)  
2021-05-19 Åby STL Klass II, Försök 1 i meeting 4  
2021-05-19 Åby Uttagningslopp Breeders Course 3 years old 2021 - First Final  
2021-05-19 Caen Prix des Ducs de Normandie Gr II
2021-05-19 Caen Prix du Calvados (Monté)  
2021-05-19 Caen Prix Henri Balliere (Monté) Gr II
2021-05-19 Caen Prix Georges Dreux  
2021-05-19 Caen Saint-Leger des Trotteurs (Monté) Gr I
2021-05-20 Örebro TeleBolagets Grand Prix - Fyraåringslopp  
2021-05-20 Örebro E3 Bonus - Treåringslopp  
2021-05-20 Bergsåker E3 Bonus - Treåringslopp - Ston  
2021-05-21 Kalmar E3 Bonus - Treåriga Ston  
2021-05-21 Vincennes Prix Cetus  
2021-05-21 Vincennes Prix Dejanira  
2021-05-21 Vincennes Prix Jacques de Saint Sauveur  
2021-05-22 Gävle STL (Klass I, Klass II, Brons, Silver)  
2021-05-22 Gävle Vägen till Elitloppet - H.K.H. Prins Daniels lopp - STL Gulddivisionen, Final (Meeting 3, Gr.II Int.)  
2021-05-22 Gävle Sven-Erik Landins lopp - STL Ungdomslopp - STL Diamantstoet, Försök 1 i meeting 4  
2021-05-22 Gävle Gunnar Wallbergs Minne - DubbelCupen, Final Meeting 2, STL Kallblodsdivisionen, Försök 11  
2021-05-22 Gävle Mofaksans Stolopp - Norrlands Elitserie, Försök  
2021-05-22 Gävle Treåringslopp - Norrlands Elitserie, Försök  
2021-05-22 Biri DNT's Hoppechampionatet  
2021-05-22 Oulu, Äimärautio Number One  
2021-05-23 Lindesberg Axel Pålmans minneslopp - DubbelCupen, Försök 8 i Meeting 3  
2021-05-23 Hamburg Pit Pan-Rennen  
2021-05-24 Årjäng DubbelCupen, Försök 9 i Meeting 3  
2021-05-25 Vincennes Prix Ozo Gr II
2021-05-25 Vincennes Prix Kalmia Gr II
2021-05-26 Jägersro STL Klass I, Försök 2 i meeting 4  
2021-05-26 Jägersro STL Diamantstoet, Försök 2 i meeting 4  
2021-05-26 Bergsåker Fyraåringslopp - Norrlands Grand Prix, försök  
2021-05-26 Vermo Derbyn TammaChampion  
2021-05-26 Le Croise-Laroche Grand National du Trot Course Nationale - 5ère Etape  
2021-05-28 Hagmyren Hovisloppet - Treåringslopp*  
2021-05-28 Hagmyren Roger N Olssons Minne - Femåringslopp  
2021-05-28 Hagmyren Lassas Lavins Minne*  
2021-05-28 Hagmyren Mack Clowns Minne  
2021-05-28 Solvalla Speedrace Kallblod - Inbjudningslopp - (nr 1-3 i heat A, nr 4-6 i heat B, nr 7-9 i heat C. Heatvinnarna möts i final)  
2021-05-28 Solvalla Agria - KG Holgerssons Minneslopp* - K500 (Ingående i Guldklockan 2021, försök 14)  
2021-05-28 Solvalla Lilla Harpers  
2021-05-28 Solvalla ASVT Trottex Auktionslopp - Treåringslopp Ston  
2021-05-28 Solvalla ASVT Trottex Auktionslopp - Treåringslopp Hingstar/Valacker  
2021-05-28 Vincennes Prix Sirrah  
2021-05-28 Vincennes Prix Mutus*  
2021-05-28 Vincennes Prix du Crepuscule Gr III
2021-05-28 Vincennes Prix Paul Leguerney Gr II
2021-05-28 Vincennes Prix Phaeton Gr II
2021-05-28 Vincennes Prix Constellation  
2021-05-28 Laval Grand Prix de Saint Ouen des Toits* (Européenne)  
2021-05-29 Solvalla STL Klass II, Final (Meeting 3)  
2021-05-29 Solvalla STL Klass I, Final (Meeting 3)  
2021-05-29 Solvalla STL Bronsdivisionen, Final (Meeting 3)  
2021-05-29 Solvalla STL Silverdivisionen, Final (Meeting 3)  
2021-05-29 Solvalla STL Diamantstoet, Final (Meeting 3)  
2021-05-29 Solvalla Lady Snärts lopp - STL Stoeliten, Försök 6  
2021-05-29 Solvalla Harper Hanovers lopp (GR I, Int.)  
2021-05-29 Solvalla Speedrace (nr 1-3 i heat A, nr 4-6 i heat B, nr 7-9 iheat C. Heatvinnarna möts i final)  
2021-05-29 Enghien Prix de l'Obelisque  
2021-05-29 Enghien Prix de la Place du Chatelet  
2021-05-29 Enghien Prix du Rhone  
2021-05-29 Enghien Prix d'Espelette  
2021-05-30 Solvalla Jim Fricks lopp - Elitkampen  
2021-05-30 Solvalla Rune Stolts lopp - Treåringseliten Ston  
2021-05-30 Solvalla Håkan Wallner Memorial - Treåringseliten - Breeders Course 3 years old 2020 First Final (Gr I Int)  
2021-05-30 Solvalla Delicious lopp - Fyraåringseliten Ston (Gr II Int)  
2021-05-30 Solvalla Tommy Hannés lopp - Fyraåringseliten (Gr II Int)  
2021-05-30 Solvalla Ungdomseliten (Ingående i Guldklockan 2021)  
2021-05-30 Solvalla Extrem Event - Elitsprintern  
2021-05-30 Solvalla Elitloppet - Grupp I, Int.  
2021-05-30 Solvalla Montéeliten  
2021-05-30 Agnano (Napoli) Gran Premio Citta'di Napoli Gr I
2021-05-30 Villeneuve-sur-Lot Trophee Vert - 5ère Etape  
2021-05-30 Magna Racino Großer Preis der Österreichischen Lotterien - AROC Austrian Championship  
2021-05-31 Färjestad E3 Bonus - Treåringslopp  
   Juni

Till topp

 
2021-06-01 Bjerke Veikle Balder Cup (Kval. 1 av 8)  
2021-06-01 Vincennes Prix Victor Cavey (Monté) Gr II
2021-06-01 Vincennes Prix Talitha (Ej komplett ännu)  
2021-06-02 Åmål DubbelCupen, Försök 1 i Meeting 4  
2021-06-02 Åmål STL Klass II, Försök 3 i Meeting 4  
2021-06-02 Åmål Ändå Något  
2021-06-02 Åmål Torsten Janssons Minne  
2021-06-02 Bologna Gran Premio Della Repubblica Gr III
2021-06-03 Örebro E3 Bonus  
2021-06-03 Seinäjoki Ilkka-Pohjalainen ajon, final*  
2021-06-03 Seinäjoki Ilkka-ajon finaali  
2021-06-04 Romme DubbelCupen, försök 2 i meeting 4  
2021-06-04 Romme Sleipner Cup 2021, Stofinal  
2021-06-04 Romme Sleipner Cup 2021, Final hingstar och valacker  
2021-06-04 Bergsåker Norrlands Elitserie, försök - Treåringslopp  
2021-06-04 Charlottenlnd Danskt Mästerskap  
2021-06-04 Vincennes Prix Kissa  
2021-06-04 Vincennes Prix de Clairefontaine  
2021-06-04 Vincennes Prix Pythia  
2021-06-04 Vincennes Prix Lavater (Monté) Gr II
2021-06-04 Vincennes Prix Marcel Perlbarg*  
2021-06-05 Mantorp STL (Klass I, Klass II, Brons, Silver)  
2021-06-05 Mantorp Östgötaloppet - STL Open, Försök 1  
2021-06-05 Mantorp Ina Scots Ära - Fyraåringslopp  
2021-06-05 Mantorp Arne R Erikssons lopp - STL Diamantstoet, Försök 3 i Meeting 4  
2021-06-05 Mantorp STL Diamantstoet, Försök 4 i Meeting 4  
2021-06-05 Bergen Kong Olavs Äreslopp  
2021-06-05 Bergen Martin Austevolls Äreslöp  
2021-06-05 Bergen Eldings Äreslöp  
2021-06-05 Bergen Ove Wassbergs Äreslöp / Ketil Hansens Minneslöp  
2021-06-05 Kajaani Kainuu ajo*, kbl  
2021-06-06 Axevalla Hertiginnan av Västergötland Kronprinsessan Victorias lopp  
2021-06-06 Axevalla Guldstoet - Treåringslopp Ston  
2021-06-06 Axevalla Andra Testet StoChampionatet 2021  
2021-06-06 La Roche Posay Trophee Vert - 6ère Etape  
2021-06-07 Färjestad NWT-trofén - Fyraåringslopp  
2021-06-07 Vichy Prix Vichy Celestins  
2021-06-07 Vichy Prix de Grosbois  
2021-06-08 Toulouse Grand Prix Dynavena Maisagri*  
2021-06-08 Vincennes Prix Perseus (Montè)  
2021-06-09 Vaggeryd STL Bronsdivisionen, Försök 3 i meeting 4  
2021-06-09 Vaggeryd SmålandsStayern  
2021-06-09 Laval Grand National du Trot Course Nationale - 6ère Etape Gr III
2021-06-11 Romme E3 Bonus - Treåringslopp  
2021-06-11 Jydsk , Århus Preben Munchs Mindeløb, försök (Final 27/6)  
2021-06-11 Vincennes Prix Adalberta  
2021-06-11 Vincennes Prix Caecilia Gr III
2021-06-11 Vincennes Prix Titania  
2021-06-11 Vincennes Prix Cygnus  
2021-06-11 Vincennes Prix de Gien Gr III
2021-06-11 Wolvega Critérium der Driejarigen  
2021-06-12 Östersund STL (Klass I, Klass II, Brons (Gustaf Perssons Minne), Silver)  
2021-06-12 Östersund Storsjöpokalen (Silverdivisionen)  
2021-06-12 Östersund Jämtlands Stora Pris (Gr II, Int.) - STL Open, Försök 2  
2021-06-12 Östersund STL Ungdomslopp - Wångens Stora Ungdomspris - STL Diamantstoet, Försök 5 i Meeting 4  
2021-06-12 Östersund Sjunga Bests Minne - STL Kallblodsdivisionen, Final i Meeting 1  
2021-06-12 Östersund Östersunds Stora Stayerlopp - Franceska Stars Minne  
2021-06-12 Östersund Norrlands Elitserie, Försök - Treåringslopp  
2021-06-12 Bjerke Grunncupen final, kbl  
2021-06-12 Bjerke Exclusive Designs Lopp - Kaldblodscupen, final  
2021-06-12 Bjerke Hoppecupen final, kbl  
2021-06-12 Bjerke Grunndivisionen final, vbl  
2021-06-12 Bjerke Bronsedivisionen final, vbl  
2021-06-12 Bjerke Hoppedivisionen final, vbl  
2021-06-12 Bjerke Solvdivisionen final, vbl  
2021-06-12 Bjerke Spenters Äreslöp, kbl  
2021-06-12 Bjerke Vinvaras Äreslöp, kbl  
2021-06-12 Jyväskylä, Killeri Killerin Eliitti  
2021-06-12 Jyväskylä, Killeri SHKL Cup finaali (Biofarm), kbl  
2021-06-12 Vincennes Prix de Ploermel (Monté)  
2021-06-12 Vincennes Prix de Concarneau  
2021-06-12 Vincennes Prix du Quercy  
2021-06-12 Vincennes Prix Louis Jariel Gr II
