Storlopp Europa 2022     Kommande lopp HÄR

Större lopp i Europa 2022 - Derby vinnare (Europa) - European Trotting Master 2022 - Tour Europeen du Trotteur Francais - GNT Paris-Turf -
Trophée Vert - Prix d'Amerique kval -

Datum Bana Loppnamn  Gr  Kat
 2022-01-01  Bollnäs  STL (Klass I, Klass II, Brons, Silver)    
 2022-01-01  Bollnäs  Bengt Ivarssons Minne - STL Gulddivisionen, Försök 2 i Meeting 1    
 2022-01-01  Bollnäs  STL Diamantstoet, Försök 2 i Meeting 1    
 2022-01-01  Bollnäs  Andungens lopp - STL Kallblodsdivisionen, Försök 2 i Meeting 1    
 2022-01-01  Vincennes  Prix de Meulan  Kallblod  
 2022-01-01  Vincennes  Prix de Conde    
 2022-01-01  Vincennes  Prix Dominik Cordeau (Prix d'Angouleme)    
 2022-01-01  Vincennes  Prix du Croise-Laroche    
 2022-01-01  Vincennes  Prix de Tournon    
 2022-01-01  Vincennes  Prix Yvonnick Bodin  Gr III  Monté
 2022-01-01  Vincennes  Prix des Eglantiers    
 2022-01-02  Vincennes   Prix de Tence    
 2022-01-02  Vincennes  Prix de Damville    
 2022-01-02  Vincennes  Grand Prix de Bourgogne  Gr II  
 2022-01-02  Vincennes  Prix de Nozay    
 2022-01-02  Vincennes  Prix de Charleville    
 2022-01-02  Vincennes  Prix de Pithiviers    
 2022-01-04  Vincennes  Prix de Poitiers    
 2022-01-04  Vincennes  Prix de Pavilly    Monté
 2022-01-04  Vincennes  Prix de Maisons-Alfort    
 2022-01-04  Vincennes  Prix de Nort Sur Erdre    Monté
 2022-01-04  Vincennes  Prix de Chambly    
 2022-01-04  Vincennes  Prix de Limeil    
 2022-01-05  Solvalla  Zoogins lopp    
 2022-01-05  Jägersro  STL Klass II, försök 3 i meeting 1    
 2022-01-05  Vincennes  Prix de Limours    
 2022-01-05  Vincennes  Prix de Jussac    
 2022-01-05  Vincennes  Prix de Monpazier    
 2022-01-05  Vincennes  Prix de Croissanville    
 2022-01-06  Cagnes-Sur-Mer  Prix Ourasi    
 2022-01-06  Vincennes  Prix Hersilie    
 2022-01-06  Vincennes  Prix de Coucy-le-Chateau    
 2022-01-06  Vincennes  Prix d'Epinal    
 2022-01-06  Vincennes  Prix de Montpellier    
 2022-01-06  Bologna  Gran Premio Della Vittoria  Gr III  
 2022-01-08  Mantorp  STL (Klass I, Klass II, Brons, Silver)    
 2022-01-08  Mantorp  Oasis Bi's lopp - STL Gulddivisionen, Försök 3 i Meeting 1    
 2022-01-08  Mantorp  STL Diamantstoet, Försök 3 i Meeting 1    
 2022-01-08  Mantorp  Arne R Erikssons lopp - STL Diamantstoet, Försök 4 i Meeting 1    
 2022-01-08  Mantorp  STL Ungdomslopp    
 2022-01-08  Jarlsberg  Vinterserien    
 2022-01-08  Jarlsberg  Vinterserien  Kallblod  
 2022-01-08  Lahti  Kavioliiga    
 2022-01-08  Lahti  Kavioliiga  Kallblod  
 2022-01-08  Vincennes  Prix de Breteuil    
 2022-01-08  Vincennes  Prix Gelinotte  Gr II  
 2022-01-08  Vincennes  Prix de Vic Sur Cere    
 2022-01-08  Vincennes  Prix Emile Riotteau  Gr II  Monté
 2022-01-08  Vincennes  Prix de Vic Fezensac    
 2022-01-08  Vincennes  Prix de Sully    Monté
 2022-01-08  Vincennes  Prix Pierre Raffre    
 2022-01-09  Milano  Gran Premio Ettore E Mario Barbetta  Gr III  
 2022-01-09  Vincennes  Prix de Salon de Provence    
 2022-01-09  Vincennes  Prix d'Etrepagny    
 2022-01-09  Vincennes  Prix de Lille    
 2022-01-09  Vincennes  Prix Maurice de Gheest  Gr II  
 2022-01-09  Vincennes  Prix Charles Tiercelin  Gr II  
 2022-01-09  Vincennes  Prix du Calvados  Gr II  Monté
 2022-01-09  Vincennes  Prix de Lignieres    
 2022-01-10  Vincennes  Prix de Ribeauville    
 2022-01-10  Vincennes  Prix Christelle Zimmer    
 2022-01-10  Vincennes  Prix de l'Aveyron    
 2022-01-11  Eskilstuna  E3 Bonus    
 2022-01-11  Vincennes  Prix du Limousin    
 2022-01-11  Vincennes  Prix de Vic-Bigorre    
 2022-01-11  Vincennes  Prix de Poligny    Monté
 2022-01-11  Vincennes  Prix de Cavaillon    
 2022-01-12  Solvalla  Fiona Sans lopp    
 2022-01-13  Cagnes-Sur-Mer  Prix de la Cote d'Azur  Gr III  
 2022-01-13  Cagnes-Sur-Mer  Prix de Cagnes-sur-Mer    
 2022-01-14  Vincennes  Prix de Mauriac    
 2022-01-14  Vincennes  Prix Ramses    
 2022-01-14  Vincennes  Prix de Francheville-la Barre    
 2022-01-14  Vincennes  Prix de Ranes    
 2022-01-15  Gävle  STL (Klass I, Klass II, Brons, Silver)    
 2022-01-15  Gävle  Gävle Stora Pris - STL Gulddivisionen, Försök 4 i meeting 1    
 2022-01-15  Gävle  STL Diamantstoet, Försök 5 i meeting 1    
 2022-01-15  Gävle  STL Kallblodsdivisionen, Försök 3 i meeting 1  Kallblod  
 2022-01-15  Bjerke  V75-Mester  Kallblod  
 2022-01-15  Bjerke  Vinterserien    
 2022-01-15  Bjerke  Vinterserien  Kallblod  
 2022-01-15  Kouvola  Kavioliiga - Valkeala-ajo  Kallblod  
 2022-01-15  Kouvola  Kavioliiga    
 2022-01-15  Vincennes  Prix du Forez  Gr III  
 2022-01-15  Vincennes  Prix d'Evian    
 2022-01-15  Vincennes  Prix de Croix  Gr II  
 2022-01-16  Östersund  DubbelCupen, Försök 1 i Meeting 1  Kallblod  
 2022-01-16  Vincennes  Prix de Toulouse    
 2022-01-16  Vincennes  Prix de Belgique (Prix Amerique Races Zeturf Qualif 6)  Gr II  
 2022-01-16  Vincennes  Prix du Jura    
 2022-01-16  Vincennes  Prix Djerid  Gr III  Monté
 2022-01-16  Vincennes  Prix de Riberac  Gr III  
 2022-01-16  Siracusa  Gran Premio Nastro d'Oro  Gr III  
 2022-01-18  Bjerke  Vinterserien, klass 3  Kallblod  
 2022-01-18  Vincennes  Prix de Brionne    
 2022-01-18  Vincennes  Prix de Biarritz    
 2022-01-18  Vincennes  Prix de Pont-Audemer    
 2022-01-20  Vincennes  Prix d'Erbray    
 2022-01-20  Vincennes  Prix de Bernay    
 2022-01-20  Vincennes  Prix Jean-Pierre Reynaldo (Prix de Privas)    
 2022-01-21  Vincennes  Prix de Pornichet    Monté
 2022-01-22  Färjestad  STL (Klass I, Klass II, Brons, Silver)    
 2022-01-22  Färjestad  Färjestads Jubileumslopp - STL Gulddivisionen, Försök 5 i meeting 1    
 2022-01-22  Färjestad  STL Diamantstoet, Försök 6 i meeting 1    
 2022-01-22  Färjestad  Helge Solos lopp - STL Kallblodsdivisionen, försök 4 i meeting 1  Kallblod  
 2022-01-22  Leangen  Troll Jahns Äreslöp  Kallblod  
 2022-01-22  Leangen  Vinterserien  Kallblod  
 2022-01-22  Leangen  Vinterserien    
 2022-01-22  Tampere, Teivo  Seppo Sarkolan Muistoajo - Kavioliiga  Kallblod  
 2022-01-22  Tampere, Teivo  Kavioliiga    
 2022-01-22  Vincennes  Prix de Pardieu  Gr II  Monté
 2022-01-22  Vincennes  Prix de Brest  Gr III  
 2022-01-22  Vincennes  Prix d'Agen    
 2022-01-22  Vincennes  Prix de Granville    
 2022-01-22  Vincennes  Prix de Douvres    
 2022-01-22  Vincennes  Prix de Maisons-Laffitte    
 2022-01-23  Vincennes  Prix de Chambord    
 2022-01-23  Vincennes  Prix d'Espalion    
 2022-01-23  Vincennes  Prix Bellilo II (Prix de Valence)  Gr III  
 2022-01-23  Vincennes  Prix de Cornulier  Gr I  Monté
 2022-01-23  Vincennes  Prix Michel Marcel Gougeon (Prix de Dinan)  Gr III  
 2022-01-23  Vincennes  Prix de Mirande  Gr III  
 2022-01-23  Vincennes  Prix Roxane Griff    Monté
 2022-01-23  Vincennes  Prix du Lion d'Angers    
 2022-01-23  Vincennes  Prix de la Ferte Mace    
 2022-01-26  Cagnes-Sur-Mer  Prix Une de Mai    
 2022-01-27  Vincennes  Prix de la Semaine Internationale    
 2022-01-27  Vincennes  Prix de Gelsenkirchen    
 2022-01-27  Vincennes  Prix de Yonkers Raceway    
 2022-01-27  Vincennes  Prix de Wolvega    
 2022-01-28  Romme  DubbelCupen, försök 2 i meeting 1  Kallblod  
 2022-01-29  Östersund  STL (Klass I, Klass II, Brons, Silver)    
 2022-01-29  Östersund  Sanitys lopp    
 2022-01-29  Östersund  STL Diamantstoet, Försök 1 i Meeting 2    
 2022-01-29  Östersund  Sven O Perssons Minne - STL Kallblodsdivisionen, Försök 5 i Meeting 1  Kallblod  
 2022-01-29  Sörlandet  Vinterserien    
 2022-01-29  Sörlandet  Vinterserien  Kallblod  
 2022-01-29  Vermo  Talvimalja    
 2022-01-29  Vincennes  Prix Offshore Dream    
 2022-01-29  Vincennes  Prix du Luxembourg  Gr III  
 2022-01-29  Vincennes  Prix Roquepine  Gr II  
 2022-01-29  Vincennes  Prix de Chalons en Champagne    
 2022-01-29  Vincennes  Prix Paul Viel  Gr II  
 2022-01-29  Vincennes  Prix Varenne    
 2022-01-29  Vincennes  Prix Ready Cash    
 2022-01-30  Vincennes  Prix de Meadowlands    
 2022-01-30  Vincennes  Prix Camille Blaisot  Gr II  Monté
 2022-01-30  Vincennes  Prix Moni Maker    
 2022-01-30  Vincennes  Prix Jacques Andrieu  Gr II  Monté
 2022-01-30  Vincennes  Prix Ourasi - Sulky World Cup 4 Ans  Gr I  
 2022-01-30  Vincennes  Prix Bold Eagle - Sulky World Cup 5 Ans  Gr I  
 2022-01-30  Vincennes  Prix d'Amerique  Gr I  
 2022-01-30  Vincennes  Prix Helen Johansson  Gr III  
 2022-01-30  Vincennes  Prix Jean Rene Gougeon  Gr III  
 2022-01-30  Vincennes  Prix Tidalium Pelo    Monté
 2022-01-30  Firenze  Gran Premio Ponte Vecchio  Gr III  
 2022-01-31  Vincennes  Prix de Rethel    
 2022-01-31  Vincennes  Prix de Chateaubriant    
 2022-02-01  Bjerke  Vinterserien    
 2022-02-02  Vincennes  Prix de Chambéry    
 2022-02-02  Vincennes  Prix de Vittel    
 2022-02-02  Vincennes  Prix d'Issoire    
 2022-02-02  Cagnes-Sur-Mer  Grand Prix de Vincennes  Gr III  
 2022-02-03  Vincennes  Prix de Langeais    
 2022-02-03  Vincennes  Prix Jean et Andre de la Vaissiere    
 2022-02-03  Vincennes  Prix Andre Louis Dreux    
 2022-02-03  Vincennes  Prix de Dozule  Gr III  Monté
 2022-02-03  Vincennes  Prix de Laval    
 2022-02-04  Cagnes-Sur-Mer  Prix Kazire de Guez    Monté
 2022-02-04  Cagnes-Sur-Mer  Prix Eckmuhl Vro    
 2022-02-04  Tabcorp Park Melton (AUS)  What The Hill Great Southern Star  Gr I  
 2022-02-05  Solvalla  STL Klass II, Final (Meeting 1)    
 2022-02-05  Solvalla  STL Klass I, Final (Meeting 1)    
 2022-02-05  Solvalla  STL Bronsdivisionen, Final (Meeting 1)    
 2022-02-05  Solvalla  STL Silverdivisionen, Final (Meeting 1)    
 2022-02-05  Solvalla  Bulwarks lopp - STL Gulddivisionen, Final (Meeting 1)  Gr II  
 2022-02-05  Solvalla  STL Diamantstoet, Final (Meeting 1)    
 2022-02-05  Solvalla  Conrads Rödluvas lopp - STL Stoeliten, Försök 1 i meeting 1    
 2022-02-05  Solvalla  Margaretas Tidiga Unghästserie 3-4 åringar    
 2022-02-05  Pori  Kavioliiga Extra    
 2022-02-05  Pori  Kavioliiga Extra  Kallblod  
 2022-02-05  Vincennes  Prix d'Avignon  Gr III  
 2022-02-05  Vincennes  Prix du Bouscat    
 2022-02-05  Aversa  Gran Premio Andreani  Gr III  
 2022-02-06  Gävle  DubbelCupen, försök 3 i meeting 1    
 2022-02-06  Vincennes  Prix Indienne  Gr III  Monté
 2022-02-06  Vincennes  Prix Leopold Verroken  Gr III  
 2022-02-06  Vincennes  Prix de la Gironde    
 2022-02-06  Vincennes  Prix de l'Ile-de-France  Gr I  Monté
 2022-02-06  Vincennes  Prix de Gournay en Bray    
 2022-02-06  Vincennes  Prix de Macon    
 2022-02-07  Färjestad  DubbelCupen, försök 4 i meeting 1    
 2022-02-07  Cagnes-Sur-Mer  Prix Jules Roucayrol    
 2022-02-07  Vincennes  Prix de la Chartre sur le Loir    
 2022-02-07  Vincennes  Prix d'Ambert    
 2022-02-07  Vincennes  Prix des Rouges Terres    
 2022-02-07  Vincennes  Prix de Barfleur    
 2022-02-07  Vincennes  Prix de Monsegur    
 2022-02-09  Bergsåker  DubbelCupen, försök 5 i meeting 1    
 2022-02-09  Bergsåker  Zoogins lopp    
 2022-02-09  Vincennes  Prix de l'Ille-et-Vilaine    
 2022-02-09  Vincennes  Prix de Villereal    
 2022-02-09  Vincennes  Prix de Paimboeuf    Monté
 2022-02-09  Vincennes  Prix des Charentes    
 2022-02-09  Vincennes  Prix de Bourg-en-Bresse    
 2022-02-10  Vincennes  Prix Guy Lux Et Leon Zitrone (Prix de la Nievre)    
 2022-02-10  Vincennes  Prix Jacques Orliaguet - Prix de Bourges    
 2022-02-10  Vincennes  Prix Andre Theron* (Course A)    Monté
 2022-02-10  Vincennes  Prix de Juvigny    
 2022-02-10  Vincennes  Prix Gerard Brami - Prix de Louviers    Monté
 2022-02-11  Bollnäs  Sleipner Cup, Försök 1 - Fyraåringslopp  Kallblod  
 2022-02-12  Åby  V75 Champions    
 2022-02-12  Åby  V75 Ungdomschampion - STL Ungdomslopp    
 2022-02-12  Åby  Februaripriset*  Kallblod  
 2022-02-12  Forus  Vinterserien    
 2022-02-12  Forus  Vinterserien  Kallblod  
 2022-02-12  Forus  Tollef Fjermestads Minnelopp  Kallblod  
 2022-02-12  Lappeenranta, Lappee  Kavioliiga    
 2022-02-12  Lappeenranta, Lappee  Kavioliiga  Kallblod  
 2022-02-12  Vincennes  Prix de Bercy    
 2022-02-12  Vincennes  Prix de Munich    
 2022-02-12  Vincennes  Prix de Verneuil    
 2022-02-12  Vincennes  Prix Ephrem Houel  Gr II  
 2022-02-12  Vincennes  Prix de Rambouillet    Monté
 2022-02-12  Vincennes  Prix de Lisieux    Monté
 2022-02-12  Vincennes  Prix Michel Potiez    
 2022-02-13  Vincennes  Prix de Juan les Pins    
 2022-02-13  Vincennes  Prix Louis le Bourg  Gr II  Monté
 2022-02-13  Vincennes  Prix de France  Gr I  
 2022-02-13  Vincennes  Prix de Rouen  Gr III  
 2022-02-13  Vincennes  Prix Ovide Moulinet  Gr II  
 2022-02-13  Vincennes  Prix des Vosges    
 2022-02-13  Vincennes  Prix d'Oloron    
 2022-02-13  Milano  Gran Premio Mario Locatelli  Gr III  
 2022-02-14  Vincennes  Prix de Senlis    
 2022-02-14  Vincennes  Prix de Josselin    
 2022-02-14  Vincennes  Prix de Dieppe    
 2022-02-15  Eskilstuna  E3 Bonus    
 2022-02-15  Vincennes  Prix de Chateau Gontier    
 2022-02-15  Vincennes  Prix du Mesle    
 2022-02-15  Vincennes  Prix de Villedieu    
 2022-02-16  Solvalla  Grains lopp - Treåringslopp (Ingår i Kriterieserien 2022)    
 2022-02-17  Vincennes  Prix de Chateaurenard    
 2022-02-17  Vincennes  Prix Holly du Locton  Gr III  Monté
 2022-02-17  Vincennes  Prix Edouard Marcillac  Gr III  Monté
 2022-02-17  Vincennes  Prix Paul Bastard  Gr II  Monté
 2022-02-17  Vincennes  Prix de Cahors    
 2022-02-18  Cagnes-Sur-Mer  Prix Jean Boillereau    
 2022-02-19  Bergsåker  STL (Klass I, Klass II, Brons, Silver)    
 2022-02-19  Bergsåker  Polaris Bergsåker Winter Trot - STL Gulddivisionen, försök 2 i meeting 2  Gr II  
 2022-02-19  Bergsåker  Diamantstoet, försök 2 i meeting 2    
 2022-02-19  Bergsåker  Alf Jonssons lopp - STL Kallblodsdivisionen, försök 6 i meeting 1  Kallblod  
 2022-02-19  Bjerke  Vinterserien    
 2022-02-19  Bjerke  Vinterserien  Kallblod  
 2022-02-19  Bjerke  Lars Laumbs Äreslopp  Kallblod  
 2022-02-19  Bjerke  Johan Widdings Minnelopp    
 2022-02-19  Bjerke  Sigvart Petersens Äreslopp    
 2022-02-19  Oulu, Äimärautio  Kavioliiga    
 2022-02-19  Oulu, Äimärautio  Kavioliiga  Kallblod  
 2022-02-20  Boden  DubbelCupen, försök 6 i meeting 1    
 2022-02-20  Vincennes  Prix du Finistere    
 2022-02-20  Vincennes  Prix de la Gacilly    
 2022-02-20  Vincennes  Prix d'Orthez  Gr III  
 2022-02-20  Vincennes  Prix d'Arras    
 2022-02-20  Vincennes  Prix Comte Pierre de Montesson (Criterium des Jeunes)  Gr I  
 2022-02-20  Vincennes  Prix du Pontavice de Heussey  Gr III  Monté
 2022-02-20  Firenze  Gran Premio Firenze  Gr II  
 2022-02-21  Vincennes  Prix de Bracieux    
 2022-02-21  Vincennes  Prix de Lauzun    
 2022-02-22  Gävle  Sleipner Cup, försök 2 - Fyraåringslopp - Fördel ston  Kallblod  
