Corona viruset har ställt till det med tävlingarna i bl.a.  Norge, Danmark, Italien, Finland och Frankrike under året 2020.
Flera större lopp har flyttats eller blivit inställda detta år.   Större lopp i Europa 2020 - Derby vinnare (Europa) - Kommade lopp (Januari 2021)

Europa lopp

                               Klar körda lopp

       Klass I  Klass II  Brons  Silver
STL             * = Finns ej data

Säsongen 2019 - Omsättning STL 

 
2020-01-01 Vincennes Prix d'Angouleme  
2020-01-01 Vincennes Prix du Croise-Laroche  
2020-01-02 Vincennes Prix de Coucy-Le-Chateau  
2020-01-04 Jägersro Arvid Stjernswärds Minneslöpning  
2020-01-04 Jägersro Diamantstoet, försök 3  
2020-01-04 Jägersro Diamantstoet, försök 4  
2020-01-04 Vincennes Prix de Maisons-Alfort  
2020-01-04 Vincennes Prix de Sully Monté
2020-01-04 Vincennes Prix Emile Riotteau Monté
2020-01-04 Vincennes Prix de Breteuil  
2020-01-05 Vincennes Prix de Montpellier  
2020-01-05 Vincennes Prix de Lille  
2020-01-05 Vincennes Prix de Tonnac-Villeneuve  
2020-01-05 Vincennes Prix de Vic Sur Cere  
2020-01-05 Vincennes Prix du Calvados Monté
2020-01-05 Vincennes Prix de Salon de Provence  
2020-01-06 Bologna Gran Premio Della Vittoria  
2020-01-06 Vincennes Prix de Croissanville  
2020-01-06 Vincennes Prix de Sucy - Prix Christelle Zimmer Monté
2020-01-06 Vincennes Prix de Villedieu Monté
2020-01-06 Vincennes Prix d'Etrepagny  
2020-01-06 Vincennes Prix de l'Aveyron  
2020-01-07 Vincennes Prix de Ribeauville  
2020-01-07 Vincennes Prix du Limousin  
2020-01-08 Solvalla Zoogins lopp  
2020-01-09 Cagnes-Sur-Mer Prix de la Cote d'Azur Gr II
2020-01-09 Cagnes-Sur-Mer Prix de Cagnes-sur-Mer  
2020-01-10 Vincennes Prix de Mauriac  
2020-01-10 Vincennes Prix de Ranes  
2020-01-11 Bergsåker Diamantstoet, försök 5  
2020-01-11 Bergsåker Kvisslebruns lopp  
2020-01-11 Bergsåker Zoogins lopp  
2020-01-11 Vincennes Prix de Croix Gr II
2020-01-11 Vincennes Prix du Forez Gr III
2020-01-11 Vincennes Prix Maurice de Gheest Gr II
2020-01-12 Vincennes Grand Prix de Belgique Gr II
2020-01-12 Vincennes Prix de Riberac Gr III
2020-01-12 Vincennes Prix Djerid Monté
2020-01-12 Vincennes Prix du Jura  
2020-01-12 Vincennes Prix Gelinotte  
2020-01-12 Vincennes Prix de Toulouse  
2020-01-12 Siracusa Gran Premio Nastro d’Oro  
2020-01-13 Vincennes Prix de Brionne  
2020-01-13 Vincennes Prix de Biarritz  
2020-01-15 Solvalla Fiona Sans lopp  
2020-01-16 Vincennes Prix Jean-Pierre Reynaldo - Prix de Privas  
2020-01-16 Vincennes Prix de Pontault-Combault  
2020-01-16 Vincennes Prix de Douvres  
2020-01-18 Kalmar Diamantstoet, försök 6  
2020-01-18 Kalmar Diamantstoet, försök 7  
2020-01-18 Kalmar STL Gulddivisionen, Försök 5 i Meeting 1  
2020-01-18 Vincennes Prix d'Agen  
2020-01-18 Vincennes Prix de Brest Gr III
2020-01-18 Vincennes Prix de Granville  
2020-01-18 Vincennes Prix de Pardieu Monté
2020-01-18 Vincennes Prix de Pornichet Monté
2020-01-18 Vincennes Prix de Bernay  
2020-01-18 Vincennes Prix de la Ferte Mace  
2020-01-19 Boden Dubbelcupen, Försök 1 Meeting 1  
2020-01-19 Vincennes Grand Prix de Cornulier Monté
2020-01-19 Vincennes Prix Bellino II - Prix de Valence Gr III
2020-01-19 Vincennes Prix Camille de Wazieres Monté
2020-01-19 Vincennes Prix Michel Marcel Gougeon - Prix de Dinan Gr III
2020-01-19 Vincennes Prix de Maisons-Laffitte  
2020-01-19 Vincennes Prix de Mirande Gr III
2020-01-19 Vincennes Prix d'Espalion  
2020-01-19 Vincennes Prix Roxane Griff Monté
2020-01-19 Vincennes Prix du Lion d'Angers  
2020-01-19 La Maura Gran Premio Mario Locatelli  
2020-01-20 Vincennes Prix de Cavaillon  
2020-01-21 Vincennes Prix de Pont Audemer  
2020-01-22 Cagnes-Sur-Mer Prix Une de Mai  
2020-01-23 Vincennes Prix de la Semaine Internationale  
2020-01-23 Vincennes Prix de Yonkers Raceway   
2020-01-25 Sundbyholm Diamantstoet, försök 8  
2020-01-25 Sundbyholm Mälarpriset  
2020-01-25 Leangen Troll Jahns Ärelopp  
2020-01-25 Vincennes Prix de Chalons en Champagne Monté
2020-01-25 Vincennes Prix du Luxembourg  
2020-01-25 Vincennes Prix Offshore Dream - Prix de Clamecy Monté
2020-01-25 Vincennes Prix Ready Cash  
2020-01-25 Vincennes Prix de Chateaubriant   
2020-01-26 Bollnäs Dubbelcupen, Försök 2 Meeting 1  
2020-01-26 Vincennes Grand Prix d'Amerique Gr I
2020-01-26 Vincennes Prix Camille Blaisot Monté
2020-01-26 Vincennes Prix Charles Tiercelin  
2020-01-26 Vincennes Prix de Meadowlands  
2020-01-26 Vincennes Prix de Montreal  
2020-01-26 Vincennes Prix Helen Johansson  
2020-01-26 Vincennes Prix Jacques Andrieu Monté
2020-01-26 Vincennes Prix Jean Rene Gougeon  
2020-01-26 Vincennes Prix Leopold Verroken  
2020-01-26 Vincennes Prix Tidalium Pelo - Prix de Vienne Monté
2020-01-27 Vincennes Prix de Vittel  
2020-01-27 Vincennes Prix de Rethel  
2020-01-28 Vincennes Prix de Laval  
2020-01-28 Vincennes Prix Jean et Andre de la Vaissiere  
2020-01-29 Bergsåker Dubbelcupen, Försök 3 i Meeting 1  
2020-01-30 Vincennes Prix de Chambery  
2020-01-30 Vincennes Prix de Dozule Monté
2020-01-30 Vincennes Prix de Langeais  
2020-01-30 Vincennes Prix de Barfleur   
2020-01-31 Cagnes-Sur-Mer Prix Kazire de Guez  
2020-02-01 Åby V75 Champions  
2020-02-01 Åby STL Kallblodsdivisionen  
2020-02-01 Vincennes Prix Paul Viel  Gr II
2020-02-01 Vincennes Prix des Charentes  
2020-02-01 Vincennes Prix de la Gironde  
2020-02-01 Vincennes Prix d'Avignon  Gr III
2020-02-01 Vincennes Prix Roquepine  Gr II
2020-02-02 Vincennes Prix De La Marne  Gr III
2020-02-02 Vincennes Prix des Rouges Terres  
2020-02-02 Vincennes Prix Ovide Moulinet  Gr II
2020-02-02 Vincennes Prix De Rouen  Gr III
2020-02-02 Vincennes Prix de l'Ile-de-France Monté
2020-02-02 Vincennes Grand Prix d'Afrique (Prix de Champtoce)  
2020-02-02 Vincennes Prix Indienne Monté
2020-02-02 Firenze Gran Premio Firenze  
2020-02-02 Firenze Gran Premio Ponte Vecchio  
2020-02-03 Vincennes Prix de la Chartre-sur-le-Loir  
2020-02-03 Vincennes Prix du Bouscat  
2020-02-04 Cagnes-Sur-Mer Prix Grace Ducal  
2020-02-05 Solvalla Mälardalscupen, Försök - Stolopp  
2020-02-05 Vincennes Prix de l'Ille-et-Vilaine  
2020-02-05 Vincennes Prix de Juvigny  
2020-02-05 Vincennes Prix de Bourg-en-Bresse  
2020-02-05 Vincennes Prix de Paimboeuf  Monté
2020-02-06 Vincennes Prix Guy Lux - Prix de la Nievre  
2020-02-06 Vincennes Prix Jean Le Gonidec  Gr II
2020-02-06 Vincennes Prix Jacques Orliaguet - Prix de Bourges Monté 
2020-02-06 Vincennes Prix de Louviers - Prix Gerard Brami Monté
2020-02-08 Solvalla Bulwarks lopp - STL Gulddivisionen, Final (Gr II Int)  
2020-02-08 Solvalla Stoeliten  
2020-02-08 Solvalla Diamantstoet, Final  
2020-02-08 Solvalla STL, finaler. klass 1, klass II, Brons, Silver  
2020-02-08 Solvalla Margaretas Tidiga Unghästserie  
2020-02-08 Vincennes Prix de Rambouillet  Monté
2020-02-08 Vincennes Prix de Munich  
2020-02-08 Vincennes Prix de Lisieux Monté 
2020-02-08 Vincennes Prix de Verneuil  
2020-02-08 Vincennes Prix Ephrem Houel  Gr II
2020-02-08 Vincennes Prix de Monsegur  
2020-02-08 Cagnes-Sur-Mer Prix Jules Roucayrol  
2020-02-08 Vermo Talvimalja - Vinterpokalen  
2020-02-08 Forus Tollef Fjermestads Minnelöp  
2020-02-09 Vincennes Prix Michel Potiez - Prix de Janval  
2020-02-09 Vincennes Grand Prix de France  Gr I
2020-02-09 Vincennes Prix de Chambord  
2020-02-09 Vincennes Prix des Vosges  
2020-02-09 Vincennes Prix des Centaures Monté
2020-02-09 Vincennes Prix Salam Monté 
2020-02-10 Vincennes Prix de Senlis  
2020-02-10 Vincennes Prix du Mesle  
2020-02-10 Vincennes Prix d'Oloron  
2020-02-10 Vincennes Prix de Juan les Pins  
2020-02-11 Vincennes Prix de Chateau-Gontier  
2020-02-11 Vincennes Prix de Blain-Bouvron-le-Gavre  
2020-02-11 Vincennes Prix de Bercy  
2020-02-13 Vincennes Prix de Chateaurenard  
2020-02-13 Vincennes Prix de Nevers  Gr III
2020-02-13 Vincennes Prix Holly du Locton  Montè
2020-02-13 Vincennes Prix Edouard Marcillac  Monté
2020-02-13 Vincennes Prix de Cahors  
2020-02-14 Cagnes Sur-Mer Prix Jean Boillereau  
2020-02-14 Romme DubbelCupen, Försök 4 i Meeting  
2020-02-15 Mantorp Oasis Bi's lopp - STL Gulddivisionen  
2020-02-15 Mantorp Diamantstoet, Försök 1 i Meeting 2  
2020-02-15 Mantorp Diamantstoet, Försök 2 i Meeting 2  
2020-02-16 Vincennes Prix de la Gacilly  
2020-02-16 Vincennes Prix d'Orthez Gr III
2020-02-16 Vincennes Prix du Pontavice de Heussey Monté
2020-02-16 Vincennes Prix d'Arras  
2020-02-16 Vincennes Prix Comte Pierre de Montesson - Cri des Jeunes Gr I
2020-02-16 Vincennes Prix du Finistere  
2020-02-16 Vincennes Prix des Trotteurs Sang-Froid  
2020-02-16 La Maura, Milano Gran Premio E.N.C.A.T.  
2020-02-17 Eskilstuna MälardalsCupen, Försök - Stolopp  
2020-02-17 Vincennes Prix de Bracieux  
2020-02-17 Vincennes Prix Patrick Mottier  
2020-02-18 Vincennes Prix du Chesnay  
2020-02-18 Vincennes Prix d'Avenches Monté
2020-02-18 Vincennes Prix de Fontainebleau  
2020-02-19 Bergsåker DubbelCupen, Försök 5 i Meeting 1  
2020-02-19 Solvalla Grains lopp - Treåringslopp  
2020-02-20 Vincennes Prix des Pays Nordiques  
2020-02-20 Vincennes Prix du Cantal  
2020-02-20 Vincennes Prix de Guise  
2020-02-20 Vincennes Prix de Vire Normandie Monté
2020-02-21 Cagnes-Sur-Mer Prix de Joinville le Pont Gr III
2020-02-21 Vincennes Prix Gallus II  
2020-02-21 Vincennes Prix de Saint-Pierre La Cour  
2020-02-22 Axevalla STL Gulddivisionen, Försök 2 i Meeting 2  
2020-02-22 Axevalla Diamantstoet, Försök 3 i Meeting 2  
2020-02-22 Bjerke Lars Laumbs Äreslöp  
2020-02-22 Bjerke Johan Widdings Minnelöp  
2020-02-22 Bjerke Sigvart Petersens Äreslöp  
2020-02-22 Aversa Gran Premio Andreani  
2020-02-23 Vincennes Prix Paul Bastard Monté
2020-02-23 Vincennes Prix de Lauzun  
2020-02-23 Vincennes Prix Vivier de Montfort Monté
2020-02-23 Vincennes Grand Prix de Paris Gr I
2020-02-23 Vincennes Prix de Monflanquin  
2020-02-23 Vincennes Prix Jacques Moreau  
2020-02-23 Vincennes Prix de la Mayenne Gr III
2020-02-25 Kuurne Grand Prix d'Hiver  
2020-02-26 Solvalla Solvalla Hästägarförenings Vårvintervandringspris  
2020-02-26 Vincennes Prix de Sedan  
2020-02-26 Vincennes Prix de Lure  
2020-02-26 Vincennes Prix d'Alencon Monté
2020-02-27 Vincennes Prix Emile Allix Courboy  
2020-02-27 Vincennes Prix Ali Hawas Monté
2020-02-27 Vincennes Prix Vindex Gr III
2020-02-27 Vincennes Prix Felicien Gauvreau Monté
2020-02-27 Vincennes Prix de Lorient  
2020-02-27 Vincennes Prix des Andelys Monté
2020-02-27 Vincennes Prix de Luneville  
2020-02-28 Bollnäs Sleipner Cup, Försök 1  
2020-02-28 Cagnes-Sur-Mer Prix de Stockholm  
2020-02-28 Cagners-Sur-Mer Prix de Salernes  Gr III
2020-02-29 Bergsåker Gösta Bergengrens Minne - STL Gulddivisionen  
2020-02-29 Bergsåker Diamantstoet, Försök 4 i Meeting 2  
2020-02-29 Bergsåker STL Kallblodsdivisionen  
2020-02-29 Vincennes Prix Louis Le Bourg Monté
2020-02-29 Vincennes Prix de Montsoreau  
2020-02-29 Vincennes Prix du Plateau de Gravelle Gr III
2020-02-29 Vincennes Prix Henri Desmontils Monté
2020-02-29 Vincennes Prix de Selection Gr I
2020-02-29 Vincennes Prix de Maurepas  
2020-02-29 Lahti, Jokimaa Kavioliiga Grand Prix  
2020-02-29 Lahti, Jokimaa Kavioliiga Grand Prix, kallblod  
2020-03-04 Amiens Grand National du Trot, 1ère Etape  
2020-03-04 Solvalla Golden Weddings lopp  
2020-03-06 Enghien Prix de Noirmoutier  
2020-03-06 Enghien Prix de Mimizan Monté
2020-03-07 Färjestad Färjestads Jubileumslopp - STL Gulddivisionen  
2020-03-07 Färjestad STL Diamantstoet, Försök 5 i Meeting 2  
2020-03-07 Färjestad Helge Solos lopp - STL Kallblodsdivisionen  
2020-03-07 Joensuu Karjalainen-Ajo  
2020-03-07 Le Croisé-Laroche Grand Prix Charles Desrousseaux  
2020-03-08 Umåker DubbelCupen, Försök 6 i Meeting 1 - Fördel Ston  
2020-03-08 Cagnes-Sur-Mer Prix de Vichy  
2020-03-08 Cagnes-Sur-Mer Prix de Cabourg  
2020-03-08 Cagnes-Sur-Mer Prix de Florence  
2020-03-08 Cagnes-Sur-Mer Prix de Sienne  
2020-03-08 Cagnes-Sur-Mer Grand Criterium de Vitesse Gr I
2020-03-08 Cagnes-Sur-Mer Prix de Rome-Tor di Valle  
2020-03-08 Padova Gran Premio Citta di Padova  
2020-03-08 Padova Gran Premio Padovanelle  
2020-03-09 Eskilstuna MälardalsCupen, Försök - Stolopp  
2020-03-11 Bergsåker Norrlands Grand Prix, Försök - Fyraåringslopp  
2020-03-11 Bergsåker Sleipner Cup, Försök 2 - Fördel Ston  
2020-03-11 Bergsåker DubbelCupen, Försök 7 i Meeting 1  
2020-03-11 Solvalla MälardalsCupen, Försök  
2020-03-11 Solvalla Pamir Broddes lopp - Treåringslopp  
2020-03-11 Laval Grand Prix du Conseil General de la Mayenne  
2020-03-12 Östersund DubbelCupen, Försök 8 i Meeting 1 - Fördel Ston  
2020-03-12 Caen Prix de Cauvicourt  
2020-03-12 Caen Prix de Canapville  
2020-03-13 Enghien Prix de Preuilly  
2020-03-13 Enghien Prix de Pierrefitte-Sur-Seine  
2020-03-13 Enghien Prix de Pierrefort  
2020-03-13 Cagnes-Sur-Mer Grand Prix de Vincennes Gr III
2020-03-13 Cagnes-Sur-Mer Prix de Saint-Malo  
2020-03-13 Cagnes-Sur-Mer Prix de Syracuse  
2020-03-14 Halmstad STL Gulddivisionen, Försök 5 i Meeting 2  
2020-03-14 Halmstad STL Diamantstoet, Försök 6 i Meeting 2  
2020-03-14 Bergen Martin Austevolls Äreslopp  
2020-03-14 Helsinki, Vermo Espoon Palkinto  
2020-03-14 Helsinki, Vermo Graceful Swamp Memorial  
2020-03-14 Lisieux Grand Prix de la Societe des Courses de Lisieux  
2020-03-15 Florens - Firenze Gran Premio Etruria  
2020-03-16 Mantorp Sikta mot stjärnorna, Försök 1 - Treåringslopp  
2020-03-17 Enghien Prix Bernard Simonard  
2020-03-18 Solvalla Kentucky Fibbers Lopp  
2020-03-20 Romme DubbelCupen, Försök 9 i Meeting - Fördel Ston  
2020-03-20 Romme E3 Bonus - Treåringslopp  
2020-03-20 Romme Sleipner Cup, Försök 3  
2020-03-20 Vincennes Prix Maia  
2020-03-21 Momarken Unionsstayern *
2020-03-21 Momarken Østfoldpokalen  
2020-03-21 Momarken Steinlagers Äreslopp  
2020-03-21 Vincennes Prix Louis Forcinal Monté
2020-03-21 Vincennes Prix Jean Cabrol  
2020-03-21 Vincennes Prix de Gueugnon  
2020-03-21 Vincennes Prix du Bois de Vincennes Gr III
2020-03-21 Vincennes Prix de Beaumesnil  
2020-03-21 Vincennes Prix de Meaux  
2020-03-21 Vincennes Prix Robert Auvray Gr II
2020-03-21 Vincennes Prix de Chatillon  
2020-03-22 Trieste Gran Premio Giorgio Jegher  
2020-03-22 Färjestad DubbelCupen, Försök 1 i Meeting 2  
2020-03-24 Bollnäs DubbelCupen, Försök 2 i Meeting 2 - Fördel Ston  
2020-03-24 Enghien Prix Du Pont Alexandre III  
2020-03-24 Enghien Prix Du Pont d'iena  
2020-03-25 Åby Euro Classic Trot Next Year - Treåringslopp  
2020-03-25 Solvalla Active Bowlers lopp - Treåringslopp  
2020-03-25 Marseille-Borely Grand National du Trot, 2ère Etape  
2020-03-26 Gävle Sleipner Cup, Försök 4  