2021-06-12 Vincennes Prix Chambon P Gr II
2021-06-12 Vincennes Prix de Villeneuve sur Lot  
2021-06-12 Vincennes Prix du Mans  
2021-06-12 Vincennes Prix du Dauphine  
2021-06-12 Vincennes Prix d'Istres Gr III
2021-06-12 Trieste Gran Premio Presidente Della Repubblica, Maschi Gr III
2021-06-12 Trieste Gran Premio Presidente Della Repubblica, Femmine Gr III
2021-06-13 Bjerke Alm Svartens Äreslöp  
2021-06-13 Bjerke Oslo Grand Prix Gr I
2021-06-13 Bjerke Finntack Europamatch  
2021-06-13 Bjerke Avarn Security Stayerlöp  
2021-06-13 Bjerke Energima Sprintlopp*  
2021-06-13 Bjerke Akerhus Traktor Stolopp - STL Diamantstoet, försök  
2021-06-13 Bjerke Yesbox-loppet - STL Klass 1, försök  
2021-06-13 Bjerke Auksjonsløpet - Support Justices Æresløp  
2021-06-13 Bjerke Kingsröd Tradings MontéLöp  
2021-06-13 Padova Gran Premio Elwood Medium, Maschi Gr III
2021-06-13 Padova Gran Premio Elwood Medium, Femmine Gr III
2021-06-13 Padova Gran Premio Ivone Grassetto Gr III
2021-06-15 Gävle DubbelCupen, försök 3 i meeting 4 - Fördel ston  
2021-06-15 Gävle E3 Bonus - Treåringslopp  
2021-06-15 Gävle Gävletravets Mästarpokal*  
2021-06-15 Vincennes Prix Orontius  
2021-06-15 Vincennes Prix Paul Delanoe (Monté) Gr III
2021-06-16 Solvalla Coccinelles lopp - Treåringslopp Ston (Ingående i Kriterieserien 2021)  
2021-06-16 Solvalla Rikitikitavis lopp - Treåringslopp (Ingående i Kriterieserien 2021)  
2021-06-16 Solvalla Uttagningslopp Breeders Course 3 years old 2021 Second Final  
2021-06-16 Solvalla STL Diamantstoet, Försök 7 i meeting 4  
2021-06-16 Solvalla Runar Sandbergs lopp  
2021-06-16 Solvalla Icelands lopp - Första Jubileumstestet - Femåringslopp  
2021-06-16 Solvalla Itaka Sunds lopp - Stolopp  
2021-06-16 Solvalla STL Silverdivisionen, Försök 4 i meeting 4  
2021-06-16 Solvalla Prix Readly Express - Fyraåringslopp  
2021-06-16 Vermo Tawaststjernan Muistoajo  
2021-06-18 Bollnäs Norrlands Grand Prix, Försök  
2021-06-18 Vincennes Prix Tolosa  
2021-06-18 Vincennes Prix Dido  
2021-06-18 Vincennes Prix Eudora  
2021-06-18 Vincennes Prix Coronis* (Course A) Course Européenne  
2021-06-19 Boden STL (Klass I, Klass II, Brons, Silver)  
2021-06-19 Boden Norrbottens Stora Pris - STL Open, Försök 3  
2021-06-19 Boden STL Diamantstoet, Försök 8 i meeting 4  
2021-06-19 Boden Boden! - STL Kallblodsdivisionen, Försök 1 i meeting 2  
2021-06-19 Boden Norrlands Elitserie, Försök - Treåringslopp  
2021-06-19 Boden Norrlands Grand Prix, Försök - Fyraåringslopp  
2021-06-19 Forus Leif Saltes Äreslopp  
2021-06-19 Forus Rex Rodneys Ärespris  
2021-06-19 Kouvola Kymi GP  
2021-06-19 Kouvola Jouni Kaikko memorial  
2021-06-19 Enghien Prix de New York  
2021-06-19 Enghien Prix de Levet  
2021-06-19 Enghien Prix des Invalides  
2021-06-19 Enghien Prix de la Place Balard (Monté)  
2021-06-19 Enghien Prix d'Hermonville  
2021-06-19 Enghien Prix de la Porte de la Plaine* (Course A - Course Européenne)  
2021-06-19 Enghien Prix de la Place des Victoires*  
2021-06-20 Eskilstuna E3 Uttagningslopp - Ston  
2021-06-20 Eskilstuna E3 Uttagningslopp - Hingstar/valacker  
2021-06-20 Arras Trophee Vert - 7ère Etape  
2021-06-20 Berlin-Mariendorf Adbell Toddington  
2021-06-20 Krieau, Wien 136. Österreichisches Traber-Derby  
2021-06-20 Krieau, Wien Karl Bürger-Gedenkrennen  
2021-06-21 Visby Gotlandssmycket - Damlopp  
2021-06-21 Visby Digger Crowns Minneslopp*  
2021-06-22 Vincennes Prix Sappho*  
2021-06-22 Vincennes Prix Melpomene*  
2021-06-22 Vincennes Prix Camilla  
2021-06-23 Toulouse Grand National du Trot Course Nationale - 7ère Etape  
2021-06-24 Dannero Svensk Travsports Unghästserie - Norrlands Elitserie, försök - Treåringslopp, kbl  
2021-06-24 Dannero Midnattspokalen - Stig Norbergs Minneslopp, kbl  
2021-06-24 Dannero STL Klass II, Försök 1  
2021-06-24 Dannero Midnattspokalen - Göta & Josef Bodins Minne  
2021-06-25 Hagmyren Hallsta Lotus lopp  
2021-06-25 Hagmyren Sleipners Fyraåringslopp* - Norrlands Elitserie, Försök  
2021-06-25 Hagmyren Faksen J:r - DubbelCupen, Försök 10 i Meeting 3  
2021-06-25 Härmä Nordic Queen, kbl  
2021-06-25 Vincennes Prix Clementina  
2021-06-25 Vincennes Prix Lydia* (Course B)  
2021-06-25 Vincennes Prix Hygica  
2021-06-25 Vincennes Prix Xavier de Saint Palais (Monté) Gr II
2021-06-25 Wolvega Criterium der Vierjährigen  
2021-06-26 Rättvik Zorn-loppet - Fyraåringslopp  
2021-06-26 Rättvik Breeders' Crown Treåriga Ston  
2021-06-26 Rättvik Breeders' Crown Treåriga H/V  
2021-06-26 Rättvik Breeders' Crown Fyraåriga Ston  
2021-06-26 Rättvik Breeders' Crown Fyraåriga H/V  
2021-06-26 Rättvik Midsommarloppet  
2021-06-26 Skellefteå Sprinterpokalen - DubbelCupen, försök 4 i meeting 4  
2021-06-26 Skellefteå Kalla Midsommarkransen  
2021-06-26 Skellefteå Norrlands Elitserie, Försök - Treåringslopp  
2021-06-26 Skellefteå Cementcupen - Norrlands Grand Prix, Försök - Fyraåringslopp  
2021-06-26 Skellefteå Stonas Midsommarkrans - Norrlands Elitserie, försök  
2021-06-26 Skellefteå Midsommarkransen  
2021-06-26 Lindesberg Midsommarloppet*  
2021-06-26 Leangen NM PROFESJONELLE KUSKER - V75  
2021-06-26 Leangen Erik Garbergs Minneslopp - Veikle Balder Cup - (Kval 2 av 8)  
2021-06-26 Leangen Tröndelagspokalen - Bork Rigels Äreslopp  
2021-06-26 Leangen Tamin Sandys Äreslop - 3-åringslopp  
2021-06-26 Leangen Sigbjörn Rishaugs Minneslopp  
2021-06-26 Jydsk , Århus Jydsk 4-årings Hoppe Grand Prix  
2021-06-26 Härmä Nordic King, kbl  
2021-06-26 Härmä Käyttöauton Maili  
2021-06-27 Kalmar STL (Klass I, Klass II, Brons, Silver)  
2021-06-27 Kalmar Kalmarsundspokalen 2021 - STL Gulddivisionen - STL Open, Försök 4  
2021-06-27 Kalmar Viola Silas lopp 2021 - STL Stoeliten, Försök 7  
2021-06-27 Kalmar Kalmarsundsstayern 2021  
2021-06-27 Kalmar STL Diamantstoet, Försök 1 i meeting 5  
2021-06-27 Kalmar Final Kalmarsundsmontén 2021  
2021-06-27 Jydsk , Århus Knud K. Kristiansens Ærespræmie*  
2021-06-27 Jydsk , Århus Preben Munchs Mindeløb, Final  
2021-06-27 Jydsk , Århus Jydsk 4-årings Grand Prix  
2021-06-27 Vincennes Prix Raymond Fouard Gr III
2021-06-27 Vincennes Prix d'Essai (Monté) Gr I
2021-06-27 Vincennes Prix Rene Balliere Gr I
2021-06-27 Vincennes Prix de Nesles  
2021-06-27 Vincennes Prix Bertrand Deloison  
2021-06-27 Vincennes Prix Presidentde la Republique (Monté) Gr I
2021-06-27 Vincennes Prix Albert Viel Gr I
2021-06-27 Vincennes Prix de Grasse Gr III
2021-06-27 Montlucon Trophee Vert - 8ère Etape  
2021-06-28 Halmstad Genrepet - Fyraåringslopp  
2021-06-28 Halmstad StoSprintern - Uttagningslopp  
2021-06-29 Jarlsberg Jarlsbergs Grand Prix, kval - ston  
2021-06-29 Vincennes Prix Oceana  
2021-06-29 Rom Gran Premio Tino Triossi Gr I
2021-06-29 Rom Gran Premio Gaetano Turilli Gr I
2021-06-30 Solvalla Hjördis lopp  
2021-06-30 Solvalla Hästägarnas Sommarpris  
2021-06-30 Solvalla Margaretas Tidiga Unghästserie - Treåringslopp Ston  
2021-06-30 Solvalla Margaretas Tidiga Unghästserie - Treåringslopp Hingstar/Valacker  
2021-06-30 Solvalla Margaretas Tidiga Unghästserie - Fyraåringslopp Ston  
2021-06-30 Solvalla Margaretas Tidiga Unghästserie - Fyraåringslopp Hingstar/Valacker  
  Juli

Till topp

 
2021-07-01 Åby Uttagningslopp Breeders Course 3 years old 2021 Second Final  
2021-07-01 Åby Åby Monté Trophy 2021  
2021-07-02 Solvalla Breeders Course 3 years old - bonuslopp  
2021-07-02 Färjestad E3 Bonus - Treåringslopp - Ston  
2021-07-02 Färjestad STL Diamantstoet, Final  
2021-07-02 Färjestad E3 Consolations - Ston  
2021-07-02 Färjestad E3 Consolations - Hingstar/Valacker  
2021-07-02 Aalborg Grand Circle 3-års Championat h/v  
2021-07-02 Vincennes Prix Isis  
2021-07-02 Vincennes Prix Eva  
2021-07-02 Vincennes Prix Nemausa  
2021-07-02 Vincennes Prix Jean Paul Fairand (Monté) Gr III
2021-07-03 Färjestad STL Klass II, Final  
2021-07-03 Färjestad STL Klass I, Final  
2021-07-03 Färjestad STL Bronsdivisionen, Final  
2021-07-03 Färjestad STL Silverdivisionen, Final  
2021-07-03 Färjestad Färjestads Jubileumslopp - STL Gulddivisionen - STL Open, Försök 5  
2021-07-03 Färjestad E3 Final - Ston Grupp I, Int.  
2021-07-03 Färjestad E3 Final - Hingstar/Valacker Grupp I, Int.  
