Välkommen till Worldclasstrotting...      
Click for Stockholm, Sverige Forecast Click for Oslo, Norge Forecast   Click for Paris, Frankrike Forecast

World Class Trotting
1996-2010

Click for East Rutherford, New Jersey Forecast  Click for Toronto, Ontario Forecast  Click for Lexington, Kentucky Forecast  
Solvalla Oslo     Paris   Meadowlands    Woodbine                   Lexington      
 
  V75     V64 

STORLOPP 2010   Datumen är preliminära och kan komma att ändras vid eventuella fel.  STORLOPP 2009  Uppdaterad: 06.01.2017

Redan avgjorda lopp               
Vi har alla startlistor och Resultat till Woodbine & Mohawk travdagar 2010  Övriga större lopp i Nordamerika
 DATUM        BANA            LOPP NAMN
 TACK FÖR DETTA TRAV ÅR 2010...

 Next Year - Nästa års program




Redan klara

 2010-12-31   Alexandra Park  National Trot
 2010-12-30   Vincennes       Prix de Salvanhac 
 2010-12-28   Vincennes       Prix du Merlerault   
 2010-12-28   Vincennes       Prix de Craon   
 2010-12-26   Vincennes       Criterium Continental   
 2010-12-26   Vincennes       Prix de Chateau Chinon   
 2010-12-26   Vincennes       Prix de Chateaudun   
 2010-12-26   Vincennes       Prix de Vincennes            Monté 
 2010-12-26   Vincennes       Prix Emile Riotteau          Monté 
 2010-12-26   Solvalla        Baroness Karsks lopp   
 2010-12-26   Solvalla        Diamantstoet, Final   
 2010-12-26   Solvalla        Konung Carl XVI Gustafs Silverhäst   
 2010-12-26   Solvalla        V75 Finaler   
 2010-12-26   Tor di Valle    Gala Internazionale Del Trotto 
 2010-12-25   Vincennes       Prix Constant Hervieu   
 2010-12-25   Vincennes       Prix de Strasbourg   
 2010-12-25   Vincennes       Prix Jules Lemonnier         Monté 
 2010-12-25   Vincennes       Prix Une de Mai   
 2010-12-25   Bergsåker       Vintercupen 
 2010-12-24   Vincennes       Prix d’Amboise   
 2010-12-24   Vincennes       Prix de Compiegne   
 2010-12-24   Vincennes       Prix Emmanuel Margouty   
 2010-12-23   Åby             V75 Försök 
 2010-12-22   Vincennes       Prix de la Tremblade
 2010-12-19   Agnano          Gran Premio Royal Mares Del Trotto 
 2010-12-19   Vincennes       Cloture du Grand National de Trot   
 2010-12-19   Vincennes       Coupe Inter-Regionale des 3 ans   
 2010-12-19   Vincennes       Coupe Inter-Regionale des 4 ans   
 2010-12-18   Seinäjoki       Breeders' Crown 2 åriga   
 2010-12-18   Seinäjoki       Breeders' Crown 2 åriga ston   
 2010-12-18   Seinäjoki       Breeders' Crown h/v 3 Åriga   
 2010-12-18   Seinäjoki       Breeders' Crown ston 3 Åriga   
 2010-12-18   Vincennes       Prix de Reims   
 2010-12-18   Vincennes       Prix de Saint-James   
 2010-12-18   Åby             V75 Försök   
 2010-12-18   Tabcorp Park    Australian Trotting Grand Prix   

 2010-12-17   Bergsåker       Norrländsk Tvååringselit, final   
 2010-12-17   Vincennes       Prix de Tourcoing 
 2010-12-15   Solvalla        Gunnar Nordins lopp   
 2010-12-15   Solvalla        Gösta Nordins lopp   
 2010-12-15   Solvalla        Sören Nordins lopp   
 2010-12-15   Vincennes       Prix Auguste Francois       Monté 
 2010-12-15   Vincennes       Prix Poitou-Charentes 
 2010-12-13   Boden           Vintercupen  
 2010-12-14   Sundbyholm      Knut Bondes Pokal 
 2010-12-12   Vincennes       Criterium des 3 ans   
 2010-12-12   Vincennes       Prix de Crecy la Chapelle   
 2010-12-12   Vincennes       Prix de Mansle   
 2010-12-12   Vincennes       Prix Octave Douesnel 
 2010-12-11   Cranbourne      Bill Collins Trotters Mile   
 2010-12-11   Bergsåker       Zoogins lopp, Gulddivisionen
 2010-12-11   Vincennes       Prix Ariste Hemard   
 2010-12-11   Vincennes       Prix du Bourbonnais   
 2010-12-11   Vincennes       Prix Narquois   
 2010-12-11   Vincennes       Prix Raoul Balliere       Monté 
 2010-12-10   Romme           E3 Revanchen, ston   
 2010-12-10   Romme           Vintercupen   
 2010-12-09   Vincennes       Prix de Blois   
 2010-12-09   Åby             Diamantstoet   
 2010-12-08   Solvalla        Hästägarkannan   
 2010-12-08   Solvalla        Klass II, försök   
 2010-12-08   Solvalla        Vinterfavoriten   
 2010-12-08   Tor di Valle    Gran Premio Allevatori   
 2010-12-08   Tor di Valle    Gran Premio Allevatori, filly   
 2010-12-07   San Siro        Gran Premio d'Inverno 
 2010-12-05   Vincennes       Prix de Saint-Georges de Didonne   
 2010-12-05   Vincennes       Prix Vourasie   
 2010-12-04   Halmstad        Halmstad Kommun's lopp - Gulddivisionen 
 2010-12-04   Leangen         DNTs Hoppeserie   
 2010-12-04   Vincennes       Prix Doynel de Saint-Quentin   
 2010-12-04   Vincennes       Prix Paul Buquet              Monté 
 2010-12-03   Vincennes       Prix Ourasi   
 2010-12-02   Gävle           Vintercupen   
 2010-12-02   Vincennes       Prix d'Elbeuf   
 2010-12-02   Vincennes       Prix des Landes   
 2010-12-02   Vincennes       Prix Joseph Lafosse         Monté 
 2010-12-01   Solvalla        Wallenius Cup 
 2010-12-01   Solvalla        Big Noon Pokalen 
 2010-12-01   Solvalla        Menhammar Stuteris Tvååringspris 
 2010-11-29   Mantorp         Diamantstoet   
 2010-11-29   Mantorp         Sikta mot stjärnorna   
 2010-11-29   Vincennes       Prix de Sille le Guillaume   
 2010-11-27   Vincennes       Prix de Bagnoles de L'Orne   
 2010-11-27   Vincennes       Prix de Chenonceaux   
 2010-11-27   Vincennes       Prix de Quimper   
 2010-11-27   Kloster         DNTs 4-årsløp V.bl.4 år
 2010-11-27   Klosterskogen   E.C. Koren Lunds Minneslopp   
 2010-11-27   Kloster         Klosterskogens 3-års Elite V.bl.3 år
 2010-11-27   Romme           Svensk-Norska loppet   
 2010-11-27   Romme           Gulddivisionen 
 2010-11-24   Mauquenchy      Grand National du Trot, etapp 13   
 2010-11-24   Solvalla        Petit Prix 
 2010-11-24   Solvalla        Emma Gee Sans lopp
 2010-11-24   Solvalla        Peace Corps lopp 
 2010-11-24   Solvalla        From Aboves lopp 
 2010-11-24   Solvalla        Solvalla Grand Prix 
 2010-11-22   Färjestad       E3 Revanchen,Öppen klass 
 2010-11-22   Vincennes       Prix de Montignac-Charente   
 2010-11-22   Vincennes       Prix Jacques Vauloge   
 2010-11-22   Vincennes       Prix Queila Gede   
 2010-11-21   Montégiorgio    Gran Premio Palio Dei Comuni   
 2010-11-20   Vermo           Erkki Rajakosken Memorial   
 2010-11-20   Vermo           Käpylä Grand Prix   
 2010-11-20   Wolvega         Grote Prijs der Giganten   
 2010-11-20   Jägersro        Meadow Prophets Minne   
 2010-11-20   Jägersro        Svensk Uppfödningslöpning   
 2010-11-20   Jägersro        V75 Försök   
 2010-11-20   Momarken        Norskt Trav-Oaks   
 2010-11-20   Momarken        Norskt Trav-Oaks Kallblod   
 2010-11-20   Momarken        Thor Östbys Minnelöp   
 2010-11-20   Trieste         Gran Premio Regione Friuli-Venezia Giulia
 2010-11-20   Vincennes       Prix de Bretagne   
 2010-11-20   Vincennes       Prix Edmond Henry        Monté 
 2010-11-19   Romme           Diamantstoet   
 2010-11-19   Vincennes       Prix Mizar   
 2010-11-18   Vincennes       Prix de Boissy-Saint-Leger   
 2010-11-18   Vincennes       Prix de L'ile d'Oleron        Monté 