2020-03-26 Gävle DubbelCupen, Försök 10 i Meeting 1  
2020-03-26 Gävle E3 Bonus - Treåringslopp  
2020-03-26 Gävle Norrlands Grand Prix, Försök  
2020-03-27 Vincennes Prix Eos  
2020-03-27 Vincennes Prix Lucia  
2020-03-27 Vincennes Prix Amalthea  
2020-03-27 Vincennes Prix Aemilia  
2020-03-28 Bjerke Jacob Meyers Pokallopp  
2020-03-28 Bjerke HM Kongepokalen  
2020-03-28 Kouvola Valkeala-ajo  
2020-03-28 Solvalla STL Finaler (Klass I - Klass II - Brons - Silver)  
2020-03-28 Solvalla STL Gulddivisionen, Final - Paralympiatravet, Deltävling 1 - C Th Ericssons Memorial (Gr II Int)  
2020-03-28 Solvalla STL Diamantstoet, Final  
2020-03-28 Solvalla Pixies lopp - STL Stoeliten, Försök 2  
2020-03-28 Solvalla Margaretas Tidiga Unghästserie  
2020-03-29 Bologna Gran Premio Italia  
2020-04-01 Angers Grand Prix Angers Loire Métropole - Grand Prix de la Ville d'Angers  
2020-04-01 Solvalla Avelsföreningens Jubileumspris  
2020-04-01 Bergsåker Norrlands Elitserie, Försök - Treåringslopp  
2020-04-03 Bollnäs DubbelCupen, Försök 3 i Meeting 2  
2020-04-03 Bollnäs Anders Kilströms Minne, Försök 1 (av 10) - Treåringslopp  
2020-04-03 Bollnäs Anders Kilströms Minne, Försök 2 (av 10) - Fyraåringslopp  
2020-04-03 Vincennes Prix Cephens  
2020-04-03 Vincennes Prix Gratia  
2020-04-03 Vincennes Prix Appolonia  
2020-04-04 Jägersro STL (Klass I, Klass II, Brons, Silver)  
2020-04-04 Jägersro L.C. Peterson-Broddas Minne - Paralympiatravet, Deltävling 2  
2020-04-04 Jägersro STL Diamantstoet, Försök 2  
2020-04-04 Jägersro Derby Trial 2020  
2020-04-04 Jägersro Paralympiamontén - Summer Meeting Monté  
2020-04-04 Leangen Sigbjørn Rishaugs Minneslopp  
2020-04-04 Lahti, Jokimaa Suomen Cup  
2020-04-04 Lahti, Jokimaa Best Lady  
2020-04-04 Vincennes Prix de Loudeac  
2020-04-04 Vincennes Yearling Cup 2020 - Arqana Trot  
2020-04-04 Vincennes Prix du Treport  
2020-04-04 Vincennes Prix Theophile Lallouet Monté
2020-04-04 Vincennes Prix d'Aubusson  
2020-04-04 Vincennes Prix Paul Leguerney  
2020-04-04 Vincennes Prix Phaeton  
2020-04-05 Turin Gran Premio Costa Azzura  
2020-04-05 Turin Gran Premio Citta di Torino  
2020-04-05 Umåker Sleipner Cup, Försök 5  
2020-04-05 Avignon Trophée Vert, 1 avd  
2020-04-06 Östersund Sleipner Cup, Försök 6  
2020-04-06 Östersund DubbelCupen, Försök 4 i Meeting 2  
2020-04-07 Vincennes Prix Dorophea  
2020-04-07 Vincennes Prix Atlas  
2020-04-08 Solvalla Dartster F:s lopp  
2020-04-08 Helsinki, Vermo Helsinki-ajo  
2020-04-08 Lyon-Parilly Grand National Trot, 3ère Etape  
2020-04-09 Gävle Påskstayern  *
2020-04-09 Gävle Påskharen  *
2020-04-09 Gävle Påskägget - Stolopp  
2020-04-09 Gävle STL Kallblodsdivisionen, Försök 7  
2020-04-10 Färjestad Breeders' Crown - Treåriga Hingstar/Valacker  
2020-04-10 Färjestad Breeders' Crown - Treåriga Ston  
2020-04-10 Färjestad Breeders' Crown - Fyraåriga Hingstar/Valacker  
2020-04-10 Färjestad Breeders' Crown - Fyraåriga Ston  
2020-04-10 Färjestad Folke Hjalmarssons Minneslopp  
2020-04-10 Färjestad Prins Carl Philips Jubileumspokal  
2020-04-10 Färjestad Th Egnells Memorial - STL Kallblodsdivisionen  
2020-04-10 Färjestad Lars "Tvåan" Nilssons Minneslopp  
2020-04-10 Färjestad Häxjakten - Kallblodsmonté  
2020-04-10 Färjestad Långfredagsstayern  
2020-04-10 Färjestad Copiads Silverpokal  
2020-04-10 Eskilstuna Påskbomben  
2020-04-10 Vincennes Prix Ariel  
2020-04-10 Vincennes Prix Algenib  
2020-04-10 Vincennes Prix Eukrate  
2020-04-10 Vincennes Prix Beaumanoir  Monté
2020-04-11 Klosterskogen Norsk-Svenskt  V75  
2020-04-11 Klosterskogen Sigvart Larsens Minneslopp  
2020-04-11 Klosterskogen Moe Odins Äreslopp  
2020-04-11 Klosterskogen Habibs Minneslopp  
2020-04-11 Klosterskogen Thai Tanics Äreslopp  
2020-04-11 Klosterskogen Klosterskogen Grand Prix  
2020-04-11 Kaustinen, Nikula Pelimanni-ajo  
2020-04-11 Vincennes Prix de Langres  Monté
2020-04-11 Vincennes Prix Jean Riaud - Jamin  
2020-04-11 Vincennes Prix de la Lorraine  
2020-04-11 Vincennes Prix de Chateau-Gaillard  
2020-04-11 Vincennes Prix Henri Levesque  
2020-04-11 Vincennes Prix Hemine  Monté
2020-04-12 Romme STL (Klass I, Klass II, Brons, Silver)  
2020-04-12 Romme Rommeheatet - Paralympiatravet, Deltävling 3  
2020-04-12 Romme STL Diamantstoet, Försök 3  
2020-04-12 Romme DubbelCupen, Final i Meeting 1 - STL Kallblodsdivisionen, Försök 9  
2020-04-12 Romme STL Ungdomslopp  
2020-04-12 Skive Travligan, Final  
2020-04-13 Halmstad Yngve Larssons Memorial  
2020-04-13 Hamburg Schwarzer Steward-Rennen  
2020-04-14 Bergsåker E3 Bonus - Treåringslopp  
2020-04-14 Axevalla Första Testet StoChampionatet 2020  
2020-04-14 Vincennes Prix Henrietta  
2020-04-14 Vincennes Prix Cornelia Monté
2020-04-17 Umåker DubbelCupen, Försök 5 i Meeting 2  
2020-04-17 Umåker Umåkers Treåringselit - Norrlands Elitserie, Försök  
2020-04-17 Umåker Damklubbens Stora Fyraåringspris - Norrlands Grand Prix, Försök  
2020-04-17 Vincennes Prix Neptuna  
2020-04-17 Vincennes Prix Asterope  
2020-04-17 Vincennes Prix Aletheia  
2020-04-17 Vincennes Prix Martha  
2020-04-18 Umåker STL (Klass I, Klass II, Brons, Silver)  
2020-04-18 Umåker Guldbjörken - Paralympiatravet, Sista Deltävlingen  
2020-04-18 Umåker Berth Johanssons Memorial - Femåringslopp  
2020-04-18 Umåker Vårbjörken - STL Kallblodsdivisionen, Försök 10  
2020-04-18 Umåker STL Diamantstoet, Försök 4  
2020-04-18 Seinäjoki Seinäjoki Race  
2020-04-18 Seinäjoki Etain Royal Stayer  
2020-04-18 Seinäjoki Kavioliiga Grand Prix (Kall, Varm)  
2020-04-18 Enghien Prix Profane Monté
2020-04-18 Enghien Prix de l'Argonne  
2020-04-18 Enghien Prix de la Porte d'Auteuil  
2020-04-18 Enghien Prix de l'Atlantique  
2020-04-18 Enghien Prix Gaston Brunet  
2020-04-18 Enghien Prix Gaston de Wazieres  
2020-04-18 Enghien Prix de Lons-le-Saunier  
2020-04-19 Tours Trophée Vert, 2 avd  
2020-04-20 Eskilstuna MälardalsCupen, Försök  
2020-04-21 Vincennes Prix Masina  
2020-04-21 Vincennes Prix Paul Karle  
2020-04-22 Bergsåker Sleipner Cup, Försök 7 - Fördel Ston  
2020-04-22 Solvalla Vårfavoriten Ston - Treåringslopp Ston  
2020-04-22 Solvalla Vårfavoriten - Treåringslopp  
2020-04-22 Solvalla The Onions lopp  
2020-04-22 Toulouse Grand National Trot, 4ère Etape  
2020-04-23 Örebo E3 Bonus - Treåringslopp Ston  
2020-04-24 Åby Uttagningslopp Konung Gustaf V:s Pokal  
2020-04-24 Åby Uttagningslopp Drottning Silvias Pokal  
2020-04-24 Åby Euro Classic Trot Next Year  
2020-04-24 Vincennes Prix Maginus  
2020-04-24 Vincennes Prix Huberta  
2020-04-24 Vincennes Prix Antigone  Monté
2020-04-25 Åby STL (Klass I, Klass II, Brons, Silver)  
2020-04-25 Åby Paralympiatravet, Final (Gr. I Int - UET Masters Series)  
2020-04-25 Åby STL Diamantstoet, Försök 5  
2020-04-25 Åby Lovely Godivas Minne - Femåringslopp Ston - STL Stoeliten, Försök 4  
2020-04-25 Åby Paralympiastayern (Uttagning Summer Meeting Stayer)  
2020-04-25 Åby Solos lopp  
2020-04-25 Åby Paralympiamontén - Summer Meeting Monté  
2020-04-25 Pori Kultaloimi  
2020-04-25 Pori Satakunta Senior  
2020-04-26 Solvalla Centaurs lopp  
2020-04-26 Rambouillet Trophée Vert, 3 avd  
2020-04-27 Mantorp Sikta mot stjärnorna, Försök 2  
2020-04-27 Enghien Prix de Millau  
2020-04-27 Enghien Prix du Pont Charles de Gaulle  
2020-04-28 Vincennes Prix Rene Palyart Monté
2020-04-29 Solvalla Uttagning Breeders Course 3 years old 2020  
2020-04-29 Vermo Arvid Åvallin TammaDerby - Uttag  
2020-04-30 Boden DubbelCupen, Försök 6 i Meeting 2  
2020-05-01 Vincennes Prix Bettina  
2020-05-01 Rättvik DubbelCupen, Försök 7 i Meeting 2  
2020-05-01 Rättvik Wången Cup - Ungdomslopp - Stolopp  
2020-05-02 Örebro STL (Klass I, Klass II, Brons, Silver)  
2020-05-02 Örebro Håkan "Lillis" Olssons lopp - STL Gulddivisionen, Försök 6 i Meeting 3  
2020-05-02 Örebro Enoch Karlssons Minne - STL Stoeliten  
2020-05-02 Örebr Orebro Intn'l - Stayerlopp  
2020-05-02 Örebro Sauveurs lopp - STL Diamantstoet, Försök 5 i Meeting 3  
2020-05-02 Forssa Pilvenmäki Special  
2020-05-02 Napoli Gran Premio Citta Di Napoli  
2020-05-02 Napoli Gran Premio Citta Di Napoli, filly  
2020-05-03 Napoli Gran Premio Regione Campania  
2020-05-03 Agnano, Napoli Gran Premio Della Lotteria  
2020-05-03 Vincennes Prix Jean Gauvreau  Monté
2020-05-03 Vincennes Criterium des 4 Ans  Gr I
2020-05-03 Vincennes Prix de Combree  
2020-05-03 Vincennes Prix du Rouergue  
2020-05-03 Vincennes Prix Albert Demarcq  Gr II
2020-05-03 Vincennes Prix Kerjacques  Gr II
2020-05-03 Vincennes Prix de Menton  *
2020-05-03 Vaggeryd Wången Cup - Ungdomslopp - Stolopp  
2020-05-04 Färjestad Wången Cup - Stolopp - Ungdomslopp  
2020-05-05 Eskilstuna MälardalsCupen, Försök - Stolopp  
2020-05-05 Vincennes Prix de Faulquemont  
2020-05-05 Vincennes Prix Fama  
2020-05-06 Bergsåker DubbelCupen, Försök 8 i Meeting 2  
2020-05-06 Solvalla Margaretas Tidiga Unghästserie - Treåringslopp Hingstar/Valacker  
2020-05-06 Solvalla Margaretas Tidiga Unghästserie - Treåringslopp Ston  
2020-05-06 Solvalla Margaretas Tidiga Unghästserie - Fyraåringslopp Hingstar/Valacker  
2020-05-06 Solvalla Margaretas Tidiga Unghästserie - Fyraåringslopp Ston  
2020-05-06 Solvalla Karl Gösta Fylkings Minneslopp - Guldklockan 2020  
2020-05-07 Skellefteå DubbelCupen, Försök 9 i Meeting 2 - Fördel Ston  
2020-05-07 Skellefteå Sleipner Cup, Försök 8 - Norrlands Elitserie, Försök - Bodbäckspålles Fyraårsserie, Försök - Fördel Ston  
2020-05-07 Skellefteå Wången Cup - Ungdomslopp - Stolopp  
2020-05-08 Gävle E3 Bonus - Treåringslopp Ston  
2020-05-08 Gävle Wången Cup - Ston  
2020-05-08 Vincennes Prix Regulus  
2020-05-08 Vincennes Prix Leo  
2020-05-09 Åby STL (Klass I, Klass II, Brons, Silver)  
2020-05-09 Åby Algot Scotts Minne - STL Gulddivisionen, Försök  
2020-05-09 Åby Konung Gustaf V:s Pokal (Gr I Int)  
2020-05-09 Åby Drottning Silvias Pokal (Gr I Int)  
2020-05-09 Åby STL Diamantstoet, Försök 6 i Meeting 3  
2020-05-09 Åby Lyon Grand Prix 2020 (Gr II Int) - Femåringslopp  
2020-05-09 Åby Uttagningslopp Breeders Course 3 years old 2020 First Final  
2020-05-09 Åby Pokalloppsmontén  
2020-05-09 Vermo Arvid Åvallin TammaDerby - Final  
2020-05-09 Vincennes Prix du Gatinais  
2020-05-09 Vincennes Prix de Viry-Chatillon  Monté
2020-05-09 Vincennes Prix du Perreux  
2020-05-09 Vincennes Prix Jean Gabin  
2020-05-09 Vincennes Prix Guillaume de Bellaigue  Monté
2020-05-09 Vincennes Prix de Fecamp  
2020-05-09 Vincennes Prix de Rennes  *
2020-05-09 Vincennes Prix de Dreux  *
2020-05-10 Vitre Trophée Vert, 4 avd  
2020-05-10 Vermo Finlandia-ajo  
2020-05-10 Vermo Glenn Kosmos Memorial  
2020-05-10 Vermo Seppele-Ajo  
2020-05-10 Vermo Prix Monté Finlandia  
2020-05-10 Vermo STL Silverdivisionen  
2020-05-10 Vermo STL Bronsdivisionen  
2020-05-10 Vermo STL Klass I  
2020-05-11 Romme DubbelCupen, Försök 10 i Meeting 2  
2020-05-12 Vincennes Prix Lamberta  *
2020-05-12 Vincennes Prix Murzim  *
2020-05-12 Vincennes Prix Burgundia  *
2020-05-13 Jägersro Uttagningslopp Breeders Course 3 years old 2020 First Final  
2020-05-13 Solvalla Scarlet Knights lopp - Uttagning Breeders Course 3 years old 2020  
2020-05-13 Solvalla Meadow Roads lopp  
2020-05-13 Solvalla Solvalla Hästägarförenings Montépokal 2020 (Direktplats till Montéeliten)  
2020-05-13 Solvalla MälardalsCupen, Försök  
2020-05-13 Caen Prix Des Ducs De Normandie  Gr II
2020-05-13 Caen Prix Du Calvados (Montè)
2020-05-13 Caen Prix Georges Dreux  
2020-05-13 Caen Saint-Leger Des Trotteurs (Montè)
2020-05-13 Caen Prix Henri Balliere (Montè)
2020-05-15 Bollnäs Sleipner Cup, Försök 9  
2020-05-15 Bollnäs DubbelCupen, Försök 1 i Meeting 3  
2020-05-15 Bollnäs Anders Kilströms Minne, Försök 3 (av 10) - Treåringslopp Ston  
2020-05-15 Bollnäs Wången Cup - Ungdomslopp - Stolopp  
2020-05-15 Bollnäs Anders Kilströms Minne, Försök 4 (av 10) - Norrlands Grand Prix Försök - Fyraåringslopp  
2020-05-15 Vincennes Prix Cetus  
2020-05-15 Vincennes Prix De Janira  
2020-05-15 Vincennes Prix Jacques de Saint Sauveur - Prix En Selle pour nos Soignants  
2020-05-16 Mantorp Östgötaloppet - STL Gulddivisionen, Försök  
2020-05-16 Mantorp STL (Klass I, Klass II, Brons, Silver)  
2020-05-16 Mantorp Ina Scots Ära - Fyraåringslopp  
2020-05-16 Mantorp Arne Erikssons lopp - STL Diamantstoet  
2020-05-16 Mantorp Sikta mot stjärnorna, Försök 3 - Treåringslopp  
2020-05-16 Jarlsberg Hans Petter Tholfsen  
2020-05-16 Jarlsberg DNTs 4-åringsløp (varmblod)  
2020-05-16 Wolvega Uttagning Breeders Course  
2020-05-16 Kuopio, Sorsasalo Kuopio Stakes  
2020-05-16 Kuopio, Sorsasalo Savo-ajo  
2020-05-17 Charlottenlund Copenhagen Cup 2020 - UET Trotting Masters  
2020-05-17 Charlottenlund Charlottenlund Open - Travligaen, liga 1  
2020-05-17 Charlottenlund Summer Meeting Stayer  
2020-05-17 Charlottenlund Stoelit  
2020-05-17 Charlottenlund Silverdivisionen, Försök 8  
2020-05-17 Charlottenlund Treåringselit  
2020-05-17 Charlottenlund Fyraåringselit  
2020-05-17 Charlottenlund Femåringselit  
2020-05-17 Charlottenlund Klass II, Försök 8  
2020-05-17 Charlottenlund Summer Meeting Monté  
2020-05-17 Charlottenlund Heldag  
2020-05-17 Tba Gran Premio d'Europa  
2020-05-17 Tba Gran Premio d'Europa, filly  
2020-05-17 Son Pardo Gran Premi Nacional  
2020-05-18 Halmstad Breeders' Crown - Treåringslopp Hingstar/Valacker  
2020-05-18 Halmstad Breeders' Crown - Treåringslopp Ston  
2020-05-18 Halmstad Breeders' Crown - Fyraåringslopp Hingstar/Valacker  
2020-05-18 Halmstad Breeders' Crown - Fyraåringslopp Ston  
2020-05-18 Halmstad Summer Meeting Oslo - Stolopp  
2020-05-18 Halmstad Summer Meeting Monté  
2020-05-19 Solänget Bodbäckspålles Fyraårsserie, Försök  
2020-05-19 Solänget Nordgubbens Minne - Spårtrappa  *
2020-05-19 Solänget Wången Cup - Stolopp  
2020-05-19 Vincennes Prix Camilla  Gr III
2020-05-19 Vincennes Prix Heraclite  Gr III
2020-05-19 Vincennes Prix Kalmia  Gr II
2020-05-19 Vincennes Prix Klytaemnestre  Monté
2020-05-20 Le Croise-Laroche Grand National Trot, 5ère Etape  
2020-05-22 Bollnäs Anders Kilströms Minne, Försök 5 (av 10)  
2020-05-22 Bollnäs Anders Kilströms Minne, Försök 6 (av 10)  
2020-05-22 Kalmar E3 Bonus - Treåriga  
2020-05-22 Årjäng DubbelCupen, Försök 2 i Meeting 3  
2020-05-22 Vincennes Prix Sirrah  
2020-05-22 Vincennes Prix du Crepuscule  Gr III
2020-05-22 Vincennes Prix Ozo  Gr II
2020-05-22 Vincennes Prix Constellation  
2020-05-23 Gävle STL (Klass I, Klass II, Brons, Silver)  
2020-05-23 Gävle Vägen till Elitloppet - STL Gulddivisionen, Final (Gr II Int)  
2020-05-23 Gävle STL Diamantstoet, Försök 1 i Meeting 4 - STL Ungdomslopp  