2021-07-03 Färjestad Sommartravsmontén, Försök 1  
2021-07-03 Momarken Oaks Bonus*, kbl  
2021-07-03 Momarken Ole Uttisruds Minneslöp*  
2021-07-03 Momarken Holm Holmsens Minneslöp  
2021-07-03 Momarken Per Rakkestads Minneslöp  
2021-07-03 Lahti, Jokimaa Suur-Hollola-ajo, försök  
2021-07-03 Enghien Prix du Roussillon  
2021-07-03 Enghien Prix de la Porte Saint Martin  
2021-07-03 Enghien Prix de l'Observatoire  
2021-07-03 Milano Gran Premio Nazionale Gr I
2021-07-04 Bollnäs DubbelCupen försök 5 i meeting 4  
2021-07-04 Bollnäs Hälsingehambon - Hambostinta - 3-5-åriga Ston  
2021-07-04 Bollnäs H.K.H Prinsessan Madeleines Pokal - för bevarandet av den svenska kallblodsrasen  
2021-07-04 Bollnäs Norrländskt Treåringsmästerskap - Norrlands Elitserie, Försök - Treåringslopp  
2021-07-04 Skive Grand Circle 3-års Hoppehampionat  
2021-07-04 Berlin-Mariendorf Breeders Course 3 years old - bonuslopp  
2021-07-04 Lahti, Jokimaa Suur-Hollola-ajo, final  
2021-07-04 Lahti, Jokimaa Suur-Hollola-ajo, kbl  
2021-07-04 Lahti, Jokimaa Hambo  
2021-07-04 Lahti, Jokimaa Tammahambo  
2021-07-04 Lahti, Jokimaa Best Princess*  
2021-07-04 Agon-Coutainville Trophee Vert - 9ère Etape  
2021-07-05 Mantorp Jörgen Axéns Minne* - Stayerlopp  
2021-07-05 Mantorp Mantorpsloppet  
2021-07-06 Hagmyren Hälsinglands Treåringspris - Norrlands Elitserie, försök  
2021-07-06 Hagmyren Jan-Olov Perssons Inbjudningslopp*  
2021-07-06 Hagmyren DubbelCupen försök 6 i meeting 4  
2021-07-06 Hagmyren Järvsöfaks Minne - Linje 56  
2021-07-06 Hagmyren Sleipners Elitlopp - Järvsöfaks  
2021-07-06 Hagmyren Norrlands Grand Prix, försök - Norrlands Elitserie, försök  
2021-07-06 Vichy Prix de Vincennes  
2021-07-07 Lindesberg Fornabodas Treåringspris  
2021-07-07 Lindesberg Fornabodas Fyraåringspris*  
2021-07-07 Lindesberg STL Diamantstoet, Försök 2 i meeting 5  
2021-07-07 Lindesberg Bo Palmgrens Minneslopp*  
2021-07-07 Lindesberg Fornaboda 70 år - Stayerlopp - Spårtrappa*  
2021-07-07 Lindesberg Barncancerfondens lopp - Bergslagsloppet  
2021-07-07 Lindesberg Sommartravsmontén, försök 2  
2021-07-07 Enghien Prix de la Madeleine  
2021-07-07 Enghien Prix de la Tour Eiffel  
2021-07-08 Bergsåker E3 Bonus - Treåringslopp  
2021-07-08 Halmstad SprinterMästaren - Uttagningslopp  
2021-07-08 Halmstad SprinterMästaren Final - MAILIT (Gr 1, Int)  
2021-07-08 Halmstad StoSprintern Final (Gr II Int)  
2021-07-08 Halmstad EURO Classic Trot Next Year - Stora Sommarpriset - Treåringslopp - Stolopp  
2021-07-08 Halmstad ElitSprint - Gert Allercrantz Minneslopp  
2021-07-08 Vichy Krafft Speed Cup  
2021-07-09 Arvika Arvikaloppet*  
2021-07-09 Arvika Julijakten - Kallblodsmonté*  
2021-07-09 Arvika Arvika Jubileumslopp  
2021-07-09 Jarlsberg Jörgen Jahres Pokallöp  
2021-07-09 Jarlsberg Veikle Balder Cup (Kval. 3 av 8)  
2021-07-09 Jarlsberg Jarlsberg Grand Prix  
2021-07-09 Kaustinen Isla-Ajo  
2021-07-09 Kaustinen Pikkupelimanni  
2021-07-10 Halmstad STL (Klass I, Klass II, Brons, Silver)  
2021-07-10 Halmstad STL Gulddivisionen - STL Open, Försök 6  
2021-07-10 Halmstad STL Stoeliten, Försök 8  
2021-07-10 Halmstad Wången Cup, Final - STL Ungdomslopp  
2021-07-10 Halmstad STL Diamantstoet, Försök 3 i meeting 5  
2021-07-10 Halmstad Sommartravsmontén, Försök 3  
2021-07-10 Jarlsberg Thor Tholfsens Minnelöp  
2021-07-10 Jarlsberg Jarlsberg Grand Prix, ston  
2021-07-10 Kaustinen, Nikula Festivaali-ajo  
2021-07-10 Enghien Prix de la Manche  
2021-07-10 Enghien Prix du Moulin Rouge  
2021-07-10 Enghien Prix de Berlin Gr III
2021-07-11 Vichy Grand Prix du Conseil Municipal Gr II
2021-07-11 Jarlsberg Ulf Thoresen Grand International  
2021-07-11 Jarlsberg Anders Jahres Pokallöp  
2021-07-11 Nyköbing Falster Harald Lunds Mindeløb  
2021-07-11 La Capelle Prix Europole La Capelle (Prix De La Communaute De Communes Thiera) Gr II
2021-07-11 Baden / Österreich Österreichisches Stuten-Derby  
2021-07-12 Rättvik Henning Mårthans Minne - Femåringslopp  
2021-07-13 Eskilstuna E3 Bonus - Treåringslopp  
2021-07-13 Jägersro Uttagningslopp Breeders Course 3 years old 2021 Second Final  
2021-07-13 Jägersro Sofiero Bryggeri - Åbergs Nästa!  
2021-07-13 Pescara Gran Premio Abruzzo Gr III
2021-07-14 Visby STL Klass I, Försök 4 i Meeting 5  
2021-07-14 Visby Erik Cederqvists Minneslopp - Fyraåringslopp*  
2021-07-14 Visby Ringmurens lopp - Stayerlopp  
2021-07-14 Visby Gotlandslöpningen  
2021-07-15 Boden Greivins Minne, försök (Final 28/7)  
2021-07-15 Örebro Göran Abrahamsons lopp - Fyraåringslopp  
2021-07-15 Örebro Juliloppet - Epos Träindustris - 3-åringslopp  
2021-07-15 Enghien Prix de Rochechouart*  
2021-07-15 Enghien Prix de l'Opera  
2021-07-15 Enghien Prix de la Place du Mail (Monté)  
2021-07-15 Enghien Prix de la Tour Saint-Jacques  
2021-07-16 Axevalla Uttagningslopp StoChampionatet  
2021-07-16 Les Sables-d'Olonne Grand National du Trot Course Nationale - 8ère Etape Gr III
2021-07-16 Les Sables-d'Olonne Prix des Sables-d'Olonne  
2021-07-17 Årjäng STL (Klass I, Klass II, Brons, Silver)  
2021-07-17 Årjäng Årjängs Stora Sprinterlopp - Gazza Degatos Minneslopp (Gr II, Int.) - STL Open, Försök 7  
2021-07-17 Årjäng STL Diamantstoet, Försök 4 i meeting 5  
2021-07-17 Årjäng Erik Perssons Memorial - DubbelCupen, Final i Meeting 3 - STL Kallblodsdivisionen, Försök 2 i Meeting 2  
2021-07-17 Årjäng Sommartravsmontén, Försök 4  
2021-07-17 Bollnäs Bollnästravets Elitsprint  
2021-07-17 Mikkeli Suurmestaruusajo  
2021-07-17 Enghien Prix du Palais de Chaillot  
2021-07-17 Enghien Prix du Louvre Gr III
2021-07-17 Enghien Prix de Villiers  
2021-07-17 Cesena Gran Premio Citta'di Cesena, Maschi Gr III
2021-07-17 Cesena Gran Premio Citta'di Cesena, Femmine Gr III
2021-07-18 Billund Sprintermesteren  
2021-07-18 Billund Ligafinaler  
2021-07-18 Royan Trophee Vert - 10ère Etape  
2021-07-18 Mikkeli St Michel -ajo  
2021-07-18 Mikkeli Eugen Pylvänäisen  
2021-07-18 Mikkeli St Michel Stayer*  
2021-07-18 Mikkeli Varsakunkku-finaali  
2021-07-18 Taranto Gran Premio Due Mari      €110,000 Gr I
2021-07-18 Mönchengladbach Großer Preis der Stadt Mönchengladbach  
2021-07-19 Halmstad EURO Classic Trot Next Year - Treåringslopp  
2021-07-19 Skellefteå Dubbelcupen försök 7 i meeting 4  
2021-07-19 Skellefteå Skellefteåtravets Grand Prix  
2021-07-19 Biri Prinsesse Martha Louise Pokal, kval 3-åriga  
2021-07-19 Biri Prinsesse Martha Louise Pokal ston, kval 3-åriga  
2021-07-19 Cagnes-Sur-Mer Prix de Cap Esterel (Prix Alexandre Roucayrol) Gr III
2021-07-20 Östersund Uttagning Derbystoet  
2021-07-20 Östersund Uttagning Svenskt Kallblodsderby  
2021-07-21 Eskilstuna STL Klass II, Försök 4 i meeting 5  
2021-07-21 Eskilstuna Gregers Minne* - Stolopp  
2021-07-21 Eskilstuna ICA Maxi Eskilstuna Fyraåringstest - Fyraåringslopp  
2021-07-21 Eskilstuna Sommartravsmontén, Försök 5  
2021-07-22 Bergsåker Norrlands Elitserie, Final - Treåringslopp  
2021-07-22 Bergsåker Norrlands Grand Prix, Final - Fyraåringslopp  
2021-07-22 Bergsåker Norrländskt Varmblodsmästerskap  
2021-07-23 Axevalla Treåringsstoet*  
2021-07-23 Axevalla Femåringslopp  
2021-07-23 Axevalla Axevalla Maraton  
2021-07-23 Cabourg Grand Prix de la Ville de Cabourg  
2021-07-24 Axevalla STL (Klass I, Klass II, Brons, Silver)  
2021-07-24 Axevalla Axevallalöpning - STL Gulddivisionen - STL Open, Försök 8 (Final Solvalla 26 september)  
2021-07-24 Axevalla STL Diamantstoet, Försök 5 i Meeting 5  
2021-07-24 Axevalla STL Ungdomslopp - U30  
2021-07-24 Axevalla Sommartravsmontén, Försök 6  
2021-07-24 Sörlandet Sörlandets 3 års Cup, kbl  
2021-07-24 Sörlandet Norskt Mästerskap ston, kbl  
2021-07-24 Sörlandet Norskt Mästerskap, kbl  
2021-07-24 Sörlandet Sölvhesten  
2021-07-24 Joensuu Joensuu-ajo  
2021-07-24 Enghien Prix de la Porte Montmartre  
2021-07-24 Enghien Prix de Rome Gr III
2021-07-24 Enghien Prix de Buenos-Aires  
2021-07-24 Enghien Prix du Palais Bourbon  
2021-07-24 Enghien Prix des Quinze-Vingt  
2021-07-24 Montecatini Gran Premio Societa di Terme, Maschi Gr III
2021-07-24 Montecatini Gran Premio Societa di Terme, Femmine Gr III
2021-07-25 Axevalla StoChampionatet (Gr I Nat) Gr I
2021-07-25 Axevalla StoChampionatet Consolation  
2021-07-25 Axevalla Slaget vid Axevalla Hed - Treåringslopp  
2021-07-25 Axevalla STL Diamantstoet, Försök 6 i Meeting 5  
2021-07-25 Axevalla STL Stoeliten, Försök 9  
2021-07-25 Axevalla Monté-StoChampionatet  
2021-07-25 Dannero Kriteriestoet, uttagningslopp  
2021-07-25 Dannero Svenskt Kallblodskriterium, uttagningslopp  
2021-07-25 La Gacilly Trophee Vert - 11ère Etape  
2021-07-25 Berlin-Mariendorf Buddenbrock-Rennen h&v  
2021-07-25 Berlin-Mariendorf Buddenbrock-Rennen ston  
2021-07-26 Solvalla Sommarfavoriten Ston - Treåringslopp Ston (Ingående i Kriterieserien 2021)  
2021-07-26 Solvalla Sommarfavoriten - Treåringslopp (Ingående i Kriterieserien 2021)  
2021-07-26 Solvalla Andra Jubileumstestet - Victory Tillys Lopp (Kvalificering till Jubileumspokalen 2021)  
2021-07-27 Jägersro Sofiero Bryggeri presenterar Hugo Åbergs Memorial 2021 (Gr I Int.) - STL Open, försök 9 Gr I
2021-07-27 Jägersro Premio Going Kronos 2021 - Breeders Course 3 years old 2021 Second Final (Gr II Int.)  
2021-07-27 Jägersro Malmö Stads Pris 2021 (Gr. II Int.) Gr II
2021-07-27 Jägersro Prix Cagnes-sur-Mer 2021  
2021-07-27 Jägersro Prix Argentan  
2021-07-27 Jägersro Vittsjöborgs stolopp  
2021-07-27 Jägersro Prix La Capelle  
2021-07-27 Jägersro Prix Årjäng  
2021-07-27 Jägersro Prix Mikkeli*  
2021-07-27 Jägersro Kolgjini Sales Auction Race - Tvååringspremiären 2021!  