 2010-11-17   Odense          Grand Circle Championat 3 åriga h/v   
 2010-11-17   Solvalla        Kriterierevanschen   
 2010-11-17   Solvalla        Oaksrevanschen   
 2010-11-15   Vincennes       Prix de Colombes   
 2010-11-15   Vincennes       Prix du Languedoc   
 2010-11-15   Vincennes       Prix Louis Tillaye        Monté 
 2010-11-14   San Siro        Gran Criterium ( Mem. Piero Biondi )   
 2010-11-14   San Siro        Gran Criterium, filly 
 2010-11-13   Gävle           Diamantstoet, Final   
 2010-11-13   Gävle           Dubbelcupen, final   
 2010-11-13   Gävle           Gulddivisionen, final   
 2010-11-13   Gävle           V75 Finaler   
 2010-11-13   Lahti           Best Lady   
 2010-11-13   Palermo         Gran Premio Trinacria 
 2010-11-11   Vincennes       Prix d'Avesnes        Monté 
 2010-11-11   Vincennes       Prix Marcel Laurent  
 2010-11-10   Billund         Grand Circle 3-års Hoppe Championat   
 2010-11-10   Nantes          Grand National du Trot, etapp 12   
 2010-11-10   Solvalla        Solvallaserien   
 2010-11-10   Solvalla        Svensk Uppfödningslöpning, Uttagningslopp
 2010-11-09   Jägersro        Johan Jacobssons Minneslöpning   
 2010-11-09   Jägersro        Svensk Uppfödningslöpning, uttagning 
 2010-11-08   Vincennes       Prix Abel Bassigny   
 2010-11-08   Vincennes       Prix d'Arcachon   
 2010-11-08   Vincennes       Prix de Picardie   
 2010-11-08   Vincennes       Prix Olry-Roederer Monté 
 2010-11-08   Vincennes       Prix Reine du Corta 
 2010-11-07   San Siro        Gran Premio Coppa di Milano   
 2010-11-07   San Siro        Gran Premio Delle Nazioni    
 2010-11-07   Gelsenkirchen   Breeders´ Crown, 5-7 åriga h/v 
 2010-11-07   Gelsenkirchen   Breeders´ Crown, 5-7 åriga ston 
 2010-11-06   Kouvola         Kouvola Ajo   
 2010-11-06   Kouvola         Kymenlaakso Ajo   
 2010-11-06   Umåker          Diamantstoet   
 2010-11-06   Gelsenkirchen   Breeders´ Crown, 3-åriga h/v 
 2010-11-06   Gelsenkirchen   Breeders´ Crown, 3-åriga ston 
 2010-11-06   Jarlsberg       Arnt Haakestads Minneslopp   
 2010-11-06   Jarlsberg       Th. Martinsens Äreslöp 
 2010-11-06   Jarlsberg       Nils Østbys Minneløp 
 2010-11-06   Sundbyholm      Breeders' Crown 3-åriga h/v   
 2010-11-06   Sundbyholm      Breeders' Crown 3-åriga ston   
 2010-11-06   Sundbyholm      Breeders' Crown 4-åriga h/v   
 2010-11-06   Sundbyholm      Breeders' Crown 4-åriga ston   
 2010-11-06   Sundbyholm      Smedträffen   
 2010-11-06   Sundbyholm      V75 Försök   
 2010-11-05   Gelsenkirchen   Breeders' Crown Tyskland 4 år c&g
 2010-11-05   Gelsenkirchen   Breeders' Crown Tyskland 4 år Filly
 2010-11-03   Vincennes       Prix de Bellerive       Monté 
 2010-11-03   Vincennes       Prix des Cevennes   
 2010-11-03   Vincennes       Prix Reynolds           Monté 
 2010-11-02   Axevalla        Ullbergs Minne   
 2010-11-02   Vincennes       Prix Marcel Dejean  
 2010-11-01   San Siro        Gran Premio Delle Aste, 2 åriga   
 2010-11-01   San Siro        Gran Premio Orsi Mangelli   
 2010-11-01   San Siro        Gran Premio Orsi Mangelli, filly   
 2010-11-01   San Siro        Memorial Francesco Milani   
 2010-11-01   San Siro        Memorial Håkan Wallner 
 2010-10-31   Mons            Grand Prix de la Toussaint   
 2010-10-31   Charlottenlund  N. J. Kosters Memorial   
 2010-10-31   Charlottenlund  Taroks Minneslopp   
 2010-10-30   Björneborg      Satakunta-Ajo   
 2010-10-30   Björneborg      St:Leger   
 2010-10-30   Jägersro        C.L. Müllers Memorial   
 2010-10-30   Jägersro        V75 Försök   
 2010-10-30   Jägersro        V75:s Jubileumslopp  
 2010-10-29   Romme           Dubbelcupen   
 2010-10-29   Vincennes       Prix Juno   
 2010-10-29   Vincennes       Prix Louis Cauchois  
 2010-10-28   Åby             Breeders' Crown 2-åriga   
 2010-10-27   Bjerke          Axel Jensens Minneslopp   
 2010-10-27   Bjerke          Axel Jensens Minneslopp Hopper   
 2010-10-27   Solvalla        Breeders' Crown, Semifinal 3-år h&v
 2010-10-27   Solvalla        Breeders' Crown, Semifinal 3-år ston
 2010-10-27   Solvalla        Breeders' Crown, Semifinal 4-år h&
 2010-10-27   Solvalla        Breeders' Crown, Semifinal 4-år ston
 2010-10-26   Sundbyholm      Diamantstoet   
 2010-10-26   Vincennes       Prix Isara   
 2010-10-26   Vincennes       Prix Pierre Van Troyen   
 2010-10-26   Vincennes       Prix Timocharis 
 2010-10-24   Agnano          Criterium Partenopeo   
 2010-10-24   Agnano          Gran Premio Freccia d'Europa   
 2010-10-24   München         Bayern Pokal   
 2010-10-24   Skellefteå      Diamantstoet   
 2010-10-24   Skellefteå      Dubbelcupen   
 2010-10-23   Sörlandet       DNTs Hoppeserie   
 2010-10-23   Bergsåker       Norrländskt Varmblodsmästerskap    
 2010-10-23   Bergsåker       V75 Försök   
 2010-10-23   Caen            Prix de la Ville de Caen   
 2010-10-22   Vincennes       Prix Klymene   
 2010-10-22   Vincennes       Prix Themis   
 2010-10-21   Bollnäs         Dubbelcupen 
 2010-10-20   Lyon la Soie    Grand National du Trot, etapp 11   
 2010-10-20   Solvalla        Fillies And Mares   
 2010-10-20   Solvalla        Montépokalen Monté 
 2010-10-20   Solvalla        The Owners Trophy 
 2010-10-20   Solvalla        Lord Rappes Lopp 
 2010-10-18   Enghien         Prix des Gobelins   
 2010-10-18   Färjestad       Diamantstoet   
 2010-10-17   Wien            Anton Poschacher-Gedenkrennen 
 2010-10-17   Gelsenkirchen   Grosser Preis von Deutschland   
 2010-10-17   Århus           Jydsk 2-årings Grand Prix   
 2010-10-17   Turin           Criterium Vinovo   
 2010-10-17   Turin           Criterium Vinovo, filly   
 2010-10-16   Bergen          Bergen 3 års Festival   
 2010-10-16   Bergen          Jacob Melands Äreslöp   
 2010-10-16   Bergen          Kniksens Äreslöp   
 2010-10-16   Bergen          Nils A Skjolds Äreslöp   
 2010-10-16   Vermo           Espoon Palkinto   
 2010-10-16   Vermo           Tamma Champion   
 2010-10-16   Åby             Lärlings-SM   
 2010-10-16   Åby             Monté SM Monté 
 2010-10-16   Åby             Sto - SM   
 2010-10-16   Åby             Svenskt Mästerskap   
 2010-10-16   Åby             V75 Försök   
 2010-10-15   Bergsåker       Dubbelcupen   
 2010-10-15   Vincennes       Prix Bohemia   
 2010-10-15   Vincennes       Prix Gordonia Monté 
 2010-10-14   Boden           Dubbelcupen   
 2010-10-14   Boden           STC:s Kallblodiga 4-årsstjärna   
 2010-10-13   Solvalla        Armbro Keepsakes lopp   
 2010-10-13   Solvalla        Breeders' Crown 2-åriga ston   
 2010-10-13   Solvalla        Fyra Kilometer   
 2010-10-13   Solvalla        Klass I, försök 
 2010-10-12   Axevalla        Silverstoet   
 2010-10-12   Vincennes       Prix Kurse 
 2010-09-11   Mantorp         Breeders' Crown, försök 3-år h&v
 2010-09-11   Mantorp         Breeders' Crown, försök 3-år ston
 2010-09-11   Mantorp         Breeders' Crown, försök 4-år h&
 2010-09-11   Mantorp         Breeders' Crown, försök 4-år ston
 2010-10-11   Skive           Grand Circle 4-års Hoppe Championat   
 2010-10-10   Wien            Österreichisches Flieger-Derby 
 2010-10-10   Le Croise       Grand Prix de I'U.E.T. 