2020-05-23 Gävle Gunnar Wallbergs Minne - DubbelCupen, Final i Meeting 2 - STL Kallblodsdivisionen, Försök 11 i Meeting 1 (Final Bergsåker 27 juni)  
2020-05-23 Gävle Mofaksans Stolopp - Norrlands Elitserie, Försök - Stolopp  
2020-05-23 Gävle Norrlands Treåringselit, Försök - Treåringslopp  
2020-05-23 Enghien Prix de l'Obelisque  
2020-05-23 Enghien Prix de la Place du Chatelet  (Monté)
2020-05-23 Enghien Prix du Rhone  
2020-05-23 Enghien Prix d'Espelette  
2020-05-23 Tampere Kavioliiga Grand Prix (Kall, Varm)  
2020-05-23 Bergen Eldings Äreslopp  
2020-05-23 Bergen Kong Olav V's Äreslopp  
2020-05-23 Bergen Martin Austevolls Äreslöp  
2020-05-23 Bergen Ove Wassberg  
2020-05-24 Lindesberg Wången Cup - Stolopp - Ungdomslopp  
2020-05-24 Wolvega Criterium der Driejarigen  
2020-05-24 Villeneuve-sur-Lot Trophée Vert, 5 avd  
2020-05-25 Färjestad Sleipner Cup, Försök 10 - Fördel Ston - Hästägarkannan  
2020-05-25 Färjestad E3 Bonus  
2020-05-25 Färjestad STL Klass II, Försök 2 i Meeting 4 (Final Bergsåker 27 juni)  
2020-05-26 Dannero DubbelCupen, Försök 3 i Meeting 3  
2020-05-26 Jägersro Uttagningslopp Summer Meeting Oslo  
2020-05-26 Vincennes Prix Victor Cavey  (Monté)
2020-05-26 Vincennes Prix Talitha  *
2020-05-27 Örebro E3 Bonus  
2020-05-28 Bergsåker Norrlands Treåringselit, Försök - Treåringslopp  
2020-05-28 Boden Rolf Sundlings Minneslopp  *
2020-05-28 Boden Wången Cup - Ungdomslopp - Stolopp  
2020-05-29 Solvalla Speedrace Kallblod - Inbjudningslopp  
2020-05-29 Solvalla KG Holgerssons Minneslopp - Guldklockan 2020  *
2020-05-29 Solvalla Lilla Harpers  *
2020-05-29 Solvalla ASVT Trottex Auktionslopp - Treåringslopp Hingstar/Valacker  
2020-05-29 Solvalla ASVT Trottex Auktionslopp - Treåringslopp Ston  
2020-05-29 Solvalla MälardalsCupen, Försök - Stolopp  
2020-05-29 Hagmyren Hovisloppet - Treåringslopp  *
2020-05-29 Hagmyren Sleipner Cup, Försök 11 - Fördel Ston  
2020-05-29 Hagmyren DubbelCupen, Försök 4 i Meeting 3  
2020-05-29 Hagmyren Roger N Olssons Minneslopp - Femåringslopp  
2020-05-29 Hagmyren Mack Clowns Minne  
2020-05-29 Charlottenlund Summer Meeting Oslo  
2020-05-29 Vincennes Prix Kissa  
2020-05-29 Vincennes Prix Pythia  
2020-05-29 Vincennes Prix Lavater  (Monté)
2020-05-29 Vincennes Prix de Clairefontaine  
2020-05-30 Solvalla Speedrace - Inbjudningslopp  
2020-05-30 Solvalla STL Klass II, Final  
2020-05-30 Solvalla STL Klass I, Final  
2020-05-30 Solvalla STL Bronsdivisionen, Final  
2020-05-30 Solvalla STL Silverdivisionen, Final  
2020-05-30 Solvalla STL Diamantstoet, Final  
2020-05-30 Solvalla Lady Snärts lopp - STL Stoeliten, Försök 6 i Meeting 1  
2020-05-30 Solvalla Harper Hanovers lopp (Gr II Int - UET Masters Series)  
2020-05-30 Solvalla Sweden Cup (Gr II Int - UET Masters Series)  
2020-05-30 Solvalla Alla lopp  
2020-05-31 Solvalla Elitloppet (Gr I Int Grand Slam - UET Masters Series)  
2020-05-31 Solvalla Jim Fricks lopp - Elitkampen  
2020-05-31 Solvalla Stall Escapades Frankrikematch 2020  *
2020-05-31 Solvalla Ungdomseliten - Guldklockan 2020  
2020-05-31 Solvalla Rune Stolts lopp - Treåringseliten Ston  
2020-05-31 Solvalla Håkan Wallner Memorial - Treåringseliten - Breeders Course 3 years old 2020 First Final (Gr II Int)  
2020-05-31 Solvalla Delicious lopp - Fyraåringseliten Ston (Gr II Int)  
2020-05-31 Solvalla Tommy Hannés lopp - Fyraåringseliten (Gr II Int)  
2020-05-31 Solvalla Montéeliten (Gr II Int)  
2020-05-31 Solvalla Alla lopp  
2020-05-31 Modena Gran Premio Carlo Cacciari, filly  
2020-05-31 Modena Gran Premio Tito Giovanardi  
2020-05-31 La Roche Posay Trophée Vert, 6 avd  
2020-06-01 Mantorp Sikta mot stjärnorna, Försök 4 - Treåringslopp  
2020-06-01 Skive Travligan, finaler  
2020-06-01 Skive Pay Dirts Minneslopp  
2020-06-01 Skive Frosty Hanovers Mindeløb  
2020-06-01 Skive Lord Valentines Mindeløb  
2020-06-01 Skive Jubileumspokalen  
2020-06-01 Kuopio, Sorsasalo Kuopio Stakes  
2020-06-01 Kuopio, Sorsasalo Savo-Ajo  
2020-06-02 Eskilstuna E3 Bonus - Treåringslopp Ston  
2020-06-02 Eskilstuna MälardalsCupen, Försök - Stolopp  
2020-06-02 Eskilstuna STL Diamantstoet, Försök 2 i Meeting 4 (Final Bergsåker 26 juni)  
2020-06-02 Bologna Gran Premio Della Repubblica  
2020-06-02 Gävle E3 Bonus - Treåringslopp  
2020-06-02 Vincennes Prix Perseus  (Monté)
2020-06-02 Vichy Prix Vichy Celestins  
2020-06-02 Vichy Prix de Grosbois  
2020-06-03 Bollnäs Andungens Minne - DubbelCupen, Försök 5 i Meeting 3  
2020-06-03 Bollnäs H.K.H Prinsessan Madeleines Pokal - för bevarandet av den svenska kallblodsrasen  
2020-06-03 Bollnäs Hälsingehambon - Hambostinta - 3-5-åriga Ston  
2020-06-03 Bollnäs Sleipner Stoserie - Försök Norrlands Elitserie  
2020-06-03 Bollnäs Norrländskt Treåringsmästerskap - Anders Kilströms Minne, Försök 7 - Norrlands Treåringselit, Försök  
2020-06-03 Bollnäs Anders Kilströms Minne, Försök 8 (av 10) - Fyraåringslopp  
2020-06-03 Bollnäs STL Klass I, Försök 2 i Meeting 4 (Final Bergsåker 27 juni)  
2020-06-03 Bjerke Summer Meeting Talents  
2020-06-03 Laval Grand National Trot, 6ère Etape  
2020-06-04 Åby Uttagningslopp Summer Meeting Oslo  
2020-06-04 Åby STL Bronsdivisionen, Försök 2 i Meeting 4 (Final Bergsåker 27 juni)  
2020-06-05 Boden Norrlands Elitserie, Försök - Bodbäckspålles Fyraårsserie, Försök  
2020-06-05 Östersund DubbelCupen, Försök 6 i Meeting 3 - Fördel Ston  
2020-06-05 Östersund Norrlands Treåringselit, Försök - Treåringslopp  
2020-06-05 Östersund Fyraåringslopp - Norrlands Grand Prix, Försök  
2020-06-05 Östersund Östersundstravets Stora Damlopp - Siri Jonssons Minne  
2020-06-05 Östersund Östersundstravets Stora Stayerlopp - Fransesca Stars Minne  
2020-06-05 Charlottenlund Summer Meeting Halmstad  
2020-06-05 Vincennes Prix Adalberta  
2020-06-05 Vincennes Prix Caecilia  Gr III
2020-06-05 Vincennes Prix Titania  
2020-06-05 Vincennes Prix Cygnus  
2020-06-05 Vincennes Prix de Gien  Gr III
2020-06-06 Östersund STL (Klass I, Klass II, Brons, Silver)  
2020-06-06 Östersund Gustav Perssons Minne - STL Bronsdivisionen, Försök 3 i Meeting 4 (Final Bergsåker 27 juni)  
2020-06-06 Östersund Storsjöpokalen - STL Silverdivisionen, Försök 2 i Meeting 4 (Final Bergsåker 27 juni)  
2020-06-06 Östersund Jämtlands Stora Pris (Gr II - UET Masters Series) - STL Gulddivisionen - STL Open  
2020-06-06 Östersund Wångens Stora Ungdomspris - STL Ungdomslopp - STL Diamantstoet, Försök 3 i Meeting 4  
2020-06-06 Östersund Sjunga Best Minne - STL Kallblodsdivisionen, Försök 12 i Meeting 1 (Final Bergsåker 27 juni)  
2020-06-06 Forus V75  
2020-06-06 Forus Rex Rodneys Æresløp  
2020-06-06 Jyväskylä Killerin Eliitti  
2020-06-06 Vincennes Prix de Ploermel  
2020-06-06 Vincennes Prix de Concarneau  
2020-06-06 Vincennes Prix du Quercy  
2020-06-06 Vincennes Prix Louis Jariel  Gr II
2020-06-06 Vincennes Prix Chambon P  Gr II
2020-06-06 Vincennes Prix de Villeneuve-sur-Lot  
2020-06-06 Vincennes Prix du Dauphine  
2020-06-06 Vincennes Prix d'Istres  Gr III
2020-06-07 Axevalla Hertiginnan av Västergötland Kronprinsessan Victorias lopp  
2020-06-07 Axevalla STL Silverdivisionen, Försök 3 i Meeting 4 (Final Bergsåker 27 juni)  
2020-06-07 Axevalla Guldstoet - Treåringslopp Ston  
2020-06-07 Axevalla Andra Testet StoChampionatet 2020  
2020-06-08 Färjestad E3 Bonus - Treåringslopp  
2020-06-08 Färjestad NWT-trofén  
2020-06-08 Halmstad Uttagningslopp Summer Meeting Talents  
2020-06-09 Jägersro Uttagningslopp Summer Meeting Talents  
2020-06-09 Jägersro STL Diamantstoet, Försök 4 i Meeting 4 (Final Bergsåker 26 juni)  
2020-06-09 Vincennes Prix Orontius  
2020-06-09 Vincennes Prix Jean Paul Fairand  Monté
2020-06-10 Vaggeryd STL Klass II, Försök 4 i Meeting 4 (Final Bergsåker 27 juni)  
2020-06-10 Vaggeryd SmålandsStayern  
2020-06-10 Bjerke Uttagningslopp Summer Meeting Halmstad  
2020-06-11 Åby Uttagningslopp Summer Meeting Talents  
2020-06-11 Åby Uttagningslopp Summer Meeting Mares-Stolopp  
2020-06-11 Åby Uttagningslopp Summer Meeting Halmstad  
2020-06-12 Romme DubbelCupen, Försök 7 i Meeting 3  
2020-06-12 Romme Sleipner Cup 2020, Stofinal  
2020-06-12 Romme Sleipner Cup 2020, Final  
2020-06-12 Romme Sleipner Cup Revansch - Femåringslopp  
2020-06-12 Romme E3 Bonus - Treåringslopp  
2020-06-12 Romme Salaortens Travklubbs Jubileumspokal  
2020-06-12 Vincennes Prix Tolosa  
2020-06-12 Vincennes Prix Dido  
2020-06-12 Vincennes Prix Eudora  
2020-06-12 Vincennes Prix Coronis  *
2020-06-13 Boden STL (Klass I, Klass II, Brons, Silver)  
2020-06-13 Boden Norrbottens Stora Pris (Gr I Int - UET Masters Series) - STL Gulddivisionen - STL Open  
2020-06-13 Boden STL Diamantstoet, Försök 5 i Meeting 4 (Final Bergsåker 26 juni)  
2020-06-13 Boden STL Kallblodsdivisionen, Försök 13 i Meeting 1 (Final Bergsåker 27 juni)  
2020-06-13 Boden Norrlands Treåringselit, Försök - Treåringslopp  
2020-06-13 Boden Norrlands Grand Prix, Försök - Fyraåringslopp  
2020-06-13 Bjerke Vinvaras Äreslopp  
2020-06-13 Bjerke Stolopp/ Final Hoppedivisionen  
2020-06-13 Bjerke Final Grunncupen, kallblod  
2020-06-13 Bjerke Final Hoppecupen, kallblod  
2020-06-13 Bjerke Final Kallblodscupen  
2020-06-13 Bjerke Final Grunddivisionen  
2020-06-13 Bjerke Final Bronsdivisionen  
2020-06-13 Enghien Prix de New York  
2020-06-13 Enghien Prix de Levet  
2020-06-13 Enghien Prix des Invalides  
2020-06-13 Enghien Prix De La Place des Victoires  *
2020-06-13 Enghien Prix De la Porte De La Plaine  *
2020-06-13 Enghien Prix d'Hermonville  
2020-06-13 Padova Gran Premio Padovanelle  
2020-06-13 Padova Gran Premio Elwood Medium Maschi  
2020-06-13 Padova Gran Premio Elwood Medium Filly  
2020-06-13 Padova Gran Premio Citta' Di Padova Maschi  
2020-06-13 Padova Gran Premio Citta' Di Padova Filly  
2020-06-14 Bjerke Oslo Grand Prix  
2020-06-14 Bjerke Europamatch  
2020-06-14 Bjerke Summer Meeting Stayer  
2020-06-14 Bjerke DNT´s Auktionslopp / Suppert Justice lopp  
2020-06-14 Bjerke Final Sölvdivisionen  
2020-06-14 Bjerke Montélopp  
2020-06-14 Bjerke Alm Svartens lopp  
2020-06-14 Arras Trophée Vert, 7 avd  
2020-06-14 Hamburg Schwarzer Steward Rennen  
2020-06-15 Örebro E3 Uttagningslopp - Hingstar/valacker  
2020-06-15 Örebro E3 Uttagningslopp - Ston  
2020-06-16 Jägersro Uttagningslopp Summer Meeting Halmstad - Ston  
2020-06-17 Solvalla Coccinelles lopp - Treåringslopp Ston  
2020-06-17 Solvalla Rikitikitavis lopp - Treåringslopp  
2020-06-17 Solvalla STL Klass II, Försök 1 i Meeting 5 (Final Åby 8 augusti)  
2020-06-17 Solvalla Itaka Sunds lopp  
2020-06-17 Solvalla Prix Readly Express  
2020-06-17 Solvalla Icelands lopp - Första Jubileumstestet - Femåringslopp  
2020-06-17 Jarlsberg Jarlsbergs Grand Prix uttag, hopper  
2020-06-17 Maure-de-Bretagne Grand National Trot, 7ère Etape  
2020-06-18 Dannero Eiva E's lopp - Stolopp  *
2020-06-18 Dannero Midnattspokalen - Stig Norbergs Minneslopp - Fördel Ston (Kallblod)  
2020-06-18 Dannero Amirettas lopp - Norrlands Elitserie, Försök - Stolopp  *
2020-06-18 Dannero Midnattspokalen - Göta & Josef Bodins Minne  
2020-06-19 Hagmyren DubbelCupen, Försök 8 i Meeting 3  
2020-06-19 Härmä Nordic Queen  *
2020-06-19 Vincennes Prix Clementina  
2020-06-19 Vincennes Prix Hygica  
2020-06-19 Vincennes Prix Xavier de Saint Palais  Monté
2020-06-20 Lindesberg Midsommarloppet  *
2020-06-20 Rättvik Zorn-loppet - Fyraåringslopp - Fördel Ston  
2020-06-20 Rättvik Breeders' Crown - Treåriga Hingstar/Valacker  
2020-06-20 Rättvik Breeders' Crown - Treåriga Ston  
2020-06-20 Rättvik Breeders' Crown - Fyraåriga Hingstar/Valacker  
2020-06-20 Rättvik Breeders' Crown - Fyraåriga Ston  
2020-06-20 Rättvik Midsommarloppet  
2020-06-20 Skellefteå Sprinterpokalen - Dubbelcupen, Försök 9 i Meeting 3  
2020-06-20 Skellefteå Kalla Midsommarkransen  *
2020-06-20 Skellefteå Bodbäckspålles Fyraårsserie, Final  
2020-06-20 Skellefteå Norrlands Treåringselit, Försök - Treåringslopp  
2020-06-20 Skellefteå Cementcupen - Norrlands Grand Prix, Försök - Fyraåringslopp  
2020-06-20 Skellefteå Stonas Midsommarkrans  
2020-06-20 Skellefteå Midsommarkransen  
2020-06-20 Leangen Erik Garbergs Minneslopp  
2020-06-20 Leangen Tröndelagspokalen- Bork Rigels Äreslopp  
2020-06-20 Leangen Tamin Sandys Äreslopp  
2020-06-20 Leangen Sigbjörn Rishaugs Minneslopp  
2020-06-20 Leangen V75  
2020-06-20 Härmä Nordic King  
2020-06-20 Härmä Käyttöauto Maili  
2020-06-21 Kalmar STL (Klass I, Klass II, Brons, Silver)  
2020-06-21 Kalmar Kalmarsundspokalen 2020 - STL Gulddivisionen - STL Open  
2020-06-21 Kalmar Kalmarsundsstayern 2020 (Stayerserien - Försök 4 - Final 2/10)  
2020-06-21 Kalmar Viola Silas lopp 2020 - STL Stoeliten, Försök 7 i Meeting 1 (Final Solvalla 28 november)  
2020-06-21 Kalmar STL Diamantstoet, Försök 1 i Meeting 5 (Final Åby 8 augusti)  
2020-06-21 Vincennes Prix Raymond Fouard  Gr III
2020-06-21 Vincennes Prix d'Essai  Monté
2020-06-21 Vincennes Prix Rene Balliere  Gr I
2020-06-21 Vincennes Prix de Nesles  
2020-06-21 Vincennes Prix Bertrand Deloison - Prix de Grosbois  
2020-06-21 Vincennes Prix du President de la Republique  Monté
2020-06-21 Vincennes Prix Albert Viel  Gr I
2020-06-21 Vincennes Prix de Grasse  Gr III
2020-06-22 Halmstad Euro Classic Trot Next Year - Treåringslopp Ston  
2020-06-22 Halmstad Stolopp - Uttagningslopp Summer Meeting Mares  
2020-06-22 Halmstad Uttagningslopp Summer Meeting Halmstad  
2020-06-22 Halmstad Genrepet - Fyraåringslopp  
2020-06-22 Halmstad StoSprintern - Uttagningslopp  
2020-06-23 Solvalla Uttagningslopp Breeders Course 3 years old 2020 - Bonuslopp  
2020-06-24 Åmål DubbelCupen, Försök 10 i Meeting 3 - Fördel Ston (Final Årjäng 11 juli)  
2020-06-24 Åmål STL Klass I, Försök 2 i Meeting 5 (Final Åby 8 augusti)  
2020-06-24 Åmål Ändå Något  
2020-06-24 Åmål Torsten Janssons Minne  
2020-06-24 Vichy Prix Pierre Coulon  
2020-06-25 Åby Summer Meeting Talents Final  
2020-06-25 Åby Åby Monté Trophy 2020  
2020-06-25 Åby Uttagningslopp Breeders Course 3 years old 2020 Second Final  
2020-06-26 Bergsåker E3 Bonus  
2020-06-26 Bergsåker E3 Consolation - Ston  
2020-06-26 Bergsåker E3 Consolation - Hingstar/Valacker  
2020-06-26 Bergsåker Norrlands Grand Prix, Försök - Fyraåringslopp  
2020-06-26 Bergsåker STL Diamantstoet, Final  
2020-06-26 Vincennes Pris Isis  
2020-06-26 Vincennes Prix Eva  
2020-06-26 Vincennes Prix Nemausa  
2020-06-26 Vincennes Prix Paul Delanoe  Monté
2020-06-27 Bergsåker STL Klass I, Final  
2020-06-27 Bergsåker STL Klass II, Final  
2020-06-27 Bergsåker STL Bronsdivisionen, Final  
2020-06-27 Bergsåker Assar Engbloms lopp - STL Silverdivisionen, Final  
2020-06-27 Bergsåker E3 Final - Ston (Gr. I Int.)  