2021-07-28 Boden Greivins Minne, final - Dubbelcupen försök 8 i meeting 4  
2021-07-28 Boden STL Bronsdivisionen, Försök 5 i meeting 5  
2021-07-28 Boden Scandal Plays Minne  
2021-07-28 Boden Bodentravets Fyraåringspris*  
2021-07-28 Enghien Prix du Médoc  
2021-07-28 Enghien Prix de la Place d'Italie (Monté)  
2021-07-28 Enghien Prix de la Chaussee d'Antin Gr III
2021-07-28 Cagnes-Sur-Mer Prix de Rome - Tor di Valle, Memorial Carlo Biffi  
2021-07-29 Gävle E3 Bonus - Treåringslopp - Stolopp  
2021-07-29 Åby The Red Mile  
2021-07-30 Halmstad EURO Classic Trot next Year - Treåringslopp  
2021-07-30 Biri Veikle Balder Cup (Kval. 4 av 8)  
2021-07-30 Seinäjoki Pohjolan 6-Vuotispokaali, kbl  
2021-07-31 Hagmyren STL (Klass I, Klass II, Brons, Silver)  (Brons=Stig Engbergs lopp)  
2021-07-31 Hagmyren E.J.s Guldsko - STL Gulddivisionen - STL Open, Försök 10  
2021-07-31 Hagmyren Stig H:s lopp - STL Diamantstoet, Försök 7 i meeting 5  
2021-07-31 Hagmyren Erik Graléns Minne - STL Kallblodsdivisionen, Försök 3 - Fördel ston  
2021-07-31 Biri Prinsesse Martha Louise Pokal, 3-åriga  
2021-07-31 Biri Prinsesse Martha Louise Pokal ston, 3-åriga  
2021-07-31 Biri Norskt Mästerskap  
2021-07-31 Biri Norskt Mästerskap, ston  
2021-07-31 Seinäjoki Kungstravet (Kuninkuuskilpailu)  
2021-07-31 Seinäjoki Kungstravet, ston (Kuninkuuskilpailu)  
2021-07-31 Seinäjoki Pikkuprinssi  
2021-07-31 Cesena Gran Premio Riccardo Grassi Gr III
2021-07-31 Enghien Prix du Roule  
2021-07-31 Enghien Prix de Washington Gr II
2021-07-31 Enghien Prix de Milan Gr III
2021-07-31 Enghien Prix de la Porte Pouchet  
2021-07-31 Enghien Prix Dominique Savary - Prix de la Mediterranee  
2021-07-31 Enghien Prix du Faubourg Montmartre  
  Augusti

Till topp

 
2021-08-01 Åmål Sven Lundgrens Minneslopp*  
2021-08-01 Åmål The Right Way  
2021-08-01 Seinäjoki Pikkukunkku  
2021-08-01 Seinäjoki Kungstravet (Kuninkuuskilpailu)  
2021-08-01 Seinäjoki Kungstravet, ston (Kuninkuuskilpailu)  
2021-08-01 Enghien Prix de la Porte des Lilas  
2021-08-01 Mons Grand Prix De Wallonie Gr I
2021-08-01 Gröningen Sweepstakes, hengsten (sista tävlingsdagen på Gröningen, travbanan läggs ner efter denna tävlingsdag)  
2021-08-01 Gröningen Sweepstakes, merries  
2021-08-02 Mantorp Breeders' Crown Treåriga Ston  
2021-08-02 Mantorp Breeders' Crown Treåriga H/V  
2021-08-02 Mantorp Breeders' Crown Fyraåriga Ston  
2021-08-02 Mantorp Breeders' Crown Fyraåriga H/V  
2021-08-02 Mantorp Takter-Trofén  
2021-08-03 Bollnäs Sleipner Bollnäs månadstäcke - DubbelCupen försök 9 i meeting 4  
2021-08-03 Bollnäs Jenny R.G:s lopp* - Stolopp  
2021-08-04 Östersund Svenskt Kallblodsderby  
2021-08-04 Östersund Derbystoet  
2021-08-04 Östersund Hästägarekannan Kallblod*  
2021-08-04 Östersund Sven O Perssons Minne  
2021-08-04 Östersund Hästägarekannan Varmblod*  
2021-08-04 Enghien Prix du Parc des Princes  
2021-08-04 Enghien Prix de Grigny*  
2021-08-04 Enghien Prix de L'Hotel des Monnaies*  
2021-08-04 Enghien Prix de Pigalle*  
2021-08-05 Garigliano Gran Criterium 4 Anni Gr I
2021-08-05 Garigliano Campionato Femminile Dei 3 Anni Gr II
2021-08-05 Garigliano Palio dei Comuni Memorial Antonio d'Angelo  
2021-08-06 Romme E3 Uttagningslopp - Ston  
2021-08-06 Romme E3 Uttagningslopp - Hingstar/Valacker  
2021-08-06 Odense Danskt Mästerskap, Ston  
2021-08-07 Rättvik STL (Klass I, Klass II, Brons, Silver)  
2021-08-07 Rättvik Jim Fricks Minne - STL Silverdivisionen, Försök  
2021-08-07 Rättvik Ego Boys Minne - STL Gulddivisionen - STL Open, Försök 11  
2021-08-07 Rättvik ATG:s Sommartravet Final (Gr. II Int) Gr II
2021-08-07 Rättvik Siljansloppet - STL Kallblodsdivisionen, Försök 4 i meeting 2  
2021-08-07 Rättvik Dalarnas Femåringselit, kbl  
2021-08-07 Rättvik Dalatravets Fyraåringsserie, final*  
2021-08-07 Rättvik Sommartravsmontén, Final  
2021-08-07 Harstad Egil Trudvangs Äreslöp  
2021-08-07 Harstad John Buers Äreslöp  
2021-08-07 Harstad Lars Holtes Minneslopp  
2021-08-07 Harstad Gerhard Bergs Äreslöp  
2021-08-07 Harstad Ole Bendiksens Minneslopp  
2021-08-07 Tampere, Teivo Tammakriterium  
2021-08-07 Tampere, Teivo Avoin Pohjantähti Lämminveristen Suurmestaruusajo  
2021-08-07 Enghien Prix Henri Cravoisier Gr III
2021-08-07 Enghien Prix d'Uzes  
2021-08-08 Dannero Svenskt Kallblodskriterium  
2021-08-08 Dannero Kriteriestoet  
2021-08-08 Dannero Svensk Travsports Guldtäcke - STL Kallblodsdivisionen, Försök 5 i meeting 2  
2021-08-08 Dannero STL Diamantstoet, Försök 1 i meeting 6  
2021-08-08 Dannero Ådalspriset  
2021-08-08 München-Daglfing Großer Preis von Bayern  
2021-08-08 Enghien Prix de Forges-les-Eaux  
2021-08-09 Färjestad E3 Bonus - Treåringslopp  
2021-08-09 Cagnes-Sur-Mer Prix Roland Jaffrelot*  
2021-08-10 Boden DubbelCupen, Försök 1 i meeting 5  
2021-08-10 Bjerke 3-års Stjärnan  
2021-08-10 Bjerke Veikle Balder Cup (Kval. 5 av 8)  
2021-08-10 Cabourg Prix des Hetres  
2021-08-11 Solvalla STL Diamantstoet, Försök 2 i meeting 6  
2021-08-11 Solvalla Breeders Course 3 years old - bonuslopp  
2021-08-11 Saint-Malo Grand National du Trot Course Nationale - 9ère Etape Gr III
2021-08-12 Åby Tvååringsdebuten*  
2021-08-12 Bergsåker Hästägarkannan*,vbl  
2021-08-12 Bergsåker Hästägarkannan*,kbl  
2021-08-12 Lindesberg Fornaboda Grand Prix - Tvååringslopp  
2021-08-12 Enghien Prix de la Porte d'Italie  
2021-08-12 Enghien Prix de Genève Gr III
2021-08-12 Enghien Prix de la Concorde  
2021-08-12 Enghien Prix de La Haute-Saone*  
2021-08-12 Enghien Prix de l'Aigle  
2021-08-13 Umåker Hot'n Cold (Varmblod möter Kallblod)  
2021-08-13 Umåker Norrländska Elitstoet, kbl  
2021-08-13 Charlottenlund Danskt Trav Derby, öppen (4)  
2021-08-13 Charlottenlund Danskt Hoppe Derby, ston (3)  
2021-08-13 Ylivieska Ruunaruhtinas / Valackfursten  
2021-08-13 Cagnes-Sur-Mer Prix des Jonquilles*  
2021-08-14 Åby STL Klass II, Final (Meeting 5)  
2021-08-14 Åby STL Klass I, Final (Meeting 5)  
2021-08-14 Åby STL Bronsdivisionen, Final (Meeting 5)  
2021-08-14 Åby STL Silverdivisionen, Final (Meeting 5)  
2021-08-14 Åby Sofiero Åby Stora Pris (Gr I, Int) - STL Open, Försök 12  
2021-08-14 Åby Bertil Knutssons Minne - STL Diamantstoet, Final (Meeting 5)  
2021-08-14 Åby Ragnar Thorngrens Minne - Fyraåringslopp  
2021-08-14 Åby Stora Sprinterpriset*  
2021-08-14 Åby Åby Stora Treåringspris  
2021-08-14 Åby Åby Stora Monté Pris 2021  
2021-08-14 Örebro E3 Bonus  
2021-08-14 Ylivieska Ruunaruhtinas / Valackfursten  
2021-08-14 Ylivieska Malja- Ajo  
2021-08-14 Enghien Prix de l'Odeon  
2021-08-14 Enghien Prix de Londres (Monté) Gr II
2021-08-15 Tingsryd Stayermästaren*  
2021-08-15 Montecatini Gran Premio Citta'di Montecatini Gr I
2021-08-15 Jydsk, Århus Jydsk 3-årings Grand Prix  
2021-08-15 Jydsk, Århus Jydsk 3-årings Hoppe Grand Prix  
2021-08-15 Enghien Prix des Tuileries  
2021-08-16 Färjestad Sola i Kallsta' - Montélopp  
2021-08-17 Jägersro Bonuslopp Breeders Course - Treåringar  
2021-08-18 Solvalla Jäntungens lopp  
2021-08-18 Solvalla Wallenius Cup - Treåringslopp Ston  
2021-08-18 Solvalla Big Noon-Pokalen - Tre-/Fyraåringslopp  
2021-08-18 Solvalla Jubileumsstayern*  
2021-08-18 Solvalla Queen L.:s lopp - Stolopp  
2021-08-18 Solvalla Prix Maharajah - European Championship for Mares (Gr I Int) - STL Stoeliten, Försök 10 i Meeting 1  
2021-08-18 Solvalla Jubileumspokalen - Femåringslopp (Gr I int)  
2021-08-18 Solvalla Malmrots Foxtrot - Anmälningslopp för fuxar  
2021-08-18 Solvalla Energetics lopp - Montélopp  
2021-08-18 Enghien Prix Jean-Luc Lagardere Gr II
2021-08-18 Enghien Prix du Pont de l'Alma (PX OFFICE DE TOURISME & CONGRES ENGHIEN)  
2021-08-18 Enghien Prix de la Porte de Versailles (PRIX DE LA VILLE D'ENGHIEN LES BAINS)  
2021-08-18 Enghien Prix de Nouzonville (PRIX DE LA VILLE DE SAINT GRATIEN)  
2021-08-19 Bollnäs Tillmansduellen, Final*  
2021-08-19 Östersund DubbelCupen, Försök 10 i Meeting 4  
2021-08-19 Östersund Jämtländskt Montémästerskap, Kallblod 2021  
2021-08-19 Östersund Jämtländskt Montémästerskap, Varmblod 2021  
2021-08-19 Cagnes-Sur-Mer Grand Prix de la Ville de Nice  
2021-08-20 Solvalla DubbelCupen, Försök 2 i meeting 5  
2021-08-20 Solvalla E3 Bonus - Treåringslopp  
2021-08-20 Solvalla E3 Consolations - Ston  
2021-08-20 Solvalla E3 Consolations - Hingstar/Valacker  
2021-08-21 Gävle STL (Klass I, Klass II, Brons, Silver)  
2021-08-21 Gävle Gävle Stora Pris - STL Gulddivisionen - STL Open, Försök 13  
2021-08-21 Gävle E3 Final - Ston Grupp I, Int.  
2021-08-21 Gävle E3 Final - Hingstar/Valacker Grupp I, Int.  