 2010-10-10   Tor di Valle    Derby Italiano 
 2010-10-10   Tor di Valle    Derby Italiano Consolazione   
 2010-10-10   Tor di Valle    Gran Premio Cagnes-sur-Mer   
 2010-10-10   Tor di Valle    Gran Premio Gaetano Turilli   
 2010-10-10   Tor di Valle    Oaks Del Trotto   
 2010-10-10   Tor di Valle    Tor di Valle 
 2010-10-09   Lappeenranta    Stochampionatet   
 2010-10-09   Leangen         Josef Kleins Äreslopp   
 2010-10-09   Hagmyren        E.J:s Guldsko   
 2010-10-09   Hagmyren        Erik Gralens Minne   
 2010-10-09   Hagmyren        V75 Försök   
 2010-10-08   Vincennes       Prix Atropos 
 2010-10-08   Vincennes       Prix Charley Mills   
 2010-10-08   Östersund       Dubbelcupen   
 2010-10-08   Östersund       Jämtländskt uppfödningslopp   
 2010-10-08   Östersund       STC:s Avelslopp 
 2010-10-07   Åby             Svenskt Trav S:t Leger   
 2010-10-06   Meslay          Grand Prix Anjou-Maine   
 2010-10-06   Solvalla        Solvallaserien 
 2010-10-03   Ebreichsdorf    Krone der Zweijährigen 
 2010-10-03   Padova          Gran Premio Ivone Grassetto 
 2010-10-03   Solvalla        Svenskt Travkriterium 
 2010-10-03   Solvalla        Svenskt Trav-Oaks 
 2010-10-03   Solvalla        Kriterie-Consolation   
 2010-10-03   Solvalla        Oaks-Consolation 
 2010-10-02   Tammerfors      Finskt Kallblodskriterium   
 2010-10-02   Tammerfors      Finskt Trav-Kriterium 
 2010-10-02   Solvalla        Frances Bulwarks lopp 
 2010-10-02   Solvalla        Giant Diablos lopp
 2010-10-02   Solvalla        V75 Finaler
 2010-10-02   Wolvega         Fokkers Trofee   
 2010-10-02   Mallorca        Grand Prix des Baleares 
 2010-10-02   Bologna         Criterium Arcoveggio 
 2010-09-29   Le Mont         Grand National du Trot, etapp 10   
 2010-09-29   Solvalla        Grand Prix de l'U.E.T. Uttagningslopp   
 2010-09-29   Solvalla        ASVT Trottex Auktionslopp 2-åriga h&v 
 2010-09-29   Solvalla        ASVT Trottex Auktionslopp 2-åriga ston  
 2010-09-28   Sundbyholm      Dubbelcupen   
 2010-09-27   Halmstad        Hallandsmästaren   
 2010-09-27   Le Croise       Grand Prix de l'U.E.T. Uttagningslopp   
 2010-09-26   Bologna         Gran Premio Continentale   
 2010-09-26   Bologna         Gran Premio Continentale, filly  
 2010-09-26   Krieau, Wien    Graf Kalman Hunyady-Gedenkrennen   
 2010-09-26   Charlottenlund  Danskt Travkriterium 
 2010-09-26   Charlottenlund  Danskt Trav-Kriterium Hopper   
 2010-09-26   Charlottenlund  Danskt Uppfödningslopp   
 2010-09-26   Vincennes       Prix Alfred Lefevre        Monté 
 2010-09-26   Vincennes       Prix de Clermont-Ferrand   
 2010-09-26   Vincennes       Prix Des Elites            Monté 
 2010-09-26   Vincennes       Prix d'Issigeac  
 2010-09-25   Tor di Valle    Derby Italiano, kval   
 2010-09-25   Färjestad       Unionsloppet   
 2010-09-25   Färjestad       V75 Försök, Unionstravet   
 2010-09-25   Åbo             L.Fabritius Memorial   
 2010-09-25   Åbo             Nordiskt Mästerkap Kallblod   
 2010-09-25   Åbo             Breeders Crown 4-åriga h&v 
 2010-09-24   Åbo             Breeders' Crown ston 4 åriga 
 2010-09-23   Örebro          Telebolagets Grand Prix 
 2010-09-23   Vincennes       Prix Bernard le Quellec   
 2010-09-23   Vincennes       Prix Emile Beziere   
 2010-09-23   Örebro          Klass II, försök   
 2010-09-22   Le Croise       G P Federation Regional du Nord   
 2010-09-22   Solvalla        Svenskt Travkriterium, uttagning   
 2010-09-22   Solvalla        Svenskt Trav-Oaks, uttagning 
 2010-09-20   Skellefteå      Dubbelcupen   
 2010-09-20   Vincennes       Prix de la Roche Posay   
 2010-09-19   Waregem         Belgiskt Derby, 3 åriga   
 2010-09-19   Waregem         Belgiskt Derby, 4 åriga 
 2010-09-19   Gelsenkirchen   Traber St: Leger   
 2010-09-19   Turin           G P Societa’ Campo di Mirafiori   
 2010-09-19   Vincennes       Prix de l'Etoile   
 2010-09-19   Vincennes       Prix de Normandie Monté 
 2010-09-19   Bjerke          Europeiskt Femåringschampionat   
 2010-09-19   Bjerke          Hoppe Derby   
 2010-09-19   Bjerke          Hoppe Kriteriet   
 2010-09-19   Bjerke          Hoppederby Kallblod   
 2010-09-19   Bjerke          Hoppekriterium Kallblod 
 2010-09-19   Bjerke          Norskt KallblodsDerby   
 2010-09-19   Bjerke          Norskt Trav-Derby   
 2010-09-19   Bjerke          Norskt Trav-Kriterium   
 2010-09-19   Bjerke          Norskt Travkriterium Kallblod   
 2010-09-19   Bjerke          Per Ulvens Äreslöp   
 2010-09-19   Boden           Diamantstoet   
 2010-09-18   Avenches        Prix du President   
 2010-09-18   Bjerke          Karsten Buers Æresløp V.bl.
 2010-09-18   Åby             Lyons lopp   
 2010-09-18   Åby             V75 Försök   
 2010-09-18   Åby             Åby Stora Montépris Monté 
 2010-09-18   Åby             Åby Stora Pris   
 2010-09-17   Vincennes       Prix Ophelia   
 2010-09-17   Wolvega         Vierjarigen Kampioenschap 
 2010-09-17   Wolvega         Grote UNITROT Prijs 
 2010-09-16   Gävle           Dubbelcupen   
 2010-09-16   Gävle           Fyraåringsstjärnan   
 2010-09-15   Solvalla        Solvallaserien   
 2010-09-13   Romme           American Trot   
 2010-09-13   Romme           Borlänge Cup   
 2010-09-13   Romme           Charlie Mills Race   
 2010-09-12   Aalborg         Aalborg Store Pris   
 2010-09-12   Turin           Gran Premio Marangoni   
 2010-09-12   Turin           Gran Premio Marangoni, filly   
 2010-09-12   Ebreichsdorf    Racino Breeders Crown 
 2010-09-12   Ebreichsdorf    Frank Stronach-Derby 
 2010-09-11   Montécatini     Gran Criterium Toscano   
 2010-09-11   Oulu, Uleåborg  Osuuspankki Grand Prix   
 2010-09-11   Oulu, Uleåborg  Oulu Express   
 2010-09-11   Oulu, Uleåborg  Oulu Express. Kallblod   
 2010-09-11   Vincennes       Prix d'Ete   
 2010-09-11   Mantorp         V75 Försök   
 2010-09-11   Mantorp         Östgötaloppet   
 2010-09-11   Vincennes       Prix Ceneri Forcinal      Monté 
 2010-09-11   Vincennes       Prix de Basly             Monté 
 2010-09-11   Vincennes       Prix de Montier en Der   
 2010-09-11   Vincennes       Prix Emile Wendling   
 2010-09-11   Vincennes       Prix Joseph Aveline   
 2010-09-11   Vincennes       Prix Mont Saint Michel 
 2010-09-10   Umåker          Norrländska Elitstoet   
 2010-09-10   Umåker          VK-Mästaren 
 2010-09-10   Umåker          Breeders' Crown, försök 3-år h&v
 2010-09-10   Umåker          Breeders' Crown, försk 3-år ston
 2010-09-10   Umåker          Breeders' Crown, försök 4-år h&
 2010-09-10   Umåker          Breeders' Crown, försök 4-år ston
 2010-09-09   Kouvola         Jouni Kaikko Memorial   
 2010-09-08   Solvalla        Gay Gals lopp   
 2010-09-08   Solvalla        Locomotives lopp 
 2010-09-08   Solvalla        Baletts lopp 
 2010-09-08   Marseille       Grand National du Trot, etapp 9 
 2010-09-07   Bjerke          Kval. VG Norsk Trav Derby, hp. V.bl.4 år
 2010-09-07   Bjerke          Kval. Norsk Trav Kriterium, hp. K.bl.3 år
 2010-09-07   Bjerke          Kval. Norsk Trav Kriterium, åpen. K.bl.3 år
 2010-09-06   Bjerke          Kval. Norsk Trav Kriterium, hp. V.bl.3 år
 2010-09-06   Bjerke          Kval. Norsk Trav Kriterium, åpen. V.bl.3 år
 2010-09-05   Craon           Trophee Vert Finale   
 2010-09-05   Jägersro        Derbystoet   
 2010-09-05   Jägersro        Good as Golds Derbyminne   
 2010-09-05   Jägersro        KG Bertmarks Minneslopp   
 2010-09-05   Jägersro        Svenskt Travderby   
 2010-09-05   Bjerke          Norskt KallblodsDerby, kval   
 2010-09-05   Bjerke          Norskt Trav-Derby, kval   
 2010-09-04   Cesena          Campionato Europeo   
 2010-09-04   Vermo           Finskt Trav-Derby   
 2010-09-04   Vermo           Erkon Pokaali   
 2010-09-04   Vermo           Finskt Mästerskap   
 2010-09-04   Jägersro        Birger Bengtssons Minneslopp   
 2010-09-04   Jägersro        Jägersro Stora Treringspris   
 2010-09-04   Jägersro        V75 Försök   
 2010-09-04   Vincennes       Criterium des 5 ans   
 2010-09-04   Vincennes       Prix de Beaugency   
 2010-09-04   Vincennes       Prix Uranie   
 2010-09-04   Vincennes       Prix Victor Regis 
 2010-09-04   Biri            Vintilla-Travet   
 2010-09-03   Umåker          Dubbelcupen 
 2010-09-02   Vincennes       Prix Jules Thibault   
 2010-09-02   Vincennes       Prix Legoux-Longpre          Monté 
 2010-09-01   Vincennes       Prix Guy Le Gonidec 
 2010-08-31   Waregem         Grote Prijs Stad Waregem 
 2010-08-30   Bollnäs         Dubbelcupen   
 2010-08-29   Treviso         Gran Premio Citta di Treviso   
 2010-08-29   Charlottenlund  Danskt Trav-Derby 
 2010-08-29   Charlottenlund  Rex The Great Löb  
 2010-08-29   Dannero         Kriteriestoet   
 2010-08-29   Dannero         Svenskt Kallblodskriterium 
 2010-08-29   Ebreichsdorf    Brubaker-Pokal 
 2010-08-29   Vaggeryd        Smålandsmstaren 
 2010-08-28   Cagnes-sur-Mer  G P du Conseil des Alpes Maritimes    
 2010-08-28   Charlottenlund  Danskt Hoppe-Derby   
 2010-08-28   Jarlsberg       DNTs Hoppeserie   
 2010-08-28   Wolvega         Tweejarigen Stakes 
 2010-08-28   Jyväskylä       Finskt Kallblodsderby   
 2010-08-28   Vincennes       Prix Provence   
 2010-08-28   Bergsåker       Sundsvall Open Trot   
 2010-08-28   Bergsåker       Svenskt Mästerskap Kallblod   
 2010-08-28   Bergsåker       V75 Försök   
 2010-08-27   Bergsåker       Breeders' Crown 2-åriga   
 2010-08-27   Bergsåker       Diamantstoet   
 2010-08-27   Bergsåker       Norrlands Treåringselit, final   
 2010-08-27   Bergsåker       Malabar Circle Ås lopp 
 2010-08-27   Bergsåker       Tsar D' Invernes lopp 
 2010-08-27   Bergsåker       Sundsvall Open Monté 
 2010-08-26   Åby             Counts Pride Pokalen   
 2010-08-26   Åby             Quick Pay Pokalen   
 2010-08-26   by             The Red Mile  
 2010-08-25   Solvalla        Ibrahim Paschas lopp 
 2010-08-25   Solvalla        Lime Abbeys lopp 
 2010-08-25   Vincennes       Prix de Chateau du Loir 
 2010-08-25   Vincennes       Prix Jockey 
 2010-08-24   Jägersro        Derbystoet, uttagningslopp   
 2010-08-24   Jägersro        Svenskt Travderby, uttagningslopp   
 2010-08-23   Vincennes       Prix Guy Deloison   
 2010-08-23   Vincennes       Prix Pierre Plazen   
 2010-08-22   Baden           Traber St. Leger
 2010-08-22   Montégeorgio    Gran Premio Basilio Matti   
 2010-08-22   Duindigt        Nederländskt Derby   
 2010-08-22   Duindigt        Merrie Derby A 
 2010-08-21   Sørlandet       Sørlandets 3-års Cup K.bl.3 år
 2010-08-21   Sørlandet       Sørlandets 3-års Cup V.bl.3 år
 2010-08-21   Sørlandet       Kristen T Gundersens Æresløp V.bl.