2020-06-27 Bergsåker E3 Final - Hingstar/Valacker (Gr. I Int.)  
2020-06-27 Bergsåker STL Kallblodsdivisionen, Final i Meeting 1  
2020-06-27 Bergsåker Sommartravsmontén  
2020-06-27 Momarken Ole Uttisruds Minneslopp  *
2020-06-27 Momarken Holm Holmsens Minnelopp  
2020-06-27 Momarken Per Rakkestads Minnelopp  
2020-06-27 Kouvola Kymi Grand Prix  
2020-06-27 Kouvola Jouni Kaikko Memorial  
2020-06-27 Enghien Prix Du Roussillon  
2020-06-27 Enghien Prix De la Porte Saint-Martin  
2020-06-27 Enghien Prix de l'Observatoire  
2020-06-28 Hagmyren Hälsinglands Treåringspris - Norrlands Elitserie, Försök  
2020-06-28 Hagmyren Sleipners Fyraåringslopp - Norrlands Elitserie,Försök  *
2020-06-28 Hagmyren Linje 5 - Femåringslopp  
2020-06-28 Hagmyren Sleipners Elitlopp - Järvsöfaks - Stolopp  
2020-06-28 Landivisiau Trophée Vert, 8 avd  
2020-06-29 Mantorp Sikta mot stjärnorna, Försök 5 - Treåringslopp  
2020-06-29 Mantorp Helen Ann Johansson Invitation  
2020-06-29 Rom Gran Premio Gaetano Turilli  
2020-06-29 Rom Gran Premio Tino Triossi  
2020-06-29 Turin Gran Premio Carlo Marangoni  
2020-06-30 Solvalla Margaretas Tidiga Unghästserie - Treåringslopp Hingstar/Valacker  
2020-06-30 Solvalla Margaretas Tidiga Unghästserie - Treåringslopp Ston  
2020-06-30 Solvalla Margaretas Tidiga Unghästserie - Fyraåringslopp Hingstar/Valacker  
2020-06-30 Solvalla Margaretas Tidiga Unghästserie - Fyraåringslopp Ston  
2020-06-30 Solvalla MälardalsCupen, Försök  
2020-06-30 Solvalla Hästägarnas Sommarpris  
2020-06-30 Vincennes Prix Paul Leguerney  Gr II
2020-06-30 Vincennes Prix Phaeton  Gr II
2020-07-01 Lindesberg Bergslagsloppet  
2020-07-01 Lindesberg Axel Pålmans Minneslopp - DubbelCupen, Försök 1 i Meeting 4  
2020-07-01 Lindesberg Fornabodas Treåringspris  
2020-07-01 Lindesberg STL Bronsdivisionen, Försök 2 i Meeting 5 (Final Åby 8 augusti)  
2020-07-01 Lindesberg Sommartravsmontén, Försök  
2020-07-01 Vermo Tawaststjernan  
2020-07-01 Enghien Prix de la Porte Charenton  
2020-07-01 Enghien Prix de la Madeleine  
2020-07-01 Enghien Prix de la Tour Eiffel  
2020-07-02 Gävle E3 Bonus - Treåringslopp  
2020-07-02 Halmstad SprinterMästaren Final MAILIT (Gr 1, Int)  
2020-07-02 Halmstad StoSprintern Final (Gr II Int)  
2020-07-02 Halmstad Uttagning Summer Meeting Stayer  
2020-07-02 Halmstad Final Summer Meeting Halmstad  
2020-07-02 Halmstad EURO Classic Trot Next Year - Treåringslopp  
2020-07-02 Halmstad Femåringslopp Ston  
2020-07-02 Halmstad Amatörernas Elitsprinter - Gert Allercrantz Minneslopp  
2020-07-03 Arvika Arvikaloppet - DubbelCupen, Försök 2 i Meeting 4  
2020-07-03 Arvika Arvikas Jubileumslopp  
2020-07-03 Arvika Julijakten - Kallblodsmonté  *
2020-07-03 Jarlsberg Jörgen Jahres Pokallopp  
2020-07-03 Jarlsberg Jarlsbergs Grand Prix, Kval  
2020-07-03 Wolvega Uttagningslopp Breeders Course 3 years old 2020  
2020-07-04 Halmstad STL (Klass I, Klass II, Brons, Silver)  
2020-07-04 Halmstad STL Gulddivisionen - STL Open  
2020-07-04 Halmstad Wången Cup, Final - STL Ungdomslopp  
2020-07-04 Halmstad STL Diamantstoet, Försök 2 i Meeting 5 (Final Åby 8 augusti)  
2020-07-04 Halmstad STL Stoeliten, Försök 8 i Meeting 1 (Final Solvalla 28 november)  
2020-07-04 Halmstad Sommartravsmontén, Försök  
2020-07-04 Lahti Suur-Hollola-ajo, semifinaler  
2020-07-04 Jarlsberg Thor Tholfsens Minneslopp  
2020-07-04 Jarlsberg Jarlsbergs Grand Prix Hopper - Final  
2020-07-04 Jydsk , Århus Jydsk 4-årings Hoppe Grand Prix  
2020-07-04 Enghien Prix de Berlin  Gr III
2020-07-04 Enghien Prix de la Manche  
2020-07-04 Enghien Prix du Moulin Rouge  
2020-07-04 Vichy Grand Prix du Conseil Municipal  Gr II
2020-07-05 Jarlsberg Ulf Thoresen Grand International  
2020-07-05 Jarlsberg Anders Jahres Pokallopp  
2020-07-05 Jarlsberg Stayerlopp  *
2020-07-05 Jydsk , Århus IdHAIR Preben Munchs Mindeløb, Finale  *
2020-07-05 Jydsk , Århus Jydsk 4-årings Grand Prix  
2020-07-05 Lahti Suur-Hollola-ajo  
2020-07-05 Lahti Suur-Hollola-ajo, kallblod  
2020-07-05 Lahti Hambo  
2020-07-05 La Capelle Prix Europole La Capelle  Gr II
2020-07-05 Agon-Coutainville Trophée Vert, 9 avd  
2020-07-06 Rättvik Henning Mårthans Minne - Femåringslopp  
2020-07-07 Boden DubbelCupen, Försök 3 i Meeting 4  
2020-07-08 Visby STL Klass II, Försök 4 i Meeting 5 (Final Åby 8 augusti)  
2020-07-08 Visby Ringmurens lopp - Stayerlopp  
2020-07-08 Visby Gotlandslöpningen 2020  
2020-07-08 Enghien Prix de l'Opera  
2020-07-08 Enghien Prix De Rochechouart  *
2020-07-08 Enghien Prix de la Place du Mail  Monté
2020-07-08 Enghien Prix de la Tour Saint-Jacques  
2020-07-09 Örebro E3 Bonus - Treåringslopp  
2020-07-09 Örebro Juliloppet - Epos Träindustri - Treåringslopp  
2020-07-10 Axevalla Uttagningslopp StoChampionatet  
2020-07-10 Kaustinen Isla-ajo  
2020-07-10 Kaustinen Pikkupelimanni  
2020-07-11 Årjäng STL (Klass I, Klass II, Brons, Silver)  
2020-07-11 Årjäng Årjängs Stora Sprinterlopp - Gazza Degatos Minneslopp (Gr II, Int) - STL Gulddivisionen - STL Open  
2020-07-11 Årjäng STL Diamantstoet, Försök 3 i Meeting 5 (Final Åby 8 augusti)  
2020-07-11 Årjäng Erik Perssons Memorial - DubbelCupen, Final i Meeting 3 - STL Kallblodsdivisionen, Försök 1 i Meeting 2  
2020-07-11 Årjäng Sommartravsmontén, Försök  
2020-07-11 Kaustinen Festivaali-ajo  
2020-07-11 Enghien Prix de Bruxelles  Gr III
2020-07-11 Enghien Prix du Palais de Chaillot  
2020-07-11 Enghien Prix du Louvre  Gr III
2020-07-11 Enghien Prix de Villiers  
2020-07-11 Cesena Gran Premio Citta' di Cesena  
2020-07-11 Cesena Gran Premio Citta' di Cesena filly  
2020-07-12 Östersund Uttagning Svenskt Kallblodsderby  
2020-07-12 Östersund Uttagning Derbystoet  
2020-07-12 Trieste Gran Premio Giorgio Jegher  
2020-07-12 Trieste Gran Premio Citta di Trieste  
2020-07-12 Trieste Gran Premio Citta di Trieste, filly  
2020-07-13 Halmstad Euro Classic Trot Next Year - Treåringslopp  
2020-07-13 Solvalla Hjördis lopp  *
2020-07-13 Solvalla  Uttagning Breeders Course 3 years old 2020  
2020-07-14 Jägersro Treåringarnas Sommarpris - Uttagningslopp Breeders Course 3 years old 2020 Second Final  
2020-07-14 Jägersro Sofiero Bryggeri - Åbergs Nästa!  
2020-07-14 Jägersro Uttagningslopp Summer Meeting Mares - Ston  
2020-07-15 Eskilstuna Gregers Minne - MälardalsCupen Final - Stolopp - Spårtrappa  
2020-07-15 Eskilstuna STL Silverdivisionen, Försök 4 i Meeting 5 (Final Åby 8 augusti)  
2020-07-15 Eskilstuna ICA Maxi Eskilstuna Fyraåringstest  
2020-07-15 Eskilstuna Sommartravsmontén, Försök - Ingår i Montéserien  
2020-07-16 Bergsåker Norrlands Elitserie, Final - Treåringslopp  
2020-07-16 Bergsåker Norrlands Grand Prix, Final - Fyraåringslopp  
2020-07-16 Bergsåker Norrländskt Varmblodsmästerskap  
2020-07-16 Sables-d'Olonne Prix des Sables-d'Olonne  
2020-07-17 Axevalla Vänern Kötts Femåringslopp  
2020-07-17 Axevalla Axevalla Maraton  
2020-07-17 Cabourg Grand Prix de la Ville de Cabourg  
2020-07-17 Wolvega Criterium der Driejarigen (Criterium des 3 ans)  
2020-07-18 Axevalla STL (Klass I, Klass II, Brons, Silver)  
2020-07-18 Axevalla Axevallalöpning - STL Gulddivisionen - STL Open  
2020-07-18 Axevalla STL Diamantstoet, Försök 4 i Meeting 5 (Final Åby 8 augusti)  
2020-07-18 Axevalla STL Ungdomslopp  
2020-07-18 Axevalla Sommartravsmontén, Försök  
2020-07-18 Sörlandet Sölvhästen  
2020-07-18 Sörlandet Sörlandets 3-års Cup, kallblod  
2020-07-18 Sörlandet Norskt Mästerskap, kallblodsston  
2020-07-18 Sörlandet Norskt Mästerskap, Kallblod  
2020-07-18 Mikkeli Suurmestaruus-ajo  
2020-07-18 Cagnes- Sur-Mer Prix De La Baie Des Anges  *
2020-07-18 Enghien Prix de la Porte Montmartre  
2020-07-18 Enghien Prix de Rome  Gr III
2020-07-18 Enghien Prix de Buenos-Aires  
2020-07-18 Enghien Prix du Palais Bourbon  
2020-07-18 Enghien Prix des Quinze-Vingt  
2020-07-19 Axevalla StoChampionatet (Gr I Nat)  
2020-07-19 Axevalla StoChampionatet Consolation  
2020-07-19 Axevalla Slaget vid Axevalla Hed - Treåringslopp  
2020-07-19 Axevalla STL Diamantstoet, Försök 5 i Meeting 5 (Final Åby 8 augusti)  
2020-07-19 Axevalla STL Stoeliten, Försök 9 i Meeting 1 (Final Solvalla 28 november)  
2020-07-19 Axevalla Monté-StoChampionatet  
2020-07-19 Nyköping-Falster Harald Lunds Mindeløb  
2020-07-19 Mikkeli St Michel  
2020-07-19 Mikkeli Eugen Pylvänäisen  
2020-07-19 Mikkeli Varsakunkku-finaali  *
2020-07-19 Berlin-Mariendorf Adbell-Toddington-Rennen  
2020-07-19 Berlin-Mariendorf Adbell-Toddington-Rennen (Stutenlauf)  
2020-07-19 Royan Trophée Vert, 10 avd  
2020-07-22 Östersund Svenskt Kallblodsderby  
2020-07-22 Östersund Derbystoet  
2020-07-22 Östersund Sven O Perssons Minne  
2020-07-22 Östersund STL Klass I, Försök 6 i Meeting 5 (Final Åby 8 augusti)  
2020-07-22 Enghien Prix du Medoc  
2020-07-22 Enghien Prix de la Place d'Italie  Monté
2020-07-22 Enghien Prix de la Chaussee d'Antin  Gr III
2020-07-24 Vieremä Einari Vidgrenin Muistoajo  
2020-07-24 Wolvega Criterium der Vierjährigen (Criterium des 4 ans)  
2020-07-25 Bollnäs STL (Klass I, Klass II, Brons, Silver)  
2020-07-25 Bollnäs Delicious U.S. Världsrekordloppet/Bollnäsloppet - STL Gulddivisionen - STL Open  
2020-07-25 Bollnäs STL Diamantstoet, Försök 6 i Meeting 5 (Final Åby 8 augusti)  
2020-07-25 Bollnäs Jon Olssons Minne - STL Kallblodsdivisionen, Försök 2 i Meeting 2 (Final Romme 28 december)  
2020-07-25 Bollnäs Anders Kilströms Minne, Försök 9 (av 10) - Treåringslopp  
2020-07-25 Bollnäs Anders Kilströms Minne, Försök 10 (av 10) - Fyraåringslopp  
2020-07-25 Mantorp Sikta mot Stjärnorna, Försök 6 - Treåringslopp Ston  
2020-07-25 Biri Prinsesse Märtha Louise Pokal  
2020-07-25 Biri Prinsesse Märtha Louise Pokal, hopper  
2020-07-25 Biri Norskt Mästerskap  
2020-07-25 Biri Norskt Mästerskap, varmblodsston  
2020-07-25 Biri Dnt's Hoppechampionat  
2020-07-25 Biri Biri heldag (V75)  
2020-07-25 Joensuu Joensuu-ajo  
2020-07-25 Cagnes- Sur-Mer Grand Prix de la Ville de Cagnes-sur-Mer (Prix Alexandre Roucayrol)  Gr III
2020-07-25 Enghien Prix du Roule  
2020-07-25 Enghien Prix de Washington  Gr II
2020-07-25 Enghien Prix de Milan  Gr III
2020-07-25 Enghien Prix de la Porte Pouchet  
2020-07-25 Enghien Prix Dominique Savary - Prix de la Mediterranee  
2020-07-25 Enghien Prix du Faubourg Montmartre  
2020-07-26 Dannero Uttagning Kriteriestoet (Kriteriestoets final körs på Dannero söndag 9 augusti.)  
2020-07-26 Dannero Uttagning Svenskt Kallblodskriterium (Svenskt Kallblodskriterium körs på Dannero söndag 9 augusti.)  
2020-07-26 Åmål DubbelCupen, Försök 4 i Meeting 4 - Fördel Ston  
2020-07-26 Åmål The Right Way  
2020-07-26 Jydsk , Århus Jydsk 3-årings Grand Prix 2020  
2020-07-26 Jydsk , Århus Jydsk 3-årings Hoppe Grand Prix 2020  
2020-07-26 Napoli G.P. Freccia D'Europa  
2020-07-26 Napoli G.P. Citta' Di Napoli  
2020-07-26 Napoli G.P. Regione Campania Masc  
2020-07-26 Napoli G.P. Regione Campania Filly  
2020-07-27 Skellefteå DubbelCupen, Försök 5 i Meeting 4  
2020-07-28 Jägersro Hugo Åbergs Memorial 2020 (Gr. I Int. - UET Masters Series) - STL Open  
2020-07-28 Jägersro Premio Going Kronos 2020 - Breeders Course 3 years old 2020 Second Final (Gr. II Int.)  
2020-07-28 Jägersro Malmö Stads Pris 2020 - Summer Meeting Stayer 2020 (Gr. II Int.)  