 2022-02-22  Bjerke  Vinterserien    
 2022-02-22  Vincennes  Prix du Chesnay    
 2022-02-22  Vincennes  Prix d'Avenches  Gr III  Monté
 2022-02-22  Vincennes  Prix de Carquebut    
 2022-02-22  Vincennes  Prix de Fontainebleau    
 2022-02-23  Solvalla  Solvalla Hästägarförenings Vårvintervandringspris    
 2022-02-24  Vincennes  Prix du Cantal    
 2022-02-24  Vincennes  Prix de Pontault-Combault    
 2022-02-24  Vincennes  Prix de Blain-Bouvron-le-Gavre    
 2022-02-24  Vincennes  Prix de Plestin-les-Greves    
 2022-02-24  Vincennes  Prix de Nevers  Gr III  
 2022-02-25  Romme  DubbelCupen, försök 1 i meeting 2  Kallblod  
 2022-02-25  Cagnes-Sur-Mer  Prix Pierre Desire Allaire (Prix de Joinville le Pont)  Gr III  
 2022-02-25  Vincennes  Prix de Saint Pierre la Cour    
 2022-02-25  Vincennes  Prix Patrick Mottier    Monté
 2022-02-25  Vincennes  Prix Gallus II    
 2022-02-25  Vincennes  Prix Salam    Monté
 2022-02-25  Vincennes  Prix de Guise    
 2022-02-26  Axevalla  STL (Klass I, Klass II, Brons, Silver)    
 2022-02-26  Axevalla  STL Gulddivisionen, Försök 3 i Meeting 2    
 2022-02-26  Axevalla  STL Diamantstoet, Försök 3 i Meeting 2    
 2022-02-26  Axevalla  STL Diamantstoet, Försök 4 i Meeting 2    
 2022-02-26  Bergen  Martin Austevolls Äreslopp  Kallblod  
 2022-02-26  Mikkeli  Kavioliiga    
 2022-02-26  Mikkeli  Kavioliiga  Kallblod  
 2022-02-27  Bollnäs  DubbelCupen, Försök 7 i Meeting 1  Kallblod  
 2022-02-27  Vincennes  Prix Jacques Moreau    
 2022-02-27  Vincennes  Prix Vivier de Montfort    Monté
 2022-02-27  Vincennes  Grand Prix de Paris  Gr I  
 2022-02-27  Vincennes  Prix de la Mayenne  Gr III  
 2022-02-27  Vincennes  Prix de Monflanquin (Prix agrifournitures.fr)    
 2022-02-27  Vincennes  Prix de Larre*    
 2022-02-27  Milano  Gran Premio Encat  Gr III  
 2022-03-01  Kuurne  Grand Prix d'Hiver (Prix Grote Winterprijs)    
 2022-03-02  Bergsåker  DubbelCupen, försök 2 i meeting 2  Kallblod  
 2022-03-02  Bergsåker  E3 Bonus    
 2022-03-02  Bergsåker  Gösta Bergengrens Minne    
 2022-03-02  Solvalla  Golden Weddings lopp    
 2022-03-02  Solvalla  Inskolningsserien I - Meeting 1 - Treåringslopp    
 2022-03-02  Vincennes  Prix de Sedan    
 2022-03-02  Vincennes  Prix d'Aigueperse    
 2022-03-02  Vincennes  Prix des Andelys    Monté
 2022-03-02  Vincennes  Prix de Chateau Salins    
 2022-03-02  Vincennes  Prix de Lure    
 2022-03-03  Vincennes  Prix Emile Allix Courboy    
 2022-03-03  Vincennes  Prix de Maurepas    
 2022-03-03  Vincennes  Prix de Vire-Normandie    Monté
 2022-03-03  Vincennes  Prix de Luneville    
 2022-03-03  Vincennes  Prix d'Alencon    Monté
 2022-03-03  Vincennes  Prix Vindex  Gr III  
 2022-03-04  Cagnes-Sur-Mer  Prix Roger Ledoyen    
 2022-03-04  Cagnes-Sur-Mer  Prix d'Helsinki    
 2022-03-05  Kalmar  STL (Klass I, Klass II, Brons, Silver)    
 2022-03-05  Kalmar  STL Gulddivisionen, försök 4 i meeting 2    
 2022-03-05  Kalmar  STL Diamantstoet, försök 5 i meeting 2    
 2022-03-05  Kalmar  STL Diamantstoet, försök 6 i meeting 2    
 2022-03-05  Bjerke  Vinterserien, Finaler    
 2022-03-05  Bjerke  Vinterserien, Finaler  Kallblod  
 2022-03-05  Kuopio, Sorsasalo  Kavioliiga    
 2022-03-05  Kuopio, Sorsasalo  Kavioliiga  Kallblod  
 2022-03-05  Turku, Metsämäki  Kavioliiga    
 2022-03-05  Turku, Metsämäki  Kavioliiga  Kallblod  
 2022-03-05  Vincennes  Prix de Lorient    
 2022-03-05  Vincennes  Prix de Larressingle*    
 2022-03-05  Vincennes  Prix de Champtoce    
 2022-03-05  Vincennes  Prix de Selection  Gr I  
 2022-03-05  Vincennes  Prix du Plateau de Gravelle  Gr III  
 2022-03-05  Vincennes  Prix des Centaures  Gr I  Monté
 2022-03-05  Vincennes  Prix de Montsoreau    
 2022-03-05  Vincennes  Prix Henri Desmontils  Gr III  Monté
 2022-03-05  Vincennes  Prix de Guer-Coetquidan    
 2022-03-05  Vincennes  Prix d'Epinay    
 2022-03-06  Castelluccio  Saranno Famosi - maschi  Gr III  
 2022-03-06  Castelluccio  Saranno Famosi - filly  Gr III  
 2022-03-08  Bergsåker  Sleipner Cup, försök 3  Kallblod  
 2022-03-09  Solvalla  Pamir Broddes lopp - Ingående i Kriterieserien 2022    
 2022-03-09  Amiens  Grand National du Trot, försök 1    
 2022-03-11  Bollnäs  DubbelCupen, Försök 3 i Meeting 2  Kallblod  
 2022-03-11  Cagnes-Sur-Mer  Prix de Vichy    
 2022-03-11  Cagnes-Sur-Mer  Prix de Sienne    
 2022-03-11  Enghien  Prix de Noirmoutier    
 2022-03-11  Enghien  Prix Quick Williams    
 2022-03-11  Enghien  Prix de Mimizan    
 2022-03-12  Åby  STL (Klass I, Klass II, Brons, Silver)    
 2022-03-12  Åby  Algot Scotts Minne - STL Gulddivisionen, försök 5 i meeting 2    
 2022-03-12  Åby  STL Diamantstoet, försök 7 i meeting 2    
 2022-03-12  Åby  Henning Kraffts Minne - STL Stoeliten, försök 2    
 2022-03-12  Åby  STL Diamantstoet, försök 8 i meeting 2 - Lärlingslopp    
 2022-03-12  Forus  Rex Rodneys Äreslopp    
 2022-03-12  Vermo  Espoon Palkinto    
 2022-03-12  Le Croise-Laroche  Grand Prix Charles Desrousseaux    
 2022-03-13  Umåker  DubbelCupen, försök 8 i Meeting 1  Kallblod  
 2022-03-13  Cagnes-Sur-Mer  Criterium de Vitesse Cote d’Azur  Gr I  
 2022-03-13  Cagnes-Sur-Mer  Prix de Rome - Tor di Valle    
 2022-03-13  Cagnes-Sur-Mer  Prix de Syracuse    
 2022-03-13  Cagnes-Sur-Mer  Prix de Florence    
 2022-03-13  Cagnes-Sur-Mer  Prix de Cabourg    
 2022-03-13  Padova  Gran Premio Citta'di Padova  Gr III  
 2022-03-13  Padova  Gran Premio Padovanelle  Gr III  
 2022-03-14  Färjestad  E3 Bonus    
 2022-03-16  Solvalla  Dartster F:s lopp    
 2022-03-17  Caen  Prix de Cauvicourt    
 2022-03-17  Caen  Prix de Canapville    
 2022-03-18  Östersund  Sleipner Cup, Försök 4  Kallblod  
 2022-03-18  Östersund  DubbelCupen, Försök 9 i Meeting 1  Kallblod  
 2022-03-18  Enghien  Prix de Pierrefort    
 2022-03-18  Enghien  Prix de Preuilly    
 2022-03-18  Enghien  Prix de Pierrefitte-Sur-Seine    
 2022-03-18  Enghien  Prix de Gagny    
 2022-03-19  Momarken  Östfoldpokalen  Kallblod  
 2022-03-19  Momarken  STL (Klass I, Klass II, Brons,) försök 1 i meeting 3    
 2022-03-19  Momarken  Diamantstoet, försök 1 i meeting 3    
 2022-03-19  Momarken  Steinlagers Äreslopp - Gulddivisionen, försök 1 i meeting 3    
 2022-03-19  Joensuu  Kavioliiga    
 2022-03-19  Joensuu  Karjalainen-ajo  Kallblod  
 2022-03-20  Romme  DubbelCupen, försök 10 i meeting 1  Kallblod  
 2022-03-20  Firenze  Gran Premio Etruria, Maschi  Gr III  
 2022-03-20  Firenze  Gran Premio Etruria, Filly  Gr III  
 2022-03-22  Bergsåker  Sleipner Cup, försök 5  Kallblod  
 2022-03-22  Enghien  Prix Bernard Simonard    Monté
 2022-03-23  Solvalla  Spelarnas Pokal    
 2022-03-23  Solvalla  Inskolningsserien II - Meeting 1 - Treåringslopp    
 2022-03-23  Lisieux  Prix de la Societe des Courses de Lisieux    
 2022-03-24  Gävle  DubbelCupen, försök 4 i meeting 2  Kallblod  
 2022-03-24  Gävle  E3 Bonus    
 2022-03-24  Gävle  Norrlands Grand Prix, Försök    
 2022-03-25  Vincennes  Prix Ali Hawas  Gr II  Monté
 2022-03-25  Vincennes  Prix Maia    
 2022-03-25  Vincennes  Prix Felicien Gauvreau  Gr II  Monté
 2022-03-26  Solvalla  STL Klass II, final meeting 2    
 2022-03-26  Solvalla  STL Klass I, final meeting 2    
 2022-03-26  Solvalla  STL Bronsdivisionen, final meeting 2    
 2022-03-26  Solvalla  STL Silverdivisionen, final meeting 2    
 2022-03-26  Solvalla  C Th Ericssons Memorial - STL Gulddivisionen, final meeting 2  Gr II  
 2022-03-26  Solvalla  STL Diamantstoet, final meeting 2    
 2022-03-26  Solvalla  Pixies lopp - STL Stoeliten, försök 3 i meeting 1    
 2022-03-26  Solvalla  Margaretas Tidiga Unghästserie - Treåringslopp Ston    
 2022-03-26  Solvalla  Margaretas Tidiga Unghästserie - Treåringslopp Hingstar/Valacker    
 2022-03-26  Solvalla  Margaretas Tidiga Unghästserie - Fyraåringslopp Ston    
 2022-03-26  Solvalla  Margaretas Tidiga Unghästserie - Fyraåringslopp Hingstar/Valacker    
 2022-03-26  Tampere, Teivo  Kavioliiga    
 2022-03-26  Tampere, Teivo  GLi Grand Prix, Final    
 2022-03-26  Tampere, Teivo  Mauri Tuurnan ajo*  Kallblod  
 2022-03-26  Vincennes  Prix de Langres    
 2022-03-26  Vincennes  Prix Jean Cabrol    
 2022-03-26  Vincennes  Prix de Gueugnon    
 2022-03-26  Vincennes  Prix du Bois de Vincennes  Gr III  
 2022-03-26  Vincennes  Prix de Meaux    
 2022-03-26  Vincennes  Prix de Chatillon  Gr III  
 2022-03-26  Vincennes  Prix de Beaumesnil    
 2022-03-26  Vincennes  Prix d'Auxerre* (Européenne)    
 2022-03-26  Palermo  Gran Premio Trinacria  Gr III  
 2022-03-27  Bollnäs  Sleipner Cup, Försök 6 - Fyraåringslopp  Kallblod  
 2022-03-27  Trieste  Gran Premio Giorgio Jegher  Gr III  
 2022-03-28  Mantorp  UltraStayern    
 2022-03-29  Boden  DubbelCupen, försök 5 i meeting 2  Kallblod  
 2022-03-30  Solvalla  Centaurs lopp  Kallblod  
 2022-03-30  Solvalla  Active Bowlers lopp    
 2022-03-30  Vermo  Helsinki-ajo    
 2022-03-30  Salon-de-Provence  Grand National du Trot, försök 2    
 2022-04-01  Romme  Rommechansen    
 2022-04-01  Romme  Salaortens Travklubbs Jubileumspokal    
 2022-04-01  Romme  E3 Bonus    
 2022-04-01  Vincennes  Prix Eos*    
 2022-04-01  Vincennes  Prix Amalthea    
 2022-04-01  Vincennes  Prix Penthesilea  Gr III  
 2022-04-01  Vincennes  Prix Fama    
 2022-04-01  Vincennes  Prix Aemilia*    
 2022-04-01  Vincennes  Grand Prix Groupe Eri-Elsia-Catelia* (Prix Lucia)*    
 2022-04-02  Bergsåker  STL (Klass I, Klass II, Brons, Silver)    
 2022-04-02  Bergsåker  Assar Engbloms lopp - STL Gulddivisionen, försök 2 i meeting 3    
 2022-04-02  Bergsåker  STL Diamantstoet, försök 2 i meeting 3    
 2022-04-02  Bergsåker  Kvisslebruns lopp - STL Kallblodsdivisionen, försök 7 i meeting 1  Kallblod  
 2022-04-02  Bergsåker  Treåringslopp - Norrlands Elitserie, försök    
 2022-04-02  Bergsåker  Fyraåringslopp - Norrlands Grand Prix, försök    
 2022-04-02  Bjerke  H.M.Kongens Pokallopp  Kallblod  
 2022-04-02  Bjerke  Jacob Meyers Pokallopp  Kallblod  
 2022-04-02  Kaustinen  Pelimanni-ajo  Kallblod  
 2022-04-03  L'Isle-sur-la-Sorgue  Trophée Vert, 1ère    
 2022-04-03  Bologna  Gran Premio Italia - Maschi  Gr III  
 2022-04-03  Bologna  Gran Premio Italia - Femmine  Gr III  
 2022-04-06  Solvalla  Inskolningsserien III - Meeting 1 - Treåringslopp Ston    
 2022-04-06  Solvalla  Avelsföreningens Jubileumslöpning    
 2022-04-06  Solvalla  Nuncios lopp    
 2022-04-06  Angers  Grand Prix Angers Loire Metropole  Gr III  
 2022-04-07  Gävle  Sleipner Cup, försök 7 - Fyraåringslopp för ston  Kallblod  
 2022-04-07  Örebro  Breeders' Crown Treåriga Ston    
 2022-04-07  Örebro  Breeders' Crown Treåriga H/V    
 2022-04-07  Örebro  Breeders' Crown Fyraåriga Ston    
 2022-04-07  Örebro  Breeders' Crown Fyraåriga H/V    
 2022-04-08  Östersund  DubbelCupen, Försök 6 i Meeting 2  Kallblod  
 2022-04-08  Vincennes  Prix Cephens    
 2022-04-08  Vincennes  Prix Appolania    
 2022-04-09  Jägersro  STL (Klass I, Klass II, Brons, Silver)    
 2022-04-09  Jägersro  L.C.Peterson-Broddas Minne 2022 - Paralympiatravet deltävling 1 - STL Gulddivisionen    
 2022-04-09  Jägersro  STL Diamantstoet, försök 3 i meeting 3    
 2022-04-09  Jägersro  STL Diamantstoet, försök 4 i meeting 3    
 2022-04-09  Jägersro  Paralympiamontén - Summer Meeting Monté    
 2022-04-09  Pori  Kultaloimi    
 2022-04-09  Pori  Satakunta Senior  Kallblod  
 2022-04-09  Vincennes  Prix de Bapaume*    
 2022-04-09  Vincennes  Prix de Loudeac    
 2022-04-09  Vincennes  Prix de Saintes    
 2022-04-09  Vincennes  Prix Jean Riaud (Prix Jamin)  Gr III  
 2022-04-09  Vincennes  Prix Theophile Lallouet  Gr II  Monté
 2022-04-09  Vincennes  Prix d'Aubusson    
 2022-04-09  Vincennes  Prix du Gers    
 2022-04-09  Vincennes  Prix de la Dordogne    
 2022-04-09  Vincennes  Prix de Dorceau*    Monté
 2022-04-10  Torino  Gran Premio Costa Azzurra  Gr I  
 2022-04-12  Axevalla  Första Testet StoChampionatet 2022    
 2022-04-12  Vincennes  Prix Dorophea    
 2022-04-13  Solvalla  Vårfavoriten    
 2022-04-13  Solvalla  Vårfavoriten Ston    
 2022-04-13  Vermo  Breeders Course, försök 3-åriga    
 2022-04-13  Reims  Grand National du Trot, försök 3    
 2022-04-14  Gävle  Sören Erikssons lopp    
 2022-04-14  Gävle  Påskstayern*    
 2022-04-14  Gävle  Påskharen*    
 2022-04-14  Gävle  Lars Axelssons lopp    
 2022-04-14  Gävle  Påskägget - Stolopp    
 2022-04-14  Gävle  STL Kallblodsdivisionen, försök 8 i meeting 1  Kallblod  
 2022-04-15  Färjestad  Långfredagsstayern    
 2022-04-15  Färjestad  Häxjakten - Kallblodsmonté  Kallblod  Monté
 2022-04-15  Färjestad  Th Egnells Memorial - STL Kallblodsdivisionen, försök 9 i meeting 1  Kallblod  
 2022-04-15  Färjestad  STL Diamantstoet, försök 5 i meeting 3    
 2022-04-15  Färjestad  Copiads Silverpokal - Fyraåringslopp    
 2022-04-15  Färjestad  Lars "Tvåan" Nilssons Minneslopp    
 2022-04-15  Färjestad  Prins Carl Philips Jubileumspokal    
 2022-04-15  Färjestad  Folke Hjalmarssons Minneslopp - Femåringslopp för ston - STL Stoeliten, försök 4    
 2022-04-15  Eskilstuna  E3 Bonus    
 2022-04-15  Eskilstuna  Påskbomben - Fyraåringslopp    
 2022-04-15  Vincennes  Prix Ariel    
 2022-04-15  Vincennes  Prix Algenib    
 2022-04-15  Vincennes  Prix Eukrate    
 2022-04-15  Vincennes  Prix Henrietta    
 2022-04-15  Vincennes  Prix Beaumanoir    Monté
 2022-04-16  Klosterskogen  Sigvart Larsens Minneslopp  Kallblod  
 2022-04-16  Klosterskogen  Moe Odins Äreslopp  Kallblod  
 2022-04-16  Klosterskogen  Habibs Minnes lopp    
 2022-04-16  Klosterskogen  Thai Tanics Äreslopp    
 2022-04-16  Klosterskogen  Klosterskogen Grand Prix    
 2022-04-16  Lahti, Jokimaa  Suomen Cup  Kallblod  
 2022-04-16  Lahti, Jokimaa  Best Lady    
 2022-04-16  Vincennes  Prix Gai Brillant  Gr II  Monté
 2022-04-16  Vincennes  Prix de Faulquemont    
 2022-04-16  Vincennes  Prix Hemine  Gr II  Monté
 2022-04-16  Vincennes  Prix Henri Levesque  Gr II  
 2022-04-16  Vincennes  Prix du Treport    
 2022-04-16  Vincennes  Prix de la Lorraine    
 2022-04-16  Vincennes  Prix Robert Auvray  Gr II  
 2022-04-16  Vincennes  Prix de Chateau-Gaillard    
 2022-04-16  Vincennes  Prix de Chelles*    
 2022-04-17  Romme  STL (Klass I, Klass II, Brons, Silver)    
 2022-04-17  Romme  Rommeheatet - Paralympiatravet, deltävling 2 - STL Gulddivisionen    
 2022-04-17  Romme  STL Diamantstoet, försök 6 i meeting 3    
 2022-04-17  Romme  Dubbelcupens final meeting 1 - STL Kallblodsdivisionen, försök 10 i meeting 1  Kallblod  
 2022-04-17  Torino  Gran Premio Citta di Torino, Maschi  Gr II  
 2022-04-17  Torino  Gran Premio Citta di Torino, Femmine  Gr II  
 2022-04-17  Ecommoy  Trophée Vert, 2ère    
 2022-04-18  Hagmyren  Sleipner Cup, försök 8  Kallblod  