2021-08-21 Gävle STL Kallblodsdivisionen, Försök 6  
2021-08-21 Forus L.H. Widdings Äreslopp  
2021-08-21 Forus Gaute Gudmestads Äreslopp  
2021-08-21 Forus Gunnar Opsahls Minneslopp  
2021-08-21 Forus Kjell Håkonsens Minneslopp  
2021-08-21 Jyväskylä, Killeri Keskisuomalainen Derby -finaali (Killerin Derby)  
2021-08-21 Vincennes Prix Legoux-Longpre (Monté) Gr III
2021-08-21 Vincennes Prix Pierre Plazen Gr II
2021-08-21 Vincennes Prix d'Abbeville* (Monté)  
2021-08-21 Vincennes Prix Guy Deloison Gr II
2021-08-21 Vincennes Prix de Molay  
2021-08-21 Vincennes Prix Jockey Gr II
2021-08-21 Montecatini Gran Premio Nello Bellei, Maschi Gr III
2021-08-21 Montecatini Gran Premio Nello Bellei, Femmine Gr III
2021-08-21 Berlin-Mariendorf 126. Deutsches Stuten-Derby (Vorlauf)  
2021-08-21 Berlin-Mariendorf Auktionsrennen für Vierjährige (Auktion 2018  
2021-08-21 Berlin-Mariendorf Charlie Mills-Memorial  
2021-08-21 Berlin-Mariendorf Gottlieb-Jauß-Memorial  
2021-08-22 Vaggeryd SmålandsMästaren  
2021-08-22 Bornholm Bornholmsmesterskab  
2021-08-22 Montegiorgio Gran Premio Marche, Maschi Gr III
2021-08-22 Montegiorgio Gran Premio Marche, Femmine Gr III
2021-08-22 Montegiorgio Gran Premio Basilio Mattii Gr III
2021-08-22 Berlin-Mariendorf 126. Deutsches Traber-Derby (Vorlauf)  
2021-08-22 Berlin-Mariendorf Gerhard-Krüger-Memorial  
2021-08-22 Montier-en-Der Trophee Vert - 13ère Etape  
2021-08-24 Jägersro Uttagningslopp Michelsens Bil - Svenskt Travderby 2021  
2021-08-24 Jägersro Uttagningslopp Derbystoet 2021  
2021-08-25 Solvalla Lime Abbeys lopp - Treåringslopp Ston  
2021-08-25 Solvalla Ibrahim Paschas lopp - Treåringslopp  
2021-08-25 Åby STL Klass II, Försök 3 i meeting 6  
2021-08-25 Bjerke Uttag Norskt Hoppekriterium, kbl  
2021-08-25 Bjerke Uttag Norskt Hoppekriterium, vbl  
2021-08-25 Bjerke Uttag Norskt Hoppederby, kbl  
2021-06-25 Vermo Suuri Suomlainen Derby -karsinta  
2021-08-25 Vincennes Prix Jules Thibault Gr II
2021-08-25 Vincennes Prix Guy Le Gonidec Gr II
2021-08-25 Vincennes Prix de Beaune  
2021-08-25 Vincennes Prix du Perigord  
2021-08-26 Kalmar STL Klass I, Försök 3 i meeting 6  
2021-08-26 Bollnäs DubbelCupen, Försök 3 i meeting 5  
2021-08-26 Bollnäs Sleipner Bollnäs Stoserie, Final - Stolopp  
2021-08-26 Bjerke Uttag Norskt travkriterium, kbl  
2021-08-26 Bjerke Uttag Norskt travkriterium, vbl  
2021-08-26 Bjerke Uttag Norskt Kallblodsderby  
2021-08-27 Bergsåker DubbelCupen, Försök 4 i meeting 5  
2021-08-27 Bergsåker Långa Loppet  
2021-08-27 Bergsåker Breeders Crown - Tvååriga  
2021-08-27 Bergsåker E3 Bonus - Treåringslopp - Ston  
2021-08-27 Bergsåker Tsar d'Invernes lopp - Fyraåringslopp  
2021-08-27 Bergsåker Serenas lopp - Stolopp  
2021-08-27 Bergsåker STaR Bergsåkers Stora Pris  
2021-08-27 Bergsåker Nahars lopp  
2021-08-27 Bergsåker Malabar Circle Ås' lopp  
2021-08-27 Bjerke Uttag Norskt Hoppederby, vbl  
2021-08-27 Bjerke Uttag Norskt Travderby , vbl  
2021-08-27 Wolvega Uttagningslopp Breeders Course 2 years old 2021  
2021-08-28 Bergsåker STL (Klass I, Klass II, Brons, Silver)  
2021-08-28 Bergsåker Sundsvall Open Trot - STL Gulddivisionen - STL Open, Försök 14  
2021-08-28 Bergsåker Lars Lindbergs Minne - STL Ungdomslopp - STL Diamantstoet, Försök 3 i meeting 6  
2021-08-28 Bergsåker Svenskt Mästerskap - Kallblodsdivisionen, Försök 6 i meeting 2  
2021-08-28 Bergsåker Hot Tub's lopp - Monté  
2021-08-28 Klosterskogen Sigvart Larsens Minneslopp  
2021-08-28 Charlottenlund Dansk Hoppe Derby  
2021-08-28 Charlottenlund Hoppe Derby Consolation  
2021-08-28 Oulu Oulu Express-finaali  
2021-08-28 Oulo Oulu Express-finaali, kbl  
2021-08-28 Cagnes-Sur-Mer Grand Prix du Conseil des Alpes-Mari Gr II
2021-08-28 Vincennes Prix Pierre Gamare (Monté) Gr II
2021-08-28 Vincennes Prix Camille Lepecq (Monté) Gr II
2021-08-28 Vincennes Prix de Lury Sur Arnon  
2021-08-28 Vincennes Prix de Provence Gr III
2021-08-28 Vincennes Yearling Cup - Arqana Trot Gr III
2021-08-29 Charlottenlund Dansk Trav Derby  
2021-08-29 Charlottenlund Derby Consolation 2021  
2021-08-29 Charlottenlund Mark Ingdams Mindeløb  
2021-08-29 Charlottenlund Walther Kaiser-Hansens Mindeløb  
2021-08-29 Charlottenlund Rex the Great løb  
2021-08-29 Wolvega Derby der Vierjarigen  
2021-08-29 Wolvega Grand Prix Steven Bijkerk (Grand Prix de Victoria Park) - Tour Europeen du Trotteur Francais, etapp 1 Gr II
2021-08-30 Vincennes Prix d'Antibes  
2021-08-30 Vincennes Prix Kozyr  
2021-08-31 Umåker DubbelCupen, fördel ston. Försök 5 i meeting 5  
2021-08-31 Umåker Nya Umåkermästaren*  
2021-08-31 Örebro STL Bronsdivisionen, Försök 4 i meeting 6  
2021-08-31 Waregem Grote Prijs Stad Waregem  
2021-08-31 Waregem Jules Storme  
2021-08-31 Waregem Jean Bouckaert  
  September

Till topp

 
2021-09-01 Solvalla Juliennes lopp  
2021-09-01 Solvalla Gay Noons lopp  
2021-09-01 Åby Uttagningslopp Breeders Course 2 years old 2021  
2021-09-01 Åby Quick Pay Pokalen - Treåriga Ston  
2021-09-01 Åby Count's Pride Pokalen - Treåriga Hingstar/Valacker  
2021-09-01 Vincennes Prix de Dinard* (Monté)  
2021-09-02 Boden Mäster Gustafs Pokal  
2021-09-02 Boden Treåringsfinal*  
2021-09-03 Berlin-Mariendorf Bruno Cassirer-Rennen  
2021-09-03 Vincennes Prix Lampetia*  
2021-09-03 Vincennes Prix Herve Ceran Maillard (Monté) Gr II
2021-09-03 Vincennes Prix Diotima*  
2021-09-03 Vincennes Prix Gisella  
2021-09-04 Jägersro STL (Klass I, Klass II, Brons, Silver)  
2021-09-04 Jägersro Birger Bengtssons Minne 2021 - STL Gulddivisionen - STL Open, Försök 15  
2021-09-04 Jägersro STL Stoeliten, Försök 11  
2021-09-04 Jägersro STL Diamantstoet, Försök 4 i meeting 6  
2021-09-04 Jägersro Derbymontén  
2021-09-04 Bergen Rappfots Æresløp (Monté)  
2021-09-04 Vermo Finskt Travmästerskap (Suomen mestaruus)  
2021-09-04 Vermo Finskt Travderby (Suuuri Suomalainen Derby)  
2021-09-04 Vermo Tähtisprintteri, kbl  
2021-09-04 Vermo TammaCup-finaali  
2021-09-04 Vincennes Prix Victor Regis Gr II
2021-09-04 Vincennes Criterium des 5 ans Gr I
2021-09-04 Vincennes Prix Uranie Gr II
2021-09-04 Vincennes Prix de Neuilly  
2021-09-04 Vincennes Prix de Beaugency Gr III
2021-09-04 Vincennes Criterium des 4 ans Gr I
2021-09-04 Vincennes Prix de Peripignan*  
2021-09-04 Vincennes Prix de Puteaux (Monté)  
2021-09-04 Berlin-Mariendorf Deutsches Stuten-Derby  
2021-09-04 Cesena Campionato Europeo Gr I
2021-09-05 Jägersro Michelsens Bil - Svenskt Travderby 2021 (Gr. I Nat.)  
2021-09-05 Jägersro Derbystoet 2021 (Gr. I Nat.)  
2021-09-05 Jägersro K.G. Bertmarks Minne  
2021-09-05 Jägersro Bo W Takters Tribute - Derbystayern  
2021-09-05 Jägersro Good as Golds Derbyminne  
2021-09-05 Jägersro STL Diamantstoet, Försök 5 i meeting 6  
2021-09-05 Jägersro Uttagningslopp Breeders Course 2 years old 2021  
2021-09-05 Berlin-Mariendorf 126. Deutsches Traber-Derby  
2021-09-05 Berlin-Mariendorf 126. Deutsches Traber-Derby (Finale B)  
2021-09-05 Berlin-Mariendorf Derby-Revanche  
2021-09-05 Berlin-Mariendorf Jugend-Preis  
2021-09-05 Torino Gran Premio Carlo Marangoni Gr I
2021-09-06 Halmstad Joakim Sandkvists Stipendium*  
2021-09-06 Färjestad E3 Bonus - Ston  
2021-09-06 Craon Trophee Vert, final  
2021-09-07 Vincennes Prix de l'allier  
2021-09-08 Solvalla Uttagningslopp Breeders Course 2 year old  
2021-09-08 Pornichet Grand National du Trot Course Nationale - 10ère Etape  
2021-09-09 Gävle DubbelCupen, Försök 6 i meeting 5  
2021-09-09 Gävle E3 Bonus - Treåringslopp  
2021-09-09 Gävle Fyraåringsstjärnan  
2021-09-09 Vincennes Prix d'Issigeac (Monté)  
2021-09-09 Vincennes Prix de Bihorel  
2021-09-10 Solvalla Uttagningslopp till Svenskt Trav-Kriterium  
2021-09-10 Solvalla Uttagningslopp till Svenskt Trav-Oaks  
2021-09-10 Charlottenlund Taroks Mindeløb  
2021-09-10 Vincennes Prix Cenri Forcinal (Monté) Gr II
2021-09-10 Vincennes Prix Adelinda  
2021-09-10 Vincennes Prix Andre Rouer (Monté)  
2021-09-10 Vincennes Prix Klymene  
2021-09-11 Bollnäs STL (Klass I, Klass II, Brons, Silver)  
2021-09-11 Bollnäs Delicious U.S. Världsrekordloppet/Bollnäsloppet - STL Gulddivisionen - STL Open, försök 16  
2021-09-11 Bollnäs STL Diamantstoet, Försök 6 i meeting 6  
2021-09-11 Bollnäs Jon Olssons Minne - Dubbelcupen Final i meeting 4 - STL Kallblodsdivisionen försök 8 i meeting 2  
2021-09-11 Bollnäs Sto-SM, kbl  
2021-09-11 Bjerke Norskt Trav Kriterium Hopper, kbl  
2021-09-11 Bjerke Norskt Trav Derby Hopper, kbl  
2021-09-11 Bjerke Trygve Diskeruds Minneslopp  
2021-09-11 Bjerke Norskt Trav Kriterium Hopper, vbl  
2021-09-11 Bjerke Norskt Trav Derby Hopper, vbl  
2021-09-11 Tornio Midnight Race  
2021-09-11 Vincennes Prix Emile Wendling  
2021-09-11 Vincennes Prix d'Eaubonne*  
2021-09-11 Vincennes Prix d'Argeles  
2021-09-11 Vincennes Prix du Mont Saint Michel  
2021-09-11 Vincennes Prix d'Ete Gr II
2021-09-11 Vincennes Prix de Montier en Der Gr III 
2021-09-11 Vincennes Prix de Basly (Monté) Gr II 
2021-09-11 Vincennes Prix Joseph Aveline  
2021-09-11 Follonica Gran Premio Citta di Follonica Gr III
2021-09-11 Follonica Gran Premio Citta di Follonica, filly Gr III
2021-09-12 Bjerke Norskt Trav Kriterium, kbl  
2021-09-12 Bjerke Norskt Kallblods Derby, kbl  
2021-09-12 Bjerke Norskt Trav Kriterium, vbl  
2021-09-12 Bjerke Norskt Trav Derby, vbl  
2021-09-12 Bjerke Per Ulvens Äreslopp  
2021-09-12 Bjerke Karsten Buers Äreslopp  
2021-09-12 Duindigt Nederländskt Derby L (Selectie I-II)  
2021-09-12 Duindigt Nederländskt Stoderby L (Selectie I)  
2021-09-13 Mantorp Milles Minne*  
2021-09-13 Mantorp Kjell P Dahlströms Minne - Femåringslopp  
2021-09-14 Skellefteå DubbelCupen, Försök 7 i meeting 5  
2021-09-14 Forus Veikle Balder Cup (Kval. 6 av 8)  
2021-09-14 Avenches Prix du President (Tour Europeen du Trotteur Francais)  
2021-09-15 Åby Breeders' Crown - Tvååriga  
2021-09-15 Åby S:t Leger - Fyraåringslopp  
2021-09-15 Åby Henning Kraffts Minne 2021 - Stolopp  
2021-09-15 Vermo Junnustartti-finaali*  
2021-09-16 Bergsåker Norrlands Elitserie, försök - Tvååringslopp  
2021-09-17 Kalmar Stoserien Final 2021  
2021-09-17 Kalmar Stayerserien Final 2021  
2021-09-17 Kalmar Vilhelm Johanssons Minne 2021 - 4-5-åriga ston  