 2010-08-21   Sörlandet       Arnt Paulsens Minneslopp   
 2010-08-21   Forssa          Tamma Valtikka   
 2010-08-21   Montécatini     Gran Premio Nello Bellei   
 2010-08-21   Örebro          Diamantstoet, Final   
 2010-08-21   Örebro          E3 Korta Öppen Klass   
 2010-08-21   Örebro          Express Gaxes lopp   
 2010-08-20   Montégiorgio    Gran Premio Marche   
 2010-08-20   Montégiorgio    Gran Premio Marche Filly   
 2010-08-20   Örebro          E3 Consolation   
 2010-08-20   Örebro          E3 Korta sto 
 2010-08-18   Solvalla        C.Th Ericssons Memorial 
 2010-08-18   Solvalla        Jubileumspokalen   
 2010-08-18   Solvalla        Queen L:s lopp   
 2010-08-18   Solvalla        V75 Försök 
 2010-08-18   Solvalla        Europeiskt Treåringschampionat   
 2010-08-18   Enghien         Prix de Geneve   
 2010-08-18   Enghien         Prix de la Porte de Versailles   
 2010-08-18   Enghien         Prix Jean-Luc Lagardere   
 2010-08-18   Vermo           Derby Uttagningar 
 2010-08-15   Montécatini     Gran Premio Citta' di Montécatini   
 2010-08-15   Charlottenlund  Derby Uttagningar
 2010-08-15   Charlottenlund  Sto Derby Uttagningar
 2010-08-15   Tingsryd        Diamantstoet   
 2010-08-15   Tingsryd        Rekordförsöket   
 2010-08-15   Tingsryd        Breeders' Crown, försök 3-år h&v
 2010-08-15   Tingsryd        Breeders' Crown, försök 3-år ston
 2010-08-15   Tingsryd        Breeders' Crown, försök 4-år h&
 2010-08-15   Tingsryd        Breeders' Crown, försök 4-år ston
 2010-08-15   Vasa            Vasabladet Sprintern   
 2010-08-14   Tammerfors      Tammakriterium   
 2010-08-14   Tammerfors      Tammer-Ajo   
 2010-08-14   Baden           Großer Badener Zucht-Preis 
 2010-08-14   Drammen         Guttorm Brekkes Pokallöp   
 2010-08-14   Drammen         Nils Brekkes Pokallöp 
 2010-08-14   Drammen         DNTs 5-års löp 
 2010-08-14   Skellefteå      Gulddivisionen   
 2010-08-14   Skellefteå      Skellefteå Krafts Fyraåringspokal   
 2010-08-14   Skellefteå      Steggbests Minne, Nordisk Elitkamp   
 2010-08-14   Skellefteå      V75 Försök   
 2010-08-13   Bergsåker       Dubbelcupen 
 2010-08-12   Enghien         Prix de la Concorde 
 2010-08-12   Enghien         Prix de la Porte d'Italie 
 2010-08-11   Saint-Malo      Grand National du Trot, etapp 8 
 2010-08-11   Solvalla        Solvallaserien   
 2010-08-10   Gävle           E3 Korta Stoklass, uttagning   
 2010-08-10   Gävle           E3 Korta Öppen Klass, uttagning   
 2010-08-08   Jydsk , Århus   Jydsk 3-årings Grand Prix, h/v   
 2010-08-08   Jydsk , Århus   Jydsk 3-årings Grand Prix, ston 
 2010-08-08   Östersund       Svenskt Kallblodsderby 
 2010-08-08   Östersund       Derbystoet Kallblodiga   
 2010-08-08   Mons            Grand Prix de Wallonie 
 2010-08-07   Klosterskogen   A.N. Funnemarks Minneslopp   
 2010-08-07   Cesena          Gran Premio Citta di Cesena   
 2010-08-07   Enghien         Prix de la Haye   
 2010-08-07   Enghien         Prix de la Porte Pouchet   
 2010-08-07   Solvalla        Dubbelcupen   
 2010-08-07   Solvalla        Stoeliten, Handbags lopp   
 2010-08-07   Solvalla        V75 Försök   
 2010-08-06   Visby           Diamantstoet   
 2010-08-06   Visby           Gotlandslöpning   
 2010-08-06   Visby           Klass II, försök   
 2010-08-05   Garigliano      Campionato Femminile Dei 3 Anni   
 2010-08-05   Umåker          Dubbelcupen   
 2010-08-04   Enghien         Prix du Parc des Princes   
 2010-08-02   Åmål            Dubbelcupen 
 2010-08-01   Enghien         Prix Henri Cravoisier 
 2010-08-01   Berlin-Marien   Tyskt Travderby 
 2010-08-01   Biri            Biri Uppfödningslopp 
 2010-08-01   Biri            HKH Prinsesse Märtha Louise Pokal 
 2010-08-01   Biri            Biri Oppdretningsløp hoppeavdeling K.bl.3 år
 2010-08-01   Biri            HKH Prinsesse Märtha Louises Hoppeavdeling V.bl.3 år
 2010-08-01   Biri            NM-vbl. hopper V.bl.
 2010-08-01   Hagmyren        Breeders' Crown, försök 3-åriga h/v
 2010-08-01   Hagmyren        Breeders' Crown, försök 3-åriga ston 
 2010-08-01   Hagmyren        Breeders' Crown, försök 4-åriga h/v
 2010-08-01   Hagmyren        Breeders' Crown, försök 4-åriga ston 
 2010-08-01   Hagmyren        Diamantstoet   
 2010-07-31   Taranto         Citta di Taranto   
 2010-07-31   Berlin-Marien   Arthur Knaur-Rennen (Tyskt Stoderby)   
 2010-07-31   Joensuu         Joensuu Ajo   
 2010-07-31   Enghien         Prix de la Bourse   
 2010-07-31   Enghien         Prix de la Mediterranee   
 2010-07-31   Enghien         Prix de Milan   
 2010-07-31   Biri            Norgesmesterskap for varmblodshester V.bl.