 2022-04-18  Hagmyren  DubbelCupen försök 7 i meeting 2  Kallblod  
 2022-04-18  Vermo  Uudenmaan Upein    
 2022-04-18  Aalborg  Ligafinaler, Meeting 1    
 2022-04-18  Hamburg  Schwarzer Steward Rennen    
 2022-04-19  Örebro  E3 Bonus    
 2022-04-19  Vincennes  Prix Cornelia  Gr III  Monté
 2022-04-20  Solvalla  Inskolningsserien IV - Meeting 1 - Treåringslopp    
 2022-04-20  Solvalla  The Onions lopp    
 2022-04-20  Bergsåker  DubbelCupen, försök 1 i meeting 3  Kallblod  
 2022-04-20  Bergsåker  Treåringslopp - Norrlands Elitserie, försök (Final Bergsåker 21 juli)    
 2022-04-20  Vermo  Arvid Åvallin TammaDerbyn, försök    
 2022-04-21  Umåker  DubbelCupen, försök 8 i meeting 2  Kallblod  
 2022-04-22  Åby  Uttagningslopp Konung Gustaf V:s Pokal (4)    
 2022-04-22  Åby  Uttagningslopp Drottning Silvias Pokal (4)    
 2022-04-22  Åby  Euro Classic Trot - Next Year - Treåringslopp    
 2022-04-22  Vincennes  Prix Neptuna    
 2022-04-22  Vincennes  Prix Asterope    
 2022-04-22  Vincennes  Prix Aletheia    
 2022-04-22  Vincennes  Prix Martha    
 2022-04-22  Vincennes  Prix Aschera  Gr III  
 2022-04-22  Vincennes  Prix Atlas  Gr III  
 2022-04-23  Halmstad  STL (Klass I, Klass II, Brons, Silver)    
 2022-04-23  Halmstad  Yngve Larssons Memorial - Paralympiatravet deltävling 3 - STL Gulddivisionen    
 2022-04-23  Halmstad  STL Diamantstoet, försök 7 i meeting 3    
 2022-04-23  Halmstad  STL Diamantstoet, försök 8 i meeting 3    
 2022-04-23  Halmstad  Summer Meeting Monté    Monté
 2022-04-23  Sörlandet  Brisas Äreslopp  Kallblod  
 2022-04-23  Sörlandet  Miss Arabellas Äreslopp    
 2022-04-23  Seinäjoki  Seinäjoki Race    
 2022-04-23  Seinäjoki  Etain Royal Stayer    
 2022-04-23  Enghien  Prix Profane (Prix de la Ville d'Enghien-les-Bains)    Monté
 2022-04-23  Enghien  Prix de l'Argonne (Prix de la Ville de Soisy-sous-Montmorency)    
 2022-04-23  Enghien  Prix de la Porte d'Auteuil    
 2022-04-23  Enghien  Prix de l'Atlantique  Gr I  
 2022-04-23  Enghien  Prix de Tonnac-Villeneuve  Gr II  
 2022-04-23  Enghien  Prix de Lons-le-Saunier (Prix de la Ville d'Eaubonne)    
 2022-04-24  Årjäng  Sleipner Cup, försök 9 - Fyraåringslopp  Kallblod  
 2022-04-24  Årjäng  DubbelCupen, försök 2 i meeting 3  Kallblod  
 2022-04-25  Mantorp  Kjell P Dahlströms Minne - Femåringslopp    
 2022-04-25  Montecatini  Gran Premio d'Abruzzo  Gr III  
 2022-04-26  Bollnäs  DubbelCupen, Försök 9 i Meeting 2  Kallblod  
 2022-04-26  Rouen-Mauquenchy  Prix Havina*    Monté
 2022-04-27  Solvalla  Uttagningslopp Breeders Course 3 years old 2022 First Final    
 2022-04-27  Chateaubriant  Grand National du Trot, försök 4    
 2022-04-28  Boden  Sleipner Cup, försök 10 - Fyraåringslopp  Kallblod  
 2022-04-29  Solvalla  Inskolningsserien I - Meeting 2 - Treåringslopp    
 2022-04-29  Romme  DubbelCupen, försök 10 i meeting 2  Kallblod  
 2022-04-29  Bergsåker  Sleipner Cup, försök 11 - Fyraåringslopp för ston  Kallblod  
 2022-04-29  Bergsåker  E3 Bonus    
 2022-04-29  Rouen-Mauquenchy  Prix Maginus    
 2022-04-29  Rouen-Mauquenchy  Prix Huberta    
 2022-04-29  Rouen-Mauquenchy  Prix Louis Forcinal  Gr II  Monté
 2022-04-29  Rouen-Mauquenchy  Prix Sirone*    
 2022-04-29  Rouen-Mauquenchy  Prix Rene Palyart  Gr II  Monté
 2022-04-30  Örebro  STL (Klass I, Klass II, Brons, Silver)    
 2022-04-30  Örebro  Håkan Lillis Olssons lopp - Paralympiatravet Sista Chansen - STL Gulddivisionen    
 2022-04-30  Örebro  Enoch Karlssons Minne - STL Stoeliten, Försök 4    
 2022-04-30  Örebro  Orebro Intn'l - Stayerlopp (Gr. II, Int.)  Gr II  
 2022-04-30  Örebro  STL Diamantstoet, Försök 9 i meeting 3    
 2022-04-30  Forus  Leif Saltes Minneslopp  Kallblod  
 2022-04-30  Forus  Gaute Gudmestads Minneslopp  Kallblod  
 2022-04-30  Forus  Stavanger-löpet    
 2022-04-30  Forus  Kjell Håkonsens Minneslopp    
 2022-04-30  Vermo  Arvid Åvallin TammaDerby    
 2022-04-30  Argentan  Criterium de Vitesse de Basse Normandie  Gr II  
 2022-05-01  Skive  Lord Valentines Mindelöp    
 2022-05-01  Skive  Jubilæumspokalen 2022    
 2022-05-01  Skive  Frost Hanovers Minneslöp    
 2022-05-01  Skive  Pay Dirts Mindeløb    
 2022-05-01  Vermo  Finlandia-Ajo  Gr I  
 2022-05-01  Vermo  Prix Monté Finlandia    Monté
 2022-05-01  Vermo  Glenn Kosmos Memorial    
 2022-05-01  Vermo  Seppeleajo    
 2022-05-01  Vermo  STL Silverdivisionen    
 2022-05-01  Vermo  STL Bronsdivisionen    
 2022-05-01  Vermo  STL Klass I    
 2022-05-01  Vermo  Erkon Pokaali  Kallblod  
 2022-05-01  Bernay  Trophée Vert, 3ère    
 2022-05-01  Padova  Gran Premio Elwood Medium  Gr III  
 2022-05-02  Färjestad  E3 Bonus    
 2022-05-02  Färjestad  DubbelCupen, försök 11 i meeting 2  Kallblod  
 2022-05-02  Vichy  Prix Henri Berry    
 2022-05-03  Vincennes  Prix Libussa*    
 2022-05-04  Solvalla  Margaretas Tidiga Unghästserie    
 2022-05-04  Bergsåker  Norrlands Grand Prix, försök - Fyraåringslopp    
 2022-05-04  Enghien  Prix de Millau    
 2022-05-04  Enghien  Prix du Pont Charles de Gaulle    
 2022-05-04  Enghien  Prix d'Hermonville    Monté
 2022-05-05  Östersund  DubbelCupen, Försök 3 i Meeting 3  Kallblod  
 2022-05-05  Östersund  Norrlands Grand Prix, Försök    
 2022-05-05  Bordeaux  Grand Prix SC Immobilier Equestre*  Gr III  
 2022-05-06  Rättvik  Åke Sundbergs lopp - Marknadssprintern*    
 2022-05-06  Vincennes  Prix Bettina    
 2022-05-06  Vincennes  Prix Arachne*    
 2022-05-07  Gävle  Vägen till Speedrace Solvalla 27 maj - Supersprint kallblod*  Kallblod  
 2022-05-07  Gävle  Vägen till Speedrace Solvalla 29 maj - Supersprint varmblod*    
 2022-05-07  Åby  STL (Klass I, Klass II, Brons, Silver)    
 2022-05-07  Åby  Paralympiatravet, final (Gr. I, Int)  Gr I  
 2022-05-07  Åby  Drottning Silvias Pokal (Gr.I int.)  Gr I  
 2022-05-07  Åby  Konung Gustav V:s Pokal (Gr. I int.)  Gr I  
 2022-05-07  Åby  Lovely Godivas Minne - STL Stoeliten försök 5    
 2022-05-07  Åby  Lyon Grand Prix 2022 - Femåringslopp Hingstar/Valacker    
 2022-05-07  Åby  Paralympiamontén 2022 - Summer Meeting Monté    
 2022-05-07  Åby  Solos lopp  Kallblod  
 2022-05-07  Oulu, Äimärautio  Number One    
 2022-05-07  Vincennes  Prix Du Vaucluse  Gr III  
 2022-05-07  Vincennes  Prix du Rouergue    
 2022-05-07  Vincennes  Prix de Combree    
 2022-05-07  Vincennes  Prix Roger Ledoyen*  Gr III  Monté
 2022-05-07  Vincennes  Prix Albert Demarcq  Gr II  
 2022-05-07  Vincennes  Prix de Menton    
 2022-05-07  Vincennes  Prix de Louannec*    
 2022-05-08  Napoli  Gran Premio Freccia d’Europa (Trofeo Campili)  Gr I  
 2022-05-08  Napoli  Gran Premio Regione Campania, Maschi  Gr II  
 2022-05-08  Napoli  Gran Premio Regione Campania, Femmine  Gr II  
 2022-05-09  Romme  Sleipner Cup, försök 12 - Fyraåringslopp - fördel ston  Kallblod  
 2022-05-10  Bjerke  Veikle Balders Cup, kval 1 av 8    
 2022-05-11  Jägersro  Uttagningslopp Breeders Course 3 years old 2022 First Final    
 2022-05-11  Solvalla  Scarlet Knights lopp - Uttagningslopp Breeders Course 3 years old 2022 First Final    
 2022-05-11  Solvalla  Vägen till Elitloppet - Meadow Roads lopp    
 2022-05-11  Solvalla  Solvalla Hästägarförenings Montépokal 2022 (Direktplats till Montéeliten)    Monté
 2022-05-12  Örebro  E3 Bonus    
 2022-05-12  Örebro  TeleBolaget Grand Prix - Fyraåringslopp    
 2022-05-12  Bergsåker  E3 Bonus - Treåringslopp för ston    
 2022-05-13  Umåker  Sleipner Cup, försök 13 - Fyraåringslopp  Kallblod  
 2022-05-13  Umåker  Damklubbens Kalla Pris - DubbelCupen, försök 4 i meeting 3  Kallblod  
 2022-05-13  Umåker  Speedrace Kallblod*  kallblod  
 2022-05-13  Umåker  Umåkers Treåringselit - Norrlands Elitserie, försök    
 2022-05-13  Umåker  Damklubbens Stora Fyraåringspris - Norrlands Grand Prix, försök    
 2022-05-13  Umåker  Speedrace Varmblod*    
 2022-05-13  Vincennes  Prix Regulus    
 2022-05-13  Vincennes  Prix Diphda*    
 2022-05-13  Vincennes  Prix Leo    
 2022-05-13  Vincennes  Prix Jean Gauvreau  Gr II  Monté
 2022-05-13  Vincennes  Prix Masina  Gr II  
 2022-05-13  Vincennes  Prix Paul Karle  Gr II  
 2022-05-13  Wolvega  Uttagningslopp Breeders Course 3 years old 2022 First Final    
 2022-05-14  Umåker  STL (Klass I, Klass II, Brons, Silver)    
 2022-05-14  Umåker  Guldbjörken - STL Gulddivisionen, försök 8 i meeting 3    
 2022-05-14  Umåker  Berth Johanssons Memorial - Femåringslopp    
 2022-05-14  Umåker  Vårbjörken - STL Kallblodsdivisionen, försök 12 i meeting 1  Kallblod  
 2022-05-14  Umåker  Vincennes lopp - STL Diamantstoet, försök 10 i meeting 3 (Final Solvalla 28 maj) - Norrlands Elitserie, försök    
 2022-05-14  Jarlsberg  Hans Petter Tholfsens Minneslopp    
 2022-05-14  Jarlsberg  Dnt's 4-åringslopp    
 2022-05-14  Jarlsberg  Dnt's Hoppechampionat  Kallblod  
 2022-05-14  Kuopio, Sorsasalo  Kuopio Stakes    
 2022-05-14  Kuopio, Sorsasalo  Savo-ajo  Kallblod  
 2022-05-14  Kuopio, Sorsasalo  SHKL-Cup, final    
 2022-05-14  Kuopio, Sorsasalo  Venice-ajo*    
 2022-05-14  Caen  Prix des Ducs de Normandie  Gr II  
 2022-05-14  Caen  Prix du Calvados    Monté
 2022-05-14  Caen  Prix Georges Dreux    
 2022-05-14  Caen  Prix Pierre Gamare  Gr II  Monté
 2022-05-14  Caen  Prix Henri Balliere  Gr II  Monté
 2022-05-14  Caen  Prix Guillaume le Conquerant  Gr III  
 2022-05-15  Charlottenlund  Menhammar Copenhagen Cup 2022 – Group I Int  Gr I  
 2022-05-15  Charlottenlund  Charlottenlund Open    
 2022-05-15  Charlottenlund  Summer Meeting Stayer    
 2022-05-15  Charlottenlund  Stoeliten    
 2022-05-15  Charlottenlund  STL Klass II, försök 9 (final Solvalla 28/5)    
 2022-05-15  Charlottenlund  STL Bronsdivisionen, försök 10 (final Solvalla 28/5)    
 2022-05-15  Charlottenlund  Treåringseliten    
 2022-05-15  Charlottenlund  Fyraåringseliten    
 2022-05-15  Charlottenlund  Femåringseliten    
 2022-05-15  Charlottenlund  Travligan, försök    
 2022-05-15  Eauze  Trophée Vert, 4ère    
 2022-05-15  Modena  Gran Premio Tito Giovanardi  Gr I  
 2022-05-15  Modena  Gran Premio Carlo Cacciari  Gr II  
 2022-05-16  Mantorp  SprinterKrevaden*    
 2022-05-16  Mantorp  Helen Ann Johanssons Invitation - Damlopp    
 2022-05-17  Jägersro  Uttagningslopp Summer Meeting Oslo    
 2022-05-17  Vincennes  Prix de Viry-Chatillon    Monté
 2022-05-17  Vincennes  Prix Oceana    Monté
 2022-05-18  Solvalla  Inskolningsserien II - Meeting 2 - Treåringslopp    
 2022-05-18  Åby  Uttagningslopp Breeders Course 3 years old 2022 First Final    
 2022-05-18  Vincennes  Prix d'Aire Sur l'adour*    
 2022-05-18  Vincennes  Prix du Gatinais  Gr III  
 2022-05-18  Vincennes  Prix du Perreux  Gr III  
 2022-05-18  Vincennes  Prix Jean Gabin    
 2022-05-18  Vincennes  Prix de Fecamp    
 2022-05-20  Vincennes  Prix Dejanira    
 2022-05-20  Vincennes  Prix Klytaemnestre    
 2022-05-20  Vincennes  Prix Jacques de Saint Sauveur    
 2022-05-20  Vincennes  Prix Guillaume de Bellaigue  Gr III  Monté
 2022-05-21  Gävle  STL (Klass I, Klass II, Brons, Silver)    
 2022-05-21  Gävle  H.K.H.Prins Daniels lopp - STL Gulddivisionen, final meeting 3    
 2022-05-21  Gävle  STL Diamantstoet, försök 1 i meeting 4    
 2022-05-21  Gävle  Gunnar Wallbergs Minne - DubbelCupen, final meeting 2 - STL Kallblodsdivisionen, försök 8  Kallblod  
 2022-05-21  Gävle  Mofaksans Stolopp - Norrlands Elitserie, Försök  Kallblod  
 2022-05-21  Gävle  Treåringslopp - Norrlands Elitserie, Försök    
 2022-05-21  Biri  Dnt's Hoppechampionat    
 2022-05-21  Forssa, Pilvenmäki  Pilvenmäki Special    
 2022-05-22  Modena  Gran Premio Renzo Orlandi  Gr III  
 2022-05-22  Son Pardo  Gran Premi Nacional    
 2022-05-23  Halmstad  Summer Meeting Oslo - Stolopp    
 2022-05-23  Halmstad  Breeders' Crown Treåriga Hingstar/Valacker    
 2022-05-23  Halmstad  Breeders' Crown Treåriga Ston    
 2022-05-23  Halmstad  Breeders' Crown Fyraåriga Hingstar/Valacker    
 2022-05-23  Halmstad  Breeders' Crown Fyraåriga Ston    
 2022-05-24  Dannero  Norrlands Elitserie, försök  Kallblod  
 2022-05-24  Dannero  DubbelCupen, försök 5 i meeting 3  Kallblod  
 2022-05-24  Bjerke  Global Trucks Montélopp, Uttag (Summer Meeting Monté)    
 2022-05-24  Charlottenlund  Summer Meeting Oslo    
 2022-05-24  Charlottenlund  Summer Meeting Monté    
 2022-05-24  Vincennes  Prix Iapetus*    
 2022-05-24  Vincennes  Prix Coronis*    
 2022-05-24  Vincennes  Prix Marcel Perlbarg*    
 2022-05-25  Romme  Sleipner Cup 2022, Final ston  Kallblod  
 2022-05-25  Romme  Sleipner Cup 2022, Final hingstar/valacker  Kallblod  
 2022-05-25  Romme  E3 Bonus    
 2022-05-25  Åby  STL Klass II, försök 2 i meeting 4    
 2022-05-25  Åby  Summer Meeting Stayer    
 2022-05-25  Le Croise-Laroche  Grand National du Trot, försök 5    
 2022-05-27  Hagmyren  Hästägareföreningens Vandringspris* - DubbelCupen, försök 6 i meeting 3  Kallblod  
 2022-05-27  Hagmyren  Roger N Olssons Minne - Femåringslopp  Kallblod  
 2022-05-27  Hagmyren  Lassas Lavins Minne*  Kallblod  
 2022-05-27  Hagmyren  Per-Åke Holmstens lopp - Hästägareföreningens Vandringspris*    
 2022-05-27  Hagmyren  Mack Clowns Minne    
 2022-05-27  Solvalla  Speedrace Kallblod - Inbjudningslopp - (nr 1-3 i heat A, nr 4-6 i heat B, nr 7-9 i heat C. Heatvinnarna möts i final)  Kallblod  
 2022-05-27  Solvalla  K G Holgerssons Minneslopp    
 2022-05-27  Solvalla  Lilla Harpers    
 2022-05-27  Solvalla  ASVT Trottex Auktionslopp - Treåringslopp Ston    
 2022-05-27  Solvalla  ASVT Trottex Auktionslopp - Treåringslopp hingstar/valacker    
 2022-05-27  Odense  Danskt Mästerskap for hopper    
 2022-05-27  Vincennes  Prix Sirrah    
 2022-05-27  Vincennes  Prix Mutus    
 2022-05-27  Vincennes  Prix du Crepuscule  Gr III  
 2022-05-27  Vincennes  Prix Caecilia  Gr III  
 2022-05-27  Vincennes  Prix Constellation    
 2022-05-27  Wolvega  Criterium Der Driejarigen    
 2022-05-28  Solvalla  STL Klass II, final meeting 3    
 2022-05-28  Solvalla  STL Klass I, final meeting 3    
 2022-05-28  Solvalla  STL Bronsdivisionen, final meeting 3    
 2022-05-28  Solvalla  STL Silverdivisionen, final meeting 3    
 2022-05-28  Solvalla  STL Diamantstoet, final meeting 3    
 2022-05-28  Solvalla  Sweden International Yearling Sale*    
 2022-05-28  Solvalla  Harper Hanovers lopp - (Gr I, Int.)  Gr I  
 2022-05-28  Solvalla  Lady Snärts lopp - STL Stoeliten, försök 7    
 2022-05-28  Solvalla  Sweden Cup (Gr II Int - UET Masters Series)  Gr II  
 2022-05-28  Vieremä  Kavioliiga    
 2022-05-28  Vieremä  Kavioliiga  Kallblod  
 2022-05-28  Enghien  Prix de l'Obelisque    
 2022-05-28  Enghien  Prix de la Place du Chatelet    
 2022-05-28  Enghien  Prix du Rhone    
 2022-05-28  Enghien  Prix de Place Gambetta*    
 2022-05-28  Enghien  Prix d'Espelette    