2021-09-17 Romme E3 Bonus - Treåringslopp för ston  
2021-09-17 Aalborg Krafft Auktionsløb for hingste og vallakker 2021*  
2021-09-17 Aalborg Aalborg Hoppechampionat  
2021-09-17 Forssa, Pilvenmäki Tammavaltikka 1  
2021-09-17 Vincennes Prix Alfred Lefevre (Monté)  
2021-09-17 Vincennes Prix Ophelia  
2021-09-17 Wolvega Derby der Vierjarigen  
2021-09-18 Färjestad STL (Klass I, Klass II, Brons, Silver)  
2021-09-18 Färjestad Uno Sweds Minneslopp - STL Gulddivisionen, Försök 1 i meeting 7  
2021-09-18 Färjestad Unionsstayern  
2021-09-18 Färjestad Unionskampen - STL Kallblodsdivisionen, Försök 8 i Meeting 2  
2021-09-18 Färjestad Helge Solos lopp  
2021-09-18 Färjestad Montékampen*  
2021-09-18 Aalborg Aalborg Store Pris  
2021-09-18 Forssa, Pilvenmäki Tammavaltikka 2  
2021-09-18 Rom Derby Italiano, Uttag  
2021-09-18 Rom Oaks Del Trotto, uttag  
2021-09-19 Vincennes Prix de Montelimar Gr III
2021-09-19 Vincennes Prix de Moulins la Marce  
2021-09-19 Vincennes Prix d'Avallon  
2021-09-19 Vincennes Prix de Normandie (Monté) Gr I
2021-09-19 Vincennes Prix de l'Etoile Gr I 
2021-09-19 Treviso Gran Premio Citta' di Treviso Gr III
2021-09-20 Halmstad EURO Classic Trot Next Year - Treåringslopp  
2021-09-20 Halmstad HallandsMästaren - Stall Geljs lopp  
2021-09-21 Solänget DubbelCupen, Försök 8 i meeting 5  
2021-09-21 Solänget Breeders' Crown Treåriga Ston  
2021-09-21 Solänget Breeders' Crown Treåriga H/V  
2021-09-21 Solänget Breeders' Crown Fyraåriga Ston  
2021-09-21 Solänget Breeders' Crown Fyraåriga H/V  
2021-09-21 Vincennes Prix Aludra  
2021-09-21 Tampere Finskt Trav Kriterium, Uttag (3-åriga, vbl)  
2021-09-21 Tampere Finskt Trav kriterium, Uttag (4-åriga, kbl)  
2021-09-22 Solvalla ASVT Trottex Auktionslopp - Tvååringslopp Hingstar/Valacker  
2021-09-22 Solvalla ASVT Trottex Auktionslopp - Tvååringslopp Ston  
2021-09-22 Amiens Grand Prix Federation Regionale du Nord Gr III
2021-09-23 Bollnäs John Deeres Pokal  
2021-09-23 Vincennes Prix Bernard le Quellec  
2021-09-23 Vincennes Prix de Bagners* (Monté)  
2021-09-23 Vincennes Prix de Narbonne  
2021-09-23 Vincennes Prix de Taverny Gr III
2021-09-23 Vincennes Prix de Mehun sur Yevre  
2021-09-23 Vincennes Prix Gaston Roussel (Monté)  
2021-09-24 Bergsåker Svensk Travsports Treåringsstjärna - Medelpads Hästavelsförenings Treåringslopp - Norrlands Elitserie, försök  
2021-09-24 Bergsåker Stora Fyraårsloppet - Norrlands Elitserie, försök - Fördel Ston  
2021-09-24 Bergsåker Bergsåkers Stora Femåringspris  
2021-09-24 Bergsåker Pichano - Final  
2021-09-24 Bergsåker DubbelCupen, Försök 9 i meeting 5  
2021-09-24 Bergsåker Medelpads Hästavelsförenings Avelslopp - Norrlands Elitserie, försök - Stolopp  
2021-09-24 Bergsåker Sleipners Nordiska Kamp  
2021-09-24 Bergsåker Monté-SM för kallblod  
2021-09-24 Charlottenlund Danskt Trav Kriterium, Uttag  
2021-09-24 Charlottenlund Danskt Trav Kriterium Hopper, Uttag  
2021-09-24 Wolvega Breeder's Crown 5-7 åriga h&v  
2021-09-24 Wolvega Breeder's Crown 5-7 åriga ston  
2021-09-25 Solvalla STL Klass II, Final (Meeting 6)  
2021-09-25 Solvalla STL Klass I, Final (Meeting 6)  
2021-09-25 Solvalla STL Bronsdivisionen, Final (Meeting 6)  
2021-09-25 Solvalla STL Silverdivisionen, Final (Meeting 6)  
2021-09-25 Solvalla STL Diamantstoet, Final (Meeting 6)  
2021-09-25 Solvalla Svenskt Trav-Oaks (Gr I, Nat.)  
2021-09-25 Solvalla Svenskt Trav-Kriterium (Gr I, Nat.)  
2021-09-25 Leangen K N Stensruds Äreslopp  
2021-09-25 Leangen Alm Rau Jos Äreslopp  
2021-09-25 Leangen Josef Kleins Äreslopp  
2021-09-25 Lappeenranta Stochampionatet, vbl  
2021-09-25 Lappeenranta Stochampionatet, Villinmiehen Tammakilpa, kbl  
2021-09-26 Solvalla Stig H Akademiens lopp - STL Ungdomslopp  
2021-09-26 Solvalla Uttagningslopp till Grand Prix de l'UET 2021  
2021-09-26 Solvalla Walter Lundbergs Memorial  
2021-09-26 Solvalla Giant Diablos lopp - STL Stoeliten, Försök 12  
2021-09-26 Solvalla STL Open Final (Gr I int.) - Frances Bulwarks/Olle Anderssons lopp  
2021-09-26 Solvalla Svensk Travsports Femåringsmonté  
2021-09-26 Vincennes Prix d'Ancenis  
2021-09-26 Vincennes Prix de Clermont Ferrand Gr III
2021-09-26 Vincennes Grand Prix de l'U.E.T. Uttagningslopp  
2021-09-26 Vincennes Prix Georges Dreux (Monté) Gr III
2021-09-26 Vincennes Prix des Elites (Monté) Gr I
2021-09-26 Bologna Gran Premio Continentale Gr I
2021-09-26 Duindigt Nederländskt Derby (Derby L)  
2021-09-26 Duindigt Nederländskt Stoderby (Merriederby L)  
2021-09-26 Son Pardo Grand Prix des Baleares - Tour Europeen du Trotteur Francais, etapp 3  
2021-09-26 Mons Grand Prix Paul Hayen Classic 3 ans  
2021-09-26 Mons Grand Prix Paul Hayen Classic 4 ans  
2021-09-27 Mantorp Helen Ann Johansson Invitation - Damlopp  
2021-09-28 Eskilstuna E3 Bonus - Treåringslopp  
2021-09-28 Vincennes Prix Emile Beziere Gr III
2021-09-28 Vincennes Prix Aldebaran  
2021-09-29 Solvalla Kriterium Consolation - Treåringslopp  
2021-09-29 Solvalla Oaks Consolation - Treåringslopp  
2021-09-29 Jägersro Final Breeders Course 2 years old 2021 (Gr. II Int.)  
2021-09-29 Jägersro Hästägarekannan 2021*  
2021-09-29 Argentan Grand National du Trot Course Nationale - 11ère Etape  
  Oktober

Till topp

 
2021-10-01 Rättvik Jon Åkermans Minne - Treåringslopp  
2021-10-01 Rättvik DubbelCupen, Försök 10 i meeting 5  
2021-10-01 Vincennes Prix Hekate  
2021-10-02 Skellefteå STL (Klass I, Klass II, Brons, Silver)  
2021-10-02 Skellefteå STL Diamantstoet, Försök 1 i meeting 7  
2021-10-02 Skellefteå Stig Lindmarks Styrkeprov  
2021-10-02 Skellefteå Steggbests Minne - STL Kallblodsdivisionen, försök 10  
2021-10-02 Bjerke Yarrah Boko Äreslopp  
2021-10-02 Tampere Finskt Travkriterium, vbl  
2021-10-02 Tampere Finskt Travkriterium, kbl  
2021-10-02 Tampere Tammer-Ajo  
2021-10-02 Hamburg-Bahrenfeld Trotting Class Stake Race  
2021-10-03 Årjäng Årjängstravets Kallblodsmästare 2021*  
2021-10-03 Årjäng DubbelCupen, försök 1 i meeting 6  
2021-10-03 Årjäng Årjängstravets Treåringsfinal*  
2021-10-03 Årjäng Interjakts Årjängsmästare 2021*  
2021-10-03 Jydsk , Århus Jydsk 2-årings Grand Prix  
2021-10-03 Hamburg-Bahrenfeld Großer Preis von Deutschland  
2021-10-03 Hamburg-Bahrenfeld Preis von Hamburg  
2021-10-03 Hamburg-Bahrenfeld Peter Heitmann-Rennen  
2021-10-03 Agnano (Napoli) Gran Premio della Lotteria Gr I
2021-10-03 Agnano (Napoli) Criterium, Maschi (Gran Premio Anact - Maschi) Gr III
2021-10-03 Agnano (Napoli) Criterium, Filly (Gran Premio Anact - Femmine) Gr III
2021-10-04 Solänget Hästägarekannan - Kallblod  
2021-10-04 Solänget Hästägarekannan - Varmblod  
2021-10-04 Enghien Prix de Saint-Chamond*  
2021-10-04 Enghien Prix d'Egletons  
2021-10-04 Follonica Criterium, Maschi (Gran Premio Anact - Maschi) Gr III
2021-10-04 Follonica Criterium, Filly (Gran Premio Anact - Femmine) Gr III
2021-10-05 Färjestad E3 Bonus - Treåringslopp  
2021-10-05 Färjestad Breeders' Crown Treåriga H/V  
2021-10-05 Färjestad Breeders' Crown Treåriga Ston  
2021-10-05 Färjestad Breeders' Crown Fyraåriga H/V  
2021-10-05 Färjestad Breeders' Crown Fyraåriga Ston  
2021-10-05 Gävle E3 Bonus - Treåringslopp  
2021-10-05 Vincennes Prix Kurse Gr III
2021-10-05 Vincennes Prix Jean Mary (Monté)  
2021-10-06 Solvalla Breeders' Crown Tvååriga  
2021-10-06 Åby Åby's Sweden International Yearling Sales Auktionslopp - Tvååringslopp  
2021-10-06 Angers Grand Prix Anjou Maine Gr III
2021-10-06 Rom Criterium, Maschi (Gran Premio Anact - Maschi) Gr III
2021-10-06 Rom Criterium, Filly (Gran Premio Anact - Femmine) Gr III
2021-10-07 Östersund Bertil Bäckmans Minne - DubbelCupen, Försök 2 i Meeting 6  
2021-10-08 Eskilstuna E3 Bonus - Treåringslopp  
2021-10-08 Romme Jösseloppet  
2021-10-08 Umåker Norrlands Elitserie, försök - Tvååringslopp  
2021-10-08 Vincennes Prix Charley Mills  
2021-10-08 Vincennes Prix Ludovica  
2021-10-08 Vincennes Prix Atropos  
2021-10-08 Vincennes Prix Lilius (Monté)  
2021-10-09 Åby Ungdoms-SM 2021  
2021-10-09 Åby European Championship 3-years old (Grupp I, Int.) Gr I
2021-10-09 Åby UET Grand Prix (Grupp I, Int.) Gr I
2021-10-09 Åby European Championship 5-years old (Grupp I, Int.) Gr I
2021-10-09 Åby Sto-SM 2021 (Gr II, Nat) - STL Stoeliten försök 13  
2021-10-09 Åby Svenskt Mästerskap 2021 (Gr II, Nat) - STL Gulddivisionen, försök 2 i meeting 7 Gr II
2021-10-09 Åby Monté-SM 2021  
2021-10-09 Åby Amatör-SM 2021  
2021-10-09 Åby Dam-SM 2021  
2021-10-09 Åby Montéryttar-SM 2021  
2021-10-09 Biri Biri Upp födningslopp, kbl  
2021-10-09 Biri Veikle Balder Cup, h&v  
2021-10-09 Biri Veikle Balder Cup, ston  
2021-10-09 Biri Dnt's 5-åringslopp - ston, kbl  
2021-10-09 Biri Dnt's 5-åringslopp, kbl  
2021-10-09 Biri Vintilla Travet  
2021-10-09 Turku, Metsämäki Nordiskt Mästerskap, kbl  
2021-10-09 Turku, Metsämäki L. Fabritius Memorial  
2021-10-09 Turku, Metsämäki Auran Ajo*  
2021-10-09 Turin Criterium, Maschi (Gran Premio Anact - Maschi) Gr III
2021-10-09 Turin Criterium, Filly (Gran Premio Anact - Femmine) Gr III
2021-10-10 Solvalla Fillies and Mares - Menhammar Stuteri  
2021-10-10 Solvalla The Owners Trophy  
2021-10-10 Momarken Uttag Norkst Trav Oaks  
2021-10-10 Momarken Uttag Norkst Trav Oaks, kbl  
2021-10-10 Turku, Metsämäki Breeder's Crown 5-åriga ston  
2021-10-10 Turku, Metsämäki Breeder's Crown 2-åriga h&v  
2021-10-10 Turku, Metsämäki Breeder's Crown 2-åriga ston  
2021-10-10 Charlottenlund Dansk Trav Kriterium  
2021-10-10 Charlottenlund Travliganfinaler  
2021-10-10 Charlottenlund Dansk Hoppe Kriterium  
2021-10-10 Rom Derby Italiano Del Trotto Gr I
2021-10-10 Rom Oaks del Trotto Gr I
2021-10-10 Berlin-Mariendorf Auktionsrennen für Zweijährige 3-åriga (Auktion 2019)  
2021-10-10 Gelsenkirchen Grand Prix de Gelsenkirchen - Tour Europeen du Trotteur Francais, etapp 4  
2021-10-10 Alkmaar 4,5 Kilometer van Alkmaar  
2021-10-11 Mantorp UltraStayern  
2021-10-11 Mantorp Sikta mot stjärnorna  
2021-10-11 Mantorp SprinterKrevaden*  
2021-10-11 Enghien Prix du Jardin du Luxembourg (Monté)  
2021-10-11 Enghien Prix du Haut Rhin  
2021-10-12 Vincennes Prix Undina  
2021-10-12 Vincennes Prix Phaedra  
2021-10-13 Enghien Prix des Gobelins  
2021-10-14 Örebro Svampen Örebro (Gr II, Int.)  