2020-07-28 Jägersro Prix Cagnes-sur-Mer 2020  
2020-07-28 Jägersro Vittsjöborgs lopp - STL Stoeliten, Försök 10 i Meeting 1 (Final Solvalla 28 november)  
2020-07-28 Jägersro Prix Argentan  *
2020-07-28 Jägersro Prix La Capelle  *
2020-07-28 Jägersro Prix Årjang  *
2020-07-28 Jägersro Final Summer Meeting Mares 2020  
2020-07-29 Solvalla STL Bronsdivisionen, Försök 7 i Meeting 5 (Final Åby 8 augusti)  
2020-07-29 Solvalla Sommarfavoriten - Treåringslopp (Ingående i Kriterieserien 2020)  
2020-07-29 Solvalla Sommarfavoriten Ston - Treåringslopp Ston (Ingående i Kriterieserien 2020)  
2020-07-29 Solvalla Andra Jubileumstestet - Victory Tillys Lopp (Kvalificering till Jubileumspokalen 2020)  
2020-07-29 Enghien Prix du Parc des Princes  
2020-07-30 Åby Euro Classic Trot Next Year - Stora Sommarpriset - Stolopp  
2020-07-30 Åby The Red Mile  
2020-07-31 Gävle DubbelCupen, Försök 6 i Meeting 4  
2020-07-31 Gävle E3 Bonus - Treåringslopp Ston  
2020-07-31 Cagnes-Sur-Mer Prix de Rome - Tor di Valle, Memorial Carlo Biffi  
2020-08-01 Rättvik STL (Klass I, Klass II, Brons, Silver)  
2020-08-01 Rättvik Jim Fricks Minne  
2020-08-01 Rättvik Ego Boys Minne - STL Gulddivisionen - STL Open, Försök 9  
2020-08-01 Rättvik ATG:s Sommartravet Final (Gr. II Int)  
2020-08-01 Rättvik Siljansloppet - STL Kallblodsdivisionen, Försök 3 i Meeting 2 (Final Romme 28 december)  
2020-08-01 Rättvik DalaTravets Femåringselit  
2020-08-01 Rättvik Sommartravsmontén, final  
2020-08-01 Halmstad Euro Classic Trot Next Year - Treåringslopp  
2020-08-01 Halmstad Summer Meeting Copenhagen  
2020-08-01 Harstad John Buers Äreslöp  
2020-08-01 Harstad Egil Trudvangs Äreslöp  
2020-08-01 Harstad Ole Bendiksens Minnelöp  
2020-08-01 Harstad Lars Holtes Minnelöp  
2020-08-01 Harstad Gerhard Bergs Äreslöp  
2020-08-01 Seinäjoki Kungstravet, h&v  
2020-08-01 Seinäjoki Kungstravet, ston  
2020-08-01 Enghien Prix Henri Cravoisier  Gr III
2020-08-01 Cesena Gran Premio Riccardo Grassi  
2020-08-02 Charlottenlund Danskt Mästerskap  
2020-08-02 Seinäjoki Kungstravet, h&v  
2020-08-02 Seinäjoki Kungstravet, ston  
2020-08-02 Seinäjoki Pikkukunkku  
2020-08-02 Aix-Les-Bains Trophée Vert, 11 avd  
2020-08-02 Mons Grand Prix De Wallonie  
2020-08-02 Berlin-Mariendorf Auktionsrennen  
2020-08-03 Färjestad E3 Uttagningslopp - Hingstar/Valacker  
2020-08-03 Färjestad E3 Uttagningslopp - Ston  
2020-08-03 Lindesberg Fornaboda Grand Prix - Tvååringslopp *
2020-08-04 Hagmyren Hästägareföreningens Vandringspris  *
2020-08-04 Hagmyren DubbelCupen, Försök 7 i Meeting - Fördel Ston  
2020-08-04 Hagmyren Hästägareföreningens Vandringspris, kbl  *
2020-08-04 Jägersro Bonuslopp Breeders Course - Treåringar  
2020-08-04 Cabourg Prix des Hetres  
2020-08-05 Mantorp STL Klass II, Försök 2 i Meeting 6 (Final Solvalla 26 september)  
2020-08-05 Mantorp Breeders' Crown - Treåriga Hingstar/Valacker  
2020-08-05 Mantorp Breeders' Crown - Treåriga Ston  
2020-08-05 Mantorp Breeders' Crown - Fyraåriga Hingstar/Valacker  
2020-08-05 Mantorp Breeders' Crown - Fyraåriga Ston  
2020-08-05 Mantorp Kjell P Dahlströms Minne - Femåringslopp  
2020-08-05 Mantorp Takter-Trofén  
2020-08-05 Enghien Prix Claude Bayard  *
2020-08-05 Saint-Malo Grand National Trot, 8ère Etape  
2020-08-06 Bergsåker Hästägarkannan  *
2020-08-06 Bergsåker Hästägarkannan, kbl  *
2020-08-06 Enghien Prix de la Concorde  
2020-08-06 Enghien Prix de l'Aigle  
2020-08-06 Enghien Prix de la Porte d'Italie  
2020-08-06 Enghien Prix de Genève  Gr III
2020-08-07 Umåker Norrländska Elitstoet, kbl  
2020-08-08 Åby STL Klass II, Final  
2020-08-08 Åby STL Klass I, Final  
2020-08-08 Åby STL Bronsdivisionen, Final  
2020-08-08 Åby STL Silverdivisionen, Final  
2020-08-08 Åby Åby Stora Pris (Gr I Int) - STL Open, Försök 10, Summermeeting Stayer, final  
2020-08-08 Åby STL Diamantstoet, Final  
2020-08-08 Åby Ragnar Thorngrens Minne - Fyraåringslopp  
2020-08-08 Åby Stayerlopp  *
2020-08-08 Åby Stora Sprinterpriset  *
2020-08-08 Åby Åby Stora Treåringspris  *
2020-08-08 Åby Åby Stora Monté Pris 2020  
2020-08-08 Tampere Suurmestaruus  *
2020-08-08 Tampere Tammakriterium  
2020-08-08 Enghien Prix de l'Odeon  
2020-08-08 Enghien Prix de Londres  (Monté)
2020-08-08 Montecatini Gran Premio Societa Terme Filly-mem.Vivaldo Baldi  
2020-08-08 Montecatini Gran Premio Societa Terme Maschi-mem. Vivaldo Baldi  
2020-08-09 Dannero Kriteriestoet, kbl  
2020-08-09 Dannero Svenskt Kallblodskriterium  
2020-08-09 Dannero Svensk Travsports Guldtäcke - STL Kallblodsdivisionen, Försök 4 i Meeting 2 (Final Romme 28 december)  
2020-08-09 Dannero STL Diamantstoet, Försök 1 i Meeting 6 (Final Solvalla 26 september)  
2020-08-09 Dannero Ådalspriset  
2020-08-09 Enghien Prix des Tuileries  
2020-08-09 Brehal Trophée Vert, 12 avd  
2020-08-09 Torino Gran Premio Citta'di Torino  
2020-08-09 Torino Gran Premio Citta'di Torino, filly  
2020-08-10 Färjestad E3 Bonus - Treåringslopp  
2020-08-10 Solvalla Breeders Course 3 years old 2020 (Bonuslopp)  
2020-08-12 Enghien Prix Jean-Luc Lagardere  Gr II
2020-08-12 Enghien Prix du Pont de l'Alma  
2020-08-12 Enghien Prix de la Porte de Versailles  
2020-08-12 Enghien Prix de Nouzonville  
2020-08-12 Boden DubbelCupen, Försök 1 i Meeting 5 - Fördel Ston  
2020-08-12 Boden Greivins Minne, Final  
2020-08-12 Boden STL Klass I, Försök 2 i Meeting 6 (Final Solvalla 26 september)  
2020-08-12 Boden Scandal Plays Minne  
2020-08-13 Bollnäs DubbelCupen, Försök 8 i Meeting 4  
2020-08-13 Bollnäs Bollnästravets Elitsprint  *
2020-08-13 Åby Uttagningslopp - Summer Meeting Copenhagen - Stolopp  
2020-08-14 Romme DubbelCupen, Försök 9 i Meeting 4 - Fördel Ston  
2020-08-14 Romme E3 Bonus - Treåringslopp  
2020-08-14 Romme E3 Consolation - Hingstar/Valacker  
2020-08-14 Romme E3 Consolation - Ston  
2020-08-14 Romme E3000 - Charlie Mills Race - Dalatravets Stayerserie avd 5 (av 8) - Stayerlopp  
2020-08-14 Charlottenlund Danskt Travderby, uttag  
2020-08-14 Charlottenlund Danskt hoppederby, uttag  
2020-08-14 Charlottenlund Summer Meeting Copenhagen  
2020-08-14 Cagnes-Sur-Mer Grand Prix de la Ville de Nice  
2020-08-15 Romme E3 Final - Hingstar/Valacker (Gr. I Int.)  
2020-08-15 Romme E3 Final - Ston (Gr. I Int.)  
2020-08-15 Romme STL (Klass I, Klass II, Brons, Silver)  
2020-08-15 Romme American Trot - STL Gulddivisionen - STL Open, Försök 11  
2020-08-15 Romme STL Kallblodsdivisionen, Försök 5 i Meeting 2 (Final Romme 28 december)  
2020-08-15 Romme Prix de La Gelinotte - Stolopp  *
2020-08-15 Forus Gaute Gudmestad Äreslopp  
2020-08-15 Forus Leif Saltes Minneslopp  
2020-08-15 Forus Stavangerloppet  
2020-08-15 Vincennes Prix Kozyr  
2020-08-15 Vincennes Prix Herve Ceran-Maillard  (Monté)
2020-08-15 Vincennes Prix Guy Deloison  Gr II
2020-08-15 Vincennes Prix Pierre Plazen  Gr II
2020-08-15 Vincennes Prix de Molay  
2020-08-15 Vincennes Prix Jockey  Gr II
2020-08-15 Montecatini Gran Premio Citta' Di Montecatini  
2020-08-16 Tingsryd Stayermästaren  *
2020-08-16 Berlin-Mariendorf Buddenbrock-Rennen h&v  
2020-08-16 Berlin-Mariendorf Buddenbrock-Rennen ston  
2020-08-17 Eskilstuna E3 Bonus  
2020-08-17 Eskilstuna MälardalsCupen, Försök - Stolopp - Spårtrappa  
2020-08-17 Ylivieska Malja-Ajo  
2020-08-18 Gävle DubbelCupen, Försök 2 i Meeting 5  
2020-08-18 Jägersro Uttagningslopp Summer Meeting Copenhagen  
2020-08-19 Solvalla Jubileumspokalen - Femåringslopp (Gr I int)  
2020-08-19 Solvalla Prix Maharajah - European Championship for Mares (Gr I Int) - STL Stoeliten, Försök 11  
2020-08-19 Solvalla Queen L.:s lopp - Stolopp  
2020-08-19 Solvalla Big Noon-Pokalen - Tre-/Fyraåringslopp  
2020-08-19 Solvalla Wallenius Cup - Treåringslopp Ston  
2020-08-19 Solvalla Jäntungens lopp  
2020-08-19 Solvalla Berndt Lindstedts lopp - Stolopp  *
2020-09-19 Solvalla "I Afton dans - Foxtrot" (Inbjudningslopp för fuxar)  *
2020-09-19 Solvalla Jubileumsstayern  *
2020-08-19 Vermo Helsinki-Ajo  
2020-08-19 Vincennes Prix Guy le Gonidec  Gr II
2020-08-19 Vincennes Prix Jules Thibault  Gr II
2020-08-19 Vincennes Prix de Beaune  
2020-08-19 Vincennes Prix du Perigord  
2020-08-19 Vincennes Prix De Noailles  *
2020-08-21 Bollnäs Tillmansduellen  *
2020-08-22 Solänget STL (Klass I, Klass II, Brons, Silver)  
2020-08-22 Solänget Silverörnen - STL Gulddivisionen - STL Open, Försök 12  
2020-08-22 Solänget Super Ariels lopp - STL Diamantstoet, Försök 2 i Meeting 6 (Final Solvalla 26 september)  
2020-08-22 Solänget Säterbests Minne - STL Kallblodsdivisionen, Försök 6 i Meeting 2 (Final Romme 28 december)  
2020-08-22 Bjerke Bjerkebanens Stayerlopp  *
2020-08-22 Bjerke Johs Thues lopp  *
2020-08-22 Bjerke Yarrah Bokos Äreslopp  *
2020-08-22 Jyväskylä Killerin Derby  
2020-08-22 Jyväskylä Cartivet Meeting  
2020-08-22 Cagnes-Sur-Mer Grand Prix Du Departement Des Alpes-Mari  Gr II
2020-08-22 Cagnes-Sur-Mer Prix de la Capelle  *
2020-08-22 Cagnes-Sur-Mer Prix d'Argentan  *
2020-08-22 Cagnes-Sur-Mer Prix de Jagersro  *
2020-08-22 Cagnes-Sur-Mer Prix Timoko  *
2020-08-22 Vincennes Prix d'Antibes  
2020-08-22 Vincennes Prix Pierre Gamare  Monté
2020-08-22 Vincennes Prix de Provence  Gr III
2020-08-23 Solvalla The Owners Trophy  
2020-08-23 Solvalla Fillies and Mares - Menhammar Stuteri  
2020-08-23 Solvalla MälardalsCupen, Försök - Fyraåringslopp Ston  
2020-08-23 Bornholm Bornholmsmesterskab  
2020-08-23 Montier-en-Der Trophée Vert, 13 avd  
2020-08-23 Duindigt Gouden Zweep  
2020-08-24 Vincennes Prix de Puteaux  Monté
2020-08-25 Jägersro Uttagningslopp Michelsens Bil - Svenskt Travderby 2020  
2020-08-25 Jägersro Uttagningslopp Derbystoet 2020  
2020-08-25 Modena Gran Premio Renzo Orlandi (Datum är ändrat)  Gr III
2020-08-25 Modena Tito Giovanardi Tr.G.Ghitton    Gr I
2020-08-26 Solvalla Lime Abbeys lopp - Treåringslopp Ston  
2020-08-26 Solvalla Ibrahim Paschas lopp - Treåringslopp  
2020-08-26 Åby Quick Pay-Pokalen - Treåriga Ston  
2020-08-26 Åby Count's Pride-Pokalen - Treåriga Hingstar/Valacker  
2020-08-26 Åby Henning Kraffts Minne 2020  
2020-08-26 Bjerke Hoppe Derby, kval Kallb.  
2020-08-26 Bjerke Hopperiterium, kval  
2020-08-26 Bjerke Norskt Trav-Kriterium, kval  
2020-08-26 Bjerke Norskt KallblodsDerby, kval Kallb.  
2020-08-26 Vermo Suuri Suomalainen Derby, karsinta (Finskt Trav Derby, Uttag)  
2020-08-26 Vermo Arvid Åvallin TammaDerby, Uttag  
2020-08-26 Vincennes Prix Camille Lepecq  Monté
2020-08-27 Bjerke Hoppekriterium Kallblod, kval Kallb.  
2020-08-27 Bjerke Norskt Trav-Kriterium, kval Kallb.  
2020-08-27 Garigliano Campionato Femminile Dei 3 Anni, final  
2020-08-27 Garigliano Palio dei Comuni Memorial Antonio d'Angelo  
2020-08-27 Garigliano Gran Premio (Gr. III) Criterium Pontino Maschi - Mem. A. Cesarano  
2020-08-27 Garigliano Gran Premio (Gr. III) Criterium Pontino Femmine - Allev.Az.Agr.Canf  
2020-08-28 Bergsåker DubbelCupen, Försök 10 i Meeting 4 - Fördel Ston - Sleipner Bergsåkers Månadstäcke  
2020-08-28 Bergsåker Långa Loppet - Fördel Ston, kbl  
2020-08-28 Bergsåker Breeders' Crown Tvååriga  
2020-08-28 Bergsåker E3 Bonus - Treåringslopp  
2020-08-28 Bergsåker Tsar d'Invernes lopp - Fyraåringslopp  
2020-08-28 Bergsåker STaR Bergsåkers Stora Amatör Pris  
2020-08-28 Bergsåker Malabar Circle Ås lopp  
2020-08-28 Bergsåker Nahars lopp  
2020-08-28 Bergsåker Serenas lopp - Positiva Kickens Ungdomsserie - K150  
2020-08-28 Bjerke Hoppe Derby, kval  
2020-08-28 Bjerke Norskt Trav-Derby, kval  
2020-08-29 Bergsåker STL (Klass I, Klass II, Brons, Silver)  
2020-08-29 Bergsåker K-Bygg Sundsvall Open Trot - (Gr I Int) - STL Gulddivisionen - STL Open, försök 13  
2020-08-29 Bergsåker Lars Lindbergs Minne - STL Diamantstoet, Försök 3 i Meeting 6  - Stolopp - STL Ungdomslopp  
2020-08-29 Bergsåker Svenskt Mästerskap - STL Kallblodsdivisionen, Försök 7 i Meeting 2 (Final Romme 28 december)  
2020-08-29 Bergsåker Hot Tub's lopp - Montélopp  
2020-08-29 Bergen Travpark Rappfots Äreslopp  Monté
2020-08-29 Forssa, Pilvenmäki Tammavaltikka  
2020-08-29 Forssa, Pilvenmäki Pilvenmäki Special  
2020-08-29 Charlottenlund Dansk Hoppe Derby 2020  
2020-08-29 Charlottenlund Hoppe Derby Consolation 2020  *
2020-08-29 Charlottenlund Summer Meeting Copenhagen, final  
2020-08-29 Charlottenlund Hoppeeliten  *
2020-08-29 Vincennes Prix Victor Regis  Gr II
2020-08-29 Vincennes Criterium des 5 ans  Gr I
2020-08-29 Vincennes Prix Uranie  Gr II
2020-08-29 Vincennes Prix de Neuilly  
2020-08-29 Vincennes Prix de Beaugency  Gr III
2020-08-29 Vincennes Criterium des 4 ans  Gr I
2020-08-29 Vincennes Prix De Perpignan  *
2020-08-29 Vincennes Prix de Lagny  *
2020-08-29 Vincennes Yearling Cup 2020 - Arqana Trot  Gr III
2020-08-30 Charlottenlund Dansk Trav Derby 2020  
2020-08-30 Charlottenlund Derby Consolation 2020  
2020-08-30 Charlottenlund Mark Ingdams Mindeløb - 2-års løb  
2020-08-30 Charlottenlund Walther Kaiser-Hansens Mindeløb - 3-års løb  
2020-08-30 Charlottenlund Derby-stayeren  *
2020-08-30 Charlottenlund Rex the Great løb  
2020-08-31 Halmstad Euro Classic Trot Next Year - Treåringslopp  
2020-08-31 Romme E3 Bonus - Treåringslopp Ston  
2020-08-31 Oulu / Uleåborg Number One  
2020-08-31 Vincennes Prix Legoux-Longpre  Monté
2020-08-31 Vincennes Prix de Berck-sur-Mer  
2020-08-31 Vincennes Prix d'Epernay  Monté
2020-08-31 Vincennes Prix de L'Allier  
2020-08-31 Waregem Jules Storme (cancelled)  
2020-08-31 Waregem Grand Prix Ville de Waregem (cancelled)  
2020-08-31 Waregem Prix Jean Bouckaert (cancelled)  
2020-09-01 Solänget DubbelCupen, Försök 3 i Meeting 5  
2020-09-01 Solänget Breeders' Crown - Treåriga Hingstar/Valacker  
2020-09-01 Solänget Breeders' Crown - Treåriga ston  
2020-09-01 Solänget Breeders' Crown - Fyraåriga hingstar/valacker  
2020-09-01 Solänget Breeders' Crown - Fyraåriga Ston  
2020-09-01 Vincennes Prix Andre Rouer  Monté
2020-09-02 Solvalla Juliennes lopp - Treåringslopp Ston  
2020-09-02 Solvalla Gay Noons lopp - Treåringslopp Hingstar/Valacker  
2020-09-02 Åby Uttagningslopp Breeders Course 2 years old 2020  
2020-09-02 Chatelaillon Grand National Trot, 9ère Etape  
2020-09-02 Groningen Sweepstakes, hengsten  
2020-09-02 Groningen Sweepstakes, merries  
2020-09-03 Örebro E3 Bonus - Treåringslopp för ston  
2020-09-04 Bollnäs DubbelCupen, Försök 4 i Meeting 5 - Fördel Ston  
2020-09-04 Bollnäs Jenny R.G:s lopp - Stolopp  *
2020-09-04 Bollnäs Anders Kilströms Minne - Final  
2020-09-04 Bollnäs Jennifer Tillmans Utmaning - Damlopp - Stolopp  *
2020-09-04 Bollnäs Bengt Ivarssons Minne  
2020-09-04 Vermo Finlandia-Ajo  
2020-09-04 Vermo Prix Monté Finlandia  
2020-09-04 Vermo Erkon Pokaali  
2020-09-04 Vermo Kultajousi P  *
2020-09-04 Vincennes Prix Adelinda  
2020-09-05 Jägersro STL (Klass I, Klass II, Brons, Silver)  
2020-09-05 Jägersro Birger Bengtssons Minne 2020 - STL Gulddivisionen - STL Open, försök 14  
2020-09-05 Jägersro STL Diamantstoet, Försök 4 i Meeting 6 (Final Solvalla 26 september)  
2020-09-05 Jägersro Derbymontén  *
2020-09-05 Sørlandets Travpark Brisas Äreslopp  
2020-09-05 Sørlandets Travpark Miss Arabellas Äreslopp  
2020-09-05 Sørlandets Travpark Kristen T Gundersens Äreslopp  
2020-09-05 Vermo Finskt Travderby (Suuri Suomalainen Derby)  
2020-09-05 Vermo Arvid Åvallin TammaDerby  
2020-09-05 Vermo Käpylä Grand Prix  
2020-09-05 Vermo Tähtisprintteri  
2020-09-05 Vincennes Prix de Basly  Monté
2020-09-05 Vincennes Prix Emile Wendling  
2020-09-05 Vincennes Prix Joseph Aveline  Gr III
2020-09-05 Vincennes Prix d'Eaubonne (Prix du Cap Vert)  *
2020-09-05 Vincennes Prix Du Mont Saint Michel  
2020-09-05 Vincennes Prix d'Ete  Gr II
2020-09-05 Vincennes Prix de Montier en Der  Gr III
2020-09-05 Berlin-Mariendorf Charlie Mills-Memorial  
2020-09-05 Berlin-Mariendorf Deutsches Stuten-Derby / Arthur Knauer-Rennen, Uttag  
2020-09-05 Cesena Campionato Europeo (€180.180, Grupp I)  
2020-09-06 Jägersro Michelsens Bil - Svenskt Travderby 2020 (Gr. I Nat.)  