 2022-05-28  Aversa  Gran Premio Gaetano Stabile  Gr III  
 2022-05-29  Solvalla  Jim Fricks lopp - Elitkampen  Kallblod  
 2022-05-29  Solvalla  Håkan Wallner Memorial - Treåringseliten - Breeders Course 3 years old 2022 First Final (Gr I Int)  Gr I  
 2022-05-29  Solvalla  Delicious lopp - Fyraåringseliten Ston (Gr II Int)  Gr II  
 2022-05-29  Solvalla  Tommy Hannés lopp - Fyraåringseliten (Gr II Int)  Gr II  
 2022-05-29  Solvalla  Lärlingseliten    
 2022-05-29  Solvalla  Rune Stolts lopp - Treåringseliten Ston    
 2022-05-29  Solvalla  Speedrace (nr 1-3 i heat A, nr 4-6 i heat B, nr 7-9 i heat C. Heatvinnarna möts i final)    
 2022-05-29  Solvalla  Elitloppet, Försök - Stig H Johanssons Pokal    
 2022-05-29  Solvalla  Elitloppet - Stig H Johanssons Pokal - (Gr I, Int.)  Gr I  
 2022-05-29  Solvalla  Montéeliten - Börjes i Tingsryd (Gr II, Int.)  Gr II  
 2022-05-29  Landivisiau  Trophée Vert, 5ère    
 2022-05-30  Bollnäs  Norrlands Elitserie, Försök - Treåringslopp Ston    
 2022-05-30  Färjestad  E3 Bonus    
 2022-05-31  Vincennes  Prix Ozo  Gr II  
 2022-05-31  Vincennes  Prix Kalmia  Gr II  
 2022-05-31  Vincennes  Prix Serpentis  Gr III  Monté
 2022-06-01  Bjerke  Summer Meeting Oslo, Uttag    
 2022-06-02  Åby  Uttagningslopp Summer Meeting Oslo    
 2022-06-02  Östersund  Norrlands Elitserie, Försök - Treåringslopp    
 2022-06-02  Seinäjoki  Ilkka-Pohjalainen ajo-finaali*    
 2022-06-02  Trieste  Gran Premio Presidente Della Repubblica  Gr III  
 2022-06-03  Rättvik  DubbelCupen, försök 1 i meeting 4  Kallblod  
 2022-06-03  Charlottenlund  Danskt travmästerskap    
 2022-06-03  Vincennes  Prix Kissa    
 2022-06-03  Vincennes  Prix de Clairefontaine    
 2022-06-03  Vincennes  Prix Pythia    
 2022-06-03  Vincennes  Prix Lavater  Gr II  Monté
 2022-06-03  Vincennes  Prix Klotho*    
 2022-06-03  Vincennes  Prix Victor Cavey  Gr II  Monté
 2022-06-03  Vincennes  Prix Abundantia*    
 2022-06-04  Mantorp  STL (Klass I, Klass II, Brons, Silver)    
 2022-06-04  Mantorp  Östgötaloppet - STL Open, Försök 1    
 2022-06-04  Mantorp  STL Diamantstoet, Försök 2 i Meeting 4    
 2022-06-04  Mantorp  Ina Scots Ära - Fyraåringslopp    
 2022-06-04  Bergen  Nils A Skjolds Minneslopp  Kallblod  
 2022-06-04  Bergen  Eldings Äreslopp  Kallblod  
 2022-06-04  Bergen  Haukåsloppet    
 2022-06-04  Bergen  Ove Wassbergs Äreslopp    
 2022-06-04  Kajaani  Kainuu ajo*  Kallblod  
 2022-06-04  Kajaani  Kulunraitti ajo*    
 2022-06-05  Axevalla  Hertiginnan av Västergötland Kronprinsessan Victorias lopp    
 2022-06-05  Axevalla  Guldstoet (Gr II, Nat.)  Gr II  
 2022-06-05  Axevalla  Andra Testet StoChampionatet 2022    
 2022-06-05  Momarken  Oaks Bonus, 4-åriga ston    
 2022-06-05  Hamburg-Bahrenfeld  Deutsches Championat der Besitzerfahrer / Amateurfahren    
 2022-06-05  Krieau  Karl Bürger Gedenkrennen 2022    
 2022-06-06  Lindesberg  Axel Pålmans Minneslopp - DubbelCupen, försök 7 i meeting 3  Kallblod  
 2022-06-07  Pfarrkirchen  Bayerisches Zuchtrennen    
 2022-06-08  Tingsryd  STL Diamantstoet, försök 3 i meeting 4    
 2022-06-08  Tingsryd  STL Klass I, försök 3 i meeting 4    
 2022-06-08  Tingsryd  STL Bronsdivisionen, försök 3 i meeting 4    
 2022-06-08  Tingsryd  Stayermästaren*    
 2022-06-08  Tingsryd  Tingsryds Kommuns Milemästare    
 2022-06-08  Vermo  Derbyn TammaChampion (4-åriga ston)    
 2022-06-08  Laval  Grand National du Trot, försök 6    
 2022-06-09  Visby  Gotlandssmycket - Damlopp    
 2022-06-09  Halmstad  Summer Meeting Halmstad    
 2022-06-09  Bergsåker  Börje Anderssons Ambassadörslopp  Kallblod  
 2022-06-09  Bergsåker  Akademiesprintern    
 2022-06-09  Vincennes  Prix Perseus    
 2022-06-09  Vincennes  Prix Cygnus    Monté
 2022-06-10  Bollnäs  DubbelCupen, Försök 8 i Meeting 3  Kallblod  
 2022-06-10  Bollnäs  Hälsingehambon - Hambostinta - 3-5-åriga Ston  Kallblod  
 2022-06-10  Bollnäs  H.K.H Prinsessan Madeleines Pokal - för bevarandet av den svenska kallblodsrasen - Norrlands Elitserie, Försök  Kallblod  
 2022-06-10  Bollnäs  Norrlands Grand Prix, Försök    
 2022-06-10  Solvalla  Inskolningsserien III - Meeting 2 - Treåringslopp Ston    
 2022-06-10  Vincennes  Prix Adalberta    
 2022-06-10  Vincennes  Prix Titania    
 2022-06-10  Vincennes  Prix de Gien  Gr III  
 2022-06-10  Vincennes  Prix d'Istres  Gr III  
 2022-06-10  Wolvega  Criterium Der Vierjarigen    
 2022-06-11  Östersund  STL (Klass I, Klass II, Brons, Silver)    
 2022-06-11  Östersund  Gustaf Perssons Minne - STL Bronsdivisionen, Försök    
 2022-06-11  Östersund  Storsjöpokalen - STL Silverdivisionen    
 2022-06-11  Östersund  Jämtlands Stora Pris (Gr II, Int) - STL Open, Försök 2  Gr II  
 2022-06-11  Östersund  Wångens Stora Ungdomspris - STL Diamantstoet, Försök 4 i Meeting 4    
 2022-06-11  Östersund  Sjunga Bests Minne - STL Kallblodsdivisionen, Final Meeting 1  Kallblod  
 2022-06-11  Östersund  Östersunds Stora Stayerlopp - Franceska Stars Minne    
 2022-06-11  Bjerke  Vinvaras Äreslopp (Veikle Balders Cup, kval 2 av 8)  Kallblod  
 2022-06-11  Bjerke  Sumer Meeting Oslo, Final    
 2022-06-11  Bjerke  Exclusive Designs lopp    
 2022-06-11  Bjerke  Spenters Äreslopp  Kallblod  
 2022-06-11  Jyväskylä, Killeri  Killerin Eliitti    
 2022-06-11  Jyväskylä, Killeri  SHKL Cup -finaali (4-åriga)  Kallblod  
 2022-06-11  Vincennes  Prix Jules Thibault  Gr II  
 2022-06-11  Vincennes  Prix du Quercy    
 2022-06-11  Vincennes  Prix Jean Le Gonidec  Gr II  
 2022-06-11  Vincennes  Prix Chambon P  Gr II  
 2022-06-11  Vincennes  Prix Guy Le Gonidec  Gr II  
 2022-06-11  Vincennes  Prix du Mans    
 2022-06-11  Vincennes  Prix du Dauphine    
 2022-06-11  Vincennes  Prix de Villeneuve-sur-Lot    
 2022-06-12  Bjerke  Alm Svartens Äreslopp  Kallblod  
 2022-06-12  Bjerke  Oslo Grand Prix  Gr I  
 2022-06-12  Bjerke  Trond Anderssens Minneslopp    
 2022-06-12  Bjerke  Summer Meeting Stayer, Uttag    
 2022-06-12  Bjerke  Europamatch    
 2022-06-12  Bjerke  Global Trucks Montélopp (Summer Meeting Monté, Final)    Monté
 2022-06-12  Bjerke  STL Klass I    
 2022-06-12  Bjerke  Support Justice Äreslopp (Auktionsloppet)    
 2022-06-12  Bjerke  STL Diamantstoet    
 2022-06-12  Alencon  Trophée Vert, 6ère    
 2022-06-12  Krieau  137. Österreichisches Traber-Derby    
 2022-06-12  Trieste  Gran Premio Presidente della Repubblica  Gr III  
 2022-06-12  Manacor  Gran Premi Manacor Criterium Dels Tres Anys    
 2022-06-13  Färjestad  E3 Bonus    
 2022-06-13  Färjestad  NWT-trofén - Fyraåringslopp    
 2022-06-13  Solvalla  Coccinelles lopp    
 2022-06-13  Solvalla  Rikitikitavis lopp    
 2022-06-13  Padova  Gran Premio Ivone Grassetto  Gr III  
 2022-06-13  Son Pardo  Gran Premi Dels 5 Anys    
 2022-06-14  Gävle  DubbelCupen, försök 2 i meeting 4  Kallblod  
 2022-06-14  Gävle  Gävletravets Mästarpokal    
 2022-06-14  Jägersro  Uttagningslopp Summer Meeting Halmstad - Ston    
 2022-06-14  Vincennes  Prix de Ploermel    Monté
 2022-06-15  Åmål  DubbelCupen, Försök 3 i Meeting 4  Kallblod  
 2022-06-15  Åmål  STL Klass II, Försök 5 i Meeting 4    
 2022-06-15  Åmål  STL Diamantstoet, Försök 6 i Meeting 4    
 2022-06-15  Åmål  Ändå Något    
 2022-06-15  Åmål  Torsten Janssons Minne    
 2022-06-16  Åby  Uttagningslopp Summer Meeting Mares    
 2022-06-16  Åby  Uttagningslopp Summer Meeting Halmstad    
 2022-06-16  Bergsåker  E3 Uttagningslopp - Hingstar/Valacker (2140)    
 2022-06-16  Bergsåker  E3 Uttagningslopp - Ston (2140)    
 2022-06-17  Solvalla  Inskolningsserien IV - Meeting 2 - Treåringslopp    
 2022-06-17  Vincennes  Prix Tolosa    
 2022-06-17  Vincennes  Prix Dido    
 2022-06-17  Vincennes  Prix Eudora    
 2022-06-17  Vincennes  Prix Paul Delanoe  Gr III  Monté
 2022-06-18  Boden  STL (Klass I, Klass II, Brons, Silver)    
 2022-06-18  Boden  Norrbottens Stora Pris - STL Open, försök 3 - (Gr I, Int.)    
 2022-06-18  Boden  STL Diamantstoet, försök 7 i meeting 4 - Norrlands Elitserie, försök    
 2022-06-18  Boden  STL Kallblodsdivisionen, försök 1 i meeting 2  Kallblod  
 2022-06-18  Boden  Norrlands Elitserie, Försök - Treåringslopp    
 2022-06-18  Boden  Norrlands Grand Prix, Försök    
 2022-06-18  Kouvola  UET Trotting Masters Kymi Grand Prix    Gr I
 2022-06-18  Kouvola  Jouni Kaikko Memorial    
 2022-06-18  Enghien  Prix de Bonne-Nouvelle*    
 2022-06-18  Enghien  Prix de la Place Dupleix*    
 2022-06-18  Enghien  Prix de New York    
 2022-06-18  Enghien  Prix de Levet    
 2022-06-18  Enghien  Prix des Invalides    
 2022-06-18  Enghien  Prix de la Porte de la Plaine*    
 2022-06-18  Enghien  Prix de la Place Balard    Monté
 2022-06-18  Vinovo / Torino  Gran Premio Nazionale  Gr I  
 2022-06-18  Vinovo / Torino  Gran Premio Nazionale, filly  Gr II  
 2022-06-19  Erbray  Trophée Vert, 7ère (Prix Michel de Pontbriand)    
 2022-06-19  München-Daglfing  Grosser Preis von Bayern    
 2022-06-21  Bjerke  Summer Meeting Halmstad, Uttag    
 2022-06-21  Vincennes  Prix Camilla    
 2022-06-22  Solvalla  Uttagningslopp Breeders Course 3 years old 2022 Second Final    
 2022-06-22  Solvalla  Runar Sandbergs lopp    
 2022-06-22  Solvalla  Prix Diana Zet - Fyraåringslopp Ston    
 2022-06-22  Solvalla  Prix Readly Express - Fyraåringslopp    
 2022-06-22  Solvalla  Itaka Sunds lopp - Stolopp    
 2022-06-22  Solvalla  Icelands lopp - Första Jubileumstestet - Femåringslopp    
 2022-06-22  Toulouse  Grand National du Trot, försök 7    
 2022-06-23  Dannero  Eiva E's lopp - Norrlands Elitserie, försök - Stolopp  Kallblod  
 2022-06-23  Dannero  Midnattspokalen - Stig Norbergs Minneslopp  Kallblod  
 2022-06-23  Dannero  STL Klass II, försök 1 i meeting 5    
 2022-06-23  Dannero  Amirettas lopp - Norrlands Elitserie, försök - Stolopp    
 2022-06-23  Dannero  Midnattspokalen - Göta & Josef Bodins Minne    
 2022-06-23  Dannero  High Coast Midnight Race - Final    
 2022-06-24  Hagmyren  Hallsta Lotus lopp  Kallblod  
 2022-06-24  Hagmyren  DubbelCupen, försök 9 i meeting 3  Kallblod  
 2022-06-24  Hagmyren  Hudiksvalls Sommarpris - Ston    
 2022-06-24  Härmä  Nordic Queen 2022    
 2022-06-24  Charlottenlund  Summer Meeting Halmstad    
 2022-06-24  Vincennes  Prix Clementina    
 2022-06-24  Vincennes  Prix Hygica    
 2022-06-24  Vincennes  Prix Melpomène    
 2022-06-24  Wolvega  Zeturf Tct Driejarigen Criterium    
 2022-06-25  Rättvik  Zornloppet - Fyraåringslopp  Kallblod  
 2022-06-25  Rättvik  STL Klass I, försök 1 i meeting 5    
 2022-06-25  Rättvik  Breeders' Crown Treåriga Hingstar/Valacker    
 2022-06-25  Rättvik  Breeders' Crown Treåriga Ston    
 2022-06-25  Rättvik  Breeders' Crown Fyraåriga Hingstar/Valacker    
 2022-06-25  Rättvik  Breeders' Crown Fyraåriga Ston    
 2022-06-25  Rättvik  Midsommarloppet    
 2022-06-25  Skellefteå  Sprinterpokalen - Dubbelcupen, försök 4 i meeting 4  Kallblod  
 2022-06-25  Skellefteå  Kalla Midsommarkransen  Kallblod  
 2022-06-25  Skellefteå  Norrlands Elitserie, Försök - Treåringslopp    
 2022-06-25  Skellefteå  Cementcupen - Norrlands Grand Prix, Försök - Fyraåringslopp    
 2022-06-25  Skellefteå  Stonas Midsommarkrans - STL Diamantstoet, försök 1 i meeting 5    
 2022-06-25  Skellefteå  Midsommarkransen    
 2022-06-25  Skellefteå  Midsommardrömmen* - Montélopp    Monté
 2022-06-25  Lindesberg  Midsommarloppet*    
 2022-06-25  Varig Orkla  Erik Garbergs Äreslopp  Kallblod  
 2022-06-25  Varig Orkla  Bork Rigels Äreslopp - Trönderlagspokalen  Kallblod  
 2022-06-25  Varig Orkla  Tamin Sandys Äreslopp    
 2022-06-25  Varig Orkla  Josef Kleins Äreslopp    
 2022-06-25  Varig Orkla  Nils Arne Eggens Äreslopp    
 2022-06-25  Härmä  Käyttöauton Maili    
 2022-06-25  Härmä  Nordic King 2022    
 2022-06-25  Aarhus  Jydsk 4-årings Hoppe Grand Prix 2022    
 2022-06-26  Kalmar  STL (Klass I, Klass II, Brons, Silver)    
 2022-06-26  Kalmar  Kalmarsundspokalen 2022 - STL Gulddivisionen, försök 1 i meeting 5    
 2022-06-26  Kalmar  Viola Silas lopp 2022 - STL Stoeliten, försök 8    
 2022-06-26  Kalmar  Kalmarsundsstayern 2022    
 2022-06-26  Kalmar  STL Diamantstoet, försök 2 i meeting 5    
 2022-06-26  Kalmar  Final Kalmarsundsmontén 2022    Monté
 2022-06-26  Jarlsberg  Jarlsbergs Grand Prix Uttag, Ston    
 2022-06-26  Aarhus  dHair Preben Munchs Mindeløb    
 2022-06-26  Aarhus  Vagn Lønborgs Mindeløb*    
 2022-06-26  Aarhus  Jydsk 4-årings Grand Prix 2022    
 2022-06-26  Aarhus  Jydsk 4-årings Grand Prix Consolation    
 2022-06-26  Vincennes  Prix Raymond Fouard  Gr III  
 2022-06-26  Vincennes  Prix d'Essai  Gr I  Monté
 2022-06-26  Vincennes  Prix Rene Balliere  Gr I  
 2022-06-26  Vincennes  Prix de Nesles    
 2022-06-26  Vincennes  Prix Bertrand Deloison (Prix de Grosbois)    
 2022-06-26  Vincennes  Prix du President de la Republique  Gr I  Monté
 2022-06-26  Vincennes  Prix Albert Viel  Gr I  
 2022-06-26  Vincennes  Prix de Normandie  Gr I  Monté
 2022-06-26  Vincennes  Prix de Grasse  Gr III  
 2022-06-26  Le Touquet  Trophée Vert, 8ère    
 2022-06-26  Berlin-Mariendorf  Breeders Course    
 2022-06-26  Berlin-Mariendorf  Adbell-Toddington-Rennen 2022    
 2022-06-26  Berlin-Mariendorf  Adbell-Toddington-Rennen 2022 (Stutenlauf)    
 2022-06-26  Milano  Breeders Course    
 2022-06-26  Milano  Super Trot Cup, Avd - 2    
 2022-06-27  Halmstad  Summer Meeting Mares    
 2022-06-27  Halmstad  Genrepet - Fyraåringslopp    
 2022-06-27  Halmstad  StoSprintern - Uttagningslopp    
 2022-06-28  Bjerke  Veikle Balders Cup, kval 3 av 8    
 2022-06-29  Vaggeryd  STL Klass I, försök 3 i meeting 5    
 2022-06-29  Vaggeryd  Smålandsstayern    
 2022-06-29  Vichy  Prix Pierre Coulon    
 2022-06-29  Rom  Gran Premio Tino Triossi  Gr I  
 2022-06-29  Rom  Gran Premio Gaetano Turilli  Gr I  
 2022-06-29  Rom  Gran Premio Antonio Carena  Gr II  
 2022-06-30  Åby  Uttagningslopp Breeders Course 3 years old 2022 Second Final    
 2022-06-30  Åby  The Red Mile    
 2022-06-30  Åby  Åby Monté Trophy 2022    Monté
 2022-07-01  Årjäng  DubbelCupen, försök 10 i meeting 3  Kallblod  
 2022-07-01  Eskilstuna  E3 Consolation - Ston    
 2022-07-01  Eskilstuna  E3 Consolation - Hingstar/Valacker    
 2022-07-01  Odense  Grand Circle 3-års Championat h/v    
 2022-07-01  Odense  Grand Circle 3-års Championat ston    
 2022-07-01  Vincennes  Prix Isis    
 2022-07-01  Vincennes  Prix Eva    
 2022-07-01  Vincennes  Prix Nemausa    
 2022-07-01  Vincennes  Prix Urania*    
 2022-07-01  Vincennes  Prix Cetus    
 2022-07-01  Vincennes  Prix Jean Paul Fairand  Gr III  Monté
 2022-07-02  Eskilstuna  STL Klass II, final meeting 4    
 2022-07-02  Eskilstuna  STL Klass I, final meeting 4    
 2022-07-02  Eskilstuna  STL Bronsdivisionen, final meeting 4    