2021-10-14 Enghien Prix de la Seine Maritime  
2021-10-15 Romme Bernth Martinssons lopp - Kallblod  
2021-10-15 Romme E3 Bonus - Treåringslopp  
2021-10-15 Romme Bernth Martinssons lopp - Varmblod  
2021-10-15 Romme Plåt-Svens Minne - Treåringslopp  
2021-10-15 Skellefteå Kalla Hästägarekannan  
2021-10-15 Skellefteå Varma Hästägarekannan  
2021-10-15 Jydsk,Århus Danskt Mästerskap för 5-åriga h/v  
2021-10-15 Vincennes Prix Freia  
2021-10-15 Vincennes Prix Gordonia (Monté) Gr III
2021-10-15 Vincennes Prix Hera  
2021-10-15 Vincennes Prix Bohemia  
2021-10-15 Wolvega Breeders Crown, 3 h&v  
2021-10-15 Wolvega Breeders Crown, 3 ston  
2021-10-16 Solänget STL (Klass I, Klass II, Brons, Silver)  
2021-10-16 Solänget Silverörnen - STL Gulddivisionen, Försök 3 i meeting 7  
2021-10-16 Solänget Super Ariels lopp - STL Diamantstoet, Försök 2 i meeting 7  
2021-10-16 Solänget Säterbest Minne - DubbelCupen, Final (meeting 5) - STL Kallblodsdivisionen, Försök 10 i meeting 2  
2021-10-16 Solänget Nordgubbens Minne  
2021-10-16 Bergen Nils A Skjolds Äreslop  
2021-10-16 Bergen Jacob Melands Äreslop  
2021-10-16 Bergen Bergens 3 års Festival  
2021-10-16 Bergen Haukaslöpet  
2021-10-16 Bergen Kniksens Äreslop  
2021-10-17 Beaumont De Lomagne Grand Prix du Sud Ouest Gr II
2021-10-17 Hagmyren DubbelCupen, försök 3 i meeting 6  
2021-10-17 Duindigt Gouden Zweep  
2021-10-17 Krieau, Wien 122. Graf Kalman Hunyady-Gedenkrennen  
2021-10-17 Krieau, Wien Anton Poschacher Gedenkrennen  
2021-10-17 Son Pardo Gran Premi dels 4 Anys  
2021-10-17 Treviso Gran Premio Giuseppe Biasuzzi Gr I
2021-10-19 Axevalla Ullbergs Minne  
2021-10-19 Kuopio Varsakunkku finaali (3-åriga)  
2021-10-19 Vincennes Prix Algorah*  
2021-10-19 Vincennes Prix Timocharis Gr III
2021-10-19 Vincennes Prix Phact (Monté) Gr III
2021-10-20 Jägersro Bonuslopp Breeders Course - Treåriga Ston  
2021-10-20 La Capelle Grand National du Trot Course Nationale - 12ère Etape Gr III
2021-10-21 Gävle DubbelCupen, försök 4 i meeting 6  
2021-10-21 Gävle Jöns Olofssons Minne - Norrlands Elitserie, Försök  
2021-10-21 Gävle Leufsta-loppet - Norrlands Elitserie, Försök  
2021-10-21 Gävle Maharajahs Stoserie 2021, FINAL  
2021-10-21 Gävle Vallonloppet  
2021-10-22 Bollnäs DubbelCupen, försök 5 i meeting 6  
2021-10-22 Bollnäs Anders Kilströms Minne Final - Spårtrappa - Treåringslopp  
2021-10-22 Bollnäs Anders Kilströms Minne Final - Spårtrappa - Fyraåringslopp  
2021-10-22 Odense Grand Circle 4-års championat, h&v  
2021-10-22 Vincennes Prix Themis  
2021-10-23 Örebro STL (Klass I, Klass II, Brons, Silver)  
2021-10-23 Örebro Express Gaxes lopp - STL Gulddivisionen, Försök 4 i meeting 7  
2021-10-23 Örebro STL Ungdomslopp - STL Diamantstoet, Försök 3  
2021-10-23 Örebro Carl-Erik Lindbloms lopp - STL Diamantstoet, Försök 4 i meeting 7  
2021-10-23 Örebro E3 Bonus - Treåringslopp  
2021-10-23 Momarken Norkst Trav Oaks  
2021-10-23 Momarken Norkst Trav Oaks, kbl  
2021-10-23 Momarken OaksRevansjen  
2021-10-23 Momarken OaksRevansjen, kbl  
2021-10-23 Momarken Höst Maraton  
2021-10-23 Billund Grand Circle 4-års Hoppechampionat  
2021-10-23 Pori St. Leger  
2021-10-23 Pori Satakunta-ajo, kbl  
2021-10-23 Milano Gran Premio Delle Nazioni Gr I
2021-10-23 Berlin-Mariendorf Breeders Crown 5-7 år h&v  
2021-10-23 Berlin-Mariendorf Breeders Crown 5-7 år ston  
2021-10-23 Caen Prix de la Ville de Caen Gr III
2021-10-23 Mons Grand Prix de la Toussaint - Tour Europeen du Trotteur Francais, etapp 5  
2021-10-24 Solvalla Breeders' Crown Treåriga h/v - Semifinal  
2021-10-24 Solvalla Breeders' Crown Treåriga Ston - Semifinal  
2021-10-24 Solvalla Breeders' Crown Fyraåriga h&v - Semifinal  
2021-10-24 Solvalla Breeders' Crown Fyraåriga Ston - Semifinal  
2021-10-24 Enghien Prix de la Bourse  
2021-10-24 Enghien Prix de la Porte d'Aubervilliers*  
2021-10-24 Enghien Prix de la Place des Vosges*  
2021-10-24 Berlin-Mariendorf Breeders Crown 2 år h&v  
2021-10-24 Berlin-Mariendorf Breeders Crown 2 år ston  
2021-10-24 Berlin-Mariendorf Breeders Crown 3 år h&v  
2021-10-24 Berlin-Mariendorf Breeders Crown 3 år ston  
2021-10-24 Berlin-Mariendorf Breeders Crown 4 år h&v  
2021-10-24 Berlin-Mariendorf Breeders Crown 4 år ston  
2021-10-25 Halmstad Hästägarkannan*  
2021-10-25 Pontecagnano Gran Premio Valentinia  Gr III
2021-10-26 Eskilstuna E3 Bonus - Stolopp - Treåringslopp  
2021-10-26 Vincennes Prix Isara  
2021-10-26 Vincennes Prix Arethusa  
2021-10-26 Vincennes Prix Scylla*  
2021-10-26 Vincennes Prix Ophiucus*  
2021-10-26 Vincennes Prix California  
2021-10-27 Bergsåker DubbelCupen, försök 6 i meeting 6  
2021-10-27 Bergsåker Norrlands Elitserie, försök - Tvååringslopp  
2021-10-27 Enghien Prix du Bas Rhin  
2021-10-27 Enghien Prix de Pomarez*  
2021-10-27 Enghien Prix de Mainvilliers  
2021-10-27 Enghien Prix de la Porte Brancion*  
2021-10-27 Enghien Prix de Saint-Amand-les-Eaux  
2021-10-27 Enghien Prix Du Palais Royal  
2021-10-28 Åby Euro Classic Trot Next Year - Stora Höstpriset - Treåringslopp  
2021-10-29 Kalmar E3 Bonus - Treåringar (Inställt p g a för få anmälda)  
2021-10-29 Skive Danskt Mästerskap for 5-årige hopper  
2021-10-29 Vincennes Prix Juno  
2021-10-29 Vincennes Prix Pierre Van Troyen Gr III
2021-10-29 Vincennes Prix Orionis*  
2021-10-29 Vincennes Prix Louis Cauchois Gr III
2021-10-29 Vincennes Prix Marcel Dejean Gr III
2021-10-29 Vincennes Prix Peitho*  
2021-10-29 Milano Criterium, Maschi (Gran Premio Anact - Maschi)  
2021-10-29 Milano Criterium, Filly (Gran Premio Anact - Femmine)  
2021-10-30 Jägersro STL (Klass I, Klass II, Brons, Silver)  
2021-10-30 Jägersro C.L. Müllers Memorial 2021 (Gr II Int) - STL Gulddivisionen, Försök 5  
2021-10-30 Jägersro STL Diamantstoet, Försök 5 i meeting 7  
2021-10-30 Jägersro Oktoberstayern  
2021-10-30 Jägersro Jägersros Stora Montépris 2021  
2021-10-30 Jarlsberg DNTs Høstfinal 4-åriga kbl - Nils Östbys Minnelopp  
2021-10-30 Jarlsberg DNTs Høstfinal 4-åriga  
2021-10-30 Jarlsberg DNTs Høstfinal  
2021-10-30 Jarlsberg Arnt Haakestads Minneslopp  
2021-10-30 Jarlsberg T.H.Martinsens Äreslopp  
2021-10-30 Kouvola Kouvola-ajo  
2021-10-30 Kouvola Kymenlaakso-ajo  
2021-10-31 Lyon Grand Prix du Centre-Est Gr III
  November

Till topp

 
2021-11-01 Rättvik Sleipner Dalarnas Silverpokal*  
2021-11-01 Laval Grand Prix de la Ville de Laval  
2021-11-01 Torino Gran Premio Orsi Mangelli Gr I
2021-11-01 Torino Gran Premio Orsi Mangelli Filly Gr II
2021-11-02 Jägersro Uttagningslopp Svensk Uppfödningslöpning 2021  
2021-11-02 Vincennes Prix Felicitas  
2021-11-02 Vincennes Prix Athamantis  
2021-11-03 Solvalla Verners lopp  
2021-11-03 Solvalla Gay Gals lopp - Treåringslopp Ston  
2021-11-03 Solvalla Locomites lopp - Treåringslopp Hingstar/Valacker  
2021-11-03 Åby Euro Classic Trot Next Year  
2021-11-03 Åby Mixed Sales Stora Auktionslopp 2021 - För hästar sålda 2020 & 2021  
2021-11-03 Vincennes Prix de Soulac  
2021-11-03 Vincennes Prix de Bellerive (Monté)  
2021-11-03 Vincennes Prix de Maure de Bretagne  
2021-11-03 Vincennes Prix du Dorat  
2021-11-03 Vincennes Prix des Cevennes Gr III
2021-11-04 Örebro E3 Bonus  
2021-11-04 Örebro Najos Minne - Fyraåringslopp  
2021-11-05 Boden Bodentravets Tvååringslopp - Norrlands Elitserie, försök  
2021-11-05 Bollnäs Norrlands Elitserie, försök - Tvååringslopp  
2021-11-05 Bollnäs Stampings lopp - DubbelCupen, försök 7 i meeting 6 (Final Bergsåker 4 december)  
2021-11-05 Charlottenlund Dansk Opdrætningsløb  
2021-11-06 Eskilstuna STL (Klass I, Klass II, Brons, Silver)  
2021-11-06 Eskilstuna Håkan "Hockey" Erikssons lopp - STL Silverdivisionen, Försök 6  
2021-11-06 Eskilstuna Smedträffen - STL Gulddivisionen, Försök 6  
2021-11-06 Eskilstuna STL Stoeliten, Försök 14  
2021-11-06 Eskilstuna STL Diamantstoet, Försök 6  
2021-11-06 Eskilstuna Salatrofén - Stayerlopp  
2021-11-06 Klosterskogen Thai Tanics Äreslopp  
2021-11-06 Lahti, Jokimaa Jokimaa Tekee Tähtiä  
2021-11-06 Lahti, Jokimaa SHKL Hevosenomistajapokaali  
2021-11-07 Eskilstuna STL Diamantstoet, Försök 7  
2021-11-07 Eskilstuna STL Ungdomslopp  
2021-11-07 Eskilstuna Breeders' Crown Treåriga Hingstar/Valacker, Final (Grupp I, Int.)  
2021-11-07 Eskilstuna Breeders' Crown Treåriga Ston, Final (Grupp I, Int.)  
2021-11-07 Eskilstuna Breeders' Crown Fyraåriga Hingstar/Valacker, Final (Grupp I, Int.)  