2020-09-06 Jägersro Derbystoet 2020 (Gr. I Nat.)  
2020-09-06 Jägersro K.G. Bertmarks Minne  
2020-09-06 Jägersro Bo W Takters Tribute - Derbystayern  
2020-09-06 Jägersro Good as Golds Derbyminne  
2020-09-06 Jägersro STL Diamantstoet, Försök 5 i Meeting 6 (Final Solvalla 26 september)  
2020-09-06 Jägersro Uttagningslopp Breeders Course 2 years old 2020  
2020-09-06 Rovaniemi Kirppu-ajo  
2020-09-06 Craon Trophée Vert, Final  
2020-09-06 Berlin-Mariendorf Equine Auktionsrennen für Vierjährige (Auktion 2017)  
2020-09-06 Berlin-Mariendorf Deutsches Traber-Derby 125, uttag  
2020-09-06 Milano Gran Premio Nazionale  
2020-09-07 Färjestad DubbelCupen, Försök 5 i Meeting 5  
2020-09-07 Färjestad E3 Bonus - Treåringslopp  
2020-09-07 Färjestad Sola i Kallsta' - Montélopp  *
2020-09-07 Mantorp Sikta mot Stjärnorna, Försök 7 - Treåringslopp  
2020-09-08 Eskilstuna MälardalsCupen, försök - Fyraåringslopp - Stolopp  
2020-09-08 Vincennes Prix Klymene  
2020-09-09 Solvalla Uttagningslopp Breeders Course 2 years old 2020  
2020-09-09 Solvalla MälardalsCupen, Försök  
2020-09-10 Gävle DubbelCupen, Försök 6 i Meeting - Spårtrappa  
2020-09-10 Gävle Fyraåringsstjärnan  
2020-09-11 Solvalla Uttagningslopp till Svenskt Trav-Oaks  
2020-09-11 Solvalla Uttagningslopp till Svenskt Trav-Kriterium  
2020-09-11 Wolvega Derby der Vierjarigen  
2020-09-11 Wolvega Breeders Course 2 Year olds  
2020-09-11 Vincennes Prix Alfred Lefevre  Monté
2020-09-11 Vincennes Prix Ophelia  
2020-09-12 Hagmyren STL (Klass I, Klass II, Brons, Silver)  
2020-09-12 Hagmyren E.J:s Guldsko - STL Gulddivisionen - STL Open, försök 15  
2020-09-12 Hagmyren Stig H:s lopp - STL Diamantstoet, Försök 6 i Meeting 6  
2020-09-12 Hagmyren Erik Graléns Minne - DubbelCupen, Final - STL Kallblodsdivisionen, Försök 8 i Meeting 2  
2020-09-12 Hagmyren Sto-SM, kallblod  
2020-09-12 Bjerke Hoppekriterium, Kallb.  
2020-09-12 Bjerke Hoppederby, Kallb.  
2020-09-12 Bjerke Hoppe Kriteriet, vbl  
2020-09-12 Bjerke Hoppe Derby, vbl  
2020-09-12 Oulu Oulu Express  
2020-09-12 Oulu Oulu Express, kbl  
2020-09-12 Oulu Osuuspankki Grand Prix  
2020-09-12 Oulu Osuuspankki Grand Prix, kbl  
2020-09-12 Vincennes Prix de Montelimar  Gr III
2020-09-12 Vincennes Prix de Moulins la Marce  
2020-09-12 Vincennes Prix Ceneri Forcinal  Monté
2020-09-12 Vincennes Prix d'Avallon  
2020-09-12 Vincennes Prix De Normandie  Montë
2020-09-12 Vincennes Prix de l'Etoile  Gr I
2020-09-12 Vincennes Prix de Denain  *
2020-09-12 Montecatini Gran Premio Nello Bellei - Maschi  
2020-09-12 Montecatini Gran Premio Nello Bellei - Femmine  
2020-09-13 Bjerke Norskt Travkriterium, Kallb.  
2020-09-13 Bjerke Norskt Kallblods Derby  
2020-09-13 Bjerke Norskt Trav-Kriterium, vbl  
2020-09-13 Bjerke Norskt Trav-Derby, vbl  
2020-09-13 Bjerke Per Ulvens Äreslöp  
2020-09-13 Bjerke Karsten Buer's Äreslöp  
2020-09-14 Halmstad Euro Classic Trot Next Year - Treåringslopp  
2020-09-14 Umåker DubbelCupen, Försök 7 i Meeting 5  
2020-09-14 Umåker Lappbarrys Lopp  
2020-09-14 Umåker El Suecos lopp  
2020-09-16 Jägersro Jägersro Supersprint 2020  
2020-09-16 Jägersro Septembermontén  
2020-09-16 La Capelle Grand Prix de la Federation Regionale Du Nord    33,750  2700m  
2020-09-17 Boden Norrlands Elitserie, försök - Tvååringslopp  *
2020-09-17 Örebro E3 Bonus - Treåringslopp  
2020-09-17 Örebro TeleBolaget Grand Prix - Fyraåringslopp  
2020-09-17 Vincennes Prix Bernard le Quellec  
2020-09-17 Vincennes Prix de Narbonne  
2020-09-17 Vincennes Prix de Taverny  Monté
2020-09-17 Vincennes Prix de Mehun sur Yevre  
2020-09-17 Vincennes Prix Gaston Roussel  
2020-09-18 Östersund DubbelCupen, Försök 8 i Meeting 5  
2020-09-18 Berlin-Mariendorf Bruno Cassirer-Rennen  
2020-09-18 Wolvega Breeders Crown, g/h/i Hengsten en Ruins 5-7 åriga  
2020-09-18 Wolvega Breeders Crown, g/h/i Merries 5-7 åriga  
2020-09-19 Färjestad STL (Klass I, Klass II, Brons, Silver)  
2020-09-19 Färjestad Uno Sweds Minneslopp - STL Gulddivisionen, Försök 1 i Meeting 7 (Final Solvalla 28 november)  
2020-09-19 Färjestad Unionsstayern  
2020-09-19 Färjestad Unionskampen - STL Kallblodsdivisionen, Försök 9 i Meeting 2 (Final Romme 28 december)  
2020-09-19 Färjestad Montékampen  
2020-09-19 Aalborg Aalborgs Auktionslopp Tävlingarna är inställda...läs mer  
2020-09-19 Aalborg Aalborg Hoppechampionat  Tävlingarna är inställda...läs mer  
2020-09-19 Pori Satakunta Senior  
2020-09-19 Berlin-Mariendorf Deutsches Stuten-Derby / Arthur Knauer-Rennen  
2020-09-19 Berlin-Mariendorf Westminster-Trophy Monté-Derby (lopp 6)  *
2020-09-19 Berlin-Mariendorf Gottlieb-Jauß-Memorial (lopp 11)  *
2020-09-19 Vichy Prix Uranie  
2020-09-19 Rom Derby Italiano, batteria  
2020-09-20 Vaggeryd SmålandsMästaren  
2020-09-20 Vaggeryd SmålandsMästaren  Monté
2020-09-20 Aalborg Aalborg Store Pris  Tävlingarna är inställda...läs mer  
2020-09-20 Vincennes Prix d'Ancenis  
2020-09-20 Vincennes Prix de Clermont-Ferrand  
2020-09-20 Vincennes Prix De Beziers  *
2020-09-20 Vincennes Prix Georges Dreux  Monté
2020-09-20 Turin Gran Premio Costa Azzurra   Gr I
2020-09-20 Turin Criterium Torinese, Maschi  
2020-09-20 Turin Criterium Torinese, Femmine  
2020-09-20 Berlin-Mariendorf 125. Deutsches Traber-Derby  
2020-09-20 Berlin-Mariendorf 125. Deutsches Traber-Derby (Finale B)  
2020-09-20 Berlin-Mariendorf Derby-Revanche 2019  
2020-09-20 Berlin-Mariendorf Jugend-Preis, Hengste und Wallache  
2020-09-20 Berlin-Mariendorf Jugend-Preis, Stuten  
2020-09-20 Krieau, Wien Karl Bürger-Gedenkrennen  
2020-09-21 Mantorp Sikta mot stjärnorna, Final  
2020-09-21 Mantorp UltraStayern  *
2020-09-21 Mantorp SprinterKrevaden  *
2020-09-22 Gävle E3 Bonus - Treåringslopp  
2020-09-22 Tampere, Teivo Finskt Travkriterium, uttag (Kriterium-karsinta)  
2020-09-22 Vincennes Prix Emile Beziere  Gr III
2020-09-22 Vincennes Prix Aldebaran  
2020-09-23 Solvalla ASVT Trottex Auktionslopp - Tvååringslopp Hingstar/Valacker  
2020-09-23 Solvalla ASVT Trottex Auktionslopp - Tvååringslopp Ston  
2020-09-23 Lisieux Grand National Trot, 10ère Etape  
2020-09-24 Boden Mäster Gustafs Pokal  
2020-09-24 Boden Treåringsfinal  *
2020-09-25 Bergsåker Svensk Travsports Treåringsstjärna - Medelpads Hästavelsförenings Treårslopp  
2020-09-25 Bergsåker Stora Fyraårsloppet - Norrlands Elitserie, Försök - Fördel Ston  
2020-09-25 Bergsåker Bergsåkers Stora Femåringspris  
2020-09-25 Bergsåker DubbelCupen, Försök 9 i Meeting 5  
2020-09-25 Bergsåker Medelpads Hästavelsförenings Avelslopp - Norrlands Elitserie, Försök - Stolopp  
2020-09-25 Bergsåker Sleipners Nordiska Kamp  
2020-09-25 Bergsåker Monté-SM för kallblod  
2020-09-25 Charlottenlund Danskt Trav-Kriterium, uttagning  
2020-09-25 Charlottenlund Danskt Trav-Kriterium Hopper, uttagning  
2020-09-25 Vincennes Prix Hekate  
2020-09-26 Solvalla STL Klass II, Final  
2020-09-26 Solvalla STL Klass I, Final  
2020-09-26 Solvalla STL Bronsdivisionen, Final  
2020-09-26 Solvalla STL Silverdivisionen, Final  
2020-09-26 Solvalla STL Diamantstoet, Final  
2020-09-26 Solvalla Svenskt Trav-Oaks (Gr I, Nat.)  
2020-09-26 Solvalla Svenskt Trav-Kriterium (Gr I, Nat.)  
2020-09-26 Lappeenranta Stochampionatet, vbl  
2020-09-26 Lappeenranta Stochampionatet, Villinmiehen Tammakilpa, kbl  
2020-09-26 Leangen K N Stensruds Äreslop  
2020-09-27 Solvalla Stig H Akademiens lopp - STL Ungdomslopp - Spårtrappa - Guldklockan 2020  
2020-09-27 Solvalla Walter Lundbergs Memorial  
2020-09-27 Solvalla Giant Diablos lopp - STL Stoeliten, Försök 12 i Meeting 1 (Final Solvalla 28 november)  
2020-09-27 Solvalla Uttagningslopp till Grand Prix de l'UET 2020  
2020-09-27 Solvalla STL Open Final (Gr I Int) - Frances Bulwarks lopp  
2020-09-27 Solvalla Svensk Travsports Femåringsmonté  
2020-09-27 Vincennes Prix des Elites  
2020-09-27 Vincennes Prix de Bihorel  
2020-09-27 Vincennes Prix d'Issigeac  
2020-09-27 Vincennes Prix Ovidius Naso  
2020-09-27 Vincennes Prix De Gaillon  *
2020-09-27 Son Pardo Gran Premi Nacional  
2020-09-27 Duindigt Merrie Derby Selectie, Nederländskt Merrie Derby, uttagningar  
2020-09-27 Duindigt Derby Selectie, Nederländskt Derby, Uttagningar  
2020-09-27 Bologna Gran Premio Continentale  
2020-09-28 Halmstad Euro Classic Trot Next Year Höstpris - Treåringslopp  
2020-09-28 Halmstad HallandsMästaren - Stall Geljs lopp  
2020-09-28 Umåker Norrlands Elitserie, försök - Tvååringslopp  *
2020-09-28 Enghien Prix d'Egletons  
2020-09-29 Eskilstuna E3 Bonus - Stolopp  
2020-09-29 Vincennes Prix Kurse  
2020-09-29 Vincennes Grand Prix de l'U.E.T. Uttagningslopp  
2020-09-30 Jägersro Final Breeders Course 2 years old 2020 (Gr. II Int.)  