 2022-07-02  Eskilstuna  STL Silverdivisionen, final meeting 4    
 2022-07-02  Eskilstuna  STL Diamantstoet, final meeting 4    
 2022-07-02  Eskilstuna  E3 Final - Ston Grupp I, Int  Gr I  
 2022-07-02  Eskilstuna  E3 Final - Hingstar/Valacker Grupp I, Int.  Gr I  
 2022-07-02  Eskilstuna  E3000 - Stayerlopp    
 2022-07-02  Eskilstuna  Sommartravsmontén, försök 1    
 2022-07-02  Momarken  Ole Uttisruds Minneslopp*  Kallblod  
 2022-07-22  Momarken  Holm Holmsens Minnelop    
 2022-07-02  Momarken  Per Rakkestads Minnelop    
 2022-07-02  Lahti, Jokimaa  Suur-Hollola-ajo, Försök    
 2022-07-02  Enghien  Prix de l'Observatoire    Monté
 2022-07-02  Enghien  Prix du Roussillon    
 2022-07-02  Enghien  Prix de la Porte Saint Martin    
 2022-07-03  Hagmyren  Hälsinglands Treåringspris - Norrlands Elitserie försök  Kallblod  
 2022-07-03  Hagmyren  Sleipners Fyraåringslopp - Norrlands Elitserie försök  Kallblod  
 2022-07-03  Hagmyren  Järvsöfaks Minne - Linje 56  Kallblod  
 2022-07-03  Hagmyren  DubbelCupen, försök 5 i meeting 4  Kallblod  
 2022-07-03  Hagmyren  Sleipners Elitlopp - Järvsöfaks  Kallblod  
 2022-07-03  Hagmyren  Norrlands Elitserie försök - Treåringslopp    
 2022-07-03  Hagmyren  Norrlands Grand Prix försök - Fyraåringslopp    
 2022-07-03  Lahti, Jokimaa  Suur-Hollola-ajo, Final    
 2022-07-03  Lahti, Jokimaa  Suur-Hollola-ajo  Kallblod  
 2022-07-03  Lahti, Jokimaa  Best Princess*    
 2022-07-03  Lahti, Jokimaa  Tammahambo    
 2022-07-03  Sable-sur-Sarthe  Trophée Vert, 9ère    
 2022-07-03  Napoli  Gran Premio Citta' di Napoli  Gr I  
 2022-07-03  Napoli  Gran Premio Citta' di Napoli, Filly  Gr II  
 2022-07-04  Mantorp  Mantorpsloppet    
 2022-07-04  Mantorp  Jörgen Axéns Minne - Stayerlopp    
 2022-07-05  Jägersro  Uttagningslopp Summer Meeting Talents    
 2022-07-05  Solvalla  Breeders Course 3 years old - bonuslopp - Stolopp    
 2022-07-05  Solvalla  Inskolningsserien I - Meeting 3 - Treåringslopp    
 2022-07-05  Solvalla  Margaretas Tidiga Unghästserie - Treåringslopp Ston    
 2022-07-05  Solvalla  Margaretas Tidiga Unghästserie - Treåringslopp Hingstar/Valacker    
 2022-07-05  Solvalla  Margaretas Tidiga Unghästserie - Fyraåringslopp Ston    
 2022-07-05  Solvalla  Margaretas Tidiga Unghästserie - Fyraåringslopp Hingstar/Valacker    
 2022-07-05  Solvalla  Hästägarnas Sommarpris    
 2022-07-05  Bjerke  Summer Meeting Mares, Uttag    
 2022-07-06  Lindesberg  Fornabodas Treåringspris    
 2022-07-06  Lindesberg  Fornabodas Fyraåringspris*    
 2022-07-06  Lindesberg  Bo Palmgrens Minneslopp - Stayerlopp*    
 2022-07-06  Lindesberg  STL Bronsdivisionen, försök 2 i meeting 5    
 2022-07-06  Lindesberg  Bergslagsloppet    
 2022-07-06  Lindesberg  Sommartravsmontén, försök 2    
 2022-07-06  Vermo  Tawaststjernan  Kallblod  
 2022-07-06  Enghien  Prix de la Tour Eiffel    
 2022-07-06  Enghien  Prix de la Madeleine    
 2022-07-07  Halmstad  SprinterMästaren - Uttagningslopp    
 2022-07-07  Halmstad  SprinterMästaren Final - (Gr 1, int)    
 2022-07-07  Halmstad  StoSprintern Final (Gr II Int)    
 2022-07-07  Halmstad  Summer Meeting Stayer    
 2022-07-07  Halmstad  STL Diamantstoet, försök 3 i meeting 5    
 2022-07-07  Halmstad  EURO Classic Trot Next Year - Treåringslopp    
 2022-07-07  Halmstad  Final Summer Meeting Halmstad    
 2022-07-07  Halmstad  Upp Till Bevis    
 2022-07-07  Halmstad  Amatörernas Elitsprint - Gert Allercrantz Minneslopp    
 2022-07-07  Vichy  Speed Cup    
 2022-07-08  Arvika  Arvikas Jubileumslopp    
 2022-07-08  Bergsåker  E3 Bonus    
 2022-07-08  Lycksele  Lars Matsons Minne  Kallblod  
 2022-07-08  Jarlsberg  Jarlsbergs Grand Prix, (Försök)    
 2022-07-08  Jarlsberg  Jörgen Jahres Pokallop    
 2022-07-08  Kaustinen, Nikula  Isla-ajo    
 2022-07-08  Kaustinen, Nikula  Pikkupelimanni  Kallblod  
 2022-07-09  Halmstad  STL (Klass I, Klass II, Brons, Silver)    
 2022-07-09  Halmstad  STL Open, försök 5 (Final Solvalla 24 september)    
 2022-07-09  Halmstad  STL Stoeliten, försök 9 (Final Solvalla 27 november)    
 2022-07-09  Halmstad  Wången Cup, final - Ungdomslopp    
 2022-07-09  Halmstad  STL Diamantstoet, försök 4 i meeting 5    
 2022-07-09  Halmstad  Sommartravsmontén, försök 3    
 2022-07-09  Kaustinen, Nikula  Festivaali-ajo    
 2022-07-09  Jarlsberg  Grunncupen Final  Kallblod  
 2022-07-09  Jarlsberg  Hoppecupen Final  Kallblod  
 2022-07-09  Jarlsberg  Kallblodscupen Final  Kallblod  
 2022-07-09  Jarlsberg  Grunndivisionen Final    
 2022-07-09  Jarlsberg  Hoppedivisionen Final    
 2022-07-09  Jarlsberg  Bronsdivisionen Final    
 2022-07-09  Jarlsberg  Sölvdivisionen Final    
 2022-07-09  Vichy  Grand Prix du Conseil Municipal  Gr II  
 2022-07-09  Enghien  Prix de Rome  Gr III  
 2022-07-09  Enghien  Prix de la Manche    
 2022-07-09  Enghien  Prix d'Orgeval    
 2022-07-09  Enghien  Prix du Moulin Rouge    
 2022-07-09  Enghien  Prix du Louvre  Gr III  
 2022-07-09  Cesena  Gran Premio Riccardo Grassi  Gr III  
 2022-07-10  Jarlsberg  Ulf Thoresen Grand International  Gr I  
 2022-07-10  Jarlsberg  Anders Jahres Pokallop    
 2022-07-10  Jarlsberg  Jarlsbergs Grand Prix, Ston    
 2022-07-10  Jarlsberg  Thor Tholfsens Minnelop    
 2022-07-10  La Capelle  Prix de la Communaute de Communes Thiera (Prix Europole La Capelle)  Gr II  
 2022-07-10  Hamburg-Bahrenfeld  TCT Northern Charm Cup    
 2022-07-10  Baden  Badener Meile    
 2022-07-10  Baden  Traber St. Leger*    
 2022-07-10  Nyköbing Falster  Harald LundsMinneslopp    
 2022-07-11  Rättvik  Henning Mårthans Minne - Femåringslopp    
 2022-07-11  Les Sables-d'Olonne  Prix de la Ville des Sables d'Olonne    
 2022-07-12  Jägersro  Treåringarnas Sommarpris // Uttagningslopp Breeders Course 3 years old 2022 Second Final    
 2022-07-12  Jägersro  Sofiero Bryggeri - Åbergs Nästa!    
 2022-07-12  Jägersro  Uttagningslopp Summer Meeting Mares - Ston    
 2022-07-12  Jägersro  Elimination Super Trot Cup 2022 - Fördel Ston    
 2022-07-13  Solvalla  Hjördis lopp  Kallblod  
 2022-07-13  Solvalla  STL Diamantstoet, försök 5 i meeting 5    
 2022-07-13  Enghien  Prix de Rochechouart*    
 2022-07-13  Enghien  Prix de la Place du Mail    Monté
 2022-07-13  Enghien  Prix de l'Opera    
 2022-07-14  Örebro  Juliloppet    
 2022-07-14  Örebro  Göran Abrahamsons lopp - Fyraåringslopp    
 2022-07-15  Axevalla  Uttagningslopp StoChampionatet    
 2022-07-15  Charlottenlund  Summer Meeting Mares, Uttagning    
 2022-07-15  Cabourg  Grand National du Trot, försök 8    
 2022-07-16  Bollnäs  Bollnästravets Elitsprint  Kallblod  
 2022-07-16  Årjäng  STL (Klass I, Klass II, Brons, Silver)    
 2022-07-16  Årjäng  Årjängs Stora Sprinterlopp - Gazza Degatos Minneslopp (Gr II, Int.) - STL Open, Försök 6 (Final Solvalla 24 september)  Gr II  
 2022-07-16  Årjäng  STL Diamantstoet - Interjakt, försök 6 i meeting 5    
 2022-07-16  Årjäng  Erik Perssons Memorial - DubbelCupen, Final i Meeting 3 - STL Kallblodsdivisionen, Försök 2 i Meeting 2  Kallblod  
 2022-07-16  Årjäng  Sommartravsmontén, försök 4    
 2022-07-16  Mikkeli  Suurmestaruus ajo  Kallblod  
 2022-07-16  Enghien  Prix du Palais de Chaillot    
 2022-07-16  Enghien  Prix de Villiers    
 2022-07-16  Wolvega  Sweepstakes, hengsten    
 2022-07-16  Wolvega  Sweepstakes, merries    
 2022-07-17  Mikkeli  St Michel -ajo    
 2022-07-17  Mikkeli  Eugen Pylvänäisen    
 2022-07-17  Mikkeli  St Michel Stayer*    
 2022-07-17  Mikkeli  Varsakunkku-finaali (5-åriga)  Kallblod  
 2022-07-17  Royan  Trophée Vert, 10ère    
 2022-07-17  Berlin-Mariendorf  Buddenbrock-Rennen 2022    
 2022-07-17  Berlin-Mariendorf  Buddenbrock-Rennen 2022 (Stutenlauf)    
 2022-07-18  Östersund  Uttagning Derbystoet (Pdf)  Kallblod  
 2022-07-18  Östersund  Uttagning Svenskt Kallblodsderby (Pdf)  Kallblod  
 2022-07-18  Cagnes-Sur-Mer  Prix de Cap Esterel (Prix Alexandre Roucayrol)  Gr III  
 2022-07-19  Skellefteå  DubbelCupen, försök 6 i meeting 2    
 2022-07-19  Skellefteå  Skellefteåtravets Grand Prix*    
 2022-07-20  Eskilstuna  STL Klass II, försök 5 i meeting 5    
 2022-07-20  Eskilstuna  Gregers Minne - Stolopp    
 2022-07-20  Eskilstuna  ICA Maxi Eskilstuna Fyraåringstest    
 2022-07-20  Eskilstuna  Galacticas lopp - Sommartravsmontén, försök 5    
 2022-07-20  Vermo  Kolmivuotispokaalin    
 2022-07-20  Montecatini  Gran Premio Societa di Terme  Gr III  
 2022-07-21  Bergsåker  Norrlands Elitserie - Final - Treåringslopp    
 2022-07-21  Bergsåker  Norrlands Grand Prix - Fyraåringslopp    
 2022-07-21  Bergsåker  Norrländskt Varmblodsmästerskap    
 2022-07-21  Åby  Uttagningslopp Summer Meeting Talents    
 2022-07-22  Axevalla  Treåringsstoet    
 2022-07-22  Axevalla  Femåringslopp - Vänern Kötts lopp    
 2022-07-22  Axevalla  Axevalla Maraton    
 2022-07-22  Sörlandet  Veikle Balders Cup, kval 4 av 8    
 2022-07-22  Vieremä  Einari Vidgrénin Muistoajo    
 2022-07-22  Cabourg  Grand Prix de la Ville de Cabourg    
 2022-07-23  Axevalla  STL (Klass I, Klass II, Brons, Silver)    
 2022-07-23  Axevalla  Axevallalöpning - STL Open, Försök 7 (Final Solvalla 24 september)    
 2022-07-23  Axevalla  STL Diamantstoet, Försök 7 i Meeting 5    
 2022-07-23  Axevalla  Sommartravsmontén, Försök 6    
 2022-07-23  Sörlandet  Norskt Mästerskap, ston  Kallblod  
 2022-07-23  Sörlandet  Norskt Mästerskap  Kallblod  
 2022-07-23  Sörlandet  Sölvhesten    
 2022-07-23  Sörlandet  Kristen T Gundersens Äreslöp    
 2022-07-23  Joensuu, Linnunlahti  Joensuu-ajo    
 2022-07-23  Joensuu, Linnunlahti  Cartivet Meeting finaali    
 2022-07-23  Joensuu, Linnunlahti  Aarne Rauman Muistoajo*  Kallblod  
 2022-07-23  Enghien  Prix de la Porte Montmartre    
 2022-07-23  Enghien  Prix Henri Cravoisier  Gr III  
 2022-07-23  Enghien  Prix du Palais Bourbon    
 2022-07-23  Enghien  Prix de Milan  Gr III  
 2022-07-23  Enghien  Prix des Quinze-Vingt    
 2022-07-24  Axevalla  StoChampionatet (Gr I Nat)  Gr I  
 2022-07-24  Axevalla  StoChampionatet Consolation    
 2022-07-24  Axevalla  Slaget vid Axevalla Hed    
 2022-07-24  Axevalla  STL Diamantstoet, Försök 8 i Meeting 5    
 2022-07-24  Axevalla  Karl-Erik Benders Minneslopp - STL Stoeliten, Försök 10 (Final Solvalla 26 november)    
 2022-07-24  Axevalla  Bonuslopp StoChampionatet    
 2022-07-24  Axevalla  Stodebutanten    
 2022-07-24  Axevalla  Monté-StoChampionatet    
 2022-07-24  Biri  Prinsesse Märtha Louise Pokal, ston - Uttag    
 2022-07-24  Biri  Prinsesse Märtha Louise Pokal - Uttag    
 2022-07-24  Charlottenlund  Summer Meeting Talents, uttagning    
 2022-07-25  Dannero  Kriteriestoet, uttagningslopp  Kallblod  
 2022-07-25  Dannero  Svenskt Kallblodskriterium, uttagningslopp ()  Kallblod  
 2022-07-25  Solvalla  Inskolningsserien II - Meeting 3 - Treåringslopp    
 2022-07-25  Solvalla  Sommarfavoriten Ston - Treåringslopp ingående i Kriterieserien 2022    
 2022-07-25  Solvalla  Sommarfavoriten - Treåringslopp ingående i Kriterieserien 2022    
 2022-07-26  Jägersro  Hugo Åbergs Memorial 2022 (Gr I Int.)  Gr I  
 2022-07-26  Jägersro  Premio Going Kronos 2022 - Breeders Course 3 years old 2022 Second Final (Gr II Int.)  Gr I  
 2022-07-26  Jägersro  Malmö Stads Pris 2022 / Summer Meeting Stayer 2022    
 2022-07-26  Jägersro  Prix Cagnes-sur-Mer 2022 - Fyraåringslopp    
 2022-07-26  Jägersro  Prix Argentan*    
 2022-07-26  Jägersro  Vittsjöborgs Stolopp    
 2022-07-26  Jägersro  Prix La Capelle*    
 2022-07-26  Jägersro  Prix Årjäng*    
 2022-07-26  Jägersro  Prix Mikkeli*    
 2022-07-26  Jägersro  Final Summer Meeting Mares    
 2022-07-26  Jägersro  Kolgjini Trophy // Tvååringspremiären 2022    
 2022-07-27  Lindesberg  Fornaboda Grand Prix - Tvååringslopp    
 2022-07-27  Boden  Greivins Minne - DubbelCupen, försök 7 i meeting 4  Kallblod  
 2022-07-27  Boden  STL Klass I, försök 7 i meeting 5    
 2022-07-27  Boden  Bodentravets Fyraåringspris*    
 2022-07-27  Boden  Scandal Plays Minne    
 2022-07-27  Enghien  Prix de la Chaussee d'Antin  Gr III  
 2022-07-27  Enghien  Prix du Médoc    
 2022-07-27  Cagnes-Sur-Mer  Prix de Rome - Tor di Valle, Memorial Carlo Biffi    
 2022-07-28  Gävle  E3 Bonus    
 2022-07-29  Halmstad  Summer Meeting Copenhagen (Final Charlottenlund 27/8)    
 2022-07-29  Halmstad  Summer Meeting Talents    
 2022-07-29  Forssa, Pilvenmäki  Tammavaltikan 1    
 2022-07-30  Bollnäs  STL (Klass I, Klass II, Brons, Silver)    
 2022-07-30  Bollnäs  Delicious U.S. Världsrekordloppet/Bollnäsloppet - STL Open, Försök 9    
 2022-07-30  Bollnäs  STL Diamantstoet, Försök 9 i Meeting 5    
 2022-07-30  Bollnäs  Jon Olssons Minne - STL Kallblodsdivisionen, Försök 3 i Meeting 2  Kallblod  
 2022-07-30  Bollnäs  Jenny R.G.'s Stolopp*  Kallblod  
 2022-07-30  Harstad  Egil Trudvangs Äreslop    
 2022-07-30  Harstad  John Buers Äreslop    
 2022-07-30  Harstad  Blue Fighters Äreslopp    
 2022-07-30  Harstad  Lars Holtes Minnelop    
 2022-07-30  Harstad  Gerhard Bergs Äreslop    
 2022-07-30  Harstad  Ole Bendiksens Minnelop    
 2022-07-30  Forssa, Pilvenmäki  Kungstravet  Kallblod  
 2022-07-30  Forssa, Pilvenmäki  Kungstravet, ston  Kallblod  
 2022-07-30  Forssa, Pilvenmäki  Pikkuprinssi    
 2022-07-30  Forssa, Pilvenmäki  Tammavaltikan 2    
 2022-07-30  Forssa, Pilvenmäki  Pikkuprinsessa*    
 2022-07-30  Forssa, Pilvenmäki  Pilvenmäki Special -finaali*  Kallblod  
 2022-07-30  Enghien  Prix de la Ported I'talie    Monté
 2022-07-30  Enghien  Prix du Roule    
 2022-07-30  Enghien  Prix de Washington  Gr II  
 2022-07-30  Enghien  Prix Dominique Savary (Prix de la Mediterranee)    
 2022-07-30  Enghien  Prix du Faubourg Montmartre    
 2022-07-30  Villanova  Regione Liguria  Gr III  
 2022-07-31  Östersund  Hästägarekannan Kallblod*  Kallblod  
 2022-07-31  Östersund  Derbystoet  Kallblod  
 2022-07-31  Östersund  Svenskt Kallblodsderby  Kallblod  
 2022-07-31  Östersund  Hästägarekannan Varmblod*    
 2022-07-31  Mons  Grand Prix de Wallonie    
 2022-07-31  Forssa, Pilvenmäki  Kungstravet  Kallblod  
 2022-07-31  Forssa, Pilvenmäki  Kungstravet, ston  Kallblod  
 2022-07-31  Forssa, Pilvenmäki  Pikkukunkku  Kallblod  
 2022-07-31  Enghien  Prix de la Porte Pouchet    
 2022-07-31  Carentan  Trophée Vert, 11ère    
 2022-07-31  Baden  Super Trot Cup, avd - 4    
 2022-07-31  Taranto  Gran Premio Due Mari  Gr I  
 2022-08-01  Cagnes-Sur-Mer  Prix Alexandre Roucayrol  Gr III  
 2022-08-02  Solvalla  Andra Jubileumstestet - Victory Tillys Lopp    
 2022-08-03  Visby  STL Klass II, Försök 1 i Meeting 6    
 2022-08-03  Visby  Ringmurens lopp - Stayerlopp    
 2022-08-03  Visby  Gotlandslöpningen    
 2022-08-03  Enghien  Prix du Parc des Princes    
 2022-08-04  Gävle  DubbelCupen, försök 8 i meeting 4  Kallblod  