 2010-07-31   Romme           Svenskt Mästerskap, kallblodiga ston   
 2010-07-31   Bollnäs         Bollnäsloppet   
 2010-07-31   Bollnäs         Jon Olssons Minne   
 2010-07-31   Bollnäs         V75 Försök   
 2010-07-30   Taranto         Gran Premio Due Mari   
 2010-07-30   Cagnes-sur-Mer  Prix de la Ville de Cannes   
 2010-07-30   Romme           Rommechansen   
 2010-07-28   Enghien         Prix de la Chaussee d'Antin   
 2010-07-28   Enghien         Prix du Medoc   
 2010-07-28   Solvalla        Solvallaserien   
 2010-07-28   Solvalla        Sommarfavoriten 
 2010-07-28   Solvalla        Sommarfavoriten, ston 
 2010-07-27   Jägersro        Hugo Åbergs Memorial   
 2010-07-27   Jägersro        Malmö Stads Pris   
 2010-07-27   Jägersro        V75 Försök   
 2010-07-27   Jägersro        Premio Going Kronos 
 2010-07-27   Jägersro        Prix Cagnes-sur-Mer 
 2010-07-27   Jägersro        5-åringspris 
 2010-07-27   Östersund       Svenskt Kallblodsderby, uttagning 
 2010-07-27   Östersund       Derbystoet, Uttagningar
 2010-07-26   Skellefteå      Dubbelcupen 
 2010-07-25   Axevalla        Slaget Vid Axevalla Hed 
 2010-07-25   Axevalla        Stochampionatet   
 2010-07-25   Charlottenlund  Danskt Mästerskap   
 2010-07-24   Sörlandet       Norskt Kallblods Mästerskap ston 
 2010-07-25   Mariendorf      Tyskt Traber-Derby, försök
 2010-07-25   Mariendorf      Charlie Mills-Rennen 
 2010-07-24   Mariendorf      Arthur Knaur-Rennen, försök
 2010-07-25   Uleåborg        Kungstravet 
 2010-07-25   Uleåborg        Kungstravet ston 
 2010-07-25   Duindigt        Vierjarigen Sprint-Kampioenschap 
 2010-07-24   Enghien         Prix de Buenos Aires   
 2010-07-24   Enghien         Prix de la Porte Montmartre   
 2010-07-24   Montécatini     Gran Premio Societa di Terme   
 2010-07-24   Montécatini     Gran Premio Societa di Terme, filly   
 2010-07-24   Sörlandet       Norskt Mästerskap (Kallblod)   
 2010-07-24   Uleåborg        Kungstravet   
 2010-07-24   Uleåborg        Kungstravet ston 
 2010-07-24   Axevalla        Axevallalöpning   
 2010-07-24   Axevalla        V75 Försök   
 2010-07-23   Axevalla        Femåringspriset   
 2010-07-23   Axevalla        Lantmännens Race   
 2010-07-23   Axevalla        Stayerpriset 
 2010-07-22   Bergsåker       Norrlands Grand Prix 
 2010-07-22   Biri            Biri Oppdretningsløp K.bl. kval
 2010-07-22   Biri            Prinsesse Märtha Louises Pokalløp V.bl. Kval
 2010-07-20   Sundbyholm      Eskilstuna Fyraåringstest   
 2010-07-19   Rättvik         Henning Mårthans Minne   
 2010-07-18   Odense          Danskt Mästerskap,ston
 2010-07-18   Trieste         Gran Premio Memorial Giorgio Jegher   
 2010-07-18   Enghien         Prix de Bruxelles   
 2010-07-18   Enghien         Prix de Rome   
 2010-07-18   Enghien         Prix du Louvre   
 2010-07-18   Enghien         Prix du Palais de Chaillot
 2010-07-18   Jarlsberg       Anders Jahres Pokallöp   
 2010-07-18   Jarlsberg       Ulf Thoresens Minneslopp   
 2010-07-18   Jarlsberg       Ulf Thoresens Minneslopp Hopper   
 2010-07-17   Jarlsberg       Jarlsbergs Grand Prix Hopper   
 2010-07-17   Kaustby         Festivaali-Ajo   
 2010-07-17   Årjäng          Erik Perssons Memorial, Dubbelcupen, final   
 2010-07-17   Årjäng          V75 Försök   
 2010-07-17   Årjäng          Årjängs Stora Sprinterlopp   
 2010-07-16   Kaustby         Pikkupelimanni   
 2010-07-16   Palermo         Gran Premio Mediterraneo   
 2010-07-16   Jarlsberg       Jarlsbergs Grand Prix   
 2010-07-16   Axevalla        Stochampionatet, uttagningslopp   
 2010-07-15   Örebro          Juliloppet   
 2010-07-14   Solänget        Diamantstoet, Final   
 2010-07-14   Solänget        Klass II, försök   
 2010-07-14   Solänget        Silverörnen   
 2010-07-14   Solänget        Sterbests Minne   
 2010-07-13   Jägersro        Kraffts Elitserie Final   
 2010-07-12   Follonica       Gran Premio Citta di Follonica   
 2010-07-11   Mikkeli         Eugen Pylvänäisen 
 2010-07-11   Berlin-Marien   Buddenbrock-Rennen 
 2010-07-11   Boden           Norrlands Treåringselit 
 2010-07-11   Mikkeli         St.Michel Ajo 
 2010-07-10   Cesena          Gran Premio Riccardo Grassi 
 2010-07-10   Enghien         Prix de la Manche   
 2010-07-10   Vichy           Grand Chelem, final/Grand Prix du Conseil Municipal   
 2010-07-10   Halmstad        Stoeliten   
 2010-07-10   Halmstad        Gulddivisionen 
 2010-07-09   Halmstad        Stosprintern    
 2010-07-08   Halmstad        Sprintermästaren   
 2010-07-07   Åml            Diamantstoet   
 2010-07-07   Åmål            Dubbelcupen   
 2010-07-07   Åmål            Ändå Något 
 2010-07-07   Åmål            Klass I, försök 
 2010-07-06   Bollnäs         Bengt Ivarssons Minne   
 2010-07-06   Bollnäs         Dubbelcupen   
 2010-07-06   Bollnäs         Norrlands Grand Prix, försök 
 2010-07-06   Bollnäs         Prinsessan Madeleines Pokal 
 2010-07-05   Hagmyren        Dubbelcupen   
 2010-07-05   Hagmyren        Linje 5   
 2010-07-04   Forus           Forus Maraton   
 2010-07-04   Forus           Forus Open   
 2010-07-04   Forus           Gaute Gudmestads Äreslöp   
 2010-07-04   Forus           Rex Rodneys Ärespris   
 2010-07-04   Groningen       Sweepstakes, merries   
 2010-07-04   Groningen       Sweepstekes, hengsten    
 2010-07-04   Jydsk,rhus     Jydsk 4-årings Grand Prix   
 2010-07-04   Lahti           Suur-Hollola-Ajo 
 2010-07-03   Enghien         Prix de Berlin   
 2010-07-03   Enghien         Prix de Washington   
 2010-07-03   Forus           DNTs Hoppeserie   
 2010-07-03   Jydsk,Århus     Jydsk 4-årings Hoppe Grand Prix   
 2010-07-03   Lahti           Suur-Hollola-Ajo, kallblod   
 2010-07-03   Sundbyholm      Diamantstoet, Final   
 2010-07-03   Sundbyholm      E3 Långa Öppen Klass   
 2010-07-03   Sundbyholm      Mälarpriset/Gulddivisionen, final  
 2010-07-03   Sundbyholm      V75 Finaler 
 2010-07-02   Sundbyholm      E3 Consolation   
 2010-07-02   Sundbyholm      E3 Långa Stoklass 
 2010-07-01   Enghien         Prix de Plaisance   
 2010-07-01   Åby             Henning Kraffts Minne  
 2010-06-30   Lindesberg      Bergslagsloppet   
 2010-06-30   Lindesberg      Diamantstoet   
 2010-06-30   Lindesberg      Klass II, försök   
 2010-06-29   Tor di Valle    Gran Premio Antonio Carena   
 2010-06-29   Tor di Valle    Gran Premio Tino Triossi   
 2010-06-28   Halmstad        Stosprintern, uttagningslopp   
 2010-06-27   Agnano          Citta di Napoli   
 2010-06-27   Agnano          Citta di Napoli, filly   
 2010-06-27   Duindigt        Grote Prijs der Lage Landen   
 2010-06-27   Kalmar          Kalmarsundspokalen   
 2010-06-27   Kalmar          Kalmarsundsstayern   
 2010-06-27   Kalmar          V75 Försök   
 2010-06-27   Leangen         Trönderlagspokalen/Bork Rigels Äreslopp 
 2010-06-27   Rovaniemi       Juhannusmaili   
 2010-06-27   Rovaniemi       Kirppu-Ajo   
 2010-06-26   Leangen         Alm Rau Jos Äreslöp   
 2010-06-26   Leangen         Shan Rags Äreslopp   
 2010-06-26   Leangen         Tamin Sandys Äreslopp   
 2010-06-26   Leangen         Erik Garbergs Minneløp 4-årige. 