2021-11-07 Eskilstuna Breeders' Crown Fyraåriga Ston, Final (Grupp I, Int.)  
2021-11-07 Argentan Prix Paul Buquet  
2021-11-07 Montegiorgio Gran Premio San Paolo Gr III
2021-11-07 Montegiorgio Gran Premio San Paolo, Filly Gr III
2021-11-08 Färjestad E3 Bonus  
2021-11-08 Vincennes Prix d'Arcachon  
2021-11-08 Vincennes Prix de Castelsarrasin  
2021-11-08 Vincennes Prix d'Amiens*  
2021-11-08 Vincennes Prix Reynolds (Monté) Gr II
2021-11-09 Romme DubbelCupen, försök 8 i meeting 6  
2021-11-09 Romme E3 Bonus  
2021-11-09 Romme Rommechansen  
2021-11-09 Vincennes Prix Medusa  
2021-11-09 Vincennes Prix Pomona  
2021-11-09 Vincennes Prix Geminus  
2021-11-10 Solvalla Solvalla Hästägarförenings Tvååringspris  
2021-11-10 Solvalla STL Klass II, Försök 1 i meeting 8  
2021-11-10 Solvalla Kentucky Fibbers lopp  
2021-11-10 Nantes Grand National du Trot Course Nationale - 13ère Etape Gr III
2021-11-11 Vincennes Prix d'Avesnes (Monté)  
2021-11-11 Vincennes Prix de Savigny-sur-Braye (Monté)  
2021-11-11 Vincennes Prix Olry Roederer (Monté) Gr III
2021-11-12 Umåker DubbelCupen, försök 9 i meeting 6  
2021-11-12 Umåker Eld Kevins Lopp - Norrlands Elitserie, Final - Treåringslopp  
2021-11-12 Umåker Troll Kevins lopp - Norrlands Elitserie, Final - Fyraåringslopp  
2021-11-12 Umåker Polkettas lopp - Norrlands Elitserie, Final - Stoeliten  
2021-11-12 Umåker Umåker Cup, Final  
2021-11-12 Umåker Prix Umåker  
2021-11-12 Vincennes Prix Gerda  
2021-11-12 Vincennes Prix Marcel Laurent Gr II
2021-11-12 Wolvega Prijs der Giganten  
2021-11-12 Wolvega Derby der Tweejarigen  
2021-11-13 Bjerke STL (Klass I, Klass II, Brons,  
2021-11-13 Bjerke Jacob Meyers Pokallopp  
2021-11-13 Bjerke Axel Jensens Minneslopp  
2021-11-13 Bjerke Axel Jensens Minneslopp, Hopper  
2021-11-13 Bjerke Big Noon Pokalen - Gulddivisionen, försök  
2021-11-13 Vermo Käpylä Grand Prix  
2021-11-13 Vincennes Prix du Languedoc Gr III
2021-11-13 Vincennes Prix Louis Tillaye (Monté) Gr II
2021-11-13 Vincennes Prix de Cognac  
2021-11-13 Vincennes Prix Abel Bassigny Gr II
2021-11-13 Vincennes Prix d'Argentan  
2021-11-13 Vincennes Prix Reine du Corta Gr II
2021-11-13 Vincennes Prix Atlantic  
2021-11-14 Åby Breeders Course Bonuslopp 2021 - Treåringslopp  
2021-11-14 Hamburg Halali*  
2021-11-14 Hamburg Hamburger Winterfavorit*  
2021-11-14 Montegiorgio Gran Premio Palio Dei Comuni Gr I
2021-11-16 Kalmar Final Treåringsserien 2021  
2021-11-16 Kalmar Final Fyraåringsserie 2021  
2021-11-16 Vincennes Prix Gyptis  
2021-11-16 Vincennes Prix Laetitia  
2021-11-16 Vincennes Prix de Colombes  
2021-11-16 Vincennes Prix Mebsuta  
2021-11-17 Bergsåker Paul Oscarsons Minneslopp - DubbelCupen, försök 10 i meeting 6  
2021-11-17 Bergsåker Novembermontén*  
2021-11-17 Solvalla Triton Sunds lopp  
2021-11-18 Örebro E3 Bonus  
2021-11-18 Vincennes Prix de Castres  
2021-11-18 Vincennes Prix du Grand Fougeray*  
2021-11-18 Vincennes Prix d Annecy  
2021-11-18 Vincennes Prix de L'ile d'Oleron (Monté) Gr III
2021-11-18 Vincennes Prix de Belfort  
2021-11-19 Romme Treåringsseriens Final 2  
2021-11-19 Romme Dalatravets Montéserie, Final*  
2021-11-19 Vincennes Prix Mizar  
2021-11-20 Jägersro STL (Klass I, Klass II, Brons, Silver)  
2021-11-20 Jägersro Meadow Prophets Minne 2021 - STL Gulddivisionen, Försök 1  
2021-11-20 Jägersro STL Diamantstoet, Försök 1 i meeting 8  
2021-11-20 Jägersro Svensk Uppfödningslöpning 2021 (Gr. I Nat.)  
2021-11-20 Jägersro Johan Jacobssons Minne 2021  
2021-11-20 Sörlandet Kristen T Gundersen Äreslopp  
2021-11-20 Sörlandet Glad Suits Stolopp*  
2021-11-20 Sörlandet Arnt Paulsens Minneslopp  
2021-11-20 Sörlandet DNT Høstfinale, 3-åriga kbl  
2021-11-20 Sörlandet Sørlandets 3-års Cup  
2021-11-20 Jyväskylä, Killeri Breeders Crown, Final 4-åriga h&v (Kasvattajakruunu-finaali)  
2021-11-20 Jyväskylä, Killeri Breeders Crown, Final 4-åriga ston (Kasvattajakruunu-finaali)  
2021-11-20 Jyväskylä, Killeri Tammaderby 2021, kbl  
2021-11-20 Rom Criterium, Maschi (Gran Premio Anact - Maschi)  
2021-11-20 Rom Criterium, Filly (Gran Premio Anact - Femmine)   
2021-11-21 Charlottenlund N.J. Koster Memorial  
2021-11-21 Charlottenlund Dansk Avlsløb Finaler  
2021-11-21 Vincennes Prix Jean Maurice Beteau  
2021-11-21 Vincennes Prix d'Aigues Mortes  
2021-11-21 Vincennes Prix de Bretagne (Prix d'Amerique Races Zeturf Q1) Gr II
2021-11-21 Vincennes Prix de Boissy Saint Leger Gr III
2021-11-21 Vincennes Prix de Cosse le Vivien  
2021-11-21 Modena Gran Premio d'Europa Gr I
2021-11-22 Vincennes Prix de Montignac-Charente  
2021-11-22 Vincennes Prix de Jussy (Monté)  
2021-11-22 Vincennes Prix Edmond Henry (Monté) Gr II
2021-11-22 Vincennes Prix d'Angles  
2021-11-22 Vincennes Prix de Dunkerque  
2021-11-23 Gävle Norrlands Elitserie, försök - Tvååringslopp  
2021-11-23 Vincennes Prix Ostara  
2021-11-24 Solvalla Menhammar Stuteris Tvååringspris - Stolopp  
2021-11-24 Solvalla Oaksrevanschen - Treåringslopp Ston  
2021-11-24 Solvalla Kriterierevanschen - Treåringslopp  
2021-11-24 Solvalla STL Diamantstoet, Försök 2 i meeting 8  
2021-11-24 Le Mans Grand National du Trot Course Nationale - 14ère Etape Gr III
2021-11-25 Örebro E3 Bonus  
2021-11-25 Vincennes Prix de Sille le Guillaume  
2021-11-25 Vincennes Prix de Loudun  
2021-11-25 Vincennes Prix de Picardie  
2021-11-25 Vincennes Prix de l'ile de Re (Monté)  
2021-11-25 Vincennes Prix de la Camargue  
2021-11-26 Östersund Jämtländskt Uppfödningslopp  
2021-11-26 Solvalla Solvalla Grand Prix  
2021-11-26 Vincennes Prix Arietis  
2021-11-26 Vincennes Prix Triton  
2021-11-26 Wolvega Jonkerprijs M  
2021-11-26 Wolvega Jofferprijs M  
2021-11-27 Solvalla STL Klass II, Final (Meeting 7)  
2021-11-27 Solvalla STL Klass I, Final (Meeting 7)  
2021-11-27 Solvalla STL Bronsdivisionen, Final (Meeting 7)  
2021-11-27 Solvalla STL Silverdivisionen, Final (Meeting 7)  
2021-11-27 Solvalla Konung Carl XVI Gustafs Silverhäst - STL Gulddivisionen, Final (Meeting 7, Gr II int.)  
2021-11-27 Solvalla STL Diamantstoet, Final (Meeting 7)  
2021-11-27 Solvalla Baroness Karsks lopp - STL Stoeliten, Final  
2021-11-27 Solvalla Breeders Course 3 years old - bonuslopp  
2021-11-27 Axevalla Lassagårdspokalen  
2021-11-27 Seinäjoki Breeders Crown, Final 3-åriga h&v (Kasvattajakruunu-finaali)  
2021-11-27 Seinäjoki Breeders Crown, Final 3-åriga ston (Kasvattajakruunu-finaali)  
2021-11-27 Seinäjoki Varsakunkku-finaali, 4-åriga  
2021-11-27 Vincennes Prix de Chenonceaux Gr III
2021-11-27 Vincennes Prix Annick Dreux Gr II
2021-11-27 Vincennes Prix Jacques Vauloge Gr II
2021-11-27 Vincennes Prix Daniel Miette*  
2021-11-27 Vincennes Prix de Beauvoir  
2021-11-27 Vincennes Prix de la Clayette (Monté)  
2021-11-28 Bergsåker E3 Bonus  
2021-11-28 Bergsåker Norrlands Elitserie - Stofinal  
2021-11-28 Firenze Gran Premio Duomo Gr I
2021-11-29 Vincennes Prix de Meslay du Maine  
  December

Till topp

 
2021-12-01 Solvalla STL Klass I, Försök 2 i meeting 8  
2021-12-01 Åby Euro Classic Trot Next Year - Treåringslopp - Ston  
2021-12-01 Åby STL Silverdivisionen, Försök 2 i meeting 8  
2021-12-01 Vincennes Prix de Vaumas  
2021-12-01 Vincennes Prix d'Hennebont*  
2021-12-02 Gävle E3 Bonus - Treåringslopp - Stolopp  
2021-12-02 Vincennes Prix de Bourigny  
2021-12-02 Vincennes Prix de la Ville de Royan  
2021-12-02 Vincennes Prix Raoul Balliere (Monté) Gr II
2021-12-02 Vincennes Prix Paul Buquet (Monté) Gr II
2021-12-02 Vincennes Prix de Quimper  
2021-12-03 Romme E3 Bonus - Treåringslopp för ston  
2021-12-03 Kalmar E3 Revansch - Öppen klass  
2021-12-04 Bergsåker STL (Klass I, Klass II, Brons, Silver)  
2021-12-04 Bergsåker Hilda Zonetts lopp - STL Gulddivisionen, Försök 2 i meeting 8  
2021-12-04 Bergsåker STL Diamantstoet, Försök 3 i meeting 8  
2021-12-04 Bergsåker Brimsguttens Minne - Dubbelcupen, final i meeting 6 - Kallblodsdivisionen, försök 12  
2021-12-04 Bergsåker Norrlands Elitserie - Tvååringsfinal  
2021-12-04 Klosterskogen E.C. Koren Lunds Minneslopp  
2021-12-04 Klosterskogen Moe Odins Äreslopp  
2021-12-04 Klosterskogen Prince Royals Minneslopp  
2021-12-04 Vincennes Prix de Marennes-Oleron  
2021-12-04 Vincennes Prix Doynel de Saint-Quentin Gr II
2021-12-04 Vincennes Prix de Mirambeau  
2021-12-04 Vincennes Prix de Saint-Georges de Didonne  
2021-12-04 Vincennes Prix Sans Dire Oui (Monté) Gr III
2021-12-04 Vincennes Prix de Maintenon  
2021-12-04 Vincennes Prix Timoko Gr III
2021-12-04 Vincennes Prix Vourasie Gr III
2021-12-04 Villanova Gran Premio Regione Liguria Gr III
2021-12-05 Mantorp Sture Lindströms lopp  
2021-12-05 Vincennes Coupe Inter Regionale des 4 ans Gr III
2021-12-05 Vincennes Coupe Inter Regionale des 3 ans Gr III
2021-12-05 Vincennes Coupe Inter Regionale des 5 ans Gr III
2021-12-05 Vincennes Grand National du trot Final Gr II
2021-12-05 Vincennes Prix de l'Eure  
2021-12-05 Vincennes Cloture du Championnat des Jockeys (Monté)  
2021-12-05 Foggia Gran Premio Di Capitanata Gr III
2021-12-06 Vincennes Prix des Alpes  
2021-12-06 Vincennes Prix Philippe du Rozier (Monté) Gr III