 2022-08-04  Gävle  E3 Bonus    
 2022-08-04  Gävle  E3 Uttagningslopp - Ston (1640) (5)    
 2022-08-04  Gävle  E3 Uttagningslopp - Hingstar/Valacker (1640) (3)    
 2022-08-04  Garigliano  Criterium dei 4 Anni  Gr I  
 2022-08-04  Garigliano  Gran Premio Campionato Femminile (3 åriga)  Gr III  
 2022-08-04  Garigliano  Gran Premio Campionato Femminile (4 åriga)  Gr III  
 2022-08-05  Åby  Uttagningslopp Summer Meeting Copenhagen - Stolopp    
 2022-08-05  Åby  Euro Classic Trot - Stora Sommarpriset - Treåringslopp    
 2022-08-05  Biri  Veikle Balders Cup, kval 5 av 8    
 2022-08-05  Skive  Travligaen Final    
 2022-08-05  Ylivieska  Ruunaruhtinas 2022 Avd-1  Kallblod  
 2022-08-06  Rättvik  Jim Fricks Minneslopp (Silverdivisionen)    
 2022-08-06  Rättvik  STL (Klass I, Klass II, Brons, Silver)    
 2022-08-06  Rättvik  Ego Boys Minne - STL Open, försök 10    
 2022-08-06  Rättvik  STL Diamantstoet, försök 1 i meeting 6    
 2022-08-06  Rättvik  Siljanslopp - STL Kallblodsdivisionen, försök 4 i meeting 2  Kallblod  
 2022-08-06  Rättvik  Dalarnas Femåringselit    
 2022-08-06  Rättvik  Sommarmonté - Final    Monté
 2022-08-06  Biri  Norskt Mästerskap, ston    
 2022-08-06  Biri  Prinsesse Märtha Louise Pokal, ston    
 2022-08-06  Biri  Prinsesse Märtha Louise Pokal    
 2022-08-06  Biri  Norskt Mästerskap    
 2022-08-06  Enghien  Prix de Berlin  Gr III  
 2022-08-06  Enghien  Prix de Geneve  Gr III  
 2022-08-06  Enghien  Prix d'Uzes    
 2022-08-06  Cesena  Gran Premio Citta di Cesena  Gr III  
 2022-08-06  Berlin-Mariendorf  Super Trot Cup    
 2022-08-06  Berlin-Mariendorf  Deutsches Stuten-Derby, uttag (4) (Arthur Knaur Rennen)    
 2022-08-06  Ylivieska  Ruunaruhtinas 2022 Avd-2  Kallblod  
 2022-08-06  Ylivieska  Malja-Ajo    
 2022-08-07  Dannero  Kriteriestoet  Kallblod  
 2022-08-07  Dannero  Svenskt Kallblodskriterium  Kallblod  
 2022-08-07  Dannero  Svensk Travsports Guldtäcke - STL Kallblodsdivisionen, försök 5 i meeting 2  Kallblod  
 2022-08-07  Dannero  STL Diamantstoet, försök 2 i meeting 6    
 2022-08-07  Dannero  Ådalspriset    
 2022-08-07  Enghien  Prix de Forges-les-Eaux    Monté
 2022-08-07  Aix-Les-Bains  Trophée Vert, 12ère    
 2022-08-07  Berlin-Mariendorf  Charlie-Mills-Memorial 2022    
 2022-08-07  Berlin-Mariendorf  127. Deutsches Traber-Derby, uttag (4)    
 2022-08-07  Berlin-Mariendorf  Kriterium der Dreijährigen    
 2022-08-07  Berlin-Mariendorf  Kriterium der Dreijährigen (Stutenlauf)    
 2022-08-08  Färjestad  Sola i Kallsta' - Montélopp*    Monté
 2022-08-08  Cagnes-Sur-Mer  Prix Roland Jaffrelot*    
 2022-08-09  Solvalla  Inskolningsserien III - Meeting 3 - Treåringslopp Ston    
 2022-08-09  Solvalla  Breeders Course 3 years old - bonuslopp    
 2022-08-09  Bjerke  Summer Meeting Copenhagen, Uttag    
 2022-08-09  Bjerke  Veikle Balders Cup, kval 6 av 8    
 2022-08-10  Mantorp  Breeders' Crown Treåriga Ston    
 2022-08-10  Mantorp  Breeders' Crown Treåriga Hingstar/Valacker    
 2022-08-10  Mantorp  Breeders' Crown Fyraåriga Ston    
 2022-08-10  Mantorp  Breeders' Crown Fyraåriga Hingstar/Valacker    
 2022-08-10  Mantorp  Takter-Trofén    
 2022-08-10  Pornichet-La Baule  Grand National du Trot, försök 9    
 2022-08-11  Åby  Summer Meeting Talents Final    
 2022-08-11  Enghien  Prix de la Porte d'Italie    
 2022-08-11  Enghien  Prix de l'Aigle    
 2022-08-11  Enghien  Prix de la Concorde    
 2022-08-12  Umåker  Hot'n Cold (Varmblod möter Kallblod)    
 2022-08-12  Umåker  DubbelCupen, försök 1 i meeting 5  Kallblod  
 2022-08-12  Umåker  Norrländska Elitstoet  Kallblod  
 2022-08-12  Umåker  Umåker Cup, Final    
 2022-08-12  Charlottenlund  Derbykval, öppen klass    
 2022-08-12  Charlottenlund  Derbykval, stoklass    
 2022-08-12  Charlottenlund  Summer Meeting Copenhagen, försök    
 2022-08-13  Åby  STL Klass II, final meeting 5    
 2022-08-13  Åby  STL Klass I, final meeting 5    
 2022-08-13  Åby  STL Bronsdivisionen, final meeting 5    
 2022-08-13  Åby  STL Silverdivisionen, final meeting 5    
 2022-08-13  Åby  Sofiero Åby Stora Pris (Gr I, Int) - STL Open, Försök 11    
 2022-08-13  Åby  Bertil Knutssons Minne - STL Diamantstoet, final meeting 5    
 2022-08-13  Åby  Ragnar Thorngrens Minne - Fyraåringslopp    
 2022-08-13  Åby  Stora Sprinterpriset    
 2022-08-13  Åby  Åby Stora Treåringspris    
 2022-08-13  Åby  Åby Stora Montépris    Monté
 2022-08-13  Tampere, Teivo  Tammakriterium    
 2022-08-13  Tampere, Teivo  Pohjantähti Suurmestaruusajo    
 2022-08-13  Enghien  Prix de l'Odeon    
 2022-08-13  Enghien  Prix de Londres  Gr II  Monté
 2022-08-14  Åmål  The Right Way    
 2022-08-14  Århus  Jydsk 3-årings Grand Prix 2022    
 2022-08-14  Århus  Jydsk 3-årings Hoppe Grand Prix 2022    
 2022-08-14  Enghien  Prix des Tuileries    
 2022-08-14  Duindigt  Grote Prijs der Lage Landen    
 2022-08-15  Romme  Charlie Mills Race - Stayerlopp    
 2022-08-15  Romme  Prix de Gelinotte* - Stolopp    
 2022-08-15  Romme  DubbelCupen, försök 9 i meeting 4  Kallblod  
 2022-08-15  Montecatini  Gran Premio Citta di'Montecatini  Gr I  
 2022-08-16  Eskilstuna  E3 Bonus    
 2022-08-16  Jägersro  Uttagningslopp Summer Meeting Copenhagen    
 2022-08-16  Jägersro  Bonuslopp Breeders Course - Treåriga Ston    
 2022-08-17  Solvalla  Jäntungens lopp  Kallblod  
 2022-08-17  Solvalla  Wallenius Cup - Treåringslopp Ston    
 2022-08-17  Solvalla  Big Noon-Pokalen - Tre-/Fyraåringslopp    
 2022-08-17  Solvalla  Jubileumsstayern*    
 2022-08-17  Solvalla  Queen L.:s lopp - Stolopp    
 2022-08-17  Solvalla  Prix Maharajah - European Championship for Mares (Gr I Int.) - STL Stoeliten, Försök 10 i Meeting 1  Gr I  
 2022-08-17  Solvalla  Jubileumspokalen - Femåringslopp (Gr I Int.)  Gr I  
 2022-08-17  Solvalla  Berndt Lindstedts lopp* - Stolopp    
 2022-08-17  Solvalla  Malmrots Foxtrot - Fuxar    
 2022-08-17  Solvalla  Energetics lopp - Montélopp    
 2022-08-17  Enghien  Prix de Nouzonville    
 2022-08-17  Enghien  Prix du Pont de l'Alma    
 2022-08-17  Enghien  Prix de la Porte de Versailles    
 2022-08-17  Enghien  Prix Jean-Luc Lagardere  Gr II  
 2022-08-18  Östersund  Jämtländskt Montémästerskap Kallblod 2022  Kallblod  Monté
 2022-08-18  Östersund  Jämtländskt Montémästerskap Varmblod 2022    Monté
 2022-08-18  Cagnes-Sur-Mer  Grand Prix de la Ville de Nice    
 2022-08-19  Bollnäs  DubbelCupen, Försök 10 i Meeting 4  Kallblod  
 2022-08-19  Örebro  E3 Bonus    
 2022-08-19  Örebro  E3 Consolation - Ston    
 2022-08-19  Örebro  E3 Consolation - Hingstar/Valacker    
 2022-08-20  Örebro  STL (Klass I, Klass II, Brons, Silver)    
 2022-08-20  Örebro  Express Gaxes lopp - STL Open, försök 12    
 2022-08-20  Örebro  E3 Final - Ston (Gr. I, Int.)  Gr I  
 2022-08-20  Örebro  E3 Final - Hingstar/Valacker (Gr I, Int.)  Gr I  
 2022-08-20  Örebro  Carl-Erik Lindbloms lopp - STL Diamantstoet, försök 3 i meeting 6    
 2022-08-20  Bergen  Rappfots Äreslopp    Monté
 2022-08-20  Jyväskylä, Killeri  Keskisuomalainen Derby (Finskt Kallblodsderby)  Kallblod  
 2022-08-20  Vincennes  Prix Legoux-Longpre  Gr III  Monté
 2022-08-20  Vincennes  Prix Abel Bassigny  Gr II  
 2022-08-20  Vincennes  Prix Paul Leguerney  Gr II  
 2022-08-20  Vincennes  Prix Reine du Corta  Gr II  
 2022-08-20  Vincennes  Prix Phaeton  Gr II  
 2022-08-20  Vincennes  Prix Louis Jariel  Gr II  
 2022-08-20  Vincennes  Prix de Molay    
 2022-08-20  Berlin-Mariendorf  Auktionsrennen 2022    
 2022-08-20  Berlin-Mariendorf  Marion Jauß Deutsches Stuten-Derby 2022    
 2022-08-20  Berlin-Mariendorf  Super Trot Cup 2022, Final    
 2022-08-21  Vaggeryd  SmålandsMästaren    
 2022-08-21  Bornholm  Bornholmsmesterskab 2022    
 2022-08-21  Berlin-Mariendorf  Jugend-Preis 2022    
 2022-08-21  Berlin-Mariendorf  Jugend-Preis 2022 (Stutenlauf)    
 2022-08-21  Berlin-Mariendorf  127. Deutsches Traber-Derby 2022    
 2022-08-21  Berlin-Mariendorf  127. Deutsches Traber-Derby (Finale B)    
 2022-08-21  Montier-en-Der  Trophée Vert, 13ère    
 2022-08-21  Montegiorgio  Gran Premio Marche  Gr III  
 2022-08-21  Montegiorgio  Campionato Guidatori (Gran Premio Basilio Mattii)  Gr III  
 2022-08-23  Jägersro  Uttagningslopp Svenskt Travderby 2022    
 2022-08-23  Jägersro  Uttagningslopp Derbystoet 2022    
 2022-08-24  Solvalla  Juliennes lopp    
 2022-08-24  Solvalla  Gay Noons lopp    
 2022-08-24  Solvalla  Lime Abbeys lopp    
 2022-08-24  Solvalla  Ibrahim Paschas lopp    
 2022-08-24  Vermo  Uttag Finskt Travderby (Suuri Suomalainen Derby)    
 2022-08-24  Bjerke  Uttag Norskt Travderby    
 2022-08-24  Bjerke  Uttag Norskt Hoppederby    
 2022-08-24  Vincennes  Prix du Perigord    
 2022-08-24  Vincennes  Prix de Beaune    
 2022-08-25  Åby  Uttagningslopp Breeders Course 2 years old 2022    
 2022-08-25  Åby  Euro Classic Trot - Next Year    
 2022-08-25  Bjerke  Uttag Norskt Hoppekriterium  Kallblod  
 2022-08-25  Bjerke  Uttag Norskt Hoppederby  Kallblod  
 2022-08-25  Bjerke  Uttag Norskt Hoppekriterium    
 2022-08-26  Romme  E3 Bonus    
 2022-08-26  Bergsåker  DubbelCupen, försök 2 i meeting 5 - Stolopp (Final Solänget 15 oktober)- Sleipner Bergsåkers Månadstäcke  Kallblod  
 2022-08-26  Bergsåker  Långa Loppet - Fördel Ston  Kallblod  
 2022-08-26  Bergsåker  Breeders' Crown Tvååriga    
 2022-08-26  Bergsåker  Tsar d'Invernes lopp - Fyraåringslopp    
 2022-08-26  Bergsåker  Serenas Stolopp    
 2022-08-26  Bergsåker  STaR Bergsåkers Stora Pris    
 2022-08-26  Bergsåker  Nahars lopp    
 2022-08-26  Bergsåker  Malabar Circle Ås lopp    
 2022-08-26  Bjerke  Uttag Norskt travkriterium  Kallblod  
 2022-08-26  Bjerke  Uttag Norskt Kallblodsderby  Kallblod  
 2022-08-26  Bjerke  Uttag Norskt travkriterium    
 2022-08-26  Wolvega  Derby Der Vierjarigen    
 2022-08-26  Wolvega  Breeders Course - Série I    
 2022-08-26  Wolvega  Breeders Course - Série II    
 2022-08-27  Bergsåker  STL (Klass I, Klass II, Brons, Silver)    
 2022-08-27  Bergsåker  Sundsvall Open Trot (Grupp I, Int.) - STL Open, Försök 13 (Final Solvalla 24 september)  Gr I  
 2022-08-27  Bergsåker  Lars Lindbergs Minne - STL Ungdomslopp - STL Diamantstoet, Försök 4 i meeting 6    
 2022-08-27  Bergsåker  Svenskt Mästerskap - STL Kallblodsdivisionen, Försök 6 i meeting 2    
 2022-08-27  Bergsåker  STL Diamantstoet, försök 5 i meeting 6    
 2022-08-27  Bergsåker  E3 Bonus    
 2022-08-27  Bergsåker  Monté - Hot Tubs lopp    Monté
 2022-08-27  Klosterskogen  Prince Royals Minneslopp    
 2022-08-27  Oulu, Äimärautio  Oulu Express 2022    
 2022-08-27  Oulu, Äimärautio  Oulu Express 2022  Kallblod  
 2022-08-27  Charlottenlund  Summer Meeting Copenhagen, final    
 2022-08-27  Charlottenlund  Dansk Hoppe Derby 2022    
 2022-08-27  Charlottenlund  Hoppe Derby Consolation 2022    
 2022-08-27  Vincennes  Prix Phact  Gr III  Monté
 2022-08-27  Vincennes  Prix Camille Lepecq  Gr II  Monté
 2022-08-27  Vincennes  Prix de Provence  Gr III  
 2022-08-27  Vincennes  Yearling Cup - Arqana Trot  Gr III  
 2022-08-27  Cagnes-Sur-Mer  Grand Prix du Conseil General des Alpes-Maritimes  Gr II  
 2022-08-27  Follonica  Gran Premio Citta'di Follonica  Gr II  
 2022-08-27  Follonica  Gran Premio Citta'di Follonica, Filly  Gr II  
 2022-08-28  Charlottenlund  Dansk Trav Derby 2022    
 2022-08-28  Charlottenlund  Derby Consolation 2022    
 2022-08-28  Charlottenlund  Mark Ingdams Mindeløb - 2-års løb    
 2022-08-28  Charlottenlund  Walther Kaiser-Hansens Mindeløb    
 2022-08-28  Charlottenlund  Rex the Great løb    
 2022-08-28  Charlottenlund  Derby-Stayeren*    
 2022-08-28  Wolvega  TCT Derby der Driejarigen (€110,000)    
 2022-08-28  Wolvega  TCT Merrie Derby der Driejarigen (€44,000)    
 2022-08-28  Wolvega  Grand Prix Steven Bijkerk (Grand Prix de Victoria Park) - Tour Europeen du Trotteur Francais  Gr I  
 2022-08-29  Färjestad  E3 Bonus    
 2022-08-29  Vincennes  Prix d'Antibes    
 2022-08-30  Waregem  Prijs Jean Bouckaert    
 2022-08-30  Waragem  Grote Prijs Stad Waregem    
 2022-08-30  Waregem  Prijs Jules Storme    
 2022-08-31  Solvalla  Inskolningsserien IV - Meeting 3 - Treåringslopp    
 2022-08-31  Solvalla  Fillies and Mares - Stolopp    
 2022-08-31  Solvalla  The Owners Trophy    
 2022-09-02  Bollnäs  Dubbelcupen, Försök 3 i Meeting 5  Kallblod  
 2022-09-02  Bollnäs  Tillmansduellen*    
 2022-09-02  Vincennes  Prix Athamantis    
 2022-09-02  Vincennes  Prix Camille de Wazieres  Gr II  Monté
 2022-09-02  Vincennes  Prix Gisella    
 2022-09-02  Vincennes  Prix Emile Riotteau  Gr II  Monté
 2022-09-03  Jägersro  STL (Klass I, Klass II, Brons, Silver)    
 2022-09-03  Jägersro  Birger Bengtssons Minne 2022 - STL Gulddivisionen - STL Open, försök 14    
 2022-09-03  Jägersro  STL Stoeliten, försök 12    
 2022-09-03  Jägersro  STL Diamantstoet, försök 6 i meeting 6    
 2022-09-03  Jägersro  Derbymontén    Monté
 2022-09-03  Romme  E3 Bonus    
 2022-09-03  Forus  L.H.Widdings Äres lopp   Kallblod  
 2022-09-03  Forus  Gunnar Opsahls Äreslopp    
 2022-09-03  Vermo  Finskt Travderby (Suuri Suomalainen Derby 2022)    
 2022-09-03  Vermo  Suomen mestaruus    
 2022-09-03  Vermo  Tähtisprintteri  Kallblod  
 2022-09-03  Vincennes  Prix Jacques de Vauloge  Gr II  
 2022-09-03  Vincennes  Prix de Neuilly    
 2022-09-03  Vincennes  Prix de Beaugency  Gr III  
 2022-09-03  Vincennes  Prix Gaston Brunet  Gr II  
 2022-09-03  Vincennes  Prix Jockey  Gr II  
 2022-09-03  Vincennes  Prix Annick Dreux  Gr II  
 2022-09-03  Vincennes  Prix Gaston de Wazieres  Gr II  
 2022-09-03  Cesena  Campionato Europeo  Gr I  
 2022-09-04  Jägersro  Svenskt Travderby 2022 (Gr. I Nat.)  Gr I  
 2022-09-04  Jägersro  Derbystoet 2022 (Gr. I Nat.)  Gr I  
 2022-09-04  Jägersro  K.G. Bertmarks Minne    
 2022-09-04  Jägersro  Bo W Takters Tribute - Derbystayern    
 2022-09-04  Jägersro  Good as Golds Derbyminne    
 2022-09-04  Jägersro  STL Diamantstoet, försök 7 i meeting 6    
 2022-09-04  Jägersro  Uttagningslopp Breeders Course 2 years old 2022    
 2022-09-04  Milano  Gran Premio Carlo Marangoni  Gr I  
 2022-09-04  Milano  Gran Premio Carlo Marangoni Filly  Gr II  
 2022-09-05  Skellefteå  Kalla Hästägarekannan - Dubbelcupen, försök 4 i meeting 5  Kallblod  
 2022-09-05  Skellefteå  Varma Hästägarkannan - För alla varmblod    
 2022-09-05  Craon  Trophée Vert, Final    
 2022-09-06  Vincennes  Prix Alfred Lefevre    Monté
 2022-09-06  Vincennes  Prix de L'Allier    
 2022-09-06  Vincennes  Prix d'Epernay    
 2022-09-07  Solvalla  Uttagningslopp Breeders Course 2 years old 2022    
 2022-09-07  Meslay du Maine  Grand National du Trot, försök 10    
 2022-09-08  Gävle  E3 Bonus    
 2022-09-08  Gävle  Fyraåringsstjärnan    