 2010-06-26   Skellefteå      Midsommarkransen    
 2010-06-26   Skellefteå      Norrlands Grand Prix, försök, ston   
 2010-06-26   Skellefteå      Norrlands Treåringselit   
 2010-06-26   Skellefteå      Sprinterpokalen   
 2010-06-26   Rättvik         Breeders' Crown, försök 3-åriga h/v
 2010-06-26   Rättvik         Breeders' Crown, försök 3-åriga ston 
 2010-06-26   Rättvik         Breeders' Crown, försök 4-åriga h/v
 2010-06-26   Rättvik         Breeders' Crown, försök 4-åriga ston 
 2010-06-26   Rättvik         Midsommarloppet  
 2010-06-26   Enghien         Prix de New York   
 2010-06-26   Enghien         Prix des Invalides   
 2010-06-25   rjäng          Dubbelcupen   
 2010-06-24   Dannero         Diamantstoet   
 2010-06-24   Dannero         Dubbelcupen   
 2010-06-24   Dannero         Midnattspokalen   
 2010-06-24   Dannero         Midnattspokalen, kallblod   
 2010-06-24   Dannero         Norrlands Grand Prix, försök   
 2010-06-23   Florens         Gran Premio Etruria 
 2010-06-23   Florens         Gran Premio Etruria Filly 
 2010-06-23   Reims           Grand National du Trot, etapp 7   
 2010-06-23   Solvalla        Solvallaserien   
 2010-06-23   Solvalla        Sverigeloppet   
 2010-06-23   Solvalla        Itaka Sunds Lopp 
 2010-06-22   Bergsåker       E3 Långa Stoklass, uttagning   
 2010-06-22   Bergsåker       E3 Långa Öppen Klass, uttagning   
 2010-06-21   Vichy           Grand Chelem, etapp 2   
 2010-06-20   Krieau, Wien    Österrikiskt Derby 
 2010-06-20   Arvika          Arvikas Jubileumslopp   
 2010-06-20   Arvika          Dubbelcupen   
 2010-06-20   Vincennes       Prix de Grasse   
 2010-06-20   Vincennes       Prix de Grosbois   
 2010-06-20   Vincennes       Prix Raymond Fouard   
 2010-06-20   Vincennes       Prix Albert Viel   
 2010-06-20   Vincennes       Prix Rene Balliere   
 2010-06-20   Florens         Gran Premio Duomo   
 2010-06-19   Boden           Fördel Boden   
 2010-06-19   Boden           Norrbottens Stora Pris 
 2010-06-19   Drammen         H.K.H Kronprins Haakans Pokal   
 2010-06-19   Drammen         Benn Orres Minneløp 
 2010-06-19   Kouvola         Kymi Grand Prix   
 2010-06-18   Axevalla        Test till Stochampionatet   
 2010-06-18   Kalmar          Diamantstoet   
 2010-06-18   Vincennes       Prix Tolosa   
 2010-06-16   Solvalla        Iata Källs lopp   
 2010-06-13   Agnano          Regione Campania   
 2010-06-13   Charlottenlund  Copenhagen Cup   
 2010-06-13   Charlottenlund  Copenhagen Open   
 2010-06-13   Charlottenlund  Fyraåringseliten   
 2010-06-13   Charlottenlund  Gigant Neo 5-års Eliten 2010 
 2010-06-12   Bergen          Ketil Hansens Minneslopp   
 2010-06-12   Bergen          Kong Olav V's Äreslopp   
 2010-06-12   Vincennes       Prix du Quercy   
 2010-06-12   Vincennes       Prix Louis Jariel   
 2010-06-12   San Siro        Gran Premio Nazionale   
 2010-06-12   San Siro        Gran Premio Nazionale, filly   
 2010-06-12   Ylivieska       Malja Ajo   
 2010-06-12   Östersund       Jämtlands Stora Pris   
 2010-06-12   Östersund       Storsjöpokalen   
 2010-06-12   Östersund       Sven O Perssons Minne, Nordisk Elitkamp   
 2010-06-12   Östersund       V75 Försök   
 2010-06-11   Östersund       Breeders' Crown, försök 3-åriga h/v
 2010-06-11   Östersund       Breeders' Crown, försök 3-åriga ston 
 2010-06-11   Östersund       Breeders' Crown, försök 4-åriga h/v
 2010-06-11   Östersund       Breeders' Crown, försök 4-åriga ston 
 2010-06-11   Östersund       Diamantstoet   
 2010-06-11   Östersund       Dubbelcupen   
 2010-06-11   Östersund       Östersunds Stora Stayerlopp   
 2010-06-10   Vichy           Grand Chelem, etapp 1   
 2010-06-09   Laval           Grand National du Trot, etapp 6   
 2010-06-09   Solvalla        Krevadpokalen   
 2010-06-08   Jägersro        Derby Trial   
 2010-06-08   Vincennes       Prix Caecilia   
 2010-06-07   Mantorp         Ina Scots Ära 
 2010-06-06   Duindigt        Gouden Zweep   
 2010-06-06   Axevalla        Guldstoet   
 2010-06-06   Axevalla        Kronprinsessan Victorias lopp    
 2010-06-05   Klosterskogen   Klosterskogens Uppfödningslopp   
 2010-06-05   Klosterskogen   Klosterskogens Uppfödningslopp Kb.   
 2010-06-05   Rättvik         Ego Boys Minne   
 2010-06-05   Rättvik         Siljansloppet   
 2010-06-05   Rättvik         V75 Försök   
 2010-06-04   Tornio          Midnight Cup 
 2010-06-04   Vincennes       Prix Chambon P  
 2010-06-04   Vincennes       Prix Pythia   
 2010-06-04   Bollnäs         Dubbelcupen   
 2010-06-03   Skellefteå      Diamantstoet   
 2010-06-03   Skellefteå      Dubbelcupen 
 2010-06-02   Bologna         Gran Premio Della Repubblica   
 2010-06-02   Vaggeryd        Diamantstoet   
 2010-06-01   Forus           Stavangerlöpet   
 2010-05-31   Romme           Sleipner Cup, final 
 2010-05-30   Trieste         Premio Presidente della Repubblica 
 2010-05-30   Solvalla        Elitkampen   
 2010-05-30   Solvalla        Elitloppet   
 2010-05-30   Solvalla        Fyraåringseliten   
 2010-05-30   Solvalla        Fyraåringseliten ston   
 2010-05-30   Solvalla        Montéeliten Monté 
 2010-05-30   Solvalla        Treåringseliten   
 2010-05-30   Solvalla        Treåringseliten ston 
 2010-05-29   Solvalla        Harper Hanovers lopp   
 2010-05-29   Solvalla        Lady Snärts lopp, Stoeliten   
 2010-05-29   Solvalla        Sweden Cup   
 2010-05-29   Solvalla        V75 Finaler   
 2010-05-29   Vincennes       Prix de l'Obelisque   
 2010-05-29   Aversa          Gaetano Stabile   
 2010-05-29   Aversa          Gaetano Stabile Filly 
 2010-05-28   Vincennes       Prix Constellation   
 2010-05-28   Vincennes       Prix du Crepuscule   
 2010-05-28   Vincennes       Prix Ozo   
 2010-05-28   Hagmyren        Dubbelcupen   
 2010-05-28   Hagmyren        Norrlands Grand Prix, försök   
 2010-05-28   Hagmyren        Norrlands Treåringselit   
 2010-05-27   Åby             Breeders' Crown 3-åriga h/v 
 2010-05-27   Åby             Breeders' Crown 3-åriga ston 
 2010-05-27   Åby             Breeders' Crown 4-åriga h/v 
 2010-05-27   Åby             Breeders' Crown 4-åriga ston 
 2010-05-26   La Capelle      Grand National du Trot, etapp 5   
 2010-05-25   Vincennes       Prix Camilla   
 2010-05-25   Vincennes       Prix Firmament   
 2010-05-25   Vincennes       Prix Heraclite   
 2010-05-25   Vincennes       Prix Kalmia 
 2010-05-25   Solänget        Dubbelcupen   
 2010-05-25   Solnget         Norrlands Grand Prix, försök   
 2010-05-25   Solänget        Norrlands Treåringselit   
 2010-05-23   Billund         Sprintermesteren   
 2010-05-23   Bollnäs         Diamantstoet   
 2010-05-23   Gävle           Sleipner Cup, försök   
 2010-05-22   Kuopio          Savo-Ajo   
 2010-05-22   Kuopio          Tapiola Cup   
 2010-05-22   Solvalla        Gulddivisionen Final   
 2010-05-22   Solvalla        V75 Försök   
 2010-05-21   Kuopio          Kuopio Stakes   
 2010-05-21   Vincennes       Prix Jacques de Saint Sauveur   
 2010-05-19   Caen            Prix des Ducs de Normandie 
 2010-05-19   Solvalla        Solvallaserien 
 2010-05-19   Solvalla        Vårfavoriten 
 2010-05-19   Solvalla        Vrfavoriten ston 
 2010-05-18   Axevalla        Diamantstoet   
 2010-05-17   Färjestad       Dubbelcupen   
 2010-05-16   Bjerke          3 års Elite   
 2010-05-16   Bjerke          4 års Elite   
 2010-05-16   Bjerke          4-5 års Elite ston   
 2010-05-16   Bjerke          Alm Svartens Äreslöp   
 2010-05-16   Bjerke          Bjerke Cup   
 2010-05-16   Bjerke          Oslo Grand Prix   
 2010-05-16   Bjerke          Rikstotons Europamatch   
 2010-05-16   Bjerke          Stayerlöp   
 2010-05-16   Modena          Gran Premio Carlo Cacciari, filly   
 2010-05-16   Modena          Gran Premio Tito Giovanardi   
 2010-05-15   Vincennes       Prix du Gatinais   
 2010-05-15   Vincennes       Prix du Perreux   
 2010-05-15   Bjerke          Vinvaras Æresløp
 2010-05-15   Bjerke          Dekk Partners stayerløp
 2010-05-15   Bjerke          Spenters Äreslöp   
 2010-05-15   Jyväskylä       Killerin Eliitti   
 2010-05-15   Palermo         Regione Sicilia   
 2010-05-15   Dannero         Norrlands Treåringselit   
 2010-05-15   Dannero         STC:s Guldtäcke   
 2010-05-15   Dannero         V75 Försök   
 2010-05-15   Dannero         Ådalspriset   
 2010-05-14   Romme           Dubbelcupen   
 2010-05-14   Östersund       Sleipner Cup, försök   