2020-09-30 Jägersro Hästägarekannan 2020 - Fördel Ston  *
2020-09-30 Solvalla Kriterium Consolation - Treåringslopp (Ingående i Kriterieserien 2020)  
2020-09-30 Solvalla Oaks Consolation  
2020-09-30 Le Mans Grand Prix Anjou Maine  
2020-10-01 Bollnäs DubbelCupen, Försök 10 i Meeting 5  
2020-10-01 Bollnäs Norrlands Elitserie, försök - Tvååringslopp  *
2020-10-01 Bollnäs John Deeres Pokal  
2020-10-02 Rättvik Jon Åkermans Minne - Treåringslopp  
2020-10-02 Kalmar Stoserien Final  
2020-10-02 Kalmar Stayerserien Final  
2020-10-02 Kalmar Vilhelm Johansson Minne  
2020-10-02 Vincennes Prix Charley Mills  
2020-10-02 Vincennes Prix Ludovica  
2020-10-02 Vincennes Prix Atropos  
2020-10-02 Vincennes Prix Lilius  Monté
2020-10-03 Skellefteå Stig Lindmarks Styrkeprov  
2020-10-03 Skellefteå STL (Klass I, Klass II, Brons, Silver)  
2020-10-03 Skellefteå STL Diamantstoet, Försök 1 i Meeting 7 (Final Solvalla 28 november)  
2020-10-03 Skellefteå Steggbest Minne - STL Kallblodsdivisionen, Försök 10 i Meeting 2 (Final Romme 28 december)  
2020-10-03 Forus L.H. Widdings Äres lopp  
2020-10-03 Forus Gunnar Opsahls Minnelopp  
2020-10-03 Tampere, Teivo Finskt Travkriterium  
2020-10-03 Tampere, Teivo Finskt Kallblodskriterium  
2020-10-03 Tampere, Teivo Tammer-Ajo  
2020-10-03 Tampere, Teivo Kavioliiga Grand Prix  
2020-10-03 Tampere, Teivo Kavioliiga Grand Prix, kbl  
2020-10-03 Follonica Criterium Maremmano Maschi  Gr III
2020-10-03 Follonica Criterium Maremmano Filly  Gr III
2020-10-04 Årjäng Svea Kallblodsmästare  *
2020-10-04 Årjäng DubbelCupen, meeting 6 försök 1  
2020-10-04 Årjäng Interjakts Årjängsmästare 2020  *
2020-10-04 Årjäng Treåringsfinalen  *
2020-10-04 Jydsk , Århus Jydsk 2-årings Grand Prix  
2020-10-04 Jydsk , Århus DM för 5-årige h&v 2020  
2020-10-04 Milano Coppa Di Milano - Memorial Ettore E Mario Barbetta  
2020-10-04 Krieau, Wien Österreichisches Traber-Derby  
2020-10-04 Hamburg Großer Preis von Deutschland  
2020-10-04 Alkmaar 4,5 Kilometer van Alkmaar  
2020-10-05 Färjestad E3 Bonus - Ston  
2020-10-06 Jägersro Bonuslopp Breeders Course - Treåriga Ston  
2020-10-06 Örebro Breeders' Crown Treåriga H/V  
2020-10-06 Örebro Breeders' Crown Treåriga Ston  
2020-10-06 Örebro Breeders' Crown Fyraåriga H/V  
2020-10-06 Örebro Breeders' Crown Fyraåriga Ston  
2020-10-06 Vincennes Prix Undina  
2020-10-06 Vincennes Prix Phaedra  
2020-10-07 Solvalla Breeders' Crown - Tvååriga  
2020-10-07 Åby Breeders' Crown - Tvååriga  
2020-10-07 Åby Euro Classic Trot Next Year - Treåringslopp  
2020-10-07 Åby S:t Leger - Fyraåringslopp  
2020-10-07 Enghien Prix du Ponts des Arts  *
2020-10-07 Enghien Prix du Jardin du Luxembourg  Monte
2020-10-07 Enghien Prix du Haut Rhin  
2020-10-08 Bergsåker E3 Bonus - Treåringslopp - Ston  
2020-10-09 Romme Bernth Martinssons lopp - Kallblod  
2020-10-09 Romme Bernth Martinssons lopp - Varmblod  
2020-10-09 Romme E3 Bonus - Treåringslopp Ston  
2020-10-09 Romme Plåt-Svens Minne - Treåringslopp  
2020-10-09 Romme Rommechansen - Femåringslopp  
2020-10-09 Vincennes Prix Freia  
2020-10-09 Vincennes Prix Gordonia  Monté
2020-10-09 Vincennes Prix Héra  
2020-10-09 Vincennes Prix Bohémia  
2020-10-10 Åby Svenskt Mästerskap - STL Gulddivisionen, Försök 2 i Meeting 7 (Gr. II Nat.) (Final Solvalla 28 november)  
2020-10-10 Åby Sto-SM (Gr. II Nat.) - STL Stoeliten, Försök 13 i Meeting 1 (Final Solvalla 28 november)  
2020-10-10 Åby Monté-SM  
2020-10-10 Åby Montéryttar-SM  
2020-10-10 Åby Ungdoms-SM  
2020-10-10 Åby Dam SM  
2020-10-10 Åby Amatör-SM  
2020-10-10 Biri Biri Uppfodningslopp  
2020-10-10 Biri VeikleBalder Cup, finaler  
2020-10-10 Biri DNT's 5 årslop, kbl  
2020-10-10 Biri Vintilla Travet  
2020-10-10 Turku, Metsämäki Nordiskt Mästerskap - Avoin Pohjoismaiden Mestaruus  
2020-10-10 Turku, Metsämäki L. Fabritius Memorial - Åbofemman  
2020-10-11 Rättvik DubbelCupen meeting 6 försök 2  
2020-10-11 Charlottenlund Dansk Trav Kriterium 2020  
2020-10-11 Charlottenlund Dansk Hoppe Kriterium 2020  
2020-10-11 Charlottenlund Kriterium Consolation  
2020-10-11 Charlottenliund Travligan, finaler  
2020-10-11 Åbo Breeders Crown, 2 h&v (Kasvattajakruunu)  
2020-10-11 Åbo Breeders Crown, 2 ston (Kasvattajakruunu)  
2020-10-11 Åbo Breeders Crown, 5 ston (Kasvattajakruunu)  
2020-10-11 Agen-Le Passage Grand Prix du Sud-Ouest  
2020-10-11 Rom Derby Italiano  
2020-10-11 Rom Oaks Del Trotto  
2020-10-11 Rom Derby Italiano Consolazione  
2020-10-11 Duindigt Nederländskt Derby (Derby K)  
2020-10-11 Duindigt Nederländskt Stoderby (Merriederby K)  
2020-10-12 Solänget Hästägarekannan - Varmblod  
2020-10-12 Solänget Hästägarekannan - Kallblod  
2020-10-12 Enghien Prix des Gobelins  
2020-10-13 Vincennes Prix Phact  Monté
2020-10-13 Vincennes Prix Algina  
2020-10-13 Vincennes Prix Aréthusa  
2020-10-14 Bergsåker Paul Oscarsons Minneslopp - DubbelCupen meeting 6 försök 3  
2020-10-14 Bergsåker E3 Bonus - Treåringslopp - Ston  
2020-10-14 Angers Grand National du Trot, avd 11  
2020-10-15 Östersund Bertil Bäckmans Minne  
2020-10-15 Östersund Jämtländsk Uppfödningslöpning - Treåringslopp  
2020-10-16 Umåker Boko Stables - Hot'n Cold (Varmblod möter Kallblod)  
2020-10-16 Umåker DubbelCupen meeting 6 försök 4  
2020-10-16 Umåker Umåkermästaren 2020 (UMIA-Mästaren)  
2020-10-16 Vincennes Prix Themis  
2020-10-16 Vincennes European Championship 3 years  Gr I
2020-10-16 Vincennes European Championship for 5 years old  Gr I
2020-10-16 Vincennes Grand Prix de L'U.E.T.  Gr I
2020-10-17 Gävle STL (Klass I, Klass II, Brons, Silver)  
2020-10-17 Gävle Gävle Stora Pris - STL Gulddivisionen, Försök 3 i Meeting 7(Final Solvalla 28 november)  
2020-10-17 Gävle STL Diamantstoet, Försök 2 i Meeting 7 (Final Solvalla 28 november)  
2020-10-17 Gävle DubbelCupen, Final - STL Kallblodsdivisionen, Försök 11 i Meeting 2 (Final Romme 28 december)  
2020-10-17 Gävle Gävleborgs Montéserie, Final  *
2020-10-17 Gävle Sören Erikssons lopp (Klass I, Försök)  *
2020-10-17 Gävle Lars Axelssons lopp (Silverdivisionen, Försök)  
2020-10-17 Bergen Nils A Skjölds Äreslopp  
2020-10-17 Bergen Jacob Melands Äreslopp  
2020-10-17 Bergen Bergens 3 års Festival (OBS! Inställt , inga hästar anmäldes)  
2020-10-17 Bergen Haukasloppet  
2020-10-17 Bergen Kniksens Äreslopp  
2020-10-17 Vermo Finskt Mästerskap - Suomen Mestaruus  
2020-10-17 Vermo Derbyn TammaChampion  
2020-10-17 Seinäjoki Ilkka-Ajon Finaali  
2020-10-18 Skive Grand Circle 4-år h&v 2020  
2020-10-18 Treviso Gran Premio Giuseppe Biasuzzi  
2020-10-18 Treviso Citta’ di Treviso  Gr III
2020-10-18 Krieau, Wien Österreichischen Flieger Derby  
2020-10-18 Krieau, Wien Graf Kalman Hunyady-Gedenkrennen  
2020-10-19 Halmstad Hästägarkannan  *
2020-10-19 Enghien Prix de Mainvilliers  Monté
2020-10-19 Enghien Prix Du Palais Royal  
2020-10-20 Romme E3 Bonus - Treåringslopp Ston  
2020-10-20 Vincennes Prix Isara  
2020-10-20 Vincennes Prix Timocharis  Gr III
2020-10-20 Vincennes Prix California  
2020-10-21 Jägersro Wången Cup - Ston  
2020-10-21 Jägersro Höststayern  *
2020-10-21 Jägersro Oktoberpriset  *
2020-10-21 Solvalla Triton Sunds lopp  
2020-10-21 Enghien Prix du Bas Rhin  
2020-10-21 Enghien Prix de Jonquieres  Monté
2020-10-22 Bergsåker E3 Bonus - Treåringslopp  
2020-10-23 Kalmar E3 Bonus - Treåringslopp  
2020-10-23 Vincennes Prix Juno  
2020-10-23 Vincennes Prix Pierre Van Troyen  Gr III
2020-10-23 Vincennes Prix Louis Cauchois  Gr III
2020-10-23 Vincennes Prix Marcel Dejean  Gr III
2020-10-23 Vincennes Prix Gisella  
2020-10-24 Örebro STL (Klass I, Klass II, Brons, Silver)  
2020-10-24 Örebro Express Gaxes lopp - STL Gulddivisionen, Försök 4 i Meeting 7 (Final Solvalla 28 november)  
2020-10-24 Örebro STL Ungdomslopp - STL Diamantstoet, Försök 3 i Meeting 7 (Final Solvalla 28 november)  
2020-10-24 Örebro Carl-Erik Lindbloms lopp - STL Diamantstoet, Försök 4 i Meeting 7 (Final Solvalla 28 november)  
2020-10-24 Örebro Svampen Örebro (Gr II Int)  
2020-10-24 Örebro Svampen Örebro Consolation  
2020-10-24 Momarken Norsk Trav Oaks, kbl  
2020-10-24 Momarken Oaks-Revansje, kbl  
2020-10-24 Momarken Norsk Trav Oaks  
2020-10-24 Momarken Oaks-Revansje  
2020-10-24 Momarken Höst Marathon  
2020-10-24 Pori St Leger  
2020-10-24 Pori Satakunta-ajo  
2020-10-24 Billund Grand Circle 3-års Championat h&v 2020  
2020-10-24 Enghien Prix de la Bourse  
2020-10-24 Enghien Prix de la Cote d'or  *
2020-10-24 Enghien Prix de Saint Amand les Eaux  
2020-10-24 Berlin-Mariendorf Breeders Crown, 5-7 år h&v  
2020-10-24 Berlin-Mariendorf Breeders Crown, 5-7 år ston  
2020-10-25 Solvalla Breeders' Crown Treåriga H/V - Semifinal  
2020-10-25 Solvalla Breeders' Crown Treåriga Ston - Semifinal  
2020-10-25 Solvalla Breeders' Crown Fyraåriga H/V - Semifinal  
2020-10-25 Solvalla Breeders' Crown Fyraåriga Ston - Semifinal  
2020-10-25 Aalborg Grand Circle 4-års Hoppechampionat 2020  
2020-10-25 Berlin-Mariendorf Breeders Crown, 4 år ston  
2020-10-25 Berlin-Mariendorf Breeders Crown, 4 år h&v  
2020-10-25 Berlin-Mariendorf Breeders Crown, 3 år ston  
2020-10-25 Berlin-Mariendorf Breeders Crown, 3 år h&v  
2020-10-25 Berlin-Mariendorf Breeders Crown, 2 år ston  
2020-10-25 Berlin-Mariendorf Breeders Crown, 2 år h&v  
2020-10-25 Neapel Gran Premio della Lotteria  Gr I
2020-10-25 Lyon-La Soie Grand Prix du Centre Est  Gr III
2020-10-25 Mons Belgiskt Travderby - Grand Prix Paul Hayen Classic 3 ans  
2020-10-25 Mons Belgiskt Travderby - Grand Prix Paul Hayen Classic 4 ans  
2020-10-27 Eskilstuna E3 Bonus - Treåringslopp  
2020-10-27 Eskilstuna MälardalsCupen, försök - Fyraåringslopp - Stolopp  
2020-10-27 Eskilstuna Hästägarekristallen  *
2020-10-27 Vincennes Prix Felicitas  
2020-10-27 Vincennes Prix Athamantis  Monté
2020-10-28 Åby Uttagningslopp Summer Meeting Fall  
2020-10-28 Åby Bonuslopp Breeders Course - Treåringslopp  
2020-10-28 Åby Mixed Sales Stora Auktionslopp 2020  
2020-10-28 Vermo Glenn Kosmos Memorial  
2020-10-28 Vincennes Prix de Soulac  
2020-10-28 Vincennes Prix des Cevennes  Gr III
2020-10-28 Vincennes Prix de Bellerive  Monté
2020-10-28 Vincennes Prix du Dorat  
2020-10-28 Vincennes Prix de Maure de Bretagne  
2020-10-29 Boden Bodentravets Tvååringslopp  *
2020-10-29 Gävle Jöns Olofssons Minne - Norrlands Elitserie, Försök  
2020-10-29 Gävle Leufsta-loppet - Norrlands Elitserie, Försök  
2020-10-29 Gävle DubbelCupen meeting 6 försök 5.  
2020-10-29 Gävle Maharajahs Stoserie 2020, FINAL  *
2020-10-29 Gävle Vallonloppet  
2020-10-30 Örebro E3 Bonus  
2020-10-30 Örebro Najos Minne - Fyraåringslopp  
2020-10-30 Odense Grand Circle 3-års Championat for Hopper 2020  
2020-10-30 Wolvega Derby der Tweejarigen (Tävlingar inställt tills vidare)  
2020-10-30 Argentan Prix Paul Buquet  
2020-10-31 Jägersro STL (Klass I, Klass II, Brons, Silver)  
2020-10-31 Jägersro C.L. Müllers Memorial 2020 - STL Gulddivisionen, Försök 5 i Meeting 7 (Final Solvalla 28 november)  
2020-10-31 Jägersro STL Diamantstoet, Försök 5 i Meeting 7 (Final Solvalla 28 november)  
2020-10-31 Jägersro Jägersros Stora Montèpris 2020  
2020-10-31 Jägersro Oktoberstayern  *
2020-10-31 Jarlsberg Nils Östbys Minnelopp, DNTs Höstfinal  
2020-10-31 Jarlsberg Arnt Haakestads Minneslopp  
2020-10-31 Jarlsberg DNTs Höstfinal  
2020-10-31 Jarlsberg Th.Martinsens Äreslopp  
2020-10-31 Kouvola Kymenlaakso-ajo  
2020-10-31 Kouvola Kouvola-ajo  
2020-11-01 Krieau, Wien Theodor Mautner Markhof Gedenkrennen  *
2020-11-01 Charlottenlund Dansk Opdrætningsløb  
2020-11-01 Torino Gran PremioOrsi Mangelli  
2020-11-11 Torino Gran Premio Anact 2020 - Finale Maschi  
2020-11-11 Torino Gran Premio Anact 2020 - Finale Femmine  
2020-11-01 Laval Grand Prix de la Ville de Laval  
2020-11-01 Krieau, Wien Anton Poschacher Gedenkrennen  
2020-11-02 Halmstad Uttagningslopp Summer Meeting Fall - Stolopp  
2020-11-02 Vincennes Prix d'Arcachon  
2020-11-02 Vincennes Prix de Lesparre  
2020-11-02 Vincennes Prix de Castelsarrasin  
2020-11-02 Vincennes Prix de Savigny sur Braye  Monté
2020-11-03 Axevalla Ullbergs Minne  
2020-11-03 Vincennes Prix Medusa  
2020-11-03 Vincennes Prix Geminus  
2020-11-03 Vincennes Prix Pomona  
2020-11-04 Solvalla MälardalsCupen - Försök  
2020-11-04 Solvalla Gay Gals lopp - Treåringslopp Ston  
2020-11-04 Solvalla Locomites lopp - Treåringslopp Hingstar/Valacker  
2020-11-04 Jägersro Uttagningslopp Svensk Uppfödningslöpning 2020  
2020-11-04 Jägersro Uttagningslopp Summer Meeting Fall  
2020-11-04 Nantes Grand National du Trot, 12ème Etape  
2020-11-05 Vincennes Prix d'Avranches  *
2020-11-05 Vincennes Prix d'Avesnes  Monté
2020-11-05 Vincennes Prix Reynolds  Monté
2020-11-06 Aalborg Aalborg Store Pris  
2020-11-06 Aalborg Aalborg Hoppechampionat  
2020-11-06 Aalborg Aalborgs Auktionslop (Inställt)  
2020-11-06 Wolvega Grote Prijs der Giganten (Inställt)  
2020-11-06 Wolvega PRIX DES GÉANTS  
2020-11-06 Vincennes Prix Gerda  
2020-11-06 Mons Derby des 2 ans - Derby Der Tweejarigen  
2020-11-07 Eskilstuna STL (Klass I, Klass II, Brons, Silver)  
2020-11-07 Eskilstuna Smedträffen, STL Gulddivisionen, Försök 6 i Meeting 7 (Final Solvalla 28 november)  
2020-11-07 Eskilstuna Salatrofén  
2020-11-07 Eskilstuna STL Stoeliten, Försök 14 i Meeting 1 (Final Solvalla 28 november)  
2020-11-07 Eskilstuna E3 Bonus - Treåringslopp  
2020-11-07 Sörlandet DNT's Höstfinal 3-åriga, kbl  
2020-11-07 Sörlandet Arnt Paulsens Minneslopp  
2020-11-07 Sörlandet Sörlandets 3 års Cup, vbl  
2020-11-07 Sörlandet DNT's höstfinal 4-åriga, vbl  *
2020-11-07 Sörlandet Glad Suits hoppelöp  *
2020-11-07 Lahti Jokimaa Tekee Tähtiä  
2020-11-07 Lahti Hevosenomistajapokaali  
2020-11-07 Lahti Best Lady  
2020-11-07 Lahti Kavioliiga Grand Prix  
2020-11-07 Lahti Kavioliiga Grand Prix, kbl  
2020-11-08 Eskilstuna Breeders' Crown - Treåriga Ston, Final (Gr. I, Int.)  
2020-11-08 Eskilstuna Breeders' Crown - Treåriga Hingstar/Valacker, Final (Gr. I, Int.)  
2020-11-08 Eskilstuna Breeders' Crown - Fyraåriga Ston, Final (Gr I, Int.)  
2020-11-08 Eskilstuna Breeders' Crown - Fyraåriga Hingstar/Valacker, Final (Gr I, Int.)  
2020-11-08 Eskilstuna STL Diamantstoet, Försök 6 i Meeting 7 (Final Solvalla 28 november)  
2020-11-08 Eskilstuna STL Ungdomslopp  
2020-11-08 Firenze Gran Premio Duomo  
2020-11-08 Hamburg Hamburger Winterfavorit 2020  
2020-11-08 Hamburg Halali 2020  
2020-11-10 Gävle DubbelCupen meeting 6 försök 6, fördel ston  
2020-11-10 Gävle E3 Bonus - Treåringslopp Ston  
2020-11-10 Jyväskylä Breeder's Crown Semifinaler, 4 åriga h&v (Kasvattajakruunu-välierä)  
2020-11-10 Jyväskylä Breeder's Crown Semifinaler, 4 åriga ston (Kasvattajakruunu-välierä)  
2020-11-10 Vincennes Prix de Colombes  
2020-11-10 Vincennes Prix Laetitia  
2020-11-10 Vincennes Prix Mebsuta  
2020-11-10 Vincennes Prix Gyptis  
2020-11-11 Solvalla SHF:s Tvååringspris  
2020-11-11 Solvalla Nuncios lopp  
2020-11-11 Åby Höstpriset - Kallblodiga  
2020-11-12 Vincennes Prix Marcel Laurent  Gr II
2020-11-12 Vincennes Prix d'Annecy  
2020-11-12 Vincennes Prix Olry-Roederer  Gr III
2020-11-12 Vincennes Prix de Belfort  
2020-11-12 Vincennes Prix de Cognac  
2020-11-13 Umåker Troll Kevins lopp - Norrlands Elitserie, Final - Fyraåringslopp  
2020-11-13 Umåker Polkettas lopp - Norrlands Elitserie, Final - Stoeliten  
2020-11-13 Umåker Kung i Norr - Slepiners Höstpris - Hingstar/Valacker  
2020-11-13 Umåker Prix Umåker  *
2020-11-13 Vincennes Prix Mizar  
2020-11-13 Addington Raceway Dominion Trot  
2020-11-14 Romme STL (Klass I, Klass II, Brons, Silver -  
2020-11-14 Romme STL Gulddivisionen, Försök 2 i meeting 8  
2020-11-14 Romme STL Diamantstoet, Försök 1 i meeting 8  
2020-11-14 Romme Jösse-loppet  *
2020-11-14 Bjerke STL (Klass I, Klass II, Brons, Silver = Exclusive Designs Lopp)  
2020-11-14 Bjerke Axel Jensens Minneslopp  
2020-11-14 Bjerke Axel Jensens Minneslopp - Hopper  
2020-11-14 Bjerke STL Gulddivisionen, Försök 1 i meeting 8, Big Noons Pokallopp  
2020-11-14 Bjerke Summer Meeting Fall - Final  
2020-11-14 Vermo Kavioliiga Grand Prix, vbl  
2020-11-14 Vermo Kavioliiga Grand Prix, kbl  
2020-11-14 Vincennes Prix du Languedoc  Gr III
2020-11-14 Vincennes Prix d'Argentan  
2020-11-14 Vincennes Prix Louis Tillaye  Monté
2020-11-14 Vincennes Prix Abel Bassigny  Gr II
2020-11-14 Vincennes Prix Reine du Corta  Gr II
2020-11-14 Vincennes Prix Atlantic  
2020-11-15 Charlottenlund N. J. Koster Memorial  
2020-11-15 Modena Gran Premio d'Europa  Gr I
2020-11-16 Färjestad E3 Bonus - Ston  
2020-11-16 Seinäjoki Breeder's Crown Semifinaler, 3 åriga h&v (Kasvattajakruunu-välierä)  
2020-11-16 Seinäjoki Breeder's Crown Semifinaler, 3 åriga ston (Kasvattajakruunu-välierä)  
2020-11-16 Vincennes Prix de Dunkerque  
2020-11-16 Vincennes Prix de Jussy  
2020-11-16 Vincennes Prix d'Aigues Mortes  
2020-11-16 Avenches Grand Prix des 4 ans  *
2020-11-17 Eskilstuna MälardalsCupen, försök - Stolopp  
2020-11-17 Vincennes Prix Ostara  
2020-11-18 Bergsåker DubbelCupen meeting 6 försök 7  
2020-11-18 Bergsåker E3 Bonus  
2020-11-18 Bergsåker Wången Cup, Försök  
2020-11-18 Bergsåker Bergsåkers Novembermonté  
2020-11-18 Solvalla Verners lopp  
2020-11-18 Solvalla Breeders Course 3 years old - bonuslopp - Stolopp  
2020-11-18 Mauquenchy Grand National du Trot, 13ème Etape  
2020-11-19 Åby Euro Classic Trot Next Year - Stolopp - Treåringslopp  
2020-11-19 Vincennes Prix de Loudun  
2020-11-19 Vincennes Prix de l'ile d'Oleron  Monté
2020-11-19 Vincennes Prix des Bignones  
2020-11-20 Kalmar Final Treåringsserien 2020  
2020-11-20 Kalmar Final Fyraåringsserien 2020  
2020-11-20 Aalborg Kraff Auktionsløb for hingste og vallakker 2020  
2020-11-20 Aalborg Krafft Auktionsløb for Hopper 2020  
2020-11-20 Vincennes Prix Arietis  
2020-11-20 Vincennes Prix Triton  
2020-11-20 Wolvega Breeders Crown (Kördes på Mons/Belgien)  
2020-11-20 Wolvega Breeders Crown (Kördes på Mons/Belgien)  
2020-11-20 Tabcorp Park Breeders Crown Graduate Trotters Free For All  
2020-11-20 Tabcorp Park Breeders Crown Championship, 4 h&v  
2020-11-20 Tabcorp Park Breeders Crown Championship, 4 ston  
2020-11-20 Mons Breeders Crown K, 3 h&v  
2020-11-20 Mons Breeders Crown K, 3 ston  
2020-11-21 Jägersro STL (Klass I, Klass II, Brons, Silver)  
2020-11-21 Jägersro Meadow Prophets Minne 2020 - STL Gulddivisionen, Försök 2 i Meeting 8 (Final Solvalla 26 december)  
2020-11-21 Jägersro STL Diamantstoet, Försök 1 i Meeting 8 (Final Solvalla 26 december)  
2020-11-21 Jägersro Svensk Uppfödningslöpning 2020 (Gr. I Nat.)  