 2022-09-08  Vincennes  Prix d'Issigeac    Monté
 2022-09-08  Vincennes  Prix de Bihorel    Monté
 2022-09-09  Solvalla  Uttagningslopp till Svenskt Trav-Oaks    
 2022-09-09  Solvalla  Uttagningslopp till Svenskt Trav-Kriterium    
 2022-09-09  Charlottenlund  Taroks Mindeløb 2022    
 2022-09-09  Vincennes  Prix Klymene    
 2022-09-09  Vincennes  Prix Adelinda    
 2022-09-09  Vincennes  Prix Andre Rouer    
 2022-09-10  Hagmyren  STL (Klass I, Klass II, Brons, Silver)    
 2022-09-10  Hagmyren  Stig Engbergs lopp - STL Bronsdivisionen, försök 5    
 2022-09-10  Hagmyren  E.J.'s Guldsko - Hudiksvalls kommun - STL Gulddivisionen - STL Open, försök 15    
 2022-09-10  Hagmyren  Stig H:s lopp - STL Diamantstoet, försök 8 i meeting 6    
 2022-09-10  Hagmyren  Erik Graléns Minne - Dubbelcupen, final meeting 4 - STL Kallblodsdivisionen, försök 7 i meeting 2  Kallblod  
 2022-09-10  Hagmyren  Sto-SM  Kallblod  
 2022-09-10  Bjerke  Norskt Hoppekriterium  Kallblod  
 2022-09-10  Bjerke  Norskt Hoppederby  Kallblod  
 2022-09-10  Bjerke  Dnt's 5-årinslopp  Kallblod  
 2022-09-10  Bjerke  Dnt's 5-årinslopp, ston  Kallblod  
 2022-09-10  Bjerke  Norskt Hoppekriterium    
 2022-09-10  Bjerke  Norskt Hoppederby    
 2022-09-10  Tornio  Midnight Race    
 2022-09-10  Vincennes  Prix Emile Wendling    
 2022-09-10  Vincennes  Prix Joseph Aveline    
 2022-09-10  Vincennes  Prix du Mont Saint Michel    
 2022-09-10  Vincennes  Prix d'Ete  Gr II  
 2022-09-10  Vincennes  Prix de Formerie*    
 2022-09-10  Vincennes  Prix de Montier en Der    
 2022-09-10  Montecatini  Gran Premio Nello Bellei  Gr III  
 2022-09-10  Wolvega  Derby der Vierjarigen (Finale) 3 year old    
 2022-09-11  Bjerke  Norskt Travkriterium  Kallblod  
 2022-09-11  Bjerke  Norskt Kallblodsderby  Kallblod  
 2022-09-11  Bjerke  Norskt Travkriterium    
 2022-09-11  Bjerke  Norskt Travderby    
 2022-09-11  Bjerke  Per Ulvens Äreslopp    
 2022-09-11  Bjerke  Karsen Buers Äreslopp    
 2022-09-11  Bedburg-Hau  Ben Schiffmann-Memorial    
 2022-09-11  Avenches  Prix du President - Tour Europeen du Trotteur Francais  Gr I  
 2022-09-14  Bergsåker  Tvååringslopp - Norrlands Elitserie, försök    
 2022-09-15  Örebro  E3 Bonus    
 2022-09-16  Kalmar  Stoserien Final 2022    
 2022-09-16  Kalmar  Stayerserien Final 2022    
 2022-09-16  Kalmar  Vilhelm Johanssons Minne 2022 - 4-5-åriga ston    
 2022-09-16  Aalborg  KRAFFT Auktionsløb for Hopper 2022    
 2022-09-16  Aalborg  KRAFFT Auktionsløb for hingste og vallakker 2022    
 2022-09-16  Aalborg  Aalborg Hoppechampionat 2022    
 2022-09-16  Vincennes  Prix Ophelia    
 2022-09-16  Vincennes  Prix de Basly  Gr II  Monté
 2022-09-17  Färjestad  STL (Klass I, Klass II, Brons, Silver)    
 2022-09-17  Färjestad  Uno Sweds Minneslopp - STL Gulddivisionen, försök 1 i meeting 7    
 2022-09-17  Färjestad  Unionstayern    
 2022-09-17  Färjestad  Unionskampen - STL Kallblodsdivisionen, försök 8 i meeting 2  Kallblod  
 2022-09-17  Aalborg  Aalborg Store Pris 2022    
 2022-09-17  Seinäjoki  Kavioliiga    
 2022-09-17  Seinäjoki  Kavioliiga  Kallblod  
 2022-09-17  Treviso  Gran Premio Citta'di Treviso  Gr III  
 2022-09-18  Vincennes  Prix d'Avallon    
 2022-09-18  Vincennes  Prix de Moulins la Marce    
 2022-09-18  Vincennes  Criterium des 5 ans  Gr I  
 2022-09-18  Vincennes  Criterium des 3 ans  Gr I  
 2022-09-18  Vincennes  Criterium des 4 ans  Gr I  
 2022-09-18  Vincennes  Prix Kozyr    Monté
 2022-09-18  Rom  Derby Italiano - Batteria    
 2022-09-18  Rom  Oaks Del Trotto - Batteria    
 2022-09-18  Mons  Belgiskt Travderby - Grand Prix Paul Hayen Classic 3 ans    
 2022-09-18  Mons  Belgiskt Travderby - Grand Prix Paul Hayen Classic 4 ans    
 2022-09-19  Halmstad  HallandsMästaren - Stall Geljs lopp    
 2022-09-19  Romme  E3 Bonus    
 2022-09-20  Solänget  Dubbelcupen, försök 5 i meeting 5  Kallblod  
 2022-09-20  Solänget  Breeders' Crown - Uttagningar - Treåriga hingstar/valacker    
 2022-09-20  Solänget  Breeders' Crown - Uttagningar - Treåriga ston    
 2022-09-20  Solänget  Breeders' Crown - Uttagningar - Fyraåriga hingstar/valacker    
 2022-09-20  Solänget  Breeders' Crown - Uttagningar - Fyraåriga ston    
 2022-09-20  Bjerke  Veikle Balder Cup (Kval 7 av 8) - stolopp    
 2022-09-20  Tampere, Teivo  Finskt travkriterium, Uttag    
 2022-09-20  Vincennes  Prix Aludra    
 2022-09-21  Åby  Breeders' Crown - Tvååriga    
 2022-09-21  Åby  Quick Pay Pokalen - Treåriga ston    
 2022-09-21  Åby  Count's Pride Pokalen - Treåriga hingstar/valacker    
 2022-09-21  Åby  S:t Leger - Fyraåringslopp    
 2022-09-21  La Capelle  Grand Prix Federation Regionale du Nord  Gr III  
 2022-09-22  Boden  Dubbelcupen, försök 6 i meeting 5  Kallblod  
 2022-09-22  Boden  Mäster Gustafs Pokal    
 2022-09-22  Vincennes  Prix Bernard le Quellec    
 2022-09-22  Vincennes  Prix de Narbonne    
 2022-09-22  Vincennes  Prix de Mehun sur Yevre    
 2022-09-22  Vincennes  Prix Gaston Roussel    Monté
 2022-09-23  Bergsåker  Svensk Travsports Treåringsstjärna - Medelpads Hästavelsförenings Treåringslopp - Norrlands Elitserie, försök  Kallbod  
 2022-09-23  Bergsåker  Stora Fyraåringsloppet - Norrlands Elitserie, försök  Kallblod  
 2022-09-23  Bergsåker  Bergsåkers Stora Femåringspris  Kallblod  
 2022-09-23  Bergsåker  Medelpads Hästavelsförenings Avelslopp - Norrlands Elitserie, försök  Kallblod  
 2022-09-23  Bergsåker  DubbelCupen, försök 7 i meeting 5  Kallblod  
 2022-09-23  Bergsåker  Sleipners Nordiska Kamp  Kallblod  
 2022-09-23  Bergsåker  Monté-SM för kallblod  Kallblod  Monté
 2022-09-23  Kalmar  E3 Bonus    
 2022-09-23  Solvalla  ASVT Trottex Auktionslopp - Tvååringslopp Ston    
 2022-09-23  Solvalla  ASVT Trottex Auktionslopp - Tvååringslopp Hingstar/ Valacker    
 2022-09-23  Solvalla  Oaks Consolation    
 2022-09-23  Solvalla  Kriterium Consolation    
 2022-09-23  Charlottenlund  Kriteriumsprøve - Åben afdeling    
 2022-09-23  Charlottenlund  Kriteriumsprøve - Hoppeafdeling    
 2022-09-24  Solvalla  STL Klass II, final meeting 6    
 2022-09-24  Solvalla  STL Klass I, final meeting 6    
 2022-09-24  Solvalla  STL Bronsdivisionen, final meeting 6    
 2022-09-24  Solvalla  STL Silverdivisionen, final meeting 6    
 2022-09-24  Solvalla  STL Open (Gr II, Int) - Frances Bulwarks/Olle Anderssons lopp  Gr II  
 2022-09-24  Solvalla  Svenskt Trav-Kriterium (Grupp I, Nat.)  Gr I  
 2022-09-24  Solvalla  Svenskt Trav-Oaks (Grupp I, Nat.)  Gr I  
 2022-09-24  Solvalla  STL Diamantstoet, final meeting 6    
 2022-09-24  Solvalla  Giant Diablos lopp - STL Stoeliten, försök 13    
 2022-09-24  Solvalla  Walter Lundbergs Memorial    
 2022-09-24  Solvalla  Stig H Akademiens lopp - STL Ungdomslopp    
 2022-09-24  Solvalla  Uttagningslopp till UET Grand Prix 2022    
 2022-09-24  Solvalla  Svensk Travsports Femåringsmonté    Monté
 2022-09-24  Varig Orkla  Alm Rau Jos Äreslopp  Kallblod  
 2022-09-24  Varig Orkla  K N Stensruds Äreslopp    
 2022-09-24  Lappeenranta, Lappee  Stochampionatet, vbl    
 2022-09-24  Lappeenranta, Lappee  Stochampionatet  Kallblod  
 2022-09-24  Pontecagnano  Gran Premio Valentinia  Gr III  
 2022-09-25  Vincennes  Prix d'Ancenis    
 2022-09-25  Vincennes  Prix de Clermont Ferrand    
 2022-09-25  Vincennes  Prix de Taverny    
 2022-09-25  Vincennes  Prix Georges Dreux  Gr III  Monté
 2022-09-25  Vincennes  Prix des Elites  Gr I  Monté
 2022-09-25  Bologna  Gran Premio Continentale  Gr I  
 2022-09-25  Bologna  Gran Premio Continentale, Filly  Gr II  
 2022-09-25  Rättvik  DubbelCupen, försök 8 i meeting 5  Kallblod  
 2022-09-25  Son Pardo  Grand Prix Des Baléares - Tour Europeen du Trotteur Francais  Gr I  
 2022-09-25  Duindigt  Nederländskt Derby Derby M    
 2022-09-25  Duindigt  Nederländskt Stoderby Merriederby M    
 2022-09-27  Eskilstuna  E3 Bonus    
 2022-09-27  Bjerke  Veikle Balder Cup (Kval 8 av 8) - stolopp    
 2022-09-27  Vincennes  Prix Emile Beziere  Gr III  
 2022-09-27  Vincennes  Prix Hekate    
 2022-09-28  Jägersro  Final Breeders Course 2 years old 2022 (Gr. II Int.)  Gr II  
 2022-09-28  Jägersro  STL Klass I, försök 2 i meeting 7    
 2022-09-28  Vire  Grand National du Trot, försök 11    
 2022-09-29  Örebro  Najos Minne - Fyraåringslopp    
 2022-09-30  Bollnäs  DubbelCupen, Försök 9 i Meeting 5  Kallblod  
 2022-09-30  Bollnäs  Anders Kilströms Minne, Final - Treåringslopp    
 2022-09-30  Bollnäs  Anders Kilströms Minne, Final - Fyraåringslopp    
 2022-09-30  Bollnäs  John Deeres Pokal    
 2022-09-30  Bollnäs  Gävleborgs Montéserie, Final    Monté
 2022-09-30  Vincennes  Grand Prix de l´U.E.T. - Elimination    
 2022-09-30  Vincennes  Prix Timocharis  Gr III  
 2022-10-01  Skellefteå  STL (Klass I, Klass II, Brons, Silver)    
 2022-10-01  Skellefteå  STL Diamantstoet, försök 1 i meeting 7    
 2022-10-01  Skellefteå  Stig Lindmarks Styrkeprov    
 2022-10-01  Skellefteå  Steggbest Minne - STL Kallblodsdivisionen, försök 9 i meeting 2  Kallblod  
 2022-10-01  Bjerke  Johs Thues lopp    
 2022-10-01  Bjerke  Yarrah Bokos Äreslopp    
 2022-10-01  Tampere  Finskt Travkriterium    
 2022-10-01  Tampere  Finskt Travkriterium  Kallblod  
 2022-10-02  Årjäng  DubbelCupen, försök 1 i meeting 6    
 2022-10-02  Jydsk , Århus  Jydsk 2-årings Grand Prix    
 2022-10-02  Napoli  Gran Premio Della Lotteria  Gr I  
 2022-10-02  Napoli  Uttag Criterium, Maschi    
 2022-10-02  Napoli  Uttag Criterium, Filly    
 2022-10-02  Hamburg-Bahrenfeld  Trotting Class Gold Cup    
 2022-10-02  Hamburg-Bahrenfeld  Trotting Class Stake Race    
 2022-10-02  Krieau  Österreichisches Flieger-Derby 2022    
 2022-10-02  Krieau  Anton Poschacher Gedenkrennen    
 2022-10-03  Hamburg  Großer Preis von Deutschland    
 2022-10-03  Hamburg  Preis von Hamburg    
 2022-10-03  Solänget  Hästägarekannan - Kallblod  Kallblod  
 2022-10-03  Solänget  Hästägarekannan - Varmblod    
 2022-10-03  Gävle  DubbelCupen, försök 10 i meeting 5  Kallblod  
 2022-10-03  Gävle  E3 Bonus    
 2022-10-03  Halmstad  Uttagningslopp Summer Meeting Fall    
 2022-10-03  Halmstad  STL Diamantstoet, försök 2 i meeting 7    
 2022-10-03  Enghien  Prix d'Egletons    
 2022-10-03  Enghien  Prix de la Bourse    
 2022-10-04  Kalmar  STL Klass II, försök 3 i meeting 7    
 2022-10-04  Vincennes  Prix Aldebaran    
 2022-10-04  Vincennes  Prix Jean Mary    Monté
 2022-10-04  Vincennes  Prix Undina    
 2022-10-04  Vincennes  Prix Phaedra    
 2022-10-05  Solvalla  Breeders' Crown Tvååriga    
 2022-10-05  Solvalla  STL Diamantstoet, försök 3 i meeting 7    
 2022-10-05  Åby  Sweden International Yearling Sales Auktionslopp - 2-åringslopp    
 2022-10-05  Åby  STL Bronsdivisionen, försök 3 i meeting 7    
 2022-10-05  Åby  Sweden International Yearling Sales Auktionslopp - 3-åringslopp - Stolopp    
 2022-10-05  Åby  Sweden International Yearling Sales Auktionslopp - Treåringslopp - H/V    
 2022-10-05  Laval  Grand Prix Anjou Maine  Gr III  
 2022-10-06  Östersund  DubbelCupen, Försök 2 i Meeting 6  Kallblod  
 2022-10-07  Rättvik  Jon Åkermans Minne  Kallblod  
 2022-10-07  Umåker  Norrlands Elitserie, försök - Tvååringslopp    
 2022-10-07  Billund  Sprinter-mesteren    
 2022-10-07  Follonica  Uttag Criterium, Maschi    
 2022-10-07  Follonica  Uttag Criterium, Filly    
 2022-10-07  Vincennes  Prix Charley Mills    
 2022-10-07  Vincennes  Prix Ludovica    
 2022-10-07  Vincennes  Prix Lilius    Monté
 2022-10-08  Åby  Ungdoms-SM    
 2022-10-08  Åby  Amatör-SM    
 2022-10-08  Åby  Lärlings-SM    
 2022-10-08  Åby  Sto-SM 2022 - STL Stoeliten, försök 14    
 2022-10-08  Åby  Svensk Mästerskap 2022 (Gr II, Nat) - Olle Goops Pokal - STL Gulddivisionen, försök 2 i meeting 7    
 2022-10-08  Åby  STL Diamantstoet, försök 4 i meeting 7    
 2022-10-08  Åby  Monté-SM (Gr II, Nat)    Monté
 2022-10-08  Åby  Montéryttar-SM 2022    Monté
 2022-10-08  Bergsåker  E3 Bonus    
 2022-10-08  Biri  Biri Uppfödningslöpning  Kallblod  
 2022-10-08  Biri  Veikle Balders Cup Final, 4-5 åriga ston    
 2022-10-08  Biri  Atom Vinters Äreslopp    
 2022-10-08  Biri  Vintilla Travet    
 2022-10-08  Turku, Metsämäki  L. Fabritius Memorial    
 2022-10-08  Turku, Metsämäki  Nordiskt Mästerskap    
 2022-10-08  Caen  Saint-Léger des Trotteurs  Gr I  Monte
 2022-10-08  Torino  Uttag Criterium, Maschi    
 2022-10-08  Torino  Uttag Criterium, Filly    
 2022-10-09  Charlottenlund  Dansk Trav Kriterium    
 2022-10-09  Charlottenlund  Dansk Hoppe Kriterium    
 2022-10-09  Gelsenkirchen  Grand Prix de Gelsenkirchen - Tour Europeen du Trotteur Francais  Gr I  
 2022-10-09  Rom  Derby Italiano Del Trotto  Gr I  
 2022-10-09  Rom  Oaks Del Trotto  Gr I  
 2022-10-09  Rom  Uttag Criterium, Maschi    
 2022-10-09  Rom  Uttag Criterium, Filly    
 2022-10-09  Alkmaar  4,5 Kilometer van Alkmaar    
 2022-10-09  Magna Racino / Österreich  AROC Austrian Championship (Großer Preis der Österreichischen)    
 2022-10-10  Färjestad  E3 Bonus    
 2022-10-10  Färjestad  Breeders' Crown Treåriga Ston    
 2022-10-10  Färjestad  Breeders' Crown Treåriga Hingstar/Valacker    
 2022-10-10  Färjestad  Breeders' Crown Fyraåriga Ston    
 2022-10-10  Färjestad  Breeders' Crown Fyraåriga Hingstar/Valacker    
 2022-10-10  Enghien  Prix du Jardin du Luxembourg    Monté
 2022-10-10  Enghien  Prix du Haut Rhin    
 2022-10-11  Bollnäs  DubbelCupen, Försök 3 i Meeting 6  Kallblod  
 2022-10-11  Bollnäs  Breeders' Crown Treåriga Ston    
 2022-10-11  Bollnäs  Breeders' Crown Treåriga Hingstar/Valacker    
 2022-10-11  Bollnäs  Breeders' Crown Fyraåriga Ston    
 2022-10-11  Bollnäs  Breeders' Crown Fyraåriga Hingstar/Valacker    
 2022-10-12  Jägersro  Tvååringstoppen    
 2022-10-12  Jägersro  Uttagningslopp Summer Meeting Fall    
 2022-10-12  Enghien  Prix des Gobelins    
 2022-10-13  Örebro  Svampen Örebro (Gr. II, Int.) - Tvååringslopp    
 2022-10-13  Örebro  E3 Bonus    
 2022-10-14  Jydsk , Århus  Danskt Mästerskap 5-års h/v    
 2022-10-14  Vincennes  Prix Hera    
 2022-10-14  Vincennes  Prix Gordonia  Gr III  Monté
 2022-10-14  Vincennes  Championnat Europeen des 3 Ans  Gr I  
 2022-10-14  Vincennes  Prix Edmond Henry  Gr II  Monté
 2022-10-14  Vincennes  Grand Prix L'U.E.T  Gr I  
 2022-10-14  Vincennes  Championnat Europeen des 5 Ans    
 2022-10-15  Solänget  STL (Klass I, Klass II, Brons, Silver)    
 2022-10-15  Solänget  Silverörnen - STL Gulddivisionen, försök 3 i meeting 7    
 2022-10-15  Solänget  Super Ariels lopp - STL Diamantstoet, försök 5 i meeting 7    
 2022-10-15  Solänget  Säterbests Minne - Dubbelcupen, final i meeting 5 - STL Kallblodsdivisionen, försök 10 i meeting 2  Kallblod  
 2022-10-15  Solänget  Nordgubbens Minne  Kallblod  
 2022-10-15  Solänget  Jubileumslopp - Solänget 70 år    