 2010-05-13   Åby             Algot Scotts Minne   
 2010-05-13   Åby             Drottning Silvias Pokal   
 2010-05-13   Åby             Konung Gustav V:s Pokal   
 2010-05-13   Åby             Lovely Godivas lopp   
 2010-05-13   Åby             V75 Försök   
 2010-05-12   Solvalla        Meadow Roads lopp 
 2010-05-12   Solvalla        Walter Lundbergs Memorial 
 2010-05-11   Vincennes       Prix Fama   
 2010-05-10   Bollnäs         Sleipner Cup, försök   
 2010-05-09   Montégeorgio    Gran Premio San Paolo 
 2010-05-09   Montégeorgio    Gran Premio San Paolo Filly 
 2010-05-08   Gävle           Mjölkloppet 
 2010-05-08   Gävle           Gävletravets Elitsprint 
 2010-05-08   Vincennes       Criterium des 4 ans   
 2010-05-08   Vincennes       Prix Albert Demarcq   
 2010-05-08   Vincennes       Prix de Combree   
 2010-05-08   Vincennes       Prix de Faulquemont   
 2010-05-08   Vincennes       Prix du Rouergue 
 2010-05-08   Uleåborg        Number One   
 2010-05-07   Vincennes       Prix Kerjacques   
 2010-05-06   Östersund       Dubbelcupen   
 2010-05-05   Lyon-Parilly    Grand Prix du Centre Est   
 2010-05-05   Solvalla        Gay Noons lopp   
 2010-05-05   Solvalla        Juliennes lopp 
 2010-05-05   Solvalla        Victory Tillys lopp 
 2010-05-02   Argentan        Cri. de Vitesse de Basse Normandie   
 2010-05-02   Agnano          Gran Premio Della Lotteria 
 2010-05-02   Vermo           Finlandia-Ajo   
 2010-05-02   Vermo           Glenn Kosmos Memorial   
 2010-05-02   Vermo           Seppeleajo   
 2010-05-02   Vermo           Tähtisprintteri   
 2010-05-01   Biri            DNT:s Vårserie, final   
 2010-05-01   Gelsenkirchen   Grosser Preis von Bild   
 2010-05-01   Padova          Elwood Medium   
 2010-05-01   Örebro          Enoch Karlssons Minneslopp, Stoeliten   
 2010-05-01   Örebro          Orebro Intn'l   
 2010-05-01   Örebro          Gulddivisionen 
 2010-05-01   Örebro          V75 Försök 
 2010-04-30   Agnano          Gran Premio Castel Dell'Ovo   
 2010-04-30   Agnano          Gran Premio Maschio Angioino   
 2010-04-30   Bergsåker       Norrlands Grand Prix, försök 
 2010-04-29   Åby             Drottning Silvias Pokal, uttagning   
 2010-04-29   Åby             Klass I   
 2010-04-29   Åby             Konung Gustav V:s Pokal, uttagning   
 2010-04-28   Agen            Grand National du Trot, etapp 4   
 2010-04-28   Bjerke          4 års Stjernen   
 2010-04-28   Bjerke          4 års Stjernen Kallblod   
 2010-04-28   Vermo           Arvid Åvallin Tammaderby   
 2010-04-28   Solvalla        Elittestet, The Onions lopp   
 2010-04-28   Solvalla        Scarlet Knights lopp   
 2010-04-27   Vincennes       Prix Masina   
 2010-04-27   Vincennes       Prix Paul Karle   
 2010-04-25   San Siro        Gran Premio d'Europa   
 2010-04-25   San Siro        Gran Premio d'Europa, filly   
 2010-04-25   San Siro        Premio Emilia   
 2010-04-25   San Siro        Premio Veneto   
 2010-04-25   Årjäng          Diamantstoet   
 2010-04-25   Årjäng          Dubbelcupen 
 2010-04-24   Björneborg      Kultaloimi   
 2010-04-24   Björneborg      Satakunta-Senior   
 2010-04-24   Enghien         Prix de la Porte d'Auteuil   
 2010-04-24   Enghien         Prix de L'Atlantique   
 2010-04-24   Enghien         Prix de L'Argonne   
 2010-04-24   Umåker          Berth Johanssons Minneslopp   
 2010-04-24   Umåker          Sleipner Cup, försök   
 2010-04-24   Umåker          Guldbjörken   
 2010-04-24   Umåker          V75 Försök   
 2010-04-24   Umåker          Vårbjörken 
 2010-04-23   Vincennes       Prix Aletheia 
 2010-04-23   Vincennes       Prix Gaston Brunet   
 2010-04-23   Vincennes       Prix Gaston de Wazieres 
 2010-04-23   Umåker          Norrlands Grand Prix, försök   
 2010-04-23   Umåker          Norrlands Treåringselit   
 2010-04-22   Gävle           Dubbelcupen 
 2010-04-21   Solvalla        Solvallaserien 
 2010-04-18   Modena          Gran Premio Renzo Orlandi 
 2010-04-17   Vincennes       Prix de Chateau-Gaillard   
 2010-04-17   Vincennes       Prix de la Lorraine   
 2010-04-17   Vincennes       Prix Henri Levesque   
 2010-04-17   Drammen         Ludvig Nilsens Minneløp
 2010-04-17   Lahti           Olympiatravet, kallblod 
 2010-04-17   Åby             Olympiatravet 
 2010-04-17   Åby             Diamantstoet, Final 
 2010-04-16   Bergsåker       Dubbelcupen 
 2010-04-16   Bergsåker       Sleipner Cup, försök   
 2010-04-16   Vincennes       Prix Jamin 
 2010-04-16   Vincennes       Prix Eukrate   
 2010-04-15   Örebro          Breeders' Crown 3-åriga h/v 
 2010-04-15   Örebro          Breeders' Crown 3-åriga ston 
 2010-04-15   Örebro          Breeders' Crown 4-åriga h/v 
 2010-04-15   Örebro          Breeders' Crown 4-åriga ston 
 2010-04-14   Saint-Galmier   Grand National du Trot, etapp 3   
 2010-04-14   Solvalla        Rikitikitavis lopp   
 2010-04-13   Jägersro        Hästägarefreningens Jubileumspokal   
 2010-04-12   Boden           Dubbelcupen   
 2010-04-12   Boden           Norrlands Grand Prix, försök 
 2010-04-11   Turin           Gran Premio Citta di Torino   
 2010-04-11   Bordeaux        Grand Prix du Sud Ouest   
 2010-04-11   Hagmyren        Dubbelcupen   
 2010-04-11   Umåker          Sleipner Cup, försök   
 2010-04-10   Seinäjoki       Prix Etain Royal   
 2010-04-10   Vincennes       Prix Paul Leguerney   
 2010-04-10   Mantorp         Gulddivisionen - Sista Chansen
 2010-04-10   Mantorp         Kjell P Dahlströms Minne   
 2010-04-10   Vincennes       Prix Phaeton 
 2010-04-10   Vincennes       Prix du Treport   
 2010-04-10   Vincennes       Prix d'Aubusson   
 2010-04-07   Solvalla        Dartster F:s lopp 
 2010-04-05   Bologna         Gran Premio Italia   
 2010-04-05   Bologna         Gran Premio Italia, filly   
 2010-04-05   Halmstad        Yngve Larssons Memorial   
 2010-04-05   Kouvola         Valkeala-Ajo 
 2010-04-04   Gävle           Påskägget   
 2010-04-03   Romme           Dubbelcupen Final 
 2010-04-03   Romme           Rommeheatet 
 2010-04-03   Klosterskogen   Telemarkslöpet 
 2010-04-03   Klosterskogen   Klosterskogens Elitelöp 
 2010-04-03   Klosterskogen   Habibs Minneslöp    
 2010-04-03   Forssa          Olympiatravet, kallblod, försök   
 2010-04-03   Forssa          Pilvenmäki Special   
 2010-04-02   Färjestad       Folke Hjalmarssons Minne   
 2010-04-02   Färjestad       Prins Carl Philips Jubileumspokal   
 2010-04-02   Klosterskogen   Klosterskogens Elitelöp, kallblod   
 2010-04-02   Vincennes       Prix Amalthea 
 2010-04-01   Bollnäs         Dubbelcupen   
 2010-04-01   Årjäng          Sleipner Cup, försök   
 2010-03-31   Bjerke          3 års Stjernen   
 2010-03-31   Bjerke          3 års Stjernen Kallblod   
 2010-03-31   Marseille       Grand National du Trot, etapp 2 
 2010-03-28   Turin           Gran Premio Costa Azzurra 
 2010-03-28   Solvalla        Coccinelles lopp   
 2010-03-28   Solvalla        Pamir Broddes lopp   
 2010-03-27   Tor di Valle    Gran Premio Guido Berardelli   
 2010-03-27   Vincennes       Prix de Beaumesnil   
 2010-03-27   Vincennes       Prix du Bois de Vincennes   
 2010-03-27   Vincennes       Prix Robert Auvray 
 2010-03-27   Vincennes       Prix Jean Cabrol   
 2010-03-27   Vincennes       Prix de Meaux   
 2010-03-27   Vincennes       Prix de Gueugnon   
 2010-03-27   Jägersro        L.C. Peterson-Broddas Minneslopp   
 2010-03-27   Jägersro        V75 Försök   
 2010-03-27   Bergen          DNTs Hoppeserie   
 2010-03-27   Kaustinen       Olympiatravet, kallblod, försök   
 2010-03-26   Vincennes       Prix Maia 
 2010-03-25   Åby             Ragnar Thorngrens Minne 
 2010-03-24   Solvalla        Diamantstoet   
 2010-03-24   Solvalla        Elittestet, Kentucky Fibbers lopp 
 2010-03-20   Joensuu         Karjalainen-Ajo   
 2010-03-20   Joensuu         Olympiatravet, kallblod, försök 
 2010-03-20   Färjestad       Färjestads Jubileumslopp 
 2010-03-20   Färjestad       Th. Egnells Memorial   
 2010-03-19   Cagnes-sur-Mer  Grand Prix de Vincennes 
 2010-03-17   Solvalla        Solvallaserien 
 2010-03-16   Jägersro        Diamantstoet 
 2010-03-15   Östersund       Norrlands Grand Prix Försök - 1
 2010-03-14   Padova          Gran Premio Padovanelle 
 2010-03-14   Cagnes-sur-Mer  Grand Criterium de Vitesse   
 2010-03-14   Padova          Gran Premio Citta di Padova   
 2010-03-13   Momarken        Steinlagers Æresløp 
 2010-03-13   Momarken        Holm Holmsens Minneløp 3-årige. 