2020-11-21 Jägersro Johan Jacobssons Minne 2020  
2020-11-21 Klosterskogen E.C. Koren Lunds Minneslopp  
2020-11-21 Klosterskogen Telemarksloppet  
2020-11-21 Klosterskogen Moe Odins Äreslopp  
2020-11-21 Klosterskogen Prince Royals Minnelopp  
2020-11-21 Jyväskylä Tammaderby, kbl  *
2020-11-21 Jyväskylä Breeders Crown, 4 h&v (Kasvattajakruunu-finaalit)  
2020-11-21 Jyväskylä Breeders Crown, 4 ston (Kasvattajakruunu-finaalit)  
2020-11-21 Aversa Gran Premio Gaetano Stabile  
2020-11-21 Aversa Gran Premio Gaetano Stabile Filly  
2020-11-21 Tabcorp Park Breeders Crown Final, 3 h&v  
2020-11-21 Tabcorp Park Breeders Crown Final, 3 ston  
2020-11-21 Tabcorp Park Breeders Crown Final, 2 h&v  
2020-11-21 Tabcorp Park Breeders Crown Final, 2 ston  
2020-11-21 Tabcorp Park Breeders Crown Championship, 4 h&v  Pace
2020-11-21 Tabcorp Park Breeders Crown Championship, 4 ston  Pace
2020-11-21 Tabcorp Park Breeders Crown Final, 3 h&v  Pace
2020-11-21 Tabcorp Park Breeders Crown Final, 3 ston  Pace
2020-11-21 Tabcorp Park Breeders Crown Final, 2 h&v  Pace
2020-11-21 Tabcorp Park Breeders Crown Final, 2 ston  Pace
2020-11-22 Boden DubbelCupen meeting 6, försök 7 - Fördel ston  
2020-11-22 Vincennes Grand Prix de Bretagne  Gr II
2020-11-22 Vincennes Prix Jean Maurice Beteau  **
2020-11-22 Vincennes Prix de Cosse le Vivien  
2020-11-22 Vincennes Prix de Boissy Saint Leger  Gr III
2020-11-22 Vincennes Prix de Beauvoir  
2020-11-22 Montegiorgio Gran Premio Palio Dei Comuni  
2020-11-23 Vincennes Prix de Montignac-Charente  
2020-11-23 Vincennes Prix de Vaumas  
2020-11-23 Vincennes Prix d'Angles  
2020-11-23 Vincennes Prix Edmond Henry  Monté
2020-11-24 Östersund DubbelCupen, Försök 8 i Meeting 6  
2020-11-24 Vincennes Prix Lachesis  
2020-11-24 Vincennes Prix Philia  
2020-11-25 Solvalla Menhammar Stuteris Tvååringspris - Stolopp  
2020-11-25 Solvalla MälardalsCupen - Försök  
2020-11-25 Solvalla Oaksrevanschen - Treåringslopp Ston  
2020-11-25 Solvalla Kriterierevanschen - Treåringslopp  
2020-11-25 Åby Euro Classic Trot Next Year - Treåringslopp  
2020-11-26 Bollnäs Stampings lopp - DubbelCupen meeting 6 försök 10  
2020-11-26 Bollnäs STL Diamantstoet, Försök 2 i Meeting 8(Final Solvalla 26 december)  
2020-11-26 Vincennes Prix de la Camargue  
2020-11-26 Vincennes Prix de Picardie  
2020-11-26 Vincennes Prix de l'ile de Re  
2020-11-26 Vincennes Prix de Sille le Guillaume  
2020-11-27 Solvalla STL Bronsdivisionen, Försök 3 i Meeting 8 (Final Solvalla 26 december)  
2020-11-27 Solvalla STL Diamantstoet, försök 3 i Meeting 8 (Final Solvalla 26 december)  
2020-11-27 Solvalla Solvalla Grand Prix - Fyraåringslopp  
2020-11-28 Solvalla STL Klass II, Final  
2020-11-28 Solvalla STL Klass I, Final  
2020-11-28 Solvalla STL Bronsdivisionen, Final  
2020-11-28 Solvalla STL Silverdivisionen, Final  
2020-11-28 Solvalla Konung Carl XVI Gustafs Silverhäst - STL Gulddivisionen, Final  
2020-11-28 Solvalla STL Diamantstoet, Final  
2020-11-28 Solvalla STL Stoeliten, Final  
2020-11-28 Solvalla Svensk Travsports Fyraåringsmonté  *
2020-11-28 Axevalla Lassagårdspokalen - Treåringslopp  
2020-11-28 Seinäjoki Breeders Crown, 3 h&v (Kasvattajakruunu-finaali)  
2020-11-28 Seinäjoki Breeders Crown, 3 ston (Kasvattajakruunu-finaali)  
2020-11-28 Seinäjoki Kavioliiga Grand Prix  
2020-11-28 Seinäjoki Kavioliiga Grand Prix, kbl  
2020-11-28 Vincennes Daniel Miette - Prix de Bagnoles de l'Orne  
2020-11-28 Vincennes Prix Jacques Vauloge  Gr II
2020-11-28 Vincennes Prix de Chenonceaux  Gr III
2020-11-28 Vincennes Prix Annick Dreux  Gr II
2020-11-28 Vincennes Prix de la Clayette  Monté
2020-11-28 Napoli Gran Premio Mipaaft Allevamento  Gr I
2020-11-28 Napoli Gran Premio Mipaaft Allevamento, filly  Gr I
2020-11-29 Eskilstuna E3 Bonus - Treåringslopp  
2020-11-29 Odense/Fyens Dansk Avlsløb 2020 for hingste/vallakker  
2020-11-29 Odense/Fyens Dansk Avlsløb 2020 for hopper  
2020-11-29 Berlin-Mariendorf Equine Auktionsrennen für Zweijährige (Auktion 2019) 2-åriga (Inställt)  
2020-11-29 Montegiorgio G.P. San Paolo - Maschi  
2020-11-29 Montegiorgio G.P. San Paolo - Femmine  
2020-11-29 Montegiorgio G.P. Basilio Mattii  
2020-11-30 Vincennes Prix de Meslay du Maine  
2020-11-30 Vincennes Prix de Quimper  
2020-11-30 Vincennes Prix de Roubaix  
2020-11-30 Vincennes Prix du Berry  Monté
2020-12-01 Kuopio Varsakunkku-finaali, 4 åriga  
2020-12-01 Vincennes Prix des Pyrenees  
2020-12-01 Son Pardo Gran Premi dels 4 Anys  
2020-12-02 Bergsåker Norrlands Elitserie - Tvååringsfinal  
2020-12-02 Bergsåker Norrlands Elitserie - Stofinal  
2020-12-02 Bergsåker STL Silverdivisionen, Försök  
2020-12-02 Vincennes Prix de la Ville de Royan  
2020-12-02 Vincennes Prix de Gisors  
2020-12-03 Gävle STL Klass I, Försök 3  
2020-12-03 Vincennes Prix de Bourigny  
2020-12-03 Vincennes Prix Urgent  Monté
2020-12-03 Vincennes Prix de Maintenon  
2020-12-03 Vincennes Prix Paul Buquet  Monté
2020-12-03 Vincennes Prix du Sap  *
2020-12-04 Kalmar STL Diamantstoet, Försök 4 i Meeting 8 (Final Solvalla 26 december)  
2020-12-04 Kalmar E3 Revansch - Öppen klass  
2020-12-04 Kouvola Valkeala-ajo  
2020-12-04 Wolvega Fokkers Trofee  
2020-12-04 Wolvega Fokkers Trofee, Merries  
2020-12-05 Åby STL (Klass I, Klass II, Brons, Silver)  
2020-12-05 Åby Legolas Minne - STL Gulddivisionen, Försök 3 i Meeting 8 (Final Solvalla 26 december)  
2020-12-05 Åby STL Diamantstoet, Försök i Meeting 8  
2020-12-05 Forus Adolf Idsöes Minnelopp  
2020-12-05 Forus Järlopet  
2020-12-05 Forus Kjell Håkonsens Äreslop  
2020-12-05 Vincennes Prix Joseph Lafosse  Monté
2020-12-05 Vincennes Prix de Mirambeau  
2020-12-05 Vincennes Prix Saint-Georges de Didonne  
2020-12-05 Vincennes Prix Doynel de Saint Quentin  Gr II
2020-12-05 Vincennes Prix Ourasi  Gr III
2020-12-05 Vincennes Prix de Marennes Oleron  
2020-12-05 Vincennes Prix Vourasie  Gr III
2020-12-05 Siracusa Citta' Di Siracusa  *
2020-12-05 Siracusa G.P. D'Inverno Ii Tris - Gran Premio Mediterraneo?  *
2020-12-06 Romme STL Klass II, Försök 4 i Meeting 8  
2020-12-06 Charlottenlund Taroks Mindeløb  
2020-12-06 Vincennes Grand National du trot Final  Gr II
2020-12-06 Vincennes Coupe Inter Regionale des 4 ans  Gr III
2020-12-06 Vincennes Coupe Inter Regionale des 3 ans  Gr III
2020-12-06 Vincennes Coupe Inter Regionale des 5 ans  Gr III
2020-12-06 Vincennes Prix de l'Eure  
2020-12-06 Vincennes Cloture du Championnat des Jockeys  
2020-12-06 Foggia Gp. Di Capitanata - Tqq  Gr III
2020-12-07 Vincennes Prix des Alpes  
2020-12-07 Vincennes Prix de Cresserons  
2020-12-07 Vincennes Prix Philippe du Rozier  Monté
2020-12-07 Milano Gran Premio Delle Nazioni - Mem. Edoardo Gubellini  Gr I
2020-12-08 Boden Kalla Hästägarkannan  
2020-12-08 Boden Varma hästägarkannan  
2020-12-08 Vincennes Prix les Mathes La Palmyre  
2020-12-09 Solvalla MälardalsCupen, Final - Fyraåringslopp Ston  
2020-12-09 Jägersro Breeders' Crown - Tvååringar  
2020-12-09 Vincennes Prix de Clamart  
2020-12-09 Vincennes Prix de Villers Cotterets  
2020-12-09 Son Pardo Gran Premi dels 5 Anys  
2020-12-10 Vincennes Prix Jean Boillereau  
2020-12-10 Vincennes Prix d'Honfleur  Monté
2020-12-10 Vincennes Prix de Murat  
2020-12-10 Vincennes Prix de Chinon  
2020-12-11 Solvalla Travrondens Guldklocka 2020  
2020-12-12 Bergsåker STL (Klass I, Klass II, Brons, Silver)  
2020-12-12 Bergsåker Hilda Zonetts Lopp - STL Gulddivisionen, Försök 3 i Meeting 8 (Final Solvalla 26 december)  
2020-12-12 Bergsåker STL Diamantstoet, Försök 6 i Meeting 8 (Final Solvalla 26 december)  
2020-12-12 Bergsåker Brimsguttens Minne - DubbelCupen, Final - STL Kallblodsdivisionen, Försök 12 i Meeting 2  
2020-12-12 Turku Kavioliiga Grand Prix, kbl  
2020-12-12 Vincennes Prix de Mansle Gr III
2020-12-12 Vincennes Prix d'Hautefort  
2020-12-12 Vincennes Prix Raoul Balliere Monté
2020-12-12 Vincennes Prix Octave Douesnel Gr II
2020-12-12 Vincennes Prix Narquois Gr III
2020-12-12 Vincennes Prix de Pontchâteau  
2020-12-13 Eskilstuna E3 Revanschen - Ston  
2020-12-13 Vincennes Prix Albert Rayon Gr III
2020-12-13 Vincennes Prix Ariste Hemard Gr II
2020-12-13 Vincennes Grand Prix du Bourbonnais Gr II
2020-12-13 Vincennes Prix de Crecy la Chapelle - Prix agrifournitures.fr  
2020-12-13 Vincennes Prix de Castillonnes  
2020-12-13 Napoli Gran Premio Royal Mares Del Trotto Gr I
2020-12-13 Napoli Campionato Femminile Dei 4 Anni Gr III
2020-12-13 Son Pardo Gran Premi dels 2 Anys  
2020-12-14 Färjestad E3 Bonus - Ston  
2020-12-15 Axevalla Silverstoet 2020 - Tvååringslopp Ston  
2020-12-15 Axevalla Treåringarnas Höstserie, Final  *
2020-12-15 Vincennes Prix de Rostrenen Monté
2020-12-15 Vincennes Prix de Seichessur le Loir Monté
2020-12-16 Solvalla Vinterfavoriten - Tvååringslopp (Ingående i Kriterieserien 2021)  
2020-12-16 Solvalla Sören Nordins lopp - Treåringslopp  
2020-12-16 Solvalla Gunnar Nordins lopp - Fyraåringslopp  
2020-12-16 Solvalla Gösta Nordins lopp  
2020-12-16 Vincennes Prix Poitou Charentes  
2020-12-16 Vincennes Prix de Luxe  
2020-12-16 Vincennes Prix Auguste Francois Monté
2020-12-16 Vincennes Prix de Blanquefort  
2020-12-18 Romme E3 Bonus - Treåringslopp  
2020-12-18 Vincennes Prix de Tourcoing  
2020-12-18 Vincennes Prix du Neubourg Monté
2020-12-18 Vincennes Prix de Divonne-les-Bains  
2020-12-18 Vincennes Prix de l'Angoumois  
2020-12-19 Halmstad STL (Klass I, Klass II, Brons, Silver)  
2020-12-19 Halmstad STL Gulddivisionen, Försök 1 i meeting 1 (Final Solvalla 6 februari)  
2020-12-19 Halmstad STL Diamantstoet, Försök 1 i meeting 1 (Final Solvalla 6 februari)  
2020-12-19 Halmstad STL Diamantstoet, Försök 2 i meeting 1 (Final Solvalla 6 februari)  
2020-12-19 Bjerke Grunncupen kbl, final  
2020-12-19 Bjerke Hoppecupen kbl, final  
2020-12-19 Bjerke Kristianiapokalen - Kallblodscupen, final  
2020-12-19 Bjerke Grunndivisionen, final  
2020-12-19 Bjerke Hoppedivisionen, final  
2020-12-19 Bjerke Bronsdivisionen, final  
2020-12-19 Bjerke Kai Eriksens Minneslopp - Sölvdivisionen, final  
2020-12-19 Bjerke Th.Gjölstads Minneslopp  
2020-12-19 Oulu Kavioliiga Grand Prix  
2020-12-19 Oulu Kavioliiga Grand Prix, kbl  
2020-12-19 Oulu Ponsse Cup, final  
2020-12-19 Vincennes Prix Jules Lepennetier  
2020-12-19 Vincennes Prix Oscar Collard - Prix de Reims Gr III
2020-12-19 Vincennes Prix Michel Thoury - Prix de Saint James  
2020-12-19 Vincennes Prix de Cogolin  
2020-12-19 Vincennes Prix Général du Pommeau  
2020-12-19 Cagnes-Sur-Mer Prix Francois de Blanchetti  
2020-12-20 Gävle E3 Revanschen - Hingstar/Valacker  
2020-12-20 Vincennes Criterium des 3 ans Gr I
2020-12-20 Vincennes Prix Jean Dumouch - Prix de Chateaudun Gr III
2020-12-20 Vincennes Prix d'Evrecy  
2020-12-20 Vincennes Prix de Briare  
2020-12-20 Vincennes Prix de Cancale  
2020-12-20 Bologna Gran Premio Italia Gr III
2020-12-20 Bologna Gran Premio Italia, filly Gr III
2020-12-20 Bologna Palio Dei Proprietari - Trofeo Mario Rivara  
2020-12-22 Vincennes Prix de la Tremblade  
2020-12-22 Vincennes Prix Pierre Giffard Monté
2020-12-22 Vincennes Prix de Fos sur Mer  
2020-12-22 Vincennes Prix de Gambais Monte
2020-12-22 Vincennes Prix de Saint-Jean-de-Monts  
2020-12-22 Vincennes Prix des Freesias  
2020-12-22 Bordeaux Grand Prix d'Hiver  
2020-12-23 Bergsåker Bombi Boys Minne  
2020-12-23 Mantorp Sture Lindströms lopp  
2020-12-24 Vincennes Prix d'Amboise  
2020-12-24 Vincennes Prix des Iris  
2020-12-24 Vincennes Prix de Juvignac  
2020-12-24 Vincennes Prix de Plessé  
2020-12-24 Waikato Group 1 Turf Bar Trotters Flying Mile  
2020-12-25 Umåker Vinterbjörken  
2020-12-25 Umåker Kurt Anderssons Minneslopp  
2020-12-25 Umåker Varma Hästägarkannan  
2020-12-25 Umåker Ess Express Minne  
2020-12-25 Umåker Kalla Hästägarkannan  
2020-12-25 Umåker Lars Öströms Stolopp *
2020-12-25 Vincennes Prix du Gard  
2020-12-25 Vincennes Prix Sans Dire Oui Monté
2020-12-25 Vincennes Prix Une de Mai Gr II
2020-12-25 Vincennes Prix de Saint-Aubin-les-Elbeuf  
2020-12-25 Vincennes Prix de Luynes  
2020-12-25 Vincennes Prix de Chatel-Censoir  
2020-12-25 Mons Winterster der Tweejarigen  
2020-12-26 Solvalla STL Klass II, Final  
2020-12-26 Solvalla STL Klass I, Final  
2020-12-26 Solvalla STL Bronsdivisionen, Final  
2020-12-26 Solvalla STL Silverdivisionen, Final  
2020-12-26 Solvalla Gert Lindbergs lopp - STL Gulddivisionen, Final  
2020-12-26 Solvalla STL Diamantstoet, Final  
2020-12-26 Solvalla Hästägarkannan - Stayerlopp  
2020-12-26 Vincennes Prix Emmanuel Margouty Gr II
2020-12-26 Vincennes Prix Jules Lemonnier Monté
2020-12-26 Vincennes Prix Constant Hervieu Gr III
2020-12-26 Vincennes Prix de Strasbourg  
2020-12-26 Vincennes Prix de Tarbes  
2020-12-26 Vincennes Prix de Lectoure  
2020-12-26 Vincennes Prix du Mêle-sur-Sarthe  
2020-12-26 Taranto Gran Premio Due Mari Gr I
2020-12-26 Taranto Gran Premio Citta' di Taranto Gr III
2020-12-27 Skellefteå Kalla Hästägarkannan  
2020-12-27 Skellefeå Varma Hästäg