 2022-10-15  Bergen  Jacob Melands Äreslopp  Kallblod  
 2022-10-15  Bergen  Bergens 3 års Festival    
 2022-10-15  Bergen  Kniksens Äreslopp    
 2022-10-15  Lahti  Jokimaa Tekee Tähtiä    
 2022-10-15  Lahti  SHKL Hevosenomistajapokaali    
 2022-10-16  Treviso  Memorial G Biasuzzi  Gr I  
 2022-10-16  Krieau  Graf Kalman Hunyady Gendkrennen    
 2022-10-16  Bordeaux  Grand Prix du Sud-Ouest  Gr II  
 2022-10-17  Mantorp  Sikta mot stjärnorna    
 2022-10-17  Enghien  Prix de Jonquieres    Monté
 2022-10-18  Axevalla  Ullbergs Minne    
 2022-10-18  Vincennes  Prix Algorah*    
 2022-10-18  Vincennes  Prix Freia    
 2022-10-18  Vincennes  Prix Arethusa    
 2022-10-19  Åby  Uttagningslopp Summer Meeting Fall    
 2022-10-19  Feurs  Grand National du Trot, försök 12    
 2022-10-20  Gävle  DubbelCupen, försök 4 i meeting 6  Kallblod  
 2022-10-20  Gävle  Jöns Olofssons Minne  Kallblod  
 2022-10-20  Gävle  Leufsta-loppet  Kallblod  
 2022-10-20  Gävle  Maharajahs Stoserie 2022, FINAL    
 2022-10-20  Gävle  Vallonloppet    
 2022-10-21  Umåker  Lars Öströms Stolopp* (3- och 4-åringslopp)  Kallblod  
 2022-10-21  Umåker  Umåkermästaren    
 2022-10-21  Romme  Jösseloppet*  Kallblod  
 2022-10-21  Romme  Sleipner Dalarnas Silverpokal*  Kallblod  
 2022-10-21  Romme  Bernth Martinssons lopp - Kallblod  Kallblod  
 2022-10-21  Romme  Plåt-Svens Minne    
 2022-10-21  Romme  Bernth Martinssons lopp    
 2022-10-21  Vincennes  Prix Themis    
 2022-10-21  Vincennes  Prix Louis Cauchois  Gr III  
 2022-10-21  Vincennes  Prix Marcel Dejean  Gr III  
 2022-10-22  Jägersro  STL (Klass I, Klass II, Brons, Silver)    
 2022-10-22  Jägersro  C.L. Müllers Memorial 2022 - STL Gulddivisionen, försök 4 i meeting 7    
 2022-10-22  Jägersro  STL Diamantstoet, försök 6 i meeting 7    
 2022-10-22  Jägersro  Bonuslopp Breeders Course - Treåringar    
 2022-10-22  Jägersro  Jägersros Stora Montépris 2022    Monté
 2022-10-22  Momarken  Norskt Oaks  Kallblod  
 2022-10-22  Momarken  Oaks Revansjen  Kallblod  
 2022-10-22  Momarken  Norskt Oaks    
 2022-10-22  Momarken  Oaks Revansjen    
 2022-10-22  Momarken  Höst Maraton    
 2022-10-22  Pori  St. Leger    
 2022-10-22  Pori  Satakunta Ajo  Kallblod  
 2022-10-22  Milano  Gran Premio Delle Nazioni  Gr I  
 2022-10-22  Mons  Grand Prix de la Toussaint - Tour Europeen du Trotteur Francais  Gr I  
 2022-11-22  Berlin-Mariendorf  Breeders Crown für 5- bis 7-jährige Hengste/Wallache (Hauptlauf)    
 2022-11-22  Berlin-Mariendorf  Breeders Crown für 5- bis 7-jährige Stuten (Hauptlauf)    
 2022-10-23  Caen  Prix de la Ville de Caen  Gr III  
 2022-11-23  Berlin-Mariendorf  Breeders Crown für 2-jährige Hengste/Wallache (Hauptlauf)    
 2022-11-23  Berlin-Mariendorf  Breeders Crown für 2-jährige Stuten (Hauptlauf)    
 2022-11-23  Berlin-Mariendorf  Breeders Crown für 3-jährige Hengste/Wallache (Hauptlauf)    
 2022-11-23  Berlin-Mariendorf  Breeders Crown für 3-jährige Stuten (Hauptlauf)    
 2022-11-23  Berlin-Mariendorf  Breeders Crown für 4-jährige Hengste/Wallache (Hauptlauf)    
 2022-11-23  Berlin-Mariendorf  Breeders Crown für 4-jährige Stuten (Hauptlauf)    
 2022-10-24  Halmstad  Euro Classic Trot - Next Year    
 2022-10-25  Eskilstuna  E3 Bonus    
 2022-10-25  Vincennes  Prix Isara    
 2022-10-25  Vincennes  Prix California    
 2022-10-26  Bergsåker  DubbelCupen, försök 5 i meeting 5  Kallblod  
 2022-10-26  Bergsåker  Norrlands Elitserie, försök - Tvååringslopp    
 2022-10-26  Enghien  Prix du Bas Rhin    
 2022-10-26  Enghien  Prix de Mainvilliers    Monté
 2022-10-26  Enghien  Prix de Saint-Amand-les-Eaux    
 2022-10-26  Enghien  Prix Du Palais Royal    
 2022-10-27  Åby  Breeders Course 3 years old - Bonuslopp - Stolopp    
 2022-10-28  Kalmar  E3 Bonus    
 2022-10-28  Skive  Grand Circle 4-års Championat, ston    
 2022-10-28  Skive  Danskt Mästerskap 5 års ston    
 2022-10-28  Vincennes  Prix Juno    
 2022-10-28  Vincennes  Prix Pierre Van Troyen  Gr III  
 2022-10-28  Vincennes  Prix Felicitas    
 2022-10-28  Vincennes  Prix Olry Roederer  Gr III  Monté
 2022-10-28  Wovega  Fokkers Trofee    
 2022-10-28  Wovega  Fokkers Trofee, Filly    
 2022-10-28  Wolvega  Productendraverij    
 2022-10-29  Romme  STL (Klass I, Klass II, Brons, Silver)    
 2022-10-29  Romme  American Trot - STL Gulddivisionen, försök 5 i meeting 7    
 2022-10-29  Romme  STL Diamantstoet, försök 7 i meeting 7    
 2022-10-29  Romme  STL Kallblodsdivisionen, försök 11 i meeting 2  Kallblod  
 2022-10-29  Sörlandet  Arnt Paulsens Minneslopp    
 2022-10-29  Sörlandet  Sörlandets 3 års Cup    
 2022-10-29  Sörlandet  Glad Suits Hoppelopp    
 2022-10-29  Kouvola  Kouvola-ajo    
 2022-10-29  Kouvola  Kymenlaakso-ajo    
 2022-10-29  Vincennes  Prix Victor Regis  Gr II  
 2022-10-29  Vincennes  Prix de Berck-Sur-Mer    
 2022-10-29  Vincennes  Prix Uranie  Gr II  
 2022-10-29  Vincennes  Prix de Montelimar    
 2022-10-30  Solvalla  Breeders' Crown Treåriga Ston - Semifinal    
 2022-10-30  Solvalla  Breeders' Crown Treåriga H/V - Semifinal    
 2022-10-30  Solvalla  Breeders' Crown Fyraåriga Ston - Semifinal    
 2022-10-30  Solvalla  Breeders' Crown Fyraåriga H/V - Semifinal    
 2022-10-30  Aalborg  Grand Circle 4-års Championat h/v    
 2022-11-01  Gävle  E3 Bonus    
 2022-11-01  Laval  Grand Prix de la Ville de Laval    
 2022-11-01  Torino  Gran Premio Orsi Mangelli  Gr I  
 2022-11-01  Torino  Gran Premio Orsi Mangelli Filly  Gr II  
 2022-11-02  Jägersro  Uttagningslopp Svensk Uppfödningslöpning 2022 (2)    
 2022-11-02  Solvalla  Uttagningslopp Svensk Uppfödningslöpning 2022 (2)    
 2022-11-02  Solvalla  Triton Sunds lopp    
 2022-11-03  Örebro  E3 Bonus    
 2022-11-03  Vincennes  Prix de Soulac    
 2022-11-03  Vincennes  Prix du Dorat    
 2022-11-03  Vincennes  Prix Xavier de Saint Palais  Gr III  Monté
 2022-11-03  Vincennes  Prix des Cevennes  Gr III  
 2022-11-04  Bollnäs  Norrländskt Treåringsmästerskap    
 2022-11-04  Umåker  Kung i Norr (hingstar/valacker) - Sleipners Höstpris - DubbelCupen, försök 6 i meeting 6  Kallblod  
 2022-11-04  Umåker  Eld Kevins Lopp - Norrlands Elitserie, Final - Treåringslopp, fördel ston  Kallblod  
 2022-11-04  Umåker  Troll Kevins lopp - Norrlands Elitserie, Final - Fyraåringslopp, fördel ston  Kallblod  
 2022-11-04  Umåker  Polkettas lopp - Norrlands Elitserie, Final - Stoeliten  Kallblod  
 2022-11-04  Umåker  Prix Umåker    
 2022-11-04  Vincennes  Prix Louis Tillaye  Gr II  Monté
 2022-11-05  Bjerke  STL Klass I (försök 7 av 8)    
 2022-11-05  Bjerke  STL Klass II (försök 7 av 8)    
 2022-11-05  Bjerke  Diamantstoet (kval 8 av 10)    
 2022-11-05  Bjerke  Brons (kval 7 av 8)    
 2022-11-05  Bjerke  Axel Jensens Minneslopp, ston    
 2022-11-05  Bjerke  Axel Jensens Minneslopp    
 2022-11-05  Bjerke  Big Noon Pokalen, Gulddivisionen försök 6    
 2022-11-05  Bjerke  Summer Meeting Fall, Final    
 2022-11-05  Bjerke  Trygve Diskeruds Minnelopp  Kallblod  
 2022-11-05  Mikkeli  Kavioliiga Extra    
 2022-11-05  Mikkeli  Kavioliiga Extra  Kallblod  
 2022-11-05  Chatelaillon-La Rochelle  Grand Prix de la Charente Maritime*  Gr III  
 2022-11-06  Bergsåker  DubbelCupen, försök 7 i meeting 6  Kallblod  
 2022-11-06  Charlottenlund  Dansk Opdrætningsløb    
 2022-11-06  Charlottenlund  Ligafinaler meeting 3    
 2022-11-06  Berlin-Mariendorf  Auktionsrennen für Vierjährige (Auktion 2019)    
 2022-11-06  Argentan  Prix Paul Buquet    
 2022-11-06  Montegiorgio  Gran Premio San Paolo  Gr III  
 2022-11-07  Vincennes  Prix d'Arcachon    
 2022-11-07  Vincennes  Prix de Maure de Bretagne    
 2022-11-07  Vincennes  Prix Reynolds  Gr II  Monté
 2022-11-09  Solvalla  Verners lopp  Kallblod  
 2022-11-09  Solvalla  Gay Gals lopp - Treåringslopp Ston    
 2022-11-09  Solvalla  Locomites lopp - Treåringslopp Hingstar/Valacker    
 2022-11-09  Nantes  Grand National du Trot, försök 13  Gr III  
 2022-11-10  Gävle  DubbelCupen, försök 8 i meeting 6  Kallblod  
 2022-11-10  Gävle  Tvååringslopp - Norrlands Elitserie, Försök    
 2022-11-10  Boden  Bodentravets Tvååringslopp - Norrlands Elitserie, försök    
 2022-11-10  Vincennes  Prix d'Avesnes    
 2022-11-10  Vincennes  Prix de Cognac    
 2022-11-10  Vincennes  Prix de Savigny-sur-Braye    Monté
 2022-11-10  Vincennes  Prix de Château-Thierry*  Gr III  
 2022-11-10  Vincennes  Prix de Vaumas  Gr III  
 2022-11-10  Vincennes  Prix Marcel Laurent  Gr II  
 2022-11-11  Kalmar  Final Treåringsserien 2022    
 2022-11-11  Kalmar  Final Fyraåringsserien 2022    
 2022-11-12  Eskilstuna  STL (Klass I, Klass II, Brons, Silver)    
 2022-11-12  Eskilstuna  Smedträffen - STL Gulddivisionen, försök 7 i meeting 7    
 2022-11-12  Eskilstuna  STL Stoeliten, försök 15    
 2022-11-12  Eskilstuna  STL Diamantstoet, försök 9 i meeting 7    
 2022-11-12  Eskilstuna  Salatrofén - Stayerlopp    
 2022-11-12  Jyväskylä, Killeri  Breeders Crown, Final 5-åriga ston    
 2022-11-12  Jyväskylä, Killeri  Breeders Crown, Final 2-åriga h&v    
 2022-11-12  Jyväskylä, Killeri  Breeders Crown, Final 2-åriga ston    
 2022-11-12  Vincennes  Prix du Languedoc  Gr III  
 2022-11-12  Vincennes  Prix de Castelsarrasin    
 2022-11-12  Vincennes  Prix d'Argentan    
 2022-11-12  Vincennes  Prix d'Annecy    
 2022-11-12  Vincennes  Prix Atlantic    
 2022-11-13  Eskilstuna  STL Diamantstoet, försök 10 i meeting 7    
 2022-11-13  Eskilstuna  Breeders' Crown Treåriga Ston, Final (Grupp I, Int.)  Gr I  
 2022-11-13  Eskilstuna  Breeders' Crown Treåriga H/V, Final (Grupp I, Int.)  Gr I  
 2022-11-13  Eskilstuna  Breeders' Crown Fyraåriga Ston (Final Grupp I, Int.)  Gr I  
 2022-11-13  Eskilstuna  Breeders' Crown Fyraåriga H/V, Final Grupp I, Int  Gr I  
 2022-11-13  Vincennes  Prix de Bellerive    Monté
 2022-11-13  Vincennes  Prix de Belfort    
 2022-11-13  Montegiorgio  Gran Premio Palio Dei Comuni  Gr I  
 2022-11-14  Färjestad  DubbelCupen, försök 9 i meeting 6  Kallblod  
 2022-11-14  Färjestad  E3 Bonus    
 2022-11-15  Östersund  Jämtländskt Uppfödningslopp - Herjas Minne - Treåringslopp  Kallblod  
 2022-11-15  Vincennes  Prix de Castres    
 2022-11-16  Solvalla  Kentucky Fibbers lopp    
 2022-11-16  Vermo  Käpylä Grand Prix    
 2022-11-17  Vincennes  Prix de L'ile d'Oleron  Gr III  Monté
 2022-11-18  Örebro  E3 Bonus    
 2022-11-18  Vincennes  Prix Joseph Lafosse  Gr II  Monté
 2022-11-18  Vincennes  Prix Mizar    
 2022-11-18  Wolvega  Driejarigen TCT Wolvega Cup    
 2022-11-18  Wolvega  Prijs der Giganten    
 2022-11-19  Jägersro  STL (Klass I, Klass II, Brons, Silver)    
 2022-11-19  Jägersro  Meadow Prophets Minne 2022 - STL Gulddivisionen, försök 1 i meeting 8    
 2022-11-19  Jägersro  STL Diamantstoet, försök 1 i meeting 8    
 2022-11-19  Jägersro  Svensk Uppfödningslöpning 2022 (Gr. I Nat.)  Gr I  
 2022-11-19  Jägersro  Johan Jacobssons Minne 2022    
 2022-11-19  Jarlsberg  Dnt's Höst Final 3-åriga  Kallblod  
 2022-11-19  Jarlsberg  Dnt's Höst Final 4-åriga - Nils Östbys Minnelopp  Kallblod  
 2022-11-19  Jarlsberg  Arnt Haakestads Minneslopp  Kallblod  
 2022-11-19  Jarlsberg  Dnt's Höst Final 3-åriga    
 2022-11-19  Jarlsberg  Th Martinsens Äreslopp    
 2022-11-19  Jarlsberg  Dnt's Höst Final 4-åriga    
 2022-11-19  Seinäjoki  Varsakunkku-finaali 4-åriga  Kallblod  
 2022-11-20  Rom  Gran Premio Anact Delle Aste, Maschi    
 2022-11-20  Rom  Gran Premio Anact Delle Aste, Femmine    
 2022-11-20  Charlottenlund  N. J. Koster Memorial    
 2022-11-20  Vincennes  Prix d'Aigues Mortes    
 2022-11-20  Vincennes  Prix Cenri Forcinal  Gr II  Monté
 2022-11-20  Vincennes  Prix de Bretagne  Gr II  
 2022-11-20  Vincennes  Prix de Boissy-Saint-Leger  Gr III  
 2022-11-20  Vincennes  Prix de Cosse le Vivien    
 2022-11-20  Vincennes  Prix Guy Deloison  Gr II  
 2022-11-20  Vincennes  Prix Jean Maurice Beteau    
 2022-11-20  Modena  Gran Premio Unione Europea (Gran Premio d'Europa)  Gr I  
 2022-11-20  Modena  Gran Premio Unione Europea, Filly  Gr II  
 2022-11-21  Vincennes  Prix de Montignac-Charente    
 2022-11-21  Vincennes  Prix de Dunkerque    
 2022-11-22  Bollnäs  Stampings lopp - DubbelCupen, Försök 10 i Meeting 6  Kallblod  
 2022-11-22  Bollnäs  Norrlands Elitserie, Försök - Tvååringslopp    
 2022-11-22  Vincennes  Prix Arietis    
 2022-11-23  Solvalla  STL Diamantstoet, försök 2 i meeting 8    
 2022-11-23  Solvalla  Oaksrevanschen    
 2022-11-23  Solvalla  Kriterierevanschen    
 2022-11-23  Bergsåker  STL Klass II, försök 2 i meeting 8    
 2022-11-23  Bergsåker  Paul Oscarsons Minneslopp - DubbelCupen, försök 11 i meeting 6  Kallblod  
 2022-11-23  Bergsåker  Norrlands Elitserie - Stofinal    
 2022-11-23  Mauquenchy  Grand National du Trot, försök 14  Gr III  
 2022-11-24  Boden  Kalla Hästägarkannan  Kallblod  
 2022-11-24  Boden  Varma Hästägarkannan    
 2022-11-24  Boden  Ponsse Cup*    
 2022-11-24  Vincennes  Prix de Sille le Guillaume    
 2022-11-24  Vincennes  Prix Urgent  Gr III  Monté
 2022-11-24  Vincennes  Prix de Loudun    
 2022-11-24  Vincennes  Prix de la Clayette    Monté
 2022-11-24  Vincennes  Prix de Picardie    
 2022-11-24  Vincennes  Prix de L'ile de Re    Monté
 2022-11-24  Vincennes  Prix de la Camargue    
 2022-11-25  Solvalla  Solvalla Grand Prix    
 2022-11-25  Romme  E3 Bonus    
 2022-11-25  Vincennes  Prix Triton    
 2022-11-25  Vincennes  Prix Hermantaria*    
 2022-11-25  Vincennes  Prix Ostara    
 2022-11-25  Wolvega  Derby des 2 ans - Derby Der Tweejarigen (Finale 2yo TCT Derby)    
 2022-11-26  Axevalla  Lassagårdspokalen    
 2022-11-26  Solvalla  STL Klass II, final meeting 8    
 2022-11-26  Solvalla  STL Klass I, final meeting 8    
 2022-11-26  Solvalla  STL Bronsdivisionen final , meeting 8    
 2022-11-26  Solvalla  STL Silverdivisionen final, meeting 8    
 2022-11-26  Solvalla  Konung Carl XVI Gustafs Silverhäst - STL Gulddivisionen, final meeting 8    
 2022-11-26  Solvalla  STL Diamantstoet, final meeting 8    
 2022-11-26  Solvalla  Baroness Karsks lopp - STL Stoeliten, final    
 2022-11-26  Solvalla  Breeders Course 3 years old - bonuslopp    
 2022-11-26  Solvalla  Svensk Travsports Fyraåringsmonté*    Monté
 2022-11-26  Turku, Metsämäki  Breeders Crown, Final 3 h&v    
 2022-11-26  Turku, Metsämäki  Breeders Crown, Final  3 ston    
 2022-11-26  Turku, Metsämäki  Breeders Crown, Final  4 h&v    
 2022-11-26  Turku, Metsämäki  Breeders Crown, Final  4 ston    
 2022-11-26  Vincennes  Prix d'Angles    
 2022-11-26  Vincennes  Prix de Chenonceaux  Gr III  
 2022-11-26  Vincennes  Prix Daniel Miette    
 2022-11-26  Vincennes  Prix Timoko  Gr III  
 2022-11-26  Vincennes  Prix Vourasie  Gr III  
 2022-11-26  Vincennes  Prix de Beauvoir