 2010-03-12   Romme           Salaortens Jubileumspokal 
 2010-03-10   Amiens          Grand National du Trot, etapp 1   
 2010-03-10   Solvalla        Oktan Sunds lopp   
 2010-03-09   Axevalla        Diamantstoet 
 2010-03-07   Florens         Gran Premio Ponte Vecchio   
 2010-03-07   Florens         Premio Beatrice   
 2010-03-07   Florens         Premio Dante   
 2010-03-07   Solvalla        Avelsföreningens Jubileumslöpning   
 2010-03-06   Aversa          Gran Premio Andreani 
 2010-03-06   Jägersro        Arvid Stjernswärds Minneslöpning 
 2010-03-06   Vermo           Helsinki-Ajo   
 2010-03-06   Vincennes       Prix de l'Union Europeenne   
 2010-03-06   Vincennes       Prix de Montsoreau   
 2010-03-06   Vincennes       Prix de Selection   
 2010-03-04   Vincennes       Prix Emile Allix Courboy   
 2010-03-04   Vincennes       Prix Vindex 
 2010-03-03   Enghien         Prix de Lure   
 2010-03-03   Enghien         Prix de Sedan   
 2010-03-03   Solvalla        Solvalla Hästägareförening Pris   
 2010-02-28   Vincennes       Criterium des Jeunes 
 2010-02-28   Vincennes       Prix d'Avenches 
 2010-02-28   Vincennes       Prix de la Mayenne 
 2010-02-28   Vincennes       Prix de Monflanquin 
 2010-02-28   Vincennes       Prix des Pays Nordiques (Kallblodslopp) 
 2010-02-27   San Siro        Gran Premio E.N.C.A.T. 
 2010-02-27   Axevalla        På Landet 
 2010-02-25   Vincennes       Prix des Trotteurs Sang-Froid (Kallblod)  
 2010-02-25   Vincennes       Prix du Cantal
 2010-02-25   Vincennes       Prix du Plateau de Gravelle 
 2010-02-24   Bjerke          Lars Laumbs Pokalløp
 2010-02-24   Bjerke          Johan Widdings Minneløp 
 2010-02-24   Solvalla        Active Bowlers Lopp 
 2010-02-23   Vincennes       Prix du Chesnay   
 2010-02-22   Vincennes       Prix de Bracieux   
 2010-02-22   Vincennes       Prix de Cahors   
 2010-02-22   Vincennes       Prix Ovide Moulinet   
 2010-02-21   Vincennes       Prix d'Arras 
 2010-02-21   Vincennes       Prix de Paris 
 2010-02-21   Vincennes       Prix de Quetigny 
 2010-02-21   Vincennes       Prix d'Orthez 
 2010-02-21   Vincennes       Prix du Finistere 
 2010-02-18   Vincennes       Prix de Chateaurenard 
 2010-02-18   Vincennes       Prix de Nevers 
 2010-02-17   Solvalla        Solvalla Serien Avd-1 
 2010-02-16   Kuurne          Grand Prix d'Hiver   
 2010-02-14   Vincennes       Prix de France 
 2010-02-14   Vincennes       Prix des Vosges   
 2010-02-13   Solvalla        Gulddivisionen Final
 2010-02-13   Vincennes       Prix de Munich 
 2010-02-13   Vincennes       Prix Ephrem Houel 
 2010-02-12   Cagnes-sur-Mer  Prix Jules Roucayrol 
 2010-02-11   Vincennes       Prix de la Nievre 
 2010-02-11   Vincennes       Prix de Monsegur 
 2010-02-11   Vincennes       Prix de Verneuil 
 2010-02-11   Vincennes       Prix Jean Le Gonidec 
 2010-02-10   Solvalla        Grains lopp 
 2010-02-10   Vincennes       Prix de Bourg-en-Bresse 
 2010-02-10   Vincennes       Prix de L'Ille-et-Vilaine 
 2010-02-08   Vincennes       Prix de Rethel 
 2010-02-07   Vincennes       Prix de Champtoce   
 2010-02-07   Vincennes       Prix de la Marne   
 2010-02-07   Florens         Gran Premio Firenze   
 2010-02-06   Vincennes       Prix d'Avignon 
 2010-02-06   Vincennes       Prix Paul Viel 
 2010-02-06   Vincennes       Prix Roquepine 
 2010-02-06   Vincennes       Prix de Sauternes   
 2010-02-06   Vincennes       Prix de Chambery 
 2010-02-06   Australien      Inter Dominion Trotting Championship 
 2010-02-06   Momarken        Østfoldpokalen 
 2010-02-04   Vincennes       Prix de Langeais   
 2010-02-04   Vincennes       Prix de Verdun 
 2010-02-04   Vincennes       Prix de Chevilly 
 2010-02-02   Vincennes       Prix de Vittel 
 2010-02-02   Vincennes       Prix de Laval   
 2010-02-01   Vincennes       Prix de la Chartre Sur Le Loir 
 2010-02-01   Vincennes       Prix de Sarlat 
 2010-02-01   Vincennes       Prix d’Issoire 
 2010-01-31   Vincennes       Prix Camille Blaisot       Monté  
 2010-01-31   Vincennes       Prix Charles Tiercelin    
 2010-01-31   Vincennes       Prix d'Amerique    
 2010-01-31   Vincennes       Prix de Montreal    
 2010-01-31   Vincennes       Prix Helen Johansson    
 2010-01-31   Vincennes       Prix Jacques Andrieu       Monté  
 2010-01-31   Vincennes       Prix Jean Rene Gougeon    
 2010-01-31   Vincennes       Prix Leopold Verroken
 2010-01-31   Vincennes       Prix de Meadowlands 
 2010-01-30   Mantorp         V75 Försök    
 2010-01-30   Vincennes       Prix de Belley 
 2010-01-30   Vincennes       Prix de Chateaubriant 
 2010-01-30   Vincennes       Prix du Jura    
 2010-01-30   Vincennes       Prix du Luxembourg    
 2010-01-28   Vincennes       Prix de la Thierache    
 2010-01-28   Vincennes       Prix de Villereal   
 2010-01-28   Vincennes       Prix de Montpellier 
 2010-01-27   Cagnes-Sur-Mer  Prix Une de Mai 
 2010-01-27   Solvalla        Zoogins lopp (3-åringar)
 2010-01-26   Vincennes       Prix de Mirande    
 2010-01-26   Vincennes       Prix de Pont Audemer 
 2010-01-25   Vincennes       Prix de Biarritz    
 2010-01-24   San Siro        Gran Premio Locatelli
 2010-01-24   Solvalla        Golden Weddings lopp 
 2010-01-24   Vincennes       Prix Camille de Wazières   Monté  
 2010-01-24   Vincennes       Prix de Brest    
 2010-01-24   Vincennes       Prix de Cornulier          Monté  
 2010-01-24   Vincennes       Prix de Dinan    
 2010-01-24   Vincennes       Prix de Valence    
 2010-01-23   Vincennes       Prix de Pardieu                   Monté  
 2010-01-23   Åby             V75 Försök    
 2010-01-23   Åby             V75-Mästaren    
 2010-01-23   Bjerke          Jacob Meyers Pokalløp 
 2010-01-23   Bjerke          H.M. Kongens Pokalløp 4-årige. 
 2010-01-20   Solvalla        Bulwarks lopp    
 2010-01-18   Vincennes       Prix de Brionne 
 2010-01-17   San Siro        Gran Premio Locatelli, elimination   
 2010-01-17   Vincennes       Prix de Belgique    
 2010-01-17   Vincennes       Prix Djerid                       Monté  
 2010-01-17   Vincennes       Prix Gelinotte    
 2010-01-17   Vincennes       Prix Tenor de Baune    
 2010-01-16   Forus           Gunnar Opsahls Æresløp 
 2010-01-16   Bergsåker       Gösta Bergengrens Minneslopp    
 2010-01-16   Bergsåker       Kvisslebruns lopp    
 2010-01-16   Bergsåker       V75 Försök    
 2010-01-16   Vincennes       Prix de Croix    
 2010-01-16   Vincennes       Prix du Forez    
 2010-01-16   Vincennes       Prix Maurice de Gheest    
 2010-01-15   Cagnes-sur-Mer  Prix de la Cote d'Azur 
 2010-01-15   Cagnes-sur-Mer  Prix de Cagnes-sur-Mer 
 2010-01-14   Vincennes       Prix de Mauriac   
 2010-01-14   Vincennes       Prix de Ranes 
 2010-01-13   Solvalla        Fiona Sans lopp    
 2010-01-10   Vincennes       Prix de Lille    
 2010-01-10   Vincennes       Prix de Vic Sur Cere    
 2010-01-10   Vincennes       Prix du Calvados                  Monté  
 2010-01-09   Kalmar          V75 Försök  Gulddivision 
 2010-01-09   Vincennes       Prix de Tonnac-Villeneuve    
 2010-01-09   Vincennes       Prix Leon Tacquet                 Monté  
 2010-01-09   Vincennes       Prix Maisons-Alfort    
 2010-01-09   Leangen         Troll Jahns Æresløp 
 2010-01-07   Vincennes       Prix de Poitiers 
 2010-01-06   Bologna         Gran Premio Vittoria   
 2010-01-06   Vincennes       Prix Hersilie  
 2010-01-03   Vincennes       Prix de Bar-le-Duc    
 2010-01-03   Vincennes       Prix de Bourgogne    
 2010-01-02   Klosterskogen   Prince Royals Minneløp 
 2010-01-02   Axevalla        V75   Gulddivisionen    
 2010-01-02   Vincennes       Prix de Nozay    
 2010-01-02   Vincennes       Prix Yvonnick Bodin      Monté  
 2010-01-01   Vincennes       Prix d'Angouleme    
 2010-01-01   Vincennes       Prix du Croise-Laroche    

Sist Uppdaterad:   06.01.17 11:29:01